Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
99 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 99 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

χρυσαφακι


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
για σας κοριτσια! χρονια πολλα σε οσες γιορταζουν!!
με αφορμη την σημερηνη μερα κ τον σεισμο που μολις εγινε στην περιοχη μου ειπα να αναιβασω αυτο το θεμα!
γνωρησα τον αντρα μου με βαση τον σεισμο! πως;;
εγω τοτε, (πριν 7,5 χρονια περιπου) ειχα παει στην αδερφη μου να την βοηθεισω με τα 2 της τα παιδια γιατι εκεινη την περιοδο εκανε πολλους,καθημερινους σεισμους!
ηταν Πασχα! επειδη εμενε σε ενα δυσκολο σπιτι,με μια μικρη,παλια,στενη γυριστη σκαλιτσα κ δεν μπορουσε να κατεβασει γρηγορα τα παιδια ειχα παει να μοιρασουμε τις δουλειες!
να σας τα πολυλογω,ο γαμπρος μου ηξερε τον αντρα μου καλα!
εγω δεν ειχε τυχει να τον γνωρησω..συχνα η αδερφη μου με τον γαμπρο μου πηγαιναν σε ενα φιλικο σπιτι οπου ερχοταν κ ο αντρα ςμου εκει, μετα απο λιγο καιρο επειδη ο σεισμος ολωενα κ δυναμωνε πηγαμε για λιγες μερες στο σπτι του αντρα μου που ηταν εισογειο κ ειχε μεγαλη αυλη.. επιδη ηταν πιο ασφαλες..
η μανα μου γκρινιαζαι αλλα εμενα το μυαλο μου ητανε εκει! δεν ηθελα να φυγω... Wink
τοτε ειχαμε φλερτακι! θυμαστε πωε κοιταζοσταν με τον αντρα σας στις αρχες;; (ελπιζω να κοιταζεστε ακομη ετσι δλδ) δεν ξερω αν ειναι η ιδεα μου αλλα ηταν διαφορετικα τα βλεματα μας βρε παιδι μου! ηταν πιο....πιο...
δεν ξερω πως να το πω! Razz τα πονηρα χαμογελακια στα κρυφα....κ τοσα αλλα ομορφα...

αυτο ηταν μονο η αρχη....
ποιος να το φανταζοτανε οτι θα χτιζαμε οικογενεια πανω στο σεισμο Razz
θυμαμαι ενα βραδυ (Μεγαλη Τεταρτη νομιζω) (πριν παμε να μεινουμε στο σπιτι του) ειχε κοιμηθει μεσα στο αυτοκινητο εξω απο το σπιτι μου.. κοιμομασταν ολοι μεσα στα αυτοκινητα (2 δικα μας + 1 του αντρα μου) .. κ οι γονεις μου κ τα ανηψια μου κ η αδερφη μου με τον γαμπρο μου, κ επειδη δεν χωραγαμε ολοι στα αυτοκινητα ηρθε κ ο αντρας μου...
τον ηξεραν οι γονεις μου.. τοτε καταλαβαν οτι κατι ετρεχε μεταξυ μας!
σου λεει αυτος γιατι ξερωσταλιαζει μεσ'το κρυο;; στελναμε μηνυματακια μεσα απο τα αυτοκινητα,εννοειται οτι δεν ημουν στο ιδιο αμαξι μαζι του! ημουν με την μανα μου... κ με 3 κουβερτες αγκαλια απο το κρυο...

ηταν τοσο τρομακτικα με τον σεισμο αλλα οσο ηταν μαζι μου δεν το σκεφτομουν...

ελπιζω να μην σας ζαλισα με την ιστορια μου...
εσεις πως γνωρισατε τον "αντρουλη" σας;;
ελατε να θυμηθουμε τις ομορφες μερες...
πριν ερθουν οι γκρινες,τα παιδακια μας με τα κλαματακια τους κ τις παραξενιες που μας βγαινουν στην πορεια.... Razz Razz Razz
φιλικα! Wink Wink

Elenathens

Elenathens
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Στο γυμναστηριο πριν 8 χρονια!
Τοτε ειμασταν και οι δυο fit! Πως γνωρισατε τον αντρα σας; ελατε να θυμηθουμε τις ωραιες μας  στιγμες.. 13953 Τωρα περιμενουμε το παιδακι μας και δεν θα μπορουσα να φανταστω τη ζωη μου χωρις τον αντρα μου!

Basiliki

Basiliki
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Ιούλιος 2000.Μετά απο 8 ώρες στο τραίνο με τον αδερφό μου και μια φίλη φτάσαμε στο φεστιβάλ του 'Αρδα στις Καστανιές Έβρου.Εκεί γνώρισα τον άντρα μου.Για 2 μέρες απλά κάναμε παρέα.Εκείνος φοιτητής,εγώ περίμενα αποτελέσματα.Φλεβάρης 2002.Οσε Θεσ/κης,αλληλογραφούσαμε 2 χρόνια, κάναμε σχέσεις οι οποίες αποτύχανε, είπαμε να δοκιμάσουμε,εγώ φοιτήτρια πλεον, τα χιλιόμετρα μας χώριζαν. Σεπτέβρης 2002,εγώ πάω Κρήτη για σπουδές, εκείνος είναι Αλεξανδρούπολη.1,5 χρόνος έτσι, μετά πήρα μετραγραφή στη Λάρισα όπου τελείωσα το 2006 και μείναμε μαζί.Τον Αύγουστο του 2008 αρραβωνιαστήκαμε.Απο το 2010 μένουμε ξανά χώρια λόγω δουλιάς.Κάθε Σ/Κ βλεπόμαστε.2010 κάναμε τον πολιτικό γάμο.Τον Αύγουστο του 2011 τον θρησκευτικό γάμο, και αυτόν τον Αύγουστο θα έχουμε το πρώτο μας παιδάκι!!! Αξέχαστες στιγμές!!!!

elenidek

elenidek
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΓΩ ΔΟΥΛΕΥΑ ΚΑΙ ΔΟΥΛΕΥΩ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΟΥ ΑΔΕΡΦΟΥ ΤΟΥ. ΗΡΘΕ ΛΟΙΠΟΝ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ ΦΩΤΟΤΥΠΙΕΣ. ΑΥΤΟΣ ΜΕ ΗΞΕΡΕ ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΟΧΙ. ΗΡΘΕ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΜΟΥ ΜΙΛΑΕΙ ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΝΑ ΠΟΥΜΕ. ΚΑΙ ΓΩ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΜΑ ΤΙ ΘΕΛΕΙ ΑΥΤΟΣ ΤΩΡΑ?? ΤΙ ΧΑΖΟΣ ΘΕΕ ΜΟΥ!!! ΤΟ ΑΣΤΕΙΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ ΤΟΝ ΗΞΕΡΕ ΚΑΙ ΕΙΧΑΝ ΚΑΘΗΣΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΤΟΥ ΚΟΥΝΙΑΔΟΥ ΤΟΥ ΑΦΕΝΤΙΚΟΥ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΛΕΓΕ ΚΟΛΠΑ ΓΙΑ ΝΑ ΡΙΞΕΙ ΚΟΠΕΛΕΣ. ΟΧΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΗΞΕΡΕ ΑΛΛΑ ΤΕΣΠΑ. ΠΟΥ ΝΑ ΗΞΕΡΕ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ ΟΤΙ ΤΑ ΚΟΛΠΑΚΙΑ ΘΑ ΕΠΙΑΝΑΝ ΣΤΗΝ ΚΟΡΗ ΤΟΥ....

goldy213

goldy213
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγώ με τον άντρα μου ήμασταν συμμαθητές και κολλητοί φίλοι στο γυμνάσιο και στο λύκειο.Ποτέ δεν πέρασε από το μυαλό μας ότι υπάρχει κατι μεταξύ μας.Με κάλυπτε στα γκομενιλίκια μου,του έλεγα τα μυστικά μου κ.λ.π.Φιλεναδίτσες κανονικά...Όταν τελείωσε το σχολείο κσι πήγε φαντάρος ξεκίνησε η ιστορία.Δεν ξέρω τότε καταλάβαμε ότι κάτι γίνεται.Από τότε είμαστε μαζί.

http://www.leptomeria.gr

mommy12585

mommy12585
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ego spoudaza stin rodo kai to kalokairi ekana praktiki se ena ksenodoxeio to 2004..ekei ton gnorisa arxika alla den eixame polla polla kathos k ego psaroukla tote, kserete pos ine...Meta ego gyrisa athina kanonika kai douleva...kai eida ena aithma filias sto fb..kai arxisame na milame kai pali an kai eixan perasei polla xronia..Telika to pasxa tou 2009 apofasizo na paw sthn kolliti mou pou menei rodo kai ep'eukairia na ton synantiso na pioume k ena kafe..shmeioteon ton eixa ''mpanisei'' apo tote pou imoun 19 xronon alla den tolmisa pote na kano kinisi fysika kai ennoeitai logo allon katastaseon..E telika vriskomaste pinoume kafedaki ola mia xara kai to idio vrady pigame kai gia poto kai ta ftiaksame...autes oi stigmes einai akoma mesa stin kardia mou, apo tin stigmi pou me protofilise, mexri pou mou protoepiase to xeri, auti i amixania kai tautoxrona xara..einai apo tis pio orees anamniseis..eniosa apo tin arxi oti einai to allo mou miso kai akoma to pistevo...auto pou skeftomoun mesa mou epeidi eixa perasei arketa dyskola prin ton gnoriso einai oti mou ton esteile o theos stin zoi mou....mporei na akougontai ligo melo kai glykanalata opos ta leo, alla etsi akrivos ta niotho I love you I love you I love you I love you I love you I love you

χρυσαφακι


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
μαμυ μου, τι μελο;;; αυτο μας λειπει!! το μελο!! το παιξαμε ολες υπερανω να μην διχνουμε οτι πεθαινουμε για τους αντρες μας κ τα καναμε σκ@τ@... Razz Razz
ειναι πολυ ομορφα τα λογια σου..
μας αλλαζουν τα χρονια κ μας αφηνει αυτο το καρδιοχτυπι που ειχαμε στην αρχη... αν κ εγω προσπαθω να το βρησκω συχνα αλλα οπως ξερετε κ εσεις η ρουτινα,τα παιδια,τα οικονομικα,οι υποχρεωσεις κ ενα σορο αλλα δεν σε αφηνουν να εισαι ετσι Πως γνωρισατε τον αντρα σας; ελατε να θυμηθουμε τις ωραιες μας  στιγμες.. 875502

Βασιλικη μου, τι περνατε καλε;;
πως αντεχεις;;
εμενα φευγει για επαγγελματικο-αναγκαστηκο ταξιδι για 1,5 μερα κ τρελενομαι! το μυαλο μου ταξιδευει υπερατλαντικα σε 1002 πραγματα..
με το καλο σας ευχομαι το βλασταρακι σας...!!!!!!!

κοριτσια σας ευχαριστω που γραφετε τις ιστοριουλες σας..
ποσο νοσταλγω το τοτε...
μου λειπουν ολα αυτα τα ..... αυτα που γαργαλουσαν το στομαχι μας... Razz Razz Razz

CHRISLA2216

CHRISLA2216
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
το 2000 δουλευα σε μια καφετερια συνοικιακη κ αυτος ηταν μονιμος θαμωνας εκει.. επειτα απο εναν χρονο σχεδον, καποια στιγμη μου εδωσε το κινητο του κ καλα να του στειλω ενα ring tone.. εγω του εστειλα να παμε για ποτο, κι απο τοτε ειμαστε μαζι I love you

its a boy


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
koritsia emeis gnwristikame to ippokrateio thessalonikis to 2004 ton septevri.kai tin gnwrimia mas tin ekane i synxwremeni pethera moy. egw doyleya ekei apokleistiki prosexa mia giagia ston idio thalamo me tin pethera moy.eixe spasei to podi tis kaiden mporoyse na sikwthei kai tin exsipiretoysa egw se oti ithele.kai afoy gnwristikame kala.arxise na me leei tha se kanw nyfi moy esena na to thimase.kai tin elega kyria popi o gios sas tha exei kopela ti lete twra.oxi den exei kopela xserw egw.esy tha geineis nyfi moy.kai den ton eixa dei katholoy ton antra moy mexri tote. erxete mia mera kathete me tin mama toy kai kapoia stigmi me fwnazei i pethera moy kai me leei.efi apo edw o gios moy giannis.apo tote kathe mera erxotan.egw entometaxsy ton miloysa sto plythintiko gia poly kairo.arxisame na vgenoyme.peigene na me filisei alla den ton afeina.kai telika ta ftiaxsame 28-10.stin ethiki epeteio toy oxi.kai meta apo 6 mines arravoniastikame.kai me eipe i pethera moy.eides se ekana nyfi moy.kai apo tote eimaste axwristoi me ton antra moy

χρυσαφακι


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
τι ωραιο....!!!
τουλαχιστον αφου λες οτι πεθανε η πεθερουλα σου, προλαβε να σας δει μαζι!!
απο οτι φαινεται θα ηταν καλη!!
κ εμενα με συμπαθησε η πεθερα μου αμεσως!!!
ειχε αγανακτησει με την πρωην νυφη της που ηταν στρημενη (ουτε το εγγονι της δεν της πηγαινε να το δει γιατι ηταν γρια ελεγε κ εχει μικροβια) Mad Mad
τωρα που την περνω τηλ καθε τοσο να ερχεται σπιτι μας να καθομαστε να δει κ την μικρη μου..καθε λιγο κλαιει.. κ μου λεει "ευχαριστω"...
εγω νιωθω λιγο αβολα...γιατι ευχαριστω;;
δεν κανω τιποτα...
ο Θεος με λυπηθηκε κ μου εστηλε καλη πεθερα..
μονο που πηρε τον πεθερο μου συντομα κ δεν ειδε την εγγονουλα του.. Crying or Very sad

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
koritsia mou emeis gnoristikame se ena party!!!!!!!ti parakseno xaxaxa...eixame koino gnosto...to parti ksekinise...me eide..ton eida...den exase xrono arxise na me flertarei..ego tou epeza tin diskoli xaxaxa...tou evgala tin psixi allaaaaaaaaaa oriste!!!ton pantreutika k ton koitao mesta matia!!!!!ton agapao k tou to deixno!!!!!aaaaaaaaxxxxxxxxxxx
apo tote eimaste mazi!!!!
N+E=21.03.2010 Πως γνωρισατε τον αντρα σας; ελατε να θυμηθουμε τις ωραιες μας  στιγμες.. 654316 Πως γνωρισατε τον αντρα σας; ελατε να θυμηθουμε τις ωραιες μας  στιγμες.. 654316 Πως γνωρισατε τον αντρα σας; ελατε να θυμηθουμε τις ωραιες μας  στιγμες.. 654316 Πως γνωρισατε τον αντρα σας; ελατε να θυμηθουμε τις ωραιες μας  στιγμες.. 654316 Πως γνωρισατε τον αντρα σας; ελατε να θυμηθουμε τις ωραιες μας  στιγμες.. 654316 Πως γνωρισατε τον αντρα σας; ελατε να θυμηθουμε τις ωραιες μας  στιγμες.. 654316 Πως γνωρισατε τον αντρα σας; ελατε να θυμηθουμε τις ωραιες μας  στιγμες.. 417472 Πως γνωρισατε τον αντρα σας; ελατε να θυμηθουμε τις ωραιες μας  στιγμες.. 35468

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Απο το φθινωπορο του προηγουμενου χρονου αρχισαμε να συχναζουμε με την κολλητη μου σε ενα μαγαζι εδω στην Θεσσαλονικη...Ειμασταν πολυ συχνα εκει και καναμε τις...φοιτητικες μας κρεπαλες Πως γνωρισατε τον αντρα σας; ελατε να θυμηθουμε τις ωραιες μας  στιγμες.. 328109 Πως γνωρισατε τον αντρα σας; ελατε να θυμηθουμε τις ωραιες μας  στιγμες.. 328109 Πως γνωρισατε τον αντρα σας; ελατε να θυμηθουμε τις ωραιες μας  στιγμες.. 654316 Πως γνωρισατε τον αντρα σας; ελατε να θυμηθουμε τις ωραιες μας  στιγμες.. 654316
Το ιδιο μαγαζι το ειχε στεκι και ο γλυκος μου.Την παρεα του την ειχαμε γνωρισει απο πιο παλια ...Καποια στιγμη στα τελη του Νοεμβρη επρεπε να φυγω για ενα τριημερο συνεδριο στην Αθηνα και ειπαμε με την φιλη μου να παμε για ποτο και να το παορυμε σερι μεχρι το πρωι για να φυγω κατευθειαν με το λεωφορειο.....Καθομασταν σε ενα σταντ και χορευαμε και τον ειδα να καθεται στο μπαρ.Ετσι ψηλος και ομορφος που ειναι δεν μπορουσα να κανω τιποτα αλλο και τον κοιτουσα....Και με ειδε και αυτος...Καποια στιγμη πηγα στην τουαλετα και οταν γυρισα η κολλητη μου χορευε με την παρεα του...(χωρις να καταλαβω μεχρι εκεινη την στιγμη οτι ηταν η παρεα του) και πηγα να χορεψω και εγω μαζι τους....Και τοτε ηρθε ο καλος μου και χορευε διπλα μου....Εεεε μετα εκατσα μαζι του και αρχισαμε τα σουξου μουξου Πως γνωρισατε τον αντρα σας; ελατε να θυμηθουμε τις ωραιες μας  στιγμες.. 215994 ανταλλαξαμε και τηλεφωνα....3 μερες στην Αθηνα με επρηξε τα συκωτια με τα μηνυματα και τα τηλεφωνα...Πολυ επιμονη....Εεεε οταν γυρισαμε οι φιλοι μου επεμεναν να βγουμε...Εεεεε και βγηκαμε και ηταν υπεροχος...Απο την αρχη σχεδον μετακομισε σχεδον στο σπιτι μου και τωρα 7μιση μηνες μετα περιμενω το νινακι του...Ειναι νωρις το ξερω αλλα ειναι υπεροχος..Και μ αγαπαει παρα πολυ!!!!!!!!!!!!!!!!

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Sofki mou ti omrfh h istoria gnorimias sou!!!!!popopo...eee k san einai grhgors diladi ti na kanoume???afou etsi htane grafto na ginei???sou euxomai na pane ola kala k na exeis mia kalh eggymosunh!!!sou euxomai olopsixa na eiste agaphmenoi mia zoi k na sas erthoune ola volika!!!!sas euxomai ta kalytera!!k opos epithimite etsi na sas erthoun!!!!! jocolor jocolor

alexandra_kr

alexandra_kr
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ego ton antra mou oso periergo kai na fanei ton gorisa prin 7 xronia sto internet.eixa parei kainourgio pc kai hthela na do pos sundeetai sto internet tote hmoun kai ligo asxeth me thn texnologia kai etsi me vohthise h kollhth mou,tuxaia anoiksame mia selida chat...kai apo periergeia leo katse na do ti einai apo kamia 500aria onomata epesa pano ton antra mou.sthn arxh milousame gia plaka alla olo kai sovareue h kouventa milousa ores meres mhnes ego emena krhth ekeinos thess,etoixe na pao gia douleies thess kai etsi gnoristhkame apo konta vevaia sthn arxh hmoun polu dustakthkh alla eimai ligo tou riskou.meta apo 4 xronia sxeshs pantreuthkame kai tora exoume ena koritsaki 7 mhnon.euxaristo polu tous dhmiourgous ekeinhs ths selidas...giati den tha ton eixa gnorisei pote!!!!!

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eirinaki έγραψε:Sofki mou ti omrfh h istoria gnorimias sou!!!!!popopo...eee k san einai grhgors diladi ti na kanoume???afou etsi htane grafto na ginei???sou euxomai na pane ola kala k na exeis mia kalh eggymosunh!!!sou euxomai olopsixa na eiste agaphmenoi mia zoi k na sas erthoune ola volika!!!!sas euxomai ta kalytera!!k opos epithimite etsi na sas erthoun!!!!! jocolor jocolor
Ευχαριστω παρα πολυυυυυυυυ!!!!!!!!!!Και σε σενα οτι καλυτερο ευχομαι!!!!!Ξεχασα να πω οτι καιρο μετα μου ειπε οτι με ειχε ξαναδει αλλα δεν ηρθε να μου μιλησει και μετα σκεφτοταν για μερες αν θα τυχει ποτε να με ξαναδει στο μαγαζι......Τελικα με παραειδε Razz

anastasaki

anastasaki
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
μμμ..πολυ ωραιο θεμα...!!!αχ τι μου θυμησατε..αν και το ατομο που ειμαι μαζι δεν ειναι ακομα αντρας μου,αλλα ελπιζω να γινει γρηγορα!!!καλοκαιρι 2008 στη ζακυνθο εγω κλασικα διακοπες και δουλεια διοτι ειναι η καταγωγη απτο νησι..τρελλαμενη με ενα παιδι απτο χωριο μου,μας καλει να βγουμε ενας κοινος μας φιλος για τη γιορτη του, παω,αλλα αυτος δεν ειχε προθεσεις να γινει κατι μεταξυ μας,αφου του αρεσε η φιλη μου,και ετσι μου <<πασαρει>> τον κολλητο του,που απο τοτε ειμαστε αχωριστοι!!!!!!!!ααα και ο αλλος δεν στεριωσε με τη φιλη μου..ηταν της μοιρας μου γραφτω να γνωρισω τον αντρουλη μου!!!!

marilou27

marilou27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΕΜΕΙΣ ΓΝΩΡΙΖΟΜΑΣΤΕ ΑΠΟ ΜΙΚΡΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΤΑΓΩΓΗ ΑΠΟ ΤΟ ΙΔΙΟ ΜΕΡΟΣ ΚΑΙ ΗΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ ΑΠΟ ΤΑ 19ΜΑΣ ΔΗΛ 8 ΧΡΟΝΙΑ.ΠΡΙΝ 2 ΜΗΝΕΣ ΚΑΝΑΜΕ ΤΟΝ ΠΟΛΙΤΙΚΟ ΓΑΜΟ ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΓΙΑ ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΟ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ!

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΕΝΑΡΗΣ 2007 ΚΑΙ ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΡΗΞΕΙ Η ΝΟΝΑ ΤΗΣ ΑΔΕΛΦΗΣ ΜΟΥ ΝΑ ΜΟΥ ΓΝΩΡΙΣΕΙ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΠΑΛΙΚΑΡΙ, ΜΕ ΜΠΛΕ ΜΑΤΙΑ-ΤΟ ΑΔΥΝΑΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΜΟΥ-.
ΠΑΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΡΩΙ ΕΤΟΙΜΗ ΝΑ ΤΟΝ ΣΤΕΙΛΩ ΣΤΟΝ ΚΟΥΒΑ,ΑΛΛΑ ΠΑΩ ΓΙΑΤΙ Η ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΡΗΞΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ.
ΜΠΑΙΝΩ ΜΕΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΒΑΦΤΗΣΤΗΡΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ ΜΟΥ-ΕΤΩΝ 6-, Ε ΤΟΝ ΒΛΕΠΩ ΟΚ ΛΕΩ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΚΟΣ,ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΓΝΩΣΤΟΙ ΣΤΗΝ ΜΕΣΗ ΜΗΝ ΞΕΦΤΥΛΣΙΤΟΥΜΕ ΚΙΟΛΑΣ....ΕΥΓΕΝΕΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ!
ΑΦΟΥ ΕΚΑΤΣΑ 5 ΛΕΠΤΑ ΜΕΤΡΗΜΕΝΑ ΕΦΥΓΑ ΚΥΡΙΑ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΝΕΝΑ ΣΧΟΛΙΟ.ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 ΜΕΡΕΣ ΜΕ ΠΗΡΕ ΤΗΛ ΚΑΙ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΠΟΤΟ ΤΟ ΙΔΙΟ ΒΡΑΔΥ.ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥ ΤΟ ΞΕΚΟΨΩ.Ε ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΚΑΤΕΒΗΚΑΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΤΟΥ, ΜΟΥ ΠΙΑΝΕΙ ΣΦΙΧΤΑ ΤΟ ΧΕΡΙ.Ε ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΚΑΤΑΚΟΥΤΕΛΑ.ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΟΤΙ ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΝΤΡΑΣ.ΔΕΝ ΦΟΒΗΘΗΚΕ ΤΗΝ ΑΠΟΡΡΙΨΗ-ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΜΕ ΕΙΧΕ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΠΟΟΟΟΛΥ ΣΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ-.
ΤΑ ΄ΦΤΙΑΞΑΜΕ' ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ,ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΙΔΙΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΑΜΕ. Η ΙΩΑΝΝΑ ΜΑΣ ΗΡΘΕ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΑΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ 3 ΜΗΝΕΣ,ΕΝΩ ΑΥΤΑ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ ΜΑΣ! .

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις