Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
69 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 69 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

vanap


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Είμαι στην 19η εβδομάδα και εδώ και 3 εβδομάδες νιώθω το γνωστό φτερούγισμα. Στην αρχή δεν το ένιωθα καθημερινά αλλά τις τελευταίες ημέρες το καταλάβαινα όλο και συχνότερα μέσα στην ημέρα. Συνήθως όταν κάθομαι ή είμαι ξαπλωμένη.
Από χθες όμως δεν είμαι σίγουρη αν κουνήθηκε καθόλου η μπεμπούλα μου....
Έχω αγχωθεί, σκέφτομαι να πάρω το γιατρό τηλέφωνο....
Εσείς τι λέτε? Το καταλαβαίνατε κάθε μέρα???

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΟ ΑΚΟΜΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΝΙΩΘΕΙΣ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ.ΕΓΩ ΣΤΗΝ 19η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΤΟ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ.ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ.ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙΣ ΠΑΡΕ ΤΗΛ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ.ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ.ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ ΠΑΝΩ ΑΠ ΟΛΑ!! Very Happy Very Happy Very Happy

vanap


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΟ ΑΚΟΜΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΝΙΩΘΕΙΣ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ.ΕΓΩ ΣΤΗΝ 19η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΤΟ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ.ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ.ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙΣ ΠΑΡΕ ΤΗΛ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ.ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ.ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ ΠΑΝΩ ΑΠ ΟΛΑ!! Very Happy Very Happy Very Happy

Σ'ευχαριστώ αλλά την τελευταία εβδομάδα το αισθανόμουν κάθε μέρα, γι' αυτό έχω αγχωθεί. Πριν λίγο μίλησα με την γραμματέα του γιατρού μου ο ίδιος λείπει θα είναι μετά το μεσημέρι στο ιατρείο του και θα με πάρει τηλ αν προλάβει. Αλλιώς θα με πάρει το απόγευμα.
Έτσι μου ρχεται να πάω στο νοσοκομείο για υπέρηχο απλά να το δω να κουνιέται....

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vanap έγραψε:Είμαι στην 19η εβδομάδα και εδώ και 3 εβδομάδες νιώθω το γνωστό φτερούγισμα. Στην αρχή δεν το ένιωθα καθημερινά αλλά τις τελευταίες ημέρες το καταλάβαινα όλο και συχνότερα μέσα στην ημέρα. Συνήθως όταν κάθομαι ή είμαι ξαπλωμένη.
Από χθες όμως δεν είμαι σίγουρη αν κουνήθηκε καθόλου η μπεμπούλα μου....
Έχω αγχωθεί, σκέφτομαι να πάρω το γιατρό τηλέφωνο....
Εσείς τι λέτε? Το καταλαβαίνατε κάθε μέρα???

Vanap m min anisixeis katholou...
Exei fores p niothoume ta mikra mas k exei fores p den ta niothoume...
Egw eimai stin triti m egkumwsini k exei fores p oute niothw egkuws..
Apolause tin egkumwsini s k min fwvasai... Very Happy

ισμηνη

ισμηνη
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
βρε συ ειναι απολυτως φυσιολογικο να μην το ακους καθε μερα.ειναι πολυ μικρουλι ακομα.αφου ομως σε αγχωνει καλα εκανες κ πηρες τον γιατρο σου για να σε καθησυχασει.στην αρχη που δεν το ενιωθα κ εγω συχνα αγχωνομουν ομως μετα καταλαβα οτι μπορει εγω να μην το νιωθω αλλα το μωρακι κανει τις βολτες του!!!!ηρεμησε κ απολαυσε την Φτερούγισμα πρέπει να το νιώθουμε κάθε μέρα?? 215994 Φτερούγισμα πρέπει να το νιώθουμε κάθε μέρα?? 215994 πιο γλυκια περιοδο της ζωης σουειναι κατι μοναδικο αλλα κραταει μονο λιγους μηνες!!!!

vanap


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Τελικά πήγα στο γιατρό το απόγευμα ακούσαμε την καρδούλα του και ηρέμησα!!
Έχετε δίκιο είναι πολύ μικρό για να το καταλαβαίνω συνέχεια, αλλά αγχώθηκα γιατί όπως έγραψα και σε προηγούμενο ποστ, τις προηγούμενες μέρες το ένιωθα συχνά. Και είχα να το καταλάβω από χθες...
Βέβαια η αλήθεια είναι ότι χθες με έπιασε μανία καθαριότητας και δεν έκατσα να ηρεμήσω καθόλου... οπότε και να 'φτερούγιζε' δεν θα μπορούσα να το καταλάβω!!
Κι ενώ τα ξέρω όλα αυτά δεν ξέρω γιατί άφησα να με παρασύρει έτσι το άγχος... στεναχώρησα άδικα τον άντρα μου αλλά και τη μαμά μου που είναι και μακριά!!
Ευχαριστώ πολύ κορίτσια πάντως!!!
Ελπίζω να μην με ξαναπιάσουν τέτοια ψυχωτικά!!

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
οταν δεν το ακούς να τρως λίγη σοκολατα μετα θα κουνιέται δεν ξερω γιατι το κανουν αυτο εμενα όλες η φιλές μου αυτο εκαναν το εκανα και γω

NantiaN

NantiaN
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
maroulo έγραψε:οταν δεν το ακούς να τρως λίγη σοκολατα μετα θα κουνιέται δεν ξερω γιατι το κανουν αυτο εμενα όλες η φιλές μου αυτο εκαναν το εκανα και γω
Να κανω και εγω την ερωτηση μου (ειναι λιγο κουτη αλλα...)
Δε το εχω νιωσει ακομα, ειναι νωρις, αλλα το οτι τρωω καθε μερα σοκολατα θα παιζει ρολο στο ποσο συχνα θα το αισθανομαι;;;;

https://facebook.com/nantia.naturally

vanap


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
NantiaN έγραψε:
maroulo έγραψε:οταν δεν το ακούς να τρως λίγη σοκολατα μετα θα κουνιέται δεν ξερω γιατι το κανουν αυτο εμενα όλες η φιλές μου αυτο εκαναν το εκανα και γω
Να κανω και εγω την ερωτηση μου (ειναι λιγο κουτη αλλα...)
Δε το εχω νιωσει ακομα, ειναι νωρις, αλλα το οτι τρωω καθε μερα σοκολατα θα παιζει ρολο στο ποσο συχνα θα το αισθανομαι;;;;

Εγώ στη 16η το αισθάνθηκα για πρώτη φορά. Σοκολάτα τρώω σχεδόν καθημερινά και δεν κατάλαβα διαφορά. Αλλά είναι ακόμη πολύ μικρό γι' αυτό. Σε μεγαλύτερους μήνες ξέρω ότι τρελαίνονται να κουνιούνται αν φάει η μαμά σοκολάτα...

NantiaN

NantiaN
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
vanap έγραψε:
NantiaN έγραψε:
maroulo έγραψε:οταν δεν το ακούς να τρως λίγη σοκολατα μετα θα κουνιέται δεν ξερω γιατι το κανουν αυτο εμενα όλες η φιλές μου αυτο εκαναν το εκανα και γω
Να κανω και εγω την ερωτηση μου (ειναι λιγο κουτη αλλα...)
Δε το εχω νιωσει ακομα, ειναι νωρις, αλλα το οτι τρωω καθε μερα σοκολατα θα παιζει ρολο στο ποσο συχνα θα το αισθανομαι;;;;

Εγώ στη 16η το αισθάνθηκα για πρώτη φορά. Σοκολάτα τρώω σχεδόν καθημερινά και δεν κατάλαβα διαφορά. Αλλά είναι ακόμη πολύ μικρό γι' αυτό. Σε μεγαλύτερους μήνες ξέρω ότι τρελαίνονται να κουνιούνται αν φάει η μαμά σοκολάτα...
Ευχαριστω πολυ!!! Very Happy Very Happy

https://facebook.com/nantia.naturally

vanap


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Επαναφέρω το θέμα...
Είμαι στην 22η εβδομάδα και δεν την νιώθω να κλωτσάει συχνά.
Συγκεκριμένα αισθάνομαι μεν πιο δυνατές κλωτσιές από το γνωστό φτερούγισμα αλλά όχι πολύ δυνατές. Και νομίζω λιγότερες φορές την ημέρα από ότι πριν.
Την Δευτέρα κάναμε β΄επιπέδου και ο γιατρός τα βρήκε μια χαρά όλα... αλλά παρόλα αυτά μου έχει κολλήσει το θέμα αυτό στο μυαλό...

μαμαμια

μαμαμια
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ετσι κ γω οταν ημουν εγκυος το ειχα τοσο μεγαλο αγχος το κλοτσιδι που με κλοτσαγε κ εγω ελεγα,,μπα ιδεα μου ηταν!!!οσο το σκεφτομαστε τοσο αγχωνομαστε.αν χαλαρωσεις θα το ακους κ θα το καταλαβαινεις πιο καλα Smile Very Happy I love you

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vanap έγραψε:Επαναφέρω το θέμα...
Είμαι στην 22η εβδομάδα και δεν την νιώθω να κλωτσάει συχνά.
Συγκεκριμένα αισθάνομαι μεν πιο δυνατές κλωτσιές από το γνωστό φτερούγισμα αλλά όχι πολύ δυνατές. Και νομίζω λιγότερες φορές την ημέρα από ότι πριν.
Την Δευτέρα κάναμε β΄επιπέδου και ο γιατρός τα βρήκε μια χαρά όλα... αλλά παρόλα αυτά μου έχει κολλήσει το θέμα αυτό στο μυαλό...

Αν και πιστευω οτι ειναι οι ορμονες σου που σε κανουν να τρελαινεσαι,ηρεμησε λιγο γιατι θα γεννησεις πριν την ωρα σου που λενε...

vanap


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
tatijana έγραψε:
vanap έγραψε:Επαναφέρω το θέμα...
Είμαι στην 22η εβδομάδα και δεν την νιώθω να κλωτσάει συχνά.
Συγκεκριμένα αισθάνομαι μεν πιο δυνατές κλωτσιές από το γνωστό φτερούγισμα αλλά όχι πολύ δυνατές. Και νομίζω λιγότερες φορές την ημέρα από ότι πριν.
Την Δευτέρα κάναμε β΄επιπέδου και ο γιατρός τα βρήκε μια χαρά όλα... αλλά παρόλα αυτά μου έχει κολλήσει το θέμα αυτό στο μυαλό...

Αν και πιστευω οτι ειναι οι ορμονες σου που σε κανουν να τρελαινεσαι,ηρεμησε λιγο γιατι θα γεννησεις πριν την ωρα σου που λενε...

Χαχα με έκανες και γέλασα!!
Δίκιο έχεις... και σήμερα όντως κοντεύω να γεννήσω πια.....

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vanap έγραψε:
tatijana έγραψε:
vanap έγραψε:Επαναφέρω το θέμα...
Είμαι στην 22η εβδομάδα και δεν την νιώθω να κλωτσάει συχνά.
Συγκεκριμένα αισθάνομαι μεν πιο δυνατές κλωτσιές από το γνωστό φτερούγισμα αλλά όχι πολύ δυνατές. Και νομίζω λιγότερες φορές την ημέρα από ότι πριν.
Την Δευτέρα κάναμε β΄επιπέδου και ο γιατρός τα βρήκε μια χαρά όλα... αλλά παρόλα αυτά μου έχει κολλήσει το θέμα αυτό στο μυαλό...

Αν και πιστευω οτι ειναι οι ορμονες σου που σε κανουν να τρελαινεσαι,ηρεμησε λιγο γιατι θα γεννησεις πριν την ωρα σου που λενε...

Χαχα με έκανες και γέλασα!!
Δίκιο έχεις... και σήμερα όντως κοντεύω να γεννήσω πια.....

Ορμονες ειναι,οσο μπορεις να απασχολεισαι με κατι αλλο γι την ωρα για να ξεχνιεσαι,σε λιγο καιρο δε θα σε αφηνει στην ησυχια σου και δε θα μπορεις να κοιμηθεις... Very Happy

martina2010


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mas exoun sthn TSITA prin akoma genhthoun.... fantasou ti exoume na pathoume.. egw eimai stis 18 + ebdomades kai to mono pou katalabenw kamia fora einai na me gargalaei.... Razz Razz
xtes omws epatha allh NILA... phga sti maia mou na me dei (edw mono gia echo kai gia eksetaseis pame se giatro) kai na akousoume kardoula kai eixame ena dekalepto pou psaxname.... htan gyrismenh kai akougame mono tin dikia mou... eytase h kardia mou sths fternes mou mexri na entopisoume pou einai kai na thn akousoume... pale pale pale eythxos omws OLA KALA.... Φτερούγισμα πρέπει να το νιώθουμε κάθε μέρα?? 328109 Φτερούγισμα πρέπει να το νιώθουμε κάθε μέρα?? 328109 Φτερούγισμα πρέπει να το νιώθουμε κάθε μέρα?? 328109

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
martina2010 έγραψε:mas exoun sthn TSITA prin akoma genhthoun.... fantasou ti exoume na pathoume.. egw eimai stis 18 + ebdomades kai to mono pou katalabenw kamia fora einai na me gargalaei.... Razz Razz
xtes omws epatha allh NILA... phga sti maia mou na me dei (edw mono gia echo kai gia eksetaseis pame se giatro) kai na akousoume kardoula kai eixame ena dekalepto pou psaxname.... htan gyrismenh kai akougame mono tin dikia mou... eytase h kardia mou sths fternes mou mexri na entopisoume pou einai kai na thn akousoume... pale pale pale eythxos omws OLA KALA.... Φτερούγισμα πρέπει να το νιώθουμε κάθε μέρα?? 328109 Φτερούγισμα πρέπει να το νιώθουμε κάθε μέρα?? 328109 Φτερούγισμα πρέπει να το νιώθουμε κάθε μέρα?? 328109

Αυτο το ειχα παθει 2 φορες και ειδικα την πρωτη φορα που εψαχνε την καρδουλα περα δωθε στην κοιλια μου,ειδα την μαια να περνει ενα βλεμμα -ουτε να το θυμαμαι δε θελω- κι εκει που πηγα να το παθω το εγκεφαλικο τσακ,να σου η καρδουλα του...

martina2010


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tatijana έγραψε:
martina2010 έγραψε:mas exoun sthn TSITA prin akoma genhthoun.... fantasou ti exoume na pathoume.. egw eimai stis 18 + ebdomades kai to mono pou katalabenw kamia fora einai na me gargalaei.... Razz Razz
xtes omws epatha allh NILA... phga sti maia mou na me dei (edw mono gia echo kai gia eksetaseis pame se giatro) kai na akousoume kardoula kai eixame ena dekalepto pou psaxname.... htan gyrismenh kai akougame mono tin dikia mou... eytase h kardia mou sths fternes mou mexri na entopisoume pou einai kai na thn akousoume... pale pale pale eythxos omws OLA KALA.... Φτερούγισμα πρέπει να το νιώθουμε κάθε μέρα?? 328109 Φτερούγισμα πρέπει να το νιώθουμε κάθε μέρα?? 328109 Φτερούγισμα πρέπει να το νιώθουμε κάθε μέρα?? 328109

Αυτο το ειχα παθει 2 φορες και ειδικα την πρωτη φορα που εψαχνε την καρδουλα περα δωθε στην κοιλια μου,ειδα την μαια να περνει ενα βλεμμα -ουτε να το θυμαμαι δε θελω- κι εκει που πηγα να το παθω το εγκεφαλικο τσακ,να σου η καρδουλα του...

nai re si... den yparxh... prwth fora to epatha ayto... akouga thn kardia mou kai enw skaw xamogelo NA mou leei "den mporw na akousw thn kardia tou mwrou... akougete mono h dikia sou...... pale pale oriste lew??? e zoumpa apo edw pata apo ekei telika thn petyxame....... eythxos... Razz Razz Razz

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις