Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
173 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 173 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μανούλες του φόρουμ, βοηθήστε με!
Έχω έναν άντρα μανιακό με τα σπορ αμάξια. Έχει ένα δίπορτο honda prelude (καψούρα μεγάλη) το οποίο δεν κυκλοφορεί γιατί είναι δίλιτρο. (δίλιτρο ίσον 650 ευρώ τέλη κυκλοφορίας ίσον παραδώσαμε τις πινακίδες μετά από χιλιοπαρακαλετό δικό μου).
Ο άντρας μου τώρα έχει βάλει για πώληση το δικό του και ψάχνει αμάξι σε περίπτωση που το πουλήσει. Αυτή τη στιγμή και γενικώς μέσα στην πόλη μετακινούμαστε με ένα hyundai accent μοντέλο '98, που είναι μεν θηρίο, άλλα πολύ παλιό για να επιχειρήσω μακρινό ταξίδι , ειδικά αν είναι φορτωμένο.

Προσπαθώ να τον πείσω να πάρει τετράθυρο αμάξι γιατί είμαστε ήδη 3 στην οικογένεια και τον Ιούνιο έρχεται το μωρό μας. Δεν θέλει με τίποτα... Τι για την ασφάλεια του μωρού του λέω, τι για το ότι δε θα είναι πρακτικό το δίπορτο/χαμηλωμένο για να βάζω και να βγάζω το καθισματάκι του μωρού, τίποτα αυτός. Μου λέει ότι θα έχουμε το hyindai να βάζουμε το μωρό. Αν όμως θελήσουμε να πάμε ένα ταξίδι, ή αν στην τελική το hyundai τα φτύσει γιατί είναι παλιό, τι θα κάνω με μια οικογένεια 4 ατόμων και δίπορτο σπορ αμάξι?

Σας παρακαλώ, δώστε μου τα φώτα σας, κι όσες έχετε άντρες γκαζάκηδες ρωτήστε τους να μου γράψετε τη γνώμη σας να του τα δείξω , γιατί νομίζει ότι εγώ θέλω να του κόψω τα γούστα του και δεν καταλαβαίνει ότι σκέφτομαι μόνο το καλό της οικογένειάς μας.

Και για να σας προλάβω... ο άντρας μου δεν πίνει, δεν καπνίζει, δεν βλέπει ποδόσφαιρο, δεν τζογάρει, δε βγαίνει, άλλα έχει τόση μανία με τα αμάξια και τις μηχανές που κάνει σαν μωρό και νομίζω πιο πολύ θα συγκινηθεί όταν θα δώσει το αμάξι του , παρά όταν γεννήσω το πρώτο μας παιδί....Έχουν σπάσει τα νεύρα μου, πώς να τον πείσω?

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δυστυχως επεσες σε αλλη φαση εσυ.Εγω πχ εχω εναν που η μεγαλυτερη του αγαπη ειναι η μανα του κι εσυ επεσες σε εναν που η μεγαλυτερη του αγαπη ειναι τα 2τροχα κ 4τροχα....Οτι και να πεςι δεν θα γινει κατι...
Εχω ενα χιουνται αξεντ του 2001 ομως..Διπορτο.Δε ξερω αλλα θεωρω οτι τουλαχιστον το δικο μου μοντελο ειναι κοπροσκυλο,με την εννοια οτι με τιποτα δεν θα το αλλαζα...Δεν με βολευουν που δεν εχει πορτες πισω για αμεση προσβαση με το παιδι,αλλα αν συμβει κατι κακο ειμαι σιογυρη οτι δε θα κολλησω να πεταχτω,αλλωστε ειμαι κ μιση μεριδα...
Τωρα σου ειπα,νομιζω οτι κατι τετοια γουστα δεν θα αλλαξουν,ισως μπορει με το που θα γινει μπαμπας...Ισως λεω παλι ετσι?

veny


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ax 8a talaipwrh8eis ligo. k emeis diporto exoume xamhlo k me fime tzamia. asta. emena den exei tetoio kollhma me amaxia apo anagh phrame auto epeidh apoly8hke k den eixe pia to etairiko amaxi tou. h mikrh den vlepei kala exw na xzeuei k griniazei - to ligotero vevaia einai auto - kai genika megalh talaipwria to ka8ismataki k na valeis to paidi mesa. eidika twra pou eimai eggyos sto 2o exw megalh aporia pws 8a xwrame k pws 8a xwrane pragmata mesa

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Για το θέμα της άνεσης , αντε να πω ότι θα τον αγγαρέψω αυτόν να σπάει τη μέση του να σκύβει για βάλε - βγάλε το καθισματάκι από το αμάξι.

Αυτό που τρέμω ρε κορίτσια είναι το εξής: φαντάζεστε κούφια η ώρα να γίνει ένα τρακάρισμα και να στραπατσαριστούν οι πόρτες? Πώς θα βγάλω εγώ τα παιδιά μου από μέσα? Από το πορτ μπαγκάζ? Τρέμω στη σκέψη ότι θα τα καταδικάσω να είναι εγκλωβισμένα πίσω από τα καθίσματα του δίπορτου. Διάβασα κάπου ότι είναι πιο ασφαλές το δίπορτο γιατί λέει δεν θα ανοίγουν τα μωρά τις πόρτες. Λες και δεν υπάρχει το κεντρικό κλείδωμα!

veny


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
sta palia amxia nomizw oti den yparxei - den eimai sigourh vevaia. k gw tremw sthn idea. gia oikogeneia 8ewrw kalyterh epilogh to tetraporto. an pername twra amaxi 8a epemena pantws.

mary karkgiok

mary karkgiok
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Με το καλο το μωρακι σου!!!!Κι εμεις εχουμε διπορτο με φιμε αλλα καινουριο και το πληρωνουμε ακομα!!!Μολις γεννησα με τα λεφτα των επιδοματων κλπ πηγα και πηρα ενα yaris μεταχειρισμενο 4πορτο και πλεον κυκλοφορουμε με αυτο και ο συζυγος ειναι ευχαριστημενος και εμεις!!!!

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ομοιοπαθούσα...3πορτο,sport,φιμέ τζάμια,χαμηλωμένο όσο δεν πάει κλπ...ΟΛΗ ΜΑ ΟΛΗ την ημέρα ασχολείται με το αμάξι..δεν πρόκειται να το αλλάξει ούτε για τη Bellucci [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
στο θέμα μας τώρα..πράγματι τα δίπορτα είναι πιο ασφαλή,επειδή πίσω έχουν λαμαρίνα και όχι πόρτα.η πόρτα είναι πάρα πολύ ευαίσθητη σε περίπτωση(κούφια η ώρα)ατυχήματος.αλλά δεν είναι βολικά για το καθισματάκι του μωρού.αλλά στα επιχειρήματα σου μη βάζεις το θέμα ασφάλεια..δεν θα τον πείσεις Smile

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
οκ...πως θα τον πεισω όμως.....???

kastoria

kastoria
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κι εγω εχω διπορτο χαμηλωμενο αγωνιστικο, αλλα το βαλαμε για πουλημα για να παρουμε ενα με 4 πορτες λογω του μωρου!!!!
Νομιζω οτι στην πορεια θα το καταλαβει απο μονος του οσο κ να χτυπιεσαι απο τωρα εσυ!!!

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kalimera koukles k emeis exoume amaksi 2porto,,,
Mercendes clk 200 Kompressor 2006 xronologias...
K egw skeftwme sto ti tha ginei...
An tha duskoleutw me to neogennito...

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
το θεμα ειναι οτι εχετε ηδη ενα 4 πορτο εστω και παλιο...ετσι το βλεπει αυτος....!!!!εμεις οταν γεννησα ειχαμε διπορτο,κουπε και πιο χαμηλωμενο δεν γινετε...τοτε σκεφτοταν να το πουλησουμε και να παρουμε ενα 4 πορτο...τελικα μας ετυχε και βρεθηκαμε με αμαξι ξαφνικα 4πορτο και με το 2πορτο παροπλισμενο.....!!!!!

και εγω νομιζω οτι απο ασφαλειο το διπορτο ειναι καλυτερο...αλλα το 4 πορτο πολυ πιο ανετο!!!!
α!!!και επειδη καπου ειπατε για κεντρικο κλειδωμα....εαν πατησεις την ασφαλεια απο το κεντρικο,εαν καποιο παιδι τραβηξει δυο φορες το χερουλι η πορτα ανοιξε....τουλαχιστον στα περισσοτερα αυτοκινητα....το μονο που ειναι ασφαλες ειναι να απομονωσεις την ασφαλεια απο τη πορτα και να μην ανοιγει απο μεσα!

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αυτό που λες ότι είναι πιο ασφαλές το δίπορτο όντως ισχύει? Μου φαίνεται εντελώς οξύμωρο, έτσι όπως εγκλωβίζονται οι πίσω επιβάτες στο δίπορτο.Και πες ότι κάτι γίνεται και μαγκώνουν από τρακάρισμα ή κάτι άλλο τα μπροστινά καθίσματα. Πώς θα βγάλω τα παιδιά μου από μέσα? Από το πορτ μπαγκάζ? Είναι ο χειρότερος φόβος μου σε ότι αφορά το δίπορτο, χώρια ότι είναι εντελώς άβολο για ταξίδι.

Όσο για το άνοιγμα της πόρτας , προς το παρόν δεν υπάρχει κίνδυνος, γιατί η μεγάλη μου κόρη είναι 11 χρονών και το μικρό θα είναι μέσα στο καθισματάκι του μέχρι να μεγαλώσει.

13Δίπορτο αμάξι και ασφάλεια στην οδήγηση Empty ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ! Σαβ Μαρ 24, 2012 2:10 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ μαρκελακι μου ψιλοδυσκολο μου φαινεται αν εχει τετοιο τρελλο κολλημα.προσπαθησε να δινεις εμφαση στα επιχειρηματα περι μωρου,πες του οτι ωραια φαση το διπορτο<δλ μην του το ισοπεδωνεις το κολημα του για να μην αντιδραει> με ομορφο τροπο και ας ελπισουμε οταν γεννηθει το μωρο να το καταλαβει και μονος του.

Νανακι

Νανακι
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
KRISTI 1 έγραψε:αχ μαρκελακι μου ψιλοδυσκολο μου φαινεται αν εχει τετοιο τρελλο κολλημα.προσπαθησε να δινεις εμφαση στα επιχειρηματα περι μωρου,πες του οτι ωραια φαση το διπορτο<δλ μην του το ισοπεδωνεις το κολημα του για να μην αντιδραει> με ομορφο τροπο και ας ελπισουμε οταν γεννηθει το μωρο να το καταλαβει και μονος του.

αχ αυτο παλι ,που πρεπει να εφευρισκουμε τροπους για να τους περναμε τα αυτονοητα και να μην τους ισοπεδωνουμε ,ποσο με εχει κουρασει στη ζωη μου ....δε λεγεται

korina26

korina26
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
nai ontos einai ligo avolo tora me to moro to diporto, emeis exoume ena kamprio kai ena tetraporto eutixos, tora mia fili mou pou eixan diporto mono pedeutikan me to kathismataki tou morou tous kai anagkastika to poulisan. alla o ksaderfos mou pou exei to eos mia xara to katafere me 2 paidakia.

16Δίπορτο αμάξι και ασφάλεια στην οδήγηση Empty ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ! Σαβ Μαρ 24, 2012 3:01 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Νανακι έγραψε:
KRISTI 1 έγραψε:αχ μαρκελακι μου ψιλοδυσκολο μου φαινεται αν εχει τετοιο τρελλο κολλημα.προσπαθησε να δινεις εμφαση στα επιχειρηματα περι μωρου,πες του οτι ωραια φαση το διπορτο<δλ μην του το ισοπεδωνεις το κολημα του για να μην αντιδραει> με ομορφο τροπο και ας ελπισουμε οταν γεννηθει το μωρο να το καταλαβει και μονος του.

αχ αυτο παλι ,που πρεπει να εφευρισκουμε τροπους για να τους περναμε τα αυτονοητα και να μην τους ισοπεδωνουμε ,ποσο με εχει κουρασει στη ζωη μου ....δε λεγεται
και τι να κανουμε οι δολιες γυναικες αφου οι αντρες ειναι αιωνια παιδια? Smile

17Δίπορτο αμάξι και ασφάλεια στην οδήγηση Empty ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ! Σαβ Μαρ 24, 2012 3:02 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τουλαχιστον εστω και ετσι καταφερνουμε να περναει το δικο μας Very Happy

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Νανακι έγραψε:
KRISTI 1 έγραψε:αχ μαρκελακι μου ψιλοδυσκολο μου φαινεται αν εχει τετοιο τρελλο κολλημα.προσπαθησε να δινεις εμφαση στα επιχειρηματα περι μωρου,πες του οτι ωραια φαση το διπορτο<δλ μην του το ισοπεδωνεις το κολημα του για να μην αντιδραει> με ομορφο τροπο και ας ελπισουμε οταν γεννηθει το μωρο να το καταλαβει και μονος του.

αχ αυτο παλι ,που πρεπει να εφευρισκουμε τροπους για να τους περναμε τα αυτονοητα και να μην τους ισοπεδωνουμε ,ποσο με εχει κουρασει στη ζωη μου ....δε λεγεται


Αυτό το πράγμα κι εμένα πόσο με κουράζει... λες κι έχω ένα πεισματάρικο και ανυπάκουο παιδί σε σώμα ολόκληρου γαιδάρου. Η κόρη μου έχει την ίδια απορία επίσης. Γιατί οι άντρες συμπεριφέρονται σα να βρίσκονται μονίμως στην εφηβεία?

ισμηνη

ισμηνη
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εμεις διπορτο εχουμε polo vw,οχι απο κολλημα αλλα το ειχε παρει οταν μειναμε μαζι πριν απο 5 χρονια μεταχειρησμενο.οταν λεγαμε να παντρευτουμε ειπαμενα παρουμε 4πορτο "οικογενειακο",αλλα με τα εξοδα του γαμου το φοβηθηκαμε,μετα ηρθε το μωρο αλλα μαζι και η κριση.....
τωρα με την μπουμπουκα ειναι μια ταλαιπωρια το 2πορτο αφου το πορτμπαγκαζ ειναι τοσο μικρο που δεν χωρουσε κανενα καροτσι κ ετσι το βαζουμε στη θεση του συνοδηγου..στο αυτοκινητο παντα 3 ατομα χωρανε!!!
και τωρα θελουμε νεο αμαξι καθως ειναι 11 χρονια και δεν ξερω για ποσο θα μας βγαλει ακομα αλλα τωρα δεν υπαρχουν λεφτα οπως και δανεια επισης.. Crying or Very sad
στο θεμα μας παντως κ εγω εχω ακουσει οτι ειναιπιο ασφαλη τα 2πορτα γιατι για να μπει η πορτα στα 4πορτα πρεπει να κοπει ο σκελετος του αυτοκινητου ενω στην πρωτη περιπτωση ειναι ενιαιο.παντα ομως φανταζομαι για μεγαλο στουκαρισμα,παντως (να μην συμβει ποτε σε κανεναν)σε πειπτωση εστω κ απλου ατυχηματος νομιζω ο καθε γονιος θα χασει την μιση ζωη του μεχρι να βγαλει το παιδι του σωο απο το αυτοκινητο...

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
athina24 έγραψε:.το μονο που ειναι ασφαλες ειναι να απομονωσεις την ασφαλεια απο τη πορτα και να μην ανοιγει απο μεσα!

Ακριβώς, παιδική ασφάλεια λέγεται και την έχουν όλα τα αυτοκίνητα με πίσω πόρτες!

vanap


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κι εμείς δίπορτο έχουμε και με προβληματίζει αρκετά το πως θα μπαινοβγαίνω με το μωρό και το καθισματάκι....
Πάντως σίγουρα είναι πιο ασφαλή τα δίπορτα από τα τετράπορτα αλλά δεν είναι το ίδιο βολικά...
Όσο για τους άντρες μας που έχουν κάποιες ιδιαίτερες αδυναμίες στα σπορ αυτοκίνητα και μηχανές.... ναι έχω κι εγώ έναν τέτοιο!!!
Και δεν αλλάζουν μυαλά εύκολα... πιστεύω πως μόνο αν το δουν στην πράξη πως δεν βολεύει και δεν γίνεται και αν ζοριστούν λιγάκι τότε θα το σκεφτούν για να τα αλλάξουν!! Προς το παρόν που είμαστε στη θεωρία με τίποτα....

mariposa

mariposa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
για το παθος του με τα αυτοκινητα τι να πω,ολοι εχουν κατι,εσενα ετυχε αυτο.Οσον αφορα το διπορτο ειναι πολυ πικρα κοριτσια γιατι κοψομεσιαζομαι καθε φορα βαλε βγαλε το παιδι αστα να πανε αλλα για να παρουμε αλλο δεν μπορουμε οποτε βολευομαστε με αυτο που εχουμε.Οσο για την ασφαλεια και εγω ετσι λεω στον εαυτο μου οτι ειναι πιο ασφαλες να παρηγορουμε τσπ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις