Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
9 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 9 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 4]

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ειμαι 26 χρονων!

Αισθανομαι 56 και
φαινομαι στην καλυτερη 18!

Ακουστε τα τελευταια περιστατικα να λυθειτε στα γελια:

1. μπαινω σε ταξι και μου κολλαει ο ταξιτζης και με ρωταει εσυ σε ποιο λυκειο πας; η ηλικια μας ,πως αισθανομαστε!! - Σελίδα 2 679259

2. παω κομμωτηριο να χτενιστω και μου λεει η κομμωτρια τα εχεις ξαναφτιαξει τα μαλλακια σου; και πανω στη συζητηση της λεω την ηλικια μου και μου λεει νομιζα εισαι ανηλικη. η ηλικια μας ,πως αισθανομαστε!! - Σελίδα 2 679259

3.πηγα εφορια και μου ζητησαν ταυτοτητα γιατι τους φανηκα ανηλικη! η ηλικια μας ,πως αισθανομαστε!! - Σελίδα 2 679259

4. το κορυφαιο; χτυπαει το κουδουνι και ηταν μια κοπελα απο τηλεφωνικη εταιρεια, ακολουθει ο εξης διαλογος:
- ειναι εδω η μαμα σου;
- οχι!
- ο μπαμπας σου;
- οχι!δε ζουν μαζι μου οι γονεις μου!τι θα θελατε;
- ειμαι απο την ταδε εταιρεια και θα θελα να μιλησω με καποιον ενηλικο για την τηλεφωνικη σας συνδεση! η ηλικια μας ,πως αισθανομαστε!! - Σελίδα 2 679259

Ευτυχως αλκοολ μου σερβιρουν....μαλλον επειδη συνοδευομαι!!!Τι να πω;

its a boy


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ioanna85 ax se katalavenw apolyta. otan eixan erthei persi gia tin apografi toy plythismoy dyo kyrioyles. me koitane kai me rwtane. oi goneis soy einai edw? kai egw toys lew oxi den menoyn mazi moy ayto poy eipes kai esy.meneis moni soy edw? eisai foititria? oxi den eimai foititria.me ton antra moy menw edw.me koitane kai oi dyo.pantremeni? kala poso xronon eisai? eisi 22 etwn? kai tis lew.22 egw? nai esy moy lene. miso na sas ferw tin taytotita moy.toys deixnw tin taytotita kai menoyn pagwto oi kyries

miki2009

miki2009
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αύριο κλείνω τα 46(είμαι η μεγαλύτερη γιατί κάποια πήγε να μου φάει την θέση χα χα). Ούτε και εγώ κατάλαβα πότε πέρασαν τα χρόνια. Ειδικά μετά το σχολείο τρέχουν τα άτιμα χωρίς να το καταλάβω. Με εμένα συμβαίνει το αντίθετο . Επειδή έγινα μάνα μεγάλη όταν βγαίνω έξω με τον μικρό πολύ με ρωτάνε αν είμαι γιαγιά του η ηλικια μας ,πως αισθανομαστε!! - Σελίδα 2 417472 η ηλικια μας ,πως αισθανομαστε!! - Σελίδα 2 417472 .Έπαψα να ασχολούμαι πλέον γιατί αν όντως έκανα παιδί στα 20 τώρα θα είχα εγγόνι.

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
H το άλλο που θυμήθηκα; οταν πηγαμε ταξιδι του μέλιτος με γκρουπ, ηταν μαζι κατι γιαγιαδες απο Κρητη και οταν με ξεμοναχιασαν μου ζητησαν ταυτοτητα γιατι νομιζαν πως ειμαι 16! η ηλικια μας ,πως αισθανομαστε!! - Σελίδα 2 679259

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αχαχαχαχαχα! κι εμένα με έχουν πάρει εκεί και μου λένε: Είναι εκεί η μαμά ή ο μπαμπάς????

its a boy


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ioanna85 an einai dynaton! otan eimoyn 18 etwn.(perasmena megalia) enas den pisteye oti eimai 18 etwn kai toy deixnw tayttotita.kai gyrizei me leei : einai plasti i taytotita soy .pio mikri eisai.tha mas trelaneis antrope moy toy lew.den xserw poso eimai? ase ti na peis merikoi einai kollimena myala

manoulita-fraoulita

manoulita-fraoulita
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΕΙΜΑΙ 25 ΚΑΙ ΝΙΩΘΩ 55 ....ΑΛΛΑ ΦΕΝΟΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΜΙΚΡΗ....ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΑ ΟΠΩς ΕΙΧΕ Η ΙΩΑΝΝΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΠΟΤΕ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ....ΧΑΧΑΧΑΧΑ Very Happy

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
miki2009 έγραψε:Αύριο κλείνω τα 46(είμαι η μεγαλύτερη γιατί κάποια πήγε να μου φάει την θέση χα χα). Ούτε και εγώ κατάλαβα πότε πέρασαν τα χρόνια. Ειδικά μετά το σχολείο τρέχουν τα άτιμα χωρίς να το καταλάβω. Με εμένα συμβαίνει το αντίθετο . Επειδή έγινα μάνα μεγάλη όταν βγαίνω έξω με τον μικρό πολύ με ρωτάνε αν είμαι γιαγιά του η ηλικια μας ,πως αισθανομαστε!! - Σελίδα 2 417472 η ηλικια μας ,πως αισθανομαστε!! - Σελίδα 2 417472 .Έπαψα να ασχολούμαι πλέον γιατί αν όντως έκανα παιδί στα 20 τώρα θα είχα εγγόνι.
ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΤΟ ΕΧΩ ΖΗΣΕΙ ΜΕ ΜΙΑ ΠΟΛΛΗ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΦΙΛΗ ΟΤΑΝ ΠΗΡΑ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΤΗΣ ΤΙΣ ΕΓΩ ΗΜΟΥΝ 23 ΧΡΟΝ. ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΗΤΑΝ43 ΑΧ ΠΟΛΛΗ ΓΡΗΓΟΡΑ ΕΚΑΝΕ Η ΚΟΡΗ ΣΑΣ ΜΩΡΑΚΙ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΝΕΑ ΓΙΑΓΙΑ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΔΕΝ ΑΝΤΕΞΑ ΑΛΛΟ ΟΧΙ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΜΑΜΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΑΚΟΜΑ ΜΩΡΑΚΙ !ΝΑ ΜΗΝ ΧΑΣΟΥΝΕ ΤΑ ΠΕΤΑΞΟΥΝΕ ΤΟ ΦΑΡΜΑΚΙ ΤΟΥΣ !! ΔΗΛ. ΟΛΟΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΑΙΔΙΑ ΣΤΑ 25 ???

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
miki2009 έγραψε:Αύριο κλείνω τα 46(είμαι η μεγαλύτερη γιατί κάποια πήγε να μου φάει την θέση χα χα). Ούτε και εγώ κατάλαβα πότε πέρασαν τα χρόνια. Ειδικά μετά το σχολείο τρέχουν τα άτιμα χωρίς να το καταλάβω. Με εμένα συμβαίνει το αντίθετο . Επειδή έγινα μάνα μεγάλη όταν βγαίνω έξω με τον μικρό πολύ με ρωτάνε αν είμαι γιαγιά του η ηλικια μας ,πως αισθανομαστε!! - Σελίδα 2 417472 η ηλικια μας ,πως αισθανομαστε!! - Σελίδα 2 417472 .Έπαψα να ασχολούμαι πλέον γιατί αν όντως έκανα παιδί στα 20 τώρα θα είχα εγγόνι.


εχουμε ιδια μερα γενεθλια κι εγω αυριο κλειν τα 23 και νιωθω τελεια...εχω τον αντρουλη μου,την κορουλα μου,εχουμε την υγεια μας,τις δουλιτσες μας κι ανθρωπους που αγαπαμε γυρω μας...τι αλλο να ζητησει κανεις;;;

manoulita-fraoulita

manoulita-fraoulita
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mariloy έγραψε:
miki2009 έγραψε:Αύριο κλείνω τα 46(είμαι η μεγαλύτερη γιατί κάποια πήγε να μου φάει την θέση χα χα). Ούτε και εγώ κατάλαβα πότε πέρασαν τα χρόνια. Ειδικά μετά το σχολείο τρέχουν τα άτιμα χωρίς να το καταλάβω. Με εμένα συμβαίνει το αντίθετο . Επειδή έγινα μάνα μεγάλη όταν βγαίνω έξω με τον μικρό πολύ με ρωτάνε αν είμαι γιαγιά του η ηλικια μας ,πως αισθανομαστε!! - Σελίδα 2 417472 η ηλικια μας ,πως αισθανομαστε!! - Σελίδα 2 417472 .Έπαψα να ασχολούμαι πλέον γιατί αν όντως έκανα παιδί στα 20 τώρα θα είχα εγγόνι.
ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΤΟ ΕΧΩ ΖΗΣΕΙ ΜΕ ΜΙΑ ΠΟΛΛΗ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΦΙΛΗ ΟΤΑΝ ΠΗΡΑ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΤΗΣ ΤΙΣ ΕΓΩ ΗΜΟΥΝ 23 ΧΡΟΝ. ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΗΤΑΝ43 ΑΧ ΠΟΛΛΗ ΓΡΗΓΟΡΑ ΕΚΑΝΕ Η ΚΟΡΗ ΣΑΣ ΜΩΡΑΚΙ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΝΕΑ ΓΙΑΓΙΑ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΔΕΝ ΑΝΤΕΞΑ ΑΛΛΟ ΟΧΙ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΜΑΜΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΑΚΟΜΑ ΜΩΡΑΚΙ !ΝΑ ΜΗΝ ΧΑΣΟΥΝΕ ΤΑ ΠΕΤΑΞΟΥΝΕ ΤΟ ΦΑΡΜΑΚΙ ΤΟΥΣ !! ΔΗΛ. ΟΛΟΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΑΙΔΙΑ ΣΤΑ 25 ???


Ο ΚΟΣΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟΣ ΜΟΝΟ ΞΕΡΕΙ ΝΑ ΜΙΛΑΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΡΙΝΕΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΚΟΙΤΑΕΙ ΤΗΝ ΚΑΜΠΟΥΡΑ ΤΟΥ...ΚΑΝΕΙΣ ΠΑΙΔΙ ΣΤΑ 20 ΘΑ ΠΟΥΝ ΚΑΤΙ ,ΚΑΝΕΙΣ ΠΑΙΔΙ ΣΤΑ 30 ΘΑ ΠΟΥΝ ΚΑΑΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΑ 40 ΠΑΛΙ ΘΑ ΠΟΥΝ ΕΛΕΟΣ....ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΗΣ ΧΩΡΑΣ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ Η ΕΛΛΕΙΨΗ ΠΑΙΔΙΑς !!!ΝΑ ΔΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΜΥΑΛΟ... Shocked

its a boy


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kai egw ayto lew re gamoto.i mana moy otan eimoyn24 xsereis ti elege? e twra poios tha se parei esena kopela moy? kai tin elega: ti les re mama pas kala? akoma 24 eimai den peiran kai ta xronia. na den vlepeis i aderfi soy pantreytike sta 25 tis kai exei ena paidi.i fili soy soy molis pantreytike kai ekane kai paisdi.tha pantreytw otan erthei i wra moy.kai den eimai kai megali? 24 eimai akoma min trelathoyme? ti theleis na pantreytw sta 24 ki 35 na eiami xwrismeni? kai twra i aderfi moy einai 37 etwn me dyo koritsakia kai xwrismeni kai i fili moy exei enan gamo theatro.menei gia to paidi kai oti den exei poythena alloy na paei an xwrisei.kaiegw pantreytika sta 30 moy kai eimai poly eytixismeni kai perimenw kai to prwto moy paidaki. me ton antra moy eimast emazi apo to 2005.pantreytikme 2009 synolo ola mazi 7xronia kai eimaste para poly kala

miki2009

miki2009
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="spapastamou"]
miki2009 έγραψε:Αύριο κλείνω τα 46(είμαι η μεγαλύτερη γιατί κάποια πήγε να μου φάει την θέση χα χα). Ούτε και εγώ κατάλαβα πότε πέρασαν τα χρόνια. Ειδικά μετά το σχολείο τρέχουν τα άτιμα χωρίς να το καταλάβω. Με εμένα συμβαίνει το αντίθετο . Επειδή έγινα μάνα μεγάλη όταν βγαίνω έξω με τον μικρό πολύ με ρωτάνε αν είμαι γιαγιά του η ηλικια μας ,πως αισθανομαστε!! - Σελίδα 2 417472 η ηλικια μας ,πως αισθανομαστε!! - Σελίδα 2 417472 .Έπαψα να ασχολούμαι πλέον γιατί αν όντως έκανα παιδί στα 20 τώρα θα είχα εγγόνι. [/quote

εχουμε ιδια μερα γενεθλια κι εγω αυριο κλειν τα 23 και νιωθω τελεια...εχω τον αντρουλη μου,την κορουλα μου,εχουμε την υγεια μας,τις δουλιτσες μας κι ανθρωπους που αγαπαμε γυρω μας...τι αλλο να ζητησει κανεις;;;



Ψαράκι και εσύ ε? Να τα εκατοστίσουμε και να χαιρόμαστε τα ζουζούνια μας . Τι άλλο να ζητήσω εκτός από αυτό? Μόνο υγεία μπορώ να σκεφτώ τίποτα άλλο.

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="miki2009"]
spapastamou έγραψε:
miki2009 έγραψε:Αύριο κλείνω τα 46(είμαι η μεγαλύτερη γιατί κάποια πήγε να μου φάει την θέση χα χα). Ούτε και εγώ κατάλαβα πότε πέρασαν τα χρόνια. Ειδικά μετά το σχολείο τρέχουν τα άτιμα χωρίς να το καταλάβω. Με εμένα συμβαίνει το αντίθετο . Επειδή έγινα μάνα μεγάλη όταν βγαίνω έξω με τον μικρό πολύ με ρωτάνε αν είμαι γιαγιά του η ηλικια μας ,πως αισθανομαστε!! - Σελίδα 2 417472 η ηλικια μας ,πως αισθανομαστε!! - Σελίδα 2 417472 .Έπαψα να ασχολούμαι πλέον γιατί αν όντως έκανα παιδί στα 20 τώρα θα είχα εγγόνι. [/quote


εχουμε ιδια μερα γενεθλια κι εγω αυριο κλειν τα 23 και νιωθω τελεια...εχω τον αντρουλη μου,την κορουλα μου,εχουμε την υγεια μας,τις δουλιτσες μας κι ανθρωπους που αγαπαμε γυρω μας...τι αλλο να ζητησει κανεις;;;



Ψαράκι και εσύ ε? Να τα εκατοστίσουμε και να χαιρόμαστε τα ζουζούνια μας . Τι άλλο να ζητήσω εκτός από αυτό? Μόνο υγεία μπορώ να σκεφτώ τίποτα άλλο.



ναι κοπελα μου κι εγω ενα ευαισθητο ψαρακι χι χι...!!!να τα εκατοστησουμε να μας χαιρονται αυτοι που μας αγαπανε και να τους χαιρομαστε εμεις...!!!κι οι οχτροι να σκανε...χαχχαχαχαχα...!!! Very Happy

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
36 και σε λίγες μέρες 37 (ναι, ψαράκι και εγώ).
Γενικώς δεν ξέρω αν ήταν μόνο η δική μας φουρνιά ή όχι (η τάξη του 1992 λέγαμε τότε) αλλά για καμιά 10ετία μετά από το λύκειο νόμιζα ότι είμαι ακόμα 18. Η γενιά μας δύσκολα ωριμάζει. Ακόμα μου φαίνεται απίστευτο καμιά φορά ότι έχω οικογένεια και παιδιά. Συναντώ παλιές φίλες, συνομήλικες στην παιδική χαρά τα καλοκαίρια και είναι σαν να μην πέρασε μέρα από το 1992.
Το έχω ξαναπει, τον χρόνο δεν τον φοβάμαι και περιμένω πότε θα περάσει ο καιρός να γίνω και εγώ μια σέξυ σαραντάρα! Very Happy



Έχει επεξεργασθεί από τον/την desT στις Τετ Φεβ 22, 2012 5:19 am, 1 φορά (Λόγος της επεξεργασίας : ορθογραφικό λάθος)

ELISAVET


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
και εγώ κορίτσια, μέσα Ιουνίου κλείνω τα 42 και η κορούλα μου είναι 4,5.
Την έκανα 37 ετών, λίγο μεγάλη... τι να κάνουμε δεν τα αποφασίζουμε εμείς αυτά.Ευχαριστώ τον Θεό που με αξίωσε να γίνω μητέρα, τίποτα άλλο Razz
Όσο για το "γιαγιά" που λές (χα χα) και εμένα με έχουνε πει σε παιδικό πάρτυ... αλλά δε βαριέσαι... οι 40άρες αξίζουν όσο πολλές 20 άρες. Razz

its a boy


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ELISAVET to thema einai emeis pote niothoyme etoimes na geinoyme manoyles kai na pantreytoyme kai oxi pot ethelei o kosmos.o kosmos as dei ta dika toy paidia.egw twra enoiosa etoimi na geinw mana sta 33 moy esy sta 41 soy tote enoises oti eisai etoimi n geineis mana.einai dikaiwma mas.kai den peftei logos se kanenan

ELISAVET


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΈΤΣΙ!!!!!
ΤΕΛΕΙΑ ΤΑ ΛΕΣ Wink

its a boy


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ELISAVET to lew ayto giati eimai 7 xronia me ton antra moy mazi me ta 3 xronia gamoy synolo.kai i mana moy ant ekai pote tha kanete paidi kai kosnos sizitaei kai leei.mia "fili" fidi gyrnoyse kai me elege o antras soy den thelei na kanete paidi.me eixe prixsei imana moy gia paidi.ospoy to peirame apofasi apo monoi kai xsekinisame tis prospatheies.otan emathe i mana moy oti eimai egkyos xsereis ti me eipe? axeytyxws koritsi moy poy emeines egkyos giati nomiza oti exeis kapoio provlima kai tha xriazosoyn exsosomatiki.kai frikarame me ton antra moy.leme oxi re esy an einai dynaton

ELISAVET


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
έτσι είναι "It's a boy" δεν υπάρχει συγκεκριμένη ηλικία στην μητρότητα πλέον, και ο μέσος όρος ηλικίας έχει μεγαλώσει, και εμένα οι γονείς μου πριν παντρευτώ, μεγάλη επίσης παντρεύτηκα 36 ετών δλδ, μου λέγανε να κάνω παιδί και ας μην παντρευτώ.. τώρα που μπορούνε να με βοηθοήσουνε στο μεγάλωμα, "οι γαμοί κλπ είναι ξεπερασμένα πράγματα" θέλανε εγγόνι, και μου πετάγανε μπαλάκι το άγχος τους και τις ανησυχίες τους, το θέμα είναι να μην τα παίρνουμε επάνω μας και μέσα μας. Να είσαι καλά, και να χαίρεσαι την οικογένειά σου. I love you

manoulita-fraoulita

manoulita-fraoulita
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
its a boy έγραψε:kai egw ayto lew re gamoto.i mana moy otan eimoyn24 xsereis ti elege? e twra poios tha se parei esena kopela moy? kai tin elega: ti les re mama pas kala? akoma 24 eimai den peiran kai ta xronia. na den vlepeis i aderfi soy pantreytike sta 25 tis kai exei ena paidi.i fili soy soy molis pantreytike kai ekane kai paisdi.tha pantreytw otan erthei i wra moy.kai den eimai kai megali? 24 eimai akoma min trelathoyme? ti theleis na pantreytw sta 24 ki 35 na eiami xwrismeni? kai twra i aderfi moy einai 37 etwn me dyo koritsakia kai xwrismeni kai i fili moy exei enan
gamo theatro.menei gia to paidi kai oti den exei poythena alloy na paei an xwrisei.kaiegw pantreytika sta 30 moy kai eimai poly eytixismeni kai perimenw kai to prwto moy paidaki. me ton antra moy eimast emazi apo to 2005.pantreytikme 2009 synolo ola mazi 7xronia kai eimaste para poly kala

ΑΥΤΑ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΩΡΙΣΕΙ ΤΗΝ ΜΟΙΡΑ ΚΑΝΕΝΟΣ ...ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ Μ ΑΠΟ ΤΟ 2005 ΠΑΝΤΕΥΤΗΚΑΜΕ ΤΟ 2006 ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΚΟΜΑ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ 2 ΠΑΙΔΑΚΙΑ ...ΟΝΕΙΡΟ ΜΑΣ ΝΑ ΓΕΡΑΣΟΥΜΕ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ,ΥΓΙΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ !!!

its a boy


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ELISAVET. efi me lene.kai esy na xerese tin oikogeneia soy.kai na kamarwseis opos theleis tin koroyla soy.pleon egw den akoyw kanenan elisavet.apo to ena mpainoyn apo to allo vgainoyn.mono ton antra moy akoyw

its a boy


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
manoulita-fraoulita sto eyxome olopsyxa.giati kai egw ayto thelw gai mena kai ton antar moy.na gerasoyme mazi.na megalwsoyme mazi to paidi mas

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
έκλεισα τον Νοέμβρη τα 41 και μπήκα στα 42 είμαι μητέρα ενός 8χρονου αγοριού και πάντα μέσα σε όλα .Ανέκαθεν είχα το προνόμιο να μικροδείχνω λόγο σωματότυπου αλλά και και γενικά ήμουν και είμαι μέσα σε όλα . Στα 29 μου πηγαίνοντας ξανά σχολείο βάζοντας ένα στοίχημα με το χρόνο και με τον εαυτό μου έπρεπε να έρθω κοντά με "συμμαθητές " που μπορεί να ήταν και παιδιά μου 15 χρονών 16 18 και μέσα από αυτά ξανά έζησα μια δεύτερη εφηβεία χωρίς άγχος όμως αυτή τη φορά ένιωσα τη διασκέδαση τα πάρτυ τις φάρσες . Πρόσφερα και μου πρόσφεραν πήρα και έδωσα . Δεν ξέρω πως φαντάζεται κάποιος άνθρωπος μια γυναίκα στα 40+ ίσως στο μυαλό τους να έχουν μια γυναίκα με μια ρόμπα μέσα στο σπίτι χωρίς σεξουαλικότητα μια γυναίκα που ίσως να την έχουν φανταστεί με τη φούστα μέχρι την γάμπα συντηρητική και νευρική . Δεν ανήκω σε αυτή την κατηγορία είναι μια γυναίκα που ακόμα μπορώ και φοράω μίνι σορτσ το καλοκαίρι είμαι εκείνη η γυναίκα που μου κάνουν καμάκι στο δρόμο αλλά είμαι και εκείνη η γυναίκα που είναι μητέρα και σύζυγος και που μπορεί να αλλάξει χρώμα (μεταφορικά ) όπως ο χαμαιλέοντας .Ζω τη ζωή μου με κάθε δευτερόλεπτο σαν να είναι το τελευταίο ....

ELISAVET


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Συγχαρητήρια Βάνια!!
κάπως έτσι αισθάνομαι και εγώ. Very Happy (και δείχνω βεβαίως βεβαίως){χα χα{

manoulita-fraoulita

manoulita-fraoulita
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
its a boy έγραψε:manoulita-fraoulita sto eyxome olopsyxa.giati kai egw ayto thelw gai mena kai ton antar moy.na gerasoyme mazi.na megalwsoyme mazi to paidi mas

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΣΕ ΕΣΕΝΑ ΤΟ ΙΔΙΟ η ηλικια μας ,πως αισθανομαστε!! - Σελίδα 2 654316

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις