Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
455 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 455 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

26ειμαστε παγωμενοι !!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ειμαστε παγωμενοι !!! Κυρ Φεβ 12, 2012 12:46 pm

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
MariaIoanna έγραψε:πιστεύετε ότι τα κτίρια και τα καταστήματα τα καίει ο κόσμος που βγήκε να διαδηλώσει???

οχι βεβαια !! οι γνωστοι αγνωστοι !

27ειμαστε παγωμενοι !!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ειμαστε παγωμενοι !!! Κυρ Φεβ 12, 2012 12:48 pm

its a boy


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
MariaIoanna oxi vevaia.ton kommatwn einai oi koykoyloforoi kai tis astynomias.aytoi kanoyn tis fasaries gia na ta rixnoyn ston aplo kosmaki.ma pws einai dynaton se kathe poreia akoma kai stin pio eiriniki poreia na vriskonte oi koykoyloforoi

28ειμαστε παγωμενοι !!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ειμαστε παγωμενοι !!! Κυρ Φεβ 12, 2012 12:49 pm

MariaIoanna

MariaIoanna
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
οι οποίοι βέβαια όλοι γνωρίζουμε ποιοί είναι, ποιά είναι η δουλειά τους και τι σκοπό έχουν. Αναμενόμενα είναι λοιπόν αυτά τα επεισόδια

29ειμαστε παγωμενοι !!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ειμαστε παγωμενοι !!! Κυρ Φεβ 12, 2012 12:50 pm

its a boy


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
MariaIoanna se kathe poria xseroyme ti tha ginei

30ειμαστε παγωμενοι !!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ειμαστε παγωμενοι !!! Κυρ Φεβ 12, 2012 1:00 pm

Tina_1982


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
its a boy έγραψε:MariaIoanna oxi vevaia.ton kommatwn einai oi koykoyloforoi kai tis astynomias.aytoi kanoyn tis fasaries gia na ta rixnoyn ston aplo kosmaki.ma pws einai dynaton se kathe poreia akoma kai stin pio eiriniki poreia na vriskonte oi koykoyloforoi

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

31ειμαστε παγωμενοι !!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ειμαστε παγωμενοι !!! Κυρ Φεβ 12, 2012 1:02 pm

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
NAI ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΟΤΙ ΑΥΤΗ ΛΕΝΕ ΠΟΤΕ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΜΕΕΕ ,,,ΠΑΣ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ Κ ΑΓΟΡΑΖΕΙΣ ΟΥΓΓΑΡΙΑ ΟΛΑΝΔΙΑΣ ΓΤ??ΕΝΩ ΕΧΟΥΜΕ ΜΙΑ ΧΩΡΑ ΤΟΣΟ ΠΛΟΥΣΙΑ ΣΕ ΑΓΡΟΤΙΚΑ ΠΡΟΙΩΝΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΑΙΣΧΟΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΚΑΨΟΥΝ ΑΥΤΟΥΣ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΒΟΥΛΗ,ΑΛΛΑ Κ ΠΑΛΙ ΣΑΜΠΟΣ ΘΑ ΑΛΛΑΞΗ ΚΑΤΙ

32ειμαστε παγωμενοι !!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ειμαστε παγωμενοι !!! Κυρ Φεβ 12, 2012 1:05 pm

its a boy


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
marinaki egw apo laxanika,froyta, ladi,tyri,ospria den agorazw pote. moy ta stelnei ola i mama moy apo tin xalkidiki

33ειμαστε παγωμενοι !!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ειμαστε παγωμενοι !!! Κυρ Φεβ 12, 2012 1:08 pm

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
its a boy έγραψε:marinaki egw apo laxanika,froyta, ladi,tyri,ospria den agorazw pote. moy ta stelnei ola i mama moy apo tin xalkidiki
Κ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ,ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΛΝΕΙ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΤΟ ΚΡΕΑΣ ΧΟΙΡΙΝΟ-ΚΑΤΣΙΚΗ-ΑΡΝΗ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΓΕΜΙΖΩ ΤΗΝ ΚΑΤΑΨΗΞΗ ΑΠΟ ΧΩΡΙΟ ΕΙΝΑΙ,,Κ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ Κ ΛΑΧΑΝΙΚΑ ΑΝΑΛΟΓΑ ΤΗΝ ΕΠΟΧΗ,,ΣΠΑΝΙΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΡΕΑΣ ΑΠΟ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ ΜΟΝΟ ΣΕ ΜΟΣΧΑΡΙ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ,ΑΚΟΜΑ Κ ΤΟ ΨΑΡΙ ΕΧΩ ΤΟΝ ΑΔΕΡΦΟ ΜΟΥ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΣΕ ΙΧΘΥΟΚΑΛΙΕΡΓ,,ΟΣΟ ΝΑ ΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΙΟ ΚΑΛΑ...ΠΑΜΕ ΤΡΩΜΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΣΑΒΟΥΡΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΔΙΝΟΥΝ ΣΤΑ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ,,Κ ΓΙΑ ΦΡΟΥΤΑ ΠΑΜΕ ΣΤΗΝ ΛΑΙΚΗ ΟΣΟ ΝΑ ΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΕΤΣΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΕΓΩ!!

34ειμαστε παγωμενοι !!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ειμαστε παγωμενοι !!! Κυρ Φεβ 12, 2012 1:11 pm

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μίλησα με τον άντρα μου έχει κατέβει Αθήνα πριν λίγο ήταν στην Πανεπιστιμίου γινόταν χαμός τώρα είναι στην καραισκάκη πιο ήρεμα τα πράγματα , παντού υπάρχει απογοήτευση και οργή . ΚΡΙΣΤΥ ΜΟΥ έγω θα διαφωνήσω μαζί σου καλά κάνουν και πάνε εκεί μόνο αν γίνει αγώνας μπορεί να δούμε κάτι ότι και να είναι αυτό . Εσκεμμένα δείχνουν τις σκηνές με τις φωτιές για να αποσπάσουν την προσοχή του κόσμου απο το πραγματικό πρόβλημα :τη καταστροφή της Ελλάδας .
Περιμένω να έρθει ο άντρας μου θα σας ενημέρωσω όταν έρθει.

35ειμαστε παγωμενοι !!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ειμαστε παγωμενοι !!! Κυρ Φεβ 12, 2012 1:13 pm

lolalu

lolalu
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
marinaki <3 <3 έγραψε:
its a boy έγραψε:marinaki egw apo laxanika,froyta, ladi,tyri,ospria den agorazw pote. moy ta stelnei ola i mama moy apo tin xalkidiki
Κ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ,ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΛΝΕΙ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΤΟ ΚΡΕΑΣ ΧΟΙΡΙΝΟ-ΚΑΤΣΙΚΗ-ΑΡΝΗ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΓΕΜΙΖΩ ΤΗΝ ΚΑΤΑΨΗΞΗ ΑΠΟ ΧΩΡΙΟ ΕΙΝΑΙ,,Κ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ Κ ΛΑΧΑΝΙΚΑ ΑΝΑΛΟΓΑ ΤΗΝ ΕΠΟΧΗ,,ΣΠΑΝΙΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΡΕΑΣ ΑΠΟ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ ΜΟΝΟ ΣΕ ΜΟΣΧΑΡΙ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ,ΑΚΟΜΑ Κ ΤΟ ΨΑΡΙ ΕΧΩ ΤΟΝ ΑΔΕΡΦΟ ΜΟΥ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΣΕ ΙΧΘΥΟΚΑΛΙΕΡΓ,,ΟΣΟ ΝΑ ΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΙΟ ΚΑΛΑ...ΠΑΜΕ ΤΡΩΜΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΣΑΒΟΥΡΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΔΙΝΟΥΝ ΣΤΑ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ,,Κ ΓΙΑ ΦΡΟΥΤΑ ΠΑΜΕ ΣΤΗΝ ΛΑΙΚΗ ΟΣΟ ΝΑ ΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΕΤΣΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΕΓΩ!!
κουκλα μου δυστυχως κι στις λαικες υπαρχουν εισαγωμενα.να βρισκετε παραγωγους και οχι εμπορους.απο s/m δεν παιρνω ποτε καλυτερα να μην φαω.και μενα οι δικοι μας μας τα στελνουν.παλι καλα.

36ειμαστε παγωμενοι !!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ειμαστε παγωμενοι !!! Κυρ Φεβ 12, 2012 1:15 pm

lolalu

lolalu
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
βανια έγραψε:Μίλησα με τον άντρα μου έχει κατέβει Αθήνα πριν λίγο ήταν στην Πανεπιστιμίου γινόταν χαμός τώρα είναι στην καραισκάκη πιο ήρεμα τα πράγματα , παντού υπάρχει απογοήτευση και οργή . ΚΡΙΣΤΥ ΜΟΥ έγω θα διαφωνήσω μαζί σου καλά κάνουν και πάνε εκεί μόνο αν γίνει αγώνας μπορεί να δούμε κάτι ότι και να είναι αυτό . Εσκεμμένα δείχνουν τις σκηνές με τις φωτιές για να αποσπάσουν την προσοχή του κόσμου απο το πραγματικό πρόβλημα :τη καταστροφή της Ελλάδας .
Περιμένω να έρθει ο άντρας μου θα σας ενημέρωσω όταν έρθει.
συμφωνω, πουλημενοι

37ειμαστε παγωμενοι !!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ειμαστε παγωμενοι !!! Κυρ Φεβ 12, 2012 1:17 pm

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαμός και στην Κρήτη και στη Θεσσαλονίκη ας ενημερώνουμε κορίτσια απο όπου είμαστε

38ειμαστε παγωμενοι !!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ειμαστε παγωμενοι !!! Κυρ Φεβ 12, 2012 1:17 pm

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΝΑΙ ΣΥΓΟΥΡΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ Κ ΕΚΕΙ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΣΕ ΤΟΣΟ ΒΑΘΜΟ ΟΠΩΣ Σ/Μ ....ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΝΑ ΠΑΡΩ ΦΡΟΥΤΑ ΟΤΑΝ ΞΕΜΕΝΟ ΒΛΑΚΕΙΑ ΜΟΥ ΒΕΒΑΙΑ,ΠΑΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΚΑΘΕ ΒΔΟΜΑΔΑ Κ ΓΕΜΙΖΕΙ ΤΟ ΑΜΑΞΗ ΜΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ,Κ ΑΥΓΑ ΑΠΟ ΜΕΓΑΡΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩ Κ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ .... ειμαστε παγωμενοι !!! - Σελίδα 2 215994 ΑΠΟ Σ/Μ ΔΕΝ ΕΧΩ ΦΑΕΙ ΠΟΤΕ ΑΥΓΟ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΟ ΣΥΧΑΙΝΟΜΕ,Κ ΠΟΤΕ ΠΟΤΕ ΜΟΥ ΣΤΕΛΝΕΙ Κ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΚΟΤΕΣ ειμαστε παγωμενοι !!! - Σελίδα 2 215994 ειμαστε παγωμενοι !!! - Σελίδα 2 215994 ΑΛΛΑ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ

39ειμαστε παγωμενοι !!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ειμαστε παγωμενοι !!! Κυρ Φεβ 12, 2012 1:18 pm

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΧ ΚΑΤΕΒΕΝΟΥΝ ΠΕΙΡΑΙΟΣ ΛΕΕΙ,ΜΝ ΕΡΘΟΥΝ ΚΑΤΩ ΦΟΒΑΜΑΙ Κ ΜΕΝΩ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ

40ειμαστε παγωμενοι !!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ειμαστε παγωμενοι !!! Κυρ Φεβ 12, 2012 1:19 pm

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!

41ειμαστε παγωμενοι !!! - Σελίδα 2 Empty ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ! Κυρ Φεβ 12, 2012 1:24 pm

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
απλα λεω οτι συνεχεια κανουμε πορειες για διαφορους λογους αλλα ποτε δεν βγαινει κατι...μονο καταστροφες..

42ειμαστε παγωμενοι !!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ειμαστε παγωμενοι !!! Κυρ Φεβ 12, 2012 1:26 pm

mariannita


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Νιωθω οτι οι Έλληνες μετατρέπονται σε νέους Εβραίους στην Ευρώπη του επόμενου Ράιχ. Η Ελλάδα ένα απέραντο Νταχάου υπό Γερμανογαλλική διοίκηση..... ειμαστε παγωμενοι !!! - Σελίδα 2 534787 ειμαστε παγωμενοι !!! - Σελίδα 2 534787

43ειμαστε παγωμενοι !!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ειμαστε παγωμενοι !!! Κυρ Φεβ 12, 2012 1:44 pm

xrisi


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Einai apisteuto to ti tha traviksoume apo dw k pera..akoma xeirotera!!!pws tha zoun ta paidia mas ta opoia gennithikan xrewmena????gourouni venizele thes na afiseis k istoria..exeis k aksio onoma panathema se!!MAZI TA FAGAME?????????????geloioiiii... Twisted Evil Twisted Evil Mad Mad

44ειμαστε παγωμενοι !!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ειμαστε παγωμενοι !!! Κυρ Φεβ 12, 2012 1:47 pm

mariannita


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
xrisi
gourouni venizele thes na afiseis k istoria

Kαι βεβαια θα αφησει ιστορια,σαν ο συγχρονος ΕΦΙΑΛΤΗΣ Mad

45ειμαστε παγωμενοι !!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ειμαστε παγωμενοι !!! Κυρ Φεβ 12, 2012 1:52 pm

xrisi


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
einai apisteuto to pws oloi autoi oi geloioi apofasizoun,psifizoun k dn psifizoun gia tn idi grammeni katadiki mas..oloi kseroume oti exoume ptwxeusei..!!giati theloun na girisoun tn ELLADA stn pio tragiki tis epoxi??tn ''katoxi''???giati auto tha ginei apla tha einai ''sigxroni katoxi''.mi x...w.. Mad

46ειμαστε παγωμενοι !!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ειμαστε παγωμενοι !!! Κυρ Φεβ 12, 2012 2:42 pm

mommy12585

mommy12585
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Και ενώ οι Έλληνες κατεβαίνουν να διαδηλώσουν ενάντια στο μνημόνιο, μερικοί ανόητοι καίνε τα πάντα...και ξέρετε ποιοι είναι αυτοί?? Οι ίδιοι τους είναι από τα σώματα ασφαλείας και ματατζήδες δήθεν κουκουλοφόροι, δήθεν αντιεξουσιαστές κλπ κλπ. Κάπως πρέπει να διώξουν τον κόσμο, για αυτό γίνονται όλα αυτά τα επεισόδια...Προβλέπω να χυθεί αίμα για να αλλάξουν τα πράγματα. Ο Έλληνας πρέπει να πιάσει πάτο για να ξυπνήσει επιτέλους...

ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΜΑΣ ΚΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΜΑΣ...ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ? ΠΟΥ ΦΤΑΣΑΜΕ?? ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΩΣ ΝΑ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΟΥΜΕ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΟΥ ΝΑ ΦΥΤΕΥΟΥΜΕ ΟΠΩΡΟΚΗΠΕΥΤΙΚΑ, ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ ΚΟΤΑ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΚΑΤΣΙΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΖΗΣΟΥΜΕ!! ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΔΕΝ ΥΠΆΡΧΕΙ ΦΩΣ ΠΟΥΘΕΝΑ ΠΙΑ..ΜΕ ΕΝΑ ΜΙΣΘΟ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΘΑ ΦΤΑΣΕΙ ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΣΤΑ 700 ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΠΙΟ ΚΑΤΩ ΑΚΟΜΑ ΠΩΣ ΘΑ ΖΗΣΕΙ ΜΙΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ?? ΜΙΑ ΒΟΥΛΗ ΓΕΜΑΤΗ ΠΡΟΔΟΤΕΣ ΚΑΙ ΑΧΡΗΣΤΑ ΑΠΟΒΡΑΣΜΑΤΑ... ΤΩΡΑ ΨΗΦΙΖΟΥΝ ΤΟ ΘΑΝΑΤΟ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Ο ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ...ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΜΑΣ

47ειμαστε παγωμενοι !!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ειμαστε παγωμενοι !!! Κυρ Φεβ 12, 2012 2:54 pm

filina

filina
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Κριμα... Πολυ κριμα... Μας βαζουν ταφοπλακα με ολη τη σημασια της λεξης. Καταστρεφουν την πιο δημιουργικη 10ετια της γενιας μας και διαλυουν το μελλον των παιδιων μας. Θελει πολυ προσπαθεια για να τα κανεις ολα μανταρα και αυτοι το καταφεραν. Τι να πω...

48ειμαστε παγωμενοι !!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ειμαστε παγωμενοι !!! Κυρ Φεβ 12, 2012 3:01 pm

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κορίτσια ήρθε ο άντρας μου ένα μου είπε :ΧΑΜΟΣ δεν ξέρω λεει τι δείχνει η τηλεόραση αλλά αυτό που είδαν τα μάτια του δνε θα το ξεχάσει . Κόσμος πολύ όλη η 3 Σεπτεμβρίου η Πανεπιστιμίου η Σταδίου παντού κόσμος .Έριχναν οι ματατζήδες δακρυγόνα με σκοπό να διώξουν το κόσμο , αυτός ήταν ο σκοπός τους . Οι γνωστοί-άγνωστοι δεν πείραξαν τους διαδηλωτές αλλά χτυπούσαν τους αστυνομικούς κρατηθείτε :ανάμεσα στους αστυνομικούς υπήρχαν γερμανοί ματατζήδες !ΈΦΕΡΑΝ ΤΟΥς ΓΕΡΜΑΝΟΥΣ ΝΑ ΜΑΣ ΧΤΥΠΗΣΟΥΝ . Πλιάτσικο παντού άνοιγαν τα μαγαζιά έπειρναν ότι έβρισκαν άνοιξαν ένα μαγαζί με τόξα , όπλα και τέτοια φανταστείτε τη έχει να γίνει με όλα αυτά .Κάποια στιγμή κάποιοι απο τους αναρχικούς κρατούσαν σχοινιά και μόλις είδαν τους αστυνόμους της ομάδας Διας τα τέντωσαν και πάρτους κάτω ....με μια λέξη μια χώρα σε κατάσταση χάους . Κάποιοι οργανώνουν νέα κινητοποιήση τα ξημερώματα στις 2,00 .....

49ειμαστε παγωμενοι !!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ειμαστε παγωμενοι !!! Κυρ Φεβ 12, 2012 3:02 pm

mariannita


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Το γαιδουρι ο Αδωνις ψηφισε ναι ενω γενικα το λαος ψηφισε οχι.εχει και αποψη ο ηλιθιος

50ειμαστε παγωμενοι !!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ειμαστε παγωμενοι !!! Κυρ Φεβ 12, 2012 3:05 pm

mariannita


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Βανια
κορίτσια ήρθε ο άντρας μου ένα μου είπε :ΧΑΜΟΣ δεν ξέρω λεει τι δείχνει η τηλεόραση αλλά αυτό που είδαν τα μάτια του δνε θα το ξεχάσει . Κόσμος πολύ όλη η 3 Σεπτεμβρίου η Πανεπιστιμίου η Σταδίου παντού κόσμος .Έριχναν οι ματατζήδες δακρυγόνα με σκοπό να διώξουν το κόσμο , αυτός ήταν ο σκοπός τους . Οι γνωστοί-άγνωστοι δεν πείραξαν τους διαδηλωτές αλλά χτυπούσαν τους αστυνομικούς κρατηθείτε :ανάμεσα στους αστυνομικούς υπήρχαν γερμανοί ματατζήδες !ΈΦΕΡΑΝ ΤΟΥς ΓΕΡΜΑΝΟΥΣ ΝΑ ΜΑΣ ΧΤΥΠΗΣΟΥΝ . Πλιάτσικο παντού άνοιγαν τα μαγαζιά έπειρναν ότι έβρισκαν άνοιξαν ένα μαγαζί με τόξα , όπλα και τέτοια φανταστείτε τη έχει να γίνει με όλα αυτά .Κάποια στιγμή κάποιοι απο τους αναρχικούς κρατούσαν σχοινιά και μόλις είδαν τους αστυνόμους της ομάδας Διας τα τέντωσαν και πάρτους κάτω ....με μια λέξη μια χώρα σε κατάσταση χάους . Κάποιοι οργανώνουν νέα κινητοποιήση τα ξημερώματα στις 2,00


Παει η Αθηνα θα την καψουνε αποψε.παντως κοριτσια υπεγραψαν την καταδικη μας,ελαφρα τη καρδια

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις