Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
63 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 63 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 37 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 33 από 41]

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mariaro έγραψε:
evi86 έγραψε:Κουραζεστε γρηγορα τωρα με την εγκυμοσυνη;Εγω αν και ακομα ειμαι στην αρχη(που να φτασω και 8-9 μηνων)δεν μπορω να παρω τα ποδια μου.Μια ατονια αλλο πραγμα ολη μερα και συνεχεια χαλια ψυχολογια...Εσεις το παθαινετε;

Evi μου, κι εγω νιωθω εντονη ατονια. Πριν κανω την εξωσωματικη με απελησαν απο την δουλεια και μου εδωσαν αδεια (οση ειχα του 2012) για να γλυτωσουν γυρω στα 850€ τα λαμογια...μεχρι να γυρισω και να υπογραψω τα χαρτια ηξερα οτι ημουν εγκυος αλλα ειχα πολύ χαμηλη χοριακη και δεν ηθελα να μπω σε μια κατασταση που μπορει να μου εκανε κακο....τα τελευταία μαλλον δεν σας ενδιαφερουν αλλά οι ορμονες χορευουν τρελλα....
Λοιπον στο θεμα μας....οταν δουλευα εκανα κατι τρελλα 12ωρα και καποιες μερες και 18ωρα (μην φανταστεις καθημερινα αλλα οταν υπηρχε δουλεια ήμουν σκυλί...)
Τώρα 5 φορες να φερω βολτα ολο το σπιτι κι γινομαι πτωμα...
Μην ανησυχεις λοιπον, εχω ακουσει ομως πως στο 2 τριμηνο θα ειμαστε λιγο πιο ξεκουραστες. Να σκεφτεις στην 7η εβδομαδα εκανα μπανιο και μεχρι να βγω λαχανιαζα απο την κουραση και μετα εννοειται ξαπλα για πολλες ωρες. Βεβαια μπορει να παιζει ρολο και μια αρκετα μεγαλη αιμοραγια που ειχα στα μισα της 6ης εβδομαδας.
Η ψυχολογια ειναι μαλλον ορμονικο θεμα...πριν λιγες μερες ειδα στο youtube ενα βιντεακι για ενα μωρο που γεννηθηκε στην 28η εβδομαδα και δεν προλαβα να δω πανω απο 3 σκηνες που ηταν στην εντατικη και εβαλα τα κλαματα. Ο αντρας μου τα πηρε στο κρανιο και μου το εκλεισε κατευθειαν...

καλε, αν κανεις 5 φορες γυρω ολο το σπιτι εισαι μια χαρα. εγω ουτε απο τον καναπε στο κρεβατι δεν πηγαινα. μπαινοντας στο 2ο 3μηνο οντως αρχισα να ζωντανευω. αλλα τωρα με τσακιζει και η ζεστη.

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Merjana έγραψε:
markella_p έγραψε:λοιπον, ξεκιναω να πω τον πονο μου.
πηγα χθες στον γιατρο.
1. με ζυγισε Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 33 679259 3 κιλα σε ενα μηνα η γαιδαρα.
2. του ειπα για διακοπες και μου εκανε ολοκληρη ανακριση. τελικα με αφηνει να παω αφου υπαρχει κοντα νοσοκομειο και μονο με αεροπλανο. (παλι καλα)
3. μου ειπε να αποφυγω τα μπανια στη θαλασσααααααααααααααα. πως θα το κανω εγω αυτο το μαγικο? βεβαια, θα το ξανακουβεντιασω μαζι του, μηπως νομιζε πως ελεγα για εδω γυρω, αθηνα, στις χαβουζες.
4. πρεπει να κατσω να υπολογισω ποτε θα παω για την β' επιπεδου. νομιζω μου πεφτει μεσα στον αυγουστο Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 33 679259 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 33 679259 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 33 679259 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 33 679259 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 33 679259 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 33 679259


1. Για τα κιλά είπα να σε ρωτήσω αλλά είδα που δεν αναφέρθηκες και νόμιζα δεν σε ζύγισε Very Happy Παρολα αυτά δεν είναι πολλά τα τρία κιλά!

2. πάλι καλά

3. τζοιν δε κλαμπ

4. κανε την τέλη ιουλίου νομιζω θα είσαι στην 20-21 εβδομάδα.

παντα με ζυγιζει. 3 ειναι πολλα σε ενα μηνα, μη με καλοπιανεις. στο πρωτο μου παιδι, ειχα παρει 6 κιλα ολα κι ολα και τωρα εχω 5 και ειμαι μολις στον τεταρτο μηνα.

οσο για την β, καπου εκει πιστευω οτι θα ειμαι, αλλα δεν μπορω να συγκεντρωθω να το δω με ησυχια

mariaro

mariaro
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
markella_p έγραψε:λοιπον, ξεκιναω να πω τον πονο μου.
πηγα χθες στον γιατρο.
1. με ζυγισε Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 33 679259 3 κιλα σε ενα μηνα η γαιδαρα.
2. του ειπα για διακοπες και μου εκανε ολοκληρη ανακριση. τελικα με αφηνει να παω αφου υπαρχει κοντα νοσοκομειο και μονο με αεροπλανο. (παλι καλα)
3. μου ειπε να αποφυγω τα μπανια στη θαλασσααααααααααααααα. πως θα το κανω εγω αυτο το μαγικο? βεβαια, θα το ξανακουβεντιασω μαζι του, μηπως νομιζε πως ελεγα για εδω γυρω, αθηνα, στις χαβουζες.
4. πρεπει να κατσω να υπολογισω ποτε θα παω για την β' επιπεδου. νομιζω μου πεφτει μεσα στον αυγουστο Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 33 679259 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 33 679259 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 33 679259 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 33 679259 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 33 679259 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 33 679259

Κοριτσακι μου,
απο φιλες μου ξερω οτι οι γιατροι προτιμουν να ταξιδεψουν οδικώς και φυσικα να ειναι κοντα στην πολη τους (αλλα απ'οτι καταλαβα εσυ θελεις να πας σε καποιο νησακι Smile )
Το αλλο που γνωριζω ειναι οτι φοβουνται τα μπανια στην θαλασσα μηπως κολλησουν καποιο μικροβιο απο την παραλια. Φυσικα αν δεν εχει πολύ κοσμο μαλλον δεν θα υπαρχει προβλημα ολλα οσο να 'ναι φοβουνται το κακο.
Τώρα οσο για τα κιλακια δε νομιζω οτι ειναι πολλα. Η δικια μου λεει οτι παντα παιζει ρολο απο τα ποσα ξεκινας.
Εγω για παραδειγμα που ειμαι γεματουλα πρεπει να προσεχω πολύ.... αλλα δεν πειραζει για το μωρακι μου μπορω να κανω τα παντα...!!!

mariaro

mariaro
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αχχχ Markella μου,
η ζεστη ειναι μεγαλο προβλημα και για μενα...και απ'οτι εχω ακουσει θα εχουμε θερμο καλοκαιρι!!!
Τωρα οσο για τα κιλακια. Μονο 6 πηρες σε ολοκληρη την εγκυμοσυνη!!!!!
Μπραβο!!!! Τοσα πρεπει να παρω εγω...
Ειχες εμετους και ανακατοσουρες?
Εισαι κανονικη ή εχεις περιττα κιλακια?

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mariaro έγραψε:Αχχχ Markella μου,
η ζεστη ειναι μεγαλο προβλημα και για μενα...και απ'οτι εχω ακουσει θα εχουμε θερμο καλοκαιρι!!!
Τωρα οσο για τα κιλακια. Μονο 6 πηρες σε ολοκληρη την εγκυμοσυνη!!!!!
Μπραβο!!!! Τοσα πρεπει να παρω εγω...
Ειχες εμετους και ανακατοσουρες?
Εισαι κανονικη ή εχεις περιττα κιλακια?

στο πρωτο μου καταφερα (χωρις προσπαθεια) να παιρνω ενα κιλο καθε μηνα. στον 7ο απεκτησα διαβητη κυησεως. με πολυ αυστηρη διατροφη εχασα μεχρι να γεννησω 1,5 κιλο και οταν ηρθε η ωρα ημουν μονο +5,5 (τελεια)

εμετους δεν ειχα ουτε στην πρωτη εγκυμοσυνη ουτε στη δευτερη. κιλα περιττα εχω που να μην ειχα. υπομονη.... γι' αυτο μου φαινονται πολυ τωρα τα 5 (στον 4ο μηνα)

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγω εχω τελη Ιουνιου με αρχες Ιουλιου ξανα ραντεβου στον γιατρο κοριτσια και θα δω παλι τα κιλα μου εκει.Εχω παρει 2 και ανεβαινω....

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mariaro έγραψε:
markella_p έγραψε:λοιπον, ξεκιναω να πω τον πονο μου.
πηγα χθες στον γιατρο.
1. με ζυγισε Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 33 679259 3 κιλα σε ενα μηνα η γαιδαρα.
2. του ειπα για διακοπες και μου εκανε ολοκληρη ανακριση. τελικα με αφηνει να παω αφου υπαρχει κοντα νοσοκομειο και μονο με αεροπλανο. (παλι καλα)
3. μου ειπε να αποφυγω τα μπανια στη θαλασσααααααααααααααα. πως θα το κανω εγω αυτο το μαγικο? βεβαια, θα το ξανακουβεντιασω μαζι του, μηπως νομιζε πως ελεγα για εδω γυρω, αθηνα, στις χαβουζες.
4. πρεπει να κατσω να υπολογισω ποτε θα παω για την β' επιπεδου. νομιζω μου πεφτει μεσα στον αυγουστο Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 33 679259 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 33 679259 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 33 679259 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 33 679259 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 33 679259 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 33 679259

Κοριτσακι μου,
απο φιλες μου ξερω οτι οι γιατροι προτιμουν να ταξιδεψουν οδικώς και φυσικα να ειναι κοντα στην πολη τους (αλλα απ'οτι καταλαβα εσυ θελεις να πας σε καποιο νησακι Smile )
Το αλλο που γνωριζω ειναι οτι φοβουνται τα μπανια στην θαλασσα μηπως κολλησουν καποιο μικροβιο απο την παραλια. Φυσικα αν δεν εχει πολύ κοσμο μαλλον δεν θα υπαρχει προβλημα ολλα οσο να 'ναι φοβουνται το κακο.
Τώρα οσο για τα κιλακια δε νομιζω οτι ειναι πολλα. Η δικια μου λεει οτι παντα παιζει ρολο απο τα ποσα ξεκινας.
Εγω για παραδειγμα που ειμαι γεματουλα πρεπει να προσεχω πολύ.... αλλα δεν πειραζει για το μωρακι μου μπορω να κανω τα παντα...!!!

θα παω κρητη. μου ειπε οχι πλοιο γιατι ενω ειναι ξεκουραστο το ταξιδι, ειναι πολλες οι ωρες και δεν ξερεις τι μπορει να τυχει μεσοπελαγα.

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evi86 έγραψε:Εγω εχω τελη Ιουνιου με αρχες Ιουλιου ξανα ραντεβου στον γιατρο κοριτσια και θα δω παλι τα κιλα μου εκει.Εχω παρει 2 και ανεβαινω....

μια χαρουλα εισαι εσυ! φτου σου κοριτσαρα μου!!!!

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
markella_p έγραψε:
evi86 έγραψε:Εγω εχω τελη Ιουνιου με αρχες Ιουλιου ξανα ραντεβου στον γιατρο κοριτσια και θα δω παλι τα κιλα μου εκει.Εχω παρει 2 και ανεβαινω....

μια χαρουλα εισαι εσυ! φτου σου κοριτσαρα μου!!!!


Μαρκελλα μου το καλο ειναι πως τρωω πολυ και εχω βαλει μονο τοσα εγω περιμενα να παω και να μου βαλει τις φωνες απ'τα κιλα αλλα ευτυχως ηταν καλα...

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evi86 έγραψε:
markella_p έγραψε:
evi86 έγραψε:Εγω εχω τελη Ιουνιου με αρχες Ιουλιου ξανα ραντεβου στον γιατρο κοριτσια και θα δω παλι τα κιλα μου εκει.Εχω παρει 2 και ανεβαινω....

μια χαρουλα εισαι εσυ! φτου σου κοριτσαρα μου!!!!


Μαρκελλα μου το καλο ειναι πως τρωω πολυ και εχω βαλει μονο τοσα εγω περιμενα να παω και να μου βαλει τις φωνες απ'τα κιλα αλλα ευτυχως ηταν καλα...

μακαρι να συνεχισεις ετσι. ειναι μεγαλη υποθεση να μην φορτωνεσαι πολλα κιλα.

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πως εισαι κατα'αλλα σημερα Μαρκελλα μου;

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evi86 έγραψε:Πως εισαι κατα'αλλα σημερα Μαρκελλα μου;

προσπαθω κοριτσακι.
θελω διακοπες
βαρεθηκα τη δουλεια μου
μου λειπει το κοριτσακι μου
μου λειπει ο αντρας μου που δουλευει τα βραδυα
νυσταζω συνεχεια
φυσικο, γιατι τα βραδυα δεν κλεινω ματι
η ζεστη με εχει τσακισει

αυτααααααααααααααα

εσυ? ολα καλα?

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
markella_p έγραψε:
evi86 έγραψε:Πως εισαι κατα'αλλα σημερα Μαρκελλα μου;

προσπαθω κοριτσακι.
θελω διακοπες
βαρεθηκα τη δουλεια μου
μου λειπει το κοριτσακι μου
μου λειπει ο αντρας μου που δουλευει τα βραδυα
νυσταζω συνεχεια
φυσικο, γιατι τα βραδυα δεν κλεινω ματι
η ζεστη με εχει τσακισει

αυτααααααααααααααα

εσυ? ολα καλα?


Βλεπω απο κεφι εχεις μπολικο...Εγω ευτυχως εχω τον αντρα μου κοντα μου αλλιως δεν θα αντεχα.Βασανιστικο ειναι να ειναι μακρια ρε συ μπορει οταν τους εχουμε κοντα μας να λεμε αντε να φυγουν αλλα ειναι διαφορετικα να ειναι μαζι μας.Κατα τ'αλλα τα παω μια χαρα κουραση εχω πολυ και χωρις να κανω τιποτα αλλα το ελεγχω.Εχω καει κι απ'την ζεστη βραζω βραζωωωωω

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ρε συ Ευη, εχεις υπολογισει ποτε θα κανεις β' επιπεδου?

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
markella_p έγραψε:ρε συ Ευη, εχεις υπολογισει ποτε θα κανεις β' επιπεδου?


Οχι και ηθελα να το ρωτησω πως το υπολογιζουμε;

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ειμαι τελειως ασχετη κοριτσια μην με παρεξηγητε

FILIO 83

FILIO 83
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
mariaro έγραψε:
FILIO 83 έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ...

ΕΧΩ ΧΑΛΑΡΩΣΕΙ ΤΟΟΟΟΣΟ ΠΟΛΥ ΤΩΡΑ. ΒΓΗΚΑΝ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΠΟ
ΤΗΝ ΒΙΩΨΙΑ ΚΑΙ ΗΤΑ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΟΛΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ...

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ??? ΤΥΧΑΙΟ ΓΕΓΟΝΟΣ... ΕΙΧΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΑΛΛΑ.......ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ
ΟΤΑΝ ΔΩΣΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟ ΤΟ ΠΡΑΣΙΝΟ ΦΩΣ...

ΔΙΑΒΑΖΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΟΛΕΣ...
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΑΚΟΜΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΓΙΑ ΤΗ ΣΤΗΡΙΞΗ ΣΑΣ...

Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 33 654316

Ευχομαι Φιλιω μου την επομενη φορα να μην εχεις κανενα προβλημα στην εγκυμοσυνη σου και να κανεις ενα υγιεστατο μωρακι!!!!
Συγγνωμη που σου θυμίζω τα παλιά αλλα μηπως σου ειπαν σε ποια εβδομαδα παλληνδρομησε το μωρακι σου??

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ... ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΤΟ ΕΧΩ ΞΕΠΕΡΑΣΕΙ ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΚΑΛΑ Τ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΜΑΣ... ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΗΣΕ ΣΤΗΝ 10Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ...ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑΤΙ ΟΥΤΕ ΠΟΝΟΥΣ ΕΙΧΑ ΥΤΕ ΑΙΜΑ...

ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΕΣ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evi86 έγραψε:Ειμαι τελειως ασχετη κοριτσια μην με παρεξηγητε

στην πρωτη μου εγκυμοσυνη την ειχα κανεις στις 22 βδομαδες. νομιζω η merjana ειπε οτι γινεται απο τη 19η-22η

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
FILIO 83 έγραψε:
mariaro έγραψε:
FILIO 83 έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ...

ΕΧΩ ΧΑΛΑΡΩΣΕΙ ΤΟΟΟΟΣΟ ΠΟΛΥ ΤΩΡΑ. ΒΓΗΚΑΝ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΠΟ
ΤΗΝ ΒΙΩΨΙΑ ΚΑΙ ΗΤΑ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΟΛΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ...

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ??? ΤΥΧΑΙΟ ΓΕΓΟΝΟΣ... ΕΙΧΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΑΛΛΑ.......ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ
ΟΤΑΝ ΔΩΣΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟ ΤΟ ΠΡΑΣΙΝΟ ΦΩΣ...

ΔΙΑΒΑΖΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΟΛΕΣ...
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΑΚΟΜΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΓΙΑ ΤΗ ΣΤΗΡΙΞΗ ΣΑΣ...

Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 33 654316

Ευχομαι Φιλιω μου την επομενη φορα να μην εχεις κανενα προβλημα στην εγκυμοσυνη σου και να κανεις ενα υγιεστατο μωρακι!!!!
Συγγνωμη που σου θυμίζω τα παλιά αλλα μηπως σου ειπαν σε ποια εβδομαδα παλληνδρομησε το μωρακι σου??

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ... ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΤΟ ΕΧΩ ΞΕΠΕΡΑΣΕΙ ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΚΑΛΑ Τ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΜΑΣ... ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΗΣΕ ΣΤΗΝ 10Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ...ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑΤΙ ΟΥΤΕ ΠΟΝΟΥΣ ΕΙΧΑ ΥΤΕ ΑΙΜΑ...

ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΕΣ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ

γεια σου κοριτσακι. ολα καλα?

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
FILIO 83 έγραψε:
mariaro έγραψε:
FILIO 83 έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ...

ΕΧΩ ΧΑΛΑΡΩΣΕΙ ΤΟΟΟΟΣΟ ΠΟΛΥ ΤΩΡΑ. ΒΓΗΚΑΝ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΠΟ
ΤΗΝ ΒΙΩΨΙΑ ΚΑΙ ΗΤΑ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΟΛΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ...

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ??? ΤΥΧΑΙΟ ΓΕΓΟΝΟΣ... ΕΙΧΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΑΛΛΑ.......ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ
ΟΤΑΝ ΔΩΣΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟ ΤΟ ΠΡΑΣΙΝΟ ΦΩΣ...

ΔΙΑΒΑΖΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΟΛΕΣ...
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΑΚΟΜΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΓΙΑ ΤΗ ΣΤΗΡΙΞΗ ΣΑΣ...

Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 33 654316

Ευχομαι Φιλιω μου την επομενη φορα να μην εχεις κανενα προβλημα στην εγκυμοσυνη σου και να κανεις ενα υγιεστατο μωρακι!!!!
Συγγνωμη που σου θυμίζω τα παλιά αλλα μηπως σου ειπαν σε ποια εβδομαδα παλληνδρομησε το μωρακι σου??

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ... ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΤΟ ΕΧΩ ΞΕΠΕΡΑΣΕΙ ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΚΑΛΑ Τ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΜΑΣ... ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΗΣΕ ΣΤΗΝ 10Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ...ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑΤΙ ΟΥΤΕ ΠΟΝΟΥΣ ΕΙΧΑ ΥΤΕ ΑΙΜΑ...

ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΕΣ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ


Φιλιω μου τι κανεις κοπελα μου;

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
markella_p έγραψε:
evi86 έγραψε:Ειμαι τελειως ασχετη κοριτσια μην με παρεξηγητε

στην πρωτη μου εγκυμοσυνη την ειχα κανεις στις 22 βδομαδες. νομιζω η merjana ειπε οτι γινεται απο τη 19η-22η

Κι εμενα ετσι μου ειπε ο γιατρος απο 19-22

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evi86 έγραψε:
markella_p έγραψε:
evi86 έγραψε:Ειμαι τελειως ασχετη κοριτσια μην με παρεξηγητε

στην πρωτη μου εγκυμοσυνη την ειχα κανεις στις 22 βδομαδες. νομιζω η merjana ειπε οτι γινεται απο τη 19η-22η

Κι εμενα ετσι μου ειπε ο γιατρος απο 19-22

κοιτα που θα μου πεσει μεσα στην αδεια μου Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 33 679259

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Την περιμενω πως και πως για να δω και το φυλο μας κρυβεται το ατιμο μεχρι τωρα

FILIO 83

FILIO 83
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
evi86 έγραψε:
FILIO 83 έγραψε:
mariaro έγραψε:
FILIO 83 έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ...

ΕΧΩ ΧΑΛΑΡΩΣΕΙ ΤΟΟΟΟΣΟ ΠΟΛΥ ΤΩΡΑ. ΒΓΗΚΑΝ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΠΟ
ΤΗΝ ΒΙΩΨΙΑ ΚΑΙ ΗΤΑ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΟΛΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ...

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ??? ΤΥΧΑΙΟ ΓΕΓΟΝΟΣ... ΕΙΧΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΑΛΛΑ.......ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ
ΟΤΑΝ ΔΩΣΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟ ΤΟ ΠΡΑΣΙΝΟ ΦΩΣ...

ΔΙΑΒΑΖΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΟΛΕΣ...
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΑΚΟΜΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΓΙΑ ΤΗ ΣΤΗΡΙΞΗ ΣΑΣ...

Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 33 654316

Ευχομαι Φιλιω μου την επομενη φορα να μην εχεις κανενα προβλημα στην εγκυμοσυνη σου και να κανεις ενα υγιεστατο μωρακι!!!!
Συγγνωμη που σου θυμίζω τα παλιά αλλα μηπως σου ειπαν σε ποια εβδομαδα παλληνδρομησε το μωρακι σου??

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ... ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΤΟ ΕΧΩ ΞΕΠΕΡΑΣΕΙ ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΚΑΛΑ Τ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΜΑΣ... ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΗΣΕ ΣΤΗΝ 10Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ...ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑΤΙ ΟΥΤΕ ΠΟΝΟΥΣ ΕΙΧΑ ΥΤΕ ΑΙΜΑ...

ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΕΣ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ


Φιλιω μου τι κανεις κοπελα μου;

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...ΟΛΑ ΚΑΛ ΕΣΕΙΣ???

ΧΑΘΗΚΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΠΙΕΖΕΙ ΠΠΟΛΥ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΑΙΡΟ
ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ...ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΜΑΣ ΗΤΑΝ ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΑ, ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΤΥΧΑΙΟ ΓΕΓΟΝΟΣ, ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΧΩΡΙΣ ΑΛΛΗ ΣΚΕΨΗ ΒΟΥΡ ΣΤΟ ΨΗΤΟ...

ΕΣΕΙΣ ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ ???
ΜΟΥ ΛΕΙΨΑΤΕ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΑ.....ΕΙΠΑΜΕ...ΔΟΥΛΕΙΑ...

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evi86 έγραψε:Την περιμενω πως και πως για να δω και το φυλο μας κρυβεται το ατιμο μεχρι τωρα

το δικο μου χθες, κοιμοταν και ειχε το ενα χερακι στο αυτι του. ποδαρακια ερμητικα κλειστα εννοειται.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 33 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 37 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις