Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
59 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 59 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 41]

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evi27 έγραψε:άσχετο...είδατε που το πρίσμα της ερτ έγινε deutsche welle και το σινέ bbc???

τι ειναι αυτο???? Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #21 - Σελίδα 3 911307 Embarassed Embarassed Embarassed


**ααααααααα αλλαξαν τα καναλια?τα πηραν αλλοι? για λιγο νομιζα οτι μιλας κινεζικα χαχαχαχαχα



Αντα καλη ξεκουραση!!

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Άντα όνειρα γλυκά!!


Έλλη είναι ξένα κανάλια.... Embarassed

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:Λιανα μου να πας να σου φυγει η ενοια!!! Ειναι πολυ γαιδουρια μερικοι ανθρωποι τελικα!!Συγγνωμη γιατι ειναι και συγγενεις σου αλλα δν δεχομαι τετοιες συμπεριφορες!! και μαλιστα σε μια τοσο γλυκια κοπελα οπως εσυ!!!!

να μην κατσεις να σε πατανε,γενικοτερα, γιατι λες οτι γενικα τους κανεις και δουλειες και αποτι φαινεται δν το αναγνωριζουν ουτως η αλλως!!μονο αυτο θα σου πω!!!

καλο μπανακι!!

Εμενα η γραμματεας μου ειπε ειναι 50 η εξεταση, ο υπερηχος φανταζομαι και 10ε το παπ που γραφεται στο βιβλιαριο!

λιανα μου συμφωνω απολυτα με την ελλη τη γαιδουρινη συμπεριφορα ειναι αυτη δεν εχουν καθολου τσιπα πανω τους αντι να σε προσεχουν τωρα που εισαι εγκυουλα να σε αγαπανε και να μιλανε με τα καλυτερα λογια για σενα τη να πω ντροπη τους μερικοι ανθρωποι ειναι πολυ αχαριστοι συγνωμη κ ολας αυτη ειναι η αποψη μου ελπιζω να μην παρεξηγηθω το λεω με καλη προθεση απλα εχε στο πισω μερος του μυαλου σου οτι οτι συμπεριφορα σου δινουν αναλογη συμπεριφορα θα εισπρατουν παντως τωρα που εχεις ενα μωρακι στην κοιλιτσα σου μην ακους κανεναν απο το ενα αυτι θα μπαινει απο το αλλο θα βγαινει κανε την κουφη οσο μπορεις μονο για το καλο το δικο σου και του παιδιου σου πηγαινε να δεις και το μικρουλακι σου να σου φυγει το αγχος ολα καλα θα ειναι μην ανησυχεις

ασχετο κοριτσια σε ιδιωτικο ιατρειο για το τεστ παπ καθε χρονο ποσο πληρωνετε στον γιατρο σας ???

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγάπη μου αν διαβάσεις παραπάνω έχουμε πει για τους γιατρούς!!! Very Happy

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω κοριτσια μου δινω 70 ευρω στον γυναικολογο μου για τεστ παπ καθε χρονο και τωρα ειναι να κανω παπ τον μαιο

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη έγραψε:εγω κοριτσια μου δινω 70 ευρω στον γυναικολογο μου για τεστ παπ καθε χρονο και τωρα ειναι να κανω παπ τον μαιο


φάνταζομαι και για υπέρηχο κι εξέταση έτσι?όχι μόνο για παπ! νομίζω πως στην αθήνα είναι πιο ακριβά...δεν ξέρω.. Rolling Eyes

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη έγραψε:
boubou έγραψε:Λιανα μου να πας να σου φυγει η ενοια!!! Ειναι πολυ γαιδουρια μερικοι ανθρωποι τελικα!!Συγγνωμη γιατι ειναι και συγγενεις σου αλλα δν δεχομαι τετοιες συμπεριφορες!! και μαλιστα σε μια τοσο γλυκια κοπελα οπως εσυ!!!!

να μην κατσεις να σε πατανε,γενικοτερα, γιατι λες οτι γενικα τους κανεις και δουλειες και αποτι φαινεται δν το αναγνωριζουν ουτως η αλλως!!μονο αυτο θα σου πω!!!

καλο μπανακι!!

Εμενα η γραμματεας μου ειπε ειναι 50 η εξεταση, ο υπερηχος φανταζομαι και 10ε το παπ που γραφεται στο βιβλιαριο!

λιανα μου συμφωνω απολυτα με την ελλη τη γαιδουρινη συμπεριφορα ειναι αυτη δεν εχουν καθολου τσιπα πανω τους αντι να σε προσεχουν τωρα που εισαι εγκυουλα να σε αγαπανε και να μιλανε με τα καλυτερα λογια για σενα τη να πω ντροπη τους μερικοι ανθρωποι ειναι πολυ αχαριστοι συγνωμη κ ολας αυτη ειναι η αποψη μου ελπιζω να μην παρεξηγηθω το λεω με καλη προθεση απλα εχε στο πισω μερος του μυαλου σου οτι οτι συμπεριφορα σου δινουν αναλογη συμπεριφορα θα εισπρατουν παντως τωρα που εχεις ενα μωρακι στην κοιλιτσα σου μην ακους κανεναν απο το ενα αυτι θα μπαινει απο το αλλο θα βγαινει κανε την κουφη οσο μπορεις μονο για το καλο το δικο σου και του παιδιου σου πηγαινε να δεις και το μικρουλακι σου να σου φυγει το αγχος ολα καλα θα ειναι μην ανησυχεις

ασχετο κοριτσια σε ιδιωτικο ιατρειο για το τεστ παπ καθε χρονο ποσο πληρωνετε στον γιατρο σας ???

αγαπη εγω κανω καθε 1,5 χρονο γενικο τσεκ απ στον γυναικολογο..πληρωνω 120€ αλλα παιρνω πισω απο το ταμειο τα 90...

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γκρινιάρα 120????πολλά.... Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #21 - Σελίδα 3 606100 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #21 - Σελίδα 3 606100

a-niki


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλησπερα καλησπερα κοριτσακια.. Τι κανετε? εχω χασει και το 19 και το20 Crying or Very sad Crying or Very sad Πεστε μου τα νεα σας εν συντομια. Κανενα ευχαριστο?,
Να σας πω και εγω τα δικα μου γιατι δεν βγαζω ακρη... ΚΑρυοτυπος οκ, κλεισαμε και ραντεβου να τις δει ενας γενετιστης αλλα απο οτι ειπε η κοπελα στο κεντρο ειναι μια χαρα. (οπως αλλωστε η εξεταση θρομβοφιλιας). Τοσο γκατεμια λοιπον? δυο στα δυο. Επισης μετα την αποξεση εδω και 1 1/2 μηνα ειχα συνεχομενα λιγο αιμα , ελαχιστο. ηρθε η περιοδος αλλα αυτο συνεχιζε.. πηγα για υπερηχο και υπαρχει μια κυστη στην ωοθηκη ... (μεσα σε 15 μερες εγινε) Θα παρω αντισυλληπτικα για ενα μηνα να την απορροφυσει ο οργανισμος. Οποτε για ενα διαστημα βγαινω απο το παιχνιδι "παιδι"
Η γκατεμια οπως βλεπεται συνεχιζεται...

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
απ οτι εχω καταλαβει,οταν πας στον γυναικολογο σου κανει σιγουρα υπερηχο και αυτο ειναι που σε χρεωνει σαν επισκεψη (αυτος που εκλεισα παιρνει δηλ.50€ επισκεψη)και οτι αλλο κανεις μετα σε χρεωνει εξτρα, οπως και το παπ! Απλα τωρα με τον εοπυυ αυτοι που ειναι συμβεβλημενοι το γραφουν κι ετσι θα πληρωσω συνδρομη μονο 10€

Ο αλλος που θελω νομιζω παιρνει 40€ οποτε μαλλον στον αλλον θα παω! Rolling Eyes

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
λιανα να πας στον γιατρο για να ηρεμισεις...και σε παρακαλω μην καθεσαι κι ακους τις βλακειες που σου λενε...αν ησουν οπως ειπε ο πεθερος σου ανεπροκοπη ουτε σπιτι θα'χες ουτε οικογενεια...θα γυρνουσες και θα εκανες τη ζωη σου...


αντε γιατι πολυ τα'χω παρει με τα πεθερικα γενικως...διαβαζα και ενα θεματακι εχθες στο φορουμ και δεν μπορω να πιστεψω πως υπαρχουν τετοιοι ανθρωποι...ΕΛΕΟΣ!!!!!!

και να μην ξεχνας...ΕΧΕΙΣ ΕΜΑΣ ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ

Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #21 - Σελίδα 3 M085

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
a-niki έγραψε:καλησπερα καλησπερα κοριτσακια.. Τι κανετε? εχω χασει και το 19 και το20 Crying or Very sad Crying or Very sad Πεστε μου τα νεα σας εν συντομια. Κανενα ευχαριστο?,
Να σας πω και εγω τα δικα μου γιατι δεν βγαζω ακρη... ΚΑρυοτυπος οκ, κλεισαμε και ραντεβου να τις δει ενας γενετιστης αλλα απο οτι ειπε η κοπελα στο κεντρο ειναι μια χαρα. (οπως αλλωστε η εξεταση θρομβοφιλιας). Τοσο γκατεμια λοιπον? δυο στα δυο. Επισης μετα την αποξεση εδω και 1 1/2 μηνα ειχα συνεχομενα λιγο αιμα , ελαχιστο. ηρθε η περιοδος αλλα αυτο συνεχιζε.. πηγα για υπερηχο και υπαρχει μια κυστη στην ωοθηκη ... (μεσα σε 15 μερες εγινε) Θα παρω αντισυλληπτικα για ενα μηνα να την απορροφυσει ο οργανισμος. Οποτε για ενα διαστημα βγαινω απο το παιχνιδι "παιδι"
Η γκατεμια οπως βλεπεται συνεχιζεται...


γεια σου κορίτσι!!υπομόνη!!όλα θα φτιάξουν!να είσαι όσο πιο αισιόδοξη μπορείς!!νέα δεν θυάμαι αλήθεια να σου πω!!είναι τόσα πολλά αυτά που λέμε!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #21 - Σελίδα 3 911307

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evi27 έγραψε:γκρινιάρα 120????πολλά.... Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #21 - Σελίδα 3 606100 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #21 - Σελίδα 3 606100

επειδη παιρνω τα περισσοτερα πισω να σου πω την αληθεια δεν μου φαινεται...

μετα τα 30 πυ θα κανω καθε χρονο τεστ παπ θα κατεβει το ποσο στα 70 αν θυμαμαι καλα!!!!

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lia-ka έγραψε:κοριτσια επειδη φοβαμαι λιγο θα παω στον γιατρο το απογευμα!δεν εχω κανενα διπλα μου που να με καταλαβαινει,ο καθενας τα δικα του!εγω κοιταω να μην κανω τιποτα και ο πεθερος μου με λεει ενεπροκοπη. Sad γιατι ρε κοριτσια,απο τα 16 ειμαι διπλα τους και τους κανω δουλειες συνεχεια,και τωρα μου λενε και κουβεντες απο πανω.ειπα να μην τους ακουω,αλλα οι ορμονες δεν με αφηνουν.
τους έχεις παραχαϊδέψει γιαυτό σε κάνουν έτσι, για ρίξε κανένα βρισίδι να δεις πως θα σε αγαπούν. Τι είσαι και θα σε πει ανεπρόκοπη ; δεν ντρέπεται !! να απαντάς όταν σου μιλάνε άσχημα για να δουν οτι δεν τους παίρνει άλλο και να το βουλώσουν.

καλορίζικο κορίτσια Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #21 - Σελίδα 3 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #21 - Σελίδα 3 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #21 - Σελίδα 3 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #21 - Σελίδα 3 417472
Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #21 - Σελίδα 3 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #21 - Σελίδα 3 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #21 - Σελίδα 3 654316

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λεμονάκι έγραψε:
τους έχεις παραχαϊδέψει γιαυτό σε κάνουν έτσι, για ρίξε κανένα βρισίδι να δεις πως θα σε αγαπούν. Τι είσαι και θα σε πει ανεπρόκοπη ; δεν ντρέπεται !! να απαντάς όταν σου μιλάνε άσχημα για να δουν οτι δεν τους παίρνει άλλο και να το βουλώσουν.

καλορίζικο κορίτσια Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #21 - Σελίδα 3 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #21 - Σελίδα 3 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #21 - Σελίδα 3 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #21 - Σελίδα 3 417472
Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #21 - Σελίδα 3 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #21 - Σελίδα 3 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #21 - Σελίδα 3 654316



πολύ καλά τα λες!!μπράβο!!!

γεια σου Λεμονάκι! Very Happy

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Νικη μου λιγο υπομονη και σκεψου θετικα!! αφου ολες οι εξετασεις βγηκαν καλες σου ευχομαι με το που θα ξαναμπεις στο παιχνιδι να ερθει το τριτο σπορακι και να κανει κατι μαγικο!!Να μεινει στην κοιλιτσα σου 9 μηνες και να βγει ενα υγιεστατο μπεμπακι στην αγκαλια σου!!!!!

Λεμονακι καλα τα λες!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #21 - Σελίδα 3 417472

Γκρινιαρα αν εδω επαιρναν τοσο θα πηγαινα μονο στο νοσοκομειο!! παρα πολλα λεφτα!!!!

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evi27 έγραψε:
αγαπη έγραψε:εγω κοριτσια μου δινω 70 ευρω στον γυναικολογο μου για τεστ παπ καθε χρονο και τωρα ειναι να κανω παπ τον μαιο


φάνταζομαι και για υπέρηχο κι εξέταση έτσι?όχι μόνο για παπ! νομίζω πως στην αθήνα είναι πιο ακριβά...δεν ξέρω.. Rolling Eyes

70 ευρω μονο για τεστ παπ ευη μου δινω πριν ενα χρονο που ενιωθα καποια μικρα τσιμπιματακια στο ενα στηθος μου του ζητησα εγω να το ψιλαφίση δεν μου κανει υπερηχο και αναρρωτιεμε τωρα εγω μηπως τωρα που ξεκινησαμε ελευθερα πρεπει να κανω υπερηχο κοιλιας? και κολπικο υπερηχο? να δουμε οτι ολα ειναι κομπλε??? ειχα κανει κολπικο υπερηχο πριν δυο χρονια ετσι προληπτικα τσεκ απ δηλαδη και ολα ηταν οκ. Υπερηχο κοιλιας εκανα τον ιουλιο που μας περασε την εξεταση που πρεπει να πιεις πολυ νερο για να δουν την κυστη νωμιζο αυτη δεν ειναι η κανω λαθος???

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
άντε μη χεσ@, το θέλουν το βρίσιμο.
όταν τους φέρεσαι άσχημα σε κοιτάν μες στα μάτια τα κοράκια και όταν τρέχεις απο πίσω τους σε λένε και σκυλί.
Συγχύστηκα !! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #21 - Σελίδα 3 186566

κανένα νέο έχουμε ;


εγώ δίνω 60 ευρώ

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μολις ηρθα,εχετε δικιο κοριτσια,απλα αν απαντησω τωρα θα ταραχευτω και δεν θελω!απλα τερμα οι καλοσηνες!αγαπες μου κοντεψα να πεσω κατω στο μπανιο,τρομερη ζαλαδα,θα σας αφησω γιατι γυριζουν ολα,με το ζορι γραφω.θα σας πω νεα οταν ερθω!στειλτε μου την θετικη ενεργεια σας!σας αγαπω!

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κατι ασχετο...αφορα οσες απεβαλλαν...

ποσα λεφτα πληρωσατε για την αποβολη???

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχαχαα αχ βρε Λεμονακι!! chill!!! Wink Wink

νεο δν νομιζω να εχουμε!! εκτος αν γερασα τοσο που ξεχναω κιολας Razz Razz Razz Razz

εσυ γιατι δν πηγες για νυφικο???

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lia-ka έγραψε:μολις ηρθα,εχετε δικιο κοριτσια,απλα αν απαντησω τωρα θα ταραχευτω και δεν θελω!απλα τερμα οι καλοσηνες!αγαπες μου κοντεψα να πεσω κατω στο μπανιο,τρομερη ζαλαδα,θα σας αφησω γιατι γυριζουν ολα,με το ζορι γραφω.θα σας πω νεα οταν ερθω!στειλτε μου την θετικη ενεργεια σας!σας αγαπω!


ολα καλα θα πανε κοριτσακι μου!!! ολη τη θετικη μου ενεργειααααααααα Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #21 - Σελίδα 3 379767 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #21 - Σελίδα 3 379767 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #21 - Σελίδα 3 379767 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #21 - Σελίδα 3 379767 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #21 - Σελίδα 3 379767

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lia-ka έγραψε:μολις ηρθα,εχετε δικιο κοριτσια,απλα αν απαντησω τωρα θα ταραχευτω και δεν θελω!απλα τερμα οι καλοσηνες!αγαπες μου κοντεψα να πεσω κατω στο μπανιο,τρομερη ζαλαδα,θα σας αφησω γιατι γυριζουν ολα,με το ζορι γραφω.θα σας πω νεα οταν ερθω!στειλτε μου την θετικη ενεργεια σας!σας αγαπω!


λιανα μου να προσχεις καλε...ειδικα στο μπανιο με τα νερα...ειναι επικινδυνο...σου στελνω τη θετικη μου ενεργεια και ευχομαι να πανε ολα καλα...θα περιμενουμε νεα σου...Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #21 - Σελίδα 3 M032Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #21 - Σελίδα 3 M032Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #21 - Σελίδα 3 M032

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη έγραψε:
70 ευρω μονο για τεστ παπ ευη μου δινω πριν ενα χρονο που ενιωθα καποια μικρα τσιμπιματακια στο ενα στηθος μου του ζητησα εγω να το ψιλαφίση δεν μου κανει υπερηχο και αναρρωτιεμε τωρα εγω μηπως τωρα που ξεκινησαμε ελευθερα πρεπει να κανω υπερηχο κοιλιας? και κολπικο υπερηχο? να δουμε οτι ολα ειναι κομπλε??? ειχα κανει κολπικο υπερηχο πριν δυο χρονια ετσι προληπτικα τσεκ απ δηλαδη και ολα ηταν οκ. Υπερηχο κοιλιας εκανα τον ιουλιο που μας περασε την εξεταση που πρεπει να πιεις πολυ νερο για να δουν την κυστη νωμιζο αυτη δεν ειναι η κανω λαθος???


αγάπη μου τι να πώ!!εμένα μου κάνει πάντα κολπικό υπέρηχο έτσι κι αλλιώς!!κι όχι μόνο παπ!και ψηλάφιση στήθους κι αν χρειαστεί και υπέρηχο στήθους!μιας κι είναι και μαστολόγος!δλδ 70ε για να σου κάνει μόνο παπ?απαράδεκτο!

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lia-ka έγραψε:μολις ηρθα,εχετε δικιο κοριτσια,απλα αν απαντησω τωρα θα ταραχευτω και δεν θελω!απλα τερμα οι καλοσηνες!αγαπες μου κοντεψα να πεσω κατω στο μπανιο,τρομερη ζαλαδα,θα σας αφησω γιατι γυριζουν ολα,με το ζορι γραφω.θα σας πω νεα οταν ερθω!στειλτε μου την θετικη ενεργεια σας!σας αγαπω!


Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #21 - Σελίδα 3 334590 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #21 - Σελίδα 3 334590 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #21 - Σελίδα 3 334590 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #21 - Σελίδα 3 334590 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #21 - Σελίδα 3 334590

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις