Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
28 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 28 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 29 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 17 από 41]

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερουδιαααα κερνατε καφε??? ποιες ειστε εδω???

zoyzoynitsa moy

zoyzoynitsa moy
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γκρινιαρα έγραψε:μπουμπου, σοφουλι και ζουζουνιτσα καλημερα σας  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 17 315810  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 17 315810

ζουζουνιτσα η μικρη σου εχει καμια ιωσουλα?ειναι πολυ μικρη?

αν αγχωνεσαι καλυτερα να κανεις ενα τηλεφωνο στον παιδιατρο σου για να ηρεμισεις...

οσο για τα αλλα συμπτωματα που λες...ποτε περιμενεις την αλεκα???


ειναι 20 μηνων μου ξεκινησε πυρετο τα μεσανυχτα δεν εχει ουτε μπουκομα ουτε βηχα πηρα τηλ τον παιδιατρο το απογευμα μας περιμενει.

εγω δεν τιν περιμενω 30 μαρτιου

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:
αγαπη έγραψε:
ΚΥΡΙΕ ΠΡΕΤΕΝΤΕΡΗ ΑΝΟΙΞΤΕ Κ ΑΛΛΟ ΠΑΡΑΘΥΡΟ ΕΧΕΤΕ ΔΙΚΙΟ ΚΥΡΙΕ ΣΟΜΠΟΛΕ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΟΥΜΕ ΑΛΛΟ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΚΑΙ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΣΑΣ ΩΡΕΣ ΚΟΙΝΗΣ ΥΣΗΧΙΑΣ ΚΑΙ ΑΚΟΥΜΕ ΟΛΟ ΑΧ ΚΑΙ ΒΑΧ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΥΜΦΩΝΩ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΒΡΕΙΤΕ ΤΗΝ ΕΝ ΛΟΓΟ ΚΥΡΙΑ ΟΛΗ Η ΓΕΙΤΟΝΙΑ ΕΧΕΙ ΘΟΡΥΒΗΘΕΙ ΕΧΩ ΚΑΙ ΓΕΡΟ ΑΝΘΡΩΠΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΖΗΤΑΕΙ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΒΙΑΓΚΡΑ ΟΧΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΑΣ ΤΟ ΚΑΛΥΠΤΕΙ ΚΑΙ ΚΑΜΜΙΑ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΤΡΩΓΕ ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ ΤΗΝ ΜΠΡΙΖΟΛΙΤΣΑ ΤΗΣ ΤΩΡΑ ΘΕΛΕΙ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΤΟ ΧΟΙΡΟΣΤΑΣΙΟ ΝΤΡΟΠΗ ΑΙΣΧΟΣ

Σομπολος: Εχουμε νεοτερες πληροφοριες...μια ηλικιωμενη κυρια της περιοχης υπέστει καρδιακη προσβολη απο την προσβολη της ησυχιας απο την εν λογω κυρια!Με τα Αχ! και Βαχ! νομισε πως ηρθε ο νεκρος αντρας της να την...παρει!Εφυγε για το νοσοκομειο με ενα πλατυ χαμογελο!!!!

Τρελοκομεία!!!! Razz

Ήδη το βράδυ δεν μπορούσα να ηρεμήσω την κοιλιά μου από τα γέλια θέλετε κ σήμερα να με ξεκάνετε?? Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 17 M073

Φροντίστε να εξαφανιστείτε σήμερα που θα μαι μόνη, ε?  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 17 M197

Μπαίνω για μπανάκι κ τα λέμε μετά! Very Happy

Ζουζουνίτσα περαστικά στη μικρή σου  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 17 417472

zoyzoynitsa moy

zoyzoynitsa moy
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ευχαριστω πολυ κοριτσακι μου!!!!!

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ada έγραψε:
ioanna85 έγραψε:
αγαπη έγραψε:
ΚΥΡΙΕ ΠΡΕΤΕΝΤΕΡΗ ΑΝΟΙΞΤΕ Κ ΑΛΛΟ ΠΑΡΑΘΥΡΟ ΕΧΕΤΕ ΔΙΚΙΟ ΚΥΡΙΕ ΣΟΜΠΟΛΕ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΟΥΜΕ ΑΛΛΟ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΚΑΙ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΣΑΣ ΩΡΕΣ ΚΟΙΝΗΣ ΥΣΗΧΙΑΣ ΚΑΙ ΑΚΟΥΜΕ ΟΛΟ ΑΧ ΚΑΙ ΒΑΧ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΥΜΦΩΝΩ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΒΡΕΙΤΕ ΤΗΝ ΕΝ ΛΟΓΟ ΚΥΡΙΑ ΟΛΗ Η ΓΕΙΤΟΝΙΑ ΕΧΕΙ ΘΟΡΥΒΗΘΕΙ ΕΧΩ ΚΑΙ ΓΕΡΟ ΑΝΘΡΩΠΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΖΗΤΑΕΙ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΒΙΑΓΚΡΑ ΟΧΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΑΣ ΤΟ ΚΑΛΥΠΤΕΙ ΚΑΙ ΚΑΜΜΙΑ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΤΡΩΓΕ ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ ΤΗΝ ΜΠΡΙΖΟΛΙΤΣΑ ΤΗΣ ΤΩΡΑ ΘΕΛΕΙ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΤΟ ΧΟΙΡΟΣΤΑΣΙΟ ΝΤΡΟΠΗ ΑΙΣΧΟΣ

Σομπολος: Εχουμε νεοτερες πληροφοριες...μια ηλικιωμενη κυρια της περιοχης υπέστει καρδιακη προσβολη απο την προσβολη της ησυχιας απο την εν λογω κυρια!Με τα Αχ! και Βαχ! νομισε πως ηρθε ο νεκρος αντρας της να την...παρει!Εφυγε για το νοσοκομειο με ενα πλατυ χαμογελο!!!!

Τρελοκομεία!!!! Razz

Ήδη το βράδυ δεν μπορούσα να ηρεμήσω την κοιλιά μου από τα γέλια θέλετε κ σήμερα να με ξεκάνετε?? Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 17 M073

Φροντίστε να εξαφανιστείτε σήμερα που θα μαι μόνη, ε?  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 17 M197

Μπαίνω για μπανάκι κ τα λέμε μετά! Very Happy

Ζουζουνίτσα περαστικά στη μικρή σου  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 17 417472

αντα μου τη κανεις ???? ειμαι εδω και ταυτοχρονα στην κουζινα θα μαγειρεψω παστιτσιο σημερα σε περιμενω  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 17 417472

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αααααχχχ επανήλθα, κι άμα με τρίψεις θα κάνω "σκουικ" σαν φρεσκοπλυμένο πιάτο! Razz

Παστίτσιο ε? Γιαμ γιαμ  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 17 M021

Εγώ ελπίζω να χω καμιά ψαροκροκέτα στον καταψύκτη να κάνω με πατατούλες πάλι...

Δεν έχει κέφι να μαγειρεύω μόνο για μένα Rolling Eyes

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σημερα με εχει παρει πολυ απο κατω.με πλακωνουνε ολα !

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sofouli έγραψε:σημερα με εχει παρει πολυ απο κατω.με πλακωνουνε ολα !

Γιατί βρε Σοφούλι? Έχει τόσο ωραίο ήλιο, είναι μέρα για έξω!! Για βόλτα για χαρά! (άσχετα αν δεν έχω παρέα εδώ να την κάνω την βόλτα)

Γιατί σε έπιασαν οι μαύρες σου?

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ada έγραψε:
sofouli έγραψε:σημερα με εχει παρει πολυ απο κατω.με πλακωνουνε ολα !

Γιατί βρε Σοφούλι? Έχει τόσο ωραίο ήλιο, είναι μέρα για έξω!! Για βόλτα για χαρά! (άσχετα αν δεν έχω παρέα εδώ να την κάνω την βόλτα)

Γιατί σε έπιασαν οι μαύρες σου?

σημερα ειμαι μοναχουλα.δε κοιμαμαι και πολυ καλα και νιωθω οτι θα σκασω.πηγα περπατησα λιγουλακι αλλα τπτ.βαρεθηκα εδω πανω.θελω να παμε και λιγο απο τους γονεις μου που μου εχουνε λειψει παρα πολυ!

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Είσαι μακριά από το πατρικό σπίτι σου για να πεταγόσουν?

Η μοναξιά μας ρίχνει η αλήθεια είναι...

Μη φοβάσαι όμως, όταν ξυπνήσει κ το υπόλοιπο τρελοκομείο δε θα ησυχάσεις στιγμή!! Razz

Τώρα που είπα τρελοκομείο...Αγάπη πού χάθηκες? Μαγειρεύεις ακόμα? Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 17 M086
Εντελώς τυχαίος ο συνειρμός! Laughing

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ειμαι καμποσο μακρυα.οι γονεις μου θεσσαλονικη και εγω ορεστιαδα! Sad Sad

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημέρα κοριτσούδια Very Happy
έκανα τις δουλειές μου και μόλις έκανα καφέ, η φακή βράζει...
για να δω τι έγινε χθες που έφυγα..

ούτε και εγώ πιστεύω σε δίσεκτα και τέτοια, ακόμα και έτσι να ήταν εγώ φέτος πιστεύω στο οτι είναι η χρονιά του Δράκου και θεωρείτε τυχερή χρονιά για τα παιδιά που θα γεννηθούν Very Happy

Αντα και εγώ 1 σεπτέμβρι ήθελα αλλά έχω συγγενείς στο εξωτερικό που δυστηχώς δεν μπορούν τον Σεπτέμβρη.
Κάνει θυσίες  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 17 534787

Εβελίν είσαι μια χαρά κούκλα, δεν θέλω να ακούω χαζά !

λεμονίτα Shocked
εγώ όλα λεμονάδα τα λέω...
να σου βάλω μια λεμονάδα, απο λεμόνια..
 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 17 875502  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 17 875502  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 17 875502
και αυτό το γιαρούρτι στο σαντουίτσ και εμένα μου έκανε μεγάλη εντύπωση αλλά καλό ήταν.

καλέ ξεσαλώσατε εσείς  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 17 893968

ζουζούνα περαστικά σας  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 17 417472

Σοφούλι είναι μακριά οι δικοί σου ;


sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λεμονάκι έγραψε:καλημέρα κοριτσούδια Very Happy
έκανα τις δουλειές μου και μόλις έκανα καφέ, η φακή βράζει...
για να δω τι έγινε χθες που έφυγα..

ούτε και εγώ πιστεύω σε δίσεκτα και τέτοια, ακόμα και έτσι να ήταν εγώ φέτος πιστεύω στο οτι είναι η χρονιά του Δράκου και θεωρείτε τυχερή χρονιά για τα παιδιά που θα γεννηθούν Very Happy

Αντα και εγώ 1 σεπτέμβρι ήθελα αλλά έχω συγγενείς στο εξωτερικό που δυστηχώς δεν μπορούν τον Σεπτέμβρη.
Κάνει θυσίες  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 17 534787

Εβελίν είσαι μια χαρά κούκλα, δεν θέλω να ακούω χαζά !

λεμονίτα Shocked
εγώ όλα λεμονάδα τα λέω...
να σου βάλω μια λεμονάδα, απο λεμόνια..
 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 17 875502  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 17 875502  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 17 875502
και αυτό το γιαρούρτι στο σαντουίτσ και εμένα μου έκανε μεγάλη εντύπωση αλλά καλό ήταν.

καλέ ξεσαλώσατε εσείς  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 17 893968

ζουζούνα περαστικά σας  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 17 417472

Σοφούλι είναι μακριά οι δικοί σου ;



εγραψα παραπανω λεμονακι οτι ειναι καμποσο μακρυα.αντε να βγουνε τα γκρουπ με τις αδειες και να Sad φυγουμε!

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ωχ... Sad σε καταλαβαίνω τότε...

Ορεστιάδα είχα μείνει ένα ΠΣΚ που ήταν ο άνδρας μου φαντάρος εκεί πάνω Very Happy
(ένα φεγγάρι μακρινό...)

Με το που έφτασα ρώτησα έναν περιπτερά πού ήταν τα Γκούντις.

Περιπτ : - Τι είναι αυτό? Shocked
Εγώ : - Φαστφουντάδικο Shocked
Π : - Φαστφουντάδικο έχει ένα εκεί στη γωνία αλλά αυτό το Γκούντις δεν το ξέρω Cool
Εγώ :  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 17 M205

Από τότε ελπίζω να χουν ανοίξει Γκούντις Razz Laughing Laughing Laughing

Λεμονάκι μυρωδάτο!! Very Happy  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 17 417472

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και εγω το ιδιο ρωτησα οταν ηρθαμε!!!!!!ευτυχως εχει....κατα τ'αλλα τπτ αλλο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Twisted Evil

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sofouli έγραψε:ειμαι καμποσο μακρυα.οι γονεις μου θεσσαλονικη και εγω ορεστιαδα! Sad Sad
έλα βρε σοφούλι, είναι μάλλον απο την εγκυμοσύνη...
πρέπει να βρεις κάτι να κάνεις να περνάει η ώρα και ακόμα καλύτερα να πηγαίνεις με καμιά φίλη
για λεμονάδα Very Happy

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τι αναμνήσεις έχεις απο την Ορεστιάδα ρε Αντα, φρικτά πράγματα Razz Razz
για πότε μιλάς αλήθεια ;

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sofouli έγραψε:και εγω το ιδιο ρωτησα οταν ηρθαμε!!!!!!ευτυχως εχει....κατα τ'αλλα τπτ αλλο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Twisted Evil

Πάλι καλά! Razz
εγώ θυμάμαι με το που πάτησα το πόδι μου στην πόλη μου ρθε μήνυμα
"τελικά δεν μου δίνουν έξοδο..."  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 17 679259

Αλλά ευτυχώς το Σάββατο του δώσανε κ βρεθήκαμε Razz Πωωωω πού με γύρισες τώρα...

Λεμονάκι εμείς θέλαμε 29 Αυγούστου αλλά ήταν γεμάτα οπότε πήγαμε Σεπτέμβρη Rolling Eyes

Όσο για τους συγγενείς δεν είχαμε κανέναν Twisted Evil Twisted Evil
Από τις πιο σωστές αποφάσεις της ζωής μας!!  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 17 328109

Χμμμ πρέπει να ταν καμιά 9 χρόνια πίσω Rolling Eyes Η επίσκεψη στην Ορεστιάδα, όχι ο γάμος Laughing



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Ada στις Παρ Μαρ 23, 2012 4:15 am, 1 φορά

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λεμονάκι έγραψε:
sofouli έγραψε:ειμαι καμποσο μακρυα.οι γονεις μου θεσσαλονικη και εγω ορεστιαδα! Sad Sad
έλα βρε σοφούλι, είναι μάλλον απο την εγκυμοσύνη...
πρέπει να βρεις κάτι να κάνεις να περνάει η ώρα και ακόμα καλύτερα να πηγαίνεις με καμιά φίλη
για λεμονάδα Very Happy

οι υποτιθεμενες φιλες που εχω εδω δε βγαινουμε γιατι εχουμε μωρα ενος ετους και φοβουνται να μη κολλησουνε τπτ.δε θελουνε να εχει τσιγαρο σε αποσταση χλμ,λες και εγω παω και καθομαι στα τσιγαρα και ειδικα η μια δεν ερχεται σπιτι μας γιατι καπνιζει ο αντρας μου.σε ενα σπιτι 90 τμ πανω της θα φυσαει?????  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 17 679259

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα κοριτσια!

Θοδωρα χθες ειναι η αληθεια ριξαμε πολυ γελιο!

Γιαννα κτι βραδια εχουμε οιστρο, ειναι η αληθεια!Ραντισε μας γιατι το εουμε αναγκη!

maria.tst περιμενουμε συντομα τα καλα σου νεα!

Σοφια αλλαξατε βδομαδα;Με το καλο!Η β΄επιπεδου η καλυτερη εξετεταση, την εκτιμω πολυ!Γιατι εχεις ψυχοπλακωμα; Δεν πας 3-4μερες να μεινεις στους γονεις σου μονη σου;να αλλαξεις παραστασεις;δεν κανει καλο στο μωρακι γιατι νοιωθει πια οτι κι εσυ....

Δημητρα εδω μιλαμε για Σομπολο και Πρεπεντερη, οχι αστεια!Χαχαχαχα!

Ελλη εδω ειμαι εδω!

Γκρινιαρα κι εδω λιγα συννεφα αλλα θα κανει ζεστη!

zoyzoynitsa moy περαστικα στην μικρη σου!Τα συμπτωματα δε μας λενε πολλα, υπομονη για την καθυστερηση τωρα!

lolita2012 καλως ηρθες στο θεματακι!

Αγαπη στις 12 ανοιξες τα ματακια σου κοκονα μας;

Αντα να κανεις κοιλιακους φροντιζουμε!Μπανιαριστηκες;Τριζεις;

Λεμονακι κι εγω για φακη το κοβω σημερα!

Η Αλεκα αφαντη, οι πονοι αρκετοι....εκανα χοριακη και θα βγει μετα τις 6!Αρα περιμενω...αλλα δεν ελπιζω, δεν εχω καλο προαισθημα ακομα κι αν βγει θετικο!

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sofouli έγραψε: ειδικα η μια δεν ερχεται σπιτι μας γιατι καπνιζει ο αντρας μου.σε ενα σπιτι 90 τμ πανω της θα φυσαει?????  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 17 679259

Καπνίζει μέσα στο σπίτι?? Shocked
No No No

Ιωάννα!!!  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 17 536304 άντε να μαζευόμαστε!!! Με το καλό τα αποτελέσματα! Καλά έκανες κ πήγες! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 17 M177

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ada έγραψε:
sofouli έγραψε: ειδικα η μια δεν ερχεται σπιτι μας γιατι καπνιζει ο αντρας μου.σε ενα σπιτι 90 τμ πανω της θα φυσαει?????  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 17 679259

Καπνίζει μέσα στο σπίτι?? Shocked
No No No

Ιωάννα!!!  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 17 536304 άντε να μαζευόμαστε!!! Με το καλό τα αποτελέσματα! Καλά έκανες κ πήγες! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 17 M177

ε δεν ηξερα να τον βγαζω εξω.το δικο της οχι απλα τον βγαζει εξω αλλα τον αναγκαζει να ειναι και εξω απο τη πολυκατοικια!!!!!  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 17 679259  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 17 679259 τρατζικ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κάνατε εννοείς κλειστό γάμο ή δεν είχατε κανένα απο εξωτερικό ;
εγώ θέλω πολύ να είναι τα ξαδέλφια μου στο γάμο !! δεν θέλω να λείπουν γιατί τους αγαπώ πολύ !!

άσε σήμερα έβλεπα πάλι εφιάλτες, ντυμένη νύφη εγώ στην δεξίοση και περίμενα τους καλεσμένους Crying or Very sad
κοιτιόμουν που και που στον καθρέφτη και έλεγα
καλύτερα να αγόραζα το άλλο νυφικό,
στο τέλος μου λέει ο αδελφός μου..
τελικά ήταν αποτυχία ο γάμος δεν ήρθε κανείς αλλά μην στεναχωριέσαι  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 17 534787

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ιωαννα μου καλα αποτελεσματα να εχεις. επειδη πηγε στραβα κατι δε σημαινει οτι παντα θα ειναι στραβα!σκεφτομαστε θετικα!!!! flower για να κατεβω κατω και με λεωφορειο κιολας ειναι ενα 5ωρο και θα σαλταρω.περιμενω την αδεια του αντρουλη να παμε....ε σημερα με επιασε.... Sad

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ μέσα απο την καρδιά μου να έχει γίνει το θαυματάκι σου κοπέλα μου γλυκιά  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 17 417472  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 17 417472

σοφούλι να πω την αλήθεια τώρα αν και καπνίστρια ούτε εγώ θα θέλω να είμαι σε ίδιο χώρο όταν με το καλό μείνω έγκυος με ένα καπνιστή.
Μην το βλέπεις αρνητικά, είναι πως το σκέφτεται κανείς.
Ακόμα και τώρα αν έχει κοπέλα στην παρέα με μωρό ή είναι έγκυος δεν καπνίζω ακόμα και αν μου πουν δεν πειράζει.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 17 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 29 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις