Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
461 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 461 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΤΡΟΦΙΜΑ Empty ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΤΡΟΦΙΜΑ Δευ Ιουν 28, 2010 3:23 am

anastasia


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ! ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?
ΣΤΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΤΕΛΕΙΑ! Η ΟΛΙΒΙΑ ΚΑΙ Η ΑΘΗΝΑ! ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΥΠΕΡΟΧΕΣ!
ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΜΟΥ ΤΩΡΑ...
ΘΕΛΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΤΙ ΓΝΩΜΗ ΕΧΕΤΕ ΚΑΙ ΤΙ ΕΧΕΤΕ ΑΚΟΥΣΕΙ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΣΥΣΚΕΥΑΣΜΕΝΑ ΤΡΟΦΙΜΑ
ΕΓΩ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΠΟΛΥ ΤΡΩΓΑΜΕ ΛΑΔΕΡΑ.. ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΟ ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΟ ΜΕΝΟΥ ΓΙΑ ΤΗ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΜΑΣ ΓΙΑΤΙ ΤΡΩΕΙ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΚΑΙ Η ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΜΑΣ.
ΜΕ ΒΟΛΕΥΟΥΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΤΑ ΜΠΑΡΜΠΑ ΣΤΑΘΗΣ Κ. ΑΛΛΑ ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΠΟΥ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ ΣΤΟ ΕΜΠΟΡΙΟ ΓΙΑ ΦΑΣΟΛΑΚΙΑ, ΑΓΚΙΝΑΡΕΣ,ΑΡΑΚΑ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΑ ΑΛΛΑ.
ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΑ ΚΑΙ ΣΕ 10 ΛΕΠΤΑ ΜΕ ΤΗ ΧΥΤΡΑ ΤΡΩΜΕ!
ΕΧΟΥΝ ΘΡΕΠΤΙΚΑ ΣΥΣΤΑΤΙΚΑ ΟΜΩΣ?
Η ΜΟΝΟ ΜΕ ΔΙΕΥΚΟΛΥΝΟΥΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ ΩΦΕΛΙΜΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΡΟΥΛΑ ΜΟΥ?
ΓΙΑ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ?
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

http://FRAOU8@YAHOO.GR

2ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΤΡΟΦΙΜΑ Empty Απ: ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΤΡΟΦΙΜΑ Δευ Ιουν 28, 2010 3:30 am

peppy-mama

peppy-mama
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ki egw thelw na to mathw ayto meta apo tonnous araka... Embarassed Embarassed

3ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΤΡΟΦΙΜΑ Empty Απ: ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΤΡΟΦΙΜΑ Δευ Ιουν 28, 2010 3:30 am

sktv

sktv
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
anastasia egw pernw mono araka mparmpastathis fasolakia klp exoume ston kipo!lene oti exoun threptika sustatika giati ta xoxlazoun ligo k ta bazoun stin katapsixi meta giauto k diatirountai!bebaia k gw otan exw polla fasolakia,piperies,ntomates,melitzanes tis bazw na paroun mia brasi k meta katapsixi den xanoun kanena threptiko sustatiko!

4ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΤΡΟΦΙΜΑ Empty Απ: ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΤΡΟΦΙΜΑ Δευ Ιουν 28, 2010 3:31 am

gogo


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Και εγώ γλυκιά μου το ίδιο κάνω..
Όλο και κάτι θα έχουν...
Γιατί νομίζεις ότι με τα φρέσκα δεν υπάρχει πρόβλημα...τόσα πράγματα που ρίχνουν...

Και εμείς που φάγαμε (σαν παιδιά) κατεψυγμένα πάθαμε τίποτα...

5ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΤΡΟΦΙΜΑ Empty Απ: ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΤΡΟΦΙΜΑ Δευ Ιουν 28, 2010 3:31 am

Αννα Κ.


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
anastasia έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ! ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?
ΣΤΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΤΕΛΕΙΑ! Η ΟΛΙΒΙΑ ΚΑΙ Η ΑΘΗΝΑ! ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΥΠΕΡΟΧΕΣ!
ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΜΟΥ ΤΩΡΑ...
ΘΕΛΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΤΙ ΓΝΩΜΗ ΕΧΕΤΕ ΚΑΙ ΤΙ ΕΧΕΤΕ ΑΚΟΥΣΕΙ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΣΥΣΚΕΥΑΣΜΕΝΑ ΤΡΟΦΙΜΑ
ΕΓΩ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΠΟΛΥ ΤΡΩΓΑΜΕ ΛΑΔΕΡΑ.. ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΟ ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΟ ΜΕΝΟΥ ΓΙΑ ΤΗ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΜΑΣ ΓΙΑΤΙ ΤΡΩΕΙ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΚΑΙ Η ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΜΑΣ.
ΜΕ ΒΟΛΕΥΟΥΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΤΑ ΜΠΑΡΜΠΑ ΣΤΑΘΗΣ Κ. ΑΛΛΑ ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΠΟΥ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ ΣΤΟ ΕΜΠΟΡΙΟ ΓΙΑ ΦΑΣΟΛΑΚΙΑ, ΑΓΚΙΝΑΡΕΣ,ΑΡΑΚΑ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΑ ΑΛΛΑ.
ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΑ ΚΑΙ ΣΕ 10 ΛΕΠΤΑ ΜΕ ΤΗ ΧΥΤΡΑ ΤΡΩΜΕ!
ΕΧΟΥΝ ΘΡΕΠΤΙΚΑ ΣΥΣΤΑΤΙΚΑ ΟΜΩΣ?
Η ΜΟΝΟ ΜΕ ΔΙΕΥΚΟΛΥΝΟΥΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ ΩΦΕΛΙΜΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΡΟΥΛΑ ΜΟΥ?
ΓΙΑ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ?
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ


Αναστασια!!! Τι κανεις???Ωραια περασατε ε??? Αντε να το επαναλαβετε!
Εγω επαιρνα Μπαρμπα-Σταθης πολυ πριν παντρευτω-οταν συζουσαμε με τον αντρα μου - για λογους αμαθειας (δεν ηξερα να μεγειρευω) και μου αρεσουν πολυ. Επαιρνα κυριως αρακα, φασολακια και σπανακι. Τωρα να σου πω την αληθεια απο τον 7ο μηνα της Αλεξ που τρωει ο,τι μαγειρευω σχεδον, παιρνω μονο φρεσκα φασολακια και σπανακι και κατεψυγμενο παιρνω μονο τον αρακα και τις μπαμιες που δεν τα πολυμαγειρευω γιατι και με πειραζουν στο εντερο και δεν αρεσουν στον αντρα μου.
Η αποψη μου για αυτα τα προιοντα ειναι ετσι και ετσι. Ο αντρας μου που ξερει τον ομιλο Μπαρμπα-Σταθη (ανηκει στον ιδιο με την ΔΕΛΤΑ) μου ειπε οτι γενικα δεν εχουν ελληνικη προελευση παντα. Δεν ξερω...Πραγματικα τα φρεσκα ειναι καλυτερα μακραν αλλα δεν τα βρισκεις παντοτε...Τωρα αυτη την εποχη θα βρεις πολυ ωραιο φασολακι και καλο σπανακι σχετικα. Προτιμησε αυτα απο την λαικη...

6ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΤΡΟΦΙΜΑ Empty Απ: ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΤΡΟΦΙΜΑ Δευ Ιουν 28, 2010 3:42 am

Lena

Lena
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοριτσια, στο σχολειο που δουλευα στη χαλκιδικη ενας συναδερφος ασχολουνταν με χωραφια και καλλιεργουσε φασολακια κλπ για λογαριασμο του μπαρμπα σταθη. μας ειχε πει ουτε κατα διανοια να μην αγοραζουμε απο εκει. τωρα το λογο δε μας τον ειχε εξηγησει ακριβως.. και δε θα ηθελα να γραψω δημοσια τα οσα μας ειπε..

ειναι χιλιες φορες προτιμοτερο να παιρνετε καποια ποσοτητα ειτε απο λαικη ειτε απο σουπερ,να τα καθαριζετε, να τα βουτατε σε καυτο νερο και μετα στην καταψυξη..

7ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΤΡΟΦΙΜΑ Empty Απ: ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΤΡΟΦΙΜΑ Δευ Ιουν 28, 2010 3:50 am

anastasia


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Lena έγραψε:κοριτσια, στο σχολειο που δουλευα στη χαλκιδικη ενας συναδερφος ασχολουνταν με χωραφια και καλλιεργουσε φασολακια κλπ για λογαριασμο του μπαρμπα σταθη. μας ειχε πει ουτε κατα διανοια να μην αγοραζουμε απο εκει. τωρα το λογο δε μας τον ειχε εξηγησει ακριβως.. και δε θα ηθελα να γραψω δημοσια τα οσα μας ειπε..

ειναι χιλιες φορες προτιμοτερο να παιρνετε καποια ποσοτητα ειτε απο λαικη ειτε απο σουπερ,να τα καθαριζετε, να τα βουτατε σε καυτο νερο και μετα στην καταψυξη..
TOSO XALIA? Shocked

http://FRAOU8@YAHOO.GR

8ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΤΡΟΦΙΜΑ Empty Απ: ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΤΡΟΦΙΜΑ Δευ Ιουν 28, 2010 3:56 am

sktv

sktv
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
anastasia έγραψε:
Lena έγραψε:κοριτσια, στο σχολειο που δουλευα στη χαλκιδικη ενας συναδερφος ασχολουνταν με χωραφια και καλλιεργουσε φασολακια κλπ για λογαριασμο του μπαρμπα σταθη. μας ειχε πει ουτε κατα διανοια να μην αγοραζουμε απο εκει. τωρα το λογο δε μας τον ειχε εξηγησει ακριβως.. και δε θα ηθελα να γραψω δημοσια τα οσα μας ειπε..

ειναι χιλιες φορες προτιμοτερο να παιρνετε καποια ποσοτητα ειτε απο λαικη ειτε απο σουπερ,να τα καθαριζετε, να τα βουτατε σε καυτο νερο και μετα στην καταψυξη..
TOSO XALIA? Shocked
exw faei ena 1 tono araka!! Shocked Shocked

9ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΤΡΟΦΙΜΑ Empty Απ: ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΤΡΟΦΙΜΑ Δευ Ιουν 28, 2010 3:58 am

anastasia


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
sktv έγραψε:
anastasia έγραψε:
Lena έγραψε:κοριτσια, στο σχολειο που δουλευα στη χαλκιδικη ενας συναδερφος ασχολουνταν με χωραφια και καλλιεργουσε φασολακια κλπ για λογαριασμο του μπαρμπα σταθη. μας ειχε πει ουτε κατα διανοια να μην αγοραζουμε απο εκει. τωρα το λογο δε μας τον ειχε εξηγησει ακριβως.. και δε θα ηθελα να γραψω δημοσια τα οσα μας ειπε..

ειναι χιλιες φορες προτιμοτερο να παιρνετε καποια ποσοτητα ειτε απο λαικη ειτε απο σουπερ,να τα καθαριζετε, να τα βουτατε σε καυτο νερο και μετα στην καταψυξη..
TOSO XALIA? Shocked
exw faei ena 1 tono araka!! Shocked Shocked
XIXIXXI! ASTA! ΤΩΡΑ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ? ΕΓΩ ΤΟ ΕΙΧΑ ΚΑΤΑΒΟΛΕΥΤΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΜΠΕΛΑΛΙΔΙΚΟ ΤΟ ΛΑΔΕΡΟ... ΟΥΤΕ ΚΟΨΕ ΚΡΕΜΜΥΔΑΚΙ, ΚΑΡΟΤΟ, ΑΝΙΘΟ, ΚΑΘΑΡΙΣΕ ΤΑ ΦΑΣΟΛΑΚΙΑ... ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΜΕ ΤΙΣ ΩΡΕΣ ΝΑ ΒΡΑΣΟΥΝ....
ΑΣΤΑ ΑΠΑΓΟΗΤΕΥΤΗΚΑ!

http://FRAOU8@YAHOO.GR

10ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΤΡΟΦΙΜΑ Empty Απ: ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΤΡΟΦΙΜΑ Δευ Ιουν 28, 2010 4:00 am

Lena

Lena
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλα δεν το συζηταω.. ειναι μεγαλη ευκολια να τα παιρνεις κατεψυγμενα... απο τοτε που το εμαθα (πριν 2.5 χρονια) δεν εχω ξαναγορασει μπαρμπα σταθη και γενικοτερα κατεψυγμενα...

να με δειτε να ξεσπυριζω καλαμποκι να πεθανετε!!!

11ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΤΡΟΦΙΜΑ Empty Απ: ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΤΡΟΦΙΜΑ Δευ Ιουν 28, 2010 4:01 am

anastasia


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Lena έγραψε:καλα δεν το συζηταω.. ειναι μεγαλη ευκολια να τα παιρνεις κατεψυγμενα... απο τοτε που το εμαθα (πριν 2.5 χρονια) δεν εχω ξαναγορασει μπαρμπα σταθη και γενικοτερα κατεψυγμενα...

να με δειτε να ξεσπυριζω καλαμποκι να πεθανετε!!!
NA ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΤΟ ΚΑΛΑΜΠΟΚΙ ΚΑΙ Ο ΑΡΑΚΑΣ ΕΙΝΑΙ ΟΣΠΡΙΑ!!! Shocked
ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟ ΗΞΕΡΑ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ Η ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΠΕΡΥΣΙ!!!! ΜΙΑ ΠΟΥ ΤΟ ΕΦΕΡΕ Η ΚΟΥΒΕΝΤΑ

http://FRAOU8@YAHOO.GR

12ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΤΡΟΦΙΜΑ Empty Απ: ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΤΡΟΦΙΜΑ Δευ Ιουν 28, 2010 4:04 am

sktv

sktv
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
anastasia έγραψε:
Lena έγραψε:καλα δεν το συζηταω.. ειναι μεγαλη ευκολια να τα παιρνεις κατεψυγμενα... απο τοτε που το εμαθα (πριν 2.5 χρονια) δεν εχω ξαναγορασει μπαρμπα σταθη και γενικοτερα κατεψυγμενα...

να με δειτε να ξεσπυριζω καλαμποκι να πεθανετε!!!
NA ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΤΟ ΚΑΛΑΜΠΟΚΙ ΚΑΙ Ο ΑΡΑΚΑΣ ΕΙΝΑΙ ΟΣΠΡΙΑ!!! Shocked
ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟ ΗΞΕΡΑ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ Η ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΠΕΡΥΣΙ!!!! ΜΙΑ ΠΟΥ ΤΟ ΕΦΕΡΕ Η ΚΟΥΒΕΝΤΑ
ospria einai???? Shocked efuge k i mana mou gia thessaloniki k den einai dw na ti rwtisw giati den bazoume emis ston kipo?????

13ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΤΡΟΦΙΜΑ Empty Απ: ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΤΡΟΦΙΜΑ Δευ Ιουν 28, 2010 4:07 am

anastasia


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
sktv έγραψε:
anastasia έγραψε:
Lena έγραψε:καλα δεν το συζηταω.. ειναι μεγαλη ευκολια να τα παιρνεις κατεψυγμενα... απο τοτε που το εμαθα (πριν 2.5 χρονια) δεν εχω ξαναγορασει μπαρμπα σταθη και γενικοτερα κατεψυγμενα...

να με δειτε να ξεσπυριζω καλαμποκι να πεθανετε!!!
NA ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΤΟ ΚΑΛΑΜΠΟΚΙ ΚΑΙ Ο ΑΡΑΚΑΣ ΕΙΝΑΙ ΟΣΠΡΙΑ!!! Shocked
ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟ ΗΞΕΡΑ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ Η ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΠΕΡΥΣΙ!!!! ΜΙΑ ΠΟΥ ΤΟ ΕΦΕΡΕ Η ΚΟΥΒΕΝΤΑ
DEN ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗ ΤΟΥΣ ΑΛΛΑ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΑ ΣΥΣΤΑΤΙΚΑ ΤΟΥΣ ΤΑ ΤΡΩΜΕ ΟΤΑΝ ΕΧΟΥΜΕ ΗΜΕΡΑ ΜΕ ΟΣΠΡΙΑ! ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΕ ΛΑΔΕΡΑ!
ospria einai???? Shocked efuge k i mana mou gia thessaloniki k den einai dw na ti rwtisw giati den bazoume emis ston kipo?????

http://FRAOU8@YAHOO.GR

14ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΤΡΟΦΙΜΑ Empty Απ: ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΤΡΟΦΙΜΑ Δευ Ιουν 28, 2010 4:08 am

Lena

Lena
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλε κ εγω πριν 2 βδομαδες το εμαθα!!!!! τοσα χρονια λαχανικα τα νομιζα!!!!

15ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΤΡΟΦΙΜΑ Empty Απ: ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΤΡΟΦΙΜΑ Δευ Ιουν 28, 2010 4:44 am

Αννα Κ.


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Lena έγραψε:κοριτσια, στο σχολειο που δουλευα στη χαλκιδικη ενας συναδερφος ασχολουνταν με χωραφια και καλλιεργουσε φασολακια κλπ για λογαριασμο του μπαρμπα σταθη. μας ειχε πει ουτε κατα διανοια να μην αγοραζουμε απο εκει. τωρα το λογο δε μας τον ειχε εξηγησει ακριβως.. και δε θα ηθελα να γραψω δημοσια τα οσα μας ειπε..

ειναι χιλιες φορες προτιμοτερο να παιρνετε καποια ποσοτητα ειτε απο λαικη ειτε απο σουπερ,να τα καθαριζετε, να τα βουτατε σε καυτο νερο και μετα στην καταψυξη..


Εγω ακουσα για Σερβια και ειχα φριξει...Οτι ερχονται απο περιοχες που ειχαν βομβαρδιστει...Ξερω γω!! Τι να πιστεψεις....Παντως το εργοστασιο ειναι πολυ καλων προδιαγραφων. Η Vivartia ειναι πολυ προσεγμενη εταιρεια. Το ξερω απο 1ο χερι...

16ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΤΡΟΦΙΜΑ Empty Απ: ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΤΡΟΦΙΜΑ Δευ Ιουν 28, 2010 6:16 am

nikoleta

nikoleta
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Lena έγραψε:καλε κ εγω πριν 2 βδομαδες το εμαθα!!!!! τοσα χρονια λαχανικα τα νομιζα!!!!
Για τον αρακά το ήξερα ότι είναι όσπριο, για το καλαμπόκι τώρα το έμαθα!

17ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΤΡΟΦΙΜΑ Empty Απ: ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΤΡΟΦΙΜΑ Δευ Ιουν 28, 2010 7:44 am

areti1

areti1
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
koritsakia emeis exoume megalo kipo...o antroulis mou vayei apo ola...ena megalo sun tis eparxias auto...opote den agorayoume...otan kovo freska ta vayo katapsiksi kai exo kai to xeimona...xoris farmaka ,xoris tipota....

18ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΤΡΟΦΙΜΑ Empty Απ: ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΤΡΟΦΙΜΑ Δευ Ιουν 28, 2010 8:53 am

petros-maria


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Βιολογικά δεν χρησιμοποιεί κανένας?

Είναι ακριβά, αλλά τουλαχιστον του παιδιού...πάρε 5 κανονικά αγγουράκια, και 2 βιολογικά για το παιδί...

19ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΤΡΟΦΙΜΑ Empty Απ: ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΤΡΟΦΙΜΑ Δευ Ιουν 28, 2010 9:21 am

anastasia


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
petros-maria έγραψε:Βιολογικά δεν χρησιμοποιεί κανένας?

Είναι ακριβά, αλλά τουλαχιστον του παιδιού...πάρε 5 κανονικά αγγουράκια, και 2 βιολογικά για το παιδί...
ΕΠΕΡΝΑ ΒΙΟΛΟΓΙΚΑ!!! ΟΤΑΝ ΑΡΧΙΣΑ ΤΙΣ ΣΟΥΟΕΣ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ ΠΗΓΑΙΝΑ ΣΕ ΛΑΪΚΗ ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΟΧΙ
ΨΩΝΙΖΩ ΑΠΟ ΟΠΟΥ ΒΡΩ
ΛΕΣ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ?
ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΤΟΣΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΒΙΟΛΟΓΙΚΑ... ΤΙ ΝΑ ΠΩ!

http://FRAOU8@YAHOO.GR

20ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΤΡΟΦΙΜΑ Empty Απ: ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΤΡΟΦΙΜΑ Δευ Ιουν 28, 2010 9:22 am

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
petros-maria έγραψε:Βιολογικά δεν χρησιμοποιεί κανένας?

Είναι ακριβά, αλλά τουλαχιστον του παιδιού...πάρε 5 κανονικά αγγουράκια, και 2 βιολογικά για το παιδί...
καλα αν εγω παρω μονο 2 θα με δειρουν οι κορες μου . Μπορουν να φανε γυρω στα πεντε η καθεμια στην καθισια τους. Αφου η Βιβιαννα μου δηλωσε οτι θελει να πουλαει αγγουρακια για να τρωει κιολας. Το παιδι εχει βλεψεις. χιιχιχι

21ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΤΡΟΦΙΜΑ Empty Απ: ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΤΡΟΦΙΜΑ Δευ Ιουν 28, 2010 9:28 am

didimakia2009

didimakia2009
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Εγώ έχω πάντα φρέσκα λαχανικά στο ψυγείο μου μιας και ο άντρας μου κυκλοφορεί μέσα στις λαικές και τα μανάβικα.Δεν θέλει ούτε κατα ιδέα τα κατεψυγμένα.Τα θεωρεί πολύ πεταμένα και ανούσια.
Το μόνο που πέρνω σε κατεψυγμένο είναι ο αρακάς που μου αρέσει πολύ και δεν βγαίνει όλες τις εποχές!

22ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΤΡΟΦΙΜΑ Empty Απ: ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΤΡΟΦΙΜΑ Δευ Ιουν 28, 2010 9:38 am

petros-maria


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
anastasia έγραψε:
petros-maria έγραψε:Βιολογικά δεν χρησιμοποιεί κανένας?

Είναι ακριβά, αλλά τουλαχιστον του παιδιού...πάρε 5 κανονικά αγγουράκια, και 2 βιολογικά για το παιδί...
ΕΠΕΡΝΑ ΒΙΟΛΟΓΙΚΑ!!! ΟΤΑΝ ΑΡΧΙΣΑ ΤΙΣ ΣΟΥΟΕΣ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ ΠΗΓΑΙΝΑ ΣΕ ΛΑΪΚΗ ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΟΧΙ
ΨΩΝΙΖΩ ΑΠΟ ΟΠΟΥ ΒΡΩ
ΛΕΣ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ?
ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΤΟΣΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΒΙΟΛΟΓΙΚΑ... ΤΙ ΝΑ ΠΩ!

Εμείς πάντως, όταν η Μαρία ήταν έγκυος και αγοράζαμε λαχανικά-οπωροκηπευτικά, τύχαμε σε περίπτωση στη λαϊκή που ο πωλητής, μόλις είδε την Μαρία με την κοιλίτσα, μας είπε να μην πάρουμε αγγουράκια από αυτόν, αλλά να κοιτάξουμε βιολογικά... για να το λέει αυτό για τα πράγματά του, ποιός ξέρει με τι θα τα πότιζε!

23ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΤΡΟΦΙΜΑ Empty Απ: ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΤΡΟΦΙΜΑ Τρι Φεβ 01, 2011 7:05 am

princess 05/05/10

princess 05/05/10
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ENAS DIATROFOLOGOS SE MIA EKPOMPI EIXE PEI OTI TA KATEPSIGMENA LAXANIKA EINAI PIO THREPTIKA APO TA FRESKA POU EXOUN MEINEI 2-3 MERES STO PSIGEIO MAS GIATI TA PRWTA ME TO POU KOVONTAI KATAPSIXONTAI KAI DIATIROUN TA 1 SUSTATIKA TOUS

24ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΤΡΟΦΙΜΑ Empty Απ: ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΤΡΟΦΙΜΑ Τρι Φεβ 01, 2011 8:55 am

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
princess 05/05/10 έγραψε:ENAS DIATROFOLOGOS SE MIA EKPOMPI EIXE PEI OTI TA KATEPSIGMENA LAXANIKA EINAI PIO THREPTIKA APO TA FRESKA POU EXOUN MEINEI 2-3 MERES STO PSIGEIO MAS GIATI TA PRWTA ME TO POU KOVONTAI KATAPSIXONTAI KAI DIATIROUN TA 1 SUSTATIKA TOUS

ΝΑ ΤΡΩΤΕ ΑΦΟΒΑ!!! ΚΑΙ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΕΙΠΕ, ΔΙΑΤΗΡΟΥΝ ΤΑ ΣΥΣΤΑΤΙΚΑ ΤΟΥΣ!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις