Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
74 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 74 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 3]

sofia lara

sofia lara
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΘΕΛΩ ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ ΕΝΑ ΒΙΝΤΕΑΚΙ ΜΕ ΦΩΤΟ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΣΥΝΟΔΕΨΩ ΜΕ ΕΝΑ ΩΡΑΙΟ ΤΡΑΓΟΥΔΑΚΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΑΝΕΒΑΣΩ ΣΤΟ FACEBOOK,ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ?

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
το προγραμμα που θα χρησιμοποιησεις λεγεται windows movie maker και το εχεις στην εναρξη στα προγραμματα η καπου εκει λογικα! Αν χρησιμοποιεις windows 7 αν το γραψεις στην αναζητηση της εναρξης θα στο βγαλει!

εκει κανεις δημιουργεια νεου αρχειου , προτζεκτ η οπως το λεει δν θυμαμαι τωρα, και κανεις εισαγωγη -φωτογραφια...βαζεις με αυτο τον τροπο οσες φωτο θες, μετα εισαγωγη -mp3 βρισκεις παλι το αρχει μουσικης που θες απο τον υπολογιστη σου και στο τελος κανεις αποθηκευση της συνθεσης που εχεις φτιαξει! ..αυτα ειναι πολυ γενικα βεβαια ετσι που στα λεω... αλλα ειμαι στη δουλεια και δν μπορω να στα πω πιο ειδικα τωρα!!! αν δν σου πει καποια αλλη κοπελα στο ενδιαμεσω θα σου ξαναπω πιο συγκεκριμενα αργοτερα αν δν σε βοηθαει αυτο που σου ειπα!!

nena1988

nena1988
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
sofia lara έγραψε:ΘΕΛΩ ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ ΕΝΑ ΒΙΝΤΕΑΚΙ ΜΕ ΦΩΤΟ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΣΥΝΟΔΕΨΩ ΜΕ ΕΝΑ ΩΡΑΙΟ ΤΡΑΓΟΥΔΑΚΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΑΝΕΒΑΣΩ ΣΤΟ FACEBOOK,ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ?


γεια σου,εγω φταχνω συνεχεια τετοια βιντεακια,τα κανω με το προγραμμα των windows live movie maker,ειναι πανευκολο,μπαινεις μεσα καπου πανω λεει εισαγωγη φωτο τις εισαγεις και μετα πατας που λεει εισαγωγη μουσικης την εισαγεις και αυτην και μετα επανω εχει διαφορα σχεδια για το πως θες να φαινεται η καθε φωτο,ασχολεισου λιγο θα το μαθεις!

http://panotourtestismamas.blogspot.com/

????????


Επισκέπτης
εγω χρησιμοποιω το pinnacle

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
arco iris έγραψε:εγω χρησιμοποιω το pinnacle

αυτο ειναι λιγο πιο ψαγμενο!! χαχα καλυτερα το movie maker που ειναι για αρχαριους!! Wink

sofia lara

sofia lara
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΑ ΤΟ ΨΑΞΩ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΘΑ ΣΑΣ ΞΑΝΑΠΩ Smile

sofia lara

sofia lara
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΛΟΙΠΟΝ ΕΦΤΙΑΞΑ ΕΝΑ ΒΙΝΤΕΑΚΙ ΟΛΑ ΟΚ ΑΛΛΑ ΔΕ ΜΟΥ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙ Ο ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗΣ Crying or Very sad ,ΘΕΛΕΙ ΛΕΕΙ ΕΝΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ.ΦΤΟΥ ΓΑΜΩΤΟ ΚΑΙ ΕΒΓΑΛΑ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΑΝΕΒΑΣΩ ΤΟΣΕΣ ΦΩΤΟ Sad !!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sofia lara έγραψε:ΛΟΙΠΟΝ ΕΦΤΙΑΞΑ ΕΝΑ ΒΙΝΤΕΑΚΙ ΟΛΑ ΟΚ ΑΛΛΑ ΔΕ ΜΟΥ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙ Ο ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗΣ Crying or Very sad ,ΘΕΛΕΙ ΛΕΕΙ ΕΝΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ.ΦΤΟΥ ΓΑΜΩΤΟ ΚΑΙ ΕΒΓΑΛΑ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΑΝΕΒΑΣΩ ΤΟΣΕΣ ΦΩΤΟ Sad !!!

μηπως έκανες αποθηκευση εργου ως

και όχι αποθήκευση ταινιας??

γιατι εμενα αν το αποθηκευσω σαν ταινια μου το βγαζει με καταλληξη .wmv που παιζει με τον κλασικο media player των windows

βιολετα3


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοριτσια θελω κ εγω μια βοηθεια εβαλα στο photobucket κατι φωτο θελω να τ ανεβασω εδω στο ειμαι μαμα το θεμα ειναι οτι ενω καταφερα να τ ανεβασω εκει δεν ξερω τ να πρεπει να κανω γ να της βαλω εδω

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βιολετα3 έγραψε:κοριτσια θελω κ εγω μια βοηθεια εβαλα στο photobucket κατι φωτο θελω να τ ανεβασω εδω στο ειμαι μαμα το θεμα ειναι οτι ενω καταφερα να τ ανεβασω εκει δεν ξερω τ να πρεπει να κανω γ να της βαλω εδω

πας πανω στην φωτογραφια που θες να ανεβασεις το ποντικι και απο κατω σου βγαζει επιλογες..
επιλέγεις αυτο που λεει share
σου ανοιγει ενα καινουριο παραθυρακι ..κι εκει διαλεγεις την τριτη καρτελιτσα που εχει ονομα get link code
εκει για να μη βγουν τεραστιες οι φωτο στο φορουμ διαλεξε την δευτερη επιλογη.. στο σημειο που λεει HTML for websites & blogs (MySpace, Hi5, Orkut, Friendster, eBay & more) απο κατω εχει δυο επιλογες..εσυ κανε αντιγραφη τον κωδικα που εχει εκει που δεξια γραφει Clickable thumbnail.. κανεις αντιγραφη ολο τον κωδικα που εχει εκει περα στο κιτρινο πλαισιο και το κανεις επικοληση εδω και εισαι ετοιμη!

ελπιζω να τα λεω κατανοητα!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την boubou στις Τετ Φεβ 29, 2012 6:44 am, 1 φορά

sofia lara

sofia lara
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
NAI ΑΠΟΘΗΚΕΥΣΗ ΩΣ ΕΚΑΝΑ.ΒΛΑΚΕΙΑ Ε?ΤΩΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΞΑΝΑΚΑΝΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΛΕΣ affraid ?ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΑΝΤΕΞΩ HELP...ΠΟΙΕΣ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΜΕ ΤΗΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ? 585182

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sofia lara έγραψε:NAI ΑΠΟΘΗΚΕΥΣΗ ΩΣ ΕΚΑΝΑ.ΒΛΑΚΕΙΑ Ε?ΤΩΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΞΑΝΑΚΑΝΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΛΕΣ affraid ?ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΑΝΤΕΞΩ HELP...ΠΟΙΕΣ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΜΕ ΤΗΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ? 585182

νομιζω οτι ετσι που το αποθηκευσες μπορεις να το ξανα ανοιξεις με το movie maker... και μετα απο εκει να το σωσεις ξανα σωστα σαν ταινια! Wink

βιολετα3


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
μπουμπου ευχαριστωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω HELP...ΠΟΙΕΣ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΜΕ ΤΗΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ? 328109 και αμα το πετυχω HELP...ΠΟΙΕΣ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΜΕ ΤΗΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ? 654316

sofia lara

sofia lara
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΠΟΘΗΚΕΥΣΗ ΤΑΙΝΙΑΣ ΜΟΝΟ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΗ.ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΙΝΑΙ?ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΤΟ ΑΝΕΒΑΣΕΙ.ΕΥΤΥΧΩΣ ΣΩΘΗΚΕ.ΚΑΙ ΧΘΕΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΘΗΚΕΥΣΩ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΔΕΚΑ ΩΡΕΣ ΝΑ ΤΟ ΑΝΕΒΑΣΕΙ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΤΖΙΦΟΣ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΩΡΑ

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι windows εχεις τα xp? η τα 7? γιατι εγω βλεπω στα 7 τωρα πως λεγεται και ειναι λιγο διαφορετικο ..στα xp αν θυμαμαι καλα εχει ολες τις επιλογες στην αριστερη μερια και καπου εχει αποθηκευση video η κατι τετοιο.. θα κοιταξω και στο laptop που εχω xp για σιγουρα!

βιολετα3


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
μπουμπου δεν τα καταφερα Sad ειμαι πανω στην εικονα μ βγαζει ενα μικρο πινακακι κ μετα δεν μπορω να καταλαβω Sad

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sofia lara έγραψε:ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΠΟΘΗΚΕΥΣΗ ΤΑΙΝΙΑΣ ΜΟΝΟ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΗ.ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΙΝΑΙ?ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΤΟ ΑΝΕΒΑΣΕΙ.ΕΥΤΥΧΩΣ ΣΩΘΗΚΕ.ΚΑΙ ΧΘΕΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΘΗΚΕΥΣΩ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΔΕΚΑ ΩΡΕΣ ΝΑ ΤΟ ΑΝΕΒΑΣΕΙ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΤΖΙΦΟΣ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΩΡΑ

δημοσιευση μου βγαζει μονο στα windows 7 αποτι βλεπω..και ακριβως κατω απο την δημοσιευση μου εχει και την επιλογη αποθηκευση ταινιας!! Rolling Eyes Rolling Eyes

sofia lara

sofia lara
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
VISTA ΕΧΩ.ΤΩΡΑ ΕΧΕΙ ΘΟΛΩΣΕΙ ΟΛΗ Η ΟΘΟΝΗ!!ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΤΡΕΛΑΙΝΩ ΒΡΕ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΑΝ ΔΕΝ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΚΑΤΙ ΘΑ ΞΑΝΑΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΚΑΙ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ,ΕΛΠΙΖΩ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ.

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sofia lara έγραψε:VISTA ΕΧΩ.ΤΩΡΑ ΕΧΕΙ ΘΟΛΩΣΕΙ ΟΛΗ Η ΟΘΟΝΗ!!ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΤΡΕΛΑΙΝΩ ΒΡΕ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΑΝ ΔΕΝ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΚΑΤΙ ΘΑ ΞΑΝΑΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΚΑΙ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ,ΕΛΠΙΖΩ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ.

δν ξερω μηπως και στο vista ειναι διαφορετικο..ψαξτο λιγο παντως τι επιλογες εχει..καπου θα το βρεις! Wink Wink

βιολετα3 έγραψε:μπουμπου δεν τα καταφερα Sad ειμαι πανω στην εικονα μ βγαζει ενα μικρο πινακακι κ μετα δεν μπορω να καταλαβω Sad
όταν πας απλα το ποντικι πανω στην φωτο που θες να ανεβασεις..ακριβως στην βαση της οθονης δν σου βγαζει το share?
κατσε να στο φτιαξω με φωτος μισο

βιολετα3


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
μπουμπου να εχει πατησα εκει πατησα μετα πατησα εκει π λεει getlink αλλα σιγουρα κατι κανω λαθος

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οριστε με τη σειρα τα βηματα..αν βλεπεις κατι διαφορετικο ,καπου κανεις λαθος!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

μετα διαλεγεις
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

και μετα αντιγραφεις αυτο που γραφει εκει
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ολο ομως, οχι μονο οσο φαινεται στο παραθυρακι!!
και το κανεις επικοληση εδω



Έχει επεξεργασθεί από τον/την boubou στις Τετ Φεβ 29, 2012 7:23 am, 1 φορά

βιολετα3


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[URL=http://s1091.p

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βιολετα3 έγραψε:[URL=http://s1091.p

καλα το πας.. βαλε το ποντικι εκει και μετα πατα το ctrl + A για να επιλεξει ολο το κειμενο γιατι δν ειναι μονο αυτο που φαινεται!

και μετα επικολληση εδω

βιολετα3


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] elpizv na t petyxa

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βιολετα3 έγραψε:[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] elpizv na t petyxa


μια χαρά!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

σλουρπ!!!!![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις