Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
41 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 41 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 41]

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σου Λιάνα  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 5 417472
γεια σου γρινιάρα  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 5 417472

σε πολύ τουριστικά νησιά πας μόνο στα ξεχασμένα χωριά και ταβερνούλες αν θες να φας, τα υπόλοιπα είναι όλα φτιαγμένα για τους ξένους...
τώρα να τους δω με την κρίση τι θα κάνουν...

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλα να παθουν γιατι ποτε δεν εκτιμησαν τους ελληνες ως τουριστες...τωρα να ψοφισουν της πεινας οι παλιοκλεφταραδες...

πηγα 4 μερες κων/πολη το 2010 και δεν μπορειτε να φανταστητε πως μας συμπεριφερθηκαν...οι τουρκοι θα μας παρουν ολον τον τουρισμο γιατι ξερουν πως να σε προσεγγισουν...

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Και μετα τις ευχες το σεντονι!
Πηγα σουπερ μαρκετ, μαγειρεψα και πηγα για περπατημα με τα πεθερικα!Φαγαμε πριν λιγο και τωρα καθομαι! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 5 M020

Αγαπη ευχαριστουμε που μας ανοιξες το θεματακι!καλοτυχο να ειναι!  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 5 315810 Ξυπνησες η ακομα κοκονα μου;

Λεμονακι ας μην το πιανεις, να μπορεις να το κατουρας εχει σημασια! Embarassed Εμεις με τα λεφτα του γαμου πηγαμε με γκρουπ 9μερες Ιταλια!Πολυ καλα!

Αννα μη θυμωνεις απλα ειμαστε πολλες!Απο αυριο ξερεις....μπριζολες κι εχει ο Θεος!Νεα Υορκη; τελεια!

Αντα σημερα εκανα μια συνταγη απο την εκπομπη για μια καλυτερη ζωη, βιδες με τονο στον φουρνο!Πεντανοστιμα!Το ειπες τωρα...στο 29 εσυ θα κανεις ποδαρικο!Αυτα περι γρουσουζιας αν τα ξαναπεις θα σε φαω....Παρα την εκμεταλλευση μου αρεσουν τα νησακια μας! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 5 M016

Αρτεμις εμεις ειχαμε χθες κανελονια!Ασε με τα συμπτωματα δε μπορεις να ελπιζεις ποτε!Μονο η περιοδος ειναι αξιοπιστο συμπτωμα!Μακαρι ομως να ακουσουμε συντομα τα καλα τα νεα σου!

Ελενη στειλε μας εγκυοσκονη!  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 5 377361

Ελλη καλυτερα χαλαρα!Σου φτανει η κουραση της μετακομισης!Α!Να κανετε αγιασμο στο σπιτι, ακους;Να κοψετε και κορδελα στα εγκαινια της κρεβατοκαμαρας!  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 5 40746 Πλακα κανω!

Ευη κι εγω εδω αν και λιγο αργα δηλωσα παρουσα!  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 5 361490 .Ετοιμα τα πισια;

Θοδωρα Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 5 M057

Μαρια μου παρε κι αλλη γνωμη!τι να πω για παρηγορια αφου ξερω τι σημαινει!Ανυπομονω για τα αποτελεσματα και προσευχομαι για σενα!

Δεσποινα τι ευχαριστα νεα!Μπραβο το ψυχουλακι σας!Χαιρομαι για εσας!Φυλο δε μαθατε ε;Περιμενουμε τις φρεσκες φωτο!

Σοφια χαιρομαι που εισαι καλυτερα!Να μην εχουμε λεω ψεμα....γιατι πολλα ακουμε γυρω μας!

Λιανα περιμενουμε να τα διαβασεις ολα!

Γκρινιαρα διπλη απολαυση σημερα για σενα!Και οδοντιατρος και γυναικολογος!  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 5 40746

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γκρινιαρα έγραψε:καλα να παθουν γιατι ποτε δεν εκτιμησαν τους ελληνες ως τουριστες...τωρα να ψοφισουν της πεινας οι παλιοκλεφταραδες...

πηγα 4 μερες κων/πολη το 2010 και δεν μπορειτε να φανταστητε πως μας συμπεριφερθηκαν...οι τουρκοι θα μας παρουν ολον τον τουρισμο γιατι ξερουν πως να σε προσεγγισουν...
ναι είναι πολύ όμορφα !!
φανταστικά, κρίμα που τα χάσαμε Crying or Very sad

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γκρινιαρα έγραψε:καλα να παθουν γιατι ποτε δεν εκτιμησαν τους ελληνες ως τουριστες...τωρα να ψοφισουν της πεινας οι παλιοκλεφταραδες...

πηγα 4 μερες κων/πολη το 2010 και δεν μπορειτε να φανταστητε πως μας συμπεριφερθηκαν...οι τουρκοι θα μας παρουν ολον τον τουρισμο γιατι ξερουν πως να σε προσεγγισουν...
Οι Τούρκοι εκτιμούν τον τουρισμό τους,μπορεί να πας στο πιο απλό μαγαζί και σου συμπεριφέρονται λες και έχεις παει και εγω δεν ξέρω που!

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σας Λιάνα και γκρινιάρα!!


Άντα είναι πανάκριβα για τους Έλληνες...γιατί για τους ξένους έχουν άλλες τιμές!!

αχ κι εγώ πως το σκέφτομαι αν χρειαστεί να πάμε σε νησί το καλοκαίρι λόγω μετάθεσης.. Rolling Eyes

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αν και θα θελα να παω στην Κωνσταντινουπολη ο αντρας μου ουτε να το ακουσει... Rolling Eyes

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σου βρε ιωαννα μου γλυκια!!!

αχ!!! ειχα καιρο να νοιωσω τον τροχο στα δοντια μου και σημερα το καταευχαριστηθηκα...ευτυχως θα ξαναπαω τη δευτερα!!!

στη γυναικολογο δεν εκανα τιποτα μονο της ειπα την συζητηση που ειχα χθες με τον αιματολογο...τελικα αφου ο ειδικος ειπε οχι στις εξετασεις δεν θα τις κανω...απο σημερα ανοιξα νεο κεφαλαιο και αρχιζω απ'την αρχη...  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 5 215994  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 5 215994  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 5 215994


εχω ομως και μια ψυχολογια στα ουρανια...ολη μερα τραγουδαω σας χαζη...σκεψου να γινει και το θαυμα...ποιος με πιανει!!!

η αλεκα φοβηθηκε τις απειλες μας κ την εκανε λουης????

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μη με φας βρε Ιωάννα είμαι άγευστη Razz
 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 5 M190

Κάνε ένα λινκ τη συνταγή αν σου είναι εύκολο, ακούγεται ενδιαφέρουσα!

Τα βαρέθηκα τα νησιά ,θέλω στεριά!!Θέλω κίνηση , αυτοκίνητα, κακό χαμόοοοο!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 5 M140 (λέμε τώρα γιατί κάθε φορά που κατεβαίνω κέντρο πλέον τα παίζω Razz )

Καλησπέρα Λιάνα ,Γκρινιάρα, Χαφτουνάκι Very Happy

Εύη!!!Εύη!!!Μέχρι το Πάσχα μην ακούσω τη λέξη μετάθεση!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 5 M106 ζυγώνουν οι δικές μας...



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Ada στις Πεμ Μαρ 22, 2012 10:16 am, 1 φορά

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ιωάννα έτοιμα!τα έστειλα! Very Happy

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:Αν και θα θελα να παω στην Κωνσταντινουπολη ο αντρας μου ουτε να το ακουσει... Rolling Eyes


εδω...εδω...θα παμε μαζι...θελω πολυ να ξαναπαω...την ερωτευτηκα αυτη την πολη...ειναι μαγισσα....

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αντα και ευη γεια σας!!!!


 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 5 315810  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 5 315810  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 5 315810

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evi27 έγραψε:Ιωάννα έτοιμα!τα έστειλα! Very Happy



θελω κι εγω  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 5 M167

πισια εννοω...

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγώ πιστεύω πως είμαστε φιλόξενοι απλά το έχουμε παρακάνει με τις τιμές μας..
για την Τουρκία δεν ξέρω, μια φορά πήγα δεν μπορώ να βγάλω συμπεράσματα.

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γκρινιαρα μακαρι να εχεις παντα τετοια διαθεση!Παντα χαρουμενη, να βγει και το μωρο κεφατο!
Δεν ηρθε ακομα αλλα οπου να'ναι!

Αντα ενα λεπτο στη γραφω!

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λεμονάκι έγραψε:εγώ πιστεύω πως είμαστε φιλόξενοι απλά το έχουμε παρακάνει με τις τιμές μας..

Συμφωνώ Rolling Eyes

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ada έγραψε:
Τα βαρέθηκα τα νησιά ,θέλω στεριά!!Θέλω κίνηση , αυτοκίνητα, κακό χαμόοοοο!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 5 M140 (λέμε τώρα γιατί κάθε φορά που κατεβαίνω κέντρο πλέον τα παίζω Razz )


Εύη!!!Εύη!!!Μέχρι το Πάσχα μην ακούσω τη λέξη μετάθεση!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 5 M106 ζυγώνουν οι δικές μας...


καλά έχω να κατέβω κέντρο κάνα μήνα!δεν το μπορώ!!!

πότε βγαίνουν οι δικές σας?

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evi27 έγραψε:γεια σας Λιάνα και γκρινιάρα!!


Άντα είναι πανάκριβα για τους Έλληνες...γιατί για τους ξένους έχουν άλλες τιμές!!

αχ κι εγώ πως το σκέφτομαι αν χρειαστεί να πάμε σε νησί το καλοκαίρι λόγω μετάθεσης.. Rolling Eyes
Γεια σου Ευάκι
Πόσο συχνά παίρνει μετάθεση ο άντρας σου; Είμαι λίγο άσχετη με το θέμα

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γκρινιαρα έγραψε:
evi27 έγραψε:Ιωάννα έτοιμα!τα έστειλα! Very Happy



θελω κι εγω  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 5 M167

πισια εννοω...


σου στέλνω καλέ!!μη κλαίς Very Happy

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xaftounaki έγραψε:
evi27 έγραψε:γεια σας Λιάνα και γκρινιάρα!!


Άντα είναι πανάκριβα για τους Έλληνες...γιατί για τους ξένους έχουν άλλες τιμές!!

αχ κι εγώ πως το σκέφτομαι αν χρειαστεί να πάμε σε νησί το καλοκαίρι λόγω μετάθεσης.. Rolling Eyes
Γεια σου Ευάκι
Πόσο συχνά παίρνει μετάθεση ο άντρας σου; Είμαι λίγο άσχετη με το θέμα


δεν είναι στάνταρ Άννα μου!κάθε χρόνο μαθαίνουμε αν θα πάρει ή όχι!!τώρα είναι αρκετά χρόνια εδώ...

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evi27 έγραψε:
πότε βγαίνουν οι δικές σας?

Αρχές Απρίλη είπαν φέτος. Κάθε χρόνο γύρω στο Πάσχα πάντως.

Ο άνδρας μου ήταν μες τα νεύρα πάλι γιατί λέει ότι θα μας χαλάσει το κέφι πασχαλιάτικα πάλι Rolling Eyes

Εύη εύχομαι να μείνετε κ πάλι στην όμορφη Θεσσαλονίκη!!  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 5 417472

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ποσα χρονια ειστε εκει ευη?ξηρα ειναι ο αντρας σου?

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευακι και Λεμονακι  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 5 334590 θενκς για το αβαταρ!
ειπα να ανανεωθω !!!! Very Happy

Γεια σου Αντα μου νι ηθελα να βαλω λιγο χρωμα!!Ναι οταν το σπιτι ειναι καθαρο νιωθω αλλος ανθρωπος!!!

Δεσποινακι ειδες που ανησχουσες?? ολα καλα πηγαν τελικα!!  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 5 328109  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 5 328109  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 5 328109  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 5 328109
Τι ωραια φωτο εβγαλες το νινιιιιιιιιιι!!! τρελαινομαι λεμε!!!!!!!!

Σοφουλι γειαααα!! Very Happy Very Happy

Ιωαννα λατρεψα την ευχη σου για το νεο νουμερακι μας!!!  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 5 379767 αχαχαχαχα ε οχι κι αγιασμο.... αλλα θα γινει παρτι!!Εχω μεγαλα σχεδια εγω!!!!  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 5 403793  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 5 403793  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 5 403793

γκρινιαρα ετσι ανεβασμενη σε γουσταρω λεμε!!!!  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 5 90233  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 5 90233  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 5 90233

και παλι για φαγητα μιλατε κακουργες και εγω λεω να κανω διαιτααααααααααααα





ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Βιδες με τονο στον φουρνο

400γρ. βιδες
100γρ. κατεψυγμενο αρακα
1 1/2 κουταλια της σουπας (40γρ.)βιταμ
50γρ. αλευρι
600ml γαλα
1φλ. τσαγιου φετα
2-3 κρεμμυδακια φρεσκα
1 κουταλακι του γλυκου μουσταρδα
390γρ. τονο σε νερο
1 κονσερβα καλαμποκι στραγγισμενο
100γρ. γραβιερα τριμμενη
Αλατι-Πιπερι

Βραζω 5' τις πενες και τις στραγγιζω!Σε μια κατσαρολα λιωνω το βιταμ και ριχνω το αλευρι σιγα σιγα. Προσθετω το γαλα και το αφηνω να παρει μια βραση!Βαζω αλατι,πιπερι, τη μουσταρδα, το κρεμμυδακι, τον αρακα και το καλαμποκι!
Στα ζυμαρικα προσθετω τον τονο και τη μιση σαλτσα!Ανακατευω καλα!Σε αβουτυρωτο πιρεξ βαζω το μιγμα, αποπανω τη φετα σε κομματια, την υπολοιπη σαλτσα και το κιτρινο τυρι. Ψηνω στους 180 απο 25 εως 40 λεπτα αναλογα ποσο τραγανο το θελω...

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μόλις έκανα παραγγελία το τρελό αγόρι να μου φέρει παγωτό βανίλια, σοκολάτα, στρόμπερι, σμάρτις και μπανάνα
αυτά  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 5 M172

πω πω πόσο δύσκολα είναι αυτές οι μεταθέσεις !! και μόνο που σκέφτομαι τις μετακομίσεις φτάνει !!
ούτε στα όνειρά μου δεν θα τις ήθελα.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις