Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
70 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 70 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

????????


Επισκέπτης
παιδια το rose garden ειναι διπλα μου ειναι πολυ ωραιο, εχω παει πολλες φορες........να ξερετε στην ιδια περιοχη ειναι και ο πολυχωρος nouvelle, στις ιδιες τιμες και πολυ πιο χλιδατο......και δινουν κι αυτοι τη σουιτα τους το πρωτο βραδυ



Έχει επεξεργασθεί από τον/την arco iris στις Δευ Φεβ 04, 2013 10:03 am, 1 φορά

Ranoula26


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΣΥΓΧΩΡΕΣΤΕ ΜΕ ΑΝ ΓΡΑΦΩ ΚΑΠΩΣ ΠΕΡΙΕΡΓΑ...ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΟ ROSE GARDEN ΕΚΛΕΙΣΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΑΜΟ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ..ΘΕΩΡΩ ΠΩΣ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ ΤΙΜΕΣ ΣΥΓΚΡΙΤΙΚΑ ΜΕ ΑΛΛΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΠΟΥ ΕΙΔΑΜΕ Κ ΕΠΙΣΗΣ ΠΕΡΙΕΧΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΤΗΝ ΤΙΜΗ ΤΟΥΡΤΑ,ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΚΑΙ ΝΥΦΙΚΗ ΣΟΥΙΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΖΕΥΓΑΡΙ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ..ΠΑΝΤΩΣ ΓΕΝΙΚΑ ΟΙ ΤΙΜΕΣ ΕΧΟΥΝ ΠΕΣΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΔΥΤΙΚΑ ΠΟΥ ΕΙΔΑΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΓΙΑΤΙ ΑΝΑΤΟΛΙΚΑ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΠΕΣΕΙ Κ ΠΟΛΥ ΟΙ ΤΙΜΕΣ Κ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΠΗΓΑΜΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΠΡΟΣ ΤΑ ΕΚΕΙ..

53ΑΙΘΟΥΣΕΣ ΓΑΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ - Σελίδα 3 Empty . Δευ Φεβ 04, 2013 10:10 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλε πειτε μου τιμες και πανω κατω το μενου σας να ξερω!και γιατι δεν σας αρεσε η σουιτα?και τι αμαξι δινουν?

????????


Επισκέπτης
στο νουβελ που εκανα εγω το γαμο μου ηταν 17 ευρω το ατομο αλλα εχει χρονια.......οτι μενου ηθελες τα γνωστα της ωρας και τα γκαρσον απο πανω να γεμιζουν κρασια ολα δωρεαν........

η σουιτα ηταν τελεια σουπερ ονειρεμενη αμαξι δε χρειαστηκαμε γιατι μενουμε εδω.....

στο rose garden επειδη τη μια φορα ετυχα σε μπουφε, δεν μου πολυαρεσε γιατι εμεινε πολλη ωρα αδειος μεχρι να ξανγεμισουν ο κοσμος σαν ηλιθιος περιμενε αλλα με μενου ειναι μια χαρα τελεια κι εκει.........

Ranoula26


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΚΡΙΣΤΙ ΓΙΑ ΠΟΣΑ ΑΤΟΜΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΣΑΙ?ΓΙΑΤΙ ΝΟΜΙΖΩ Η ΤΙΜΗ ΠΑΙΖΕΙ ΑΝΑΛΟΓΩΣ ΤΑ ΑΤΟΜΑ..ΟΣΟ ΠΙΟ ΠΟΛΛΑ ΑΤΟΜΑ ΤΟΣΟ ΠΕΦΤΕΙ Η ΤΙΜΗ ΚΑΤΑ ΑΤΟΜΟ.ΕΜΑΣ ΒΓΑΙΝΕΙ ΠΕΡΙΠΟΥ 13.5 ΕΥΡΩ..ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΕΧΕΙ ΤΡΙΑ ΑΝΑΛΟΓΑ ΤΗΝ ΑΙΘΟΥΣΑ ΠΟΥ ΘΑ ΔΙΑΛΕΞΕΙΣ.ΜΠΕΣ ΣΤΟ ΣΑΙΤ ΤΟΥΣ ΝΑ ΤΑ ΔΕΙΣ...

56ΑΙΘΟΥΣΕΣ ΓΑΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ - Σελίδα 3 Empty . Δευ Φεβ 04, 2013 10:43 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γυρω στα 350 ατομα πανω κατω.τις ειδα τις αιθουσες στο site.απλα αναρωτιεμαι γιατι ειπε μια κοπελα οτι δεν της αρεσε η σουιτα.εσας 13ευρω περιπου ε??μια χαρα τιμη ρε συ!τελεια!στελλα ναι θα κοιταξω και το νουβελ.στο rose εχει δικη του ορχηστρα νομιζω?αραγε ειναι καλη,ξερει καμια σας?

????????


Επισκέπτης
στο rose πετυχα dj τον ειχε ζητησει το ζευγαρι

στο νουβελ ειχε μια χαρα ορχηστρα εμεις πηραμε εξτρα λογω λυρας και σαρακατσανικων αλλα μια χαρα ηταν η δικη τους

εγω ειχα τοσο ατομα ακριβως

στο rose οσες φορες πηγα ηταν πανω απο 500 ατομα

δεν ξερω μπορει να ετυχε ομως

Ranoula26


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΕΜΕΙΣ ΚΛΕΙΣΑΜΕ ΓΙΑ 400 ΑΤΟΜΑ ΣΤΗΝ ΑΙΘΟΥΣΑ ΤΗΝ ΕΣΩΤΕΡΙΚΗ..ΒΑΣΙΚΑ ΘΑ ΣΟΥ ΒΓΑΛΕΙ ΕΝΑ ΣΥΝΟΛΟ ΓΙΑ ΤΑ 350 ΑΤΟΜΑ.ΕΜΑΣ ΜΑΣ ΕΙΠΕ 5400 ΕΥΡΩ ΓΙΑ ΤΑ 400..ΑΑΑ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ Σ ΠΩ ΟΤΙ ΓΙΑ ΕΞΩ ΝΟΜΙΖΩ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝ 1500 ΕΥΡΩ ΠΕΡΙΠΟΥ..ΚΟΙΤΑ ΟΤΑΝ ΛΕΝΕ ΣΟΥΙΤΑ ΜΗΝ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΣΑΝ ΑΠΛΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΙΣΩΣ ΓΙΑΥΤΟ ΔΕΝ ΑΡΕΣΕ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ...ΠΑΝΤΩΣ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΓΙΝΕΤΕ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΗΝ ΠΕΦΤΕΙΣ ΕΚΕΙ ΔΙΠΛΑ Very Happy ΕΠΙΣΗΣ Η ΟΡΧΗΣΤΡΑ ΚΑΛΗ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΑΙΖΕΙ ΑΠ'ΟΛΑ Κ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΤΙΜΗ ΑΠΛΑ ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΧΤΡΑ ΠΟΝΤΙΑΚΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ...ΤΙ ΑΛΛΟ?Α ΤΑ ΦΑΓΗΤΑ ΗΤΑΝ ΝΟΣΤΙΜΑ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΠΛΟΥΣΙΟ ΤΟ ΜΕΝΟΥ.ΑΥΤΑΑΑΑ ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΘΕΛΕΙΣ ΡΩΤΑ ΜΕ...ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ Ο ΓΑΜΟΣ ΑΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΕ ΚΡΙΣΤΙ?

59ΑΙΘΟΥΣΕΣ ΓΑΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ - Σελίδα 3 Empty . Τρι Φεβ 05, 2013 12:34 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ευχαριστω κοριτσια για τις πληροφοριες.ranoyla ο γαμος θα γινει του χρονου αλλα επειδη μου εχει κατσει το rose garden στο μυαλο γιαυτο ρωταω λεπτομερειες.οχι οτι δεν θα προλαβω να ψαξω μεχρι τοτε.οταν γινει ο γαμος σας με το καλο τον αυγουστο περιμενω και αλλες λεπτομερειες οκ?

Ranoula26


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΑΑΑΑΑ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΟΚ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙΡΟ ΑΚΟΜΑ...ΓΙΑ ΜΙΑ ΔΟΣΗ ΤΡΟΜΑΞΑ ΛΕΩ ΑΝ ΗΤΑΝ ΓΙΑ ΦΕΤΟΣ ΑΡΓΗΣΕΣ ΛΙΓΟ ΝΑ ΚΛΕΙΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΟΚ...ΕΝΤΑΞΕΙ ΚΡΙΣΤΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΙΟ ΑΞΙΟΠΙΣΤΕΣ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΕΧΡΙ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ Very Happy ΠΑΝΤΩΣ ΑΝ ΘΕΣ ΡΙΞΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΤΙΣ ΝΥΜΦΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΑΙΘΟΥΣΑ ΕΙΝΑΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΗ ΕΜΑΣ ΜΑΣ ΞΕΤΡΕΛΑΝΕ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ...ΦΥΣΙΚΑ ΘΑ ΜΑΣ ΕΒΓΑΙΝΕ ΠΙΟ ΠΟΛΛΑ ΛΕΦΤΑ ΟΠΟΤΕ ΤΟ ROSE GARDEN ΔΕΝ ΜΑΣ ΧΑΛΑΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ....

61ΑΙΘΟΥΣΕΣ ΓΑΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ - Σελίδα 3 Empty . Πεμ Νοε 21, 2013 12:09 pm

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ranoula26 έγραψε:ΑΑΑΑΑ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΟΚ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙΡΟ ΑΚΟΜΑ...ΓΙΑ ΜΙΑ ΔΟΣΗ ΤΡΟΜΑΞΑ ΛΕΩ ΑΝ ΗΤΑΝ ΓΙΑ ΦΕΤΟΣ ΑΡΓΗΣΕΣ ΛΙΓΟ ΝΑ ΚΛΕΙΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΟΚ...ΕΝΤΑΞΕΙ ΚΡΙΣΤΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΙΟ ΑΞΙΟΠΙΣΤΕΣ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΕΧΡΙ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ Very HappyΠΑΝΤΩΣ ΑΝ ΘΕΣ ΡΙΞΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΤΙΣ ΝΥΜΦΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΑΙΘΟΥΣΑ ΕΙΝΑΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΗ ΕΜΑΣ ΜΑΣ ΞΕΤΡΕΛΑΝΕ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ...ΦΥΣΙΚΑ ΘΑ ΜΑΣ ΕΒΓΑΙΝΕ ΠΙΟ ΠΟΛΛΑ ΛΕΦΤΑ ΟΠΟΤΕ ΤΟ ROSE GARDEN ΔΕΝ ΜΑΣ ΧΑΛΑΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ....
μετα απο καιρο να μαι παλι!να σε ρωτησω,ποσο σας ειχαν πει στις νυμφες για την καινουργια αιθουσα?

efaki32


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Kristi εμάς μας έδωσε τιμή για 350 άτομα στα 4.800 ευρώ με DJ αν θυμάμαι καλά για την εξωτερική αίθουσα με δώρο την γαμήλια τούρτα και 50 δίσκους λουλούδια χα χα πάντως από την γευστική δοκιμή που κάναμε δεν έμεινα πολύ ευχαριστημένη οι σαλάτες αν και ήταν αρκετές ήταν όλες ένα πράσινο πράγμα ,σαν να βοσκούσες ένιωθες !!! και από τα ψητά ένα δύο πιάτα μου είχαν αρέσει ...

63ΑΙΘΟΥΣΕΣ ΓΑΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ - Σελίδα 3 Empty . Πεμ Νοε 21, 2013 1:53 pm

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εφακι 4.800 λες για τις νυμφες στην καινουργια αιθουσα??ποτε σας ειπε τετοια τιμη?

efaki32


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Πριν 20 μέρες περίπου μας έδωσε αυτή την προσφορά ..ναι 4800 για την εξωτερική αίθουσα με DJ και 4600 για την εσωτερική αν θέλαμε να επιλέξουμε αυτήν ( σ'αυτήν περιλαμβανόταν η live ορχήστρα ) ..για πότε με το καλό είναι ο γάμος σου ?

65ΑΙΘΟΥΣΕΣ ΓΑΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ - Σελίδα 3 Empty . Πεμ Νοε 21, 2013 2:00 pm

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
το καλοκαιρι ειναι ο γαμος.μηπως αυτη η τιμη που σας ειπε ειναι για κυριακη η καποιο μηνα οχι φουλ για γαμους?κλεισατε εκει εσεις?οι σαλατες ειναι πανω σε ξυλινη ταβλα?

efaki32


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Εμείς λέμε για τέλη Αυγούστου να γίνει ο γάμος και μέρα Παρασκευή γιατί Σάββατο είναι όλα κλειστά ( για τον Αύγουστο τουλάχιστον που έχω ρωτήσει δεν υπάρχουν ελεύθερα Σάββατα )..οχι δεν κλείσαμε ακόμα γενικώς αλλά σίγουρα δεν θα κλείσω στις Νύμφες γιατί δεν πολυενθουσιάστηκα με το φαγητό και γενικά δεν μου άρεσε πάρα πολύ..ναι οι σαλάτες και τα ορεκτικά ήταν πάνω σε μία στρόγγυλη τάβλα και ήταν πάρα πολλά σε ποσότητα ..δεν έχεις κανει καμία γευστική δοκιμή ακόμα ??

67ΑΙΘΟΥΣΕΣ ΓΑΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ - Σελίδα 3 Empty . Παρ Νοε 22, 2013 12:36 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τα εχω δοκιμασει τα φαγητα ολα.μας αρεσαν παντως εμας.αα γαυτο σας ειπε 4800 επειδη ειναι για παρασκευη.για σαβατο η τιμη ειναι 6800.

efaki32


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Αρκετά τσιμπημένη θα έλεγα μόνο και μόνο λόγω της ημέρας ..εσύ θέλεις αποκλειστικά Σάββατο ? εμείς γενικά δεν είχαμε θέμα από την αρχή με την ημέρα αλλά αν είναι τόσο μεγάλη η διαφορά τότε δαγκωτό Παρασκευή !!εχεις δει άλλες αίθουσες ?

mamamia12

mamamia12
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
KRISTI 1 έγραψε:καλε τι εγινε,καμια θεσσαλονικια δεν εχει κανει γλεντι στο γαμο της Very Happy?
Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ!!ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΓΑΜΟ ΒΑΦΤΙΣΗ ΣΕ ΕΝΑ ΥΠΕΡΟΧΟ ΜΕΡΟΣ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΛΕΙΣΤΟ,ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΦΙΝΕΤΣΑ ΠΟΛΥΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΑΨΟΓΗ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ!ΟΣΟΙ ΕΙΧΑΝ ΕΡΘΕΙ ΣΤΟ ΓΑΜΟ ΜΑΣ ΑΚΟΜΑ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΛΕΝΕ!ΑΠΟ ΦΑΓΗΤΟ ΘΕΣ?ΑΠΟ ΜΕΓΑΛΗ ΠΙΣΤΑ?ΑΠΟ ΣΕΡΒΙΡΙΣΜΑ ΖΕΣΤΟΥ ΦΑΓΗΤΟΥ?ΚΑΛΟΥ ΚΡΑΣΙΟΥ?ΓΙΑΤΙ ΟΛΑ ΠΑΙΖΟΥΝ ΡΟΛΟ...Ο ΣΕΡΒΙΤΟΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ ΣΟΥ ΑΝΑ ΠΑΣΑ ΣΤΙΓΜΗ!ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΝΑ ΧΟΡΕΥΕΙΣ ΑΦΟΥ ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΠΙΣΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΓΛΙΣΤΡΑΕΙ.ΕΜΕΙΣ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΧΟΡΕΥΤΙΚΟWink Ο ΧΟΡΟΣ ΛΕΓΕΤΑΙ GRANDE SALLE ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣ ΛΗΤΗ.ΕΧΕΙ ΠΑΚΕΤΟ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΤΟΝ DJ ΜΑΖΙ ΜΕ ΖΩΝΤΑΝΗ ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΧΕΙ ΝΤΙΣΚΟ ΦΩΤΟΕΠΙΛΟΓΕΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΚΟΜΑ,ΑΝ ΞΑΝΑΠΑΝΤΡΕΥΟΜΟΥΝ ΠΑΝΤΩΣ ΕΚΕΙ ΘΑ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΠΑΛΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΩ ΤΟ ΡΙΣΚΟ ΤΟΥ ΚΑΙΡΟΥ ΓΙΑΙ ΚΙ ΕΓΩ ΑΝΟΙΧΤΟ ΧΩΡΟ ΗΘΕΛΑ..

70ΑΙΘΟΥΣΕΣ ΓΑΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ - Σελίδα 3 Empty . Παρ Νοε 22, 2013 9:30 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις