Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
168 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 168 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 41]

mora

mora
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΜΑΙ ΜΑΜΑ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ- ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011!!!! ΠΕΡΣΙ ΗΜΟΥΝ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΣΑΣ. ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΑΣ ΚΑΙ ΕΧΕΤΕ ΣΕ ΛΙΓΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ ΑΓΚΑΛΙΑ!!! Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 2 50580 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 2 50580 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 2 50580 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 2 50580 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 2 50580 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 2 50580 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 2 50580 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 2 50580

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευχαριστώ πολυ για το καλοσώρισμα!

zoecopa ο γιατρός δεν ήταν και καθετος για καισαρικη αλλα εγω
νομιζω οτι εκει θα καταλήξουμε !Ας μη βιαζόμαστε όμως..εχουμε ακομα..
σου ευχομαι να πανε όλα καλα και το νοεμβριο να έχεις τα διδυμακια σου αγκαλια!

crazymommy υπομονουλα...χαρηκα που ακουσες την καρδουλα!Εγω περιμένω την Μ.Δευτερα κι εχω σκασει!Ευτυχως για την ωρα κανα δυο ζαλαδες μονο είχα!Προγεννητικο Shocked θα μου κανει ο γιατρος μου οταν παω τη Δευτερα θα μου παρουν αιμα εκει!Το καλυτερο δωρο ηταν αυτο!Σκεφτομουν το τρεξιμο!
Παντως σκεφτομαι στο πρωτο ειχαμε αλλη πολυτελεια.. τωρα μια σκυψε μια σηκω μαμα τσισα μια ελα να παιξουμε ,μια πρωι πρωι ετοιμασια για τον παιδικο, παιδικες χαρες κτλ που χρονος για ξεκουραση ..
εχουμε και μια αϋπνια και κουραση 4 χρόνια τωρα !Εδεσε το γλυκο!

Αντε καλη μερα να εχουμε! Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 2 417472



Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Επειδή στην ομαδούλα σας είναι η αγαπημένη σας νονά μας και περιμένουμε ομαδικώς πως και πως το νέο σποράκι ευχόμαστε (εγώ και ο μπέμπης!) σε όλες μια καλή τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!!!Και όσο το δυνατόν λιγότερες αναγουλο-καουρο-ζαλάδες [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]Very Happy Very Happy

Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 2 50580 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 2 50580 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 2 50580 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 2 50580 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 2 50580 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 2 50580 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 2 50580 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 2 50580 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 2 50580

stellaef

stellaef
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!


Χαχα, με το καλό stellaef, πώς το κατάφερες αυτό βρε; Άντε να δούμε τώρα αν θα έχουν ίδια μέρα γενέθλια!

Ευχαριστω πολυ!!!ολες μας να εχουμε μια καλη εγκυμοσυνη και μια καλη γεννα! δεν νομιζω να εχουν ιδια μερα γιατι θα γεννησω με καιαρικη οπως και στην πρωτη με ραντεβου εκτος απροοπτου.στην αρχη σκεφτομουν να εκλεινα ραντεβου την ιδια μερα αλλα τελικα το μετανιωσα, ειναι η μερα του αγοριου μου!!ας ειναι η επομενη

LARA@

LARA@
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ ΚΑΙ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΕΣ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ.. ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΤΑ ΝΙΝΙΑ ΜΑΣ!!!! ΕΧΩ ΜΙΑ ΤΑΛΙΜΠΑΝ 16,5 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΕΝΑ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ 10 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΑΥΡΙΟ!!!! ΕΧΩ ΠΗΤ ΑΠΟ 1/11 ΜΕΧΡΙ 6/11.ΑΠΟ ΣΥΠΤΩΜΑΤΑ...? ΤΙΠΟΤΑ... ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΟΟΟΟΟΟΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!!

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
NantiaN έγραψε:Καλε επαθα πλακα τωρα....Οταν πρωτομπηκα στο φορουμ το Αυγουστου-Σεμπτεμβριου που ειμαι εγω δεν ειχε γινει...Και τωρα ειδα Νοεμβριου - Δεκεμβριου!!!!!!!!!!!Θεε μου πως περασε ετσι ο καιρος.....Συγνωμη για το παραληρημα μου αλλα επαθα!!!!!!!
Να εχετε ολες μια καλη τελιομηνη εγκυμοσυνη !!!!!!!!!!!!!!Και με το καλο θα ερθουν και τα μωρακια... Very Happy Very Happy Very Happy

mora έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΜΑΙ ΜΑΜΑ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ- ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011!!!! ΠΕΡΣΙ ΗΜΟΥΝ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΣΑΣ. ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΑΣ ΚΑΙ ΕΧΕΤΕ ΣΕ ΛΙΓΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ ΑΓΚΑΛΙΑ!!! Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 2 50580 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 2 50580 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 2 50580 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 2 50580 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 2 50580 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 2 50580 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 2 50580 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 2 50580

Σας ευχαριστούμε!!!! Very Happy
Ξέρω πώς νιώθετε, γέννησα την κορούλα μου τον Αύγουστο του 2010 και έκτοτε έχω δει πολλές ομάδες από εγκυούλες να εμφανίζονται, μαζί και τις εγκυούλες Αυγούστου 2011 και 2012! Mora, ειδικά όταν βλέπεις να εμφανίζεται η αντίστοιχη ομάδα με αυτήν που ανήκες, 1 χρόνο μετά είναι όντως πολύ συγκηνιτικό. Και όταν θα γεννάνε τα κορίτσια της ομάδας επίσης, όπου εσείς θα κλείνετε τον 1ο χρόνο ζωής... Wink Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 2 417472

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Carrie έγραψε:Επειδή στην ομαδούλα σας είναι η αγαπημένη σας νονά μας και περιμένουμε ομαδικώς πως και πως το νέο σποράκι ευχόμαστε (εγώ και ο μπέμπης!) σε όλες μια καλή τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!!!Και όσο το δυνατόν λιγότερες αναγουλο-καουρο-ζαλάδες [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]Very Happy Very Happy

Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 2 50580 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 2 50580 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 2 50580 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 2 50580 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 2 50580 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 2 50580 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 2 50580 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 2 50580 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 2 50580

Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 2 417472 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 2 417472 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 2 417472 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 2 417472 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 2 417472
Μα... ποια είναι αυτή η νονά, δεν την κατονομάζεις όμως! Laughing

Σ' ευχαριστούμε γλυκιά μου Carrie, μακάρι να πάνε όλα καλά!!!! Τα φιλιά μου στο ζουζούνοοοοοοο!!!!!! I love you

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stellaef έγραψε:

Χαχα, με το καλό stellaef, πώς το κατάφερες αυτό βρε; Άντε να δούμε τώρα αν θα έχουν ίδια μέρα γενέθλια!

Ευχαριστω πολυ!!!ολες μας να εχουμε μια καλη εγκυμοσυνη και μια καλη γεννα! δεν νομιζω να εχουν ιδια μερα γιατι θα γεννησω με καιαρικη οπως και στην πρωτη με ραντεβου εκτος απροοπτου.στην αρχη σκεφτομουν να εκλεινα ραντεβου την ιδια μερα αλλα τελικα το μετανιωσα, ειναι η μερα του αγοριου μου!!ας ειναι η επομενη

Χαχα, ας είναι όποια μέρα θέλει, υγιές να είναι το παιδάκι!!! Very Happy Απλά ήταν απίστευτο που πέτυχες τις ημ/νιες!!!

LARA@ έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ ΚΑΙ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΕΣ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ.. ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΤΑ ΝΙΝΙΑ ΜΑΣ!!!! ΕΧΩ ΜΙΑ ΤΑΛΙΜΠΑΝ 16,5 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΕΝΑ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ 10 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΑΥΡΙΟ!!!! ΕΧΩ ΠΗΤ ΑΠΟ 1/11 ΜΕΧΡΙ 6/11.ΑΠΟ ΣΥΠΤΩΜΑΤΑ...? ΤΙΠΟΤΑ... ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΟΟΟΟΟΟΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!!

Κάλως την, να έχεις μια πολύ όμορφη εγκυμοσύνη και με το καλό να έρθει το μωράκι σου!!!
Έχω κι εγώ μια ταλιμπανίτσα (πολλά ταλιμπανάκια μαζευτήκανε τελικά! Laughing ) 19 μηνών.
Είσαι κι εσύ από τις τυχερούλες χωρίς συμπτώματα, ζηλεύωωωωωωωω!!!!!! Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 2 417472

LARA@

LARA@
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
crazymommy έγραψε:
stellaef έγραψε:

Χαχα, με το καλό stellaef, πώς το κατάφερες αυτό βρε; Άντε να δούμε τώρα αν θα έχουν ίδια μέρα γενέθλια!

Ευχαριστω πολυ!!!ολες μας να εχουμε μια καλη εγκυμοσυνη και μια καλη γεννα! δεν νομιζω να εχουν ιδια μερα γιατι θα γεννησω με καιαρικη οπως και στην πρωτη με ραντεβου εκτος απροοπτου.στην αρχη σκεφτομουν να εκλεινα ραντεβου την ιδια μερα αλλα τελικα το μετανιωσα, ειναι η μερα του αγοριου μου!!ας ειναι η επομενη

Χαχα, ας είναι όποια μέρα θέλει, υγιές να είναι το παιδάκι!!! Very Happy Απλά ήταν απίστευτο που πέτυχες τις ημ/νιες!!!

LARA@ έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ ΚΑΙ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΕΣ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ.. ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΤΑ ΝΙΝΙΑ ΜΑΣ!!!! ΕΧΩ ΜΙΑ ΤΑΛΙΜΠΑΝ 16,5 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΕΝΑ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ 10 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΑΥΡΙΟ!!!! ΕΧΩ ΠΗΤ ΑΠΟ 1/11 ΜΕΧΡΙ 6/11.ΑΠΟ ΣΥΠΤΩΜΑΤΑ...? ΤΙΠΟΤΑ... ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΟΟΟΟΟΟΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!!

Κάλως την, να έχεις μια πολύ όμορφη εγκυμοσύνη και με το καλό να έρθει το μωράκι σου!!!
Έχω κι εγώ μια ταλιμπανίτσα (πολλά ταλιμπανάκια μαζευτήκανε τελικά! Laughing ) 19 μηνών.
Είσαι κι εσύ από τις τυχερούλες χωρίς συμπτώματα, ζηλεύωωωωωωωω!!!!!! Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 2 417472
ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑ!!!!! ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΥΧΟΜΕ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΕΥΛΟΓΙΜΕΝΕΣ ΕΓΚΥΜΩΣΥΝΕΣ ΟΠΩΣ ΟΙ ΔΙΚΕΣ ΜΟΥ!!! ΒΕΒΑΙΑ ΚΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΑΝΗΣΥΧΙΤΙΚΟ ΟΜΟΛΟΓΩ!!! ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΣΥΠΤΩΜΑΤΑΚΙ ΤΗΣ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΟΛΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!! ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΤΑΛΙΜΠΑΝΑΚΙ ΣΟΥ!!!

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κοριτσια!Δεν ανηκω στην ομαδα σας,ειμαι μανουλα νοεμβριου 2011!ερυσι ομως τετοιο καιρο ακριβως ξεκινουσε και το δικο μου υπεροχο ταξιδι!Να ειστε καλα και να εχετε μια τελεια τελειομηνη εγκυμοσυνη ολες σας χωρις αναγουλες και απροοπτα! Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 2 215994 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 2 215994 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 2 215994 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 2 215994

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαμομηλακι έγραψε:Γεια σας κοριτσια!Δεν ανηκω στην ομαδα σας,ειμαι μανουλα νοεμβριου 2011!ερυσι ομως τετοιο καιρο ακριβως ξεκινουσε και το δικο μου υπεροχο ταξιδι!Να ειστε καλα και να εχετε μια τελεια τελειομηνη εγκυμοσυνη ολες σας χωρις αναγουλες και απροοπτα! Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 2 215994 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 2 215994 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 2 215994 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 2 215994

Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 2 417472 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 2 417472 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 2 417472 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 2 417472 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 2 417472

Χαμομηλάκι και mora, πολύ γλυκά τα μπεμπάκια σας, να σας ζήσουν!!! Very Happy

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
LARA@ έγραψε:
crazymommy έγραψε:
stellaef έγραψε:

Χαχα, με το καλό stellaef, πώς το κατάφερες αυτό βρε; Άντε να δούμε τώρα αν θα έχουν ίδια μέρα γενέθλια!

Ευχαριστω πολυ!!!ολες μας να εχουμε μια καλη εγκυμοσυνη και μια καλη γεννα! δεν νομιζω να εχουν ιδια μερα γιατι θα γεννησω με καιαρικη οπως και στην πρωτη με ραντεβου εκτος απροοπτου.στην αρχη σκεφτομουν να εκλεινα ραντεβου την ιδια μερα αλλα τελικα το μετανιωσα, ειναι η μερα του αγοριου μου!!ας ειναι η επομενη

Χαχα, ας είναι όποια μέρα θέλει, υγιές να είναι το παιδάκι!!! Very Happy Απλά ήταν απίστευτο που πέτυχες τις ημ/νιες!!!

LARA@ έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ ΚΑΙ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΕΣ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ.. ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΤΑ ΝΙΝΙΑ ΜΑΣ!!!! ΕΧΩ ΜΙΑ ΤΑΛΙΜΠΑΝ 16,5 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΕΝΑ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ 10 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΑΥΡΙΟ!!!! ΕΧΩ ΠΗΤ ΑΠΟ 1/11 ΜΕΧΡΙ 6/11.ΑΠΟ ΣΥΠΤΩΜΑΤΑ...? ΤΙΠΟΤΑ... ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΟΟΟΟΟΟΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!!

Κάλως την, να έχεις μια πολύ όμορφη εγκυμοσύνη και με το καλό να έρθει το μωράκι σου!!!
Έχω κι εγώ μια ταλιμπανίτσα (πολλά ταλιμπανάκια μαζευτήκανε τελικά! Laughing ) 19 μηνών.
Είσαι κι εσύ από τις τυχερούλες χωρίς συμπτώματα, ζηλεύωωωωωωωω!!!!!! Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 2 417472
ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑ!!!!! ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΥΧΟΜΕ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΕΥΛΟΓΙΜΕΝΕΣ ΕΓΚΥΜΩΣΥΝΕΣ ΟΠΩΣ ΟΙ ΔΙΚΕΣ ΜΟΥ!!! ΒΕΒΑΙΑ ΚΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΑΝΗΣΥΧΙΤΙΚΟ ΟΜΟΛΟΓΩ!!! ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΣΥΠΤΩΜΑΤΑΚΙ ΤΗΣ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΟΛΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!! ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΤΑΛΙΜΠΑΝΑΚΙ ΣΟΥ!!!

Καλημέρα Λάρα!!! Ναι, δε διαφωνώ να έχεις λίγα συμπτωματάκια, αλλά να μη φτάσεις και στο άλλο άκρο ντε! Smile Εγώ δυστυχώς πλέον έχω πολύ έντονες ανακατωσούρες αν και μέχρι στιγμής έχω γλιτώσει τον εμετό.

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τι κάνετε βρε εγκυούλες;;; Πώς είναι οι κοιλίτσες; Εγώ αύριο θα πάω να κάνω τις εξετάσεις προγεννητικού ελέγχου. Μας τις έγραψε ο γιατρός μου που είναι πλέον συμβεβλημένος με το ΕΟΠΥΥ κι έτσι αν κατάλαβα σωστά θα πληρώσουμε μόλις 18€! Very Happy

Αυτά... κατά τ' άλλα κούρασηηηηη!!! Αλλά τουλάχιστον είναι Παρασκευή!!!

Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 2 417472

LARA@

LARA@
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα Λάρα!!! Ναι, δε διαφωνώ να έχεις λίγα συμπτωματάκια, αλλά να μη φτάσεις και στο άλλο άκρο ντε! Smile Εγώ δυστυχώς πλέον έχω πολύ έντονες ανακατωσούρες αν και μέχρι στιγμής έχω γλιτώσει τον εμετό.[/quote] KAΗΣΠΕΡΑ.. ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΟ ΜΩΡΟ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΑΠΟ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΑΚΡΟ.. Η ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΤΕΛΗΞΕ ΣΕ ΠΑΛΛΥΝΔΡΟΜΗ ΠΕΡΙΠΟΥ ΣΤΙΣ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΤΩΡΑ ΚΙ ΟΣΟ ΝΑ 'ΝΑΙ ΕΧΩ ΑΓΧΟΣ ΚΑΙ ΦΟΒΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΟ ΦΑΣΟΛΑΚΙ ΜΟΥ!!! ΟΠΟΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ....

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας κι απο μενα!

αντε Παρασκευη σημερα και περιμενω το σκ να χαλαρωσουμε!
Εμένα αυτο που καταλαβε την εγκυμοσυνη περισσοτερο ειναι το στηθος μου που κοντευει να εκραγει και ποναει..η μικρη μου το εχει και αδυναμια λογω 2,5 χρονια θηλασμου και θελει να το τσιμπαει και να βαζει στην μπλουζα μου τα χερια της και καταλαβαινετε. affraid
Δεν της ειπα τιποτα ακομα.. λεω να κανω πρωτα τον επομενο υπερηχο να ακουσω την καρδια και μετα.. θα το πω και στο αφεντικο ποσο θα χαρει.......... Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 2 875502 Twisted Evil
Εμενα την Δευτερα στον υπερηχο θα μου παρουν και αιμα στο ιατρειο!Μεσω ΕΟΠΥΥ μου ειπαν αρα κατι γλιτωσαμε ..χθες δεν μπορουσα να τελειωσω το παραμυθι στην μικρη απο την υπνηλια...κοιμηθηκα πριν απο αυτην! Laughing

Σας ευχομαι καλό σκ και σας και τις κοιλιτσες σας!

ΥΓ ευχαριστούμε τις περσινες μαμαδες Νοεμβριου -Δεκεμβριου!Να μας πείτε πως είναι τα μωρακια που γεννιουνται τοτε να προετοιμαζόμαστε!

barbie!

barbie!
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπερα εγκυουλιτσες!!! Ευχαριστω κ εγω για το καλοσωρισμα!! Crazymommy μου...ναι ο γιατρος μου εχει δωσει ημερομηνια 6/11....αλλα ξερεις ακουω διαφορα...οτι μπορει να γινει κ πιο νωρις...αλλα ισως κ πιο αργα....ειναι κ.το.πρωτο μωρουλακι μας...κ ξερεις τα ακουω ολα αυτα χωρις να πολυ ξερω ακριβως τι παιζει!! confused ! Με τα συμπτωματα πως πατε εγκυουλες...????? εγω χαλια....τρελοι πονοκεφαλοι...αναγουλες κ λιγοι εμετοι.....! Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 2 911307 κ σε συνδιασμο κ με τη δουλεια...χαλια!!!
Εγω τον εκανα τον πρωτο προγεννητικο...το πρωτο πακετο οπως μου το ειπαν....κ το εκανα στο "μητερα"....πληρωσα αρκετα...αλλα φοβομουν να τις κανω αλλου...

zoekopa

zoekopa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοριτσια, εμενα μου αρχισαν τα συμπτωματα, εχω ζαλαδες, δηλαδη, αν παω να σηκωθω απο τον καναπε ή το κρεβατι,γυρναει ο κοσμος και ξανακαθομαι!!! (ολα γυρω σου γυριζουν , SAKIS!!!!) και ετσι δε μπορω να κανω πολλα πραγματα...

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
barbie! έγραψε:Καλησπερα εγκυουλιτσες!!! Ευχαριστω κ εγω για το καλοσωρισμα!! Crazymommy μου...ναι ο γιατρος μου εχει δωσει ημερομηνια 6/11....αλλα ξερεις ακουω διαφορα...οτι μπορει να γινει κ πιο νωρις...αλλα ισως κ πιο αργα....ειναι κ.το.πρωτο μωρουλακι μας...κ ξερεις τα ακουω ολα αυτα χωρις να πολυ ξερω ακριβως τι παιζει!! confused ! Με τα συμπτωματα πως πατε εγκυουλες...????? εγω χαλια....τρελοι πονοκεφαλοι...αναγουλες κ λιγοι εμετοι.....! Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 2 911307 κ σε συνδιασμο κ με τη δουλεια...χαλια!!!
Εγω τον εκανα τον πρωτο προγεννητικο...το πρωτο πακετο οπως μου το ειπαν....κ το εκανα στο "μητερα"....πληρωσα αρκετα...αλλα φοβομουν να τις κανω αλλου...

Να μην σε ανησυχεί η ημ/νια τοκετού, είναι ακόμα πολύ νωρίς για να το σκέφτεσαι αυτό. Τώρα έχεις άλλα να σκεφτείς, πώς θα ξεπεράσεις τις αναγούλες πχ! Και... άμα το μάθεις, να μου πεις κι εμένα που είμαι επίσης χάλια... Mad
Όσο για τις εξετάσεις, δε θα τις κάνω σε δημόσιο (σιγά και μην τους εμπιστευόμουν, άλλωστε έχω χάλια εμπειρία σε αυτό το θέμα από δημόσιο νοσοκομείο). Αλλά επειδή τις έχω συνταγογραφημένες από γιατρό συμβεβλημένο, μπορώ να τις κάνω σε όποιο μεγάλο κέντρο θέλω (συμβεβλημένο με ΕΟΠΥΥ), δίνοντας μόλις ένα ελάχιστο ποσό. Σήμερα τις έκανα και πήγα στο διαγνωστικό κέντρο που είχα πάει και για την κόρη μου τότε (είχαμε μείνει πολύ ευχαριστημένοι). Και ενώ τότε είχα δώσει γύρω στα 300-350 (δε θυμάμαι καλά), τώρα πλήρωσα μόλις 18 ευρώ, λόγω της συνταγογράφησης. Ελπίζω να κατάλαβες τι εννοώ. Αν βρεις γιατρό να σου γράφει τις συνταγές, μπορείς να τις κάνεις σχεδόν σε όλα τα μεγάλα διαγνωστικά κέντρα με ελάχιστη συμμετοχή. Smile Αυτά πληροφοριακά!
Καλό κουράγιο!!! Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 2 417472

zoekopa έγραψε:κοριτσια, εμενα μου αρχισαν τα συμπτωματα, εχω ζαλαδες, δηλαδη, αν παω να σηκωθω απο τον καναπε ή το κρεβατι,γυρναει ο κοσμος και ξανακαθομαι!!! (ολα γυρω σου γυριζουν , SAKIS!!!!) και ετσι δε μπορω να κανω πολλα πραγματα...
Ωχ, zoekopa μου άρχισαν τα όργανα και σε σένα, εεε; Mad Τουλάχιστον λίγο πιο αργά από εμάς! Κι εγώ έχω σκοτοδίνες άμα σηκώνομαι και δεν αντέχω για πολλή ώρα. Καμία σχέση με προ-εγκυμοσύνης κατάσταση... Να ξεκουράζεσαι όσο μπορείς! Άλλωστε, εσύ έχεις και 2 σποράκια να θρέψεις!!! I love you I love you

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
LARA@ έγραψε:Καλημέρα Λάρα!!! Ναι, δε διαφωνώ να έχεις λίγα συμπτωματάκια, αλλά να μη φτάσεις και στο άλλο άκρο ντε! Smile Εγώ δυστυχώς πλέον έχω πολύ έντονες ανακατωσούρες αν και μέχρι στιγμής έχω γλιτώσει τον εμετό.
KAΗΣΠΕΡΑ.. ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΟ ΜΩΡΟ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΑΠΟ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΑΚΡΟ.. Η ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΤΕΛΗΞΕ ΣΕ ΠΑΛΛΥΝΔΡΟΜΗ ΠΕΡΙΠΟΥ ΣΤΙΣ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΤΩΡΑ ΚΙ ΟΣΟ ΝΑ 'ΝΑΙ ΕΧΩ ΑΓΧΟΣ ΚΑΙ ΦΟΒΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΟ ΦΑΣΟΛΑΚΙ ΜΟΥ!!! ΟΠΟΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ....[/quote]

Λάρα μου καταλαβαίνω ότι πέρασες πολύ δύσκολα και μακάρι να μην το περάσει καμιά εγκυούλα αυτό! Αλλά τώρα να σκέφτεσαι θετικά. Ήταν μια παλλίνδρομη η οποία μπορεί να συνέβει εντελώς τυχαία και ουδεμία σχέση έχει με την εξέλιξη της τωρινής εγκυμοσύνης. Επίσης, να σου πω το εξής, δεν είναι ανησυχητικό να μην έχεις συμπτώματα στο 1ο τρίμηνο (σε πολλές κοπέλες συνέβη και γέννησαν υγιέστατα μπεμπάκια), αλλά πιο πολύ ανησυχητικό θα έλεγα το να έχεις συμπτώματα και να σου κοπούν απότομα κι ενώ είσαι νωρίς ακόμα στις εβδομάδες. Μετά την 9η-10η εβδομάδα ήδη κάποιες κοπέλες θα νιώσουν καλύτερα (και είναι φυσιολογικό, κάπου το έχω διαβάσει) αλλά οι περισσότερες θα το φάμε όλο το 1ο τρίμηνο. Στην 1η εγκυμοσύνη οι αναγούλες σταμάτησαν στη 16η εβδομάδα, κάπου εκεί μου είπε να περιμένω και τώρα ο ντοκτ. Αλλά το θέμα είναι ποιος αντέχει...!!! Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 2 688264

mamameli έγραψε:Γεια σας κι απο μενα!

αντε Παρασκευη σημερα και περιμενω το σκ να χαλαρωσουμε!
Εμένα αυτο που καταλαβε την εγκυμοσυνη περισσοτερο ειναι το στηθος μου που κοντευει να εκραγει και ποναει..η μικρη μου το εχει και αδυναμια λογω 2,5 χρονια θηλασμου και θελει να το τσιμπαει και να βαζει στην μπλουζα μου τα χερια της και καταλαβαινετε. affraid
Δεν της ειπα τιποτα ακομα.. λεω να κανω πρωτα τον επομενο υπερηχο να ακουσω την καρδια και μετα.. θα το πω και στο αφεντικο ποσο θα χαρει.......... Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 2 875502 Twisted Evil
Εμενα την Δευτερα στον υπερηχο θα μου παρουν και αιμα στο ιατρειο!Μεσω ΕΟΠΥΥ μου ειπαν αρα κατι γλιτωσαμε ..χθες δεν μπορουσα να τελειωσω το παραμυθι στην μικρη απο την υπνηλια...κοιμηθηκα πριν απο αυτην! Laughing

Σας ευχομαι καλό σκ και σας και τις κοιλιτσες σας!

ΥΓ ευχαριστούμε τις περσινες μαμαδες Νοεμβριου -Δεκεμβριου!Να μας πείτε πως είναι τα μωρακια που γεννιουνται τοτε να προετοιμαζόμαστε!

Ωχ, mamameli, τι τραβάς κι εσύ με τη μικρή σου!!! Κουράγιο!!! 2,5 χρόνια θηλασμού; Μπράβο βρε θηρίο!!! Εμείς θηλάσαμε αποκλειστικά για ένα χρόνο και το κόψαμε τελείως μετά τους 13 μήνες...
Εγώ ακόμα δε θα το πω στη δουλειά, θα περιμένω όσο μπορώ να φύγει το 1ο τρίμηνο... Να δούμε αντιδράσεις κι εκεί! Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 2 534787
Και όσο για τον ΕΟΠΥΥ, δεν γλιτώσατε και λίγα!!! Σούπερ, ούτε καν χρειάστηκε να πάτε σε κάποιο κέντρο δηλαδή!
I love you

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamameli έγραψε:
ΥΓ ευχαριστούμε τις περσινες μαμαδες Νοεμβριου -Δεκεμβριου!Να μας πείτε πως είναι τα μωρακια που γεννιουνται τοτε να προετοιμαζόμαστε!

Μια χαρά!Θέλει λίγο προσοχή ο χειμώνας (που έτσι και αλλιώς προσέχεις) αλλά μόλις ανοίξει ο καιρός έχει μεγαλώσει και αρχίζουν οι καροτσάδες!!!!Με το καλό σε όλες σαςSmileSmileSmile

Merjana


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κι εγώ έκανα τον προγεννητικό μέσω ΕΟΠΥΥ σε γνωστό διαγνωστικό και πλήρωσα μόλις 25 ευρώ αντί για 270 που ήταν το συνολικό ποσό των εξετάσεων μου. Μόλις την Παρασκευή πήρα τα αποτελέσματα και δυστυχώς έχω στίγμα μεσογειακής κάτι που δεν γνώριζα. Τώρα μένει μόνο να περιμένουμε τα αποτελέσματα του άντρα μου ώστε να δούμε πως θα προχωρήσουμε.

Κατά τα λοιπά ούτε αναγούλες, ούτε ζαλάδες ούτε τίποτις.. Laughing

zoekopa

zoekopa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μολις γυρισαμε απ'τον γιατρο, το ένα μωρακι ειναι μια χαρα, ο αλλος ο σακος δεν ειχε μωρακι, μονο τον λεκιθικο ασκο. δε πειραζει ευχαριστω τον Θεό που το μωρακι μου ειναι καλα!!! Είχε λοξιγκα κιολας και κουνιοτανε!! (μαλλον χαρηκε που το ειδαμε, χεχεχε)

stellaef

stellaef
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
πηγαμε και εμεις στον γιατρο σημερα και το μπεμπακι ειναι λιγο μικροτερο απο το κανονικο , δεν ανησυχουμε ομως γιατι ξερουμε πως λογο μεγαλου κυκλου εχω αργοτερα ωορρυξια απο την συνηθισμενη.ολα καλα κατα τα αλλα θα παω ξανα σε τρεις εβδομαδες.

Fotitsa

Fotitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Merjana έγραψε:Κι εγώ έκανα τον προγεννητικό μέσω ΕΟΠΥΥ σε γνωστό διαγνωστικό και πλήρωσα μόλις 25 ευρώ αντί για 270 που ήταν το συνολικό ποσό των εξετάσεων μου. Μόλις την Παρασκευή πήρα τα αποτελέσματα και δυστυχώς έχω στίγμα μεσογειακής κάτι που δεν γνώριζα. Τώρα μένει μόνο να περιμένουμε τα αποτελέσματα του άντρα μου ώστε να δούμε πως θα προχωρήσουμε.

Κατά τα λοιπά ούτε αναγούλες, ούτε ζαλάδες ούτε τίποτις.. Laughing
Egw gia eksetasi stigma piga sto Kentro Mesogiakis Anemias sto Laiko.. kai den plironete tipota.Enai eidiki gia stigma.Kapxes fores sta diagnostika kanoun lafos.

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα εγκυούλες! Μόλις έμαθα πως είμαι έγκυος και περιμένω πως και πως να πάω στη γιατρό μου!!! Εύχομαι όλα να πάνε καλά!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις