Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
74 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 74 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 34 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 27 από 41]

Merjana


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
markella_p έγραψε:εγω εχω ΠΗΤ 07/12/12. θα λειψω οσο πραπανω μπορω (βασει νομου φυσικα). εκτος αν χειροτερεψουν ως τοτε κι αλλο τα οικονομικα μας Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 27 4872


Και πολύ καλά θα κάνεις! Άλλωστε έχεις και το κοριτσάκι σου που σε χρειάζεται και θα έχεις και το νέο μπεμπέ!

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι, αυτο θελω. να μεινω οσο πιο πολυ μπορω στο σπιτι μου με την οικογενεια μου. τωρα.... ξαναλεω... επειδη δεν ξερουμε τι μας ξημερωνει... αν δεν χειροτερεψουν κι αλλο τα οικονομικα μας και οι συνθηκες.

REINE

REINE
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοριτσάρες μου καλησπέρα και από μένα!!

διάβασα όλες τις σελίδες!! τι πα΄ρλα είναι αυτή..δεν σας προλαβαίνω!!

σήμερα στις 5 έχω ραντεβού για αυχενική!! όπως καταλαβαίνετε η αγωνία και το άγχος στο αποκορύφωμα τους!!

φοβάμαι αλλά θέλω να ελπίζω ότι όλα θα πάνε καλά! έχοντας μια παλίνδρομη στο ιστορικό μου καταλαβαίνετε ότι δεν είμαι και πολύ καλά!! όσο και να λέμε ότι πρέπει να το ξεπεράσουμε, πιστεύω ότι πάντα θα το κουβαλάω...

θα σας ενημερώσω για τα αποτελέσματα πάντως!!

ZOO


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
markella_p έγραψε:ναι, αυτο θελω. να μεινω οσο πιο πολυ μπορω στο σπιτι μου με την οικογενεια μου. τωρα.... ξαναλεω... επειδη δεν ξερουμε τι μας ξημερωνει... αν δεν χειροτερεψουν κι αλλο τα οικονομικα μας και οι συνθηκες.

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΗΤ 17/11/2012 8Α ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ 21/9/2012 ΚΑΙ ΘΑ ΓΥΡΙΣΩ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟ
ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΚΑΘΗΣΩ Κ ΑΛΛΟ ΜΕ ΤΟ ΜΙΚΡΟΥΛΙ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΙΧΩΣ ΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΠΙΕΖΟΥΝ ΑΡΚΕΤΑ.
ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΗ ΕΓΓΥΜΟΣΥΝΗ Κ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ.

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
REINE καλησπερα και σε σενα κοριτσακι. σου ευχομαι καλη επιτυχια στην αυχενικη. ολα θα πανε καλα, σε 2 ωρες θα δεις το μωρο σου και θα ειναι ολα τελεια, να μην ανησυχεις.
περιμενουμε νεα σου, οκ?

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ZOO έγραψε:
markella_p έγραψε:ναι, αυτο θελω. να μεινω οσο πιο πολυ μπορω στο σπιτι μου με την οικογενεια μου. τωρα.... ξαναλεω... επειδη δεν ξερουμε τι μας ξημερωνει... αν δεν χειροτερεψουν κι αλλο τα οικονομικα μας και οι συνθηκες.

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΗΤ 17/11/2012 8Α ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ 21/9/2012 ΚΑΙ ΘΑ ΓΥΡΙΣΩ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟ
ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΚΑΘΗΣΩ Κ ΑΛΛΟ ΜΕ ΤΟ ΜΙΚΡΟΥΛΙ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΙΧΩΣ ΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΠΙΕΖΟΥΝ ΑΡΚΕΤΑ.
ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΗ ΕΓΓΥΜΟΣΥΝΗ Κ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ.

γεια σου και σενα. να εισαι καλα και να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη. και ολες μας το ιδιο!

Merjana


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
REINE έγραψε:Κοριτσάρες μου καλησπέρα και από μένα!!

διάβασα όλες τις σελίδες!! τι πα΄ρλα είναι αυτή..δεν σας προλαβαίνω!!

σήμερα στις 5 έχω ραντεβού για αυχενική!! όπως καταλαβαίνετε η αγωνία και το άγχος στο αποκορύφωμα τους!!

φοβάμαι αλλά θέλω να ελπίζω ότι όλα θα πάνε καλά! έχοντας μια παλίνδρομη στο ιστορικό μου καταλαβαίνετε ότι δεν είμαι και πολύ καλά!! όσο και να λέμε ότι πρέπει να το ξεπεράσουμε, πιστεύω ότι πάντα θα το κουβαλάω...

θα σας ενημερώσω για τα αποτελέσματα πάντως!!

Reine καλή επιτυχία στην αυχενική και καλά αποτελέσματα να έχεις! Περιμένουμε νέα σου!

Hen Hen

Hen Hen
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας κοριτσια ειμαι και γω μια απ αυτες που θα γινουμε μανουλες Νοεμβριο - Δεκεμβριο. Εχω ΠΗΤ 22 Νοεμβριου. Τοσο καιρο που ασχολουμε εδω με το forum δεν ειχα δει αυτη την ωραια ομαδουλα. Διαβασα σχεδον ολα τα μηνυματα εδω και ειδα ποσο στηριζετε η μια την αλλη. Ειστε σαν μια μεγαλη οικογενεια!!! Χαιρομαι που σας βρηκα και ελπιζω να γινω κ γω μελος αυτης της ομαδας!!! Very Happy

Merjana


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλωσήρθες Hen-Hen στην παρέα μας! Έχεις δει το μωράκι σου? Αυχενική έχεις κάνει?

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Hen Hen έγραψε:Γεια σας κοριτσια ειμαι και γω μια απ αυτες που θα γινουμε μανουλες Νοεμβριο - Δεκεμβριο. Εχω ΠΗΤ 22 Νοεμβριου. Τοσο καιρο που ασχολουμε εδω με το forum δεν ειχα δει αυτη την ωραια ομαδουλα. Διαβασα σχεδον ολα τα μηνυματα εδω και ειδα ποσο στηριζετε η μια την αλλη. Ειστε σαν μια μεγαλη οικογενεια!!! Χαιρομαι που σας βρηκα και ελπιζω να γινω κ γω μελος αυτης της ομαδας!!! Very Happy

εννοειται πως εισαι ηδη μελος αυτης της ομαδας. πες τα μας ολα.

Hen Hen

Hen Hen
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Very Happy Χαιρομαι πολυ που με υποδεχεστε στην ομαδα¨"μας"!!! Ναι το εω δει το μικρο μου σπορακι, περιπου εδω και 2,5 εβδομαδες!!! Ειναι ολα τελεια η καρδουλα του, τα χερακια ,η κοιλιτσα του , τα παντα!!! Ενιωσα τοσο ευλογημενη εκεινη τη στιγμη που το εβλεπα να κινειται μεσα μου!!! Very Happy Τωρα ανυπομονο να το νιωσω!!! Περιμενω το πρωτο του αγγιγμα!!!
Το μονο που με αγχωνει (πολλα με αγχωνουν, αλλα αυτο περισσοτερο) ειναι το ουρεοπλασμα!!! Χρειαστηκε να παρω και αντιβιωση τωρα θα κανω παλι εξετασεις. Ελπιζω να ειναι ολα καλα!!!

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Hen Hen έγραψε: Very Happy Χαιρομαι πολυ που με υποδεχεστε στην ομαδα¨"μας"!!! Ναι το εω δει το μικρο μου σπορακι, περιπου εδω και 2,5 εβδομαδες!!! Ειναι ολα τελεια η καρδουλα του, τα χερακια ,η κοιλιτσα του , τα παντα!!! Ενιωσα τοσο ευλογημενη εκεινη τη στιγμη που το εβλεπα να κινειται μεσα μου!!! Very Happy Τωρα ανυπομονο να το νιωσω!!! Περιμενω το πρωτο του αγγιγμα!!!
Το μονο που με αγχωνει (πολλα με αγχωνουν, αλλα αυτο περισσοτερο) ειναι το ουρεοπλασμα!!! Χρειαστηκε να παρω και αντιβιωση τωρα θα κανω παλι εξετασεις. Ελπιζω να ειναι ολα καλα!!!

και γω αυτο περιμενω πως και πως, να το νιωσω.

ειναι το πρωτο σου?

μη φοβασαι και μην αγχωνεσαι. θα εχει εξαφανιστει!!!

REINE

REINE
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
σας ευχαριστώ όλες για τη συμπαράσταση!! μακαρι να πανε όλα ακλά κια για μένα όπως και για όλες τις εκγκυούλες!!

hen hen καλώς ήρθες στην ομάδα μας!! είσαι ήδη μέλος αυτής!

σου εύχομαι τα καλύτερα!!

Hen Hen

Hen Hen
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ναι ειναι το πρωτο μου. Very Happy Περιμενω με μεγαλη αγωνια. Και σενα το πρωτο σου ειναι ε? Μακαρι να εχει φυγει. Sad

Reine μακαρι να ειναι ολα καλα και για σενα, να δεις το μωρακι σου σημερα και να χαρεις πολυ και μεις μαζι σου! Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 27 654316 Να μας ενημερωσεις!!!

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Hen Hen έγραψε:Ναι ειναι το πρωτο μου. Very Happy Περιμενω με μεγαλη αγωνια. Και σενα το πρωτο σου ειναι ε? Μακαρι να εχει φυγει. Sad

Reine μακαρι να ειναι ολα καλα και για σενα, να δεις το μωρακι σου σημερα και να χαρεις πολυ και μεις μαζι σου! Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 27 654316 Να μας ενημερωσεις!!!

εμενα το δευτερο. εχω ηδη ενα κοριτσακι 5 ετων. η πριγκηπισσα μου. ολα θα ειναι καλα θα το δεις. ποτε θα κανεις εξετασεις?

Hen Hen

Hen Hen
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
markella_p έγραψε:
Hen Hen έγραψε:Ναι ειναι το πρωτο μου. Very Happy Περιμενω με μεγαλη αγωνια. Και σενα το πρωτο σου ειναι ε? Μακαρι να εχει φυγει. Sad

Reine μακαρι να ειναι ολα καλα και για σενα, να δεις το μωρακι σου σημερα και να χαρεις πολυ και μεις μαζι σου! Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 27 654316 Να μας ενημερωσεις!!!

εμενα το δευτερο. εχω ηδη ενα κοριτσακι 5 ετων. η πριγκηπισσα μου. ολα θα ειναι καλα θα το δεις. ποτε θα κανεις εξετασεις?

Να τη χαιρεσαι!!! I love you Το δευτερο τι ειναι, αγορακι? Σε μια εβδομαδα θα παω να κανω παλι κολπικη εξεταση.

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Hen Hen έγραψε:
markella_p έγραψε:
Hen Hen έγραψε:Ναι ειναι το πρωτο μου. Very Happy Περιμενω με μεγαλη αγωνια. Και σενα το πρωτο σου ειναι ε? Μακαρι να εχει φυγει. Sad

Reine μακαρι να ειναι ολα καλα και για σενα, να δεις το μωρακι σου σημερα και να χαρεις πολυ και μεις μαζι σου! Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 27 654316 Να μας ενημερωσεις!!!

εμενα το δευτερο. εχω ηδη ενα κοριτσακι 5 ετων. η πριγκηπισσα μου. ολα θα ειναι καλα θα το δεις. ποτε θα κανεις εξετασεις?

Να τη χαιρεσαι!!! I love you Το δευτερο τι ειναι, αγορακι? Σε μια εβδομαδα θα παω να κανω παλι κολπικη εξεταση.

δεν εχουμε δει ακομα κοριτσακι μου τι ειναι. καλη επιτυια ευχομαι. ετσι κι αλλιως εδω ειμαστε και θα τα λεμε

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μια γλυκιά και γρήγορη καλημέρα!!!!!! Ελπίζω να είστε όλες καλά!!!! Mamameli χαίρομαι που όλα πήγαν καλά!!!! Αγοράκι εεεε; Άντε να δούμε κι εμείς!!!!!

Ζοο κι εγώ έχω πητ 17/11, μαζί το πάμε! Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 27 215994

Εγώ υποθέτω λοιπόν ότι θα σταματήσω από δουλειά περίπου στις 21/9 (56 μέρες πριν την πητ) και θα επιστρέψω το 2013, αφού θα πάρω και το 6μηνο ΟΑΕΔ, εαν υπάρχει ακόμα και δεν έχει διαλυθεί το κράτος (το ήδη διαλυμμένο...)! Θα δούμε πώς θα πάει... Καλά κουράγια!!!

Σας φιλώ και αποχωρώ για δουλίτσα!!!

Merjana


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα φιλενάδες! Τι κάνετε?

Είπα να αγοράσω αμυγδαλέλαιο μηπως και γλιτώσω την αγορά ακριβών σκευασμάτων για ραγάδες. Σήμερα το έβαλα πρώτη φορά στην κοιλίτσα μου και νομίζω ότι μου έπεσε αρκετή η δόση! Έ λέω δεν βάζεις και λίγο στο στήθος που έχει αρχίσει να μεγαλώνει απειλητικά? Σαν λαδοποντικός έγινα! Γλιστράω ολόκληρη! Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 27 606100 Laughing Laughing Ωραία θα περάσουμε σήμερα στο γραφείο! Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 27 328109

ZOO


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
crazymommy έγραψε:Μια γλυκιά και γρήγορη καλημέρα!!!!!! Ελπίζω να είστε όλες καλά!!!! Mamameli χαίρομαι που όλα πήγαν καλά!!!! Αγοράκι εεεε; Άντε να δούμε κι εμείς!!!!!

Ζοο κι εγώ έχω πητ 17/11, μαζί το πάμε! Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 27 215994

Εγώ υποθέτω λοιπόν ότι θα σταματήσω από δουλειά περίπου στις 21/9 (56 μέρες πριν την πητ) και θα επιστρέψω το 2013, αφού θα πάρω και το 6μηνο ΟΑΕΔ, εαν υπάρχει ακόμα και δεν έχει διαλυθεί το κράτος (το ήδη διαλυμμένο...)! Θα δούμε πώς θα πάει... Καλά κουράγια!!!

Σας φιλώ και αποχωρώ για δουλίτσα!!!
ΩΡΑΙΑ ΣΕ ΖΗΛΕΥΩ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΓΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟ 6ΜΗΝΟ ΜΕ 460€ ΠΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΩ. ΤΟ ΕΙΔΕΣ ΤΟ ΕΜΒΡΥΑΚΙ ΣΟΥ ΤΙ ΕΙΝΑΙ? ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙ.

REINE

REINE
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημέρα σε όλες τις κοιλίτσες και σε όλα τα γλυκά μωράκια μας!!!

τα νέα από χθες από την αυχενική είναι όλα τέλεια!! Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 27 215994

οι μετρήσεις όλες πολύ καλές!!

κορίτσια δε μπορείτε να φαντατείτε τι ανακούφιση ένιωσα!!! Very Happy
νομίζω ότι από χθες αναπνέω διαφορετικά!!
βέβαια έχουμε και τα αποτελέσματα από τις αιματολογικές για αν περιμένουμε..αλλά πιστεύω όλα καλά θα είναι!!
είχατε δίκιο, πραγματικά τέλειο συναίσθημα ήταν!! και το καλύτερο από όλα...μας είπε και φύλο: ΕΙΝΑΙ ΑΓΟΡΙ!!!!!!!! Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 27 328109
καλά περιττό να σας πω, το χαμόγελο στον άντρα μου έχει κολλήσει μέχρι τα αυτιά και δε φεύγει από χθες!! tongue

Merjana


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ZOO έγραψε:
crazymommy έγραψε:Μια γλυκιά και γρήγορη καλημέρα!!!!!! Ελπίζω να είστε όλες καλά!!!! Mamameli χαίρομαι που όλα πήγαν καλά!!!! Αγοράκι εεεε; Άντε να δούμε κι εμείς!!!!!

Ζοο κι εγώ έχω πητ 17/11, μαζί το πάμε! Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 27 215994

Εγώ υποθέτω λοιπόν ότι θα σταματήσω από δουλειά περίπου στις 21/9 (56 μέρες πριν την πητ) και θα επιστρέψω το 2013, αφού θα πάρω και το 6μηνο ΟΑΕΔ, εαν υπάρχει ακόμα και δεν έχει διαλυθεί το κράτος (το ήδη διαλυμμένο...)! Θα δούμε πώς θα πάει... Καλά κουράγια!!!

Σας φιλώ και αποχωρώ για δουλίτσα!!!
ΩΡΑΙΑ ΣΕ ΖΗΛΕΥΩ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΓΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟ 6ΜΗΝΟ ΜΕ 460€ ΠΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΩ. ΤΟ ΕΙΔΕΣ ΤΟ ΕΜΒΡΥΑΚΙ ΣΟΥ ΤΙ ΕΙΝΑΙ? ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙ.


Ζοο μπορείς να συμφωνήσεις με τον εργοδότη αυτό που έκανα κι εγώ. Θα με εγγράψει στον οαεδ για τους 6 μήνες και συμφωνήσαμε να μοιραστούμε τα χρήματα ενώ εγώ θα δουλεύω κανονικά αντί να φαίνομαι ότι είμαι σπίτι. Δηλαδή τον μισθό μου κανονικά (μαύρα και πάλι εννοειται) συν μισά χρήματα από τον οαεδ. Το ποσό δεν ειναι 460. Για το 6μηνο του οαεδ που δίδεται για εγκυμοσύνη φτάνει τα 600 ευρώ (ίσως και λίγο παραπάνω γιατί καθορίζεται από την μισθοδοσία σου). Όταν το αφεντικό είναι μεγάλο λαμόγιο όπως το δικό μου πάντα θα βρεθεί μια λύση συμφέρουσα και για τους δύο! Laughing

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
REINE έγραψε:καλημέρα σε όλες τις κοιλίτσες και σε όλα τα γλυκά μωράκια μας!!!

τα νέα από χθες από την αυχενική είναι όλα τέλεια!! Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 27 215994

οι μετρήσεις όλες πολύ καλές!!

κορίτσια δε μπορείτε να φαντατείτε τι ανακούφιση ένιωσα!!! Very Happy
νομίζω ότι από χθες αναπνέω διαφορετικά!!
βέβαια έχουμε και τα αποτελέσματα από τις αιματολογικές για αν περιμένουμε..αλλά πιστεύω όλα καλά θα είναι!!
είχατε δίκιο, πραγματικά τέλειο συναίσθημα ήταν!! και το καλύτερο από όλα...μας είπε και φύλο: ΕΙΝΑΙ ΑΓΟΡΙ!!!!!!!! Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 27 328109
καλά περιττό να σας πω, το χαμόγελο στον άντρα μου έχει κολλήσει μέχρι τα αυτιά και δε φεύγει από χθες!! tongue

ειδες που ειπαμε οτι θα ειναι ολα τελεια? μπραβοοοοοοοοοο
ευχομαι ολα να πανε καλα και μεχρι τα χριστουγεννα ολες με μπεμπακιαααααααα
Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 27 328109 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 27 328109 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 27 328109

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Merjana έγραψε:
ZOO έγραψε:
crazymommy έγραψε:Μια γλυκιά και γρήγορη καλημέρα!!!!!! Ελπίζω να είστε όλες καλά!!!! Mamameli χαίρομαι που όλα πήγαν καλά!!!! Αγοράκι εεεε; Άντε να δούμε κι εμείς!!!!!

Ζοο κι εγώ έχω πητ 17/11, μαζί το πάμε! Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 27 215994

Εγώ υποθέτω λοιπόν ότι θα σταματήσω από δουλειά περίπου στις 21/9 (56 μέρες πριν την πητ) και θα επιστρέψω το 2013, αφού θα πάρω και το 6μηνο ΟΑΕΔ, εαν υπάρχει ακόμα και δεν έχει διαλυθεί το κράτος (το ήδη διαλυμμένο...)! Θα δούμε πώς θα πάει... Καλά κουράγια!!!

Σας φιλώ και αποχωρώ για δουλίτσα!!!
ΩΡΑΙΑ ΣΕ ΖΗΛΕΥΩ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΓΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟ 6ΜΗΝΟ ΜΕ 460€ ΠΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΩ. ΤΟ ΕΙΔΕΣ ΤΟ ΕΜΒΡΥΑΚΙ ΣΟΥ ΤΙ ΕΙΝΑΙ? ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙ.


Ζοο μπορείς να συμφωνήσεις με τον εργοδότη αυτό που έκανα κι εγώ. Θα με εγγράψει στον οαεδ για τους 6 μήνες και συμφωνήσαμε να μοιραστούμε τα χρήματα ενώ εγώ θα δουλεύω κανονικά αντί να φαίνομαι ότι είμαι σπίτι. Δηλαδή τον μισθό μου κανονικά (μαύρα και πάλι εννοειται) συν μισά χρήματα από τον οαεδ. Το ποσό δεν ειναι 460. Για το 6μηνο του οαεδ που δίδεται για εγκυμοσύνη φτάνει τα 600 ευρώ (ίσως και λίγο παραπάνω γιατί καθορίζεται από την μισθοδοσία σου). Όταν το αφεντικό είναι μεγάλο λαμόγιο όπως το δικό μου πάντα θα βρεθεί μια λύση συμφέρουσα και για τους δύο! Laughing

για ολα βρισκεις λυσεις εσυ. χαχαχααχ

Merjana


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
χαχαχχαχαχα Έ να μην βγάλει κάτι και το καημένο το αφεντικούλι μου? Very Happy

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 27 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 34 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις