Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
76 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 76 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

tsihi


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
κοριτσια βοηθεια!!πηγα χθες στο κομμωτηριο να βαψω τα μαλλια μου και σημερα εχει γεμισει το κεφαλι μου (στην κορυφη πιο πολυ)κατι σαν ξερα κακαδακια που πονανε πορτοκαλι χρωμμα.τα βαφω χρονια αλλα δεν μου ειχε ξανασυμβει κατι τετοιο..εχω κλεισει ραντεβου με το δερματολογο αλλα επειδη αργει λιγο ειπα να παρω τη γνωμη σας.τι μπορει να εχω??φοβαμαι μη μου πεσουν τα μαλλια! βοηθεια απο καποια κομμωτρια!!τι μπορει να επαθα?? 534787

manoulita-fraoulita

manoulita-fraoulita
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tsihi έγραψε:κοριτσια βοηθεια!!πηγα χθες στο κομμωτηριο να βαψω τα μαλλια μου και σημερα εχει γεμισει το κεφαλι μου (στην κορυφη πιο πολυ)κατι σαν ξερα κακαδακια που πονανε πορτοκαλι χρωμμα.τα βαφω χρονια αλλα δεν μου ειχε ξανασυμβει κατι τετοιο..εχω κλεισει ραντεβου με το δερματολογο αλλα επειδη αργει λιγο ειπα να παρω τη γνωμη σας.τι μπορει να εχω??φοβαμαι μη μου πεσουν τα μαλλια! βοηθεια απο καποια κομμωτρια!!τι μπορει να επαθα?? 534787

αν και το αντικειμενο μ ,δεν ειναι η κομμωτικη μηπως να επισκεφτεις το κοντινοτερο νοσοκομειο μηπως σου χει κανει αλλεργια η βαφη?και καλο θα ηταν να μην τους αφησεις και ετσι αυτουσ που στο εκαναν!!!!
Shocked

giotako


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
καλησπερα,εγω κομμωτρια ειμαι,τι χρωμα τα βαφεις τα μαλλια σου?σε πωταω γιατι αν ειναι πολυ ανοιχτο το χρωαμ,ξανθο δλδ μαλλον ειναι απ το αξυζενε,γιατι χρησιμοποιουμε πολυ δυνατο οξυζ. αν ειναι ενα κανονικο χρωμα μηπως δεν σου το ξεβγαλε καλα κ τα βλεπεις αυτα?εχεις φαγουρα?καμια φορα παιζει ρολο κ το τριχωτο της κεφαλης,δλδ αν ειχες ιδρωσει πριν κ ηταν ανοιχτοι οι ποροι,η βαφη δεν νομιζω να ειχε τπτ γιατι δυσκολα χαλανε,ελπιζω να βοηθησα καπως

tsihi


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ειμαι καστανη και της ειπα να μου τα ανοιξει ενα τονο.χρησιμοποιησε 30ι οξυζενε.παλιοτερα τα ειχα ανταυγες και πιο παλια μαυρα..εκεινη την ωρα με εκαιγε πολυ το κεφαλι και της το ειπα.αυτη μου ειπε πως ειναι φυσιολογικο.

assoula

assoula
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
tsihi έγραψε:ειμαι καστανη και της ειπα να μου τα ανοιξει ενα τονο.χρησιμοποιησε 30ι οξυζενε.παλιοτερα τα ειχα ανταυγες και πιο παλια μαυρα..εκεινη την ωρα με εκαιγε πολυ το κεφαλι και της το ειπα.αυτη μου ειπε πως ειναι φυσιολογικο.
kati 8a se peirakse...prepei na pas se dermatologo to suntomotero dunaton an se ponaei....auta ta kommatakia pou eides einai apo to derma h apla den se elouse kala?

tsihi


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
απο το δερμα ειναι δυστηχως..σαν βουναλακια.

assoula

assoula
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
tsihi έγραψε:απο το δερμα ειναι δυστηχως..σαν βουναλακια.
tote mallon den sou ebale 30 oksizene opws sou eipe(ektos k an to eides) alla 40 k 8a se ekapse...

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
έπρεπε να πας στον δερματολόγο χωρίς ραντεβού γιατί είναι επείγον, θα σε δεχόταν δεν μπορεί.
δεν ξέρω τι μπορεί να είναι αλλά γιατί δεν πας σε νοσοκομείο
για σίγουρα ;

ανδρια!!!

ανδρια!!!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
tsihi έγραψε:απο το δερμα ειναι δυστηχως..σαν βουναλακια.
το επαθα κ εγω την τελευταια φορα που τα εκανα ολα ξανθα..με 40αρι οξυζενε και ρεφλε μετα..ετσουζε και μετα ολο πυον και τετοια στο κεφαλι μου..κοινος καηκα..απο τοτε εκοψα το οξυζενε δ ειχα παει σε δερματολογο φυγαν μετα απο λιγες μερες δλδ μεχρι να πας ισως να εχουν φυγει..βεβαια απο τοτε και μονο ανταυγειεσ να κανω βγαζω απο κανενα που κ που..και παρατηρησα πως αν εχεις λουστει πριν τα βαψεις η εχεισ ξυσει το κεφαλι ειναι ακομα χειροτερα..μην τα σκαλιζεισ θα περασουν..εγω τα πειραζα κιολας και μετα φευγαν σαν ξηροδερμια..κομματια ολοκληρα...

????????


Επισκέπτης
κοπελια τρεχα στο νοσοκομειο

το ιδιο επαθε η κολλητη μου καιγοτανε απο το οξυζενε και της ελεγε ετσι γινεται

πηγε σπιτι της και παρουσιασε τετοια βουναλακια

την αλλη μερα ξυπνησε 5 η ωρα γιατι εχει κυλικειο και ξυπναει χαραματα και ηταν φουσκα πρησμενο ολο της το προσωπο

στο νοσοκομειο της ειπαν οτι αν κατεβαινε το φουσκωμα στο λαιμο θα πνιγοταν στον υπνο της

επαθε αλλεργικο σοκ κι αυτη χρονια τα βαφει( 18 για την ακριβεια) αλλα την επαθε απ την πολλη ωρα που της το αφησανε

τρεχα οπου εφημερευει και ευχομαι ολοψυχα να μην ειναι τιποτα σοβαρο

tsihi


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
πω π κοριτσια πανικοβληθηκα!!ειδικα με το τελευταιο μνμ!! pale εδω που μενω δεν εχει νοσοκομειο!!ουτε εφημερευον τιποτα.μονο ενα ιατρικο κεντρο αρκετα μακρια απο εμενα και αυτη τη τη στιγμη ειμαι μονη με το μωρο ο αντρας μου λειπει,τι θα κανω?λετε να ειναι τοσο επειγον??

????????


Επισκέπτης
tsihi έγραψε:πω π κοριτσια πανικοβληθηκα!!ειδικα με το τελευταιο μνμ!! pale εδω που μενω δεν εχει νοσοκομειο!!ουτε εφημερευον τιποτα.μονο ενα ιατρικο κεντρο αρκετα μακρια απο εμενα και αυτη τη τη στιγμη ειμαι μονη με το μωρο ο αντρας μου λειπει,τι θα κανω?λετε να ειναι τοσο επειγον??



δε θελω να σε πανικοβαλλω πουλακι μου, εμενα η φιλη μου σου ειπα πριν τα εβαψε, (μεσημερι) πηγε σπιτι, εκανε τις λακουβιτσες, κοιμηθηκε το βραδυ, και το αλλο πρωι της εκανε προβλημα, δλδ μες τη νυχτα..........οποτε πηρε 12 ωρες και βαλε

αχ τι να σου πω μη σε παρω και στο λαιμο μου, εγω εχει τυχει να βγαλω τετοια και μετα απο λιγες μερες να φυγουν , αλλα οριστε σε αλλη κοπελα δεν ηταν το ιδιο οποτε πως να σου πω δεν ειναι τιποτα η ειναι......

μηπως να επαιρνες τηλεφωνο την κομμωτρια ξερω γω τι να πω........

toutounaki

toutounaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοριτσι μου γλυκο, παρε τηλ κατεπειγοντως ενα γιατρο για οδηγιες αυτο ειναι δερματικο ουτε εμεις ουτε οι κομμωτριες θα σε κατατοπισουν πληρως, εαν σε ανακουφιζει λουσου με δροσερο νερακι και πηγαινε το πρωι, μη το αφησεις ομως!

????????


Επισκέπτης
σαν πρωτη πυση αφου εισαι μονη ΜΗΝ κοιμασαι και προσεξε αμα τυχον δεις το παραμικρο πρηξιμο ΤΡΕΧΕΙΣ!

martina2010


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
den kserw an ayto pou tha pw einai "xazo" alla tha to pw....... Shocked

an dem mporeis na epikoinwnhshs me to giatro sou kai opws les to nosokomeio einai makria gia na pas tote tha sou prothna na pareis "isws" to kentro dhlhthriaseon...
twra tha mou peis den eipies kati???swstoooo.. aytoi omws kseroun (logika) gia ola ta xhmika ti antidrash exoun ston organismo mas kai ti prepei na proseksoume h na kanoume gia na einai h xhmikh antidrash ligotero epiponh...

H' na pareis to ekab h to kentro ygeias pou les h se opiodhpote nosokomeio pou efhmerebh sta epeigonta kai na toys rwthshs ti prepei na prosekseis tis epwmenes wres se periptosh pou ayto mporei na einai alergikh antidrash.... den mporei.... KAPOIOS tha exei kati na sou pei.......

egw eixa pathei alergiko sok apo to pouthena meta apo 7 xronia xrhshs sxedon sta ponstan... den thymame an eixe ginei amesws meta thn lhpsh tou thymame omws oti arxise na me trwei olo mou to swma na bgazw eksanthimata na prizome kai na exw taseis lypothymias...fysika phga amesws sto nosokomeio alla to patheneis apo ekei pou den to perimeneis......... Rolling Eyes

????????


Επισκέπτης
ολα καλα κοριτσακι?????????

tsihi


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
καλημερα!!ευτυχως ολα καλα προς το παρων.τα σπιθουρακια δεν με πονανε και αυριο παω δερματολογο.απ οτι μου ειπε στο τηλ μαλλον..καηκα Rolling Eyes αλλα θα με δει και απο κοντα.ευχαριστω για το ενδιαφερον σας κοριτσιαφιλακια σε ολες!!

????????


Επισκέπτης
οκ κοπελα μου ολα καλα!

toutounaki

toutounaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αυτα ειναι πολυ καλα νεα! Πολυ χαιρομαι!

manoulita-fraoulita

manoulita-fraoulita
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ....ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!!

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tsihi έγραψε:ειμαι καστανη και της ειπα να μου τα ανοιξει ενα τονο.χρησιμοποιησε 30ι οξυζενε.παλιοτερα τα ειχα ανταυγες και πιο παλια μαυρα..εκεινη την ωρα με εκαιγε πολυ το κεφαλι και της το ειπα.αυτη μου ειπε πως ειναι φυσιολογικο.
ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΝΑ ΣΕ ΚΑΙΕΙ ΚΟΜΜΩΤΡΙΑ ΕΧΩ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΔΕΝ ΕΧΩ Κ ΠΟΛΥ ΕΜΠΥΡΙΑ ,ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΑΡΧΙΖΕΙ ΝΑ ΣΕ ΚΑΙΕΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΤΟ ΒΓΑΛΕΙ ΑΜΕΣΩΣ ΓΤ ΜΠΩΡΕΙ ΝΑ ΠΑΘΕΙΣ ΕΓΚΑΥΜΑ,ΙΣΩΣ ΑΥΤΟ ΝΑ ΕΠΑΘΕΣ ΑΛΛΑ ΣΕ ΜΙΚΡΟ ΒΑΘΜΟ ΤΟ ΕΙΧΑ ΠΑΘΕΙ Κ ΕΓΩ,Κ ΜΝ ΤΟΥΣ ΑΦΗΣΕΙΣ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ

assoula

assoula
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
tsihi έγραψε:καλημερα!!ευτυχως ολα καλα προς το παρων.τα σπιθουρακια δεν με πονανε και αυριο παω δερματολογο.απ οτι μου ειπε στο τηλ μαλλον..καηκα Rolling Eyes αλλα θα με δει και απο κοντα.ευχαριστω για το ενδιαφερον σας κοριτσιαφιλακια σε ολες!!
mprabo xairomai pou eisai kala...apo edw k pera na prosexeis...einai kati kommwtries pou den exoun idea...

nena1988

nena1988
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσακι μου μην πανικοβαλεσαι,εγω συνεχεια το παθαινω που τα βαφω μονη μου στο σπιτι,ισως ηταν λιγο δυνατο το οξυζενε και το επαθες,στο επομενο λουσιμο που θα κανεις θα φυγουν!

http://panotourtestismamas.blogspot.com/

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις