Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
539 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 539 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 3]

xrysaki!

xrysaki!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μεγαλο προβλημα το θεμα των μαλλιων..καθε μηνα βαφη..καθε μηνα ενα πενηνταρικοοο..εσεις γνωριζετε καποιο που να κανει καλη δουλεια κ να εχει καλες τιμες?

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ψαξε βρες κομμωτριες που πανε σε σπιτια που δν εχουν κομμωτηριο..υπάρχουν κομμωτριες που χρεωνουν μόνο το κοστος της βαφής +κανα 10 παραπανω για τον κοπο τους!και οι επαγγελματικες βαφές ειναι πολυ φθηνοτερες απο εξω για τις κομμωτριες! Wink

CHRISLA2216

CHRISLA2216
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κατα την γνωμη μου, ειναι προτιμοτερο να βρεις μια κομμωτρια που να δουλευει κ σε σπιτια..
πολυ πιο οικονομικα θα σου βγει!!
εγω εχω μια φιλη κομμωτρια, και μου επαιρνε 15-29 ευρω μονο.. τωρα πια τα βαφω μονη μου ομως.. γιατι δεν δοκιμαζεις κ εσυ? δεν ειναι καθολου δυσκολο!!

pitsirika


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
xrysaki! έγραψε:Μεγαλο προβλημα το θεμα των μαλλιων..καθε μηνα βαφη..καθε μηνα ενα πενηνταρικοοο..εσεις γνωριζετε καποιο που να κανει καλη δουλεια κ να εχει καλες τιμες?

ξερω στο γαλατσι με προσφορες καθε μερα. πχ τις πεμπτες εχει κουρεμα λουσιμο και φυσικο χτενισμα 10 ευρω...
τριτη-τεταρτη η βαφη 29 ευρω και δωρο το χτενισμα, σαββατο ανταυγειες 35 (διπλες-τριπλες οσες θες) και την παρασκευη χτενισμα λουσιμο θεραπεια 12 ευρω... νομιζω για βαφη σε συμφερει να ερθεις ακομη και απο πειραια Very Happy

Pel Mel 210-2911209, Οδος Χαλεπα (αριθμο δεν θυμαμαι) 11142 Λαμπρινη

balshine


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
κ εγω το ιδιο προβλημα εχω...μηπως γνωριζει καποια κοπελα κανα καλο κομμωτηριο στη ν.σμυρνη η αγ.δημητριο σε λογικες τιμες..

xrysaki!

xrysaki!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μονη μου τα εβαφα αλλα επειδη τα ειχα ξανθα ειχα προβλημα με τα χρωματα..

miki2009

miki2009
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Θα συμφωνήσω με τα κορίτσια . Βρες κοπέλα να έρχεται στο σπίτι. Εγώ για ανταύγειες πληρώνω 20 ευρώ.

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xrysaki! έγραψε:Μεγαλο προβλημα το θεμα των μαλλιων..καθε μηνα βαφη..καθε μηνα ενα πενηνταρικοοο..εσεις γνωριζετε καποιο που να κανει καλη δουλεια κ να εχει καλες τιμες?

κι εμένα η κομμώτριά μου έρχεται στο σπίτι.είναι πολύ φτηνή και τη θεωρώ κορυφή... Smile είμαστε και πειραιά(κερατσίνι) αν θες σου την προτείνω

Elenathens

Elenathens
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Συμφωνω με τα κοριτσια στο σπιτι ειναι σουπερ!

Παρολαυτα μπες και στις προσφορες στο"αλεπουδιτσα"
Γινεται χαμος απο προσφορες σε κομμωτηρια σε ολη την ελλαδα και σε πολλες περιοχες στην αττικη, οποτε θα βρεις στανταρ και στην περιοχη σου!
Νυχια, μαλλια, σπα οτι θες!
Εχει αναδουλειες το συγκεκριμενο επαγγελμα και γινεται χαμος απο προσφορες.
Ακομα και στα τοπικα κομμωτηρια να κοιταξεις τα περισσοτερα εχουν προσφορες.
50€ ειναι πολλα για αυτες τις εποχες!

xrysaki!

xrysaki!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Θα μπω να κοιταξω αμα ειναι..ειρηνη που κοντα μενεις στο κερατσινι;

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xrysaki! έγραψε:Θα μπω να κοιταξω αμα ειναι..ειρηνη που κοντα μενεις στο κερατσινι;

χαραυγή μένω και η κοπέλα ευγένεια

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πάλι καλά να λες!Εγώ πλήρωνα 50Ε σε κοπέλα στο σπίτι ΤΗΣ ούτε καν στο δικό μου!Για ανταύγες θα μου πεις αλλά τι σημασία έχει?Τελικά κατέληξα να πάω κομμωτήριο που πληρώνω 65 και τουλάχιστον μου πετυχαίνουν το χρώμα!

ioannageo

ioannageo
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εγώ πριν από μια εβδομάδα βρήκα ένα φυλλάδιο στην πόρτα του σπιτιού μου. Μια κομμώτρια στην Θεσσαλονίκη δυτικά (χθες την πήρα και ήρθε)πηγαίνει μόνο. Το κούρεμα το έχει 5 ευρώ (γυναικείο, ανδρικό, παιδικό) βαφή που έκανα εγώ χθες 18 ευρώ με Wella (μόνο Wella χρησιμοποιεί),τα άλλα (χτένισμα κλπ) δεν τα θυμάμαι. Πήρα μια κάρτα δικιά της, το φυλλάδιο με τις τιμές το πέταξα.

http://www.beboulino.gr

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Carrie έγραψε:Πάλι καλά να λες!Εγώ πλήρωνα 50Ε σε κοπέλα στο σπίτι ΤΗΣ ούτε καν στο δικό μου!Για ανταύγες θα μου πεις αλλά τι σημασία έχει?Τελικά κατέληξα να πάω κομμωτήριο που πληρώνω 65 και τουλάχιστον μου πετυχαίνουν το χρώμα!

για ανταύγιες εμένα στο κομμωτήριο μου έπαιρναν 50 και για βαφή 35.έχουν διαφορά

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eirini7 έγραψε:
Carrie έγραψε:Πάλι καλά να λες!Εγώ πλήρωνα 50Ε σε κοπέλα στο σπίτι ΤΗΣ ούτε καν στο δικό μου!Για ανταύγες θα μου πεις αλλά τι σημασία έχει?Τελικά κατέληξα να πάω κομμωτήριο που πληρώνω 65 και τουλάχιστον μου πετυχαίνουν το χρώμα!

για ανταύγιες εμένα στο κομμωτήριο μου έπαιρναν 50 και για βαφή 35.έχουν διαφορά

Ναι φυσικά έχει διαφορά αλλά στο ΚΟΜΜΩΤΗΡΙΟ!Δεν περιμένεις να πληρώνεις 50Ε στο σπίτι της κομμώτριας (ούτε καν στο δικό σου!) και μη έχοντας καν τις ανέσεις του κομμωτηρίου (τύπου για να λουστείς έπρεπε να καθίσεις στο καπάκι της τουαλέτας σε ένα μπάνιο 2χ2!!)

CHRISLA2216

CHRISLA2216
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Carrie έγραψε:Πάλι καλά να λες!Εγώ πλήρωνα 50Ε σε κοπέλα στο σπίτι ΤΗΣ ούτε καν στο δικό μου!Για ανταύγες θα μου πεις αλλά τι σημασία έχει?Τελικά κατέληξα να πάω κομμωτήριο που πληρώνω 65 και τουλάχιστον μου πετυχαίνουν το χρώμα!

και 50 που εδινες, παλι παρα πολλα ειναι "για σπιτι"... εγω στο σπιτι της πηγαινα παντα, αλλα το πολυ να εδινα 30 για ανταυγιες..

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
έχεις δίκιο απλά το υλικό που αγοράζει για τις ανταύγιες μου είχε πει ότι είναι ακριβό γιαυτό παίρνουν περισσότερα από την απλή βαφή.η κοπέλα που έρχεται σπίτι μου παίρνει γύρω στα 30 για ανταύγιες.δε θυμάμαι κι ακριβώς γιατί έχω χρόνια να κάνω

CHRISLA2216

CHRISLA2216
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
eirini7 έγραψε:έχεις δίκιο απλά το υλικό που αγοράζει για τις ανταύγιες μου είχε πει ότι είναι ακριβό γιαυτό παίρνουν περισσότερα από την απλή βαφή.η κοπέλα που έρχεται σπίτι μου παίρνει γύρω στα 30 για ανταύγιες.δε θυμάμαι κι ακριβώς γιατί έχω χρόνια να κάνω

οι ανταυγιες ειναι πιο ακριβες, οχι λογω των υλικων..αλλα λογω του χρονου που διαρκουν!!

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
CHRISLA2216 έγραψε:

οι ανταυγιες ειναι πιο ακριβες, οχι λογω των υλικων..αλλα λογω του χρονου που διαρκουν!!

ναι όντως...μια ταλαιπωρία είναι τώρα που το θυμήθηκα..χαχα!!

xrysaki!

xrysaki!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοντα μενουμε ειρηνη..η κοπελα παει μονο σε σπιτια;ποσο παιρνει για χτενισμα;

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xrysaki! έγραψε:Κοντα μενουμε ειρηνη..η κοπελα παει μονο σε σπιτια;ποσο παιρνει για χτενισμα;

ναι σε σπίτια πάει..δε θυμάμαι ακριβώς να σου πω..γύρω στα 10 αλλά δε θυμάμαι καθόλου γιατί σπάνια κάνω χτένισμα.αν θες σου στέλνω το τηλ της να τη ρωτήσεις ο.τι θες

giota1977

giota1977
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΙ ΓΩ ΤΩΡΑ ΝΙΩΘΩ ΗΛΙΘΙΑ Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΜΕΝΩ ΛΙΓΟ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΗ ΘΕΣΑΛΟΝΙΚΗ ΕΡΧΕΤΑΙΣ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΠΛΗΡΩΝΩ ΓΙΑ ΒΑΦΗ (ΡΙΖΑ) ΚΟΥΡΕΜΑ 5Ο ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΑΜΑ ΚΑΝΩ ΑΝΤΑΥΓΕΙΕΣ 100 ΕΥΡΩ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΘΑ ΜΕ ΚΡΑΞΕΤΕ ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ Η ΜΟΝΗ ΠΟΥ ΠΡΙΝ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΕΣΩΣΕ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΚΑΨΙΜΟ ΑΛΛΗΣ ΚΟΜΜΩΤΡΙΑΣ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΕΚΕΙ ΦΥΣΙΚΑ ΕΧΩ Ν ΤΑ ΒΑΨΩ ΑΠΟ ΤΟ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟ ΚΑΙ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΟ ΠΕΝΗΝΤΑΡΙΚΟ ΓΙΑ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΠΟΝΑΩ ΑΠΟ ΤΩΡΑ

xrysaki!

xrysaki!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
η ριζα μαυρισε κ ενα φτηνο κομμωτηριο με προσφορες δεν βρισκω κερατσινι-πειραια ρε γμτ..

chicken

chicken
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλό και οικονομικό κομμωτήριο? Της αδερφής μου!!! Very Happy

Βέβαια καλό και οικονομικό ήταν εδώ και 4 χρόνια που έχει ανοίξει, δεν κατέβασε τις τιμές τώρα με την κρίση. Τι πράμα και αυτό να χρεώνουν τα κέρατά τους δεν το καταλαβαίνω.

Anyway, η αδερφή μου έχει το χτένισμα 10€ ευρώ, το κούρεμα 12€ ευρώ, την βαφή 18€ ρίζα 25€ όλα, Ανταύγειες απο 25€ έως 35€, θεραπείες απο 8€ μέχρι 15€ η ακριβότερη, ρεφλέ 10€, αντρικό κούρεμα 10€ & περμανάντ 40€.

Επίσης υπάρχει αυτό τον μήνα η προσφορά κούρεμα & βαφή 30€.

Το κομμωτήριο βρίσκεται Άνω Γλυφάδα Very Happy

Edit: Επίσης δεν έχει ξεχωριστή τιμή για λούσιμο!!! Μα είναι δυνατόν να χρεώνουν το λούσιμο? Σαν την άλλη βλακεία που χρεώνουν διαφορετικά το γαλλικό απο το ένα χρώμα......

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
chicken έγραψε:Καλό και οικονομικό κομμωτήριο? Της αδερφής μου!!! Very Happy

Βέβαια καλό και οικονομικό ήταν εδώ και 4 χρόνια που έχει ανοίξει, δεν κατέβασε τις τιμές τώρα με την κρίση. Τι πράμα και αυτό να χρεώνουν τα κέρατά τους δεν το καταλαβαίνω.

Anyway, η αδερφή μου έχει το χτένισμα 10€ ευρώ, το κούρεμα 12€ ευρώ, την βαφή 18€ ρίζα 25€ όλα, Ανταύγειες απο 25€ έως 35€, θεραπείες απο 8€ μέχρι 15€ η ακριβότερη, ρεφλέ 10€, αντρικό κούρεμα 10€ & περμανάντ 40€.

Επίσης υπάρχει αυτό τον μήνα η προσφορά κούρεμα & βαφή 30€.

Το κομμωτήριο βρίσκεται Άνω Γλυφάδα Very Happy

Edit: Επίσης δεν έχει ξεχωριστή τιμή για λούσιμο!!! Μα είναι δυνατόν να χρεώνουν το λούσιμο? Σαν την άλλη βλακεία που χρεώνουν διαφορετικά το γαλλικό απο το ένα χρώμα......

η ελενη ειναι σουπερ κομμωτηρια και γαμώ τα παιδιαααααααααααααααααααααα. Very Happy Very Happy Very Happy

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις