Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
72 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 72 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Dimitra_Elena

Dimitra_Elena
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Για να μην σε κουράζω,θα σου πω μόνο να σκεφτείς καλά τί έρχεται στην ζωή σου,ποια χαρά,ποια πληρότητα,ποια ευτυχία...Ο φυσιολογικός τοκετός ή η καισαρική θα φέρουν εις πέρας την γνωριμία σας,αυτό μετράει.

Με το καλό ένα υγιέστατο μωράκι,λοιπόν...!

Και μην αγχώνεσαι γιατί είναι και καρκινάκι,και θα στεναχωριέται που βλέπει την μανούλα έτσι!

KLEOPATRA

KLEOPATRA
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
με το καλο κοπελα να κρατησεις το μωρακι σου αυριο στην αγκαλια σου...οι σκεψεις μας να σε συντροφευουν...καλη δυναμη..

areti1

areti1
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
me to kaloooooooo....tipota min se agxonei...
opos kai na erthei i mageia tha einai i idia....

fatsoulinaki

fatsoulinaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Σου ευχομαι ολα να πανε κατ ευχην σου!Κ οταν αντικρισεις το ζουζουνι σου θα δεις οτι ο τροπος που το εφερες στο κοσμο θα ειναι ανευ σημασιας πια,,,,Με το καλο!!

Maraki8


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ολα θα πάνε καλά κοπέλα μου.. σημασία δεν έχει ο τρόπος αλλά το αποτέλεσμαδηλαδή το παιδάκι που σε λίγο θα έχεις αγκαλίτσα! με το καλό...

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και εμένα η μπέμπα μου ήταν ψηλά και στην 41 εβδομάδα αποφάσισε ο γιατρός μου να μου κάνει τεχνιτούς πόνους μήπως και γεννήσω φυσιολογικά. Έγω δεν ήθελα άλλο. Είχα κουραστεί πάρα πολύ και του ζήτησα να πάμε για καισαρική παρότι δεν την ήθελα καθόλου. Ενστικτωδώς όμως ήμουν σίγουρη ότι θα φάω τις ωδίνες άδικα και πάλι καισαρική θα γινόταν.
΄Οταν έβγαλε το μωρό ο γιατρός μου το πρώτο που είπε ήταν πω πω πω μια μεγάλη μπέμπα και μετά πρόσθεσε καλύτερα που δεν καναμε τεχνιτούς γιατί αυτό το μωρό δεν θα εβγαινε με τίποτα φυσιολογικά.
Όλα καλά και όλα τα ξεχνάς. Αλήθεια σου λέω. Το μόνο που μετράει μετά είναι να είναι καλα το μωρό.

ANGEL


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
doroulita έγραψε:Γειά και χαρά σε όλες τις μανούλες και εγκυούλες και καλό μήνα!
Ολίβια αρχικά να σου ζήσει η ζουζούνα σου! Έπειτα ένα μεγάλο μπράβο για το site σου και το forum σου. Σε διαβάζω από την αρχή της εγκυμοσύνης μου και έχω βρει πάρα πολλές φορές δύναμη- παρηγοριά, ακόμα και τον εαυτό μου μέσα από τα κείμενα σου! Έτσι πέρασε όλο αυτό το διάστημα και αύριο Παρασκευή είναι κι' η δική μου σειρά να ανακαλύψω τι θα πει μανούλα!
Η ΠΗΤ μου ήταν 24.6.10 οπότε σήμερα διανύω την 41η εβδομάδα χωρίς ο μπέμπης μου να δείχνει τη διάθεση να έρθει μόνος του... Αυτό που θέλω να μάθω αν έχει τύχει σε κάποια/ες είναι το εξής: Ο μπέμπης μου παρόλο που έχει την σωστή στάση δεν έχει κατέβει και ο γιατρός μου είπε οτι αν αύριο είναι ακόμη ψηλά θα πάμε για καισαρική. Εγώ ξέρω οτι οι συσπάσεις (ακόμα κι' αν είναι από πρόκληση κι' όχι φυσιολογικά) είναι αυτές που "κατεβάζουν" το μωρό στην λεκάνη ώστε να εμπεδωθεί. Θέλω πολύ να γεννήσω φυσιολογικά και έχω στεναχωρηθεί αρκετά γιατί περνάει απ'το μυαλό μου οτι ο γιατρός μου θέλει να ξεμπερδεύει με μια καισαρική χωρίς να σκέφτεται το τι θέλω εγώ... Τι να κάνω? Να επιμείνω για πρόκληση ακόμα κι'αν συνεχίσει να ισχυρίζεται οτι το μωρό δεν θα κατέβει? Στη τελική είναι κάτι που εκ των προτέρων μπορεί ο οποιοσδήποτε να γνωρίζει? Έχει τυχεί σε καμία να είναι ψηλά το μωρό και παρ'όλα αυτά να γεννήσει κανονικά??
Λόγω αυτού, η ανυπομονησία και η χαρά μου που θα δω το θαυματάκι μου, έχουν μπερδευτεί με άγχος και στεναχώρια και νιώθω οτι είναι άδικο... Φυσικά ξέρω οτι το πιο σημαντικό είναι να είναι καλά το μωρό μου και δεν θα το ρίσκαρα με τίποτα αυτό...
Ευχαριστώ εκ των προτέρων όλες σας...

ΤΟ ΜΩΡΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΤΕΒΕΙ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ.ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΤΕΒΕΙ,ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ!Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ!ΗΤΑΝ ΨΗΛΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΘΕΣΗ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ 15 ΜΕΡΕΣ.Ο ΙΑΤΡΟΣ ΤΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΑΡΚΕΤΕΣ ΩΡΕΣ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΔΙΑΣΤΟΛΗ ΕΚΑΝΕ,ΟΥΤΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΚΑΤΕΒΑΙΝΕ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΛΑΣΙΚΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗΣ.

ΑΔΙΚΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ,ΤΥΧΑΙΝΕΙ! ΜΑΛΛΟΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΛΟ ΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΣΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕ!ΣΚΕΨΟΥ ΟΤΙ ΑΠΛΩΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ 2 ΤΡΟΠΟΙ ΓΙΑ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ!ΚΑΜΙΑ ΜΑΣ ΔΕΝ ΕΠΙΛΕΓΕΙ ΤΟ ΠΩΣ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙ!ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΘΕΜΑ ΤΥΧΗΣ!!
ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΧΑΜΗΛΟ ΠΛΑΚΟΥΝΤΑ ΚΑΙ Ο ΙΑΤΡΟΣ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΟΤΙ ΑΝ ΔΕΝ ΑΝΕΒΑΙΝΑ ΘΑ ΓΕΝΝΟΥΣΑ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΤΟ 1ο ΜΩΡΟ ΤΟ ΕΚΑΝΑ "ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ". ΘΕΜΑ ΤΥΧΗΣ!

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!! ΘΑ ΓΙΝΕΙΣ ΜΑΝΟΥΛΑ!!!! ΑΥΤΟ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ!!!

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μια φίλη είχε το ίδιο θέμα μόνο που αυτή παρακάλαγε το γιατρό να της το πάρει με καισαρική και εκείνος επέμενε σε φυσιολογικό.Την είχε πολλές ωρες χωρίς υγρά.Σπάσανε τα νερά στις 9 το πρωί και της το πήρανε 2 το βράδυ.Το παιδί δεν είχε κουνηθεί απο τη θέση του.

Μην κάτσεις σήμερα να αγχώνεσαι γ'αυτό.Κάνε ό,τι είναι κάλυτερο.Το θέμα είναι να το κρατήσεις αγκαλίτσα και τίποτα άλλο.

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟΟΟΟ!!! I love you I love you I love you

ladycat

ladycat
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
με το καλο να ερθει το μπεμπεκι σου

http://www.gatospito.com

markellajohny

markellajohny
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μαλλον θα εισαι ηδη μανουλα!!!ευχομαι να πηγαν ολα οπως τα ονειρευοσουν!!!να σου ζησει το ζουζουνακι σου!!! Αύριο θα γίνω μαμά αλλά πως??? - Σελίδα 2 417472 Αύριο θα γίνω μαμά αλλά πως??? - Σελίδα 2 50580 Αύριο θα γίνω μαμά αλλά πως??? - Σελίδα 2 50580 Αύριο θα γίνω μαμά αλλά πως??? - Σελίδα 2 50580

euapap


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
με το καλό Smile όλα καλα θα πανε είναι λάθος ταιμινγκ να διαβάζεις τώρα τί κακό μπορεί να σου συμβεί...
σκέψου θετικά και όλα θα πάνε καλά Smile

http://www.annoulasmom.blogspot.com

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ όπως λέει και η markellajohny, θα είσαι ήδη μανούλα τώρα! τι καλά τι ευτυχία. θα κρατάς το ζουζουνοπαιδάκι σου αγκαλίτσα τώρα! θα περιμένουμε να γυρίσεις σύντομα στο σπιτάκι σου και κοντά μας να μας διηγηθείς την ιστορία σου και το πώς γέννησες τελικά!
εύχομαι όλα να πήγαν καλά και να μην πονάς καθόλου!

doroulita

doroulita
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Γειά σας κορίτσια! Ευχαριστώ και πάλι για τις απαντήσεις σας! Η έκβαση έχει ως εξής: Βάλαμε ορό για μερικές ώρες και το αγγελουδάκι μου πάλι δεν έλεγε να κατέβει όπότε μοιραία κατέληξα στο 'τραπέζι'... Τα ξέχασα όοοολα μόλις άκουσα 'βγήκε το κεφάλι' και τον είδα! Δεν υπήρχε αυτή η στιγμή! Σαν να σβύνεται οτιδήποτε άλλο έχεις ζήσει! Μια εβδομάδα έχει περάσει και προσπαθώ ακόμα να συνειδητοποιήσω οτι είναι αλήθεια...! Είμαστε ήδη στο σπίτι από την Τρίτη και προσπαθούμε να κατοχυρώσουμε τον θηλασμο! Ελπίζω να τα καταφέρουμε όπως ελπίζω επίσης να μπορέσω το επόμενο μωράκι μου να το φέρω κανονικά... Αλήθεια έχει γεννήσει κάποια με φυσιολογικό μετά από καισαρική?
Φιλιά σε όοοολες!

Mamma El

Mamma El
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Να σου ζήσει κοπέλα μου!!!
Είδες που αγχωνόσουν τζάμπα; Μια χαρά πήγαν όλα. Σημασία έχει ότι είστε γεροί και οι δύο.
Όταν γέννησα την πρώτη μου κόρη με είχαν πιάσει τύψεις που δεν κατάφερα να γεννήσω φυσιολογικά. Όσο την έβλεπα να μεγαλώνει όμως κατάλαβα ότι αρκετά είχα στενοχωρηθεί για τον τρόπο που γεννήθηκε. Το σημαντικότερο ήταν που την είχα δίπλα μου, την αγκάλιαζα, τη φιλούσα, την άκουγα να με φωνάζει μαμά!!! I love you

http://mammael.blogspot.com/

sktv

sktv
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
na sou zisei doroulita!!!!!na nai ena gero mwro!!!!!k su mia eutuxismeni mama!!!!
ola pigan kala auto einai to thema,eiste k oi duo ugieis,ara min skeftesai me poio tropo ton gennises!!!!

fatsoulinaki

fatsoulinaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Να σου ζησει!!!

Dimitra_Elena

Dimitra_Elena
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Να σου ζήσει κοριτσάκι μου...Γεροί και δυνατοί να είστε πάντα!!!!

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αύριο θα γίνω μαμά αλλά πως??? - Σελίδα 2 50580 Αύριο θα γίνω μαμά αλλά πως??? - Σελίδα 2 50580 Αύριο θα γίνω μαμά αλλά πως??? - Σελίδα 2 50580 Αύριο θα γίνω μαμά αλλά πως??? - Σελίδα 2 50580 Αύριο θα γίνω μαμά αλλά πως??? - Σελίδα 2 50580 Αύριο θα γίνω μαμά αλλά πως??? - Σελίδα 2 50580
ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ!!!!!!!!!
Αντε τώρα ε;;; Αύριο θα γίνω μαμά αλλά πως??? - Σελίδα 2 401147 Αύριο θα γίνω μαμά αλλά πως??? - Σελίδα 2 612298 Αύριο θα γίνω μαμά αλλά πως??? - Σελίδα 2 429657 Αύριο θα γίνω μαμά αλλά πως??? - Σελίδα 2 325318

Chrisi

Chrisi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Να σου ζήσει. Είδες άδικα αγχώνοσουνα. Αύριο θα γίνω μαμά αλλά πως??? - Σελίδα 2 50580 Αύριο θα γίνω μαμά αλλά πως??? - Σελίδα 2 50580 Αύριο θα γίνω μαμά αλλά πως??? - Σελίδα 2 50580 Αύριο θα γίνω μαμά αλλά πως??? - Σελίδα 2 50580 Αύριο θα γίνω μαμά αλλά πως??? - Σελίδα 2 50580 Αύριο θα γίνω μαμά αλλά πως??? - Σελίδα 2 50580 Αύριο θα γίνω μαμά αλλά πως??? - Σελίδα 2 50580 Αύριο θα γίνω μαμά αλλά πως??? - Σελίδα 2 50580 Αύριο θα γίνω μαμά αλλά πως??? - Σελίδα 2 50580 Αύριο θα γίνω μαμά αλλά πως??? - Σελίδα 2 50580

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
να σου ζήσει! είδες όλα πήγαν καλά ανεξάρτητα τον τρόπο! flower Αύριο θα γίνω μαμά αλλά πως??? - Σελίδα 2 446177
α και που'σαι? καλά αλλάγματα! Αύριο θα γίνω μαμά αλλά πως??? - Σελίδα 2 612298

PECENIA


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ! ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΟ! ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ! Αύριο θα γίνω μαμά αλλά πως??? - Σελίδα 2 265569 Αύριο θα γίνω μαμά αλλά πως??? - Σελίδα 2 265107 Αύριο θα γίνω μαμά αλλά πως??? - Σελίδα 2 788471

mamabasilikis

mamabasilikis
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη


Συγχαρητήρια λοιπόν και απο μένα κοριτσάκι!!! Να σου ζήσει το μικρό αντράκι !
Δεν έχει σημασία ο τρόπος, αρκεί να είναι καλά το μωράκι και η μανούλα φυσικά !
Και με τον θηλασμό μην αγχώνεσαι, μια χαρά θα τα πάτε. Βάζε το μωρό στο στήθος όποτε και για όσο θέλει...τα άλλα θα ερθουν μόνα τους...η αρχή είναι λίγο δύσκολη, η πορεία θα σας ανταμέιψει.. cheers
όσο για την ερώτηση σου, απο περιεργεια θα θελα και εγώ να ξέρω : αν το πρώτο παιδί γίνει με καισαρική, τι πιθανότητες έχουμε να γεννησουμε το δεύτερο φυσιολογικά? scratch

Soulitsa

Soulitsa
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Αύριο θα γίνω μαμά αλλά πως??? - Σελίδα 2 50580 Αύριο θα γίνω μαμά αλλά πως??? - Σελίδα 2 50580 Αύριο θα γίνω μαμά αλλά πως??? - Σελίδα 2 50580
Να σου ζησει το μωρακι σου,παντα γερο και καλοτυχο!!!!!
Ετοιμασου Αύριο θα γίνω μαμά αλλά πως??? - Σελίδα 2 93981 Αύριο θα γίνω μαμά αλλά πως??? - Σελίδα 2 93981 Αύριο θα γίνω μαμά αλλά πως??? - Σελίδα 2 93981 Αύριο θα γίνω μαμά αλλά πως??? - Σελίδα 2 93981 Αύριο θα γίνω μαμά αλλά πως??? - Σελίδα 2 93981 Αύριο θα γίνω μαμά αλλά πως??? - Σελίδα 2 517142 Αύριο θα γίνω μαμά αλλά πως??? - Σελίδα 2 517142 Αύριο θα γίνω μαμά αλλά πως??? - Σελίδα 2 517142 Αύριο θα γίνω μαμά αλλά πως??? - Σελίδα 2 517142 Αύριο θα γίνω μαμά αλλά πως??? - Σελίδα 2 517142

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
να σας ζησει το μωρακι σας καθε ευτυχια για εσας και το καινουριο μελος της οικογενειας σας.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις