Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
154 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 154 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1ΚΕΡΑΚΙ ΣΤΟ ΑΥΤΙ Empty ΚΕΡΑΚΙ ΣΤΟ ΑΥΤΙ Τρι Φεβ 07, 2012 12:20 am

tsipita!!


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μανούλες πώς αφαιρείται το κεράκι απ' το αυτί των παιδιών σας? Ο δικός μου εδώ και μια βδομάδα τρίβει τα αυτάκια του αλλά είναι τίγκα στο κερί και ο γιατρός δε μπορεί να δεί τίποτα αν έχουν υγρό κλπ pale
Χτές τον πήγα στον ωρυλά για να να τα καθαρίσει αλλά δε καθόταν με τίποτα και φύγαμε άπραγοι.. Rolling Eyes Rolling Eyes

2ΚΕΡΑΚΙ ΣΤΟ ΑΥΤΙ Empty Απ: ΚΕΡΑΚΙ ΣΤΟ ΑΥΤΙ Τρι Φεβ 07, 2012 12:32 am

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tsipita!! έγραψε:Μανούλες πώς αφαιρείται το κεράκι απ' το αυτί των παιδιών σας? Ο δικός μου εδώ και μια βδομάδα τρίβει τα αυτάκια του αλλά είναι τίγκα στο κερί και ο γιατρός δε μπορεί να δεί τίποτα αν έχουν υγρό κλπ pale
Χτές τον πήγα στον ωρυλά για να να τα καθαρίσει αλλά δε καθόταν με τίποτα και φύγαμε άπραγοι.. Rolling Eyes Rolling Eyes


αμα εχει πολυ κερι σταζε του με ενα βαμβακακι 1φορα τη βδαμαδα 1-2 σταγονες λαδακι σε καθε αυτακι Smile

3ΚΕΡΑΚΙ ΣΤΟ ΑΥΤΙ Empty Απ: ΚΕΡΑΚΙ ΣΤΟ ΑΥΤΙ Τρι Φεβ 07, 2012 12:42 am

tsipita!!


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εδώ και μια βδομάδα του βάζω τρείς φορές την ημέρα λαδάκι αλλά τίποτα!! Περισσότερο λάδι έχει το αυτί του μικρού απ' τη σαλάτα αλλά το κερί εκεί στη θέση του.. ΚΕΡΑΚΙ ΣΤΟ ΑΥΤΙ 534787

4ΚΕΡΑΚΙ ΣΤΟ ΑΥΤΙ Empty Απ: ΚΕΡΑΚΙ ΣΤΟ ΑΥΤΙ Τρι Φεβ 07, 2012 12:54 am

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tsipita!! έγραψε:Εδώ και μια βδομάδα του βάζω τρείς φορές την ημέρα λαδάκι αλλά τίποτα!! Περισσότερο λάδι έχει το αυτί του μικρού απ' τη σαλάτα αλλά το κερί εκεί στη θέση του.. ΚΕΡΑΚΙ ΣΤΟ ΑΥΤΙ 534787


δεν ξερω τι να πω...κοιτα επειδηεχω κανει καθαρισμο στα αυτια και θυμαμαι πρωτα σου δινουν ενα ειδικο λαδακι να βαλεις λιγες μερες για να μαλακωσει το κερι και μετα πας και κανεις καθαρισμο...κι αυτο οταν το βαζεις καπως αφριζει θυμαμαι...μηπως θελει κατι παρομοιο να μαλακωσει αρκετα το κερακι και μετα να ριξεις ελαιολαδο(που ξερω οτι καπως το λιωνει το κερι και το παρασερνει μεσα οπου απορροφαται κατι τετοιο)...να τονισω εγω υποθεσεις κανω μην κανεις κατι αν δε συμβουλευτεις πρωτα εναν ειδικο

5ΚΕΡΑΚΙ ΣΤΟ ΑΥΤΙ Empty Απ: ΚΕΡΑΚΙ ΣΤΟ ΑΥΤΙ Τρι Φεβ 07, 2012 3:01 am

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tsipita!! έγραψε:Εδώ και μια βδομάδα του βάζω τρείς φορές την ημέρα λαδάκι αλλά τίποτα!! Περισσότερο λάδι έχει το αυτί του μικρού απ' τη σαλάτα αλλά το κερί εκεί στη θέση του.. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

αφου του βαλεις λαδακι 3-4 φορες τη μερα να μαλακωσει θα τον πας ωρλ και αυτος με μια αναρροφηση το καθαριζει.καλα δε στο ειπε ο ωρλ που πηγες?τι γιατροι υπαρχουν θεε μου........ Rolling Eyes

6ΚΕΡΑΚΙ ΣΤΟ ΑΥΤΙ Empty Απ: ΚΕΡΑΚΙ ΣΤΟ ΑΥΤΙ Τρι Φεβ 07, 2012 4:12 am

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αυτο που ξέρω ειναι οινόπνευμα! Βάζεις λίγο στο αυτακι και το κραταει μερικα δευτερόλεπτα πριν ξαναγυρίσει σε οριζοντια θεση το κεφαλάκι του! Το παραπανω οινιπνευμα θα βγει πάλι εξω...
Αν εχεις ενδοιασμο δοκιμασε το κι εσυ για να δεις, το συνιστουν οι γιατροι και για να μην χρησιμοποιουμε μπατονετες που σπρώχνουν προς τα μέσα το κερι.
Πάντως πονάει ο καθαρισμος....

7ΚΕΡΑΚΙ ΣΤΟ ΑΥΤΙ Empty Απ: ΚΕΡΑΚΙ ΣΤΟ ΑΥΤΙ Τρι Φεβ 07, 2012 5:42 am

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
η μεγαλη ειχε πολυ κερακι στο αυτι....η παιδιατρος μου ειχε δωσει κατι σταγονες και μετα ελαφρα με την μπατονετα!!!!

8ΚΕΡΑΚΙ ΣΤΟ ΑΥΤΙ Empty Απ: ΚΕΡΑΚΙ ΣΤΟ ΑΥΤΙ Τρι Φεβ 07, 2012 5:56 am

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
για να βγει το κεράκι απο μόνο του μπορείς να χρησιμοποιήσεις λίγες σταγόνες φαρμακευτικό οξυζενέ βοηθάει στο να βγει δεν χρησιμοποιούμε ποτέ batoneta επειδή σπρώχνουμε έτσι το κερί προς τα μέσα απλά μετά το μπάνιο σκουπίζουμε με τη πετσέτα

9ΚΕΡΑΚΙ ΣΤΟ ΑΥΤΙ Empty Απ: ΚΕΡΑΚΙ ΣΤΟ ΑΥΤΙ Τρι Φεβ 07, 2012 7:02 am

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μια φορά που είχα κάνει καθαρσμό δεν πόνεσα καθόλου. Πάντως στη μικρή δε βάζω μπατονέτα. Αυτό με το οινοπνευμα ή οξυζενέ πόσο συχνά το κάνουμε και σε ποια ηλικία?

Νόμιζα πως ο οργνισμός από μόνος του βγάζει έξω το κερί. Κάνω λάθος? Μήπως να πάτε και σε άλλον έναν γιατρο?

10ΚΕΡΑΚΙ ΣΤΟ ΑΥΤΙ Empty Απ: ΚΕΡΑΚΙ ΣΤΟ ΑΥΤΙ Τρι Φεβ 07, 2012 11:02 am

bell

bell
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
UNISEPT ωτικές σταγόνες από το φαρμακείο. Το κεράκι φουσκώνει και βγαίνει προς τα έξω. Γίνεται σαν αφρός. Μετά με μια μπατονέτα το σκουπίζεις προσεκτικά, χψρίς να βαλεις προς τα μέσα. Μας το έχει δώσει ο παιδίατρος.

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

11ΚΕΡΑΚΙ ΣΤΟ ΑΥΤΙ Empty Απ: ΚΕΡΑΚΙ ΣΤΟ ΑΥΤΙ Τρι Φεβ 07, 2012 2:51 pm

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΙ ΕΓΩ ΞΕΡΩ ΜΕΤΑ ΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΑΠΑΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΤΣΕΤΑ ΤΟΥ ΠΡΟΣΩΠΟΥ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΠΑΝΤΟΝΕΤΕΣ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΜΕΤΑ ΛΙΓΟ ΛΑΔΑΚΙ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙ ΤΟ ΑΥΤΑΚΙ !

12ΚΕΡΑΚΙ ΣΤΟ ΑΥΤΙ Empty Απ: ΚΕΡΑΚΙ ΣΤΟ ΑΥΤΙ Τρι Φεβ 07, 2012 11:27 pm

tsipita!!


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
bell έγραψε:UNISEPT ωτικές σταγόνες από το φαρμακείο. Το κεράκι φουσκώνει και βγαίνει προς τα έξω. Γίνεται σαν αφρός. Μετά με μια μπατονέτα το σκουπίζεις προσεκτικά, χψρίς να βαλεις προς τα μέσα. Μας το έχει δώσει ο παιδίατρος.
Δεν τις ήξερα αυτές τις σταγόνες! Πόσες φορές την ημέρα τις βάζεις και από πόσες σταγονίτσες? Θα πάρω να τις δοκιμάσω γιατί ο μικρός συνέχεια τρίβει το αυτί του και βγάζει και μια άσχημη μυρωδιά.. Rolling Eyes

13ΚΕΡΑΚΙ ΣΤΟ ΑΥΤΙ Empty Απ: ΚΕΡΑΚΙ ΣΤΟ ΑΥΤΙ Τετ Φεβ 08, 2012 1:50 am

marion

marion
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ωχχχ τι οινόπνευμα και οξυζενέ ρε παιδιά???Εμάς η παιδίατρος μας είχε πει να στάζουμε μερικές σταγόνες λάδι λίγη ώρα πριν το μπάνιο και μετά με τους ατμούς μαλακώνει το κερί κ μετά με την πετσέτα καθαρίζουμε τ'αυτάκια.Αυτό κάνουμε και καμιά φορά χρησιμοποιώ κ καμιά μπατονέτα προσεκτικά και καθαρίζουν Very Happy

14ΚΕΡΑΚΙ ΣΤΟ ΑΥΤΙ Empty Απ: ΚΕΡΑΚΙ ΣΤΟ ΑΥΤΙ Τετ Φεβ 08, 2012 11:47 pm

tsipita!!


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κορίτσια! Τελικά χτές πήγαμε και σε δεύτερο ωρλ και μας έκανε καθαρισμό στα αυτάκια (δύο τον κρατάγαμε τον μικρό μου για να κάτσει ακίνητος.. Rolling Eyes )!! Πίσω λοιπόν απ' το κεράκι που είχε φράξει τα αυτιά του, αποκαλύφθηκαν δύο ωραιότατες ωτίτιδες (μία σε κάθε αυτί) και ξεκινήσαμε αντιβίωση.. ΚΕΡΑΚΙ ΣΤΟ ΑΥΤΙ 534787

15ΚΕΡΑΚΙ ΣΤΟ ΑΥΤΙ Empty Απ: ΚΕΡΑΚΙ ΣΤΟ ΑΥΤΙ Πεμ Φεβ 09, 2012 12:19 am

bell

bell
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tsipita!! έγραψε:
bell έγραψε:UNISEPT ωτικές σταγόνες από το φαρμακείο. Το κεράκι φουσκώνει και βγαίνει προς τα έξω. Γίνεται σαν αφρός. Μετά με μια μπατονέτα το σκουπίζεις προσεκτικά, χψρίς να βαλεις προς τα μέσα. Μας το έχει δώσει ο παιδίατρος.
Δεν τις ήξερα αυτές τις σταγόνες! Πόσες φορές την ημέρα τις βάζεις και από πόσες σταγονίτσες? Θα πάρω να τις δοκιμάσω γιατί ο μικρός συνέχεια τρίβει το αυτί του και βγάζει και μια άσχημη μυρωδιά.. Rolling Eyes

Για 2-3 μέρες κάθε βράδυ! Το παιδάκι πρέπει να καπλωσει στο πλάι, στάζεις 2-3 σταγόνες και μετά από κανα 5λεπτο θα δεις ότι το κεράκι (αν είναι πολύ) αφρίζει, φουσκώνει και βγαίνει προς τα έξω. Το σκουπίζεις προσεχτικά με μια μπατονέτα.

Περαστικά σας!

16ΚΕΡΑΚΙ ΣΤΟ ΑΥΤΙ Empty Απ: ΚΕΡΑΚΙ ΣΤΟ ΑΥΤΙ Τετ Μάης 23, 2012 7:30 am

zenaki


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
tsipita!! έγραψε:Μανούλες πώς αφαιρείται το κεράκι απ' το αυτί των παιδιών σας? Ο δικός μου εδώ και μια βδομάδα τρίβει τα αυτάκια του αλλά είναι τίγκα στο κερί και ο γιατρός δε μπορεί να δεί τίποτα αν έχουν υγρό κλπ pale
Χτές τον πήγα στον ωρυλά για να να τα καθαρίσει αλλά δε καθόταν με τίποτα και φύγαμε άπραγοι.. Rolling Eyes Rolling Eyes

Εμείς έχουμε μεγάλο θέμα με το αυτί Rolling Eyes ειδικά το ένα μαζεύει πιο πολύ το καθάριζα με μπατονετες ασφαλείας καθημερινά αλλά δεν βοηθούσε λόγο ότι ο οργανισμός έγκρινε μεγάλη ποσότητα έτσι η παιδίατρος μας πρότεινε κάτι σταγόνες για πλύση στο σπίτι και έχω βρει την υγειά μου UNISEPT OTIC λέγονται 6 ευρώ κάνουν και θέλει πέντε σταγόνες στο κάθε αυτί και ανασηκώνοντας βγαίνουν όλα ρώτα τον/την παιδίατρο σου μήπως σε βοηθήσουν και σένα Wink Wink

17ΚΕΡΑΚΙ ΣΤΟ ΑΥΤΙ Empty Απ: ΚΕΡΑΚΙ ΣΤΟ ΑΥΤΙ Τετ Μάης 23, 2012 7:34 am

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
zenaki έγραψε:
tsipita!! έγραψε:Μανούλες πώς αφαιρείται το κεράκι απ' το αυτί των παιδιών σας? Ο δικός μου εδώ και μια βδομάδα τρίβει τα αυτάκια του αλλά είναι τίγκα στο κερί και ο γιατρός δε μπορεί να δεί τίποτα αν έχουν υγρό κλπ pale
Χτές τον πήγα στον ωρυλά για να να τα καθαρίσει αλλά δε καθόταν με τίποτα και φύγαμε άπραγοι.. Rolling Eyes Rolling Eyes

Εμείς έχουμε μεγάλο θέμα με το αυτί Rolling Eyes ειδικά το ένα μαζεύει πιο πολύ το καθάριζα με μπατονετες ασφαλείας καθημερινά αλλά δεν βοηθούσε λόγο ότι ο οργανισμός έγκρινε μεγάλη ποσότητα έτσι η παιδίατρος μας πρότεινε κάτι σταγόνες για πλύση στο σπίτι και έχω βρει την υγειά μου UNISEPT OTIC λέγονται 6 ευρώ κάνουν και θέλει πέντε σταγόνες στο κάθε αυτί και ανασηκώνοντας βγαίνουν όλα ρώτα τον/την παιδίατρο σου μήπως σε βοηθήσουν και σένα Wink Wink

αυτες οι σταγονες ειναι μονο για παιδια;

18ΚΕΡΑΚΙ ΣΤΟ ΑΥΤΙ Empty Απ: ΚΕΡΑΚΙ ΣΤΟ ΑΥΤΙ Τετ Μάης 30, 2012 1:53 pm

zenaki


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Εμάς η παιδίατρος μας τις είπε γιατί έβγαζε πολύ κερί απο μονό του το αυτί φαντάζομαι ότι είναι μονο για μωρά εμένα είναι 23 μηνών λογικά θα σου πει η/ο παιδίατρος σου ρώτα αν κάνουν για μεγάλους δεν ξέρω

DORA10


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΣΤΟ ΠΑΙΔΩΝ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΓΙΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΤΗΣ ΑΦΑΙΡΕΣΑΝ ΤΟ ΚΕΡΙ ΜΕ ΤΟ BIOGREEN OTO SPRAY ΣΕ 10 ΛΕΠΤΑ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΣΑΝ ΝΑ ΤΗΣ ΕΞΕΤΑΣΟΥΝ ΤΑ ΑΥΤΙΑ. ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΑΝ ΝΑ ΤΟ ΑΓΟΡΑΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ ΚΑΙ ΝΑ ΤΙΣ ΨΕΚΑΖΩ ΤΑ ΑΥΤΙΑ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΠΕΝΤΕ ΦΟΡΕΣ ΣΕ ΚΑΘΕ ΑΥΤΙ ΓΙΑ ΤΡΕΙΣ ΗΜΕΡΕΣ. ΤΟ ΕΧΩ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙΣ ΗΔΗ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ Η ΜΙΚΡΗ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΝΑ ΠΑΡΑΠΟΝΙΕΤΑΙ. ΜΟΥ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΕ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΜΑΣ ΟΤΙ ΟΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΣΠΡΕΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΦΥΤΙΚΟ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις