Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
120 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 120 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40, 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 39 από 41]

mariaro

mariaro
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
markella_p έγραψε:αληθεια, κοριτσια, κοιμαστε καλα? αρκετα? εγω μετα βιας κοιμαμαι 4-5 ωρες.

Εγώ 8 ωρες το βραδυ. Μεσημερι δεν κοιμαμαι αλλα ειναι απολυτα λογικο γιατι λογω της καταστασης μου (ειμαι με εξωσωματικη και γυρω στην 7η εβδομαδα ειχα αιμορραγια) δεν κανω πολλες δουλειες. Μετα την αυχενικη και αφου κοψω τα φαρμακα της εξωσωματικης θα αρχισω να κινουμαι περισσοτερο.
Επισης δεν δουλευω (με απελυσαν τελη Απριλιου μετα απο 10 χρονια) οποτε εχω σχεδον μηδενικη κουραση.

REINE

REINE
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
merjana να σε ρωτησω κατι σχετικά με ένα μήνυμα που είδα σε άλλο ποστ, το θέμα με τη θρομβοφιλία το έψαξες τελικά? τι έγινε, άλλαξες και γιατρό??

εγώ κάνω αντιπηκτικές ενέσεις από την αρχή της εγκυμοσύνης λόγω θρομβοφιλίας..δεν είναι και ότι καλύτερο, αλλα΄το συνηθίζω σιγά σιγά!

αυτό που με ανησυχεί είναι η όλη κατάσταση με τον εοππυ και που θα αρχίζω να πληρώνω τις ενέσεις από την τσέπη μου!!

αλήθεια εσείς για όλα αυτά που παίρνετε από το φαρμακείο, πώς κάνετε?? τα πληρώνετε από την τσέπη σας??

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Merjana έγραψε:
markella_p έγραψε:
Merjana έγραψε:Ωραία πάρε τον σύζυγο τηλ. και πες του ότι απόψε θα αργήσεις! Μετά τις τρούφες πάμε για μη αλκοολούχα κοκτέιλ στην παραλία!

πσσσσσσσσσσσσσσσσσ φυγαμεεεεεεεεεε


χαχαχχαχχαχαχ ετοιμοπόλεμη σε βρίσκω! Μπράβο Μαρκέλλα!

ετοιμοπολεμη ναι, αλλα μεχρι εκει. σε μιση ωρα εχω ρεντεβου με τον αντρα μου στην ερμου για ψωνια.

mariaro

mariaro
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
markella_p έγραψε:
REINE έγραψε:κορίτσια να σας ρωτήσω: παίρνετε καμια βιταμίνη ή μόνο ότι λαμβάνουμε από αυτά που τρώμε??
εγώ μόνο φυλλικό οξύ παίρνω μέχρι στιγμής και ειμαι στη 14η εβδομάδα!!
αλλά στη δουλειά μιλάμε σέρνομαι, δεν έχω κουράγιο να δουλέψω...

και εγω ως τωρα. απο δευτερα θα ξεκινησω ασβεστιο και σιδηρο.

Εγω παιρνω filicine και τα χαπια για την εξωσωματικη (utrogestan και divina)
Απο αυριο θα αρχισω να τα κοβω σταδιακα και μολις τα σταματησω τελειως θα ξεκινησω σιδηρο (2 την ημερα) και ασβεστιο...

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
REINE έγραψε:merjana να σε ρωτησω κατι σχετικά με ένα μήνυμα που είδα σε άλλο ποστ, το θέμα με τη θρομβοφιλία το έψαξες τελικά? τι έγινε, άλλαξες και γιατρό??

εγώ κάνω αντιπηκτικές ενέσεις από την αρχή της εγκυμοσύνης λόγω θρομβοφιλίας..δεν είναι και ότι καλύτερο, αλλα΄το συνηθίζω σιγά σιγά!

αυτό που με ανησυχεί είναι η όλη κατάσταση με τον εοππυ και που θα αρχίζω να πληρώνω τις ενέσεις από την τσέπη μου!!

εγω το filicine μεχρι τωρα το ειχα παρει μεσω εοππυ. τη δευτερα μου ειπε να παω στο ικα να μου γραψει τα υπολοιπα. θα δουμε.

αλήθεια εσείς για όλα αυτά που παίρνετε από το φαρμακείο, πώς κάνετε?? τα πληρώνετε από την τσέπη σας??

Merjana


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
REINE έγραψε:merjana να σε ρωτησω κατι σχετικά με ένα μήνυμα που είδα σε άλλο ποστ, το θέμα με τη θρομβοφιλία το έψαξες τελικά? τι έγινε, άλλαξες και γιατρό??

εγώ κάνω αντιπηκτικές ενέσεις από την αρχή της εγκυμοσύνης λόγω θρομβοφιλίας..δεν είναι και ότι καλύτερο, αλλα΄το συνηθίζω σιγά σιγά!

αυτό που με ανησυχεί είναι η όλη κατάσταση με τον εοππυ και που θα αρχίζω να πληρώνω τις ενέσεις από την τσέπη μου!!

αλήθεια εσείς για όλα αυτά που παίρνετε από το φαρμακείο, πώς κάνετε?? τα πληρώνετε από την τσέπη σας??

Δεν άλλαξα γιατρό απλά το συζήτησα μαζί του και μου είπε ότι αν έχω προβλημα θα μου δώσει εξετάσεις μετά τον 5ο μήνα. Οπότε να είμαι ειλικρινής το άφησα έτσι γιατί μετά μου ήρθε η κεραμίδα με την αμνιοπαρακέντηση.

Είναι δύσκολο για όλες μας τώρα με τις αλλαγές του εοπυυ. ΄Λν χρειάζεσαι άμεσα φάρμακα τα οποία κοστίζουν αρκετά κάλεσε στον εοπυυ να σου πουν τα φαρμακεία που έχουν δημιουργηθεί (φαρμακεία εοπυυ) και που δέχονται προς το παρόν τις συνταγές. Κυρίως εξυπηρετούν τους καρκινοπαθείς όμως σιγα σιγά οργανώνονται και μπορείς να τους πάρεις ένα τηλ να δεις αν μπορούν να σου παρέχουν αυτά που χρειάζεσαι πριν πας.

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσακιαααααααααααααααααα
φευγω σε λιγο
αν δεν σας δω
καλο σκ
καλο βολι
καλη ψηφο
και...... μαυρο στο μαυρογιαλουρο
Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 39 215994 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 39 215994

Merjana


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλό σκ και καλή ψήφο Μαρκέλλα! Καλή ξεκούραση!

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Merjana έγραψε:Καλό σκ και καλή ψήφο Μαρκέλλα! Καλή ξεκούραση!

ευχαριστω κοριτσακι, επισης.

α, και που'σαι! μου χρωστας τρουφες, οκ?

να εισαι παντα γερη και να το καψεις αποψε! Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 39 130627 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 39 130627 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 39 130627

Merjana


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Να σαι καλα Μαρκελλα σε ευχαριστώ πολύ!

Εννοείται τρούφες και κοκτέιλ πρέπει να κανονιστεί ραντεβού!

Merjana


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κορίτσια καλό σκ σε όλες εύχομαι. Φεύγω κι εγώ από το γραφείο σιγά σιγά. Να ξεκουραστείτε να περάσετε όμορφα!

Καλή ψήφο!

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Θα πατε καπου για σ/κ;Οπου και να ειστε καλο σ/κ σε ολες μας.Εμεις κλασικα σπιτακι μονο που θα εχεις βολτες...Ειδα κατι για κοκτειλ...θελω κι εγωωωωω

zoekopa

zoekopa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα κοριτσουδια μου, γιατι με αναστατωνεται πρωι πρωι με τα γλυκα σας???? χιχιχιχιχι!!! εγω εχω ΠΗΤ 15/11

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπερα ομερφες.Πως ειστε;Εγω εβαλα να φαω παγωτακι για να δροδιδτω κιολας δεν παλευεται η ζεστη...ουφ...θα ερθουν τα πεθερικα μου σημερα για να φαμε ολη μαζι βραδινο δωστε καμια ιδεα τι να κανω..θελω κατι ελαφρυ..

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κοριτσάκια!Καλημέρα κοιλίτσες!Τα διάβασα όλα τα νέα σας! Όντως η ζέστη είναι ενοχλητική και αν δουλεύεις κιόλας, ακόμα χειρότερα! Αλλά ρε κορίτσια καλοκαιράκι είναι, πρέπει να το ευχαριστηθούμε!!! Μπανάκι στη θάλασσα δεν έχω κάνει ακόμα, αν και η γιατρός το επιτρέπει. Zoekopa, κι εγώ κουράστηκα έτσι όπως το περιέγραψες το θεματάκι με την θάλασσα! Merjana Χρόνια σου πολλά και με το καλό το μωράκι σου! Εγώ δε νιώθω κουραση από την εγκυμοσύνη, κουράζομαι γιατί δε βάζω κ@λ@ κάτω!!! Filio ευχαριστήσου Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 39 215994 και για μένα που μου έχει φύγει κάθε όρεξη!!!Φιλάκια στις κοιλίτσες σας!

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Α ξέχασα! ΠΗΤ 13/12! santa

mariaro

mariaro
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπερα σε ολες!!!
Μαλλον αυτο το σ/κ βρηκε ευκαιρια λογω των εκλογων να ξεφυγετε...
Χθες εκανα αυχενικη διαφανεια, PAPP-A και εξεταση για ινοκυστικη νοσο.
Τα αποτελεσματα της πρωτης εξετασης τα εχω ηδη, των αλλων δυο θα τα παρω σε μια εβδομαδα περιπου.
Ο γιατρος μου εκανε κοιλιακο υπερηχο και τα βρηκε ολα πολυ καλα.
Να σας ρωτησω κατι? Ειχατε πονο στο σημειο που ειναι το φασολακι σας μετα απο εξωτερικο υπερηχο? Χθες και σημερα ποναω αρκετα σε εκεινο το σημειο της κοιλιας αλλα κυριως οταν το ακουμπαω... Μηπως φταινε τα περιττα κιλακια που εχω και το γεγονος οτι ο γιατρος μπορει να ασκησε μεγαλυτερη πιεση?
Λοιπον εχουμε και λεμε (πειτε μου και την γνωμη σας...):
*Για την Τρισωμια 21:
Προυπαρχουσα στατιστικη πιθανοτητα 1:543
Τελικη συνδυασμενη πιθανοτητα 1:3950
*Για την Τρισωμια 18:
Προυπαρχουσα στατιστικη πιθανοτητα 1:1279
Τελικη συνδυασμενη πιθανοτητα 1:7225
*Για την Τρισωμια 13:
Προυπαρχουσα στατιστικη πιθανοτητα 1:4025
Τελικη συνδυασμενη πιθανοτητα 1:10993
Φυσικα ολα τα παραπανω θα συνδυαστουν με τα αποτελεσματα της PAPP-A...
Αααα επισης το ρινιο οστο ηταν ορατο και μαλλον το μπεμπεδακι ειναι αγορακι...
Χθες παντος εγιναν τα πιο "κουφα" σκηνικα!!!
α)Μετα τον υπερηχο πηγα να μπω στο ανσασερ και εκεινη την ωρα εκλεινε και εννοειται οτι τρομοκρατηθικα φταινε και οι ορμονες....
β)Την ωρα που πηγαιναμε στο αυτοκινητο ειχε πολυ αερα και περνουσαμε απο τις αποθηκες καποιους σουπερ μαρκετ. Με την δυναμη του αερα εφυγε ενα τεραστιο καροτσι (ισως και 2 φορες το υψος μου) και πεταχτηκε στην μεση του δρομου. Λιγο πιο μπροστα να ημουν και θα με επαιρνε κι εμενα μαζι του...
γ)....και μετα απ'ολα αυτα μπηκαμε στο αυτοκινητο και ενω ειχαμε σκοπο να παμε για ενα καφεδακι στο Mall ενιωσα πολυ εντονη δυσφορια και ζητησα απο τον αντρουλη μου να παμε σπιτακι μας γιατι πονουσα πολυ σε ολη την κοιλια...ευτυχως ομως συντομα καταλαβα οτι εφταιγε το κουμπι απο το παντελονι που το συγκεκριμενο το εχω παντα ανοιχτο απο την στιγμη που εμεινα εγκυος.
Αχχχ αυτη ηταν η τρομερη μερα μου. Το μονο ευχαριστο ηταν οτι το φασολακι μου ηταν καλα και ειχα καλα αποτελεσματα.
Αυτη την στιγμη το μονο που με ενοχλει ειναι ο πονος στο σημειο που ειναι το μπεμπεδακι... Sad Sad

mariaro

mariaro
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
evi86 έγραψε:Καλησπερα ομερφες.Πως ειστε;Εγω εβαλα να φαω παγωτακι για να δροδιδτω κιολας δεν παλευεται η ζεστη...ουφ...θα ερθουν τα πεθερικα μου σημερα για να φαμε ολη μαζι βραδινο δωστε καμια ιδεα τι να κανω..θελω κατι ελαφρυ..

Αχχ Evi μου δυστυχως δεν ημουν μεσα για να σου πω την γνωμη μου...
Πως τα περασατε? Τι καλο μαγειρεψες??
Ααααα και κατι ακομα που δεν εχω παραλαβει ακομα....το γαλακτομπουρεκο!!
Πιστευα οτι θα με εβαζες κι εμενα στην λιστα αλλα...
Και ειναι ενα απο τα αγαπημενα μου γλυκα γιαμ γιαμ γιαμ

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mariaro έγραψε:
evi86 έγραψε:Καλησπερα ομερφες.Πως ειστε;Εγω εβαλα να φαω παγωτακι για να δροδιδτω κιολας δεν παλευεται η ζεστη...ουφ...θα ερθουν τα πεθερικα μου σημερα για να φαμε ολη μαζι βραδινο δωστε καμια ιδεα τι να κανω..θελω κατι ελαφρυ..

Αχχ Evi μου δυστυχως δεν ημουν μεσα για να σου πω την γνωμη μου...
Πως τα περασατε? Τι καλο μαγειρεψες??
Ααααα και κατι ακομα που δεν εχω παραλαβει ακομα....το γαλακτομπουρεκο!!
Πιστευα οτι θα με εβαζες κι εμενα στην λιστα αλλα...
Και ειναι ενα απο τα αγαπημενα μου γλυκα γιαμ γιαμ γιαμ



Καλουτσικα περασαμε.Ακομα γεμιζω την λιστα οποτε μην ανυσηχεις μπηκες κι εσυ μεσα

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερούδια κορίτσια μου!!! Τι μου κάνετε; Ελπίζω να περάσατε καλά (πέραν από το βράδυ των εκλογών το οποίο θα αφήσω ασχολίαστο... Mad ) Εμείς τελικά δεν πήγαμε για μπανάκι, λόγω του αέρα, αλλά δεν πειράζει, τουλάχιστον δρόσισε λιγάκι!
Κατά τ' άλλα κάπου-κάπου νιώθω κάτι μικρές κλωτσίτσες!!! Wink

Mariaro νομίζω ότι πονάς από το δυνατό πάτημα του ντοκτ. Βέβαια, αν συνεχίζεις να πονάς ακόμα να πάρεις τηλέφωνο το γιατρό σου! Τουλάχιστον τα αποτελέσματά σου μέχρι στιγμής είναι πολύ καλά!

Επ, έχουμε λίστα; Εγώ έχω το αναρχικούλι μου στις 17/11 (φύλο δεν ξέρουμε ακόμη)! Πολλά φιλιά!!!

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κι απο μένα! Βλέπω το φάγαμε το θεματάκι! Να δούμε ποιά θα ανοίξει το επόμενο! Χι χι! Ούτε εμείς πήγαμε για μπάνιο δυστυχώς!
Συγχαρητήρια για τα καλά αποτελέσματα Mariaro! Μπορεί να πιέστηκες! Σου πέρασε; Άσε, εμένα πήγε να πατήσει ποδήλατο σε πεζοδρόμιο!!! Τραγικό;;; Άκουσε... ένα σωρό ...@@@@...! Η κοιλίτσα άρχισε να φουσκώνει αισθητά. Ακόμα δε μοιάζει με κοιλίτσα εγκύου όμως! Την άλλη εβδομάδα πιστεύω θα πεταχτεί!!! Χα χα!

Elenisig

Elenisig
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κορίτσια, τι κάνετε????
Εχουμε βλέπω πολλά νέα, αν προλάβω θα τα διαβάσω( είναι κ πολλά)!!!!!

Σας έχω χάσει τελείως λόγω της δουλειάς, αλλά από δω κ στο εξής θα προσπαθήσω να μπαίνω πιο συχνα.
Ολα καλά εδώ, η κοιλίτσα έχει κάνει την εμφάνιση της κ νομίζω οτι πλέον φαίνεται ξεκάθαρα οτι είμαι έγκυος ( Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 39 654316 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 39 654316 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 39 654316 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 39 654316 ).

Στο τελευταίο υπέρυχο μου πέταξε κάτι υπονοούμενα ο γιατρός οτι ίσως κ να μην είναι κορίτσι τελικά, κ να περιμένω την Β επιπέδου στις 06/07!!!! Βρε λέτε τόσο καιρό που φώναζα το μωράκι μου Ολγάκι, να μας βγεί 'Όλγος' ? χιχιχι!!!!! Είδωμεν!!!!!

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα και απο μενα?
πως ειστε?

mariaro, πολυ καλες βγηκαν οι τιμες σου. τις αλλες απαντησεις ποτε τις παιρνεις? τα πονακια περασαν?

merjanaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa που εισαι κοριτσακι?

Ευη, τελειωνε με τη λιστα και περνα στην πραξη γιατι ανυπομονουμε.

crazymommy, demmy καλημερα και καλη εβδομαδαααααααααααααα

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα Ελενη απο ηρακλειο, εγω δεν σε ξερω νομιζω, μαλλον εχεις αρκετο καιρο να μπεις. ποτε εχεις ΠΗΤ? εισαι του νοεμβριου μαλλον εσυ ε? ευχομαι ολα να σου πανε τελεια.

ξεχασα να σας πω..... χθες που πηγα να ψηφισω, βρεθηκε ο πρωτος ανθρωπος που καταλαβε πως ειμαι εγκυος και μου εδωσε τη σειρα του!!!!!!!!!!! την ψωνισα εντελως λεμε!!! Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 39 328109 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 39 328109 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 μαζευτείτεεεε!!!! - Σελίδα 39 328109

Elenisig

Elenisig
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Α καλά ξέχασα να σας πω το ποιο σημαντικό!!!!!!
Επιτέλους χθες το βράδυ το ένιωσα!!!! Κ είμαι σίγουρη οτι ηταν το μωράκ μου!!! Ηταν λες κ έκανε κύκλους μες στην κοιλιά μου!!!!
Κ εννοείται ότι πήρα αμέσως τον άντρα μου τηλέφωνο κ άρχισα να του τσιρίζω" το νιώθω, το νιώθω!!!!!!!!"
Στην αρχή νόμιζε οτι έπαθα κάτι, έτσι όπως έκανα! Very Happy Very Happy Very Happy

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 39 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40, 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις