Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
167 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 167 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 18 από 40]

goldangel1990

goldangel1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
evi27 έγραψε:
goldangel1990 έγραψε:Αργυρώ030509 ευχαριστω για το καλωσορισμα!!! εσεις κοριτσια οι υπολοιπες ποτε ΔΕΝ περιμενετε την ακατανομαστη?


καταρχήν καλως ήρθες στην παρέα μας!τ'όνομα σου? εγώ ΔΕΝ την περιμένω αυριο αλλά πάντα δίνω ενα περιθώριο 2-3 μέρες....

Αναστασία τι βλέπω λέει?δεν το πιάσα!είναι η ώρα δύσκολη χαχαχχαχα

ξεχασα να συστηθω.Εβελιν το όνομα μου!!!σου εύχομαι να μην σου έρθει για τους επόμενους 9 μήνες..έχεις καθόλου συμπτώματα?

Αργυρώ030509

Αργυρώ030509
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγώ δεν ξέρω ποτε περιμένω...απέβαλα 15/02 και δεν ξέρω την τύφλα μου τώρα!!!
Θα δείξει!!! Smile

goldangel1990

goldangel1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ποσο μηνων απεβαλες Αργυρω μου?

Αργυρώ030509

Αργυρώ030509
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
8 εβδομάδων και 5 ημερών. Crying or Very sad

goldangel1990

goldangel1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ο γιατρος τι ειπε??παλλυνδρομηση?

Αργυρώ030509

Αργυρώ030509
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Όχι,αυτόματη αποβολή!!!

goldangel1990

goldangel1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Λυπαμε πολυ..παντως εγω οταν απεβαλα αλλαξε ο κυκλος απο 28 μερες εγινε 30 μερες!

Αργυρώ030509

Αργυρώ030509
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Δεν ξέρω...θα δείξει!!! Rolling Eyes

goldangel1990

goldangel1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγω οταν στεναχωρηθω με την αποβολη μου σκεφτομε την αδελφη μου και λεω τιποτα δεν ειναι τα δικα μου..η αδελφη μου το πρωτο της το απεβαλε 4 μηνων...εκανε την καρδια της πετρα,και εκανε και αλλη προσπαθεια..και εμεινε ξανα εγκυος,και οταν ηταν 8 μιση μηνων (την μερα του αγιου βαλεντινου) πεθανε το αγορακι της πανω της,πριν ακομα γενηθει,τυλιχτικε με τον ομφαλιο..!δεν εχει παιδακια,αλλα δεν τον εβαλε κατω..ακομα προσπαθει και ειναι μικρη 23!!!και περνω και εγω μεγαλη δυναμη να συνεχιζω..δεν της ειπα πως απεβαλα,ουτε πως ημουν εγκυος γιατι ξερω θα στεναχωριοταν παρα πολυ!

Αργυρώ030509

Αργυρώ030509
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αυτα είναι πραγματικά άσχημα!!! Crying or Very sad
Ούτε εμένα το ξέρει κανείς,πέρα απο τον άντρα μου και μία φίλη!!!
Δύσκολες καταστάσεις.
Εμένα μία γνωστή μου 39 εβδ. της πέθανε το αγοράκι της...σφάλμα γιατρού λένε Twisted Evil ...το αποτέλεσμα είναι οτι πάει το παιδάκι!!! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

goldangel1990

goldangel1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
πραγματι...για αυτο και λεω,εμεις συνεχιζουμε πιο δυνατες..να ρωτησω αν ξερεις,η θερμοκρασια αν μεινεις εγκυος ανεβαινει..εγω 36,6 εχω..αρα αποκλειεται αυτον τον μηνα να εμεινα?

Αργυρώ030509

Αργυρώ030509
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αυτο με την θερμοκρασία δεν ξέρω πως δουλεύει...αλλά πολλές κοπέλες λένε οτι δεν θεωρείτε σύμπτωμα!!! Rolling Eyes

goldangel1990

goldangel1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ωραια..αυτο το μηνα νομιζω θα εμεινα εγκυος!!!και δεν θελω να ξυπνησω απ αυτο το ονειροSmileειμαι γενικα ονειροπολα...

xristina_29

xristina_29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κατι δεν παει καλα..η περιοδος μου τελειωσε προχθες κ σημερα εχω φοβερους πονους χαμηλα κ παρα πολλα υγρα...ποναω σαν να ειμαι ακομα αδιαθετη...να ειναι ωορριξια τοσο νωρις...δεν κανω τεστ κ δεν ξερω με ολα αυτα που διαβασα αν θα κανω κιολας..δεν θελω να αγχωθω...παντως σημερα ηρθα σε επαφη γιατι ειχαμε καιρο!επισης η θεια του αντρα μου μου ειπε πως κ τα 2 της παιδια τα επιασε αμεσως μολις της ειχε τελειωσει η περιοδος!!και ειχε κυκλο 28 ημερων σταθεροτατο!!!μερα παρα μερα ειναι το ιδανικοτερο απο την ωρα που θα τελειωσει η περιοδος!!!κ διαβασα κατι που γραφεται πετι αγγαρειας...συμφωνω απολυτα...να κανεις ερωτα οχι μονο με σκοπο απλα για να κανεις παιδι...γιατι ετσι δεν ερχεται ποτε...να κανεις γιατι θες να δειξεις την αγαπη σου στο συντροφο σου...κ καποια στιγμη η αγαπη αυτη θα καρποφορησει...αυτη ειναι η πραγματικη ευτυχια...το ευχομαι για ολες σας...καληνυχτα.....

goldangel1990

goldangel1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
πολυ παραξενο.!ωοριξια τοσο γρηγορα?σαν περιεργο ακουγετε..!!αλλα δεν ξερεις και ποτε..εχω ακουσει κοπελλες να μεινουν απο την 9 μερα μετα την περιοδο τους επειδη το σπερμα ζει 2-3 μερες μεσα στην γυναικα και ετσι 9+3=12(και ειχαν την ωοριξια την 12 μερα).!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ηρθα και τι να πρωτοπω!ουφ παααρα πολλές σελιδες!λοιπον..

Αργυρώ μου μουρλια φαγάκι φάγατε σήμερα!!θα το δοκιμάσω κι εγω αυτο με τις πατατουλες!Σλουρπ!!!

Μυρτένια εύχομαι να τα καταφέρεις σύντομα..αν ομως δν τα καταφέρεις γρήγορα θα δεις ότι όλη αυτή η ανυπομονησία σιγά σιγά θα σου περάσει!!Είναι που ειναι η πρώτη φορά γι αυτο..εδώ έχουμε φάει τα μουτρα μας αρκετούς κύκλους και γι αυτο ειμαστε κουλ!!!

Λενάκι συγχαρητήρια για την φίλη σου κι ελπίζω να την ακολουθήσεις κι εσύ!!

Χριστινα εγω την πρωτη φορα τα ξεκίνησα αμεσως μετά την περίοδο τα τεστ γιατι δν ήξερα ποτε ακριβως κανω ωορρηξια ...το θεμα ειναι ότι οταν φτάσεις στην μερα που το τεστ σου θα δειχνει "σχεδον" θετικο ..δηλ. την γραμμη να ειναι λιγο πιο ανοιχτή απο την γραμμή ελεγχου, να κάνεις 2 τεστ την μέρα, για να προλάβεις το "παραθυρο" που ανεβαινει η ορμόνη (γιατι υπαρχει πιθανοτητα να γινει οσο δν εχεις κανει το τεστ και οταν ξανακανεις την επομενη μερα, να εχει ηδη αρχισει να πεφτει παλι και να μη δεις ποτε θετικο τεστακι!!)εμενα παντως η ωορρηξια μου γινεται παντα 14η με 15η μερα.. αλλα ο κυκλος μου ειναι απο 25μεχρι 28 μερες..τρεχα γυρευε δηλαδη!!

φουρφουρακι κι εγω απο την ωορρηξια και μετα φουσκώνω , μεχρι να αδειαθετισω..μετα παλι ξεφουσκώνω αχαχαχαχα

Λιάνα μου περαστικά σου κοριτσάκι...κι εγώ όταν αρρώστησα ετσι ένιωθα και ειχα κι εγω μονο δεκατα και κρατησε 3 μερες το πολυ, μετά χαλαρα για μια βδομαδα συνολο!!

Ευουλι ελπιζω να εισαι τελειως καλά!! Πιστεύω μόλις μπεις στον ρυθμό παλι εντάξει θα εισαι!ειναι που εισαι ακόμη σε ρυθμό άδειας χιχιχι


αγαπη  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 18 334590  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 18 334590 κι εγώ θέλω τουρτα και δν ντρέπομαι ΚΑΘΟΛΟΥ!!!  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 18 40746  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 18 40746  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 18 40746

Δεσποινα εμένα ο άντρας μου το παιζει δύσκολος..εδώ τρεις μέρες τον έβαλα να κάνουμε κάθε μέρα που ήταν η ωορρηξία και τώρα ειναι η τριτη μέρα μετά κι ακόμη δν με έχει ακουμπήσει!!Τον κουρασα Razz Razz Razz μη κοιτας εσεις τα νιάτα που μπορείτε μερα παρα μερα συνέχεια!!! Twisted Evil Twisted Evil

Ελένη ελπιζω να δεις θετικό αποτέλεσμα,  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 18 328109  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 18 328109  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 18 328109  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 18 328109  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 18 328109 αλλά και να μην δεις θέλω να μην απογοητευτεις!! απλα θα κάνεις λιγο παραπάνω  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 18 215994 και θα έρθει μωρε!!! εγω στην θεση σου θα περιμενα καθυστερηση παντως!

γκρινιάρα εσύ αν μπορείς  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 18 215994  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 18 215994  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 18 215994 και αν ειναι ωορρηξία που ξέρεις..μπορει και να το μάθουμε σε 2 βδομάδες με ευχάριστα! Cool Cool

Λεμονάκι εγώ μικρό μεμε έχω και δν πρήζεται και ποτέ..αφου ελπίζω να μείνω εγκυος ΜΗΠΩΣ και το δω κι εγώ λίγο μεγαλύτερο χαχαχαχα  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 18 40746  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 18 40746

Ευη ωραια μέρα φαίνεται να είχες κι εσύ!Εμεις φαγητο στα πεθερικα και λιαστήκαμε για ώρα σαν τα γελαδια παρέα με τον κοντό να τρέχει εκεί στο κτήμα και μετά ήρθε για καφεδάκι σπίτι η κουνιάδα μου με τον άντρα της!

goldangel1990 καλως ήρθες στην παρέα μας κι εύχομαι η 13/3 να ειναι η πιο τυχερή σου μέρα!!!  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 18 90233 ..πολυ στεναχωρήθηκα με τα περιστατικά της αδερφής σου!!Ελπιζω το επομενο σποράκι να ειναι διπλό και να ερθει για να μεινει!!!!!

έτοιμο το σεντονάκι μου  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 18 40746  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 18 40746 αν ξεχασα κάποια να με συγχωρέσει!!!










goldangel1990

goldangel1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ευχαριστω μπουμπου μου να σαι καλα!!Smile

Αργυρώ030509

Αργυρώ030509
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αχαχαχα Έλλη θεά με το τεντόπανο!!! Razz
Χριστινάκι να μην αγχώνεσαι και να κάνεις αυτο που θεωρείς πιο καλό για εσένα!!!Εδώ λέμε γνώμες,δεν σημαίνει όμως οτι είναι και σωστές.Όλα είναι εμπειρίες!!!Τόσες κοπέλες το κάνουν...αυτο σημαίνει οτι δεν το κάνουν απο αγάπη αλλά απο αγγαρεία???Εγώ δεν είδα καμία να θέλει να κάνει παιδί για αγγαρεία!!!
Ακόμα και άν κάνουμε χωρίς να έχουμε τις τρελλές ορέξεις είτε λόγο δουλειάς είτε λόγο οτιδήποτε άλλου,όλες αγαπάμε αυτο το πλασματάκι πριν καν έρθει!!!
Κάνε τα τεστάκια σου,κάνε  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 18 215994  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 18 215994  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 18 215994 τακτικά και όταν έρθει με το καλό το σποράκι,έλα να μου πείς για αγγαρείες!!! Wink

Αργυρώ030509

Αργυρώ030509
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Που χαθήκατε καλέ??? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Καληνυχτώ και εγώ...κάθομαι μόνη και βαριέμαι...άσε που έχω και πρωινό ξύπνημα!!!Τα λέμε αύριο κούκλες!!!
Καλό ξημέρωμα!!! Smile

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καληνύχτα Αργυρώ μου!!κι εγώ έχω πρωινό ξύπνημα αύριο και σε λίγο θα πάω για ύπνο!!

θα σας καληνυχτίσω κι εγώ λοιπόν, αν έχει μείνει καμία μέσα ακόμη! Razz φιλάκια!  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 18 417472  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 18 417472

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πρόλαβα καμιά??? τώρα τελείωσε η ταινία..

Έβελιν σόρρυ που δεν σου απάντησα νωρίτερα δεν το είδα!! όχι δεν έχω κάτι ιδιαίτερο!μόνο λίγο το στήθος με πονάει!αλλά έχω καταλάβειι ότι δεν πρέπει να κοιτάμε καθόλου συμπτώματα!και την προηγούμενη φορά που είχα κάτι περίεργα τραβήγματα τελικά δεν ήμουν έγκυος.. Rolling Eyes

Elenisig

Elenisig
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα αγάπες μου, τι κάνετε?
Μισή ώρα μου πήρε να σας διαβάσω!!!!!
Χτες δεν κατάφερα να δω όλη την ταινία, κοιμήθηκα κάπου στα μέσα...πάλι Embarassed Embarassed Embarassed
κ σήμερα ξύπνησα απο τις 5:30!!!!!
Θα δω αν θα πάω για χωριακή, ίσως να το αφήσω γιατί νιώθω πόνους περιόδου στην κοιλιά.
Αλλά επειδή έχω ωροσκόπο ζυγό, μπορεί να μου τη βιδώσει κ να πάω.
Ξέρετε πόση ώρα κάνουν περίπου να βγουν τα αποτελέσματα?
kisses!!!

xristina_29

xristina_29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="Αργυρώ030509"]Αχαχαχα Έλλη θεά με το τεντόπανο!!! Razz
Χριστινάκι να μην αγχώνεσαι και να κάνεις αυτο που θεωρείς πιο καλό για εσένα!!!Εδώ λέμε γνώμες,δεν σημαίνει όμως οτι είναι και σωστές.Όλα είναι εμπειρίες!!!Τόσες κοπέλες το κάνουν...αυτο σημαίνει οτι δεν το κάνουν απο αγάπη αλλά απο αγγαρεία???Εγώ δεν είδα καμία να θέλει να κάνει παιδί για αγγαρεία!!!
Ακόμα και άν κάνουμε χωρίς να έχουμε τις τρελλές ορέξεις είτε λόγο δουλειάς είτε λόγο οτιδήποτε άλλου,όλες αγαπάμε αυτο το πλασματάκι πριν καν έρθει!!!
Κάνε τα τεστάκια σου,κάνε  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 18 215994  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 18 215994  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 18 215994 τακτικά και όταν έρθει με το καλό το σποράκι,έλα να μου πείς για αγγαρείες!!! Wink [/quote.

ισως να παρεξηγηθηκα οπως το εγραψα!!φυσικα δεν εννοω πως οσες ειναι εδω το κανουν απο αγγαρεια..καθε αλλο μεσα απο οσα γραφεται βλεπω ποσο αγαπαει η καθεμια τον αντρα της..αλλωστε δεν θα επαιρνε καμμια την αποφαση να κανει παιδι με εναν αντρα αν δεν τον αγαπουσε ειλικρινα κ δυνατα!!απλα καπου ειδα που συζητουσατε οτι δεν πρεπει να το κανουμε απο αγγαρεια αλλα απο αγαπη κ εδειξα κ εγω οτι συμφωνω απολυτα!!!καλημερα κιολας σε ολες...

xristina_29

xristina_29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Elenisig έγραψε:Καλημέρα αγάπες μου, τι κάνετε?
Μισή ώρα μου πήρε να σας διαβάσω!!!!!
Χτες δεν κατάφερα να δω όλη την ταινία, κοιμήθηκα κάπου στα μέσα...πάλι Embarassed Embarassed Embarassed
κ σήμερα ξύπνησα απο τις 5:30!!!!!
Θα δω αν θα πάω για χωριακή, ίσως να το αφήσω γιατί νιώθω πόνους περιόδου στην κοιλιά.
Αλλά επειδή έχω ωροσκόπο ζυγό, μπορεί να μου τη βιδώσει κ να πάω.
Ξέρετε πόση ώρα κάνουν περίπου να βγουν τα αποτελέσματα?
kisses!!!


καλημερα Ελενη!!!τα αποτελεσματα εμενα μου τα ειχε ετοιμα μεσα σε 1 ωρα!!!κοστιζει 30 ευρω!!!θυμησε μου... 3 μαρτη δεν περιμενες περιοδο;

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kαλημερα!

Ελενη μου ελπιζω να μη σου ερθει και να ειναι τα πρωτα πονακια της εγκυμοσυνης σου αυτα!

Χριστινα κι εμεις που αυτο το μηνα ειπα να κανουμε  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 18 215994 με προγραμμα, εβαζα απο νωρις στον ευατο μου τις σκεψεις ωστε μεχρι να γινει να εχω ηδη ορεξη χιχι..αλλα επειδη ο αντρας μου αν και ηταν τραβατε με κι ας κλαιω, Razz Razz Razz δν θελει ετσι προγραμματισμενα, μαλλον αγχωνοταν λιγακι και φαινοταν!..οποτε παρολο που θελω στην ωορρηξια να υπαρχει προγραμμα δν με βλεπω να το ξανακαταφερνω!! Razz Razz Razz Razz

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 18 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις