Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
315 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 315 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

1199 ΝΑΙ στο μνημόνιο Empty 199 ΝΑΙ στο μνημόνιο Κυρ Φεβ 12, 2012 3:27 pm

ioannageo

ioannageo
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Υπερψηφίστηκε το νέο νομοσχέδιο στην Βουλή. Έγιναν δεκάδες διαγραφές από τα κόμματα αυτών που ψήφισαν ΟΧΙ.

http://www.beboulino.gr

2199 ΝΑΙ στο μνημόνιο Empty Απ: 199 ΝΑΙ στο μνημόνιο Κυρ Φεβ 12, 2012 3:31 pm

didumomama

didumomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Να τους βρίσω κι εδώ δηλαδή;;;;;;

3199 ΝΑΙ στο μνημόνιο Empty Απ: 199 ΝΑΙ στο μνημόνιο Κυρ Φεβ 12, 2012 3:35 pm

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αν ειχαμε χουντα δηλαδη πως θα ειμασταν?σκατα δημοκρατια σου λεει μετα.δεν κανεις αυτο που σου λεω?φευγεις.με τι κωλο θα ρθουν να ζητηζουν ψηφο?η περιουσια του κοσμακη δεν φταει σε τιποτα να την καινε αυτα καθικια πρεπει να καψουν ζωντανα,τα ζωα.που τα ζωα εχουν μεγαλυτερη αξια απο αυτους.

4199 ΝΑΙ στο μνημόνιο Empty Απ: 199 ΝΑΙ στο μνημόνιο Κυρ Φεβ 12, 2012 3:36 pm

didumomama

didumomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Η απόφαση είχε παρθεί καιρό πριν.Η προπαγάνδα των καναλιών ήταν για να πείσει εμάς...ή μάλλον να μας τρομάξουν αλλά δεν το κατάφεραν...Το μόνο που κατάφεραν είναι να μας εξοργίσουν ακόμα περισσότερο...


Ξεφτίλες, πουλημένοι που νομίζετε πως είσαστε Έλληνες...Έτσι είναι οι Έλληνες ρε;Να σκύβουν το κεφάλι και να λένε ναι στους ξένους;Σε αυτούς πριν από λίγα χρόνια πολεμούσαν για να μην σκλαβωθεί η πατρίδα μας;Ε, τότε γιατί τους πολεμούσαμε και δεν παραδοθήκαμε τότε;Με το έτσι θέλω θα μας πάρουν;Ε, όχι ρε πούστη μου.Δεν θα περάσει η χούντα σας..

5199 ΝΑΙ στο μνημόνιο Empty Απ: 199 ΝΑΙ στο μνημόνιο Κυρ Φεβ 12, 2012 3:40 pm

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΙΔΗΣΕΙΣ… ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ, ΜΟΛΙΣ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΞΕΚΙΝΑΝΕ ΑΛΛΑΖΩ… ΤΙ ΕΓΙΝΕ;;; ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΔΕΑ, ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ


6199 ΝΑΙ στο μνημόνιο Empty Απ: 199 ΝΑΙ στο μνημόνιο Κυρ Φεβ 12, 2012 3:41 pm

didumomama

didumomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ψηφίσανε πάλι οι πουλημένοι.Πέρασε το μνημόνιο και από αύριο αρχίζει η πείνα

7199 ΝΑΙ στο μνημόνιο Empty Απ: 199 ΝΑΙ στο μνημόνιο Κυρ Φεβ 12, 2012 3:42 pm

mariannita


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
199 να ναι οι ωρες τους.

8199 ΝΑΙ στο μνημόνιο Empty Απ: 199 ΝΑΙ στο μνημόνιο Κυρ Φεβ 12, 2012 3:55 pm

ioannageo

ioannageo
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Τώρα είδα ότι υπήρχε ανοιχτό το θέμα "ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΓΩΜΕΝΟΙ". Πρόλαβα όμως, άνοιξα άλλο.
Τι να πω για όλα αυτά? Το ότι θα χρεοκοπήσει η χώρα τους νοιάζει!!!Το ότι χρεοκόπησε ήδη προ πολλού ο ελληνικός λαός δεν βλέπουν???? Τι μας νοιάζει αν θα σωθεί η χώρα αφού όλες οι οικογένειες είναι χρεοκοπημένες ήδη. Ο ένας στους 2 είναι ΑΝΕΡΓΟΣ. Άνθρωποι στο άνθος της ηλικίας τους που μπορούν να δουλέψουν και να τραβήξουν τη χώρα μπροστά, να παράγουν πράγματα δικά μας και όχι να αγοράζουν ξένα, κάθονται στα σπίτια, χωρίς δουλειά, χωρίς όνειρα για το μέλλον, χωρίς χαμόγελα. Μας έχουν κλέψει ΟΛΑ!!! Αυτό σημαίνει ότι δεν θα έχουν να προσφέρουν τα απαραίτητα στα παιδιά τους. Και τι νομίζουν οι από πάνω ότι τα παιδιά μας θα μας ζητάνε να φάνε και εμείς θα καθόμαστε με άδεια χέρια. ΟΧΙ! Κάποια στιγμή και αυτοί που κάθονται στους καναπέδες ΑΚΟΜΑ, θα αγανακτήσουν!!! Εκεί να δεις!! Είναι να μην βγουν οι υπόλοιποι, που μαζεύουν μαζεύουν...Έχει να γίνει!!!
Απλά μια απορία έχω!! Δεν φοβούνται? Παιδιά δεν έχουν? σε αυτή τη χώρα δεν ζουν? Δεν φοβούνται?? Δεν βλέπουν ότι ο κόσμος είναι αγριεμένος μέχρι εκεί που δεν πάει! Πόσους μπάτσους θα βάλουν να τους φυλάνε? Αφού ήδη δεν μπορούν να κυκλοφορούν ελεύθερα, γιατί δεν παίρνουν πόδι επιτέλους από την καρέκλα που έχουν κολλήσει πάνω τους.???


Δεν μπορώ... Έπρεπε να τα πω κάπου. Ο άντρας μου κοιμάται.

http://www.beboulino.gr

9199 ΝΑΙ στο μνημόνιο Empty Απ: 199 ΝΑΙ στο μνημόνιο Κυρ Φεβ 12, 2012 3:58 pm

ioannageo

ioannageo
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Τρίτος Παγκόσμιος Πόλεμος.Οικονομικός αυτή τη φορά. Και πάλι οι Γερμανοι!!!!

http://www.beboulino.gr

10199 ΝΑΙ στο μνημόνιο Empty Απ: 199 ΝΑΙ στο μνημόνιο Κυρ Φεβ 12, 2012 4:09 pm

ioannageo

ioannageo
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
didumomama έγραψε:Ψηφίσανε πάλι οι πουλημένοι.Πέρασε το μνημόνιο και από αύριο αρχίζει η πείνα

Πείνα δεν λες τίποτα!! Απορώ πως θα ζήσουν οι οικογένειες?? Ούτε θέλω να ξέρω για εγκληματικότητα που θα αυξηθεί. Κόβουν 22% από τους μισθούς!!!! Δηλαδή τι μας περιμένει?? Αυτό δεν είναι χρεωκοπία?
Όλα συμφέροντα!! Τους νοιάζει για το κόσμο? Όλοι βαλτοί είναι, στημένοι από την αρχή!!!Και απονενοημένοι μεταξύ τους. Έφυγε ο ένας για να μπει ο άλλος, δήθεν τάχα θα κάνει κάτι. Για να κλείσουν το στόμα του λαού, για να ελπίζει ο λαός ότι με "καινούρια" κυβέρνηση ίσως θα είναι καλύτερα τα πράγματα, ίσως θα αλλάξει κάτι. Βρε, όλοι μια κλίκα είναι, από το ίδιο βόθρο είναι όλοι.

http://www.beboulino.gr

11199 ΝΑΙ στο μνημόνιο Empty Απ: 199 ΝΑΙ στο μνημόνιο Κυρ Φεβ 12, 2012 10:27 pm

Kastallia


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
199 να ειναι οι ωρες τους!

12199 ΝΑΙ στο μνημόνιο Empty Απ: 199 ΝΑΙ στο μνημόνιο Κυρ Φεβ 12, 2012 11:01 pm

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
για αυτό δεν προλάβαινε η πυροσβεστική 199..... καλούσαν συνέχεια .....

13199 ΝΑΙ στο μνημόνιο Empty Απ: 199 ΝΑΙ στο μνημόνιο Κυρ Φεβ 12, 2012 11:06 pm

September

September
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ioannageo έγραψε:Τώρα είδα ότι υπήρχε ανοιχτό το θέμα "ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΓΩΜΕΝΟΙ". Πρόλαβα όμως, άνοιξα άλλο.
Τι να πω για όλα αυτά? Το ότι θα χρεοκοπήσει η χώρα τους νοιάζει!!!Το ότι χρεοκόπησε ήδη προ πολλού ο ελληνικός λαός δεν βλέπουν???? Τι μας νοιάζει αν θα σωθεί η χώρα αφού όλες οι οικογένειες είναι χρεοκοπημένες ήδη. Ο ένας στους 2 είναι ΑΝΕΡΓΟΣ. Άνθρωποι στο άνθος της ηλικίας τους που μπορούν να δουλέψουν και να τραβήξουν τη χώρα μπροστά, να παράγουν πράγματα δικά μας και όχι να αγοράζουν ξένα, κάθονται στα σπίτια, χωρίς δουλειά, χωρίς όνειρα για το μέλλον, χωρίς χαμόγελα. Μας έχουν κλέψει ΟΛΑ!!! Αυτό σημαίνει ότι δεν θα έχουν να προσφέρουν τα απαραίτητα στα παιδιά τους. Και τι νομίζουν οι από πάνω ότι τα παιδιά μας θα μας ζητάνε να φάνε και εμείς θα καθόμαστε με άδεια χέρια. ΟΧΙ! Κάποια στιγμή και αυτοί που κάθονται στους καναπέδες ΑΚΟΜΑ, θα αγανακτήσουν!!! Εκεί να δεις!! Είναι να μην βγουν οι υπόλοιποι, που μαζεύουν μαζεύουν...Έχει να γίνει!!!
Απλά μια απορία έχω!! Δεν φοβούνται? Παιδιά δεν έχουν? σε αυτή τη χώρα δεν ζουν? Δεν φοβούνται?? Δεν βλέπουν ότι ο κόσμος είναι αγριεμένος μέχρι εκεί που δεν πάει! Πόσους μπάτσους θα βάλουν να τους φυλάνε? Αφού ήδη δεν μπορούν να κυκλοφορούν ελεύθερα, γιατί δεν παίρνουν πόδι επιτέλους από την καρέκλα που έχουν κολλήσει πάνω τους.???


Δεν μπορώ... Έπρεπε να τα πω κάπου. Ο άντρας μου κοιμάται.

Φυσικά και δε φοβούνται γιατί αυτοί που κόπτονται για μας, έχουν τακτοποιημένες τις ζωές τους. Τα παιδιά τους θα τα στείλουν έξω και θα ακολουθήσουν και αυτοί. `Εχουν εξασφαλίσει αυτοί το μέλλον τους ξεπουλώντας το δικό μας.

14199 ΝΑΙ στο μνημόνιο Empty Απ: 199 ΝΑΙ στο μνημόνιο Κυρ Φεβ 12, 2012 11:43 pm

eva25


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλημέρα κορίτσια. Τι καλη δηλαδή. Νιώθω τόσο μα τόσο απογοητευμένη. Σκέφτομαι ότι θέλω να σηκωθώ να πάρω τα παιδιά μου και να φύγουμε. Να μην κοιτάξω πίσω. Ντροπή τους. Αν ήξερα ότι τα λεφτά που μας κόβουν θα έπιαναν τόπο θα έκανα υπομονη να περάσει η κρίση να ανακάμψουμε. Αλλά αυτοί τα κόβουν από μας, τα τρώνε και το χρεός απλά αυξάνεται. Και καλά να μας κόψουν την χώρα γιατί την παραδίδουν στους ξένους; Μόνο για τα μέτρα μας μιλησαν για όλα τα άλλα όχι. Τα πούλησαν όλα. Δεν θα ξεχρεώσουμε ποτέ και θα είμαστε σκάβοι των ξένων. Τα ρήμαξαν όλα.

15199 ΝΑΙ στο μνημόνιο Empty Απ: 199 ΝΑΙ στο μνημόνιο Κυρ Φεβ 12, 2012 11:57 pm

lolalu

lolalu
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ντροπη τους τι να πω.φταιμε ομως και εμεις που δεν κανουμε κατι.απο την καρεκλα μας το σπιτι μας δεν προκειται να αλλαξει κατι.και αυτο που μου τι δινει ειναι η αξια που δινουμε σ'αυτους τους μ...., τους εχουμε κανει Θεους,ο λογος δεν ξερω,!. γιατι δεν ειναι τιποτα παραπανω απο μενα απο σενα απο ολους μας...πρεπει να αντιδρασουμε για το καλο των παιδιων μου.μπορει να μην ειμαι ελληνιδα αλλα λυπαμαι πως αφησατε-με μια χωρα τοσο γεναιοδωρη πλουσια σε ιστορια να βυθιστει.ντροπη τους και ντροπη μας.

16199 ΝΑΙ στο μνημόνιο Empty Απ: 199 ΝΑΙ στο μνημόνιο Δευ Φεβ 13, 2012 12:03 am

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
September έγραψε:
Φυσικά και δε φοβούνται γιατί αυτοί που κόπτονται για μας, έχουν τακτοποιημένες τις ζωές τους. Τα παιδιά τους θα τα στείλουν έξω και θα ακολουθήσουν και αυτοί. `Εχουν εξασφαλίσει αυτοί το μέλλον τους ξεπουλώντας το δικό μας.


φυσικά και δεν φοβούνται. δεν τους νοιάζει, δεν τους αφορά.
μόνο που εμείς τους εξασφαλίσαμε τόσα χρόνια ψηφιζοντάς τους ( και πάλι θα τους ξαναψηφίσουμε-μη χάσουμε)!

17199 ΝΑΙ στο μνημόνιο Empty Απ: 199 ΝΑΙ στο μνημόνιο Δευ Φεβ 13, 2012 12:16 am

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αυτο ελεγα κι εγω.... οτι ειμαι σχεδον σιγουρη οτι στις εκλογες θα βγουν παλι ενα απο τα 2 "μεγαλα" κομματα!! γιατι ειμαστε τοσο προβατα που τα δικα τους κομματοσκυλα θα τους ψηφισουν και απο εμας τους "αγανακτησμενους" οι περισσοτεροι βλεπω να μην πανε να ψηφισουν, οι αλλοι να ψηφιζουν λευκα και ακυρα, αρα παλι θα μετρησουν οι ψηφοι απο τα κομματοσκυλα και παλι θα βγουν!!! οι εκλογες νομιζω οτι ειναι ο μονος τροπος (αν το κανουμε σωστα!) που ισως μπορεσουμε να σωσουμε οτι εμεινε πριν φτασουμε να σκοτωνομαστε μεταξυ μας για ενα κομματι ψωμι!! Ειμαι απογοητευμενη οσο δν παει αλλο
!!! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

18199 ΝΑΙ στο μνημόνιο Empty Απ: 199 ΝΑΙ στο μνημόνιο Δευ Φεβ 13, 2012 12:50 am

Kastallia


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Eγω πιο πολυ απορω με τους νεαρους βουλευτες στυλ ΚαΪλη,Ραπτη,Παρασυρης και τοσοι αλλοι...σημερα νιωθουν ανθρωποι;;;Πολυ χειροτεροι για μενα ειναι οι νεαροι σε ηλικια που ειναι στην ιδια ηλικια με μας και θα επρεπε να μοιραζονται τις ιδιες αγωνιες για το μελλον και να σκεφτονται πώς θα αντικρισουν σημερα τα προσωπα της ελληνικης νεολαιας...τι να πω...τετοια κατρακυλα,ηθελανα ηξερα τους γονεις και τους παππουδες τους πώς θα τους αντικρισουν... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

19199 ΝΑΙ στο μνημόνιο Empty Απ: 199 ΝΑΙ στο μνημόνιο Δευ Φεβ 13, 2012 12:52 am

didumomama

didumomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κάτσε να κατέβουν στην Κρήτη οι "δικοί" μας βουλευτές και θα δεις χάλι.Θα έχουν και το θράσος να ζητήσουν ψήφους στις πόλεις και χωριά.Εκεί να δεις τι θα γίνει...

20199 ΝΑΙ στο μνημόνιο Empty Απ: 199 ΝΑΙ στο μνημόνιο Δευ Φεβ 13, 2012 12:55 am

Kastallia


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Τα χωρια ειναι που φοβαμαι πιο πολυ...εχω γνωρισει κατι κομματοσκυλα εδω,ασε...απο το χερι θα τπυς παρουν παλι να τους κερασουν στα καφενεια και οποιος φωναξει θα χαρακτηριστει γραφικος.

21199 ΝΑΙ στο μνημόνιο Empty Απ: 199 ΝΑΙ στο μνημόνιο Δευ Φεβ 13, 2012 12:58 am

didumomama

didumomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Δυστυχώς δεν έχεις άδικο...Αυτοί όμως είναι οι μεγαλύτεροι σε ηλικία που αν δουν πόσο κατέβηκε η σύνταξη τους μπορεί να επαναστατήσουν...μπορεί, δεν είμαι σίγουρη.Αλλά θέλω να με πάρουν τηλέφωνο από δημοσκόπηση όπως κάθε φορά και έχω να ψάλλω πάμπολα...Αν πετύχω και κανέναν ξεφτίλα πουλημένο σε κανένα μέρος θα με πάνε μέσα από τα βρισίδια που θα τους σύρω

22199 ΝΑΙ στο μνημόνιο Empty Απ: 199 ΝΑΙ στο μνημόνιο Δευ Φεβ 13, 2012 12:58 am

Myro


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγω αρχιζω να πιστευω οτι κ οι εκλογες τα περισσοτερα χρονια μετα την αντιπολιτευση ηταν στημενες απο αλλου....δεν υπαρχει καμια αντιπαλοτητα μεταξυ τον δυο κομματων...ε πως γινετ ολοι αυτοι να πηγαν στα ιδια σχολεια κ να ηταν κ συγκατοικοι...σε σχολεια προδοτων πηγαν οι μασονοι...κ οτι οι θεσεις πανε απο γενια σε γενια ειναι αλλο ενα σημαδι του ποσο στηνμενα ηταν ολα τοσα χρονια..τωρα οτι αφορα τις εκλογες δεν πιστευω οτι θα ξαναγινουν...γιατι θα τραβηξουν με κουπη τον τραπεζιτη μεχρι να ερθει η χρεοκοπια η μεχρι να παραδοθουμε και να ερθουν καποιει ευρωπαιοι να παρουν την εθνικη κ οικονομικη κυριαρχια της χωρας(οπως λενε)...δεν θα εχουμε ουτε αυτην την δυναμη πια....
εγω δεν καταλαβα ακριβως ποια ειναι η διαφορα της χουντας απο την δημοκρατια confused confused confused

https://www.facebook.com/myrodeve

23199 ΝΑΙ στο μνημόνιο Empty Απ: 199 ΝΑΙ στο μνημόνιο Δευ Φεβ 13, 2012 1:00 am

didumomama

didumomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μα γλυκιά μου δεν έχουμε πια δημοκρατία.....

Δυστυχώς δεν ξέρω πότε ακριβώς ξεκίνησε η χούντα...ή μήπως η χούντα δεν τελείωσε ποτέ απλά άλλαξε πρόσωπο;

24199 ΝΑΙ στο μνημόνιο Empty Απ: 199 ΝΑΙ στο μνημόνιο Δευ Φεβ 13, 2012 1:02 am

Kastallia


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εμενα μου αρεσε ο Αδωνις και ο αλλος που κανουν και τους εθνικιστες...φαντασου να μην ηταν εθνικιστες δηλαδη πού αλλου θα παραχωρουσαν τη χωρα!ΚΡΕΜΑΛΑ!!!

25199 ΝΑΙ στο μνημόνιο Empty Απ: 199 ΝΑΙ στο μνημόνιο Δευ Φεβ 13, 2012 1:03 am

didumomama

didumomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Kastallia έγραψε:Εμενα μου αρεσε ο Αδωνις και ο αλλος που κανουν και τους εθνικιστες...φαντασου να μην ηταν εθνικιστες δηλαδη πού αλλου θα παραχωρουσαν τη χωρα!ΚΡΕΜΑΛΑ!!!


https://www.facebook.com/photo.php?fbid=368556203173701&set=a.220003001362356.69827.173917969304193&type=1&theater

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις