Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
440 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 440 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

1(TV) SKOTEINO MYSTIKO.. Empty (TV) SKOTEINO MYSTIKO.. Τετ Μαρ 21, 2012 12:50 pm

martina2010


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ENAS PATERAS XWRIZH STH GENNA TA DIDYMA POY EFERE STON KOSMO H SYZHGOS TOY GIA NA THS KRYPSH OTI TO KORITSAKI TOYS GENNHTHIKE ME SYNDROMO DOWN..... Sad Sad XRONIA META TO MYSTIKO TOY TON STOIXEIWNEI...

ENA ERGO POY MOLHS KSEKINHSE STO MEGA KAI APO THN ARXH SE KATHILONH..... Shocked Shocked Shocked

2(TV) SKOTEINO MYSTIKO.. Empty Απ: (TV) SKOTEINO MYSTIKO.. Τετ Μαρ 21, 2012 12:56 pm

bell

bell
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
martina2010 έγραψε:ENAS PATERAS XWRIZH STH GENNA TA DIDYMA POY EFERE STON KOSMO H SYZHGOS TOY GIA NA THS KRYPSH OTI TO KORITSAKI TOYS GENNHTHIKE ME SYNDROMO DOWN..... Sad Sad XRONIA META TO MYSTIKO TOY TON STOIXEIWNEI...

ENA ERGO POY MOLHS KSEKINHSE STO MEGA KAI APO THN ARXH SE KATHILONH..... Shocked Shocked Shocked

Πες μου ότι ΚΑΙ αυτό είναι τούρκικο!!!

3(TV) SKOTEINO MYSTIKO.. Empty Απ: (TV) SKOTEINO MYSTIKO.. Τετ Μαρ 21, 2012 12:58 pm

bell

bell
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ζητώ συγνώμη! είπες ταινι.Κατάλαβα σειρα...Very Happy

4(TV) SKOTEINO MYSTIKO.. Empty Απ: (TV) SKOTEINO MYSTIKO.. Τετ Μαρ 21, 2012 1:00 pm

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αυτο βλεπω,τελειο!!!!!!!!

5(TV) SKOTEINO MYSTIKO.. Empty Απ: (TV) SKOTEINO MYSTIKO.. Τετ Μαρ 21, 2012 1:15 pm

bebaki!!!

bebaki!!!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Κι εγω αυτο βλεπω!!!!!!!

6(TV) SKOTEINO MYSTIKO.. Empty Απ: (TV) SKOTEINO MYSTIKO.. Τετ Μαρ 21, 2012 1:51 pm

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
όταν τελειώσει θα ήταν ενδιαφέρον να σχολιάζαμε την απόφαση του πατέρα..

7(TV) SKOTEINO MYSTIKO.. Empty Απ: (TV) SKOTEINO MYSTIKO.. Πεμ Μαρ 22, 2012 12:11 am

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βασικα-ειναι-βιβλιο-και-λεγεται:η-κορη-του-φυλακα-της-μνημης!!ειναι-λιγο-διαφορετικο-στο-βιβλιο-και-πολλα-δεν-τα-εδειξε-στο-εργο-!ακομα-και-το-τελος-ειναι-διαφορετικο..........τελος-παντων!
ο-πατερας-ειναι-το-θυμα-στην-ιστορια-γιατι-αγαπησε-πολυ-την-γυναικα-του-και-δεν-ηθελε-να-την-στεναχωρησει-πληγωνοντας-αλλους!!!ηξερε-πως-αισθανοταν-η-δικη-του-μητερα-εχοντας-ενα-τετοιο-παιδακι!!κανενας-δεν-μπορει-να-κρινει-αν-δεν-βρεθει-στην-θεση-αυτη!!!

8(TV) SKOTEINO MYSTIKO.. Empty Απ: (TV) SKOTEINO MYSTIKO.. Πεμ Μαρ 22, 2012 12:12 am

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σαν ταινία δεν μου άρεσε, αλλά το θέμα της ήταν συγκλονιστικό.
δεν μπορώ να φανταστώ πως μπορούν κάποιοι άνθρωποι και παίρνουν αυτές τις αποφάσεις. να αφήσεις το παιδί σου;;;;;;
βέβαια η γέννηση των παιδιών στο έργο έγινε σε μια εποχή που δεν ήξεραν και πολλά πράγματα για το σύνδρομο DOWN και υπήρχαν πολλές προκαταλήψεις. φυσικά αυτό δεν δικαιολογεί τον πατέρα.
το κακό ειναι οτι συνεχίζουμε και έχουμε προκαταλήψεις.
το καλύτερο στο έργο ήταν το παραμυθάκι που έλεγε η μαμά στο κοριτσάκι για το funny bunny και το honey bunny.

9(TV) SKOTEINO MYSTIKO.. Empty Απ: (TV) SKOTEINO MYSTIKO.. Πεμ Μαρ 22, 2012 12:52 am

bebaki!!!

bebaki!!!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Και μενα δεν μου αρεσε τοσο!Περιμενα να δω περοσσοτερα πραγματα για το πως μεγαλωσε αυτο το παιδι και τι δυσκολιες αντιμετωπισε,πιο πολυ πρωταγωνιστης ηταν ο πατερας παρα το κοριτσακι!
Παρολα αυτα,μπραβο στο μεγκα που εβαλε μια τετοια ταινια τετοια μερα!!!!!

10(TV) SKOTEINO MYSTIKO.. Empty ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ! Πεμ Μαρ 22, 2012 1:03 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
το θεμα για μενα ηταν η διαφορα στον τροπο που μεγαλωσαν τα 2 παιδια.το αγορι ηταν δυστυχισμενο και ας ηταν "φυσιολογικο" ενω το κοριτσι ευτυχισμενο και μεγαλωσε με αγαπη.οποτε ολα εξαρτωνται απο τους γονεις ειτε το παιδι ειναι υγιης ειτε οχι.

11(TV) SKOTEINO MYSTIKO.. Empty Απ: (TV) SKOTEINO MYSTIKO.. Πεμ Μαρ 22, 2012 1:51 am

ksapphire

ksapphire
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Βρε κοριτσια εκλαιγα καθ ολη τη διαρκεια του εργου.
Το τελος ομως δεν μου αρεσε,θα το ηθελα λιγο διαφορετικο.
Οσο για το honey bunny τελειο και τελεια σκηνη.

12(TV) SKOTEINO MYSTIKO.. Empty Απ: (TV) SKOTEINO MYSTIKO.. Πεμ Μαρ 22, 2012 2:32 am

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αρχισα να τη βλεπω!!! ειπα να παω να ξαπλωσω στο κρεβατι να τη δω και τελικα με πηρε ο υπνος!! Mad
τι εγινε ρε κοριτσια στο τελος? την ειδα μεχρι εκει που ο πατερας ειχε βρει την κορη και την εβγαζε φωτο.. ηταν πια 18 χρονων!

13(TV) SKOTEINO MYSTIKO.. Empty Απ: (TV) SKOTEINO MYSTIKO.. Πεμ Μαρ 22, 2012 2:39 am

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ksapphire έγραψε:Βρε κοριτσια εκλαιγα καθ ολη τη διαρκεια του εργου.
Το τελος ομως δεν μου αρεσε,θα το ηθελα λιγο διαφορετικο.
Οσο για το honey bunny τελειο και τελεια σκηνη.


το τέλος ήταν εξωπραγματικό.
υπήρχε περίπτωση να αντιδρούσε τόσο ήρεμα μια μάνα που τόσα χρόνια νόμιζε πως το παιδί της ήταν νεκρό και τελικά το μεγάλωνε μια άλλη;
εμένα αυτό μου έκανε εντύπωση. πολύ χαλαρά τους έδειξε στην ταινία.

14(TV) SKOTEINO MYSTIKO.. Empty Απ: (TV) SKOTEINO MYSTIKO.. Πεμ Μαρ 22, 2012 2:44 am

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι εγινε τελικα???

15(TV) SKOTEINO MYSTIKO.. Empty ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ! Πεμ Μαρ 22, 2012 2:44 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
η κορη εκανε μια σχεση με ενα παιδι με το συνδρομο,ολα καλα με αυτο το θεμα.μετα εδειξε οτι η γυναικα ειχε δεσμο με αλλον και την ανακαλυψε ο γιος και εδειχνε οτι ηταν οξυθυμος και δυστυχισμενος.τελικα χωρισε το ζευγαρι,η γυναικα ηταν ετοιμη να παντρευτει αλλον,γιος και πατερας το ηξεραν.μετα ο πατερας πεθανε απο ανευρυσμα που ειχε χρονια και δεν το ηξερε.μανα και γιος μπηκαν στο δωματιο με τις φωτογραφιες και βρηκαν το κοριτσακι και τα γραμματα,πηγαν βρηκαν την αλλη γυναικα και το κοριτσι,η γυναικα συστησε την βιολογικη μαμα στο παιδι ως την πραγματικη του μαμα,το κοριτσι χαμογελασε,τα αδερφια μεταξυ τους μια χαρα και εκει τελειωσε.

16(TV) SKOTEINO MYSTIKO.. Empty Απ: (TV) SKOTEINO MYSTIKO.. Πεμ Μαρ 22, 2012 2:51 am

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αααα... Rolling Eyes μαλιστα.. να πω κατι στην florentiab. Μπορει να μας φαινετε απιστευτο αλλα οντως υπαρχει αυτο στις μητερες σαν φαινομενο. Πχ γεννας ενα μωρο και αν δεν το παρεις αγκαλια αμεσα σχετικα (ποσο μαλλον οπως στην ταινια που το ειχε για νεκρο) τοτε κατα ενα περιεργο λογο αποξενωνεσαι αν μπορω να το πω ετσι.
υπαρχει φυσικα ανα πασα στιγμη το μητρικο ενστικτο που ειναι σε αναμονη αλλα θελει τον χρονο του. εγω στη θεση της σιγουρα θα ειμουν σε κατασταση σοκ και να μη το συνηδητοποιουσα αμεσως οτι εχω μπροστα τη νεκρη μεχρι τωρα κορη μου. αργοτερα θα ξεσπουσα..

17(TV) SKOTEINO MYSTIKO.. Empty Απ: (TV) SKOTEINO MYSTIKO.. Πεμ Μαρ 22, 2012 3:14 am

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
KRISTI 1 έγραψε:το θεμα για μενα ηταν η διαφορα στον τροπο που μεγαλωσαν τα 2 παιδια.το αγορι ηταν δυστυχισμενο και ας ηταν "φυσιολογικο" ενω το κοριτσι ευτυχισμενο και μεγαλωσε με αγαπη.οποτε ολα εξαρτωνται απο τους γονεις ειτε το παιδι ειναι υγιης ειτε οχι.

σωστά..

18(TV) SKOTEINO MYSTIKO.. Empty Απ: (TV) SKOTEINO MYSTIKO.. Πεμ Μαρ 22, 2012 3:17 am

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
KRISTI 1 έγραψε:το θεμα για μενα ηταν η διαφορα στον τροπο που μεγαλωσαν τα 2 παιδια.το αγορι ηταν δυστυχισμενο και ας ηταν "φυσιολογικο" ενω το κοριτσι ευτυχισμενο και μεγαλωσε με αγαπη.οποτε ολα εξαρτωνται απο τους γονεις ειτε το παιδι ειναι υγιης ειτε οχι.

ακριβώς!κι εγώ αυτό νομίζω ότι ήθελε να δείξει.για τον πατέρα δεν ξέρω τι να πω..αν δεν είχε την εμπειρία με την αδερφή του δε θα έδινε το παιδί.το έκανε για να μην καταστρέψει τη ζωή της γυναίκας του.εννοείται ότι αυτό έγινε το 64 που θεωρούσαν καταστροφή να γεννηθεί ένα τέτοιο παιδί.

19(TV) SKOTEINO MYSTIKO.. Empty Απ: (TV) SKOTEINO MYSTIKO.. Πεμ Μαρ 22, 2012 3:51 am

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="KRISTI 1"]το θεμα για μενα ηταν η διαφορα στον τροπο που μεγαλωσαν τα 2 παιδια.το αγορι ηταν δυστυχισμενο και ας ηταν "φυσιολογικο" ενω το κοριτσι ευτυχισμενο και μεγαλωσε με αγαπη.οποτε ολα εξαρτωνται απο τους γονεις ειτε το παιδι ειναι υγιης ειτε οχι.[/quot

ετσι-ακριβως-το-διατυπωνει-στο-βιβλιο!!και-ολη-η-οικογενεια-εγινε-δυστηχισμενη-με-αυτη-την-αποφαση-του-πατερα!!

20(TV) SKOTEINO MYSTIKO.. Empty Απ: (TV) SKOTEINO MYSTIKO.. Πεμ Μαρ 22, 2012 4:03 am

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
valerakievelinaki έγραψε:βασικα-ειναι-βιβλιο-και-λεγεται:η-κορη-του-φυλακα-της-μνημης!!ειναι-λιγο-διαφορετικο-στο-βιβλιο-και-πολλα-δεν-τα-εδειξε-στο-εργο-!ακομα-και-το-τελος-ειναι-διαφορετικο..........τελος-παντων!
ο-πατερας-ειναι-το-θυμα-στην-ιστορια-γιατι-αγαπησε-πολυ-την-γυναικα-του-και-δεν-ηθελε-να-την-στεναχωρησει-πληγωνοντας-αλλους!!!ηξερε-πως-αισθανοταν-η-δικη-του-μητερα-εχοντας-ενα-τετοιο-παιδακι!!κανενας-δεν-μπορει-να-κρινει-αν-δεν-βρεθει-στην-θεση-αυτη!!!

τι γίνεται στο τέλος στο βιβλίο;;

21(TV) SKOTEINO MYSTIKO.. Empty Απ: (TV) SKOTEINO MYSTIKO.. Πεμ Μαρ 22, 2012 4:07 am

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eirini7 έγραψε:
valerakievelinaki έγραψε:βασικα-ειναι-βιβλιο-και-λεγεται:η-κορη-του-φυλακα-της-μνημης!!ειναι-λιγο-διαφορετικο-στο-βιβλιο-και-πολλα-δεν-τα-εδειξε-στο-εργο-!ακομα-και-το-τελος-ειναι-διαφορετικο..........τελος-παντων!
ο-πατερας-ειναι-το-θυμα-στην-ιστορια-γιατι-αγαπησε-πολυ-την-γυναικα-του-και-δεν-ηθελε-να-την-στεναχωρησει-πληγωνοντας-αλλους!!!ηξερε-πως-αισθανοταν-η-δικη-του-μητερα-εχοντας-ενα-τετοιο-παιδακι!!κανενας-δεν-μπορει-να-κρινει-αν-δεν-βρεθει-στην-θεση-αυτη!!!

τι γίνεται στο τέλος στο βιβλίο;;

η-καρολιν-παντρευεται-και-επιτελους-ακολουθει-τον-αγαπημενο-της-στα-ταξιδια-του-εχοντας-επικοινωνια-με-την-φοιβη-και-η-μαμα-τους-παντρευεται-τον-εραστη-της-ενω-τα-αδερφια-αποφασιζουν-να-μην-χωριστουν-ποτε!!ειναι-πολυ-παραστατικο-το-βιβλιο-και-ειναι-πολυ-καλογραμμενο!

22(TV) SKOTEINO MYSTIKO.. Empty Απ: (TV) SKOTEINO MYSTIKO.. Πεμ Μαρ 22, 2012 4:46 am

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Το χτεσινο εργο με συγκλονισε!Ειλικρινα δεν βγαινει απο το μυαλο μου!

Απο το τρέιλερ ακομα ημουν πολυ εναντια του πατερα αλλα βλεποντας την ταινια τον θεωρω πολύ τραγικο πρόσωπο! Εζησε δυσκολες στιγμες σαν παιδι και νομιζε πως το χειροτερο που θα μπορουσενα συμβει ειναι να ξαναζησει τα ιδια!Τελικα ομως η ζωη που εζησε μετα την πραξη του ηταν χειροτερη! Για να ακριβολογώ ηταν σαν να μην ζούσε!

Η ταινια μου πέρασε κατιπου δυστυχως ηξερα!Μαμαδεν ειναι αυτη που γενναει αλλα κυριως αυτη που μεγαλώνει,πονά και είναι παντα δίπλα στο παιδί!!

23(TV) SKOTEINO MYSTIKO.. Empty Απ: (TV) SKOTEINO MYSTIKO.. Πεμ Μαρ 22, 2012 5:07 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
valerakievelinaki έγραψε:

βασικα-ειναι-βιβλιο-και-λεγεται:η-κορη-του-φυλακα-της-μνημης!!ειναι-λιγο-διαφορετικο-στο-βιβλιο-και-πολλα-δεν-τα-εδειξε-στο-εργο-!ακομα-και-το-τελος-ειναι-διαφορετικο..........τελος-παντων!
ο-πατερας-ειναι-το-θυμα-στην-ιστορια-γιατι-αγαπησε-πολυ-την-γυναικα-του-και-δεν-ηθελε-να-την-στεναχωρησει-πληγωνοντας-αλλους!!!ηξερε-πως-αισθανοταν-η-δικη-του-μητερα-εχοντας-ενα-τετοιο-παιδακι!!κανενας-δεν-μπορει-να-κρινει-αν-δεν-βρεθει-στην-θεση-αυτη!!!

Μπορεις να μου πεις πως λεγεται το βιβλιο και ποιανου ειναι κ απο ποια εκδοση?

24(TV) SKOTEINO MYSTIKO.. Empty Απ: (TV) SKOTEINO MYSTIKO.. Πεμ Μαρ 22, 2012 5:08 am

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ρε παιδια αποκοιμηθηκα και δεν το ειδα.λιγο στην αρχη προλαβα.

ακουω ομως τωρα τις κριτικες
λεω να το παρω και εγω σε βιβλιο.

25(TV) SKOTEINO MYSTIKO.. Empty Απ: (TV) SKOTEINO MYSTIKO.. Πεμ Μαρ 22, 2012 5:10 am

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:
Μπορεις να μου πεις πως λεγεται το βιβλιο και ποιανου ειναι κ απο ποια εκδοση?

http://www.e-shop.gr/show_bks.phtml?id=BKS.0022819

(TV) SKOTEINO MYSTIKO.. 417472 (TV) SKOTEINO MYSTIKO.. 417472

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις