Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
20 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 20 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40, 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 39 από 41]

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:χαχαχαχα εδώ εγώ ακόμη δν το έχω πιστέψει!!!χιχιχι τόσο καιρό περιμένουμε!!είναι λες και έγινε το θαύμα αν σκεφτείς ότι το συζητάμε απο το 2005 αν δν με απατά η μνήμη μου!!  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #26 - Σελίδα 39 M083

Δε θυμάμαι πραγματικά από πότε , νιώθω ότι έχει περάσει μια αιωνιότητα! Razz

Άμα δεν το πιάσω, άμα δεν ανοίξω τη ζελατίνα κ δε μυρίσω το εσωτερικό του δε θα ησυχάσω  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #26 - Σελίδα 39 M015

Ιωάννα εκτός από το τραπέζι σε πληροφορώ ότι το μόνο που διαθέτει το αχεμ αχεμ υπερπολυτελές σπιτάκι μου είναι ένα κρεβάτι! Θες να το σπάσω κι αυτό????  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #26 - Σελίδα 39 M143

Υ.Γ δεν πάω αύριο για δουλειά ρίξω άκυρο  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #26 - Σελίδα 39 M039

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αγάπη είναι απόλυτα φυσιολογικό , θέλετε κ οι 2 το χρόνο σας να συνέλθετε.

Τα πράγματα θα στρώσουν αλλά τώρα χρειάζεται υπομονή  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #26 - Σελίδα 39 417472

Όσο για τα συμπτώματα ξέχνα τα , σε κάθε γναίκα είναι διαφορετικά Wink

Ιωάννα μην αφυδατωθείς καλέ , είσαι κ μακριά τι να σε κάνω να κλαίγαμε μαζί κ να ποτίζαμε τα λουλουδάκια της γιαγιούλας Razz

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ελλη ειναι μερες και μερες!Αλλες καλυτερες αλλες χειροτερα!Απλα παντα εχω ενα βαρος μεσα μου!Καληνυχτα κι ονειρα γλυκα! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #26 - Σελίδα 39 M093

Αγαπη κοριτσι μου μακαρι αυτα τα πονακια να ειναι για καλο!μακαρι συντομα να ακουσουμε καλα νεα!Οσο για τον αντρα σου θα ερθετε πιο κοντα οσο περναει ο καιρος και βρισκει η ζωη σας εναν ρυθμο!

Αντα κατσε καλυτερα σπιτι να αναρρωσεις τελειως!Κοιτα το κλαμα ειναι αλμυρο και το πολυ πολυ να τα ξερεναμε τα λελουδια της γιαγιας! Wink

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:
Κοιτα το κλαμα ειναι αλμυρο και το πολυ πολυ να τα ξερεναμε τα λελουδια της γιαγιας! Wink

 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #26 - Σελίδα 39 M131 θα την απαλλάσσαμε από το ατελείωτο σκούπισμα της αυλής! Cool

Χωρίς λουλούδια δε θα χρειαζόταν να σκουπίζει διαρκώς!  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #26 - Σελίδα 39 M087

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μωρε αυτη το εχει το μικροβιο μεσα της και χωρις λουλουδακια θα σκουπιζει τον αερα!Σαν τη μανα μου φρεσκοεγχειρισμενη με σπασμενο ποδι τη βρηκα οταν γυρισα απο το σχολειο χειμωνα μηνα να σκουπιζει την αυλη με το πι!Μουρλη...(μαλλον απο εκει πηρα αλλα μην το πειτε πουθενα!)


Κλεινουν τα ματια μου!Παω για νανι!Θα τα πουμε αυριο παλι!!!!

Ονειρα γλυκα!  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #26 - Σελίδα 39 215994

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καληνύχτα κούκλα κ όνειρα γλυκά  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #26 - Σελίδα 39 417472

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ουφ ξεαγχωθηκα λιγο γιατι η αληθεια ειναι οτι ντρεπομουν λιγακι Embarassed να σας πω οτι δεν εχω βρεθει και ερωτικα με τον αντρα μου λετε οτι ειναι φυσιολογικο ε? και εγω αυτο πιστευω οτι θελουμε τον χρονο μας

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη έγραψε:ουφ ξεαγχωθηκα λιγο γιατι η αληθεια ειναι οτι ντρεπομουν λιγακι Embarassed να σας πω οτι δεν εχω βρεθει και ερωτικα με τον αντρα μου λετε οτι ειναι φυσιολογικο ε? και εγω αυτο πιστευω οτι θελουμε τον χρονο μας

Απόλυτα Αγάπη, ανάλογα με τη φάση που είμαστε έχουμε κ δεν έχουμε διάθεση Wink

Δεν είμαστε ρομπότ ούτε σημαίνει ότι αγαπιόμαστε λιγότερο Wink θα ηρεμήσετε κ οι δυο κ θα τρίξουν οι σουμιέδες μετά Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #26 - Σελίδα 39 M009

άσε που πιστεύω ότι αυτό το μήνα που δε το σκεφτόσουν μπορεί κ να το πετύχατε  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #26 - Σελίδα 39 M009

Λοιπόν βγαίνω κι εγώ να κοιμηθώ γιατί λέω λέω αλλά πάλι θα πάω αύριο, δεν μπορώ χωρίς τα μικρά μου  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #26 - Σελίδα 39 M016

Καληνύχτα κ όνειρα γλυκά  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #26 - Σελίδα 39 417472

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καληνυχτα και απο μενα κοριτσακια μου νυσταξα πολυ φιλακια  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #26 - Σελίδα 39 417472

goldangel1990

goldangel1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσια μου απο το αγχος μου,ειμαι χαλια..δινω σε 2 ωρες..ποναω την κοιλια μου,ζαλιζομαι,δεν παει τιποτα κατω!!!!ουφφ!!!!αν με πιασετε απ την μυτη ,θα σκασω!!  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #26 - Σελίδα 39 679259  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #26 - Σελίδα 39 679259

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
goldangel1990 έγραψε:καλημερα κοριτσια μου απο το αγχος μου,ειμαι χαλια..δινω σε 2 ωρες..ποναω την κοιλια μου,ζαλιζομαι,δεν παει τιποτα κατω!!!!ουφφ!!!!αν με πιασετε απ την μυτη ,θα σκασω!!  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #26 - Σελίδα 39 679259  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #26 - Σελίδα 39 679259

Καλή επιτυχία Έβελιν!Περαστικούλια!!! Γιατί τόσο πολύ βρε παιδάκι μου? Γαστρεντερίτιδα? Να πας με το καλό στις εξετάσεις σου και μετά να κάτσεις να ξεκουραστείς.Σου εύχομαι να γίνεις καλά σύντομα!

goldangel1990

goldangel1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
demmy Μου σε ευχαριστω,απο το αγχος το προερχεται! Sad

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αγαπη έγραψε:αντα μου εδω ειμαι δεν χαθηκα λοιπον κοριτσια μου εδω και μερες απο τοτε που αποληθυκε σχεδον ο αντρουλης μου εχω πονακια χαμηλα μαλιστα στην αρχη απο την στεναχωρια μου και την πιεση που ενιωσα νομιζα οτι θα μου ερθουν νωριτερα εδω και δεκα περιπου μερες νιωθω τσιμπιματα κατω χαμηλα κατι μου λεει οτι θα κανει την εμφανιση της η κυρια κοκκινη στις 8 του μηνα ακριβως συνεπεστατη στα ραντεβου της σχεδον καθε μερα τα νιωθω αυτα η αληθεια ειναι οτι δεν σας κρυβω οτι απο της 26/3 που απολυθηκε ο αντρας μου δεν εχουμε ερθει σε επαφη ρε κοριτσια μου εχει πεσει αρκετα η ψυχολογια μας

Γειά σου κορίτσι μου! Εύχομαι να είναι πονάκια μπεμπέ. Μην αγχώνεστε και μην το βάζετε κάτω! Κι εμένα απολύθηκε ο άντρας μου από πολύ καλή δουλειά πριν τρεις μήνες. Να σκεφτείς οτι στο θέμα μπεμπε δεν μας απασχόλησε καθόλου. Η ζωή έτσι είναι. Το ζευγάρι πρέπει να γίνεται πιο δυνατό με τις δυσκολίες. Απλά στην παρούσα φάση εσύ χρειάζεται να τον χαλαρώσεις. Δεν είναι ούτε ο πρώτος, ούτε ο τελευταίος. Θα ζήσουμε!!!Φιλιά!

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
goldangel1990 έγραψε:demmy Μου σε ευχαριστω,απο το αγχος το προερχεται! Sad

Βρε εσυ δεν είπες ότι το άγχος προέρχεται από τη αγχώνη? Λοιπόν? Φτου φτου μακριά το άγχος. Μπορείς να τα καταφέρεις και χωρίς αυτό. Να δεις που θα πιστέψεις περισσότερο στον εαυτό σου. Άντε, με το καλό και με τη νίκη! Wink

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κορίτσια
Πως είστε;
Goldangel καλή επιτυχία στις εξετάσεις σου

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα περα ως περα,τελειωνει κ το 26 σιγα σιγα....
Σημερα εχουμε παιδιατρο...
Τι κανετε ομορφες?

dimitrav

dimitrav
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε?Ελπίζω όλες καλά!!Δεν προλαβαίνω να σας διαβάσω...Δεν μπαίνω πολύ συχνά όλο τρέχω από δώ κ από κει,αλλά κάθε μέρα σας διαβάζω κ όταν μπορώ σας γράφω!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kαλημέρα κοριτσάκια!!


Ada έγραψε:
Άμα δεν το πιάσω, άμα δεν ανοίξω τη ζελατίνα κ δε μυρίσω το εσωτερικό του δε θα ησυχάσω  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #26 - Σελίδα 39 M015


αχαχαχαχα αυτό έλεγα στον άντρα μου τις προάλλες!! καλα έ!! άντεξες πάαααρα πολύ χθες!!! μας έβαλες όλες κάτω!!! Respect

Εβελιν καλη επιτυχία ... τελευταίο μάθημα σήμερα ε? αρα τώρα παιζει να έχεις ξεμπερδέψει ήδη!Ελπιζω να πήγαν όλα καλά!!

Αγαπη ειναι φυσιολογικότατο αυτό συμβαίνει, δν γίνεται να έχουμε ορέξεις παντού και πάντα!! θα τον βρειτε τον ρυθμό σας!!!πάντως μην κοιτάς τα συμπτώματα..αυτά μας προκαλούν περισσότερο άγχος πριν τον ερχομό της κοκκινης, παρά οτιδήποτε άλλο!! ασε που μπορεί επειδή μόνο εκεί δν είχατε το μυαλό σας να το πετύχατε! Very Happy

Τατιανάκι, Αννα,Ντεμμυ,Δημητρα καλημέρα!!  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #26 - Σελίδα 39 M129

*ο καιρός εδώ είναι μουντός και χάλια!!! Αντε να έρθει το καλοκαίρι επιτέλους να ξυπνάμε κάθε μέρα με ήλιο και διάθεση σουπερ!!

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα αγαπες μου...τι κανετε???

προσπαθω να ξυπνησω...πινω το καφεδακι μου και μετα λεω να συμμαζεψω το σπιτι λιγο...

κι εδω ο καιρος ειναι μουντος...παει πακετο με τη νυστα μου Laughing Laughing Laughing

εβελιν αν και τωρα θα εχεις τελειωσει το γραψιμο ευχομαι ολα να πηγαν καλα κοπελα μου...καλα αποτελεσματα!!!

ιωαννα μολις ακουσα το τραγουδι σας και με πηραν τα ζουμια...τι υπεροχο... Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #26 - Σελίδα 39 63

οσο για το κλαμα λεω να μαζευτουμε ολες στης αντας να ποτισουμε εκεινα τα λουλουδια της γιαγιακας...εκει που γελαω ξαφνικα εχω νευρα ή αρχιζω να κλαιω...αβυσσος οι ορμονες μας τελικα κοριτσακι...

αγαπη καλημερα...να μην ντρεπεσαι ψυχη μου γιατι ειναι πολυ φυσιολογικο...μας συμβαινει κι εμας συχνα...αλλα απο την πολυ κουραση...δεν ειναι κακο...εγω το παιρνω ως διαλλειμα...και μετα ειναι πιο ωραιο... Wink Wink Wink

μπουμπου καλημερα...τι κανεις???εχεις ρεπο ή δουλευεις???τι παιχνιδι ειναι αυτο???να το προτεινω στον συζυγο???εχουμε μονο ps3...

αντα καλημερα...περαστικουλια!!!!πως εισαι σημερα?τελικα πηγες για μαθημα?

αχ!!! αν ξεχναω καποια ζηταω συγγνωμη....την καλημερα μου...  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #26 - Σελίδα 39 334590  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #26 - Σελίδα 39 334590  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #26 - Σελίδα 39 334590  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #26 - Σελίδα 39 334590

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημέρα γκρινιαράκι! όχι δν έχω ρεπό ....σήμερα δουλεύω 4-12!!πιφ! Rolling Eyes

είναι παιχνίδι για υπολογιστή κοριτσάκι μου, αλλά δν πειράζει, τουλαχιστον θα γλυτώσει ο δικός σου αντρούλης από το καψιμο χιχιιχι

δν μου αρέσει καθόλου αυτός ο καιρός!! No No No

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσακια μου
τι κανετε...εγω τελειωσα δουλιτσες εβαλα το φαγακι μου και τωρα πινω καφεδακι...ειαι καλυτερα απο χθεσ...αλλα με εχει πιασει ενας αφορητος πονοσ στο στηθος...αλλο πραγμα....χαλασε ο καιρος ισως για αυτο.....-πριν 1.5 χρονο εκανα εγχειρηση στο στηθος-για αυτο λεω οτι ευθυνεται ο καιρος Crying or Very sad .ποιεσ ειστε εδω?

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:καλημέρα γκρινιαράκι! όχι δν έχω ρεπό ....σήμερα δουλεύω 4-12!!πιφ! Rolling Eyes

είναι παιχνίδι για υπολογιστή κοριτσάκι μου, αλλά δν πειράζει, τουλαχιστον θα γλυτώσει ο δικός σου αντρούλης από το καψιμο χιχιιχι

δν μου αρέσει καθόλου αυτός ο καιρός!! No No No

αα!!!τοτε δεν θα του το προτεινω γιατι τοτε θα καθεται ολη μερα στον υπολογιστη...κι εγω πως θα τα λεω μαζι σας????....

υπομονη ρε ελλουκο μου θα περασει και το 4-12...

εβλεπα χθες τον καιρο και ειπε οτι εμεις εδω πανω μπορει να εχουμε χιονοπτωση τη μεγαλη δευτερα!!!!! εκει που πηραμε τα πανω μας...παλι κατρακυλα....

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
art86 έγραψε:καλημερα κοριτσακια μου
τι κανετε...εγω τελειωσα δουλιτσες εβαλα το φαγακι μου και τωρα πινω καφεδακι...ειαι καλυτερα απο χθεσ...αλλα με εχει πιασει ενας αφορητος πονοσ στο στηθος...αλλο πραγμα....χαλασε ο καιρος ισως για αυτο.....-πριν 1.5 χρονο εκανα εγχειρηση στο στηθος-για αυτο λεω οτι ευθυνεται ο καιρος Crying or Very sad .ποιεσ ειστε εδω?


καλημερα αρτεμακι μου!!!τι καλο μαγειρευεις???

ελπιζω να σταματησει ο πονος γρηγορα...  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #26 - Σελίδα 39 334590  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #26 - Σελίδα 39 334590  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #26 - Σελίδα 39 334590

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σου Αρτεμις!!
εμένα χθες βραδυ όλο νευρόπονοι με πιάναν στο στήθος ...διαφορετικό βέβαια αυτό! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes ελπιζω να μην είναι τίποτα και να ειναι οπως λες απο την αλλαγή του καιρού!!

ασε ανέβηκα και στην ζυγαριά τώρα που ξύπνησα και ειδα ότι έχω πάρει κι αλλο αντί να χάσω και με έφαγε η στεναχώρια!!Τέρμα τελείως τα βραδυνα...με κατέστρεψε η μετακόμιση μου φαίνεται με το έτοιμο φαγακι όλη την ώρα..μια χαρά ήμουν με τα τοστ!! πφφφφφ

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:Γεια σου Αρτεμις!!
εμένα χθες βραδυ όλο νευρόπονοι με πιάναν στο στήθος ...διαφορετικό βέβαια αυτό! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes ελπιζω να μην είναι τίποτα και να ειναι οπως λες απο την αλλαγή του καιρού!!

ασε ανέβηκα και στην ζυγαριά τώρα που ξύπνησα και ειδα ότι έχω πάρει κι αλλο αντί να χάσω και με έφαγε η στεναχώρια!!Τέρμα τελείως τα βραδυνα...με κατέστρεψε η μετακόμιση μου φαίνεται με το έτοιμο φαγακι όλη την ώρα..μια χαρά ήμουν με τα τοστ!! πφφφφφ

κι εγω με τη νηστεια πηρα μισο κιλο...ολο αμυλο-υδατανθρακες...ασε...τα πηρα κρανιο το πρωι που  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #26 - Σελίδα 39 13953 ....σημερα μονο φρουτα χυμους και για μεσημεριανο χορτα βραστα...και βεβαια μπολικο νερο...δεν θα χωραω στα καλοκαιρινα μου ρουχα....  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #26 - Σελίδα 39 679259  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #26 - Σελίδα 39 679259  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #26 - Σελίδα 39 679259  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #26 - Σελίδα 39 679259

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 39 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40, 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις