Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
112 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 112 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!!ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΩ ΟΡΕΞΗ ΓΙΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗ..ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΜΙΛΟΥΣΑ ΜΕ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ Κ ΡΩΤΗΣΕ ΤΟ ΕΞΗΣ..
''ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ ΟΤΑΝ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΝΤΡΑΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΕΜΙΣΕΙ ΤΑ ΚΕΝΑ ΣΟΥ?ΣΥΜΒΙΒΑΖΕΣΑΙ Η ΟΧΙ?''
ΕΧΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΕΞΗΣ ΕΡΩΤΗΣΗ ΛΟΙΠΟΝ...ΤΙ ΨΑΧΝΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΣΕ ΕΝΑΝ ΑΝΤΡΑ???ΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΑΝΤΕΧΑΤΕ ΠΟΤΕ ΣΕ ΜΙΑ ΣΧΕΣΗ...Κ ΠΟΤΕ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΣΤΕ ΟΤΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΣΩΣΤΟΣ..

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εσυ είσαι σε σχεση ..? εισαι παντρεμένη??...η σε αναζήτηση???

για να ξέρουμε σε ποια βαση ρωτας..

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΑΡΡΑΒΩΝΙΑΣΜΕΝΗ Κ ΚΑΝΟΝΙΖΟΥΜΕ ΤΟΝ ΓΑΜΟ ΜΑΣ.ΔΕΝ ΡΩΤΑΩ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΑΛΛΑ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ..ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΠΟΥΝ Κ ΑΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ..ΕΧΩ ΑΡΚΕΤΕΣ ΦΙΛΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΑΠΟΨΗ...ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΩΣΤΟΙ ΑΝΤΡΕΣ Κ.Α...ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΕΧΕΤΕ ΝΑ ΠΕΙΤΕ???

giorgina

giorgina
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εξαρτάται από το τι ψάχνεις. Προσωπικά σωστοί άντρες υπάρχουν, το τέλειο δεν υπάρχει όπως και εμείς δεν είμαστε τέλειες. Αν κάποια γυναίκα ψάχνει να βρει κάποιον άντρα με πολύ συγκεκριμένα χαρακτηριστικά και στην εξωτερική εμφάνιση αλλά και στην συμπεριφορά του, το πιθανότερο είναι να απορρίπτει όποιον γνωρίζει. Να βρίσκει πάντα μειονεκτήματα σε αυτόν και όχι κάτι θετικό. Θεωρώ ότι σαν άνθρωποι πρέπει να είμαστε ανοιχτόμυαλοι και να μην βάζουμε στάνταρ στη σχέση μας.

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ giorgina..ΑΥΤΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΠΙΣΤΕΥΩ Κ ΕΓΩ...

Νανακι

Νανακι
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[quote="eirinaki"]ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!!ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΩ ΟΡΕΞΗ ΓΙΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗ..ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΜΙΛΟΥΣΑ ΜΕ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ Κ ΡΩΤΗΣΕ ΤΟ ΕΞΗΣ..
''ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ ΟΤΑΝ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΝΤΡΑΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΕΜΙΣΕΙ ΤΑ ΚΕΝΑ ΣΟΥ?ΣΥΜΒΙΒΑΖΕΣΑΙ Η ΟΧΙ?''
ΕΧΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΕΞΗΣ ΕΡΩΤΗΣΗ ΛΟΙΠΟΝ...ΤΙ ΨΑΧΝΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΣΕ ΕΝΑΝ ΑΝΤΡΑ???ΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΑΝΤΕΧΑΤΕ ΠΟΤΕ ΣΕ ΜΙΑ ΣΧΕΣΗ...Κ ΠΟΤΕ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΣΤΕ ΟΤΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΣΩΣΤΟΣ..[/quote
τι εννοεις συμβιβαζεσαι? με τον οποιονδηποτε η με τη μοναξια?
και οταν λες κενα τι εννοεις?
ολες μας δεν ψαχνουμε το ιδιο πραγμα,
επισης εχουμε ελαστικα ορια ως προς τι αντεχει η καθεμια,
και οπως λεει και ο Τσαλικης : ο τελειος αντρας ,ο αντρας ο σωστος, ακομη και στα παραμυθια δεν υπαρχει .
Γινε λιγο πιο συγκεκριμενη και θα σου απαντησω κανονικα .

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπέρα eirinaki.κι εγώ είμαι αρραβωνιασμένη.έχω βαρεθεί να ακούω από όλες τις φίλες και γνωστές ότι δεν υπάρχουν σωστοί άντρες.ο,τι ψάχνεις βρίσκεις κατά τη γνώμη μου.υπάρχουν και μια χαρά άντρες αλλά και καθόλου σωστές γυναίκες.δε μπορούμε να γενικεύουμε.προσωπικά αυτό που έψαχνα πάντα σε έναν άντρα είναι ηθικότητα.εννοείται ότι θα σε τραβήξει αρχικά η εμφάνιση αλλά δε φτάνει μόνο αυτό για να κρατήσει μια σχέση.
πάντως εννοείται ότι δε συμβιβάζεσαι με κάτι αντικειμενικά μη υγειές για μια σχέση(όπως απιστία,ψέματα).γιαυτό μίλησα περί ηθικότητας πριν.το θεωρώ πρωτεύον σε έναν άνθρωπο.

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΝΝΟΩ ΕΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΣΥΜΒΙΒΑΣΤΕΙΣ ΜΕ ΕΝΑΝ ΑΝΤΡΑ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΣΕ ΚΑΛΥΠΤΕΙ 100%.Κ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΝΙΩΘΟΥΜΕ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΚΕΝΟ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΣΤΙΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΜΑΣ..ΕΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΜΕ ΝΑ ΣΥΜΒΙΒΑΣΤΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟ ΟΤΙ ΟΚ ΒΡΗΚΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΠΟΥ ΕΨΑΧΝΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΜΩΡΕ...ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ...

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eirini7 ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ.ΒΛΕΠΩ ΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΑΛΛΑ Κ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΠΟΥ ΖΩ ΠΛΕΟΝ Κ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΑΓΡΙΜΙΑ.Κ ΜΟΥ ΤΗΝ ΣΠΑΕΙ ΠΟΥ ΤΑ ΡΙΧΝΟΥΝ ΟΛΑ ΣΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ.ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΚΟΝΤΙΝΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΟΥ ΜΙΚΡΟΤΕΡΗ ΜΟΥ ΚΑΤΑ 4 ΧΡΟΝΙΑ Κ ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ ΜΕ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 10 ΑΝΤΡΕΣ.ΜΙΛΑΩ ΜΙΛΑΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ.Κ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΠΟΥ ΤΗΝ ΛΕΝΕ ΠΟΥ... ΟΙ ΠΡΩΗΝ ΤΗΣ.ΕΕΕΕΕ Κ ΛΙΓΑ ΣΕ ΛΕΝΕ.ΔΗΛΑΔΗ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ Κ ΕΜΕΙΣ ΤΕΛΕΙΕΣ.ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΦΤΑΙΝΕ ΜΟΝΟ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ?????ΕΕΕ ΟΟΧΧΙΙΙ

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eirinaki έγραψε:eirini7 ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ.ΒΛΕΠΩ ΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΑΛΛΑ Κ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΠΟΥ ΖΩ ΠΛΕΟΝ Κ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΑΓΡΙΜΙΑ.Κ ΜΟΥ ΤΗΝ ΣΠΑΕΙ ΠΟΥ ΤΑ ΡΙΧΝΟΥΝ ΟΛΑ ΣΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ.ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΚΟΝΤΙΝΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΟΥ ΜΙΚΡΟΤΕΡΗ ΜΟΥ ΚΑΤΑ 4 ΧΡΟΝΙΑ Κ ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ ΜΕ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 10 ΑΝΤΡΕΣ.ΜΙΛΑΩ ΜΙΛΑΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ.Κ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΠΟΥ ΤΗΝ ΛΕΝΕ ΠΟΥ... ΟΙ ΠΡΩΗΝ ΤΗΣ.ΕΕΕΕΕ Κ ΛΙΓΑ ΣΕ ΛΕΝΕ.ΔΗΛΑΔΗ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ Κ ΕΜΕΙΣ ΤΕΛΕΙΕΣ.ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΦΤΑΙΝΕ ΜΟΝΟ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ?????ΕΕΕ ΟΟΧΧΙΙΙ

ακριβώς ίδια περίπτωση είχα στο μυαλό μου όταν σου είπα ό,τι ψάχνεις βρίσκεις.όταν μια κοπέλα δίνει στον άλλον να καταλάβει οτι δεν την πολυνοιάζει να έχουν κάτι σοβαρό τότε κι εκείνος θα συμπεριφερθεί ανάλογα.και αυτό βέβαια δε θα της αρέσει.δεν είμαι καθόλου οπισθοδρομική αλλά δεν πιστεύω ότι πρέπει να πας με 10 μέχρι να βρεις τον τέλειο.αν από την αρχή δε συζητήσεις να δεις αν ταιριάζετε και αν είναι σωστός άνθρωπος τότε δε σε νοιάζει πραγματικά.

giorgina

giorgina
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
eirinaki έγραψε:eirini7 ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ.ΒΛΕΠΩ ΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΑΛΛΑ Κ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΠΟΥ ΖΩ ΠΛΕΟΝ Κ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΑΓΡΙΜΙΑ.Κ ΜΟΥ ΤΗΝ ΣΠΑΕΙ ΠΟΥ ΤΑ ΡΙΧΝΟΥΝ ΟΛΑ ΣΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ.ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΚΟΝΤΙΝΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΟΥ ΜΙΚΡΟΤΕΡΗ ΜΟΥ ΚΑΤΑ 4 ΧΡΟΝΙΑ Κ ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ ΜΕ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 10 ΑΝΤΡΕΣ.ΜΙΛΑΩ ΜΙΛΑΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ.Κ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΠΟΥ ΤΗΝ ΛΕΝΕ ΠΟΥ... ΟΙ ΠΡΩΗΝ ΤΗΣ.ΕΕΕΕΕ Κ ΛΙΓΑ ΣΕ ΛΕΝΕ.ΔΗΛΑΔΗ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ Κ ΕΜΕΙΣ ΤΕΛΕΙΕΣ.ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΦΤΑΙΝΕ ΜΟΝΟ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ?????ΕΕΕ ΟΟΧΧΙΙΙ

Καλά πότε πρόλαβε να πάει με 10; Αν είναι δυνατόν; πες της να προσέχει να μην κολλήσει τίποτα, γιατί δυστυχώς μετά θα χτυπάει το κεφάλι της και είναι μικρούλα.

12ΑΝΤΡΕΣ!!!ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΓΙΑ ΜΕΡΙΚΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΝΑ ΒΡΟΥΝΕ ΤΟΝ ΣΩΣΤΟ? Empty ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ! Παρ Φεβ 24, 2012 9:27 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χμμ...πολυπλοκη ερωτηση..εχει πολλες παραμετρους...θεωρητικα για να ειναι μια γυναικα με εναν αντρα παει να πει οτι την καλυπτει..βεβαια υπαρχουν και γυναικες που συμβιβαζονται για ενα σωρο λογους.μπορει να πιστευουν οτι δεν θα βρουν καποιον καλυτερο,μπορει να εχουν συνδρομο κατωτεροτητας και να πιστευουν οτι αυτος ο αντρας τους αξιζει μονο και αλλα πολλα...εξαρταται τι ζηταει ο καθενας απο μια σχεση.το θεμα ειναι οτι να βρεις καποιον που σε καλυπτει στα πιο πολλα και που αυτα δεν θα σε αφηνουν να νιωθεις οτι εχεις κενα.κανεις τελειος..

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΝΑΙ Κ ΟΜΩΣ ΠΡΟΛΑΒΕ..ΑΜΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΑ 14 ΜΕ 15 ΠΕΡΙΠΟΥ...ΑΦΗΣΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΦΟΒΟ ΕΙΜΑΙ..Κ ΣΤΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΕΠΑΦΕΣ ΔΕΝ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙ ΚΑΝ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΙΚΟ...ΚΡΙΣΤΙ ΜΟΥ ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ Κ ΕΣΥ Κ ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ.ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΛΕΜΕ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ ΤΑ ΙΔΙΑ.ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΥΠΕΡΟΧΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ ΕΝΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΠΟΥ ΝΑ ΣΕ ΝΟΙΑΖΕΤΕ!!!Κ ΝΑ ΣΕ ΑΓΑΠΑΕΙ Κ ΝΑ ΣΤΟ ΔΕΙΧΝΕΙ

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι,ξεχασα,η γυναικα αμα παει με 10 αντρες ειναι πουτανα,ο αντρας ομως ειναι και γαμω τα ατομα.Η καθε γυναικα θα παει με οσους θελει κ δε θα δωσει σε κανεναν λογαριασμο,τωρα αμα καποιες δεν προσεχουν θα φανε τα μουτρα τους.Το θεμα αν υπαρχει σωστος αντρας?Οχι.Ουτε σωστη γυναικα υπαρχει.Βρισκουμε ομως καποιον που πιστευουμε οτι μας κανει,μπορει να πεσουμε εξω,μπορει κι οχι.Παντα ομως κατι θα μας ενοχλει που θα κανουν και θα θελουμε να τους σπασουμε τα μουτρα,οπως κι αυτοι επισης.

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΤΟ ΙΔΙΟ ΘΑ ΛΕΝΕ ΚΑΙ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΓΙΑ ΕΜΑΣ.ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΒΡΟΥΝ ΣΗΜΕΡΑ ΜΙΑ ΑΠΛΗ ΚΟΠΕΛΑ.ΞΕΡΩ ΠΟΛΛΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΗΘΕΝ ΚΑΙ ΚΟΙΤΑΖΟΥΝ ΜΟΝΟ ΤΟ ΕΞΩ(ΕΜΦΑΝΙΣΗ,ΧΡΗΜΑΤΑ ΚΟΚ)
ΠΙΣΤΕΥΩ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΟ ΣΩΣΤΟ ΤΑΙΡΙ.

giorgina

giorgina
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tatijana έγραψε:Ναι,ξεχασα,η γυναικα αμα παει με 10 αντρες ειναι πουτανα,ο αντρας ομως ειναι και γαμω τα ατομα.Η καθε γυναικα θα παει με οσους θελει κ δε θα δωσει σε κανεναν λογαριασμο,τωρα αμα καποιες δεν προσεχουν θα φανε τα μουτρα τους.Το θεμα αν υπαρχει σωστος αντρας?Οχι.Ουτε σωστη γυναικα υπαρχει.Βρισκουμε ομως καποιον που πιστευουμε οτι μας κανει,μπορει να πεσουμε εξω,μπορει κι οχι.Παντα ομως κατι θα μας ενοχλει που θα κανουν και θα θελουμε να τους σπασουμε τα μουτρα,οπως κι αυτοι επισης.

Το πόσους ερωτικούς συντρόφους θα έχει μια γυναίκα ή ένας άντρας είναι καθαρά δική του απόφαση. Όμως ένα κοριτσάκι των 18 χρονών να έχει ήδη πάει με 10 άντρες, το θεωρώ υπερβολικό. Το ίδιο θεωρώ και για ένα 18 χρονο αγόρι. Δεν χρειάζεται κάποιος να τα κάνει όλα μαζεμένα, για να αποδείξει ότι μπορεί.

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σαφως κι οχι αλλα ουτε και να κακολογουν και να κρινουν οι αλλοι.Ο καθενας ας κοιταξει την καμπουρα του.

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
giorgina έγραψε:
Το πόσους ερωτικούς συντρόφους θα έχει μια γυναίκα ή ένας άντρας είναι καθαρά δική του απόφαση. Όμως ένα κοριτσάκι των 18 χρονών να έχει ήδη πάει με 10 άντρες, το θεωρώ υπερβολικό. Το ίδιο θεωρώ και για ένα 18 χρονο αγόρι. Δεν χρειάζεται κάποιος να τα κάνει όλα μαζεμένα, για να αποδείξει ότι μπορεί.

σωστή!!

shineon

shineon
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ειλικρινά δεν ξέρω ποιοι άντρες είναι σωστοί γιατί ο σωστός για κάποια δεν είναι σωστός για κάποια άλλη!Είναι πολύ υποκειμενικό το πράγμα.Υπάρχουν παντού τα πάντα.Και άντρες σωστοί και γυναίκες σωστές.και το αντίθετο βέβαια.Το θέμα είναι ότι άντε και τον βρήκες τον άντρα και είναι και όπως πρέπει,εσύ θα είσαι όπως πρέπει απεναντί του για να τον κρατήσεις για πάντα;(...λέμε τώρα).Είναι πολλοί παράγοντες που μετράνε και να είσαι και στην κατάληλη χρονική στιγμή να το δεχτείς γιατί μπορεί για παραδειγμα να τον συναντήσεις και να είσαι παντρεμένη με ένα μέτριο....τι κάνεις τότε;;;
Θέτω και κάποια ερωτήματα όπως η φίλη παραπάνω...Όποια θέλει απαντάει.
Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

http://shineon-n-on.blogspot.com

shineon

shineon
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Α!και όσο για το με πόσους πάει ο καθένας και καθε πότε αυτό είναι ανάλογα με τις περιστάσεις του και τι του τυχαίνει.Υπάρχουν όμως και οι άνθρωποι που απλά θέλουν να γεμίσουν τα κενά τους και να επιβεβαιωθούν μέσω του σεξ.Είναι βαθύτερο το πρόβλημα και για τους άντρες και για τις γυναίκες που το κάνουν.Εκεί χρειάζεται ψυχολογική υποστήριξη.

http://shineon-n-on.blogspot.com

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις