Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
32 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 32 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 41]

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευη εμένα όταν γεμίζει άλατα έχει μια ένδειξη που κοκκινίζει και την καθαρίζω, μήπως είναι κάτι τέτοιο ;

στο άλλο σπίτι η κρεβατοκάμαρα μας ήταν κολλητά με το σαλόνι των δίπλα, ακούγαμε όλες τις συζητήσεις όλους του καβγάδες και ήταν τύποι βραδινοί. Ολοι την ημέρα έλειπαν και ξεσάλωναν μετά της 12 Mad

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λεμονακι σε ευχαριστουμε που μας σκεφτεσαι!!! Γκρινιαρα επισης..κι ας μας βασανιζετε και οι 2 με τις καρυδοπιτες σας Razz Razz

Αντα μου αν βαλω ωτοασπίδες δν θα ακουσω ουτε το ξυπνητηρι το πρωι, οποτε.. δν μπορουσα να γλυτωσω... Laughing Laughing Laughing Laughing

τωρα το βραδυ ακουω μονο τον ηχο της ησυχιας!! ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ! (αντε καμια φορα ακουγονται και τα σκυλια αλλα λιγο γιατι ειναι μακρια και εχουμε καλη ηχομονοση!)

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ada έγραψε:Λεμονάκι ευχαριστούμε  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 30 417472

ας μην πιάσουμε το θέμα "γείτονες" γιατί κι εμείς έχουμε έναν γαιδουρογαίδαρο δίπλα στην κρεβατοκάμαρα , μόνο που αυτός δεν...  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 30 215994 αλλά μαζεύονται με τους φίλους του κ μπεκροπίνουν κ χαζογελάνε όλο το βράδυ!! Mad Mad

Με έσωσαν οι ωτοασπίδες σιλικόνης! Cool

ωτοασπιδες σιλικονης?? απο που της παιρνεις αυτες??? εγω εχω της κλασσικες ωτοασπιδες σφουγγαρακι της εχω παρει απο τα lumbo ειχε 16 ζευγαρια το κουτακι αν θυμαμε καλα αλλα δεν με καλυπτουν πληρως και στο θεμα ωτοασπιδας ακομα ψαχνομαι

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λεμονάκι έγραψε:Ευη εμένα όταν γεμίζει άλατα έχει μια ένδειξη που κοκκινίζει και την καθαρίζω, μήπως είναι κάτι τέτοιο ;

στο άλλο σπίτι η κρεβατοκάμαρα μας ήταν κολλητά με το σαλόνι των δίπλα, ακούγαμε όλες τις συζητήσεις όλους του καβγάδες και ήταν τύποι βραδινοί. Ολοι την ημέρα έλειπαν και ξεσάλωναν μετά της 12 Mad


α λες?θα το κοιτάξω!!!

πω πω πρέπει να ήταν ανυπόφορο!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
goldangel1990 έγραψε:κοριτσια επισης διάβασα οτι ειναι πολυ καλος ο Ψευδάργυρος,αλλα να τον πινει και αντρας και γυναικα..λεω να παρω τον γιατρό μου να ρωτήσω αύριο..

εγω λεω να τα αφησεις ολα αυτα και να  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 30 215994  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 30 215994  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 30 215994  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 30 215994 με τον αντρουλη σου!!Εισαι μικρη κοπελα και νομιζω οτι αυτο αρκει !!! Εξαλλου απ οτι ειδα ειναι σχεδον σε ολα τα τροφιμα...και αν τρως σωστα , ηδη παιρνεις τις ποσοτητες που χρειαζεται! Wink

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αγάπη από φαρμακείο της παίρνεις.
ΔΕΝ τις βάζεις μέσα μέσα στον ακουστικό πόρο απλά τις απλώνεις στο πτερύγιο γιατί είναι σαν μαλακό τζελ .

Έλλη εγώ δεν έχω πρόβλημα γιατί στάνταρ σηκώνομαι μια φορά το βράδυ για κατούρημα οπότε τις βγάζω Laughing

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ένα βράδυ είχαν ξεσηκώσει όλη την γειτονιά στο πόδι, πήγε δίπλα ο δικός μου και χτύπισε το κουδούνι αλλά δεν άνοιξε κανείς... Laughing
μετά μούγκα στην στρούγκα.

Εβελίν το φολικό οξύ είναι αρκετό αν κάνεις μια πλήρης διατροφή.

goldangel1990

goldangel1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ναι μπουμπου μου έχεις δίκαιο!!!!

προστοπαρών είπαμε νηστεία!!!μετα την νηστεία...!!!ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΗ. ΠΡΩΤΟ ΠΡΑΓΜΑ..ΑΧΧΧ!!!  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 30 215994  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 30 215994

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:
goldangel1990 έγραψε:κοριτσια επισης διάβασα οτι ειναι πολυ καλος ο Ψευδάργυρος,αλλα να τον πινει και αντρας και γυναικα..λεω να παρω τον γιατρό μου να ρωτήσω αύριο..

εγω λεω να τα αφησεις ολα αυτα και να  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 30 215994  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 30 215994  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 30 215994  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 30 215994 με τον αντρουλη σου!!Εισαι μικρη κοπελα και νομιζω οτι αυτο αρκει !!! Εξαλλου απ οτι ειδα ειναι σχεδον σε ολα τα τροφιμα...και αν τρως σωστα , ηδη παιρνεις τις ποσοτητες που χρειαζεται! Wink


+μφωνώ!!άσε που θα πρότεινα να χαλαρώσεις λίγο κι να προσπαθήσεις να μην το σκέφτεσαι!έτσι κι αλλιώς δεν προσπαθείς τώρα!δεν βλέπεις εμάς που μιλάμε για τόσα άλλα πράγματα!μας χαλαρώνει!! έτσι κορίτσια? Wink

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λεμονάκι έγραψε:Ευη εμένα όταν γεμίζει άλατα έχει μια ένδειξη που κοκκινίζει και την καθαρίζω, μήπως είναι κάτι τέτοιο ;

στο άλλο σπίτι η κρεβατοκάμαρα μας ήταν κολλητά με το σαλόνι των δίπλα, ακούγαμε όλες τις συζητήσεις όλους του καβγάδες και ήταν τύποι βραδινοί. Ολοι την ημέρα έλειπαν και ξεσάλωναν μετά της 12 Mad

εμεις τη να πουμε που πριν παντρευτουμε τραβολογιομασταν στα ξενοδοχεια και ετυχε κοριτσια μια περιπτωση τη να σας πω πηγαμε μια μερα ειχαμε και μερες να βρεθουμε καναμε ντουζακι αναψαμε κερακια χαμηλωσαμε τα φωτα και πανω στην ρομαντικη ατμοσφαιρα ακουμε εναν ειχε παει στο μπανιο φυσαγε τη μυτη του και μετα τραβηξε το καζανακι (μαλλον εριξε το χαρτι στην λεκανη ο γυφτος δεν ξερει οτι βουλωνουν οι αποχευτευσεις) τεσπα το προσπερναμε συνεχιζουμε ολα ωραια και καλα και πανω στο παθος ακουμε κλαμα μωρου μου λεει ο αντρας μου δεν μπορω θα παω στην ρεσεψιον και θα τους πω να μας αλλαξουν δωματιο δεν μπορω να ακουω το μωρο να κλαιει και εγω νααα τελικα αλλαξαμε δωματιο

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λεμονάκι έγραψε:ένα βράδυ είχαν ξεσηκώσει όλη την γειτονιά στο πόδι, πήγε δίπλα ο δικός μου και χτύπισε το κουδούνι αλλά δεν άνοιξε κανείς... Laughing
μετά μούγκα στην στρούγκα.

Κοίτα κ εμάς μας έχουν χτυπήσει τον τοίχο  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 30 M054 αλλά ήταν απόγευμα όχι 2 η ώρα το βράδυ! Laughing

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αχαχαχαχαχα Αγάπη αυτές οι περιγραφές σου!!!  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 30 M146 πήρες μπρος να μας πεθάνεις βραδιάτικα, ε???

Εύη συμφωνώ κι επαυξάνω! Wink
Χαλλλλλαρά  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 30 M114

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
στο γαμηλιο ταξιδι την πατησαμε...μεναμε σε ενοικιαζομενα δωματια...στο διπλανο λοιπον εμενε ενας 60αρης ελληνας με μια 30αρα αλλοδαπη...εεε...το ενα και μοναδικο βραδυ που εμειναν εκει δεν μας αφησαν να κοιμηθουμε...

ποσα βιαγκρα ειχε παρει ο κωλογερος δεν μπορω να καταλαβω...απο τις 3-6 το πρωι η αλλη ειχε αλλεπαλληλους οργασμους......φρικη.......... Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 30 M140

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγάπη τρελένομε για τις περιγραφές σου Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 30 M015

έτυχε σε ξενοδοχείο να φωνάξει η άλλη απο δίπλα
Αχ Γιώργο αχ βαχ !!
και εγώ κολλάω στον τοίχο επίτηδες και να φωνάζω
ναι Βαγγέλη ναι ναι ναι ναι !!!!

Αντα αυτοί μάλωναν, σιγά μην έκαναν κάτι άλλο και πήγαινε να χτυπήσει την πόρτα Razz Razz

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχαχαχα Αντα!!Ντροπη !!αχαχαχαχαχχα


Εμενα αυτο το τραγικο επειδη το δωματιο μου εβλεπε ακαλυπτο ηταν απο την απεναντι πολυκατοικια.. αν ηταν απο την δικια μου θα τους ειχα πυρπολισει απο τα νευρα μου!!!

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γκρινιαρα έγραψε:στο γαμηλιο ταξιδι την πατησαμε...μεναμε σε ενοικιαζομενα δωματια...στο διπλανο λοιπον εμενε ενας 60αρης ελληνας με μια 30αρα αλλοδαπη...εεε...το ενα και μοναδικο βραδυ που εμειναν εκει δεν μας αφησαν να κοιμηθουμε...

ποσα βιαγκρα ειχε παρει ο κωλογερος δεν μπορω να καταλαβω...απο τις 3-6 το πρωι η αλλη ειχε αλλεπαλληλους οργασμους......φρικη.......... Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 30 M140


χαχαχχαχα τι πάθατε κι εσείς βρε!!πω πω πίκρα!

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γρινιάρα είχε ή απλά έπρεπε να έχει...
γιατί ο γέρος τα έσταζε
 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 30 4872  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 30 4872

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evi27 έγραψε:
γκρινιαρα έγραψε:στο γαμηλιο ταξιδι την πατησαμε...μεναμε σε ενοικιαζομενα δωματια...στο διπλανο λοιπον εμενε ενας 60αρης ελληνας με μια 30αρα αλλοδαπη...εεε...το ενα και μοναδικο βραδυ που εμειναν εκει δεν μας αφησαν να κοιμηθουμε...

ποσα βιαγκρα ειχε παρει ο κωλογερος δεν μπορω να καταλαβω...απο τις 3-6 το πρωι η αλλη ειχε αλλεπαλληλους οργασμους......φρικη.......... Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 30 M140


χαχαχχαχα τι πάθατε κι εσείς βρε!!πω πω πίκρα!


Δν λετε που ηταν για ενα βραδυ μονο??? Razz Razz Razz Razz

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λεμονάκι έγραψε:
Αντα αυτοί μάλωναν, σιγά μην έκαναν κάτι άλλο και πήγαινε να χτυπήσει την πόρτα Razz Razz

Ουπς δεν το χα πιάσει , χε χε  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 30 M048

Η αλήθεια είναι ότι εγώ κορίτσια είμαι πολύ φωνακλού! Όταν είμαι σε καλή φάση δεν καταλαβαίνω τίποτα... Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 30 M095

Έλλη  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 30 M095


Γκρινιάρα χαχαχαχαχα Laughing Laughing

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχαχα

Αντα ματαξανα ντροπη αχχαχαχαχαχα


κοριτσουλια βγαινω... ισως ξαναμπω αργοτερα απο το σπιτι!!!! θα το προσπαθησω αλλα δν ξερω αν ειστε ακομη εδω!!!

φιλακια για την ωρα  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 30 417472  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 30 417472  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 30 417472  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 30 417472  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 30 417472

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ada έγραψε:
Λεμονάκι έγραψε:
Αντα αυτοί μάλωναν, σιγά μην έκαναν κάτι άλλο και πήγαινε να χτυπήσει την πόρτα Razz Razz

Ουπς δεν το χα πιάσει , χε χε  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 30 M048

Η αλήθεια είναι ότι εγώ κορίτσια είμαι πολύ φωνακλού! Όταν είμαι σε καλή φάση δεν καταλαβαίνω τίποτα... Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 30 M095

Έλλη  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 30 M095


Γκρινιάρα χαχαχαχαχα Laughing Laughing


δλδ τι εννοείς φωνακλού?σε όλα?? Razz Razz

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:χαχαχαχα

Αντα ματαξανα ντροπη αχχαχαχαχαχα


κοριτσουλια βγαινω... ισως ξαναμπω αργοτερα απο το σπιτι!!!! θα το προσπαθησω αλλα δν ξερω αν ειστε ακομη εδω!!!

φιλακια για την ωρα  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 30 417472  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 30 417472  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 30 417472  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 30 417472  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 30 417472


φιλιάαααααααααααααααα!!!

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
η γιαγιά τι λέει για όλα αυτά ;

ελλη τα λέμε..



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Λεμονάκι στις Παρ Μαρ 23, 2012 1:49 pm, 1 φορά

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evi27 έγραψε:
δλδ τι εννοείς φωνακλού?σε όλα?? Razz Razz

ε... Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 30 M003 ...ναι ... Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 30 M048

Το αναγνωρίζω αλλά άμα σκεφτώ εκείνη την ώρα χάνω το 100% άμα με πιάνετε... Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 30 M048

Έλλη  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 30 M016

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λεμονάκι έγραψε:η γιαγιά τι λέει για όλα αυτά ;

χαχαχαχαχα Laughing να σου πω εδώ ο άνδρας μου μόνο μια φορά έχει έρθει κ ήμουν αδιάθετη Rolling Eyes

Θα τη ρωτήσω αύριο!!! Laughing Laughing Laughing

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις