Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
399 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 399 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

26ΦΙΛΙΑ !!!:(:( - Σελίδα 2 Empty Απ: ΦΙΛΙΑ !!!:(:( Τρι Φεβ 14, 2012 4:06 am

lolalu

lolalu
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
χαχα εχεις απολυτο δικιο.its a boy.ετσι ειναι.λες ελεος.το θεμα ειναι πως οσα εχουμε δεν τα εκτιμαμαι ή ειμαστε απληστοι τοσο που θελουμε και των αλλων.απο τοτε που εκανα τα παιδια μου αναθεωρησ.ειπα τερμα τα κομπλεξ οι εγωισμοι αυτα μονο ευτυχια δεν φερνουν.το συνθημα μου ειναι "ΑΓΑΠΗΣΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΤΗΝ ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΟΥ" Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

27ΦΙΛΙΑ !!!:(:( - Σελίδα 2 Empty Απ: ΦΙΛΙΑ !!!:(:( Τρι Φεβ 14, 2012 4:18 am

its a boy


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
lolalu egw pali argisa na anathewrisw.eprepe na moy symvei ayto to kako prin ena xrono gia na anathewrisw ta panta gyrw apo tin zwi moy.eprepe na ftasw 32 etwn persi gia na anathewrisw ta panta. giati prin meinw egkyos pesrsi kai kanw anagkastika ektrwsi panw apo ola kai apo emena eixa tis files (fidia).meta apo oti epatha evala prwta emena tin efi kai meta erxonte oloi kai ola ta alla.kai twra panw apo ola einai kai tha einai o mpempis moy,o antras moy kai meta ola ta ypoloipa.o antra smoy me eipe kala eprepe na mas symvei kati toso sovaro gia na anathewriseis? kai toy law nai.mallon eprepe na moy symvei kati poly sovaro gia na dw diaforetika ta pragmata

28ΦΙΛΙΑ !!!:(:( - Σελίδα 2 Empty Απ: ΦΙΛΙΑ !!!:(:( Τρι Φεβ 14, 2012 4:23 am

lolalu

lolalu
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
δυστυχως πρεπει μερικες φορες περασουμε καποιες δυσαρεστες καταστασεις για να καταννοησουμε καποιες αλλες αλλα και να ωριμσουμε σαν ανθρωποι.μαθηματα ζωης.το θεμα ειναι να προχωραμε και να μην κολλαμε στο παρελθον.λυπαμαι που αναγκστηκες να περασεις κατι τοσο οδυνηρο μα σκεψου πως ολα για καποιο λογο γινονται και αυτο το πιστευω.

29ΦΙΛΙΑ !!!:(:( - Σελίδα 2 Empty Απ: ΦΙΛΙΑ !!!:(:( Τρι Φεβ 14, 2012 4:30 am

its a boy


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
lolalu kai egw ayto pisteyw.oti ola gia kapoio logo geinonte se ayti tin zwi.tipota den einai tyxaio

30ΦΙΛΙΑ !!!:(:( - Σελίδα 2 Empty Απ: ΦΙΛΙΑ !!!:(:( Τρι Φεβ 14, 2012 4:33 am

mariangela


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Κορίτσια θα συμφωνήσω μαζί σας. Κι εγώ από την στιγμή που έγινα μανούλα αναθεώρησα πολλά πράγματα. Έκανα πέρα ανθρώπους που δεν μου πρόσφεραν απολύτως τίποτα εκτός από μαυρίλα, ξεκαθάρισε μέσα μου ποιοι είναι πραγματικά φίλοι μου και τους υπόλοιπους τους έδιωξα μακριά χωρίς καθόλου τύψεις ή ενοχές. Δεν έχω χρόνο να ασχολούμαι με μικρότητες και κατινιές, έχω πιο σημαντικά πράγματα να κάνω και να ασχοληθώ. Τον αντρούλη μου και τα παιδάκια μου!!!

31ΦΙΛΙΑ !!!:(:( - Σελίδα 2 Empty Απ: ΦΙΛΙΑ !!!:(:( Τρι Φεβ 14, 2012 4:45 am

its a boy


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mariangela symfwnw apolytws mazi soy

32ΦΙΛΙΑ !!!:(:( - Σελίδα 2 Empty Απ: ΦΙΛΙΑ !!!:(:( Τρι Φεβ 14, 2012 11:02 am

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ!!ΤΙ ΤΟ ΜΕΛΕΤΑΓΑ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΕΠΕΡΝΕ ΤΗΛΦ,ΙΣΩΣ ΝΑ ΖΗΤΗΣΕΙ ΣΥΓΝΩΜΗ Η ΝΑ ΜΟΥ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΘΕΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ,ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΒΓΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ,ΒΑΖΩ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ Κ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ!!ΤΗΣ ΕΣΤΥΛΑ ΜΝΜ Κ ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΝΑ ΜΝ ΜΕ ΞΑΝΑ ΕΝΝΟΧΛΗΣΕΙ

33ΦΙΛΙΑ !!!:(:( - Σελίδα 2 Empty Απ: ΦΙΛΙΑ !!!:(:( Τρι Φεβ 14, 2012 11:12 am

τατιανα

τατιανα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
marinaki <3 <3 έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ!!ΤΙ ΤΟ ΜΕΛΕΤΑΓΑ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΕΠΕΡΝΕ ΤΗΛΦ,ΙΣΩΣ ΝΑ ΖΗΤΗΣΕΙ ΣΥΓΝΩΜΗ Η ΝΑ ΜΟΥ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΘΕΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ,ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΒΓΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ,ΒΑΖΩ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ Κ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ!!ΤΗΣ ΕΣΤΥΛΑ ΜΝΜ Κ ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΝΑ ΜΝ ΜΕ ΞΑΝΑ ΕΝΝΟΧΛΗΣΕΙ

Δυστηχως οταν ραγισει το γυαλι δυσκολα ξανακολαει...
Ειναι "κατι" το οτι σε πηρε τηλ αλλα αν εχεις ξενερωσει δυσκολα να γινουν ολα οπως πριν ε?
Εχω στειλει και εγω μια κολητη στο παρελθον ετσι μετα απο μεγαααλο ξενερωμα και τωρα μετα απο χρονια οποτε την συναντω και λεμε ενα γεια την νιωθω σαν μια ξενη..

34ΦΙΛΙΑ !!!:(:( - Σελίδα 2 Empty Απ: ΦΙΛΙΑ !!!:(:( Τρι Φεβ 14, 2012 11:44 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
its a boy έγραψε:marinaki exw kanei pera ta fidia pleon.kai eimai mia xara.xilies fores moni moy me ton antra moy para me fidia ston korfo moy poy to epaizan files

Συμφωνω...Αν και ουτε τον αντρα μου εχω αλλα θεωρω οτι καλυτερα μονη μου με την μουσικη μου...Και πια και με τον γιο μου..

35ΦΙΛΙΑ !!!:(:( - Σελίδα 2 Empty Απ: ΦΙΛΙΑ !!!:(:( Τρι Φεβ 14, 2012 11:56 am

shineon

shineon
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Η φιλία όπως και κάθε σχέση κατά τη γνώμη μου δεν είναι ποτέ δεδομένη.Πρέ πει να τη φροντίζεις για να την έχεις.Επίσης χρειάζεται και να έχεις μέσα σου καλή πρόθεση για τον άλλον γιατί όπως είδατε η ζήλια επικρατεί.Κάθε σχέση θέλει δουλειά!

http://shineon-n-on.blogspot.com

36ΦΙΛΙΑ !!!:(:( - Σελίδα 2 Empty Απ: ΦΙΛΙΑ !!!:(:( Τρι Φεβ 14, 2012 1:24 pm

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΞΕΝΕΡΩΣΑ ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΤΠΤ .....ΑΚΡΙΒΩΣ ΟΠΩΣ ΤΑ ΛΕΤΕ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ΠΟΙΟ ΠΑΛΙΑ ΜΠΩΡΕΙ ΚΑ ΝΑ ΤΗΝ ΣΥΓΧΟΡΟΥΣΑ ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΚΑΘΟΛΟΥ,ΟΠΩΣ ΕΙΠΕΣ ΤΑΤΙΑΝΑ ΟΤΑΝ ΤΗΝ ΒΛΕΠΕΙΣ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΠΕΡΑΣΤΙΚΙΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΕΝΑ ΓΙΑ........

37ΦΙΛΙΑ !!!:(:( - Σελίδα 2 Empty Απ: ΦΙΛΙΑ !!!:(:( Τρι Φεβ 14, 2012 2:24 pm

Νανακι

Νανακι
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
γεια σας κοριτσια . Στη ζωη μου ημουν λιγο ατυχη με τους αντρες ...αλλα με τις φιλες και φιλους οχι .Δοξα το θεω εχω φιλες απο το σχολειο που ακομη και τωρα ειναι στο πλευρο μου και ειμαι κι εγω ,βραχος η μια για την αλλη .Με τη συγκατοικο μου στην Αθηνα γιναμε ακομη πιο κολλητες αφου τελειωσαν οι σπουδες ,περιττο να πω πως δεν μαλωσαμε ποτε σε 3 χρονια συμβιωσης.Με τις φιλες μου μεγαλωνουμε μαζι .Ειμασταν μαθητριες ,φοιτητριες ,ελευθερες και clubers φοβερες ,παντρεμενες ,εγκυες ,μαμαδες ,συντροφοι στους συζυγους παρεα στις εκδρομες .Πως εγινε?? Η καθε μια απο εμας ακολουθησε εναν κανονα .ΔΙΑΚΡΙΤΙΚΟΤΗΤΑ .Η καθε μια τη ζωη της ,την οικογενεια της ,τις προτεραιοτητες της,τα παιδια ,τη δουλεια ...αλλα μια φορα την εβδομαδα ολες μαζι καφεδακι ,ποτο η φαγητο .Ποτε μονες ,ποτε με τα παιδια αναλογως .Κυριως χωρις συζυγους μιας και δεν ταιριαζουν ολοι μεταξυ τους και επειδη δεν εχουμε ολες συζυγο βεβαια.Αλλη ειναι Free ακομη ,αλλη ειναι 20 χρονια ευτυχισμενη με ενα αντρα ,αλλη ειναι χωρισμενη ,μια ειναι δυστυχως χηρα [ετων 36] κλπ κλπ .Εχουμε κρατησει μια ενοτητα φοβερη.Την διατηρουμε τη φιλια μας και δεν επεμβαινουμε ποτε στα οικογενειακα .Αν ζητηθει η γνωμη θα την πουμε διακριτικα ,αλλα σημασια εχει η φιλια .Στο περασμα των χρονων [ειμαστε ολες μεταξυ 35 και 40] περασαν πολλοι ανθρωποι απο τις ζωες μας ,η παρεα ομως μενει ακλονητη .Απο το 1986 που μπηκαν τα πρωτα θεμελια αυτης της παρεας στο Γυμνασιο ,εως σημερα, γελαμε πολυ ,εχουμε απειρες αναμνησεις ...απειρες ομως ..πολυ γελιο ,δραμα ,κλαμα, φαγητο ,ποτα ,παιδια ,πρωην και νυν συντροφους ,ταξιδια,δουλειες,αφραγκιες,δανεια ,χρεη και καλη διαθεση .Μια σταθεροτητα που τη χρειαστηκα στη ζωη μου και μου την προσφεραν απλοχερα οι φιλες μου.Δεν χρειαζεται λοιπον κολλητιλικι και καθε μερα 800 τηλεφωνα για να αποδειχτει η φιλια . Η φιλια μενει ετσι απλα ,χωρις εξαρτησεις και αποδειξεις.Αυτο τουλαχιστον εγινε σε μενα

38ΦΙΛΙΑ !!!:(:( - Σελίδα 2 Empty Απ: ΦΙΛΙΑ !!!:(:( Τρι Φεβ 14, 2012 2:33 pm

ΕΔΩ


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Νανακι έδωσες τον κατ' εμέ ορισμό της φιλίας!

39ΦΙΛΙΑ !!!:(:( - Σελίδα 2 Empty Απ: ΦΙΛΙΑ !!!:(:( Τρι Φεβ 14, 2012 5:27 pm

NantiaN

NantiaN
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Νανακι έγραψε:γεια σας κοριτσια . Στη ζωη μου ημουν λιγο ατυχη με τους αντρες ...αλλα με τις φιλες και φιλους οχι .Δοξα το θεω εχω φιλες απο το σχολειο που ακομη και τωρα ειναι στο πλευρο μου και ειμαι κι εγω ,βραχος η μια για την αλλη .Με τη συγκατοικο μου στην Αθηνα γιναμε ακομη πιο κολλητες αφου τελειωσαν οι σπουδες ,περιττο να πω πως δεν μαλωσαμε ποτε σε 3 χρονια συμβιωσης.Με τις φιλες μου μεγαλωνουμε μαζι .Ειμασταν μαθητριες ,φοιτητριες ,ελευθερες και clubers φοβερες ,παντρεμενες ,εγκυες ,μαμαδες ,συντροφοι στους συζυγους παρεα στις εκδρομες .Πως εγινε?? Η καθε μια απο εμας ακολουθησε εναν κανονα .ΔΙΑΚΡΙΤΙΚΟΤΗΤΑ .Η καθε μια τη ζωη της ,την οικογενεια της ,τις προτεραιοτητες της,τα παιδια ,τη δουλεια ...αλλα μια φορα την εβδομαδα ολες μαζι καφεδακι ,ποτο η φαγητο .Ποτε μονες ,ποτε με τα παιδια αναλογως .Κυριως χωρις συζυγους μιας και δεν ταιριαζουν ολοι μεταξυ τους και επειδη δεν εχουμε ολες συζυγο βεβαια.Αλλη ειναι Free ακομη ,αλλη ειναι 20 χρονια ευτυχισμενη με ενα αντρα ,αλλη ειναι χωρισμενη ,μια ειναι δυστυχως χηρα [ετων 36] κλπ κλπ .Εχουμε κρατησει μια ενοτητα φοβερη.Την διατηρουμε τη φιλια μας και δεν επεμβαινουμε ποτε στα οικογενειακα .Αν ζητηθει η γνωμη θα την πουμε διακριτικα ,αλλα σημασια εχει η φιλια .Στο περασμα των χρονων [ειμαστε ολες μεταξυ 35 και 40] περασαν πολλοι ανθρωποι απο τις ζωες μας ,η παρεα ομως μενει ακλονητη .Απο το 1986 που μπηκαν τα πρωτα θεμελια αυτης της παρεας στο Γυμνασιο ,εως σημερα, γελαμε πολυ ,εχουμε απειρες αναμνησεις ...απειρες ομως ..πολυ γελιο ,δραμα ,κλαμα, φαγητο ,ποτα ,παιδια ,πρωην και νυν συντροφους ,ταξιδια,δουλειες,αφραγκιες,δανεια ,χρεη και καλη διαθεση .Μια σταθεροτητα που τη χρειαστηκα στη ζωη μου και μου την προσφεραν απλοχερα οι φιλες μου.Δεν χρειαζεται λοιπον κολλητιλικι και καθε μερα 800 τηλεφωνα για να αποδειχτει η φιλια . Η φιλια μενει ετσι απλα ,χωρις εξαρτησεις και αποδειξεις.Αυτο τουλαχιστον εγινε σε μενα
Ειλικρινα με συγκινισες!!!!!!!!!! Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect

https://facebook.com/nantia.naturally

40ΦΙΛΙΑ !!!:(:( - Σελίδα 2 Empty Απ: ΦΙΛΙΑ !!!:(:( Τετ Φεβ 15, 2012 12:32 am

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΝΑΝΑΚΗ ΜΟΥ ΜΠΡΑΒΩ Μ ΑΡΕΣΕΙ ΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΦΙΛΙΑ,ΕΧΩ Κ ΕΓΩ 3 ΦΙΛΕΣ ΔΕΝ ΜΙΛΑΜΕ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕΣ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΠΟ ΤΟ ΝΥΠΙΟ ΑΛΛΑ ΜΑΚΡΥΑ!!!!!ΑΛΛΑ ΜΕ ΑΥΤΗΝ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΜΕ ΠΛΥΓΩΣΕ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΕ ΠΑΙΡΝΕΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΤΗΛΦ ΝΑ ΜΕ ΡΩΤΑΕΙ!!!ΗΘΕΛΑ ΟΤΑΝ ΜΙΛΑΜΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΗΝ ΒΔΟΜΑΔΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΒΡΕ ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ,ΠΩΣ ΠΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΗ ΕΙΧΕΣ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΣΟ,ΜΗΝΩΝ ΕΙΣΑΙ ΤΠΤ ΜΙΛΑΜΕ ΑΚΟΜΑ Κ ΤΟ ΦΥΛΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΕΙΧΑ ΜΑΘΕΙ Κ ΑΥΤΗ ΔΕΝ ΜΕ ΕΙΧΕ ΡΩΤΗΣΕΙ,ΓΤ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΤΗΣ ΕΚΟΨΕ ΑΥΤΗ ΗΤΑΝ Η ΔΙΚΗ ΤΗΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ!!ΕΝΩ ΠΡΙΝ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ ΣΥΖΗΤΟΥΣΑΜΕ Κ ΙΣΩΣ ΑΝ ΤΟ ΘΕΛΑ ΕΓΩ ΝΑ ΜΟΥ ΒΑΦΤΙΖΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ Η ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΑΙΔΙ ΑΥΤΑΑΑΑ,ΥΠΑΡΧΟΥΣΝ ΣΠΑΝΙΕΣ ΦΙΛΙΕΣ ΠΟΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΓΕΡΗ ΒΑΣΗ ,ΜΙΑ ΟΠΩΣ ΣΤΗΝ ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ,ΝΙΟΘΩ ΠΟΛΥ ΜΟΝΗ ΜΟΥ,Κ ΕΥΤΗΧΩΣ ΕΧΩ ΤΗΣ ΑΛΛΕΣ 3 ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ ,ΜΕΝΟΥΝ ΠΟΛΥ ΜΑΚΡΥΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ΑΝ ΤΗΣ ΧΡΕΙΑΣΤΟ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΤΟΥΣ,Κ ΕΚΕΙ ΘΑ ΜΕΙΝΩ....ΑΛΛΑ ΤΕΣΠΑ ΑΠΛΑ ΟΤΑΝ ΛΕΣ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΧΩ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΑΖΗ ΣΟΥ ΓΤ ΕΠΙΜΕΝΕΙΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ!!!!ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕ ΞΑΝΑΠΑΡΕΙ ΤΗΛΦ Κ ΠΟΣΟ ΜΑΛΛΟΝ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ,ΤΩΡΑ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΤΗΣ ΕΚΟΨΕ ΝΑ ΜΑΘΕΙ ΠΟΤΕ ΓΕΝΝΑΩ ΠΟΥ ΣΕ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Η ΦΑΤΣΟΥΛΑ ΜΟΥ...ΟΠΟΤΕ ΜΑΚΡΥΑ Κ ΔΕΝ ΤΗΝ ΘΕΛΩ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ..........

41ΦΙΛΙΑ !!!:(:( - Σελίδα 2 Empty Απ: ΦΙΛΙΑ !!!:(:( Τετ Φεβ 15, 2012 1:25 am

Asabache

Asabache
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΗΜΈΡΑ !!!
και εγώ πριν μίνω έγκυος όλα ήταν μια χαρά με την παρέα μου μιλούσαμε συνεχια στο τηλεφώνω, βγεναμε.και εγώ τους ιχα πει ότι θέλω παρά πολύ ένα παιδάκι και με στήριζαν.. και όταν ήρθε η στιγμή που τους είπα ότι είμαι έγκυος,μου είπαν απλά ( α ναι συνχαρητηρια ) και την άλλη μέρα σημασία(!!! να συμιοσω ότι ήμασταν συμφιτητές ) με απέφευγαν δεν μου μιλούσαν....εστί σταμάτησα να πηγενω και γω στην πάρεα τους .... και μια φορά που έτυχε να μιλάω με ένα από αυτούς στο facebook την ρώτησα( γιατί από μακρινθικατε έτσι έκανα μιπος κάτι που σάς πιραξε ?)και μου απάντησε ότι τώρα ποια είχα ποιο σοβαρές υποχρεώσεις και ότι εγώ ήμουν που απομακρινθικά από αυτούς .... για αυτό μην στεναχωριεσαι έχεις τον αντρούλη σου και πολύ σύντομα θα έχετε και το παιδάκι σας τη ποιο όμορφο από αυτό Very Happy
με το καλό να έρθει γερό και δυνατό . ΦΙΛΙΑ !!!:(:( - Σελίδα 2 415870

42ΦΙΛΙΑ !!!:(:( - Σελίδα 2 Empty Απ: ΦΙΛΙΑ !!!:(:( Τετ Φεβ 15, 2012 1:30 am

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Asabache έγραψε:ΚΑΛΗΜΈΡΑ !!!
και εγώ πριν μίνω έγκυος όλα ήταν μια χαρά με την παρέα μου μιλούσαμε συνεχια στο τηλεφώνω, βγεναμε.και εγώ τους ιχα πει ότι θέλω παρά πολύ ένα παιδάκι και με στήριζαν.. και όταν ήρθε η στιγμή που τους είπα ότι είμαι έγκυος,μου είπαν απλά ( α ναι συνχαρητηρια ) και την άλλη μέρα σημασία(!!! να συμιοσω ότι ήμασταν συμφιτητές ) με απέφευγαν δεν μου μιλούσαν....εστί σταμάτησα να πηγενω και γω στην πάρεα τους .... και μια φορά που έτυχε να μιλάω με ένα από αυτούς στο facebook την ρώτησα( γιατί από μακρινθικατε έτσι έκανα μιπος κάτι που σάς πιραξε ?)και μου απάντησε ότι τώρα ποια είχα ποιο σοβαρές υποχρεώσεις και ότι εγώ ήμουν που απομακρινθικά από αυτούς .... για αυτό μην στεναχωριεσαι έχεις τον αντρούλη σου και πολύ σύντομα θα έχετε και το παιδάκι σας τη ποιο όμορφο από αυτό Very Happy
με το καλό να έρθει γερό και δυνατό . ΦΙΛΙΑ !!!:(:( - Σελίδα 2 415870
ΑΧ ΕΙΔΕΣ!!ΑΚΡΙΒΩΣ ΓΙ ΑΥΤΟ Κ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗΣ ΜΙΛΗΣΩ ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΗΝ ΞΑΝΑΔΩ,ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΑ ΑΥΤΟ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ,ΕΣΥ ΕΙΔΗ ΚΡΑΤΑΣΑ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΣΟΥ ΑΓΚΑΛΙΑ Κ ΑΥΤΟ ΕΧΕΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗΤΕΡΗ ΑΞΙΑ ΑΠΟ ΤΙ Η ΦΙΛΕΣ!!ΕΤΣΙ Κ ΕΓΩ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Η ΦΑΤΣΟΥΛΑ ΜΟΥ Κ ΔΕΝ ΘΑ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΓΙ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΜΕ ΠΛΥΓΩΣΑΣΑΝΝ Κ ΕΙΝΑΙ Η 2 ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΠΑΤΑΩ ΜΙΑ ΠΡΙΝ ΧΡΟΝΙΑ Κ ΜΙΑ ΤΩΡΑΑΑ

43ΦΙΛΙΑ !!!:(:( - Σελίδα 2 Empty Απ: ΦΙΛΙΑ !!!:(:( Τετ Φεβ 15, 2012 1:41 am

Asabache

Asabache
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
marinaki <3 <3 έγραψε:
Asabache έγραψε:ΚΑΛΗΜΈΡΑ !!!
και εγώ πριν μίνω έγκυος όλα ήταν μια χαρά με την παρέα μου μιλούσαμε συνεχια στο τηλεφώνω, βγεναμε.και εγώ τους ιχα πει ότι θέλω παρά πολύ ένα παιδάκι και με στήριζαν.. και όταν ήρθε η στιγμή που τους είπα ότι είμαι έγκυος,μου είπαν απλά ( α ναι συνχαρητηρια ) και την άλλη μέρα σημασία(!!! να συμιοσω ότι ήμασταν συμφιτητές ) με απέφευγαν δεν μου μιλούσαν....εστί σταμάτησα να πηγενω και γω στην πάρεα τους .... και μια φορά που έτυχε να μιλάω με ένα από αυτούς στο facebook την ρώτησα( γιατί από μακρινθικατε έτσι έκανα μιπος κάτι που σάς πιραξε ?)και μου απάντησε ότι τώρα ποια είχα ποιο σοβαρές υποχρεώσεις και ότι εγώ ήμουν που απομακρινθικά από αυτούς .... για αυτό μην στεναχωριεσαι έχεις τον αντρούλη σου και πολύ σύντομα θα έχετε και το παιδάκι σας τη ποιο όμορφο από αυτό Very Happy
με το καλό να έρθει γερό και δυνατό . ΦΙΛΙΑ !!!:(:( - Σελίδα 2 415870
ΑΧ ΕΙΔΕΣ!!ΑΚΡΙΒΩΣ ΓΙ ΑΥΤΟ Κ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗΣ ΜΙΛΗΣΩ ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΗΝ ΞΑΝΑΔΩ,ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΑ ΑΥΤΟ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ,ΕΣΥ ΕΙΔΗ ΚΡΑΤΑΣΑ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΣΟΥ ΑΓΚΑΛΙΑ Κ ΑΥΤΟ ΕΧΕΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗΤΕΡΗ ΑΞΙΑ ΑΠΟ ΤΙ Η ΦΙΛΕΣ!!ΕΤΣΙ Κ ΕΓΩ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Η ΦΑΤΣΟΥΛΑ ΜΟΥ Κ ΔΕΝ ΘΑ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΓΙ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΜΕ ΠΛΥΓΩΣΑΣΑΝΝ Κ ΕΙΝΑΙ Η 2 ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΠΑΤΑΩ ΜΙΑ ΠΡΙΝ ΧΡΟΝΙΑ Κ ΜΙΑ ΤΩΡΑΑΑ
και μενα ειναι τριτη φορα που την παταω..και δεν πρέπη να σε πληγώνει τίποτα ούτε εσένα αλλά και σε καμία από εμά,γιατί πιστεύω ότι η καλύτερη συντροφιά για εμάς εναι τα παιδιά μας και οι άντρες μας που μας στηρίζουν ,μας αγαπούν.αυτό βλέπουν οι υποτιθέμενοι φίλοι και μας ζηλεύουν

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις