Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
68 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 68 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

26θελω κγω ενα μωρακι... - Σελίδα 2 Empty Απ: θελω κγω ενα μωρακι... Πεμ Απρ 05, 2012 7:11 am

chryssa!!!

chryssa!!!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΜΑΙΡΟΥΛΑ!ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!ΕΓΩ ΓΙΑ 5 ΜΗΝΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ ΠΡΙΝ ΑΡΡΑΒΩΝΙΑΣΤΩ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΕΙΧΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ1ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΕΙΑ ΤΑ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΠΛΟΥΣΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΤΕΣΤ ΠΟΥ ΑΓΟΡΑΖΑ!ΤΕΛΙΚΑ ΑΠΟ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΧΑΛΑΣΕ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΠΟΥ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΣΤΑΝΤΑΡ ΚΑΘΕ 28 ΜΕΡΕΣ! ΜΕΤΑ ΧΑΛΑΡΩΣΑ ΚΑΙ, ΕΣΤΡΩΣΕ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΗΘΕΛΑ 5 ΜΕΡΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩΕΙΧΑ ΓΙΑ 2-3 ΜΕΡΕΣ ΚΑΦΕ/1ΟΥΤΕ ΣΕΡΒΙΕΤΑΚΙ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΜΟΥΝΑ ΤΟΣΟΣ ΛΙΓΟ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΙΣ!ΛΕΩ ΘΑ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΧΑ ΚΟΥΡΑΣΤΕΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ, ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ Κ.Α ΠΑΙΡΝΩ ΤΗΛ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΤΟΥ ΤΟ ΛΕΩ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΝΕ ΤΕΣΤ, ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ ΤΟΥ ΛΕΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΣΗ ΕΧΩ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΝΕ ΚΑΙ ΠΑΡΕ ΜΕ ΤΗΛ. ΤΕΛΙΚΑ ΕΚΑΝΑ ΚΑΡΑΜΠΙΝΑΤΟ ΘΕΤΙΚΟ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 3 ΜΗΝΩΝ!ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΑΣ ΤΕΛΙΚΑ!

27θελω κγω ενα μωρακι... - Σελίδα 2 Empty Απ: θελω κγω ενα μωρακι... Πεμ Απρ 05, 2012 8:37 am

MAMASTE

MAMASTE
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
και εγω θελω ενα αδερφακι για το γιο μου που ειναι 4,αλλα τιποτα..περισυ τετοιο καιρο ειχα μεινει εγκυος μετα απο 1 1/12 χρονο προσπαθειων αλλα δυστηχως την 8 εβδομαδα το χασαμε..απο τοτε τιποτα παλι Crying or Very sad αν εχεις ενα παιδι που πιαστικε φυσιολογικα γινεται μετα να εχεις προβλημα;κουραγιο θελει και πιστη οτι θα τα καταφερουμε..ελπιζω
...


28θελω κγω ενα μωρακι... - Σελίδα 2 Empty Απ: θελω κγω ενα μωρακι... Πεμ Απρ 05, 2012 11:18 pm

mairoula80


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
να το χαιρεσε chryssa μου το μωρακι σου κ σευχαριστω πολυ.περιμενω ακομα τα αποτελεσματα της ορμονικης κ νιωθω τα νευρα μου χαλια ωρες ωρες,αφου ειπα στον αντρα μου μηπως τελικα θελω ψυχολογο κ οχι γυναικολογο???και αληθεια MAMASTE εγω νομιζα παντα οτι το πρωτο πιανετε δυσκολα,αλα τι να πω?υπομονη σε ολες μααφου ς μαλλον ο θεος ξερει ποτε θα τα δωσει τα μωρακια μας...μου φευγει παντα ενα τεραστιο βαρος οταν σας μιλαω,μακαρι ναμασταν κοντα να τα λεγαμε κ να καναμε παρεουλα.αφου καμια φορα κανω ονειρα για το πως θαναι το μωρο μου κ σε ποιον θα μοιαζει confused

29θελω κγω ενα μωρακι... - Σελίδα 2 Empty Απ: θελω κγω ενα μωρακι... Παρ Απρ 06, 2012 11:40 pm

mairoula80


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
καλημερα κοριτσια,λοιπον χτες βγηκαν τα αποτελεσματα απο τις ορμονικες,ολα μια χαρα εκτος απτην Ε2 οιστροδιολη που την εχω 12,35 ειπε η γυναικολογος μου οτι ειναι πολυ χαμηλα,ξερει καποια να μου πει αν της εχει τυχει τι εκανε με αυτην την ορμονη??εκανα τριτη μερα περιοδου τις εξετασεις.αλα θα την δω μετα το πασχα την γιατρο.εχω λεπτο ενδομιτριο λετε να φταιει αυτη η ορμονη??

30θελω κγω ενα μωρακι... - Σελίδα 2 Empty Απ: θελω κγω ενα μωρακι... Δευ Απρ 09, 2012 12:28 am

mairoula80


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Καλημερα κ καλη Μ.Εβδομαδα σε ολες,αχ ας μου πει καποια αν ξερει για αυτη την ορμονη σας παρακαλω.ειναι κακο που ειναι τοσο χαμηλη???? affraid

31θελω κγω ενα μωρακι... - Σελίδα 2 Empty Απ: θελω κγω ενα μωρακι... Τρι Απρ 17, 2012 10:22 pm

mairoula80


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
καλημερα κοριτσια,τελικα ξεκιναω θεραπεια οπως φαινετε γιατι πρεπει να ανεβουν λεει τα οιστρογονα,κ ελπιζω να πανε ολα καλα κ να αντιδρασει θετικα ο οργανισμος μου κ να ανεβει η Ε2 τελικα μηπως κ κανω σωστη ωοριξια καποιο μηνα αλλιως δεν το βλεπω.αυτα καταλαβα,θα σας ενημερωνω,προς το παρον χαλασα ψυχολογια γιατι ποιος ξερει ποσους μηνες παμε πισω παλι,και ολα αυτα γιατι η εξυπνη πρωην γυναικολογος μου δε μου μιλησε για ορμονικες κ εγω που να ηξερα???δεν προσπαθησα ποτε ξανα στη ζωη μου για μωρακι,και τελικα εκει εχω προβλημα και ελπιζω ναναι το μοναδικο και να στρωσει με τη θεραπεια που θα ξεκινησω.η σαλπιγγογραφεια μου ειπε αυτη τη στιγμη δεν εχει νοημα γιατι βρεθηκε προβλημα στις ορμονες και με το λεπτο ενδομιτριο που εχω πρεπει να δουμε αυτο τωρα να θεραπευσουμε..αχ ειμαι ατυχη κοριτσια εναμισις χρονος χαμενος γιατι επρεπε να τα ειχα κανει τοτε ολα αυτα περσι τον μαιο που πηγαινα στην αλη δε μου μιλησε ποτε για τετοιες εξετασεις κ να τωρα. No No No

32θελω κγω ενα μωρακι... - Σελίδα 2 Empty Απ: θελω κγω ενα μωρακι... Τρι Απρ 17, 2012 10:52 pm

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Mairoula80 Καλώς ήρθες στην παρέα μας. Εύχομαι σύντομα να έχεις ένα γερό σποράκι στην κοιλίτσα σου! Είναι εύκολο να σου λέμε να μην αγχώνεσαι και για σένα δύσκολο να το κάνεις όμως δεν γίνεται αλλιώς. Χαλάρωσε και όλα θα πάνε καλά!

33θελω κγω ενα μωρακι... - Σελίδα 2 Empty Απ: θελω κγω ενα μωρακι... Τρι Απρ 24, 2012 6:08 am

mairoula80


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
τελικα κοριτσια θα παρω για ενα μηνα τα jasmin τα αντισιλλιπτικα και μετα αλη θεραπεια γιατι ετσι θα ανεβουν τα οιστρογονα λεει και θα κανω ωοθυλακια και ωοριξια,αχ τι να πω,ξεκιναω αυτα με την περιοδο κ βλεπουμε.παντως λενε οτι δεν ειναι κατι σοβαρο απλα θελει το χρονο του.ξερει καποια να μου πει για τετοια θεραπεια περισσοτερα???σας παρακαλω πολυ. θελω κγω ενα μωρακι... - Σελίδα 2 679259

34θελω κγω ενα μωρακι... - Σελίδα 2 Empty Απ: θελω κγω ενα μωρακι... Πεμ Μάης 03, 2012 7:12 am

mairoula80


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
τι να κανω κοριτσια??ειχα 2 απριλιου περιοδο κ μεχρι τωρα δεν ηρθε.περιμενα πρωτομαγια.αλα λεω να περιμενω και αυριο αν δεν ερθει να κανω τεστ????η οχι??αφου εχουν θεμα οι ορμονες μου μαλλον αρνητικο θα βγει ε???να περιμενω καμια βδομαδα λετε ακομα κ μετα... θελω κγω ενα μωρακι... - Σελίδα 2 679259

35θελω κγω ενα μωρακι... - Σελίδα 2 Empty θελω κ γω ενα μωρακι Πεμ Μάης 03, 2012 9:17 am

Vasoula-Vasilis

Vasoula-Vasilis
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Agaphth Mairoula geia sou k apo mena!diavazw ola afta pou sou egrapsan oi files mas edw sto forum k symfwnw apolyta!den tha sou pw k gw kati diaforetiko...Na min agxwnesai,kserw einai dyskolo alla etsi prepei!k tha sou elega na min akous k polla apo tous giatrous!oles aftes oi therapeies k ta farmaka pistevw pws tis perissoteres fores einai perissotero epivaryntika para se voithoun!den kserw vevaia,giatros den eimai,alla me prosefxh k pollh ypomonh k hremia ola tha pane kala kai tha apokthsete k seis to diko sas zouzounaki!to efxomai loipon mesa apo thn kardia mou kai perimenw k gw na mathw ta efxarista apo sena syntoma!!na eisai kala! Very Happy

36θελω κγω ενα μωρακι... - Σελίδα 2 Empty Απ: θελω κγω ενα μωρακι... Πεμ Μάης 03, 2012 11:54 pm

mairoula80


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Vasoula-Vasilis έγραψε:Agaphth Mairoula geia sou k apo mena!diavazw ola afta pou sou egrapsan oi files mas edw sto forum k symfwnw apolyta!den tha sou pw k gw kati diaforetiko...Na min agxwnesai,kserw einai dyskolo alla etsi prepei!k tha sou elega na min akous k polla apo tous giatrous!oles aftes oi therapeies k ta farmaka pistevw pws tis perissoteres fores einai perissotero epivaryntika para se voithoun!den kserw vevaia,giatros den eimai,alla me prosefxh k pollh ypomonh k hremia ola tha pane kala kai tha apokthsete k seis to diko sas zouzounaki!to efxomai loipon mesa apo thn kardia mou kai perimenw k gw na mathw ta efxarista apo sena syntoma!!na eisai kala! Very Happy
σε ευχαριστω και ναι εχεις δικιο,ο καθε γιατρος λεει κατι αλο,τι να σκεφτω πια κγω??απλα ουτε σημερα μου ηρθε και λεω λες να εγινε κατι??φοβαμαι να κανω τεστ κ περιμενω ακομα.θα δω κ το σαββατοκυριακο αν δεν ερθει θα κανω μετα.

37θελω κγω ενα μωρακι... - Σελίδα 2 Empty Απ: θελω κγω ενα μωρακι... Παρ Μάης 04, 2012 3:13 am

hhmaria


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
πιο σαββατοκυριακο;;;;

μην περιμενεις τις εκλογες για να πανηγυρίσεις!
τρεχα τωρα στο φαρμακειο και ελα να μας πεις τα ευχαριστα!
για εγκυο σε κόβω!!!

δεν υπάρχει λοος να περιμενεις..
εισαι δεν εισαι θα το μαθεις..χιλιες φορες νωριτερα να ξερεις και να τελειωνεις...ποια λογική να το κρατήσεις μεχρι την δευτερα; μηπως σου αλλαξει το αποτελεσμα εαν ειναι τωρα αρνητικο;;;
δεν παιζει..
οταν δεν ερχεται η περιοδος λογικα εισαι εγκυος..εχεις πολλες μερες καθυστερηση!

http://www.kordelitsa.com

38θελω κγω ενα μωρακι... - Σελίδα 2 Empty Απ: θελω κγω ενα μωρακι... Παρ Μάης 04, 2012 6:38 am

mairoula80


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
hhmaria έγραψε:πιο σαββατοκυριακο;;;;

μην περιμενεις τις εκλογες για να πανηγυρίσεις!
τρεχα τωρα στο φαρμακειο και ελα να μας πεις τα ευχαριστα!
για εγκυο σε κόβω!!!

δεν υπάρχει λοος να περιμενεις..
εισαι δεν εισαι θα το μαθεις..χιλιες φορες νωριτερα να ξερεις και να τελειωνεις...ποια λογική να το κρατήσεις μεχρι την δευτερα; μηπως σου αλλαξει το αποτελεσμα εαν ειναι τωρα αρνητικο;;;
δεν παιζει..
οταν δεν ερχεται η περιοδος λογικα εισαι εγκυος..εχεις πολλες μερες καθυστερηση!
αχ λες ναναι πολλες??δεν χερω,μονο λιγο πριξιμο στην κοιλα εχω,μεχρι τωρα δεν ηρθε,2 απριλιου ειχα τελευτεα αλα με ολα αυτα που θα διαβασες παραπανω αμφιβαλλω καπως για εγκυμοσηνη χωρις θεραπεια,αν δεν ερθει αυριο πρωι θα παρω τεστ.

39θελω κγω ενα μωρακι... - Σελίδα 2 Empty Απ: θελω κγω ενα μωρακι... Παρ Μάης 04, 2012 2:01 pm

Vasoula-Vasilis

Vasoula-Vasilis
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
mairoula80 έγραψε:
hhmaria έγραψε:πιο σαββατοκυριακο;;;;

μην περιμενεις τις εκλογες για να πανηγυρίσεις!
τρεχα τωρα στο φαρμακειο και ελα να μας πεις τα ευχαριστα!
για εγκυο σε κόβω!!!

δεν υπάρχει λοος να περιμενεις..
εισαι δεν εισαι θα το μαθεις..χιλιες φορες νωριτερα να ξερεις και να τελειωνεις...ποια λογική να το κρατήσεις μεχρι την δευτερα; μηπως σου αλλαξει το αποτελεσμα εαν ειναι τωρα αρνητικο;;;
δεν παιζει..
οταν δεν ερχεται η περιοδος λογικα εισαι εγκυος..εχεις πολλες μερες καθυστερηση!
αχ λες ναναι πολλες??δεν χερω,μονο λιγο πριξιμο στην κοιλα εχω,μεχρι τωρα δεν ηρθε,2 απριλιου ειχα τελευτεα αλα με ολα αυτα που θα διαβασες παραπανω αμφιβαλλω καπως για εγκυμοσηνη χωρις θεραπεια,αν δεν ερθει αυριο πρωι θα παρω τεστ.

Nai mairoula ontws!!!hhmaria exei dikio!den xreiazetai na perimeneis toso poly!kane to test k perimenoume na mas enhmerwseis!makari ola na pane opws theleis koukla mou!an vgei thetiko kane k mia xoriakh na vevaiwtheis k meta tha kanoume party edw sto forum!!!!!xaxaxaxaxa!!!kala apotelesmata!!!! θελω κγω ενα μωρακι... - Σελίδα 2 654316 cheers

40θελω κγω ενα μωρακι... - Σελίδα 2 Empty Απ: θελω κγω ενα μωρακι... Παρ Μάης 04, 2012 3:23 pm

stauroulats


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Γεια σου κ από μ'ένα μην στεναχωριέσαι σε καταλαβαίνω εγώ δεν έκανα τόσο καιρό να μείνω έγκυος αλλά ενώ είμαι μικρή ήθελα πολύ να κάνω ένα παιδάκι το προσπαθούσα κ κάθε φορά που έκανα τεστ είχα το ίδιο συναίσθημα με σ'ένα για λίγο καιρό αρχίσαμε να βγενουμε άρχισα λίγο να διασκεδάζω με τον άντρα μου εννοείτε δεν σταματήσαμε τις προσπάθειες εννοείτε κ τώρα έχω ένα κοριτσάκι που δεν κάθετε ήσυχο με τίποτα κ φαντάσου ότι είναι μόνο 3 μηνών. Καλή επιτυχία σου εύχομαι κ άκου τα κορίτσια όλα είναι σωστά αυτά που λεν διασκέδασε γλεντά κάνε ότι μπορείς για να είσαι καλά. Φιλάκια

41θελω κγω ενα μωρακι... - Σελίδα 2 Empty Απ: θελω κγω ενα μωρακι... Παρ Μάης 04, 2012 10:44 pm

mairoula80


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
stauroulats έγραψε:Γεια σου κ από μ'ένα μην στεναχωριέσαι σε καταλαβαίνω εγώ δεν έκανα τόσο καιρό να μείνω έγκυος αλλά ενώ είμαι μικρή ήθελα πολύ να κάνω ένα παιδάκι το προσπαθούσα κ κάθε φορά που έκανα τεστ είχα το ίδιο συναίσθημα με σ'ένα για λίγο καιρό αρχίσαμε να βγενουμε άρχισα λίγο να διασκεδάζω με τον άντρα μου εννοείτε δεν σταματήσαμε τις προσπάθειες εννοείτε κ τώρα έχω ένα κοριτσάκι που δεν κάθετε ήσυχο με τίποτα κ φαντάσου ότι είναι μόνο 3 μηνών. Καλή επιτυχία σου εύχομαι κ άκου τα κορίτσια όλα είναι σωστά αυτά που λεν διασκέδασε γλεντά κάνε ότι μπορείς για να είσαι καλά. Φιλάκια
αχ ναστε ολες καλα αλα σημερα το πρωι και αφου φαγωθηκε μια φιλη μου εκανα τεστ,βγηκε αρνητικο αλα περιοδος ακομα δεν ηρθε,αργησε πολυ,λετε να κανει λαθος το τεστ???μπα ε???θα περιμεν μεχρι δυτερα τριτη κ αν δεν ερθει θα κανω κ μια χοριακη.

42θελω κγω ενα μωρακι... - Σελίδα 2 Empty Απ: θελω κγω ενα μωρακι... Σαβ Μάης 05, 2012 12:17 am

mairoula80


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
τελικα τωρα μου ηρθε λιγο αιμα κ ξεκινησα τη θεραπεια με τα αντισσυλιπτικα,τι να γινει κοριτσια συνηθισα καθε μηνα τα ιδια,δεν κλαιω πια να φανταστειτε,απλα ελπιζω αυτο το καλοκαιρι να εχω τυχη...ολα καλα ας πουμε.

43θελω κγω ενα μωρακι... - Σελίδα 2 Empty Απ: θελω κγω ενα μωρακι... Σαβ Μάης 05, 2012 9:29 am

Vasoula-Vasilis

Vasoula-Vasilis
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
mairoula80 έγραψε:τελικα τωρα μου ηρθε λιγο αιμα κ ξεκινησα τη θεραπεια με τα αντισσυλιπτικα,τι να γινει κοριτσια συνηθισα καθε μηνα τα ιδια,δεν κλαιω πια να φανταστειτε,απλα ελπιζω αυτο το καλοκαιρι να εχω τυχη...ολα καλα ας πουμε.


Mairoula den peirazei!Afou ksekinhses thn therapeia synexise k pistevw na se voithisei!synexiste thn prospatheia k eidika twra to kalokairaki an vreite efkairia kante k liges diakopoules gia na xareite o enas ton allon k na deis pou ola tha pane kala!

44θελω κγω ενα μωρακι... - Σελίδα 2 Empty Απ: θελω κγω ενα μωρακι... Τρι Μάης 22, 2012 7:52 am

zenaki


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
mairoula80 έγραψε:απλα ηθελα να σας το πω μηπως ειμαι παραλογη??φυσικα χαιρομαι για το ανιψακι μου αλα θελω κγω ενα μωρακι δικο μου,αχ. Crying or Very sad

Γλυκεία μου μαιρουλα μην το βάζεις κάτω
όλες έχουμε περάσει τέτοια άλλες πολλά άλλες λίγο.
Αν είναι να σου δώσω κουράγιο έχε πίστη εγώ με 2 χειρουργια αφαίρεση κύστης εκατοστών παραλίγο να πεθάνω με ενδομητριωση και μια ωοθήκη γιατί την αλλη την έχασα απο την κύστη. Ακούγοντας ολες τις απογοητευτικές γνώμες απο γιατρούς έδωσα τη δική μου μάχη και ευχαριστώ που μου έδωσε δύναμη ο θεός και σήμερα έχω στην αγκαλιά μου έναν άγγελο που έπιασα με φυσιολογικό τρόπο και όχι εξωσωματική γιαυτό θέλω να σου πω να μην σταματήσεις ποτέ να αγωνίζεσαι γιαυτό που ονειρεύεσαι μέσα απο τα βαθύ της ψυχής εύχομαι να ανταμειφτείς στον αγώνα σου γιατί αξίζει

45θελω κγω ενα μωρακι... - Σελίδα 2 Empty Απ: θελω κγω ενα μωρακι... Τρι Μάης 22, 2012 8:01 am

mairoula80


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
zenaki έγραψε:
mairoula80 έγραψε:απλα ηθελα να σας το πω μηπως ειμαι παραλογη??φυσικα χαιρομαι για το ανιψακι μου αλα θελω κγω ενα μωρακι δικο μου,αχ. Crying or Very sad

Γλυκεία μου μαιρουλα μην το βάζεις κάτω
όλες έχουμε περάσει τέτοια άλλες πολλά άλλες λίγο.
Αν είναι να σου δώσω κουράγιο έχε πίστη εγώ με 2 χειρουργια αφαίρεση κύστης εκατοστών παραλίγο να πεθάνω με ενδομητριωση και μια ωοθήκη γιατί την αλλη την έχασα απο την κύστη. Ακούγοντας ολες τις απογοητευτικές γνώμες απο γιατρούς έδωσα τη δική μου μάχη και ευχαριστώ που μου έδωσε δύναμη ο θεός και σήμερα έχω στην αγκαλιά μου έναν άγγελο που έπιασα με φυσιολογικό τρόπο και όχι εξωσωματική γιαυτό θέλω να σου πω να μην σταματήσεις ποτέ να αγωνίζεσαι γιαυτό που ονειρεύεσαι μέσα απο τα βαθύ της ψυχής εύχομαι να ανταμειφτείς στον αγώνα σου γιατί αξίζει
νασαι καλα κοπελα μου,ειμαι σε ασχημη φαση τωρα,κανω τη θεραπεια με τα αντ/λιπτικα κ βλεπουμε μετα.ναι τα πολλα που ακουω με τρελενουν,ο αντρας μου λεει τιποτα δεν εχεις αδικα στεναχωριεσε.αλα ακομα τιποτα,νιωθω κενη αστα.

46θελω κγω ενα μωρακι... - Σελίδα 2 Empty Απ: θελω κγω ενα μωρακι... Τρι Ιουν 12, 2012 12:13 am

mairoula80


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
τελικα κοριτσια πηρα κ τα clomiphene για 6 μερες κ σημερα θα ξαναπαω να δουμε τι γινετε και αν εχουμε καλα αποτελεσματα.τα εχει παρει καποια απο σας???

47θελω κγω ενα μωρακι... - Σελίδα 2 Empty Απ: θελω κγω ενα μωρακι... Τρι Ιουν 12, 2012 12:42 am

A.A

A.A
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
κορίτσι μου δεν πρέπει να στεναχωριέσε αλλα ούτε και να ανγχονεσε!! με αυτο τον τρόπο δεν βοηθάς τον εαυτο σου!! Όπως είπαν και οι άλλες κοπέλες όταν το βάλεις στο μυαλό σου και είσαι συνεχως ανγχομένη γιαυτο το θέμα τοτε θα σου γίνει εμμονή και θα σε τρελένη!! Χαλάρωσε και η άποψη μου (και εγω έτσι έκανα) να πίασεις απο το φαρμακείο τέστ που σου λέει πότε έχεις ωορηξία και λογικά θα ξέρεις πανω κάτω το πότε είναι η μέρες σου και τότε να προσπαθήσεις!! ΧΑΛΑΡΩΣΕ ΟΜΩΣ!!! αυτο είναι το βασικό!! θα μου πείς ότι είναι ευκολο να το λέμε αλλα δύσκολο να γίνεις ... αλλα και απο τον στενό μου περιβάλλον που είχα παρόμοια κατάσταση όταν απέβαλλαν το άνχος τότε ήρθε και το μωράκι!!

Σου εύχομαι τα καλύτερα και σύντομα θα αποκτήσεις αυτο που θέλεις!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις