Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
10 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 10 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πριν λιγο μου ηρθε... εγω στο πρωτο μου το εδωσα στις 3 μερες πουηρθαν σπιτι για το μπανακι.. ηταν η κολητη μου οποτε οκ. στο 2ο το εδωσα την μερα της βαφτισης οταν ξεμπλεξαμε καπως της τοχα δωσει στο κεντρο καποια στιγμη. εσεις? εχετε σιγκεκριμενη ωρα και τροπο? το τυλιγετε σεκουτι στην εκκλησια η απλα φιλικα?

lenaki1982


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εμείς στο νονό πήραμε μια τηλεόραση και απλά την πήγαμε σπίτι του 2-3 μήνες πριν την βάφτιση.

Maya

Maya
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εμεις ειχαμε παει στο σπιτι της 2-3 μερες πριν τη βαπτιση με το δωρο (στη σακουλα του το ειχα και ειχε δικο του κουτι οχι σε κουτι διαφανο με κουφετα κλπ, μια τσαντα louis vuitton της πηρα οποτε δεν χωρουσε κιολας), και της πηγα και ενα καλαθι με ποτα. Ηπιαμε το καφεδακι μας, επαιξε με τη μπεμπα να τη συνηθισει κιολας γιατι ειχε καιρο να τη δει και ηταν ωραια.
Δε μου αρεσει που το εχουν το δωρο στην εκκλησια μεσα σε κουτια με κορδελες να το βλεπει ολος ο κοσμος, δεν υπαρχει λογος κατ εμε. Αλλος μπορει να θελει να παρει κατι μεγαλυτερο, αλλος κατι μικροτερο, γιατι να γινεται εκθεμα στην εκκλησια?

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω τους τα εδωσα μετα το μυστηριο.....το τραπεζι το καναμε σπιτι μας οποτε τους το εδωσα εκει!!!!

giota1977

giota1977
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΙ ΣΤΑ 3 ΜΟΥ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΕΔΩΣΑ 2-3 ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΗ ΒΑΠΤΙΣΗ . ΤΟ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΗΠΙΑΜΕ ΚΑΦΕ ΚΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ. ΛΙΓΟ ΜΕ ΑΝΧΩΝΕΙ Η ΙΔΕΑ ΟΤΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΘΑ ΛΕΕΙ ΤΟ ΜΑΚΡΥ ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΝΤΟ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΔΩΡΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ . ΚΑΙ ΟΙ ΤΡΕΙΣ ΝΟΝΟΙ ΔΙΑΛΕΞΑΝ ΤΟ ΔΩΡΟ ΤΟΥΣ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΑΝΧΩΘΗΚΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ

Αγγελική32

Αγγελική32
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Εγώ ετοιμάζομαι σήμερα να της το δώσω, 5 μήνες μετά την βάπτιση. Δε φταίω εγώ, δεν ήξερα τί ήθελε και μας πήρε καιρό να καταλήξουμε. Άλλωστε είναι κολλητή μου και δεν έχουμε τυπικά.

Myro


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλη ερωτηση κ δεν το ειχα σκεφτει..εμεις βαφτιζοθμε μεσα μαιου..σιγουρα δεν θελω στην εκκλησια μεσα σε αυτην την πλαστικουρα το κουτι με τα κουφετα...φανταζομαι θα το δωσουμε λιγες μερες πριν η μετα στο μπανακι οπως ειπε και η κοπελα..

https://www.facebook.com/myrodeve

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ααα οκ οποτε μαλλον μετα τη βαφτιση θα το δωσω.. θα το σκεφτω.. απλα θα ερθουν αυθημερων και λογικα θα φυγουν αραγα το απογευμα οποτε δε θα χω πολυ χρονο. κοριτσια στους αλλους εκανα κοσμημα χρυσο. τωρα παλι σε κοσμημα λεω.. αλλα δυστηχως δεν ειμαι για πολλα... εχω δει κατι που μαρφεσε παρα πολυ! ειναι κατι βραχιολια απο το folie folie. και λεω 2 γιατι θα εχω μαμα και κορη για νονες. η μαμα ειναι η συνηφαδα μου που ειναι νεα και μοντερνα και η κορη της που ειναι 16 χρονων οποτε..

zwoula

zwoula
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΕΓΩ ΤΟ ΕΔΩΣΑ ΣΤΗ ΕΚΚΛΗΣΙΑ.ΤΗΣ ΠΗΡΑ ΡΟΛΟΙ ΠΗΡΑ Κ ΕΝΑ ΚΛΟΥΒΙ ΑΠΟ ΤΑ JUMBO ΤΟ ΕΔΩΣΑ ΣΤΟ ΑΝΘΟΠΟΛΕΙΟ ΜΟΥ ΤΟ ΣΤΟΛΙΣΑΝ ΜΕ ΛΕΥΚΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑ ΜΕ ΤΥΡΚΟΥΑΖ ΧΡΥΣΟΣΚΟΝΗ!!!ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΟ!!!

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ωραιο ακουγετε!!! αλλα δε θαθελα στην εκκλησια.. το εχω κανει αυτο με τοκουτι στον γαμο μου.. ηταν καπως. καθαρα εθιμο και δε ξερω και γω τι αλλο. σαν να λες κοιταξτε τι δωρο πηρα!!!αν και στον δικο μου κουμπαρο επρεπε να το δουν!!! Laughing ο εξυπνος αντρας μου τον ρωτησε τι θελει.. και ζητησε ρολοι gucci!!!!!1500E Twisted Evil Twisted Evil

νευριασα παλι! τεσπα. τωρα θα το εχω ομορφα τυλιγμενο και θα το δωσω μαλλον καποια ησυχη στιγμη. ισως και στο τραπεζι αλλα οχι στην εκκλησια. ετσι και αλλιως εμεις και εμεις θαμαστε στο τραπεζι.
αυτο σκεφτομαι να παρω.. μου τοχα βαλει στο ματι και για μενα
http://www.follifollie.com/JEWEL/ELEMENTS_/BRACELETS/3B0T008RIS-Elements_Bracelet/p_31_2_01_201_11752578_5.html

η αν μεινουν λεφτα αυτο http://www.follifollie.com/JEWEL/HEART_4_HEART/BRACELETS/3B0T041RS-Heart4Heart_Bracelet/p_31_2_01_214_5216163_5.html

και στηνκορη αυτο http://www.follifollie.com/JEWEL/BONDING/BRACELETS/3B1F005PCW-Bonding_Bangle/p_31_2_01_274_5215604_5.html
η αυτο http://www.follifollie.com/JEWEL/ZEBRA_/BRACELETS/3B1T009RW-Zebra_Bracelet/p_31_2_01_260_11763456_5.html

πιο σας αρεσει?

zwoula

zwoula
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΤΟ ΕΙΧΑ ΔΙΠΛΑ ΣΤΗΝ ΚΟΥΤΑ ΜΕ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ Κ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΔΕ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΚΑΛΕΣΜΕΝΟΥΣ!!!

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και εμένα δεν μου άρεσε η ιδέα του δώρου-έκθεμα-δείτε τι πήρα. τους δώσαμε τα δώρα τους λίγες μερες νωρίτερα.
εμείς στο ένα κοριτσάκι που βαπτίσαμε μας το έδωσε η νονά κανα μήνα μετά τη βάπτιση. χαλαρά δηλαδή γιατί είναι η κολλητή μου.
στο άλλο κοριτσάκι που βαπτίσαμε πριν 2 χρόνια ακόμα το περιμένουμε. μαζί με τις φώτο από τη βάπτιση. βαπτίσαμε το παιδί και δεν έχουμε μια φωτογραφία. ο δικός μου φταίει που επέμενε να το βαπτίσουμε Mad
τέσπα δεν φταίει το παιδάκι

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αθηνά το πρώτο είναι τέλειο!Και εγώ πρέπει να σκεφτώ τι δώρο θα της πάρω, αν και την ρώτησα αλλά δεν μου απάντησε ακόμη αν θέλει κατι Rolling Eyes Rolling Eyes Μη΄πως να πάρω και εγώ κάτι σε κόσμημα? scratch scratch

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
THS EIXA ENA ΡΟΛΟΙ ΑΠΟ ΤΑ ΤΟUS ΚΑΙ ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΕΙ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΤΗΣ ΤΟ ΔΩΣΑΜΕ.
ΤΩΡΑ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΝΟΝΟ Crying or Very sad

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αθηνά και σε γαλάζιο το βραχιόλι ακόμη πιο τέλειο!!! Very Happy Very Happy Very Happy

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Carrie έγραψε:Αθηνά και σε γαλάζιο το βραχιόλι ακόμη πιο τέλειο!!! Very Happy Very Happy Very Happy

για πιο λες?

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Carrie έγραψε:Αθηνά το πρώτο είναι τέλειο!Και εγώ πρέπει να σκεφτώ τι δώρο θα της πάρω, αν και την ρώτησα αλλά δεν μου απάντησε ακόμη αν θέλει κατι Rolling Eyes Rolling Eyes Μη΄πως να πάρω και εγώ κάτι σε κόσμημα? scratch scratch

σε τετοια συνηθως κατι σε κοσμημα δινουν.. απο παλαια δηλ. πλεον οτι θες περνεις.. αλλα το πιο κλασικο ειναι κοσμημα η πουκαμισο κτλ αν ειναι αντρας..

twinlotus

twinlotus
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Να μια ωραια απορια!Εγω οταν βαφτισα το μαναρακι της κολητης μου μου πηρε ενα ρολοι ωραιοτατο, το εχω ευχαριστηθει παρα πολυ.Τη μια μου μπουμπου θα τη βαφτισει ενα φιλικο μας ζευγαρι και δεν ξερω τι να τους παρουμε.Κατι για το σπιτι τους ή κατι προσωπικο?Και βεβαια ενοειτε πως δεν το κανουμε εκθεμα το δωρο, δε λεει...

v & a


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
εμεις και στις 2 νονες στο τραπεζι ταυτοχρονα τα δωσαμε. 2 ρολογια swarovski ιδια, το ενα σε λευκο κ το αλλο σε μαυρο. Να μη κανουμε και διαχωρισμους, να ειναι και ιδιας αξιας Wink

http://vickyandanna.wordpress.com/

Σοφία Ρ.

Σοφία Ρ.
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
supermama έγραψε:ωραιο ακουγετε!!! αλλα δε θαθελα στην εκκλησια.. το εχω κανει αυτο με τοκουτι στον γαμο μου.. ηταν καπως. καθαρα εθιμο και δε ξερω και γω τι αλλο. σαν να λες κοιταξτε τι δωρο πηρα!!!αν και στον δικο μου κουμπαρο επρεπε να το δουν!!! Laughing ο εξυπνος αντρας μου τον ρωτησε τι θελει.. και ζητησε ρολοι gucci!!!!!1500E Twisted Evil Twisted Evil

νευριασα παλι! τεσπα. τωρα θα το εχω ομορφα τυλιγμενο και θα το δωσω μαλλον καποια ησυχη στιγμη. ισως και στο τραπεζι αλλα οχι στην εκκλησια. ετσι και αλλιως εμεις και εμεις θαμαστε στο τραπεζι.
αυτο σκεφτομαι να παρω.. μου τοχα βαλει στο ματι και για μενα
http://www.follifollie.com/JEWEL/ELEMENTS_/BRACELETS/3B0T008RIS-Elements_Bracelet/p_31_2_01_201_11752578_5.html

η αν μεινουν λεφτα αυτο http://www.follifollie.com/JEWEL/HEART_4_HEART/BRACELETS/3B0T041RS-Heart4Heart_Bracelet/p_31_2_01_214_5216163_5.html

και στηνκορη αυτο http://www.follifollie.com/JEWEL/BONDING/BRACELETS/3B1F005PCW-Bonding_Bangle/p_31_2_01_274_5215604_5.html
η αυτο http://www.follifollie.com/JEWEL/ZEBRA_/BRACELETS/3B1T009RW-Zebra_Bracelet/p_31_2_01_260_11763456_5.html

πιο σας αρεσει?


Όλα είναι πολύ ωραία, προσωπικά μου αρέσει λίγο περισσότερο το δεύτερο βραχιόλι για την μητέρα και το πρώτο για την κόρη, είναι πιο κοντά στην ηλικία της. Μπράβο σου πολύ καλή επιλογή.

giota1977

giota1977
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΑΧ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΕΣ ΟΙ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΣΟΥ ΣΟΥΠΕΡΜΑΜΑ ΚΑΙ ΤΑ 4 ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ ΑΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙΣ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΕΠΙΛΟΓΗ ΓΙΑ ΤΗ ΝΟΝΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΠΙΟ ΩΡΑΙΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟ ΚΟΡΔΟΝΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΡΗ (ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΕΤΣΙ?)

Η ΙΔΕΑ ΤΗΣ ΦΙΛΗΣ ΜΕ ΤΟ ΣΤΟΛΙΣΜΕΝΟ ΚΛΟΥΒΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΑΝ ΚΑΙ ΕΠΙΜΕΝΩ ΤΟ ΔΩΡΟ ΟΧΙ ΕΚΘΕΜΑ ΣΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΤΟ ΧΑΙΡΕΣΕ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΑ Ε!!!

giota1977

giota1977
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Α ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΜΕ ΞΕΣΗΚΩΣΕΣ ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΚΑΙ ΓΩ ΤΟΝ ΚΑΤΑΛΟΓΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ

Myro


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τελεια ολα αθηνα...μου αερεσαν πααααρα πολυ

https://www.facebook.com/myrodeve

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kalimera sas...
Emeis ts to dwsame otan pigame g to mpanaki t mwrou... Very Happy

βιολετα3


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κ εμεις στην εκκλησια τα δωσαμε του κουμπαρου πηραμε μανικετοκουμπα μ στοιχισανε παρα πολλα 380 κ τ αδερφης μ που βαφτισε την δευτερη πηρα ενα ρολοι εκει μ πηγε ποιο φτηνα 180 κ μεσα στο κουτι π φτιαχνουν εβαλα κ απο μια εικονα τα εδωσα στην εκκλησια

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις