Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
12 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 12 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

26θελω γνωμες ... - Σελίδα 2 Empty Απ: θελω γνωμες ... Σαβ Φεβ 11, 2012 3:18 pm

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Υπάρχουν άνθρωποι με ονόματα που δε γιορτάζουν, πχ Κανέλλα, Γαρυφαλλιά, Λεμονιά, Οδυσσέας και πολλά άλλα. Όλους αυτούς τους βαφτίσανε. Ψάξτε το λίγο παραπάνω, θα βρεθεί σίγουρα ιερέας να κάνει το μυστήριο. Δεν είναι υποχρεωτικό να γιορτάζει.

27θελω γνωμες ... - Σελίδα 2 Empty Απ: θελω γνωμες ... Σαβ Φεβ 11, 2012 3:27 pm

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Rinoula έγραψε:Υπάρχουν άνθρωποι με ονόματα που δε γιορτάζουν, πχ Κανέλλα, Γαρυφαλλιά, Λεμονιά, Οδυσσέας και πολλά άλλα. Όλους αυτούς τους βαφτίσανε. Ψάξτε το λίγο παραπάνω, θα βρεθεί σίγουρα ιερέας να κάνει το μυστήριο. Δεν είναι υποχρεωτικό να γιορτάζει.

μου ανεφερε κατι για εγκυκλιο..θα το ψαξω θα παρω τηλ στην αρχιεπισκοπη

28θελω γνωμες ... - Σελίδα 2 Empty Απ: θελω γνωμες ... Σαβ Φεβ 11, 2012 3:38 pm

goldy213

goldy213
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπέρα αυτό πήγα να σου πω.Να πάρεις τηλέφωνο στην αρχιεπισκοπή και να τους ρωτήσεις.Και αυτό με το εορτολόγιο ισχύει,όντως γιορτάζει το Μελίνα γιατί έχω φίλη που βάφτισε το κοριτσάκι της έτσι.Ας ακολουθήσουν μία κοινή τακτική επιτέλους και να μην κοιτάζουν να το παίζουν τυπικοί,που δεν είναι,και από πίσω να τσεπώνουν

http://www.leptomeria.gr

29θελω γνωμες ... - Σελίδα 2 Empty Απ: θελω γνωμες ... Σαβ Φεβ 11, 2012 3:42 pm

eiralis

eiralis
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
mama katerina, ψάξε το λίγο, είναι θέμα παπά.
Εμείς, 3 μήνες πριν, βαφτίσαμε την μικρή μας Ισαβέλλα (που δεν γιορτάζει στο ελληνικό εορτολόγιο), αλλά ο παπάς δεν είχε κανένα πρόβλημα.
Ξέρω και περίπτωση παπά που δεν ήθελε να βαφτίσει παιδί Χρυσοβαλάντη (που το είχαν τάξει) γιατί λέει είναι επίθετο και όχι όνομα και έχει σχέση με το βαλάντιο και το χρήμα κλπ.. κλπ..
Είναι που θα πέσεις τελικά.. Rolling Eyes

30θελω γνωμες ... - Σελίδα 2 Empty Απ: θελω γνωμες ... Σαβ Φεβ 11, 2012 4:11 pm

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
goldy213 έγραψε:καλησπέρα αυτό πήγα να σου πω.Να πάρεις τηλέφωνο στην αρχιεπισκοπή και να τους ρωτήσεις.Και αυτό με το εορτολόγιο ισχύει,όντως γιορτάζει το Μελίνα γιατί έχω φίλη που βάφτισε το κοριτσάκι της έτσι.Ας ακολουθήσουν μία κοινή τακτική επιτέλους και να μην κοιτάζουν να το παίζουν τυπικοί,που δεν είναι,και από πίσω να τσεπώνουν

αυτο λεω κι εγω μια κοινη γραμμη να ξερει ο κοσμος τι γινεται...θα παρω τηλ

eiralis έγραψε:mama katerina, ψάξε το λίγο, είναι θέμα παπά.
Εμείς, 3 μήνες πριν, βαφτίσαμε την μικρή μας Ισαβέλλα (που δεν γιορτάζει στο ελληνικό εορτολόγιο), αλλά ο παπάς δεν είχε κανένα πρόβλημα.
Ξέρω και περίπτωση παπά που δεν ήθελε να βαφτίσει παιδί Χρυσοβαλάντη (που το είχαν τάξει) γιατί λέει είναι επίθετο και όχι όνομα και έχει σχέση με το βαλάντιο και το χρήμα κλπ.. κλπ..
Είναι που θα πέσεις τελικά.. Rolling Eyes

πωπω αν ειναι δυνατον ..εμενα μου ειπε σημερα πως Αγια Βαση και Αγια Σπαρτη υπαρχει, αλλα οχι το Μελινα.. Rolling Eyes

31θελω γνωμες ... - Σελίδα 2 Empty Απ: θελω γνωμες ... Σαβ Φεβ 11, 2012 4:17 pm

μαμαμια

μαμαμια
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Despoinaki έγραψε:H Μενεγάκη ρε κορίτσια πως βάπτισε την κόρη Λάουρα?
Γιατί θα τρελαθώ...!!!

κ ομως γιορταζει 18 αυγουστου Wink

32θελω γνωμες ... - Σελίδα 2 Empty Απ: θελω γνωμες ... Κυρ Φεβ 12, 2012 1:02 am

antonia32

antonia32
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κατερινακι μου κ φιλη εχω μελινα κ η ανηψι ατης κουμπαρας μου λεγεται μελινα και βαφτιστηκαν ετσι. δεν ξερω τι εορτολογιο εχει οπαπας αλλα βαφτιζονται μελινες. και στη τελικη κατι θαλειες κ κατι τετοια που γιορταζουν των αγιωνπαντων τι κανει; δεν τα βαφτιζει; πρωτη φορα το ακουω. κ μια φιλη μας τωρα θα βαφτισει το κοριτσακι της μελινα. μηπως να ρωτουσες και σε αλλη εκκλησια;

http://stardustwork.blogspot.com

33θελω γνωμες ... - Σελίδα 2 Empty Απ: θελω γνωμες ... Κυρ Φεβ 12, 2012 3:39 am

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
antonia32 έγραψε:κατερινακι μου κ φιλη εχω μελινα κ η ανηψι ατης κουμπαρας μου λεγεται μελινα και βαφτιστηκαν ετσι. δεν ξερω τι εορτολογιο εχει οπαπας αλλα βαφτιζονται μελινες. και στη τελικη κατι θαλειες κ κατι τετοια που γιορταζουν των αγιωνπαντων τι κανει; δεν τα βαφτιζει; πρωτη φορα το ακουω. κ μια φιλη μας τωρα θα βαφτισει το κοριτσακι της μελινα. μηπως να ρωτουσες και σε αλλη εκκλησια;

αυτο θα κανω Αντωνια μου... θελω γνωμες ... - Σελίδα 2 417472

34θελω γνωμες ... - Σελίδα 2 Empty Απ: θελω γνωμες ... Κυρ Φεβ 12, 2012 4:20 am

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα Κατερινακι (καλησπερα δλδ)

Κοιτα- αν θες οπωσδηποτε να την βγαλεις Μελίνα, μαλλον θα πρεπει να αλλαξεις ενορία- να βρεις μια που δεν θα εχει προβλημα να βαφτιστει ετσι.
Διαφορετικα, το Μελιτινή ειναι πολυ ομορφο- μπορεις να την βαφτισεις ετσι και να την φωναζεις Μελίνα.
παντως εχω 2 γνωστες μου Μελίνες- και οι 2 απο το Σουμέλα. και πάλι δηλαδη προεκυψε ως υποκοριστικο.

35θελω γνωμες ... - Σελίδα 2 Empty Απ: θελω γνωμες ... Κυρ Φεβ 12, 2012 6:52 am

mariannita


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Αν της κολλισεις μπροστα ενα χριστιανικο ονομα π.χ Μαρια-Μελινα απλα για να γινει η βαφτιση και να την φωναζεις μετα Μελινα?Ετσι θα αποφυγεις το Μελετινη,αν και εμενα προσωπικα μου αρεσει το ονομα αυτο.

36θελω γνωμες ... - Σελίδα 2 Empty Απ: θελω γνωμες ... Κυρ Φεβ 12, 2012 11:29 am

ισμηνη

ισμηνη
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αμαν αυτοι οι παπαδες αυτα κανουν κ μετα λενε γιατι τους βριζουν κ γιατι απομακρυνεται ο κοσμος απο την εκκλησια..εγω παντως θα σου ελεγα αν δεν βρεις ακρη απο την αρχιεπισκοπη να αλλαξεις εκκλησια γιατι να μην βγαλεις το παιδι σου οπως θες εσυ?? παντως Μελιτινη εχει βαπτισει μια φιλη την μικρη της και ειναι πολυ γλυκο ονομα αλλα ειναι σπαστικο να σου επιβαλλουν τα κολληματα του καθε ξεπερασμενου το πως θα βγαλεις το παιδι σου

37θελω γνωμες ... - Σελίδα 2 Empty Απ: θελω γνωμες ... Κυρ Φεβ 12, 2012 9:56 pm

Lida R

Lida R
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
na pas se alli ekklisia!!!!!arketa pia me tis xazomares twn papadwn.....ante mprabo........emena me vaftisan ληδα prin apo 27 xronia pou thewritika eixan kai alla muala ..anti na eksinxronizomaste se autin tin xwra olo mal***es kanoume....na peis to koritsaki sou opws theleis...polu wraio to meletini...alla den theleis auto....na kaneis kati pou thelei p.x to antraki sou nai..to katalavainw...alla kati pou thelei enas asxetos papas?????ki emena den mou vaftizane tin mikri mou epidi imoun me politiko.....ki omws piga se alli ekklisia pou oute kan rwtisan!!!!!kai mou tin vaftisan kanonika!!!!!!!!!!!!xazoi papades..

38θελω γνωμες ... - Σελίδα 2 Empty Απ: θελω γνωμες ... Κυρ Φεβ 12, 2012 11:41 pm

mampadeka


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Μελίνα βαπτίσαμε το κοριτσάκι της ξαδέλφης μου το περασμένο καλοκαίρι...
Κανείς δεν είπε τίποτα. Τώρα το τι κόλλημα τρώει ο παππάς... Μήπως θέλει λάδωμα;; αχαχαα όλα για το χρήμα γίνονται εξάλλου!! (joke)

39θελω γνωμες ... - Σελίδα 2 Empty Απ: θελω γνωμες ... Δευ Φεβ 20, 2012 4:01 am

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια σας ευχαριστω για τις απαντησεις σας... πηγα σε αλλη εκκλησια τελικα και ολα οκ! ο παππας μου ειπε σημασια εχει η βαφτιση που θα γινει και οχι το ονομα και ξερει και αυτος πως γιορταζει κανονικα και εχει βγαλει πολλες φορες το ονομα αυτο... μου εφυγε ενα αγχος.. σας φιλω ολες θελω γνωμες ... - Σελίδα 2 417472 θελω γνωμες ... - Σελίδα 2 417472 θελω γνωμες ... - Σελίδα 2 417472 θελω γνωμες ... - Σελίδα 2 417472

40θελω γνωμες ... - Σελίδα 2 Empty Απ: θελω γνωμες ... Δευ Φεβ 20, 2012 4:48 am

Tina_1982


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
mama katerina έγραψε:κοριτσια σας ευχαριστω για τις απαντησεις σας... πηγα σε αλλη εκκλησια τελικα και ολα οκ! ο παππας μου ειπε σημασια εχει η βαφτιση που θα γινει και οχι το ονομα και ξερει και αυτος πως γιορταζει κανονικα και εχει βγαλει πολλες φορες το ονομα αυτο... μου εφυγε ενα αγχος.. σας φιλω ολες [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Ετοιμαζόμουν να πάρω τηλ. τον πάτερ Χριστόφορο στους 12 Αποστόλους να τον ρωτήσω αλλά το τακτοποίησες οπότε οκ. Smile

41θελω γνωμες ... - Σελίδα 2 Empty Απ: θελω γνωμες ... Δευ Φεβ 20, 2012 4:59 am

MariaIoanna

MariaIoanna
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κορίτσια το έχω γράψει και άλλες φορές για αυτές τις περιπτώσεις.
Της 2ης κόρης μου της δώσαμε όνομα που δε γιορτάζει (ακόμη). Ο παπάς μας δεν είχε κανένα πρόβλημα άλλωστε και οι άγιοι πριν γίνουν άγιοι δε γιόρταζε το όνομα τους, έτσι δεν είναι? Ευκαιρία λοιπόν να κάνει τέτοιο βίο που να αγιάσει το κοριτσάκι μου αφού δεν αγίασε ακόμη κανείς με αυτό το όνομα ακόμη Laughing

42θελω γνωμες ... - Σελίδα 2 Empty Απ: θελω γνωμες ... Δευ Φεβ 20, 2012 5:21 am

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tina_1982 έγραψε:
mama katerina έγραψε:κοριτσια σας ευχαριστω για τις απαντησεις σας... πηγα σε αλλη εκκλησια τελικα και ολα οκ! ο παππας μου ειπε σημασια εχει η βαφτιση που θα γινει και οχι το ονομα και ξερει και αυτος πως γιορταζει κανονικα και εχει βγαλει πολλες φορες το ονομα αυτο... μου εφυγε ενα αγχος.. σας φιλω ολες [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Ετοιμαζόμουν να πάρω τηλ. τον πάτερ Χριστόφορο στους 12 Αποστόλους να τον ρωτήσω αλλά το τακτοποίησες οπότε οκ. Smile


κι εγω απο Ελευσινα ειμαι Τινα μου κι εχω ακουσει γιαυτον τον παππα οτι ειναι πολυ καλος αλλωστε εκει βαφτισαμε την ανηψια μου...εγω ειχα παει στον Αγ.Κων/νο(ενορια μας) και δεν μου το βγαζανε και αφου τελικα χρειαστηκε να αλλαξω εκκλησια πηγα στην Παναγιτσα Συνοικια Παπακωστα..εκει βαφτισα και τη μεγαλη το 2007 Very Happy


MariaIoanna έγραψε:Κορίτσια το έχω γράψει και άλλες φορές για αυτές τις περιπτώσεις.
Της 2ης κόρης μου της δώσαμε όνομα που δε γιορτάζει (ακόμη). Ο παπάς μας δεν είχε κανένα πρόβλημα άλλωστε και οι άγιοι πριν γίνουν άγιοι δε γιόρταζε το όνομα τους, έτσι δεν είναι? Ευκαιρία λοιπόν να κάνει τέτοιο βίο που να αγιάσει το κοριτσάκι μου αφού δεν αγίασε ακόμη κανείς με αυτό το όνομα ακόμη Laughing


πως την εβγαλες την κορη σου?

43θελω γνωμες ... - Σελίδα 2 Empty Απ: θελω γνωμες ... Τρι Φεβ 21, 2012 12:46 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αντε επιτελους! Μελινα λοιπον! cheers Με το καλο Κατερινακι!

44θελω γνωμες ... - Σελίδα 2 Empty Απ: θελω γνωμες ... Τρι Φεβ 21, 2012 3:15 am

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:Αντε επιτελους! Μελινα λοιπον! cheers Με το καλο Κατερινακι!

ευχαριστω Λιτς! θελω γνωμες ... - Σελίδα 2 417472

45θελω γνωμες ... - Σελίδα 2 Empty Απ: θελω γνωμες ... Τρι Φεβ 21, 2012 5:30 am

antonia32

antonia32
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ante me to kalo to onoma!!kalofwtisti na einai!

http://stardustwork.blogspot.com

46θελω γνωμες ... - Σελίδα 2 Empty Απ: θελω γνωμες ... Δευ Απρ 23, 2012 8:13 am

www.KorinasWorkshop.gr

www.KorinasWorkshop.gr
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Είναι θέμα συγκεκριμένου ιερέα, να τον αλλάξεις!

http://www.KorinasWorkshop.gr

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις