Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
106 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 106 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!


κριμα δεν μου το ανοιγει...εγω παντως πιστευω στα θαυματα γιατι σημερα ζω χαρη σε ενα θαυμα Very Happy

mommy12585

mommy12585
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Απίστευτη ιστορία...εγώ πιστεύω στα θαύματα!ο Θεός φανερώνεται κάποιες στιγμές σε κάποιους ανθρώπους..μου θύμισε την ιστορία του βρέφους που γεννήθηκε νεκρό και το είχε η μάνα του 2 ώρες στην αγκαλιά της στο στήθος της, και εκείνο επανήλθε στη ζωή, πως να μην πιστεψεις στα θαύματα μετά...

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mommy12585 έγραψε:Απίστευτη ιστορία...εγώ πιστεύω στα θαύματα!ο Θεός φανερώνεται κάποιες στιγμές σε κάποιους ανθρώπους..μου θύμισε την ιστορία του βρέφους που γεννήθηκε νεκρό και το είχε η μάνα του 2 ώρες στην αγκαλιά της στο στήθος της, και εκείνο επανήλθε στη ζωή, πως να μην πιστεψεις στα θαύματα μετά...


τωρα το διαβασα...απιστευτο...!!! Smile

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δεν χρειαζεται να ψαχνουμε χειροπιαστα θαυματα οταν η ιδια η γεννηση και δημιουργια ενος ανθρωπου ειναι ενα θαυμα απο μονο του !

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΓΙΑΤΡΟΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΟΣΑ ΒΛΕΠΟΥΝ ΚΑΤΑΔΙΚΑΖΟΥΝ ΑΝΘΡΩΠΙΝΕΣ ΖΩΕΣ ΕΙΔΙΚΑ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ ΦΙΛΗ ΜΑΣ ΤΗΝ ΕΙΧΑΝ ΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΕΚΤΡΩΣΗ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΘΑ ΓΕΝΝΙΟΤΑΝ ΣΙΓΟΥΡΑ ΜΕ ΣΥΔΡΟΜΟ DAOYN . ΤΕΛΙΚΑ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΤΟΥΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΥΓΙΕΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΠΙΟ ΕΞΥΠΝΑ ΣΤΗΝ ΤΑΞΗ ΤΟΥ ! ΠΩΣ ΝΑ ΜΗΝ ΠΙΣΤΕΥΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΔΥΝΑΜΗ ΤΗΣ ΠΡΟΣΕΥΧΗΣ ΚΑΙ ΣΤΑ ΘΑΥΜΑΤΑ !!!

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πιστευω στα θαυματα αλλα μονο στο οτι προερχονται απο το χερι του Θεου...

Δλδ δν πιστευω οτι καποιος αγιος αγια μπορει να κανει καποιο θαυμα,θαυματα κανει μονο ο Υψιστος.

Για μενα αποψη μου ετσι!

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
manoula_24xr έγραψε:Πιστευω στα θαυματα αλλα μονο στο οτι προερχονται απο το χερι του Θεου...

Δλδ δν πιστευω οτι καποιος αγιος αγια μπορει να κανει καποιο θαυμα,θαυματα κανει μονο ο Υψιστος.

Για μενα αποψη μου ετσι!
ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΑΓΙΟΙ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΨΑΝ ΣΤΟΝ ΘΕΟ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΑΓΙΟΙ ? ΔΩΣΑΝ ΟΛΗ ΤΗΝ ΖΩΗ ΤΟΥΣ ΣΤΟ ΘΕΟ ΚΑΙ ΠΗΡΑΝ ΤΗΝ ΧΑΡΗ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΑΓΙΟΙ !!!!!!

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mariloy έγραψε:
manoula_24xr έγραψε:Πιστευω στα θαυματα αλλα μονο στο οτι προερχονται απο το χερι του Θεου...

Δλδ δν πιστευω οτι καποιος αγιος αγια μπορει να κανει καποιο θαυμα,θαυματα κανει μονο ο Υψιστος.

Για μενα αποψη μου ετσι!
ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΑΓΙΟΙ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΨΑΝ ΣΤΟΝ ΘΕΟ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΑΓΙΟΙ ? ΔΩΣΑΝ ΟΛΗ ΤΗΝ ΖΩΗ ΤΟΥΣ ΣΤΟ ΘΕΟ ΚΑΙ ΠΗΡΑΝ ΤΗΝ ΧΑΡΗ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΑΓΙΟΙ !!!!!!


Oχι δν αμφισβητω την αγιοσυνη τους η οτι αξιζαν να αγιασουν με τις πραξεις τους κι τα λογια τους,απλα αμφισβητω οτι ο αγιος εχει την δυναμη να κανει ενα θαυμα.Μονο αυτο.

arkoudaki


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εγώ που δεν πιστέυω στα θάυματα θα πιστέψω σε λάθος και κακή εκτίμηση των γιατρών και σε πολύ καλό ένστκτο των γονιών. συγχαρητήρια για τη δύναμή τους!εγώ δεν θα την είχα

manioula


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Θαυματα γινονται καθε μερα κ αν προσεξουμε γυρω μας θα καταλαβουμε..Εμεις δυστυχως δεν τα εκτιμαμε.Ο Θεος ειναι μεγαλος κ δινει απλοχερα την βοηθεια του σε ολους μας.Σημασια εχει να εχουμε πιστη κ να μην μας επηρεαζει τιποτα κακο...!!!

arkoudaki


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
δεν ξέρω αν ο θεός δίνει απλόχερα τη βοήθεια του από τη στιγμή που απιδιά και άνθρωποι πεινάνε και σκο΄τωνονται. τα θαύματα πιο πολύ με την τυχη θα τα εξηγούσα

joannakuba

joannakuba
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εγώ ΔΕΝ ΞΕΡΩ πόση πίστη μου έμεινε ακόμη.......αλλάαααα ΘΑΥΜΑΤΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ...

ΘΑΥΜΑ ΕΙΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ (τρομάρα μου) που οταν έπαθα 15χρονών εγκεφαλικό, τα ίδια είπαν στους γονείς μου...οτι μετά την επέμβαση, θα μείνω παραλητη, η παραπληγική ή δεν θα μιλάω κλπ κλπ κλπ....

Ειμαι υγιέστατη όμως και μητερα 2 παιδιών και πάω για 3ο Wink

Αλλά αυτή η μικρούλα ΜΕ ΦΑΓΕ, ΧΑΛΑΡΑ!!

Μπράβο στη ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΟΛΗΣ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ!!

????????


Επισκέπτης
κι εγω ζω απο θαυμα,
και πιστευα απο μικρη και πιστευω εννοειται, τα θαυματα ειναι η ελπιδα μας εξαλλου

mamana

mamana
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Βεβαια κ πιστευω
κ μονο τ'οτι προσπαθω για παιδι ειναι ενα θαυμα
κινδυνευσα να μου κανουν ολικη στο χειρουργειο του οινομυωματος που εκανα
αν δεν ηταν ο γιατρος μου κ ηταν ενα ς ασχετος θα τα εβγαζε ολα
σιγα μην καθοταν να κανει τοσο λεπτομερεστατο χειρουργειο!!!!
σε αυτον λοιπον χρωσταω εστω τ'οτι
προσπαθω!!!!

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Axxx agapes m k egw pisteuw sta thaumata... Very Happy Very Happy Very Happy

joannakuba

joannakuba
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mamana έγραψε:Βεβαια κ πιστευω
κ μονο τ'οτι προσπαθω για παιδι ειναι ενα θαυμα
κινδυνευσα να μου κανουν ολικη στο χειρουργειο του οινομυωματος που εκανα
αν δεν ηταν ο γιατρος μου κ ηταν ενα ς ασχετος θα τα εβγαζε ολα
σιγα μην καθοταν να κανει τοσο λεπτομερεστατο χειρουργειο!!!!
σε αυτον λοιπον χρωσταω εστω τ'οτι
προσπαθω!!!!

ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ..........

Σου ευχομαι γρήγορα να έχεις το "θαυματάκι" σου.. Very Happy Very Happy Very Happy

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mariloy έγραψε:ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΓΙΑΤΡΟΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΟΣΑ ΒΛΕΠΟΥΝ ΚΑΤΑΔΙΚΑΖΟΥΝ ΑΝΘΡΩΠΙΝΕΣ ΖΩΕΣ ΕΙΔΙΚΑ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ ΦΙΛΗ ΜΑΣ ΤΗΝ ΕΙΧΑΝ ΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΕΚΤΡΩΣΗ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΘΑ ΓΕΝΝΙΟΤΑΝ ΣΙΓΟΥΡΑ ΜΕ ΣΥΔΡΟΜΟ DAOYN . ΤΕΛΙΚΑ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΤΟΥΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΥΓΙΕΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΠΙΟ ΕΞΥΠΝΑ ΣΤΗΝ ΤΑΞΗ ΤΟΥ ! ΠΩΣ ΝΑ ΜΗΝ ΠΙΣΤΕΥΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΔΥΝΑΜΗ ΤΗΣ ΠΡΟΣΕΥΧΗΣ ΚΑΙ ΣΤΑ ΘΑΥΜΑΤΑ !!!



κι εμενα αυτο ειπε ο γιατρος στη μαμα μου να με κανει εκτρωση...οχι για συνδρομο νταουν αλλα γιατι ειχε πολυ χαμηλες τιμες χοριακης της ειπε και θα πεθαινα ουτως η αλλως...της ειχε κλεισει και ραντεβου μαλιστα αλλα η μαμα μου δε πηγε ποτε...με εταξε στην αγια αννα και του ειπε πως θελει να κανει παλι εξετασεις...εκανε και ειχε ανεβει...!!! Very Happy

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κ βεβαια πιστευω.ζω κ υπαρχω σε αυτον τον κοσμο απο θαυμα

20ΕΣΕΙΣ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ ΣΤΑ ΘΑΥΜΑΤΑ ???? Empty ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ! Πεμ Φεβ 16, 2012 3:10 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πιστευω στα θαυματα.και εχω βιωσει μεσα στην οικογενεια και εχω ακουσει πολλα απο τον περιγυρο μου.οχι οτι χρειαζομαι αποδειξεις για να πιστευω,ετσι απλα τα ανεφερα.οσο για το οτι ο θεος αφηνει να σκοτωνεται και να αρρωσταινει ο κοσμος θα πω οτι ο θεος μας εφτιαξε τελειους οργανισμους και μας αφησε ελευθερους να ζησουμε οπως θελουμε.οι αρρωστειες κατα την αποψη μου ειναι "εργο" ανθρωπων αν μπορω να τους αποκαλεσω ετσι και τα ατυχηματα ειναι επισης απο ανθρωπινα λαθη.ο θεος δεν τιμωρει κανεναν.πως αλλωστε να τιμωρησει δικα του δημιουργηματα?

its a boy


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
KRISTI 1 egw pisteyw se kapoia pragmata alla oxi se ola.sto mati pisteyw akradanta.giati dyo fores peiga stin ekklisia kai me diavase pappas kai syniltha amesws.poy den eimai atomo poy lew tha matiaxtw kai tetoia.den to skeftome katholoy.alla otan symvenei me rixnei sto krevati.2) argisa na milisw poly.6 xronon milisa.me etrexe i mana moy apo giatro se giatro mexri kai stin germania peige tis exsetaseis moy kai den tin ediena elpides oti tha milisw.kai xsekinise ta tamata tis proseyxes kai me peigene apo ekklisia se ekklisia.opoy mia mera me eixe paei se mia ekklisia poy eixan ferei ta leipsana enos agioy.kai otan vgikame apo tin ekklisia milisa.tin rwtisa ti itan ayta mama? i mama moy den to pisteye.3) o theos kristi moy giati afeinei ta neogennita na pethenoyn? ti amarties exei mia zwoyla poy molis irthe ston kosmo? gaiti ta deinei astheneies opos ton karkino? giati pernei nea paidia? den mporw na to dextw ayto

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΧ ΨΥΧΟΥΛΑ ΜΟΥ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΛΑ ΤΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΜΑΣ Κ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ....

23ΕΣΕΙΣ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ ΣΤΑ ΘΑΥΜΑΤΑ ???? Empty ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ! Πεμ Φεβ 16, 2012 9:01 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
its a boy οπως ειπα και πριν πιστευω οτι τις αρρωστειες τις "εφτιαξαν"ανθρωποι.δεν θελω ομως να το αναλυσω περαιτερω γιατι ειναι ευαισθητα θεματα αυτα.θα ξαναπω ομως οτι πιστευω οτι ο θεος δεν τιμωρει και παντα μα παντα στα δυσκολα,με καποιον τροπο,βοηθαει,κανει το μικρο του θαυμα...αρκει να το πιστευει κανεις...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις