Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
368 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 368 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 40]

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ Η ΑΝΤΑ ΜΑΣ ΠΟΥ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΕ ???

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ Η ΑΝΤΑ ΜΑΣ ΠΟΥ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΕ ???

μεσα στο ΣΚ θα τριξαν παλι οι σωμιεδες  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 21 215994  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 21 215994  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 21 215994  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 21 215994 χαχαχαχα

τωρα φανταζομαι επεστρεψε στο χωριο για μαθημα, οποτε μετα το μεσημερακι θα την δουμε!!! Wink Wink

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΠΩ ΠΩΩ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΔΑ ΕΝΑ ΒΙΝΤΕΑΚΙ ΠΟΥ ΕΝΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΙΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΑΣΤΕΙΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΛΕΣ ΚΡΙΜΑ ΕΙΝΑΙ Η ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΣΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΝΤΡΑΠΗΚΕ Embarassed ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΣΟΥ ΤΥΧΗ ΤΕΛΙΚΑ ΕΛΛΗ ΕΣΥ ΜΗΝ ΤΟ ΔΕΙΣ ΧΑΧΑ ΠΛΑΚΑ ΣΟΥ ΚΑΝΩ ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟ ΚΕΙΜΕΝΑΚΙ ΚΑΙ ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ

http://www.mediagate.gr/On-Screen/item/17643-VIDEO-i-pio-ntropiasmeni-nyfi-epese-kai-emeine-me-to-esoroyho

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πωπω εδω δν μπορω να δω βιντεακια γαμωτοοοο!!! χαχαχαχ φανταζομαι ομως τι θα δω απο τον τιτλο!! θα θυμηθω να το δω σπιτι μετα  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 21 M146
αγαπη λες να ειμαι τοσο γκαντεμω??? παντως με τοσα σκαλια που εχει η εκκλησια η αληθεια ειναι οτι φοβαμαι λιγο οταν θα βγαινω μη πεσω με τοσο τακουνι!!θα γατζωθω πανω στον αντρα μου σαν τη βδελλα χαχαχαχα Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 21 M146

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερααα!καλη εβδομαδα να εχουμε!τι κανετε?εγω ειμαι λιγο καλητερα,εφτιαξα το τσαγακι μου και εκατσα να σας διαβασω!πως ειστε?εχουμε κανενα νεο?ειδα οτι η ελενη παει για χοριακη,μακαρι να βγει θετικη!εγω εκτος απο το στηθος και την υψηλη κολπικη θερμοκρασια,στην μασχαλη δεν βαζω γιατι ειχα πυρετο και θα τα μπερδευα,δεν εχω καθολου πονακια,τιποτα,αλλες φορες ειχα μια εβδομαδα πριν,να σας πω και την αμαρτια μου,εκανα τεστ το σαββατο και αχνοβγηκε θετικο!δεν περιμενω στις 8,ηταν πολυ νωρις οταν το εκανα αλλα δεν κρατηθηκα η αμαρτωλη!λετε βρε κοριτσια τωρα που αρρωστησα να φυγει?

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αχ τι λεω η χαζη,δεν εχω πονους περιοδου,αλλα εχω πονακια σαν να εχω γονιμες συνεχεια!

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lia-ka έγραψε:καλημερααα!καλη εβδομαδα να εχουμε!τι κανετε?εγω ειμαι λιγο καλητερα,εφτιαξα το τσαγακι μου και εκατσα να σας διαβασω!πως ειστε?εχουμε κανενα νεο?ειδα οτι η ελενη παει για χοριακη,μακαρι να βγει θετικη!εγω εκτος απο το στηθος και την υψηλη κολπικη θερμοκρασια,στην μασχαλη δεν βαζω γιατι ειχα πυρετο και θα τα μπερδευα,δεν εχω καθολου πονακια,τιποτα,αλλες φορες ειχα μια εβδομαδα πριν,να σας πω και την αμαρτια μου,εκανα τεστ το σαββατο και αχνοβγηκε θετικο!δεν περιμενω στις 8,ηταν πολυ νωρις οταν το εκανα αλλα δεν κρατηθηκα η αμαρτωλη!λετε βρε κοριτσια τωρα που αρρωστησα να φυγει?

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΛΙΑΝΑ ΜΟΥ ΚΑΛΕ ΤΗ ΩΡΑΙΑ ΝΕΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΘΕΤΙΚΟ ΤΕΣΤΑΚΙ Θετικό!! ΑΜΑΡΤΩΛΗΗΗΗ ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕΣ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΟΠΩΣ ΝΙΩΘΕΙΣ ΕΣΥ ΕΦΟΥ ΕΝΙΩΘΕΣ ΟΤΙ ΕΙΘΕΛΕΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΤΕΣΤ ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕΣ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ ΑΚΟΜΑ ΥΨΗΛΗ ΚΟΛΠΙΚΗ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ??? ΠΟΣΟ ΕΧΕΙΣ ???

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lia-ka έγραψε:καλημερααα!καλη εβδομαδα να εχουμε!τι κανετε?εγω ειμαι λιγο καλητερα,εφτιαξα το τσαγακι μου και εκατσα να σας διαβασω!πως ειστε?εχουμε κανενα νεο?ειδα οτι η ελενη παει για χοριακη,μακαρι να βγει θετικη!εγω εκτος απο το στηθος και την υψηλη κολπικη θερμοκρασια,στην μασχαλη δεν βαζω γιατι ειχα πυρετο και θα τα μπερδευα,δεν εχω καθολου πονακια,τιποτα,αλλες φορες ειχα μια εβδομαδα πριν,να σας πω και την αμαρτια μου,εκανα τεστ το σαββατο και αχνοβγηκε θετικο!δεν περιμενω στις 8,ηταν πολυ νωρις οταν το εκανα αλλα δεν κρατηθηκα η αμαρτωλη!λετε βρε κοριτσια τωρα που αρρωστησα να φυγει?

μα καλα ποσο γρηγορα ανεβαινει η ορμονη σου και τοσες μερες νωριτερα και βγηκε θετικο?? με ξεμυαλιζεις τωρα αλλα οχι, δν θα σου κανω τη χαρη..θα κρατηθω να δω καθυστερηση Laughing Laughing Laughing Laughing Razz Razz Razz δν υπαρχει περιπτωση να παει πουθενα!!Αυτη τη φορα σου ειπα, ηρθε για να μεινει!!

Ερωτηση ασχετη: τι ωρες μπορω να παω εκκλησια για να πετυχω τον παπα εκει να κλεισω την ημερομηνια για το γαμο?? Embarassed Embarassed

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα αγαπη μου,η θερμοκρασια κολπικα ειναι 38.0 βαθμους πλεων!τι να πω,φοβαμαι λιγο επειδη αρρωστησα!

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:πωπω εδω δν μπορω να δω βιντεακια γαμωτοοοο!!! χαχαχαχ φανταζομαι ομως τι θα δω απο τον τιτλο!! θα θυμηθω να το δω σπιτι μετα  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 21 M146
αγαπη λες να ειμαι τοσο γκαντεμω??? παντως με τοσα σκαλια που εχει η εκκλησια η αληθεια ειναι οτι φοβαμαι λιγο οταν θα βγαινω μη πεσω με τοσο τακουνι!!θα γατζωθω πανω στον αντρα μου σαν τη βδελλα χαχαχαχα Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 21 M146

ΕΛΛΗ ΜΟΥ ΟΛΕΣ ΛΙΓΟ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΓΙΝΑΜΕ ΝΥΦΟΥΛΕΣ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΦΟΒΟ ΕΙΧΑΜΕ ΠΙΟ ΠΡΙΝ ΝΑ ΜΗΝ ΤΥΧΩΝ ΠΕΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΓΑΤΖΩΘΟΥΜΕ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑ ΚΑΚΟΜΟΙΡΗ ΠΟΥ ΑΠΛΑ ΕΙΘΕΛΕ ΝΑ ΒΓΕΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΧΑΧΑΧΑ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΑ ΤΑΚΟΥΝΙΑ ΣΕ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟ ΜΕ ΤΟ ΜΑΚΡΥ ΝΥΦΙΚΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΕΦΙΑΛΤΗΣ ΠΟΛΛΕΣ ΑΠΟ ΤΗΣ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΝΥΦΟΥΛΕΣ ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΛΛΟΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΕΤΣΙ  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 21 M146 ΚΑΙ ΕΣΥ ΘΑ ΧΤΥΠΙΕΣΕ ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 21 M147

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα ελλη μου,ισα που φαινοτανε η γραμμη απο πισω για θετικο,μην νομιζεις,δεν εχω πεταξει απο την χαρα μου,ειναι η πρωτη φορα που ειμαι πολυ ηρεμη!οτι και να γινει θα το δεχτω!τωρα αυτες τις μερες ειναι πρωι και απογευμα οι παπαδες!το απογευμα γυρω στις 7!

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lia-ka έγραψε:καλημερα αγαπη μου,η θερμοκρασια κολπικα ειναι 38.0 βαθμους πλεων!τι να πω,φοβαμαι λιγο επειδη αρρωστησα!

38???? ΠΩ ΠΩΩ ΕΣΥ ΤΟ ΤΕΡΜΑΤΗΣΕΣ ΒΡΕ ΘΗΡΙΟ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΑ ΤΣΙΜΠΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΧΑΜΗΛΑ ΣΑΝ ΤΗΣ ΩΟΡΡΗΞΙΑΣ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΑ ΑΛΛΟ ΣΥΜΠΤΩΜΑ??? ΝΩΜΙΖΩ ΠΩΣ ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΟΥΛΑ ΑΦΟΥ ΕΙΔΕΣ ΘΕΤΙΚΟ ΤΕΣΤΑΚΙ ΑΛΛΑ ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΕΙΣ ΕΣΥ

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη τελεια τα ειπες!!! Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 21 M131

Λιανα μου, ακομη και αχνο το θετικο ειναι θετικο!! Μη ξεμυαλιζεσαι αλλα εγω στο λεω !!ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ!!Το εκανε το θαυμα του ο παπας σου!!!  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 21 M121

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΣΧΕΤΟ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΠΑΤΕ ΠΑΠΠΑ ΕΙΔΑ ΧΤΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΝΑΝ ΠΑΠΠΑ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΟΥ ΤΗ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΜΙΑ??? ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΙΞΕΡΑ ΑΓΝΩΣΤΟΣ ΗΤΑΝ

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
lia-ka έγραψε:καλημερα ελλη μου,ισα που φαινοτανε η γραμμη απο πισω για θετικο,μην νομιζεις,δεν εχω πεταξει απο την χαρα μου,ειναι η πρωτη φορα που ειμαι πολυ ηρεμη!οτι και να γινει θα το δεχτω!τωρα αυτες τις μερες ειναι πρωι και απογευμα οι παπαδες!το απογευμα γυρω στις 7!


Λιανα μου αχνο θετικο ειναι παντα θετικο!!!!!Με το καλο κοριτσακι μου!!!!  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 21 215994  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 21 215994  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 21 215994  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 21 215994  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 21 215994  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 21 215994  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 21 215994  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 21 215994  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 21 215994  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 21 215994

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
θα περιμενω να ερθει και η μερα που ειναι για την περιοδο,γιατι μπορει να φυγει,ειδες τα πιο πολλα ουτε εβδομαδα δεν περναει και φευγουν!αν ερθει η παρασκευη και δεν μου εχει ερθει,ε τοτε κοριτσαρες μου θα ειμαι σιγουρη,και ειπα και το αλλο,στα γεννεθλια μου που ειναι 4 απριλιου θα παω να το δω!να ακουσω και καρδουλα,αν ολα πανε καλα μεχρι τοτε μετα θα χαρω!μεχρι εκεινη την στιγμη δεν θα χαρω καθολου!ουτε θα το πω πουθενα,μονο εσεις το ξερετε!ελπιζω να με καταλαβαινετε!

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα σε ολες κοριτσια!!!!
Καλα αποτελεσματα να εχουμε κ απο την Ελενη!!!!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα Αλεξια!!Εσυ πως εισαι κοριτσακι?ποτε θα πας να το δεις?

Λιανα μου καταλαβαινω την επιφυλαξη σου και το να μη θες να το πεις, αλλα εγω προσωπικα μεχρι να δω κατι αρνητικο θα χαιρομαι για σενα ακομη κι αν εσυ εισαι ετσι συγκρατημενη!!!γιατι νομιζω οτι το αξιζει το σπορακι και με ολη τη θετικη σκεψη που υπαρχει θα σου πω οτι αυτη το φορα ολα θα πανε καλα!!!  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 21 334590  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 21 334590

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
boubou έγραψε:Καλημερα Αλεξια!!Εσυ πως εισαι κοριτσακι?ποτε θα πας να το δεις?

Λιανα μου καταλαβαινω την επιφυλαξη σου και το να μη θες να το πεις, αλλα εγω προσωπικα μεχρι να δω κατι αρνητικο θα χαιρομαι για σενα ακομη κι αν εσυ εισαι ετσι συγκρατημενη!!!γιατι νομιζω οτι το αξιζει το σπορακι και με ολη τη θετικη σκεψη που υπαρχει θα σου πω οτι αυτη το φορα ολα θα πανε καλα!!!  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 21 334590  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 21 334590

Την Παρασκευη θα παω μια κ καλη κ ελπιζω να ακουσουμε κ καρδουλα  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 21 328109  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 21 328109  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 21 328109  Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 21 328109

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lia-ka έγραψε:θα περιμενω να ερθει και η μερα που ειναι για την περιοδο,γιατι μπορει να φυγει,ειδες τα πιο πολλα ουτε εβδομαδα δεν περναει και φευγουν!αν ερθει η παρασκευη και δεν μου εχει ερθει,ε τοτε κοριτσαρες μου θα ειμαι σιγουρη,και ειπα και το αλλο,στα γεννεθλια μου που ειναι 4 απριλιου θα παω να το δω!να ακουσω και καρδουλα,αν ολα πανε καλα μεχρι τοτε μετα θα χαρω!μεχρι εκεινη την στιγμη δεν θα χαρω καθολου!ουτε θα το πω πουθενα,μονο εσεις το ξερετε!ελπιζω να με καταλαβαινετε!

ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΜΕ ΑΠΟΛΥΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΠΡΑΞΕ ΟΠΩΣ ΝΙΩΘΕΙΣ ΕΣΥ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΩΣΤΟ ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ ΣΟΥ

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΛΙΑΝΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΥΘΥΜΗΣΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΜΗΝ ΤΟ ΠΕΙΣ ΟΥΤΕ ΤΟΥ ΠΑΠΠΑ???? Laughing Laughing Laughing Laughing

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
σας ευχαριστω πολυ κοριτσια για την κατανοηση άλλα και για την θετικη ενεργεια που μου στελνετε!χαρητε εσεις για εμενα και στειλτε μου αυτην την διαθεση!αλεξια μου να εισαι καλα κοπελα μου,με το καλο να ακουσεις την καρδουλα!εσυ ειχες καθολου πονακια περιοδου?

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημέρα!!τι κάνετε κορίτσια μου?

εγώ είμαι κάπως έτσι Twisted Evil γιατί από χθες το βράδυ δεν έχουμε νερό!!δεν μπορείς να κάνεις τπτ και φυσικά δεν το ξέραμε ότι θα κοπεί και δεν μαζέψαμε σε καμια λεκάνη...τα νεύρα μου πρωινιάτικαααααααα

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
 Ας μαζευτουμε εδω ολες οσες προσπαθουμε για μωρακι #16 - Σελίδα 21 M146 ετσι ετσι!να σε καλα βρε με εκανες και γελασα!ουτε του παπα!

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΛΕΞΙΑ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ Η ΕΓΚΥΟΥΛΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΑΤΕ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΡΙΑ ???? ΚΑΙ ΕΣΠΑΓΑ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ ΝΑ ΘΥΜΗΘΩ ΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΕΙΝΑΙ ??? scratch

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις