Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
61 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 61 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 20 ... 39  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 39]

xristina_29

xristina_29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλοριζικο κοριτσια μου!!!!!να γκαστρωθουμε ολες που λεει κ ο γιατρουλης μου!!!! Laughing Laughing Laughing
Δημητρα καλα αποτελεσματα...ευχομαι μια τεραστια χοριακη...οχι σαν την δικια μου την μουφα...αχαχχαχαχαχα...κ εγω πιστευω πως μαλλον εισαι εγκυος...μακαριιιιι...κ αν τελικα εισαι μακαρι να φερεις γουρι σε ολες μας!!!!!!!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 2 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 2 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 2 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 2 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 2 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 2 654316

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
art86 έγραψε:
γκρινιαρα έγραψε:κοριρσακια μου καλοριζικο να ειναι το νεο μας θεματακι!!!!

ευχομαι πολλες πολλες φουσκωμενες κοιλιτσες σε ολες μας Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 2 990599 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 2 990599 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 2 990599 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 2 990599 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 2 990599



δημητρα νομιζω πως εισαι Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 2 990599 !!!!!!!!!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 2 50580 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 2 50580 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 2 50580 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 2 50580



αχ!!! εγω τελειωσα και το πλασιμο των τσουρεκιων....τα κουλουρακια ειναι ετοιμα....ξεθεωθηκα η γυναικα!!!!!

τωρα θα φαω και μετα παω να μαζεψω την κουζινα....γινεται χαμος....Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 2 33
ειναι ευκολο ν μου πεισ πωσ κανεισ τα τσουρεκακια.η μαμα μ εχει μια συνταγη πολυ δυσκολη κ δεν παιζει ν την κανω..

http://www.sintagespareas.gr/sintages/tsourekia-tis-eyis-apithana.html

η συνταγη ειναι της δικης μας της ευης!!!!!καλη επιτυχια!!!!!!!!

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eirini7 έγραψε:
γκρινιαρα έγραψε:κοριρσακια μου καλοριζικο να ειναι το νεο μας θεματακι!!!!

ευχομαι πολλες πολλες φουσκωμενες κοιλιτσες σε ολες μας Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 2 990599 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 2 990599 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 2 990599 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 2 990599 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 2 990599



δημητρα νομιζω πως εισαι Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 2 990599 !!!!!!!!!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 2 50580 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 2 50580 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 2 50580 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 2 50580



αχ!!! εγω τελειωσα και το πλασιμο των τσουρεκιων....τα κουλουρακια ειναι ετοιμα....ξεθεωθηκα η γυναικα!!!!!

τωρα θα φαω και μετα παω να μαζεψω την κουζινα....γινεται χαμος....Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 2 33


τα νηστίσιμα τσουρέκια έκανες;λέω να τα κάνω κι εγώ αύριο..


τα νηστισημα τα εκανα της προηγουμενη εβδομαδα...τωρα εκανα τα τσουρεκια της ευης!!!

dimitrav

dimitrav
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
xristina_29 έγραψε:καλοριζικο κοριτσια μου!!!!!να γκαστρωθουμε ολες που λεει κ ο γιατρουλης μου!!!! Laughing Laughing Laughing
Δημητρα καλα αποτελεσματα...ευχομαι μια τεραστια χοριακη...οχι σαν την δικια μου την μουφα...αχαχχαχαχαχα...κ εγω πιστευω πως μαλλον εισαι εγκυος...μακαριιιιι...κ αν τελικα εισαι μακαρι να φερεις γουρι σε ολες μας!!!!!!!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 2 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 2 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 2 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 2 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 2 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 2 654316
Ευχαριστώ πολύ Χριστινάκι μου μακάρι μακάρι!!Αλλά φοβάμαι επειδή την έχω ξαναπατήσει,ας περιμένουμε λοιπόν 2-3 μερούλες!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 2 315810 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 2 315810 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 2 315810 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 2 315810 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 2 315810 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 2 315810

dimitrav

dimitrav
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Πω πωωω τσουρέκια θέλω κ εγώ!!με μερέντα από μέσα κ από έξω μμμμ!!!την Τετάρτη θα κάνω κ εγώ!!!!

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη έγραψε:ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΙΩΜΑΣΤΕ ΤΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ #29 ΤΟ ΚΑΠΑΡΩΣΕ Η ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΑΝΤΑ ΤΟΥ ΒΟΥΝΟΥ Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Χααχααχαχα το καπάρωσα Razz το νου μου πρέπει να το χω μ εμάς τόσο γρήγορα που τα γεμίζουμε!!

Είχα επίσκεψη αστραπή του πεθερού μ έφερε καλούδια Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 2 M021

κ τον ξεγέλασα κ με τη στημένη σιδερώστρα μπροστά από το pc!! Laughing Laughing Laughing

"Αχ σιδέρωνες κ σε έκοψα??? " Μου είπε! Πού να ξερε ο έρμος!! Razz Razz

Δήμητρα συμφωνώ με τα κορίτσια τηλ γιατρό κ ό,τι σου πει!!Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 2 M059 Άντε κ μια τεράστια χοριακή! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 2 328109

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γκρινιαρα έγραψε:

τα νηστισημα τα εκανα της προηγουμενη εβδομαδα...τωρα εκανα τα τσουρεκια της ευης!!!

γειά στα χέρια σου!μάλλον θα κάνω τα νηστίσιμα να έχουμε για τη μ.εβδομάδα και η μαμά μου θα κάνει για το πάσχα.τα νηστίσιμα της αργυρούς δεν έκανες; πόσες πλεξούδες βγαίνουν;σε έπρηξα

xristina_29

xristina_29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
dimitrav έγραψε:
xristina_29 έγραψε:καλοριζικο κοριτσια μου!!!!!να γκαστρωθουμε ολες που λεει κ ο γιατρουλης μου!!!! Laughing Laughing Laughing
Δημητρα καλα αποτελεσματα...ευχομαι μια τεραστια χοριακη...οχι σαν την δικια μου την μουφα...αχαχχαχαχαχα...κ εγω πιστευω πως μαλλον εισαι εγκυος...μακαριιιιι...κ αν τελικα εισαι μακαρι να φερεις γουρι σε ολες μας!!!!!!!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 2 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 2 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 2 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 2 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 2 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 2 654316
Ευχαριστώ πολύ Χριστινάκι μου μακάρι μακάρι!!Αλλά φοβάμαι επειδή την έχω ξαναπατήσει,ας περιμένουμε λοιπόν 2-3 μερούλες!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 2 315810 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 2 315810 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 2 315810 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 2 315810 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 2 315810 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 2 315810


αν εχεις υπομονη αυτο ειναι το καλυτερο..να περιμενεις για να μην απογοητευτεις...εγω παντως σου ευχομαι το πολυποθητο!!!!

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eirini7 έγραψε:
γκρινιαρα έγραψε:

τα νηστισημα τα εκανα της προηγουμενη εβδομαδα...τωρα εκανα τα τσουρεκια της ευης!!!

γειά στα χέρια σου!μάλλον θα κάνω τα νηστίσιμα να έχουμε για τη μ.εβδομάδα και η μαμά μου θα κάνει για το πάσχα.τα νηστίσιμα της αργυρούς δεν έκανες; πόσες πλεξούδες βγαίνουν;σε έπρηξα
δωστε και συνταγη απο νηστησιμα.......

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
art86 έγραψε:
eirini7 έγραψε:
γκρινιαρα έγραψε:

τα νηστισημα τα εκανα της προηγουμενη εβδομαδα...τωρα εκανα τα τσουρεκια της ευης!!!

γειά στα χέρια σου!μάλλον θα κάνω τα νηστίσιμα να έχουμε για τη μ.εβδομάδα και η μαμά μου θα κάνει για το πάσχα.τα νηστίσιμα της αργυρούς δεν έκανες; πόσες πλεξούδες βγαίνουν;σε έπρηξα
δωστε και συνταγη απο νηστησιμα.......

http://www.antenna.gr/webtv/watch?cid=5_e_i_a_qzd_g9qg%3D

dimitrav

dimitrav
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ada έγραψε:
αγαπη έγραψε:ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΙΩΜΑΣΤΕ ΤΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ #29 ΤΟ ΚΑΠΑΡΩΣΕ Η ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΑΝΤΑ ΤΟΥ ΒΟΥΝΟΥ Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Χααχααχαχα το καπάρωσα Razz το νου μου πρέπει να το χω μ εμάς τόσο γρήγορα που τα γεμίζουμε!!

Είχα επίσκεψη αστραπή του πεθερού μ έφερε καλούδια Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 2 M021

κ τον ξεγέλασα κ με τη στημένη σιδερώστρα μπροστά από το pc!! Laughing Laughing Laughing

"Αχ σιδέρωνες κ σε έκοψα??? " Μου είπε! Πού να ξερε ο έρμος!! Razz Razz

Δήμητρα συμφωνώ με τα κορίτσια τηλ γιατρό κ ό,τι σου πει!!Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 2 M059 Άντε κ μια τεράστια χοριακή! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 2 328109
Αντα μου ας κάνω κ την τετάρτη το πρώι το τελευταίο τεστ κ αν βγεί πάλι θετικό πάω κατευθείαν για χοριακή!!

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δήμητρα όπως νιώθεις εσύ καλύτερα Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 2 M059

Δική μου γνώμη εκ πήρας (είπα η γρέντζο Razz ) μίλα με τον/την γιατρό σου να σου πει. Εμένα με μια βδομάδα καθυστέρησης περίμενε ακόμα μια βδομάδα , με είδε κ μετά μ έστειλε για χοριακή.

Απο ότι έχω καταλάβει από αυτά που λένε κ οι άλλες κοπέλες ο κάθε γιατρός έχει το δικό του σύστημα! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 2 M059

dimitrav

dimitrav
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ada έγραψε:Δήμητρα όπως νιώθεις εσύ καλύτερα Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 2 M059

Δική μου γνώμη εκ πήρας (είπα η γρέντζο Razz ) μίλα με τον/την γιατρό σου να σου πει. Εμένα με μια βδομάδα καθυστέρησης περίμενε ακόμα μια βδομάδα , με είδε κ μετά μ έστειλε για χοριακή.

Απο ότι έχω καταλάβει από αυτά που λένε κ οι άλλες κοπέλες ο κάθε γιατρός έχει το δικό του σύστημα! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 2 M059
Έχεις δίκο Άντα μου,αλλά σίγουρα κ η γυναικολόγος μου θα μου πεί να περιμένω λίγο γιατί ούτος η άλλως δεν θα δεί κατι αν πάω κ σίγουρα θα μου πεί για χοριακή,οπότε την Τετάρτη που μπορώ θα πάω για χοριακή!!!κ ο Θεός βοηθός!!!

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eirini7 έγραψε:
γκρινιαρα έγραψε:

τα νηστισημα τα εκανα της προηγουμενη εβδομαδα...τωρα εκανα τα τσουρεκια της ευης!!!

γειά στα χέρια σου!μάλλον θα κάνω τα νηστίσιμα να έχουμε για τη μ.εβδομάδα και η μαμά μου θα κάνει για το πάσχα.τα νηστίσιμα της αργυρούς δεν έκανες; πόσες πλεξούδες βγαίνουν;σε έπρηξα

ναι της αργυρως τα νηστισημα εκανα μονο που δεν τα εκανα γεμιστα....επισης τα εκανα ατομικα μικρουτσικα να παιρνει ο αντρας μου στη δουλεια για πρωινο...σημερα πηρε το τελευταιο...πρεπει να μου βγηκαν 10 ατομικα περιπου.......

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ρε κοριτσια τα νευρα μου ζαρτιερες αν με πιασει απ την μυτη τωρα θα σκασω στο φαγητο ο αντρας μου δεν συμβιβαζετε καθολου τωρα που νυστευουμε ειπα μιας που τελικα δεν φαγαμε χτες να βρασω πατατες και να τις φαμε σαλατα με κρεμμυδι ντοματα και ριο μαρε ελα ομως που ο κυριος θελει μακαρονακι κοφτο με χταποδακι ελεος δηλαδη πια αν δεν ειναι λαδερο το φαγητο η δεν εχεις κρεας μουλαρωνει και δεν τρωει τιποτα για βραστες πατατες ουτε που να ακουσει αλλα ελεος πια εχω βαρεθει με αυτο το φαγητο σουπες π.χ γιουβαρλακια δεν τρωει φασολακια δεν τρωει μπαμιες δεν τρωει φασολαδα δεν τρωει ρεβυθια ουτε να τα ακουσει τρωει μονο μακαρονια πατατες τηγανιτες και οτι εχει σχεση με κρεας και λουκανικο ε δεν ειναι κατασταση αυτη Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 2 679259 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 2 679259

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γκρινιαρα έγραψε:
ναι της αργυρως τα νηστισημα εκανα μονο που δεν τα εκανα γεμιστα....επισης τα εκανα ατομικα μικρουτσικα να παιρνει ο αντρας μου στη δουλεια για πρωινο...σημερα πηρε το τελευταιο...πρεπει να μου βγηκαν 10 ατομικα περιπου.......

καλή ιδέα..θα τα κάνω κι εγώ ατομικά να δώσω και στην πεθερά μου..ευχαριστώ!

loulou_29

loulou_29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοριτσακια καλοριζικο το θεματακι με πολλα Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! και μετα Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 2 990599 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 2 990599 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 2 990599
Ευτυχως προλαβα και γυρισα απο τα ψωνια γιατι επιασε μια βροχη κ ενα κρυο αλλο πραγμα...... No No
Παω να κανω Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 2 438696 να στανιαρω λιγο για να κανω τα κουλουρακια μου σημερα!!!!!!!!!

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη έγραψε:ρε κοριτσια τα νευρα μου ζαρτιερες αν με πιασει απ την μυτη τωρα θα σκασω στο φαγητο ο αντρας μου δεν συμβιβαζετε καθολου τωρα που νυστευουμε ειπα μιας που τελικα δεν φαγαμε χτες να βρασω πατατες και να τις φαμε σαλατα με κρεμμυδι ντοματα και ριο μαρε ελα ομως που ο κυριος θελει μακαρονακι κοφτο με χταποδακι ελεος δηλαδη πια αν δεν ειναι λαδερο το φαγητο η δεν εχεις κρεας μουλαρωνει και δεν τρωει τιποτα για βραστες πατατες ουτε που να ακουσει αλλα ελεος πια εχω βαρεθει με αυτο το φαγητο σουπες π.χ γιουβαρλακια δεν τρωει φασολακια δεν τρωει μπαμιες δεν τρωει φασολαδα δεν τρωει ρεβυθια ουτε να τα ακουσει τρωει μονο μακαρονια πατατες τηγανιτες και οτι εχει σχεση με κρεας και λουκανικο ε δεν ειναι κατασταση αυτη Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 2 679259 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 2 679259

έλα βρε δεν πειράζει..αφού δεν του αρέσουν άστον..ο δικός μου πάντως τρώει τα πάντα(όπως κι εγώ)

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Άνδρες Αγάπη , τι να πεις ? Rolling Eyes

Εμένα πέρα από κανα δυο (που δεν τα τρώω ούτε κι εγώ) όλα τα τρώει! Cool

Εγώ είμαι η παράξενη Cool Cool

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη κι εμενα εχει κατι παραξενιες αλλα τις προσπερναω....

δεν τρωει μπαμιες-αγκιναρες-ρεβιθια-φασολαδα-χταποδι-αρνι και οτι εχει σχεση με συκωταριες-εντερα...

εγω τρελαινομαι για κρεας απο το πρωι ως το βραδυ κι αυτος για μακαροναδες και πιτσες...............


αντρες παιδακι μου τι περιμενεις.....

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πως σας φαινονται????????



Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 2 069md

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ο δικος μου κοριτσια δεν τρωει σχεδον τπτ..φασολαδα ,φασολακια,σπανακορυζο,πρασο,στιφαδο ,λαχανο αρακα τπτ....δωστου πατατεσ,σνιτσελ,κεφτεδες,μακαρονια καρμποναρα .....

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γκρινιαρα έγραψε:πως σας φαινονται????????



Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 2 069md

κερνας ελληνικο γειτονισσα

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γκρινιαρα έγραψε:πως σας φαινονται????????



Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 2 069md


Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 2 M121 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 2 M021

Μμμμμ νόστιμα !!! Μπράβο χρυσοχέρα!

dimitrav

dimitrav
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
art86 έγραψε:
γκρινιαρα έγραψε:πως σας φαινονται????????



Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 2 069md

κερνας ελληνικο γειτονισσα
μπράβο γκρινιάρα πολύ νόστιμα φαίνονται!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 39]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 20 ... 39  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις