Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
16 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 16 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 31 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 41]

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλα ναι!!ειχες και τετοια συμπτωματα εσυ οποτε σιγουρα εισαι σουπερ τωρα!!!! σχετικο ειναι αυτο με τα κιλα παντως!!εχω φιλη παχυσαρκη που εμεινε εγκυος με την πρωτη και στα 2 παιδια της και γεννησε μια χαρα ευκολα και φυσικα!!! Wink Wink Wink

Demimen


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ωραία νεα κούκλα άντε με το καλο ο γιος Smile

GeorgiaSakis

GeorgiaSakis
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα σε όλες!

Είχα πολύ δουλειά αυτές τις μέρες και ουφ!!! Επιτέλους βρήκα ευκαιρία να μπω!

Αυγολεμονή, στενοχωρήθηκα για το αιματάκι!!Ελπίζω να πάνε όλα καλά!! Χάρηκα που είσαι καλύτερα τώρα!

Markella, ωραίο το κόλπο με το κινητό, θα το δοκιμάσω όταν πάω σπίτι! Αγοράκι,ε? Τυχερή...Θα 'χεις και κορίτσι και αγόρι!

Καστοριά, κατατρόμαξα με τα δικά σου και άρχισα ψιλοδιατροφή σήμερα. Λέω να κόψω τις βλακείες(σοκολάτες-λιπαρά) και να το γυρίσω σε πιο υγιεινή διατροφή τουλάχιστον(χωρίς αρχικά να περιορίσω ποσότητες)...θα δείξει! Α!Και ήθελα να σου πω μάλλον ο μπέμπης δεν χτυπάει στον άντρα σου επειδή είναι αγοράκι. Η δικιά μου η κοκώνα μπορεί να κοιμάται και να την χαϊδευω ώρες χωρίς ανταπόκριση, αλλά μόλις την ακουμπήσει ο πατέρας της τούμπες κάνει! Χθες την κατάλαβε και η αδερφή μου και συγκινήθηκα και γω πολύ!!!

Περαστικά σε όλα τα κορίτσια που ναι αρρωστα! Να γίνετε όλες γρήγορα καλά!

Καλώς ήρθαν και οι καινούργιες μανούλες!!

Στα δικά μας...Αντε άλλες 12 μέρες για την καμπύλη σακχάρου και για να πάω να δω το κοριτσάκι μου στον γιατρό...δεν περνάν με τίποτε! Μου έλειψε μωρέ! Ο μπαμπάς της, σήμερα, της πήρε παρκοκρέβατο(αχ! Να σχολάσω να πάω σπίτι να το δω!!!)... Εγκυούλες Ιουνίου- Ιουλίου 2012 #3 - Σελίδα 21 215994

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!ΣΕ ΠΟΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΜΠΥΛΗ?ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΓΡΑΨΕ ΑΚΟΜΑ ΤΙΠΟΤΑ!!!

kastoria

kastoria
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
eleni εγω στην 24η βδομαδα!!

Georgia μπορει να χεις δικιο, παντως εχει πλακα δοκιμασετο, θα δεις την κοιλια να ταρακουνιεται...τι παρκοκρεβατο πηρατε να παιρνω ιδεες??

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΓΡΑΨΕΙ ΑΠΟ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ!!!ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΟΥ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΕΙΝΑΙ 29ΜΑΡΤΙΟΥ!!!ΤΟΤΕ ΘΑ ΕΙΜΑΙ 25 26 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ!!!ΔΕΝ ΞΕΡΩ

507Εγκυούλες Ιουνίου- Ιουλίου 2012 #3 - Σελίδα 21 Empty ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ! Τρι Φεβ 28, 2012 8:23 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
markella01 έγραψε:
KRISTI 1 έγραψε:καλε κοριτσια να ρωτησω!ποτε μπαινουμε στον 6 μηνα?σε ποια βδομαδα? Very Happy

Όταν κλείσεις την 22η εβδομάδα κορίτσι μου!Δλδ 22+1 είσαι στον έκτο!
δλ τωρα ειμαι 5 μηνων και 3 βδομαδες?και σε 1 βδομαδα κλεινουμε τον 5 και μπαινουμε στον 6?

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!Κ ΕΓΩ ΤΟ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΛΙΓΟ ΜΕ ΤΙΣ ΒΔΟΜΑΔΕΣ Κ ΤΟΥΣ ΜΗΝΕΣ!!!!

kastoria

kastoria
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
http://www.eimaimama.gr/poso_egkyos_eisai

πατηστε εδω


eleni φαταζομαι οτι μολις πας θα σου πει να πας κ για καμπυλη, μην αγχωνεσαι!!

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Pisteuw auto tha mas voithisei oles... Very Happy Very Happy Very Happy



1ος μήνας: 1η, 2η, 3η, 4η βδομάδα

2ος μήνας: 5η, 6η, 7η, 8η βδομάδα

3ος μήνας: 9η, 10η, 11η, 12η, 13η βδομάδα (εδώ έχουμε μία παραπάνω!)

4ος μήνας: 14η, 15η, 16η, 17η βδομάδα

5ος μήνας: 18η, 19η, 20η, 21η βδομάδα

6ος μήνας: 22η, 23η, 24η, 25η, 26η βδομάδα (και εδώ έχουμε μία παραπάνω!)

7ος μήνας: 27η, 28η, 29η, 30η βδομάδα

8ος μήνας: 31η, 32η, 33η, 34η, 35η βδομάδα (και εδώ έχουμε μία παραπάνω!)

90ς μήνας: 36η, 37η, 38η, 39η, 40η βδομάδα (και εδώ έχουμε μία παραπάνω!)



Η εγκυμοσύνη χωρίζεται επίσης σε τρίμηνα! Ε αυτό είναι απλό:



1ος -3ος μήνας = 1η – 13η βδομάδα = 1ο τρίμηνο

40ς -6ος μήνας= 14η – 26η βδομάδα = 2ο τρίμηνο

7ος -9ος μήνας= 27η – 40η βδομάδα = 3ο τρίμηνο


Demimen


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Άρα είμαι στον 6 μηνα αφου είμαι 23 βδομάδα Smile. Ξέρει καμία να μου πει σε ποια εβδομαδα άμα γίνει κάτι κακο χτύπα ξύλο το παιδι γεννιέται ζωντανό ;;;

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Agapoulla m kali gt skeftesai etsi???
Den prepei...
Nai to kserw exoume oles tis Fwvies mas wmos den kanei kalo na skeftwmaste etsi...

PTOU PTOU PTOU...

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα κοριτσαρες τι κανετε? τι κανουν τα μπεμπακια σας ολα καλα?
εμεις την δευτερα εχουμε β επιπεδου και εχω αγωνια πολυ ομωςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ανέβασα τη φωτό των 21 εβδομάδων, για να δω αν φαίνεται... Καληνύχτα κοριτσάρες μου, όλα θα μας πάνε καλά, έτσι δεν είναι?

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 23 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΔΗΛΑΔΗ ΣΤΟΝ 6???????
ΕΧΩ ΜΕΙΝΕΙ ΠΙΣΩ!!!!ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΟΣΗ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΑΚΟΜΑ ΣΤΟΝ 5ο!!!!! ΤΕΛΕΙΑ ΚΟΙΛΙΤΣΑ!!!ΜΑΡΚΕΛΑ!!!ΕΓΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΚΟΜΑ ΜΟΝΟ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΠΕΤΑΕΙ ΛΙΓΟ!!!ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΩΡΟ ΔΕΝ ΞΕΡΩ!!!! ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!

Demimen


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
joannoua3 έγραψε:Agapoulla m kali gt skeftesai etsi???
Den prepei...
Nai to kserw exoume oles tis Fwvies mas wmos den kanei kalo na skeftwmaste etsi...

PTOU PTOU PTOU...

Φοβάμαι πολυ μην γίνει κανένα κακο πέρσι τέτοιο καιρο έχασε η αδερφη 21 εβδομαδα ένα αγοράκι και το πέρασα σε όλο το μεγαλείο μέχρι και αναγνώριση έκανα μόνο εγω το είδα και μου έχει μεινη στο μυαλό. Νομίζω όμως ότι απο 25 βδομάδα και μετα αλλα δεν είμαι σίγουρη.


Σήμερα λοιπόν θα πάω να ξανα κάνω β επιπέδου και ξέρω αναρωτιέσται γιατι θα πάω Smile γιατι ο παιθερος μου έμαθε ότι ο γιατρός μου δεν είναι καλός και επειδή είναι ο διάδοχος του θα πάω να κάνω μια δεύτερη β επιπέδου να μας φύγουν όλες οι ανασφαλιες μας σε μια εμβρυολογο Βασικά να σας πω εγω το κάνω γιατι στην δικια μου β επιπέδου ο γιος μου ήταν ανάποδα και δεν έχω καλη φωτογραφία οπότε ελπίζω τώρα να έχω Smile

Θα μπω να σας πω νεα μου αα και μην ξεχνάμε αύριο ο γαμος μου καθ σήμερα βραδιά γυναικών μόνο ο άντρας στην κοιλια μου επιτρέπεται οποία θελει καλοδεχούμενη Smile

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΜΗΝ ΑΝΧΟΝΕΣΕ ΣΚΕΨΟΥ ΘΕΤΙΚΑ Κ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Κ Ο ΓΑΜΟΣ ΣΟΥ!!!
ΜΟΝΟ ΘΕΤΙΚΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΑΠΟ ΕΔΩ Κ ΠΕΡΑ!!!

GeorgiaSakis

GeorgiaSakis
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kastoria έγραψε:eleni εγω στην 24η βδομαδα!!

Georgia μπορει να χεις δικιο, παντως εχει πλακα δοκιμασετο, θα δεις την κοιλια να ταρακουνιεται...τι παρκοκρεβατο πηρατε να παιρνω ιδεες??

Καλημέρα Καστοριά μου!!Τι κάνει ο μπέμπης?! Πήραμε το παρκοκρέβατο της inglesina από το prenatal!! Φαίνεται πολύ ωραίο και το χρησιμοποιείς από νεογέννητο μιας και έχει 2 επίπεδα, έχει κουνουπιέρα που θα την χρειαστώ οπωσδήποτε και ένα λεπτό στρώμα και τέλεια χρώματα. Αλλά μάλλον θα πρέπει να πάρω και στρώμα χοντρό αν αποφασίσω οτι θα κοιμάται εκεί κάποιες φορές. Εχω βρει ένα στρώμα κοκοφοίνικα για πάρκο...θα το σκεφτω λίγο ακόμα..Ήθελα να το στήσω να το δω, αλλά με συγκράτησε ο άντρας μου!χαχαχαχα
Πήρε καμιά ριλάξ? Εχω κολλήσει! Ο μπαμπάς μας είναι λίγο εκλεκτικός και δεν του αρεσαν τα ριλαξ καθόλου!!! Εγώ από την άλλη έχω κολλήσει...Για βοηθήστε! Γενικά αυτά που μου άρεσαν δεν έχουν κλίσεις-είναι σταθερά δηλαδή και δεν ξαπλώνουν, αλλά ούτε είναι και εντελώς καθιστά...και δεν είναι για να παίρνεις μαζί σου..αλλά αφού έχουμε καρότσι γιαυτο, ή όχι?πείτε-θα σκάσω!

GeorgiaSakis

GeorgiaSakis
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
markella01 έγραψε:Ανέβασα τη φωτό των 21 εβδομάδων, για να δω αν φαίνεται... Καληνύχτα κοριτσάρες μου, όλα θα μας πάνε καλά, έτσι δεν είναι?

Τέλεια κοιλούμπα! Εμένα είναι άσχημη... Crying or Very sad δεν είναι έτσι ωραία στρογγυλή όπως η δική σου, αλλά πιστεύω μέχρι το τέλος θα φτιάξει!!χαχα! Όλα καλά θα πάνε, έμεινε λίγος καιρός για να τα κρατήσουμε αγκαλιά(δεν μπορώ-δεν μπορώ να περιμένωωωωωω)..

GeorgiaSakis

GeorgiaSakis
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Demimen έγραψε:
joannoua3 έγραψε:Agapoulla m kali gt skeftesai etsi???
Den prepei...
Nai to kserw exoume oles tis Fwvies mas wmos den kanei kalo na skeftwmaste etsi...

PTOU PTOU PTOU...

Φοβάμαι πολυ μην γίνει κανένα κακο πέρσι τέτοιο καιρο έχασε η αδερφη 21 εβδομαδα ένα αγοράκι και το πέρασα σε όλο το μεγαλείο μέχρι και αναγνώριση έκανα μόνο εγω το είδα και μου έχει μεινη στο μυαλό. Νομίζω όμως ότι απο 25 βδομάδα και μετα αλλα δεν είμαι σίγουρη.


Σήμερα λοιπόν θα πάω να ξανα κάνω β επιπέδου και ξέρω αναρωτιέσται γιατι θα πάω Smile γιατι ο παιθερος μου έμαθε ότι ο γιατρός μου δεν είναι καλός και επειδή είναι ο διάδοχος του θα πάω να κάνω μια δεύτερη β επιπέδου να μας φύγουν όλες οι ανασφαλιες μας σε μια εμβρυολογο Βασικά να σας πω εγω το κάνω γιατι στην δικια μου β επιπέδου ο γιος μου ήταν ανάποδα και δεν έχω καλη φωτογραφία οπότε ελπίζω τώρα να έχω Smile

Θα μπω να σας πω νεα μου αα και μην ξεχνάμε αύριο ο γαμος μου καθ σήμερα βραδιά γυναικών μόνο ο άντρας στην κοιλια μου επιτρέπεται οποία θελει καλοδεχούμενη Smile

Με το καλό ο γάμος! Όλα να σου πάνε καλά με τον μπέμπη σου!!! Κάπου διάβασα οτι μετά την 24η εβδομάδα, αν γεννηθεί ένα παιδί έχει 40% πιθανότητες να ζήσει και όσο περνάει ο καιρός οι πιθανότητες αυξάνονται... Θετική σκέψη, χαϊδέψτε κοιλούμπες και χαμογελάστε! Όλα θα πάνε καλά!

GeorgiaSakis

GeorgiaSakis
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
μπεμπα2012 έγραψε:καλησπερα κοριτσαρες τι κανετε? τι κανουν τα μπεμπακια σας ολα καλα?
εμεις την δευτερα εχουμε β επιπεδου και εχω αγωνια πολυ ομωςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς

Αχ! Είναι τέλεια στην β' επιπέδου! Θα το απολαύσεις το μωράκι σου μία ώρα σχεδόν! Αν σε παρηγορεί, σου λέω οτι όλες είχαμε τρελή αγωνία!!!

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Demi, με το καλό ο γάμος σου,να ζήσετε!

Κι όσο γιαυτό που λες κι εγώ το σκεφτόμουν άλλα μετά σκέφτομαι ότι όλα θα πάνε καλά.

Καστοριά έχετε μπει στο κλίμα των αγορών για τα καλά ε? Εγώ ακόμα δεν έχω πάρει τίποτα, λέω κατά τον 7ο όχι για λόγους προληπτικούς, απλά να σας πω την αλήθεια - μην κράξετε- αν είναι ένα πράγμα που βαριέμαι είναι τα ψώνια και το κομμωτήριο, το χειρότερό μου. Όσα ψώνια μπορέσω θα τα κάνω μέσω ίντερνετ.

GeorgiaSakis η κοιλίτσα σου είναι κούκλα, γιατί είναι μια όμορφη κοιλίτσα σε μια αδύνατη μεσούλα που πολύ ζηλεύω.

Εμείς είμαστε καλά (μαμά και γιος εννοώ) με τον άντρα μου τα έχω λίγο παρμένα πάλι, με το που σηκωθεί αυτός ο άνθρωπος το μυαλό του στο φευγιό, ντύνεται και φεύγει και με αφήνει μόνη μου, εκνευρίζομαι δεν ξέρετε πόσο. Αύριο μεθαύριο που θα είμαστε δλδ στο σπίτι μας, πως θα του φανεί αν εγώ με το καλημέρα σηκώνομαι και πάω στις φίλες μου αντί να κάτσω σπίτι να φέρω βόλτα τα παιδιά και τις δουλειές? Έχω μια βδομάδα ακριβώς που τον παρακαλάω να βάλει ηλεκτρική στο δωμάτιό μας και με έχει γραμμένη.

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΓΩ ΕΧΩ ΦΑΕΙ ΚΟΛΗΜΑ ΜΕ ΤΑ ΡΟΥΧΑ!!!ΤΙ ΠΕΡΝΟΥΜΕ ΜΑΚΡΙΜΑΝΙΚΑ ΚΟΝΤΟΜΑΝΙΚΑ???ΚΟΥΒΕΡΤΕΣ ΠΙΚΕ ΦΛΙΣ ΤΙ????????

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσια τι κανετε ?
demi με το καλο ο γαμος σας ευχομαι καθε ευτυχια

kastoria

kastoria
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Hello!!

Markella εγω ξεκινησα γιατι οσο περναει ο καιρος η μετακινηση μου ειναι δυσκολη, εχω βαρυνει πολυ! κι εμεις απο ιντερνετ καροτσι και το παρκοκρεβατο απο οτι φαινετε απο εκει, εχει καλυτερες τιμες.
φορμακια φανελακια κουβερτουλες τα πηραμε νωρις γιατι ειχε εκπτωσεις και 14/3 μπαινω στον 7ο οποτε πρεπει να ξεκινησω να πλενω(η μαμα μου δηλαδη) και να φτιαξουμε βαλιτσα για καθε ενδεχομενο.
Κοριτσια εμενα μου ειπαν να παρω κ μακρυμανικα χοντρη κουβερτα στην αρχη γιατι τα μωρακια θελουν λιγο καιρο μεχρι να συνηθισουν στην θερμοκρασια που επικρατει, αν κι εμεις ειμαστε αρχες ιουνη οποτε δεν κανει κ τοσο ζεστη!

Georgia εμεις το ριλαξ κ το πορτ μπεμπε το πηραμε πακετο με το καροτσι ηταν 3 σε 1.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 31 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις