Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
57 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 57 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40, 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 39 από 41]

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γκρινιαρα έγραψε:
evi27 έγραψε:φιλάκια Έλλη!!!


γκρινιάρα μου λιχούδο μέχρι αηδίας!! Laughing


ασε μην τα λες σε μενα αυτα...αμα σου πω τι σκεφτομαι θα τρελαθεις...το κοκορετσι που θα φαω την κυριακη του πασχα....


χαχχαχα καλά δεν μου κάνει εντύπωση!!κατι τέτοια τα σκέφτομαι κι εγώ!!

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ελλη θα σε περιμενουμε  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 39 417472

τη λετε εσεις εδω παλι για φαγητα??? ΚΑΝΟΝΙΣΤΕ ΤΗΝ Μεγαλη Βδομαδα ΚΟΜΜΕΝΕΣ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ ΚΑΙ ΚΟΜΜΕΝΗ ΚΑΙ Η ΜΠΡΙΖΟΛΑ Laughing

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κορίτσια σας αφήνω...πάω να ξαπλώσω γιατί πονάω...καληνύχτα σε όλες και καλές μπριζόλες!! Very Happy

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ωχ!!! ουτε θελω να θυμαμαι οτι θα ξεκινησω νηστεια...βεβαια πονταρω να χασω κανα κιλακι αυτες τις 2 βδομαδες...για να δουμε...

οσο για μπριζολα...δεν τρωω την μεγαλη βδομαδα...νομιζω οτι δεν το σηκωνει και το ειδος της γιορτης...

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evi27 έγραψε:κορίτσια σας αφήνω...πάω να ξαπλώσω γιατί πονάω...καληνύχτα σε όλες και καλές μπριζόλες!! Very Happy


καληνυχτα ευουλι και περαστικα...θα τα πουμε αυριο

 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 39 K043

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
να μαι πάλι Very Happy
κοκορέτσια διαβάζω..

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evi27 έγραψε:κορίτσια σας αφήνω...πάω να ξαπλώσω γιατί πονάω...καληνύχτα σε όλες και καλές μπριζόλες!! Very Happy

καληνυχτα Ιωαννακι ονειρα γλυκα και καλη μπριζολα Laughing  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 39 417472  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 39 417472

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
νυσταξα πολυ...ηρθε η ωρα για  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 39 850933

καληνυχτα και ονειρα γλυκα...

θα τα πουμε αυριο μαλλον μετα το μεσημερι...

φιλακια... Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 39 C34 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 39 C03

goldangel1990

goldangel1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κορίτσια πλησιάζουμε στο θέμα 23...!!το πιστεύετε???? Very Happy

goldangel1990

goldangel1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσιααα???κοιμηθηκατε ολες ή πηγατε ολες για μπριζολα???

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τελικά δν έχω ίντερνετ στο σπίτι,έχει πέσει!μπήκα λίγο από το κινητό να σας στείλω τουλάχιστον μια καληνύχτα! Ελπίζω να μπορέσουμε να μιλήσουμε αύριο αν και τέτοια μέρα που είναι σιγά μη βρεθεί κανείς να το διορθώσει!οπότε αν δεν με δείτε καθόλου αυτό θα φταίει.και αύριο τελειώνει και το δωρεάν ιντερνερ στο κινητό!τέλειος συγχρονισμός Razz. Πολλά φιλάκια λοιπόν!καληνύχτα κούκλες!!!

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
goldangel1990 έγραψε:κοριτσιααα???κοιμηθηκατε ολες ή πηγατε ολες για μπριζολα???

μπριζολα??? που τετοια τυχη??? ο αντρας μου ειναι στην δουλεια και ειμαι μονη μου εσυ πως και ξυπνια τετοια ωρα???

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:Τελικά δν έχω ίντερνετ στο σπίτι,έχει πέσει!μπήκα λίγο από το κινητό να σας στείλω τουλάχιστον μια καληνύχτα! Ελπίζω να μπορέσουμε να μιλήσουμε αύριο αν και τέτοια μέρα που είναι σιγά μη βρεθεί κανείς να το διορθώσει!οπότε αν δεν με δείτε καθόλου αυτό θα φταίει.και αύριο τελειώνει και το δωρεάν ιντερνερ στο κινητό!τέλειος συγχρονισμός Razz. Πολλά φιλάκια λοιπόν!καληνύχτα κούκλες!!!

καληνυχτα ελλη μου καλα να περασεις αυριο  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 39 417472  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 39 417472

goldangel1990

goldangel1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αγαπη κοιμήθηκα και το μεσημεράκι και δεν μου κολλα ύπνος,ε και απο την νηστεία καταλαβαίνεις,παλια ετρωγα την μπριζολα και νυσταζα κατευθειαν..τωρα χωρις μπριζολα πως να νυστάξω?? Very Happy Very Happy

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
goldangel1990 έγραψε:αγαπη κοιμήθηκα και το μεσημεράκι και δεν μου κολλα ύπνος,ε και απο την νηστεία καταλαβαίνεις,παλια ετρωγα την μπριζολα και νυσταζα κατευθειαν..τωρα χωρις μπριζολα πως να νυστάξω?? Very Happy Very Happy

χαχαχα και εγω το παθαινω αυτο μετα την ζουζουνια κατευθειαν με πιανει ο υπνος ο αντρας μου παλι αν δεν κανει ενα τσιγαρο να κατσει μιση ωρα δεν μπορει να κοιμηθει και λενε οτι γινετε το αντιθετο συνηθως

goldangel1990

goldangel1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
χαχαχα και εγω το παθαινω αυτο μετα την ζουζουνια κατευθειαν με πιανει ο υπνος ο αντρας μου παλι αν δεν κανει ενα τσιγαρο να κατσει μιση ωρα δεν μπορει να κοιμηθει και λενε οτι γινετε το αντιθετο συνηθως [/quote]

σε 21 μέρες,θα φαμε και την σουβλα και την μπριζολα!!!και θα ξαναρχισουμε και τις προσπάθειες για μωράκι,υπολόγισα γονιμές μερες του αλλου μήνα και πεφτουν 30 απριλιου περίπου!!λες να ειναι και οι τυχερες γονιμες? Very Happy

vasiliki25

vasiliki25
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εύχομαι να είναι τυχερές για όλες γιατί για φέτος το καλοκαίρι είναι must η κοιλίτσα!!!

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
goldangel1990 έγραψε:χαχαχα και εγω το παθαινω αυτο μετα την ζουζουνια κατευθειαν με πιανει ο υπνος ο αντρας μου παλι αν δεν κανει ενα τσιγαρο να κατσει μιση ωρα δεν μπορει να κοιμηθει και λενε οτι γινετε το αντιθετο συνηθως

σε 21 μέρες,θα φαμε και την σουβλα και την μπριζολα!!!και θα ξαναρχισουμε και τις προσπάθειες για μωράκι,υπολόγισα γονιμές μερες του αλλου μήνα και πεφτουν 30 απριλιου περίπου!!λες να ειναι και οι τυχερες γονιμες? Very Happy

γιατι οχι μακαρι εγω δεν ξερω ποτε θα εχω γονιμες τον αλλον μηνα δεν τα πολυκοιταω για να μην αγχωνωμε θυμησε μου ποσο καιρο προσπαθειτε ???

[/quote]

goldangel1990

goldangel1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
προσπαθω 4 μηνες,ο αντρα μου ειναι χαλαρος..οποτε ερθει λεει!!δεν τον πολυνιαζει ιδιαιτερα τωρα,θα χαρει λεει να ερτει ενα παιδακι αλλα οκ,δεν θελει να πιεζει τα πραγματα..πχ..δεν με αφηνει να χρησιμοπιοω τεστ ωοριξιας,μου λεει να σαι χαλαρη και δυστυχως χρησιμοποιω κρυφα του!!

Elenisig

Elenisig
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημέρα κορίτσια μου , τι κάνετε?

Deb μου, τα συλλυπητήρια μου. Προσπάθησε να μην στεναχωριέσαι, γιατί στεναχωριέται κ το μωράκι σου.

Αρτεμη, μακάρι να έχεις μωράκι κ να πάνε όλα καλά αυτή τη φορά!

Ιωάννα μου δεν πειράζει, συνεχίζεις τις προσπάθειες αυτό τον μήνα! Δεν το ξέρεις σίγουρα οτι θα πέσει Μεγάλη Εβδομάδα!

Μαρία μου...στεναχωρήθηκα πολύ...
Μην το βάζεις όμως κάτω κοπέλα μου. Εχεις τα αντράκια σου που σε αγαπάνε κ δεν μπορούν χωρίς εσένα. Εισαι μικρή ακόμα κ έχεις όλο τον καιρό μπροστά σου να κάνεις κ άλλο παιδάκι...

Λεμονάκι, εγώ ψηφίζω το 2ο. Μου άρεσε πολύ περισσότερο, κ νομίζω ότι σου πηγαίνει καλύτερα στο στήθος!

Χριστινάκι, δεν πας αυτιο το πρωί να κάνεις μια χωριακή? Λέω γω τώρα!!!! Very Happy Very Happy Very Happy

Εβελιν, να σας ζήσει το μωράκι!

Ελλή, αυτή είναι η αυλή σας? Ζηλεύω!!!!!!!


Εμένα άρχισε χθες ο πρώτος εμετός κ ζορίστικα αρκέτα, μιας κ δεν τα πάω καθόλου καλά με αυτούς.
Το στομάχι μου δεν έχει ηρεμήσει καθόλου από τότε κ ανακατεύομαι συνέχεια. Ελπίζω να μην συνεχιστούν γιατί σε μια εβδομάδα ξεκινάω δουλεια, κ θα έχω πρόβλημα!!!!!!

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα ελενακι και χρονια πολλα!!!

αχ!!! το μπεμπε αρχισε να κανει εμφανη την παρουσια του...ειναι ευχαριστες ανακατοσουρες αυτες αλλα αν δουλευεις κιολας δυσκολευουν τα πραγματα...ευχομαι να σου πανε ολα κατ'ευχην!!!


εμεις τωρα γυρισαμε απο την εκκλησια και λεμε να παμε πλατεια για καφε και μαλλον και για φαγητο...

εσυ δουλευεις σημερα στο ρεστοραν???


σε ολες τις υπολοιπες ον λαιν ή οφ λαιν την καλημερα μου.... Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 39 C36

Elenisig

Elenisig
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
γκρινιαρα έγραψε:καλημερα ελενακι και χρονια πολλα!!!

αχ!!! το μπεμπε αρχισε να κανει εμφανη την παρουσια του...ειναι ευχαριστες ανακατοσουρες αυτες αλλα αν δουλευεις κιολας δυσκολευουν τα πραγματα...ευχομαι να σου πανε ολα κατ'ευχην!!!


εμεις τωρα γυρισαμε απο την εκκλησια και λεμε να παμε πλατεια για καφε και μαλλον και για φαγητο...

εσυ δουλευεις σημερα στο ρεστοραν???


σε ολες τις υπολοιπες ον λαιν ή οφ λαιν την καλημερα μου.... Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 39 C36

Χρόνια πολλά Λενάκι!

Σταμάτησα από το εστιατόριο, γιατί δεν ήθελα να σηκώνω τους δίσκους...προληπτικά!
Εμένα δουλεύει το αντράκι μου, σχολάει στις 7. Μπορεί να πάμε καμια ταβερνούλα το βράδυ γιατί δεν με βλέπω να μαγειρεύω.
Ερχεται να με πάρει η κολλητή μου μου, πάμε μια βόλτα στην παρααλιακή κ μετα σπίτι της για καφεδάκι, οπότε θα μπω πάλι το απόγευμα.

Χρόνια πολλά σε όλα τα κορίτσια!
Καλά να περάσετε σήμερα!

 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 39 379767  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 39 531909  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 39 379767

loulou_29

loulou_29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Elenisig έγραψε:
γκρινιαρα έγραψε:καλημερα ελενακι και χρονια πολλα!!!

αχ!!! το μπεμπε αρχισε να κανει εμφανη την παρουσια του...ειναι ευχαριστες ανακατοσουρες αυτες αλλα αν δουλευεις κιολας δυσκολευουν τα πραγματα...ευχομαι να σου πανε ολα κατ'ευχην!!!


εμεις τωρα γυρισαμε απο την εκκλησια και λεμε να παμε πλατεια για καφε και μαλλον και για φαγητο...

εσυ δουλευεις σημερα στο ρεστοραν???


σε ολες τις υπολοιπες ον λαιν ή οφ λαιν την καλημερα μου.... Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 39 C36

Χρόνια πολλά Λενάκι!

Σταμάτησα από το εστιατόριο, γιατί δεν ήθελα να σηκώνω τους δίσκους...προληπτικά!
Εμένα δουλεύει το αντράκι μου, σχολάει στις 7. Μπορεί να πάμε καμια ταβερνούλα το βράδυ γιατί δεν με βλέπω να μαγειρεύω.
Ερχεται να με πάρει η κολλητή μου μου, πάμε μια βόλτα στην παρααλιακή κ μετα σπίτι της για καφεδάκι, οπότε θα μπω πάλι το απόγευμα.

Χρόνια πολλά σε όλα τα κορίτσια!
Καλά να περάσετε σήμερα!

 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 39 379767  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 39 531909  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 39 379767

καλημερα κοριτσακια κ χρονια πολλα!!!
ελενακι υπομονη κοριτσι μου με τους εμμετους κ θα περασουν κ αυτοι!!!!!
 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 39 334590  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 39 334590 καλα να περασετε  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 39 125586  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 39 125586

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κι από μένα.δν άντεξα και ξαναεβαλα ίντερνετ στο κινητό! Χιχι στο σπίτι αύριο μαλλον θα το φτιάξουν!ελπίζω δηλαδή.χθες θυμήθηκα ότι ξεχάσαμε σε μια ντουλάπα ρούχα στο άλλο σπίτι...ευτυχώς αύριο πάμε να το βαψουμε οπότε θα τα πάρουμε τότε και τέρμα!

Ελένη μου ναι αυτό είναι ένα μικρό μέρος της αυλής μου! Laughing ελπίζω να σου περάσει σύντομα η ανακατωσουρα αλλά και να μην περάσει να κανείς υπομονή γιατί έχεις θαυματακι στην κοιλίτσα σου και όλα μπορούμε να τα αντέξουμε γι αυτό!

λουλου καλημέρα καιι σε σένα!

εβελιν και αγάπη και ο άντρας μου σαν κι εσασς είναι μετά την μπριζόλα χαχα

γκρινιαρα καλό καφεδάκι!

πολλά φιλάκια σε όλες αν ξέχασα κάποια να με συγχωρέσει!  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 39 417472

θα τα πούμε πάλι αργότερα

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΕΣ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΤΕΛΕΙΑ ΟΤΙ Κ ΑΝ ΚΑΝΕΤΕ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΜΕΡΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΕΣ ΚΑΙ ΒΑΓΓΕΛΗΔΕΣ sunny flower sunny flower sunny flower sunny ΕΛΠΙΖΩ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 39 417472  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 39 417472  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #22 - Σελίδα 39 417472

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 39 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40, 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις