Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
20 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 20 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 39  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 39]

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
dimitrav έγραψε:
boubou έγραψε:
Δήμητρα κατσε να δεις ,γιατι ακομη δν μετρας καθυστέρηση!!Εχουμε ακομη λιγες μερες να ελπιζουμε!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 11 379767

Γειά σου boubou μου έχεις δίκιο θα περιμένω αλλά δεν νομίζω να είμαι!!μου την έσπασε λίγο το χθεσινό τεστ..αλλά δεν πειράζει κάποια στιγμή θα έρθει!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 11 334590 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 11 334590 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 11 334590

κι εγω μια απο τα ιδια...εκανα την κυριακη ενα τεστ νεας γενιας και βγηκε αρνητικοτατο...οποτε την περιμενω αυριο την ηλιθια......



Έχει επεξεργασθεί από τον/την γκρινιαρα στις Τρι Απρ 10, 2012 3:26 am, 1 φορά

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΡΤΕΜΗΣ ΚΑΙ ΕΥΗ.ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΓΕΡΕΣ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΕΣ ΣΤΗ ΖΩΗ ΣΑΣ ΚΑΙ ΟΛΑ Τ ΑΛΛΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 11 12978 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 11 130627 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 11 860530 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 11 783141 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 11 982137

ΑΡΤ ΤΟΥΡΤΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΟΧΙ ΤΣΟΥΡΕΚΙΑ.ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ Ο ΚΟΠΟΣ ΣΟΥ ΔΕΝ ΠΗΓΕ ΧΑΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΕΓΙΝΑΝ ΥΠΕΡΟΧΑ.

ΕΛΛΗ ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟ ΝΥΦΙΚΟ ΣΟΥ ΕΓΩ ΑΠ ΤΟ ΤΕΛΩΝΕΙΟ? ΧΑΧΑ
ΕΙΔΕΣ Η ΚΑΛΗ Η ΠΕΘΕΡΟΥΛΑ ΣΟΥ? ΟΛΑ ΣΤΑ ΚΑΝΟΝΙΣΕ.
Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 11 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 11 417472 ΣΕ ΟΛΕΣ!

dimitrav

dimitrav
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Λεμονάκι έγραψε:
Δήμητρα είχες καθυστέρηση ;
δεν θυμάμαι.. Embarassed
φυσικά και δεν πειράζει !!
τον άλλο μήνα κοπέλα μου !!

όχι λεμονάκι στις 12/4 περιμένω!!αλλά να φαγώθηκα να κάνω τεστ πιο νωρίς κ την πάτησα!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 11 315810 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 11 315810 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 11 379767

dimitrav

dimitrav
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
γκρινιαρα έγραψε:
dimitrav έγραψε:
boubou έγραψε:
Δήμητρα κατσε να δεις ,γιατι ακομη δν μετρας καθυστέρηση!!Εχουμε ακομη λιγες μερες να ελπιζουμε!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 11 379767

Γειά σου boubou μου έχεις δίκιο θα περιμένω αλλά δεν νομίζω να είμαι!!μου την έσπασε λίγο το χθεσινό τεστ..αλλά δεν πειράζει κάποια στιγμή θα έρθει!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 11 334590 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 11 334590 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 11 334590

κι εγω μια απο τα ιδια...εκανα την κυριακη ενα τεστ νεας γενιας και βγηκε αρνητικοτατο...οποτε την περιμενω αυριο την ηλιθια......
δεν πειραζει γκρινιαρουλα υπομονη θα ερθει κ σε μας!!! Wink

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γκρινιαρα έγραψε:κοριτσια τα νευρα μου!!!!!!!!!!!θα βαλω τα κλαματα σε λιγο..............με πηρε τηλ ο αντρας μου και μου ειπε οτι οπως εβγαζε τα γαντια εργασιας εχασε τη βερα του...........επεσε καπου μεσα στο ορυχειο.........


τωρα τι κανουμε?????????

ειναι γρουσουζια ε??????????????

χριστε μου τα νευρα μου...........θα σκασω.....


ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΒΡΕ ΓΚΡΙΝΙΑΡΑ.ΤΥΧΑΙΝΟΥΝ ΑΥΤΑ. ΤΙ ΓΡΟΥΡΣΟΥΖΙΑ ΚΑΙ ΒΛΑΚΕΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ.

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ελλη μια χαρά !! είδες τελικά που ήταν απλό, και ναι με τους άντρες δεν είναι να πολύ βασίζεσαι Razz Razz

εμείς τρέχουμε για όλα οι δύο μας και έχουμε γίνει κουδούνι απο τώρα...
τρέχουμε να πάρουμε τιμές για φωτόγ. για πυροτεχνήματα και στολισμό για τούρτες για φαγητά... και πόσα ακόμα..

ούφ... τρέλα σου λέω...






boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γκρινιαρα έγραψε:κοριτσια τα νευρα μου!!!!!!!!!!!θα βαλω τα κλαματα σε λιγο..............με πηρε τηλ ο αντρας μου και μου ειπε οτι οπως εβγαζε τα γαντια εργασιας εχασε τη βερα του...........επεσε καπου μεσα στο ορυχειο.........


τωρα τι κανουμε?????????

ειναι γρουσουζια ε??????????????

χριστε μου τα νευρα μου...........θα σκασω.....

τι λες βρε τρελοκοριτσο??εκει κολλάς? μην είναι γρουσουζιά??? αχαχαχαχα μην ακουω χαζα!!! το κριμα ειναι απλά ότι την έχασε .... δν υπαρχει αυτο που λες!!!!ακους εκει γρουσουζια?!!! Razz Razz Razz Razz

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σου λολίτα Very Happy
γεια σου Γιάννα Very Happy

Γρινιάρα έλα ρε μην σκέφτεσαι για γρουσουζιές !!
όταν λες έπεσε μέσα σε ορυχείο δλδ δεν υπάρχει περίπτωση ούτε να μπορέσει να ψάξει ; δεν ξέρω πως είναι..
το πολύ πολύ παίρνεται άλλη και μαζί με την δική σου τις πάτε στην εκκλησιά και τις διαβάζει καμιά προσευχούλα ο παπάς.

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γκρινιαρα έγραψε:κοριτσια τα νευρα μου!!!!!!!!!!!θα βαλω τα κλαματα σε λιγο..............με πηρε τηλ ο αντρας μου και μου ειπε οτι οπως εβγαζε τα γαντια εργασιας εχασε τη βερα του...........επεσε καπου μεσα στο ορυχειο.........


τωρα τι κανουμε?????????

ειναι γρουσουζια ε??????????????

χριστε μου τα νευρα μου...........θα σκασω.....
λοιοπν κοριτσια πανω σε αυτο το θεμα θα σας πω μια ιστορια λιγο παραξενη.....ειμασταν ακομα αρραβωνιασμενοι με τον αντρα μου ειμασταν διακοπεσ στη γλυφα-εγω διακοπες ο αντρας μου δουλευε-καναμε μπανιο στη θαλασσα κια ξαφνικα νιωθω την βερα μου να μου φευγει απο το χερι...ψαξαμε εκει τρυγυρω πεσαν και κατι πιτσιρικια με ττις μασκεσ την θαψαν χειροτερα.....ετυχε να ναι εκει η γυναικα του τοτε εργοδηγου του αντρα μου και ειδε ολο το σκηνικο.καλαμα κακο εγω γρουσουζια κτλ κτλ.....περναν καμια 15 μερες εγω την βερα την ειχα ξεγραψει..15 μερες μεσα στο νερο...που να βρεθει...ψιλοσ στα αχυρα....παμε λοιπον μετα απο 15 μερες στο μοναστηρι του Αη Γιαννη του ρωσου στην ευβοια και κανω ενα ταμα να βρεθει η βερα...αλλα να πω την αληθεια δεν το πολυπιστευα....την αλλη μερα το πρωι καθως εκανα μπανιο ακουω εναα πιτσιρικι να φωναζει μια βερα μια βερα....λεω μεσα μου μπα αποκλειται.....κι ομως ηταν η βερα μου....μετα απο 15 μερες την βρηκα....συμπτωση?τι να πω....γκρινιαρουλα μην στεναχωριεσαι ...τι γρουσουζια βρε..?.ετυχε......

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αρτ τι να πω ; ή πολύ τύχη είχες ή το τάμα σου έγινε !!
το πιτσιρίκι το κέρασες παγωτό ; Razz Razz

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μακαρι να ετυχε...τι να πω...δεν μπορω να σταματησω να κλαιω...100 φορες του ειπα...φορα τη στο λαιμο σου ή ασ'την σπιτι...


στο ορυχειο εψαξε αλλα δεν βρηκε τπτ ουτε μεσα στο γαντι....θα καταληξει με τον λιγνιτη σε κανα εργοστασιο της δεη...


σκεφτομαι να παμε να παρουμε αλλη και να μας τις ξαναδιαβασει ο παπας...αν το δεχτει....Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 11 M033

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λεμονάκι έγραψε:Αρτ τι να πω ; ή πολύ τύχη είχες ή το τάμα σου έγινε !!
το πιτσιρίκι το κέρασες παγωτό ; Razz Razz
ο αντρας μου πηγε να του δωσει λεφτα.....50 ευρω κιολας το θυμαμαι γτ ειχα φρικαρει...πολυ large ο δικος σου....

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γκρινιαρα έγραψε:μακαρι να ετυχε...τι να πω...δεν μπορω να σταματησω να κλαιω...100 φορες του ειπα...φορα τη στο λαιμο σου ή ασ'την σπιτι...


στο ορυχειο εψαξε αλλα δεν βρηκε τπτ ουτε μεσα στο γαντι....θα καταληξει με τον λιγνιτη σε κανα εργοστασιο της δεη...


σκεφτομαι να παμε να παρουμε αλλη και να μας τις ξαναδιαβασει ο παπας...αν το δεχτει....Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 11 M033


Άδικα κάθεσαι και κλαις τώρα, και ο παπάς σίγουρα θα το δεχτεί !!
άντε ηρέμησε, δεν θέλω να κλαις !!

σκέψου οτι ένα μικρό κομμάτι τις δεή σας ανήκει τώρα.. Razz

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γκρινιαρα έγραψε:μακαρι να ετυχε...τι να πω...δεν μπορω να σταματησω να κλαιω...100 φορες του ειπα...φορα τη στο λαιμο σου ή ασ'την σπιτι...


στο ορυχειο εψαξε αλλα δεν βρηκε τπτ ουτε μεσα στο γαντι....θα καταληξει με τον λιγνιτη σε κανα εργοστασιο της δεη...


σκεφτομαι να παμε να παρουμε αλλη και να μας τις ξαναδιαβασει ο παπας...αν το δεχτει....Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 11 M033

μην κλαις γλυκό μου κοριτσάκι!!Δν νομίζω ότι υπάρχει παπάς που θα αρνηθεί κάτι τέτοιο!!! μην στεναχωριέσαι μωρέ!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 11 M170


mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας, κουκλίτσες!! Τι κάνετε; Διαβάζω τα νέα σας και επανέρχομαι...

dimitrav

dimitrav
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Λεμονάκι έγραψε:
γκρινιαρα έγραψε:μακαρι να ετυχε...τι να πω...δεν μπορω να σταματησω να κλαιω...100 φορες του ειπα...φορα τη στο λαιμο σου ή ασ'την σπιτι...


στο ορυχειο εψαξε αλλα δεν βρηκε τπτ ουτε μεσα στο γαντι....θα καταληξει με τον λιγνιτη σε κανα εργοστασιο της δεη...


σκεφτομαι να παμε να παρουμε αλλη και να μας τις ξαναδιαβασει ο παπας...αν το δεχτει....Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 11 M033


Άδικα κάθεσαι και κλαις τώρα, και ο παπάς σίγουρα θα το δεχτεί !!
άντε ηρέμησε, δεν θέλω να κλαις !!

σκέψου οτι ένα μικρό κομμάτι τις δεή σας ανήκει τώρα.. Razz
μην στεναχωριέσαι γκρινιαρούλα μου,ο παππας σιγουρα δεν θα εχει προβλημα!! καλα λεμονακι πολυ καλο το τελευταίο εσκασα στο γελιο (σκέψου οτι ένα μικρό κομμάτι τις δεή σας ανήκει τώρα.. Razz )χαχαχαχα



Έχει επεξεργασθεί από τον/την dimitrav στις Τρι Απρ 10, 2012 4:08 am, 1 φορά

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σας κοριτσια! Με λένε Στεφανία κι εχω μια μπεμπουλα 11 μηνών. Με τον αντρουλη μου λεμε σιγα σιγα να παμε για το 2ο μωρακι μας. Θα ηθελα να γνωριστουμε για να δωσουμε η μια στην αλλη την θετική μας ενεργεια και να εχουμε συντομα ευχαριστα νεακια! Ποιες απο εσας προσπαθειτε για 1ο παιδακι και ποιες για 2ο? Πως αισθανεστε? Εγω παντως τωρα περιμενω να αδιαθετισω οποτε δεν ειμαι σε γονιμες. Μετά την περιοδο θα αρχισουμε... Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 11 417472

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
art86 έγραψε:
Λεμονάκι έγραψε:Αρτ τι να πω ; ή πολύ τύχη είχες ή το τάμα σου έγινε !!
το πιτσιρίκι το κέρασες παγωτό ; Razz Razz
ο αντρας μου πηγε να του δωσει λεφτα.....50 ευρω κιολας το θυμαμαι γτ ειχα φρικαρει...πολυ large ο δικος σου....

καλα εκανε καλε...θα μπορουσε να μην την εδινε...ειναι καλοκαρδος ο πιτσιρικος το αξιζε το 50αρικο!!!!

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λεμονάκι έγραψε:
γκρινιαρα έγραψε:μακαρι να ετυχε...τι να πω...δεν μπορω να σταματησω να κλαιω...100 φορες του ειπα...φορα τη στο λαιμο σου ή ασ'την σπιτι...


στο ορυχειο εψαξε αλλα δεν βρηκε τπτ ουτε μεσα στο γαντι....θα καταληξει με τον λιγνιτη σε κανα εργοστασιο της δεη...


σκεφτομαι να παμε να παρουμε αλλη και να μας τις ξαναδιαβασει ο παπας...αν το δεχτει....Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 11 M033


Άδικα κάθεσαι και κλαις τώρα, και ο παπάς σίγουρα θα το δεχτεί !!
άντε ηρέμησε, δεν θέλω να κλαις !!

σκέψου οτι ένα μικρό κομμάτι τις δεή σας ανήκει τώρα.. Razz


με εκανες και γελασα λεμονακι μου!!!!θα απαιτησω να γινω μετοχος!!!!χαχαχαχαχα!!!!!!!

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 11 130627 Αρτεμις και Εύη!!!Να τα εκατοστήσετε, να είστε πάντα υγιείς και ευτυχισμένες!Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου η επιθυμία σας για μπεμπάκι να πραγματοποιηθεί σύντομα! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 11 12978
Γκρινιαρούλα μην στεναχωριέσαι για πράγματα που γίνονται!Τα κορίτσια σου πρότειναν την καλύτερη λύση!Οσο για τη γρουσουζιά Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 11 966307 Εσείς να είστε καλά και αγαπημένοι,όλα τα άλλα γίνονται!

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:
γκρινιαρα έγραψε:μακαρι να ετυχε...τι να πω...δεν μπορω να σταματησω να κλαιω...100 φορες του ειπα...φορα τη στο λαιμο σου ή ασ'την σπιτι...


στο ορυχειο εψαξε αλλα δεν βρηκε τπτ ουτε μεσα στο γαντι....θα καταληξει με τον λιγνιτη σε κανα εργοστασιο της δεη...


σκεφτομαι να παμε να παρουμε αλλη και να μας τις ξαναδιαβασει ο παπας...αν το δεχτει....Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 11 M033

μην κλαις γλυκό μου κοριτσάκι!!Δν νομίζω ότι υπάρχει παπάς που θα αρνηθεί κάτι τέτοιο!!! μην στεναχωριέσαι μωρέ!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 11 M170



μολις μου εκανε κληση ο αντρας μου αλλα ειχα βαλει ηλεκτρικη και δεν ακουγα...λες να τη βρηκε????τον παιρνω και δεν εχει σημα...τη γκαντεμια μου μεσα!!!!

ελλουκο μου Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 11 M032

dimitrav

dimitrav
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
stefy έγραψε:Γεια σας κοριτσια! Με λένε Στεφανία κι εχω μια μπεμπουλα 11 μηνών. Με τον αντρουλη μου λεμε σιγα σιγα να παμε για το 2ο μωρακι μας. Θα ηθελα να γνωριστουμε για να δωσουμε η μια στην αλλη την θετική μας ενεργεια και να εχουμε συντομα ευχαριστα νεακια! Ποιες απο εσας προσπαθειτε για 1ο παιδακι και ποιες για 2ο? Πως αισθανεστε? Εγω παντως τωρα περιμενω να αδιαθετισω οποτε δεν ειμαι σε γονιμες. Μετά την περιοδο θα αρχισουμε... Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 11 417472
Γειά σου Στεφανία να σου ζήσει η μπουμπού σου είναι κούκλα!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mariabel έγραψε:Γεια σας, κουκλίτσες!! Τι κάνετε; Διαβάζω τα νέα σας και επανέρχομαι...

γεια σου Μαρακι! εγω αναρωτιεμαι τι να κανω να φαμε σημερα!! γμτ, δν εχω σχεδον τπτ σπιτι.μονο κατι ζαμπονο κασεροπιτακια!πφφφ

Ευούλι!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 11 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 11 417472

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλώς το Μαράκι με τον κούκλο γιο Very Happy

stefy καλώς ήρθες !
να χαίρεσαι την μπέμπα σου και με το καλό και το δεύτερο !!
εγώ προσπαθώ εδώ και 3 χρόνια για το πρώτο Laughing Laughing Laughing

art86 χουβαρντάς ο δικός σου αλλά ο μικρός το άξιζε !!

dimitrav που και που λέω και κανένα επιτυχημένο και γω Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 11 328109


art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
dimitrav έγραψε:
Λεμονάκι έγραψε:
γκρινιαρα έγραψε:μακαρι να ετυχε...τι να πω...δεν μπορω να σταματησω να κλαιω...100 φορες του ειπα...φορα τη στο λαιμο σου ή ασ'την σπιτι...


στο ορυχειο εψαξε αλλα δεν βρηκε τπτ ουτε μεσα στο γαντι....θα καταληξει με τον λιγνιτη σε κανα εργοστασιο της δεη...


σκεφτομαι να παμε να παρουμε αλλη και να μας τις ξαναδιαβασει ο παπας...αν το δεχτει....Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 11 M033


Άδικα κάθεσαι και κλαις τώρα, και ο παπάς σίγουρα θα το δεχτεί !!
άντε ηρέμησε, δεν θέλω να κλαις !!

σκέψου οτι ένα μικρό κομμάτι τις δεή σας ανήκει τώρα.. Razz
μην στεναχωριέσαι αρτεμακι μου,ο παππας σιγουρα δεν θα εχει προβλημα!! καλα λεμονακι πολυ καλο το τελευταίο εσκασα στο γελιο (σκέψου οτι ένα μικρό κομμάτι τις δεή σας ανήκει τώρα.. Razz )χαχαχαχα
κοριτσακι ο αντρας της γκρινιαρουλας την εχασε οχι ο δικος μου.........ο δικος μου ετσι και αλλιως χριστουγεννα κ πασχα την φοραει

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 39]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 39  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις