Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
410 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 410 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Θέτω αυτό το ερώτημα γιατί είμαι φρέσκια εγκυούλα και γεμίζω την εγκυκλοπαίδειά μου! Razz χεχε!!!Για πείτε μου την γνώμη σας!Υπάρχει φόβος για το έμβρυο αν μία γυναίκα κατά την διάρκεια της εγκυμοσύνης έρθει σε οργασμό είτε με επαφή είτε με προκαταρκτικά; (Πώς τα λέω έτσι Παναγίτσα μουWink Embarassed

lidiaki

lidiaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Deb έγραψε:Θέτω αυτό το ερώτημα γιατί είμαι φρέσκια εγκυούλα και γεμίζω την εγκυκλοπαίδειά μου! Razz χεχε!!!Για πείτε μου την γνώμη σας!Υπάρχει φόβος για το έμβρυο αν μία γυναίκα κατά την διάρκεια της εγκυμοσύνης έρθει σε οργασμό είτε με επαφή είτε με προκαταρκτικά; (Πώς τα λέω έτσι Παναγίτσα μουWink Embarassed

Βρηκα το παρακατω αρθρο μηπως σου λυσει καποιες αποριες ...Φιλια και με το καλο το μωρακι σας!!!

Παρότι βέβαια οι απαντήσεις και οι πληροφορίες που δίνονται εδώ είναι επιστημονικά τεκμηριωμένες, ο γυναικολόγος που σας παρακολουθεί ο μόνος αρμόδιος να σας δώσει οδηγίες και συμβουλές ειδικά ιδική σας περίπτωση.

1. Η ερωτική πράξη τους πρώτους μήνες μπορεί να οδηγήσει σε αποβολή
Μύθος, Σε μια εγκυμοσύνη που εξελίσσεται φυσιολογικά, χωρίς αιμορραγία, πόνους και πρόβλημα πρόσφυσης του πλακούντα, το σεξ δεν δημιουργεί επιπλοκές. Αντίθετα, μάλιστα, μπορεί να χαλαρώνει το ζευγάρι και να προσφέρει ψυχική ηρεμία στην έγκυο. Η ερωτική πράξη επιτρέπεται λοιπόν, πάντα με τη σύμφωνη γνώμη του γυναικολόγου που σας παρακολουθεί.

2. Οι ορμόνες του σπέρματος οι συσπάσεις του οργασμού μπορεί να οδηγήσουν σε πρόωρο τοκετό το τελευταίο τρίμηνο
Αλήθεια. Καλό είναι η εκσπερμάτιση στον κόλπο να αποφεύγεται στο τέλος της εγκυμοσύνης. Ο λόγος είναι πως το σπέρμα περιέχει προσταγλανδίνη, μια ουσία που συμβάλλει στην έναρξη των ωδίνων του τοκετού, με πιθανότητα πρόκλησης πρόωρου. Οι συσπάσεις δε του οργασμού, δεν επηρεάζουν την έναρξη του τοκετού.

3. Το στοματικό σεξ (του άνδρα στη γυναίκα) μπορεί να οδηγήσει σε πρόωρο τοκετό
Μύθος (κυρίως). Το στοματικό σεξ μπορεί να προκαλέσει πρόωρο τοκετό εξαιρετικά σπάνια και μόνο όταν οι συσπάσεις του οργασμού είναι πάρα πολύ έντονες.

4. Το έμβρυο μπορεί να τραυματιστεί στη διάρκεια της ερωτικής πράξης
Μύθος. Κατά τη διάρκεια μιας εγκυμοσύνης δίχως προβλήματα το έμβρυο είναι καλά προφυλαγμένο μέσα στη μήτρα και τον αμνιακό σάκο. Αν όμως η εγκυμοσύνη παρουσιάζει επιπλοκές, τις ανάλογες οδηγίες θα δώσει ο γυναικολόγος που σας παρακολουθεί.

5. Το μωρό καταλαβαίνει ό,τι συμβαίνει
Μύθος και αλήθεια. Το έμβρυο δεν αντιλαμβάνεται τη σεξουαλική επαφή της υποψήφιας μητέρας μπορεί όμως να αντιληφθεί τις βίαιες μετακινήσεις που μπορεί ν προκληθούν από την πρόσκρουση του πέους στη μήτρα.

6. Μια μέλλουσα μαμά δεν είναι φυσιολογικό να νιώθει ερωτική επιθυμία
Μύθος και αλήθεια. Οι ορμονικές αλλαγές που συμβαίνουν στη διάρκεια της εγκυμοσύνης είναι δυνατό να συντελούν στην ελάττωση της ερωτικής επιθυμίας της μητέρας. Είναι επίσης δυνατό η μητρότητα να επικαλύπτει τη σεξουαλικότητα. Παρ’ όλα αυτά, πολλές έγκυες γυναίκες διατηρούν την ερωτική επιθυμία τους κατά τ διάρκεια της εγκυμοσύνης, ενώ άλλες την περιγράφουν και ως «αυξημένη». Είναι προφανές ότι ο ψυχολογικός παράγοντας είναι σημαντικότερος του βιολογικού. Δε υπάρχει λοιπόν «φυσιολογικό» και «μη φυσιολογικό». Η ερωτική επιθυμία αυτή τη περίοδο της ζωής μιας γυναίκας είναι καθαρά προσωπικό της θέμα.

Θυμηθείτε
Οι αλλαγές στο σώμα της γυναίκας που οφείλονται στην εγκυμοσύνη μπορούν να επιβάλουν την υιοθέτηση άλλων στάσεων κατά τη σεξουαλική επαφή. Μια στάση που βολεύει τις περισσότερες εγκύους είναι η επαφή στο πλάι, με ένα μαξιλάρι ανάμεσα στα γόνατα για να μην πιέζεται η κοιλιά.

Το σημαντικότερο όσον αφορά στη σεξουαλική επιθυμία και δραστηριότητα την εγκυμοσύνη είναι να υπάρχει καλή επικοινωνία για το θέμα μεταξύ του ά\ δρα και της γυναίκας.

Σε κάποιες περιπτώσεις, το σεξ στη διάρκεια της εγκυμοσύνης αποτελεί εμπειρία ξεχωριστή για πολλές γυναίκες. Σε αυτό σημαντικό ρόλο παίζει η αυξημένη πίεση το αίματος και η μεγαλύτερη αιμάτωση της περιοχής του κόλπου και της κλειτορίδα» που αυξάνουν την ερωτική ευχαρίστηση και οδηγούν σε πιο έντονους οργασμούς. Δεν είναι απαραίτητο να αισθάνεστε το ίδιο με πριν. Ορισμένα ζευγάρια αναπτύσσουν αυτή την περίοδο άλλες μορφές ερωτικής δραστηριότητας.

Το χαλαρωτικό μασάζ με βρεφικό λάδι (αποφύγετε τα αιθέρια έλαια γιατί κάποια από αυτά δεν επιτρέπονται στην εγκυμοσύνη), τα χάδια και τα φιλιά βοηθούν να αισθανθείτε την τρυφερότητα και τη σωματική επαφή που έχετε ανάγκη και οι δύο, χωρίς να γίνεται απαραίτητα διείσδυση. Κάθε επιλογή είναι σωστή, εφόσον δεν αντικρούει τις οδηγίες του γυναικολόγου σας. Ο τρόπος που θα επιλέξετε εξαρτάται από εσάς και μόνο.

https://www.facebook.com/#!/maria.triviza

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αυτο που μπορω να σου πω ειναι πως η επαφη επιτρέπεται απο την 13η μέχρι την 23η εβδομαδα αν ειναι μια καλή εγκυμοσυνη!Παντα ομως με την συμβουλή του γιατρου! Wink

Α! ξεχασα και πάντα με προφυλακτικο!

goldy213

goldy213
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπέρα κορίτσια εμένα ο γιατρός μου είχε πει άφοβα σεξ, όχι βέβαια "ακροβατικά" αν το θέλω και ότι μάλιστα η εκσπερμάτωση κάνει καλό δεν θυμάμαι που μου είχε πει.Εγώ βέβαια στην πρώτη εγκυμοσύνη δεν είχα καθόλου όρεξη μα καθόλου,στην δεύτερη ουδέτερα,στην τρίτη λιμάρα.Συγγνώμη κιόλας αλλά έκανα λες και ήμουν καμιά πεινασμένη.Πάρα πολύ.

http://www.leptomeria.gr

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Deb έγραψε:Θέτω αυτό το ερώτημα γιατί είμαι φρέσκια εγκυούλα και γεμίζω την εγκυκλοπαίδειά μου! Razz χεχε!!!Για πείτε μου την γνώμη σας!Υπάρχει φόβος για το έμβρυο αν μία γυναίκα κατά την διάρκεια της εγκυμοσύνης έρθει σε οργασμό είτε με επαφή είτε με προκαταρκτικά; (Πώς τα λέω έτσι Παναγίτσα μουWink Embarassed

Οταν η εγκυμοσυνη εξελισσεται ομαλα (χωρις προβληματα) το σεξ και ο οργασμος ειναι απολυτα φυσιολογικα να γινονται!
Μαλιστα με τον οργασμο το εμβρυο νιωθει ευεξια να το πω,δεν ξερω πως ,αλλα το διαβασα καπου.!

Πααααααααααρα πολυ σπανια(εξαιρετικα σπανια) να συμβει κατι απο τις συσπασεις της μητρας (απο τον κολπικο οργασμο) και ο κλειτοριδικος οργασμος δν προκαλει συσπασεις εντονες εσωτερικα.

Αυτα ξερω εγω!Και ο γιατρος μου υποστηριζει οτι το σεξ ειναι υγεια στην εγκυμοσυνη!

Εγω εχω λιγο χαμηλο πλακουντα γι αυτο αποφευγω..αλλα εχω κ φοβιτσιαρη αντρα
Κι αυτα τα διαβασα.
Mad

με το καλο το μπεμπε!!

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τι θέμα άνοιξες...πονεμένο...
Είχα πάντα ορέξεις...τώρα έχω αφηνιάσει εντελώς...Επιδιώκω σεξ όσο πιο συχνά γίνεται(δυστυχώς κάθε 3-4 μέρες) και οργασμό σχεδόν καθημερινά. Δεν ξέρω αν κάνω καλά, ο γιατρός μόνο για το σπέρμα μου μίλησε (να αποφεύγουμε την ελεύθερη εκσπερμάτιση), εφόσον τελειώσαμε με την αποκόλληση τώρα χαλαρά πολύ στην επαφή αν και άρχισα να ζορίζομαι αρκετά με την κοιλιά. Οι ορμές μου είναι απερίγραπτες πάντως και ο άντρας μου επίσης φοβητσιάρης.

Μη με κράξετε κορίτσια, αρκετές ενοχές έχω από μόνη μου.

Tinkibell

Tinkibell
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπέρα κ απο μένα. Είχα μια Γυναικολόγο στην πρώτη μου εγκυμοσύνη που μας απαγόρευσε τελείως για ενα τρίμηνο και...τεσπα στην δεύτερη εγκ/νη μου άλλαξα γιατρο (ευτυχώς) και κάποια στιγμη που τον ρώτησα μου λέει κανονικά όπως πριν απλα όχι "δυνατά" ήρεμα πράγματα. Επίσης στον 9ο τον πήρα όλο παρα 3 μέρες είχαμε κάνει ελεύθερο γιατι είχα ακούσει ότι το σπέρμα βοηθάει στον τελευταίο μήνα στον τοκετο την επόμενη νομίζω άρχισαν οι πόνοι μπορει κ την ίδια μέρα...αυτο πιάνει σίγουρα νομίζω.

XRYSA M


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΠΟΛΥ ΠΟΝΕΜΕΝΟ ΘΕΜΑ ΟΝΤΩΣ.ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΛΟΓΩ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗΣ.ΜΕΤΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΤΟΝ 5 ΜΗΝΑ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΗΤΑΝ ΠΡΙΝ ΚΑΝΕΝΑ ΜΗΝΑ.Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΦΟΒΑΤΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΦΕΘΩ.ΔΕΝ ΑΦΗΝΟΜΑΙ ΩΣΤΕ ΝΑ ΕΧΩ ΟΡΓΑΣΜΟ ΓΙΑΤΙ ΝΟΜΙΖΩ ΘΑ ΠΟΝΕΣΩ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΟΤΙ ΕΧΩ ΔΕΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΟΥ ΟΤΙ ΠΑΩ ΝΑ ΕΧΩ ΟΡΓΑΣΜΟ ΚΑΙ ΕΧΩ ΠΟΝΟΥΣ.ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΛΕΩ ΒΛΑΚΕΙΕΣ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΤΟΥ ΟΡΓΑΣΜΟΥ ΔΕΝ ΠΡΟΚΑΛΟΥΝ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΤΗΣ ΜΗΤΡΑΣ ΑΛΛΑ ΑΝΤΕ ΝΑ ΞΕΚΟΛΛΗΣΕΙΣ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ.ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ ΕΧΩ ΤΡΕΛΗ ΕΠΙΘΥΜΙΑ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ????????ΚΑΛΑ ΑΦΗΣΤΕ ΠΟΥ ΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΗΡΘΑ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΙΠΟΤΑ ΔΙΟΤΙ Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΕΡΑΣΤΙΑ.

its a boy


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
koritsia emeis oyte poy rwtisame ton gynaikologo an epitrepete kai pote na vriskomaste.itan to tekeytaio poy mas eniaze otan mathame oti eimai egkyos.pote den eixa orgasmo toso kairo.alla koritsia oi antres ti kanoyn 9 mines moy lete?

XRYSA M


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
its a boy έγραψε:koritsia emeis oyte poy rwtisame ton gynaikologo an epitrepete kai pote na vriskomaste.itan to tekeytaio poy mas eniaze otan mathame oti eimai egkyos.pote den eixa orgasmo toso kairo.alla koritsia oi antres ti kanoyn 9 mines moy lete?

ΟΤΙ ΚΑΝΑΝ ΟΤΑΝ ΗΤΑΝ ΕΦΗΒΟΙ! Very Happy

its a boy


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
xa!xa!den mporw na fantastw ton antramoy 40 etwn na kanei ayto to pragma.apisteyto moy fenete

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
its a boy έγραψε:koritsia emeis oyte poy rwtisame ton gynaikologo an epitrepete kai pote na vriskomaste.itan to tekeytaio poy mas eniaze otan mathame oti eimai egkyos.pote den eixa orgasmo toso kairo.alla koritsia oi antres ti kanoyn 9 mines moy lete?


Την παιζουν.... Embarassed Embarassed Embarassed

XRYSA M


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
blackrose έγραψε:
its a boy έγραψε:koritsia emeis oyte poy rwtisame ton gynaikologo an epitrepete kai pote na vriskomaste.itan to tekeytaio poy mas eniaze otan mathame oti eimai egkyos.pote den eixa orgasmo toso kairo.alla koritsia oi antres ti kanoyn 9 mines moy lete?


Την παιζουν.... Embarassed Embarassed Embarassed

ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ???ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΕΚΤΙΜΗΣΟΥΝ! Smile

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γιατί βρε κορίτσια, μόνο οι άντρες το κάνουν? Εγώ αμα περίμενα από τον άντρα μου πότε θα ασχοληθεί μαζί μου θα είχα λαλήσει...

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
markella01 έγραψε:Γιατί βρε κορίτσια, μόνο οι άντρες το κάνουν? Εγώ αμα περίμενα από τον άντρα μου πότε θα ασχοληθεί μαζί μου θα είχα λαλήσει...


Μαρκελλα ειναι μεσημερι ακομα....χαχαχαχα μετα ειναι η μεταμεσονυκτια ζωνη Razz Razz

its a boy


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
koritsia ntropi Embarassed ti ogia einai ayta mesimeriatika.apa pa.piperi sto stoma Laughing

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
XRYSA M έγραψε:
blackrose έγραψε:
its a boy έγραψε:koritsia emeis oyte poy rwtisame ton gynaikologo an epitrepete kai pote na vriskomaste.itan to tekeytaio poy mas eniaze otan mathame oti eimai egkyos.pote den eixa orgasmo toso kairo.alla koritsia oi antres ti kanoyn 9 mines moy lete?


Την παιζουν.... Embarassed Embarassed Embarassed

ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ???ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΕΚΤΙΜΗΣΟΥΝ! Smile


και που να μπαιναμε στο μυαλο τους!!! Twisted Evil

its a boy


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
swsto! poy na mpename kai sto myalo toys.na vlepame ti theloyn kai ti skeftonte.trela tha mas epiane

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
XRYSA M έγραψε:
its a boy έγραψε:koritsia emeis oyte poy rwtisame ton gynaikologo an epitrepete kai pote na vriskomaste.itan to tekeytaio poy mas eniaze otan mathame oti eimai egkyos.pote den eixa orgasmo toso kairo.alla koritsia oi antres ti kanoyn 9 mines moy lete?

ΟΤΙ ΚΑΝΑΝ ΟΤΑΝ ΗΤΑΝ ΕΦΗΒΟΙ! Very Happy

blackrose έγραψε:
its a boy έγραψε:koritsia emeis oyte poy rwtisame ton gynaikologo an epitrepete kai pote na vriskomaste.itan to tekeytaio poy mas eniaze otan mathame oti eimai egkyos.pote den eixa orgasmo toso kairo.alla koritsia oi antres ti kanoyn 9 mines moy lete?


Την παιζουν.... Embarassed Embarassed Embarassed

χαχαχα!!!Έχω λιώσει στο γέλιο!!!χαχαχα...
Εγώ που ρώτησα την γιατρό μου μου είπε να το αποφύγω το σεξ!Δεν έχω όμως και κανένα πρόβλημα προς το παρόν!!!Έχω τρελές ορέξεις και δεν μπορώ να κάνω σεξ!!!Έστω "απαλά"!Θα την ξαναρωτήσω την Πέμπτη που έχω ραντεβού,θα με περάσει για λυσσάρα αλλά τί να κάνω;Είναι βασικό και πολύ σημαντικό στην ζωή μας!Έχουμε φρικάρει και οι δύο!Πρώτη φορά απέχουμε σχεδόν ένα μήνα!!!Βέβαια την βρίσκουμε αλλιώς αλλά τί να σου κάνει ρε γαμώτο;Να κάνουμε σχεδόν κάθε μέρα σεξ και τώρα τίποτα!!!Χθες ρίξαμε ένα καυγαδάκι και του λέω ότι φταίει το σεξ ασυζητητί γιατί ποτέ δεν μαλώναμε!!!Απαπα...Θα την ξαναρωτήσω γιατί δεν μας βλέπω καλά!!!χαχαχαχα

Δηλαδή όταν θα γεννήσω και θα έχω το παιδί στο σπίτι,στο δωμάτιο affraid πώς θα γίνεται;!!!!!! Οh my god!!!!!!

its a boy


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
koritsia to kalokairi tha anastenaxsoyn ta krevatia mas apo oti katalava.pyrotexnimata tha pesoyn Οργασμός και εγκυμοσύνη!Είναι κακό; 875502 Οργασμός και εγκυμοσύνη!Είναι κακό; 654316 Οργασμός και εγκυμοσύνη!Είναι κακό; 215994

ισμηνη

ισμηνη
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εμενα ο γιατρος μου ειχε πει αφοβα να κανω απο την πρωτη στιγμη αλλα ηρεμα οχι "ακροβατικα" και μαλιστα μουεξηγησε οτι καποιες φορες επιτρεπεται και αλλες οχι γιατι εχει να κανει με το ποσο καλα εχει πιαστει το παιδι...any way εγω καμια ορεξη σε ολη την εγκυμοσυνη λιγο το σωμα λιγο οι αναγουλες λιγο η κοιλια νομιζω οτι το σεξ ειναι οτι χειροτερο στην εγκυμοσυνη.συνολικα καναμε 5 φορες στους 9 μηνες και αυτο σκετη αποτυχια...
ο καημενος ο αντρας μου δεν μιλουσε απλα διαπιστωσα καποια στιγμη οτι αργουσε πολυ στο μπανιο...οσο για εμενα παρα το οτι δεν ειχα ορεξη για σεξ οργασμο ειχα συχνα στον υπνο μου απο τους πρωτους μηνες και ετσι μου σπασαν κ τα νερα εβλεπα στον υπνο μου οτι εκανα σεξ ειχα οργασμο και μετα απο λιγα λεπτα σπασαν τα νερα η μαια μου ειπε οτι μπορει να οφειλοταν κ σε αυτο αν κ νομιζω οτι ουτως η αλλως ηταν η ωρα μας...
παντως τωρα το σεξ ειναι καλυτεροκ απο πριν οταν βαβαια βρισκοματε...αυτο κι αν ειναι πονεμενη ιστορια Crying or Very sad Crying or Very sad

BABAS_ANTONIS

BABAS_ANTONIS
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
its a boy έγραψε:swsto! poy na mpename kai sto myalo toys.na vlepame ti theloyn kai ti skeftonte.trela tha mas epiane



Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

BABAS_ANTONIS

BABAS_ANTONIS
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
XRYSA M έγραψε:
blackrose έγραψε:
its a boy έγραψε:koritsia emeis oyte poy rwtisame ton gynaikologo an epitrepete kai pote na vriskomaste.itan to tekeytaio poy mas eniaze otan mathame oti eimai egkyos.pote den eixa orgasmo toso kairo.alla koritsia oi antres ti kanoyn 9 mines moy lete?


Την παιζουν.... Embarassed Embarassed  Embarassed

ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ???ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΕΚΤΙΜΗΣΟΥΝ! Smile

markella01 έγραψε:Γιατί βρε κορίτσια, μόνο οι άντρες το κάνουν? Εγώ αμα περίμενα από τον άντρα μου πότε θα ασχοληθεί μαζί μου θα είχα λαλήσει...

blackrose έγραψε:
XRYSA M έγραψε:
blackrose έγραψε:
its a boy έγραψε:koritsia emeis oyte poy rwtisame ton gynaikologo an epitrepete kai pote na vriskomaste.itan to tekeytaio poy mas eniaze otan mathame oti eimai egkyos.pote den eixa orgasmo toso kairo.alla koritsia oi antres ti kanoyn 9 mines moy lete?


Την παιζουν.... Embarassed Embarassed  Embarassed

ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ???ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΕΚΤΙΜΗΣΟΥΝ! Smile


και που να μπαιναμε στο μυαλο τους!!! Twisted Evil




Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes 

BABAS_ANTONIS

BABAS_ANTONIS
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Antonis is thinking .......


"κανένα σχόλιο ακόμα " ;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις