Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
26 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 26 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 37, 38, 39  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 38 από 39]

jenjen

jenjen
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[quote="αγαπη"]γεια σας κοριτσακια μου τη κανετε??? εγω τρεχω ολο δουλειες κανω το καλυτερο δεν σας το ειπα τα αυγα δεν τα εχω βαψει ακομα το βραδυ θα τα κανω σημερα σηκωθηκα στις 6 και πηγα εκλλησια κοινωνισα γυρισα κατα τις 7 εκανα 2 δουλειτσες και ξανακοιμηθικα σερνομαι σας λεω ποιες ειστε εδω???[/quoteα

αγαπηηηηηηηηηηηηηηηηη τι κανεις??????καιρο εχω να σε πετυχω.....

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
goldangel1990 έγραψε:Κοριτσια μου τι κανετε??δεν σας διεβασα,θα παω σε λιγο!!!εγω ειχα επισκεψη απο την αλεκα το μεσημεράκι,σε 2 μερες θα ερχόταν αλλα είπε να έρθει σημερα και καλυτερα ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ..και αυτος ο κυκλος μου χαλια!!!εχει τωρα τοσους μηνες που τον καταγραφω και παει 29,30,32 μερες..τι γινετε??Ειπα στον συζυγο μου οτι θα παω να κανω εξετασεις,και αν βγουν ολες καλες θα παει να κανει και ο ιδιος για να βγουμε απ την εννοια!!!

Χριστινάκι που χαθηκες αυτες τις μερες?

ελλη μου σε παρακαλω βαλε με 12/05!

φιλακια στις υπολοιπες

πόσο καιρό προσπαθείτε;;μάλλον είναι ψυχολογικό..και μια φίλη μου πήγε στο γυναικολόγο(προσπαθεί από τον οκτώβρη)και της είπε να μην το σκέφτεται και να αποβάλλει το άγχος..αυτό το μήνα είχες μια επαφή σε γόνιμες ή θυμάμαι άλλη κοπέλα;

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="jenjen"]
αγαπη έγραψε:γεια σας κοριτσακια μου τη κανετε??? εγω τρεχω ολο δουλειες κανω το καλυτερο δεν σας το ειπα τα αυγα δεν τα εχω βαψει ακομα το βραδυ θα τα κανω σημερα σηκωθηκα στις 6 και πηγα εκλλησια κοινωνισα γυρισα κατα τις 7 εκανα 2 δουλειτσες και ξανακοιμηθικα σερνομαι σας λεω ποιες ειστε εδω???[/quoteα

αγαπηηηηηηηηηηηηηηηηη τι κανεις??????καιρο εχω να σε πετυχω.....

που εισαι βρε τζενακι μαυρα ματια καναμε... τη κανεις βρε ψυχη? που χαθηκες??? καλα εισαι?? η μαμα σου ειναι καλα?? θυμαμε οτι ειχε προβλημα υγειας ή κανω λαθος???

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εβελιν μου ποσο καιρό προσπαθείτε και θελεις να κάνετε εξετάσεις? (αν ειναι να σου φυγει το αγχος να κάνετε δν λεω, αλλα νομίζω ότι ειναι πολύ νωρίς!)

Ειρηνη κανεις δεξι κλικ στην επιφανεια εργασιας -> Εξατομικευση (ειναι η τελευταια επιλογη κατω κατω) -> κι εκει η διαλεγεις κάποιο απο τα έτοιμα ή πατας κάτω αριστερα εκει που λεει φοντο επιφανειας εργασιας -> και πας Αναζητηση και βρισκεις αυτο που θες εσυ!

υπαρχει και ο απλος τροπος οπου βρισκεςι την φωτο που θες να βάλεις φοντο, και πατας δεξι κλικ πανω της και διαλεγεις την επιλογή "ορισμος ως φοντου επιφανειας εργασιας" ελπιζω να σε βοήθησα!!

Αγαπη τι μου κάνεις... ? βρε εσύ έχεις λιώσει στις δουλειές τόσες μέρες?? γιατί?

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:Εβελιν μου ποσο καιρό προσπαθείτε και θελεις να κάνετε εξετάσεις? (αν ειναι να σου φυγει το αγχος να κάνετε δν λεω, αλλα νομίζω ότι ειναι πολύ νωρίς!)

Ειρηνη κανεις δεξι κλικ στην επιφανεια εργασιας -> Εξατομικευση (ειναι η τελευταια επιλογη κατω κατω) -> κι εκει η διαλεγεις κάποιο απο τα έτοιμα ή πατας κάτω αριστερα εκει που λεει φοντο επιφανειας εργασιας -> και πας Αναζητηση και βρισκεις αυτο που θες εσυ!

υπαρχει και ο απλος τροπος οπου βρισκεςι την φωτο που θες να βάλεις φοντο, και πατας δεξι κλικ πανω της και διαλεγεις την επιλογή "ορισμος ως φοντου επιφανειας εργασιας" ελπιζω να σε βοήθησα!!

Αγαπη τι μου κάνεις... ? βρε εσύ έχεις λιώσει στις δουλειές τόσες μέρες?? γιατί?

Ελλη μου χίλια ευχαριστώ αλλά δεν μου τα έχει αυτά..κάνω δεξί κλικ στη φωτο και δε μου λέει πουθενά ορισμός ως φόντου
ούτε εξατομίκευση βγάζει στην επιφάνεια..
μήπως επειδή είναι netbook δε γίνεται να βάλω;αυτά που λες τα έκανα όταν είχα vista

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Eλληνικά ειναι ή αγγλικα? μηπως στα λέει αλλιώς. ειδικά με αυτό πάνω στην φωτογραφία το έχουν τα windows απο πάντα σαν επιλογή!

Δν έχει σημασία αν ειναι notebook!Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 38 M145

ψάξε για παρόμοιες ονομασίες!

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:Εβελιν μου ποσο καιρό προσπαθείτε και θελεις να κάνετε εξετάσεις? (αν ειναι να σου φυγει το αγχος να κάνετε δν λεω, αλλα νομίζω ότι ειναι πολύ νωρίς!)

Ειρηνη κανεις δεξι κλικ στην επιφανεια εργασιας -> Εξατομικευση (ειναι η τελευταια επιλογη κατω κατω) -> κι εκει η διαλεγεις κάποιο απο τα έτοιμα ή πατας κάτω αριστερα εκει που λεει φοντο επιφανειας εργασιας -> και πας Αναζητηση και βρισκεις αυτο που θες εσυ!

υπαρχει και ο απλος τροπος οπου βρισκεςι την φωτο που θες να βάλεις φοντο, και πατας δεξι κλικ πανω της και διαλεγεις την επιλογή "ορισμος ως φοντου επιφανειας εργασιας" ελπιζω να σε βοήθησα!!

Αγαπη τι μου κάνεις... ? βρε εσύ έχεις λιώσει στις δουλειές τόσες μέρες?? γιατί?

κανω δουλειες ελλη μου αλλα ειναι αυτο που λενε οι δουλειες δεν τελειωνουν ποτε τουλαχιστον αυτο που με παρηγορει ειναι οτι μετα την ανασταση θα κατσω εδω και θα το απολαυσω αραχτη παρεα με εσας ελπιζω να μην εξαφανιστειτε ολες

jenjen

jenjen
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αγαπη...καλα ειμαι δοξα τω θεο...η μαμα ειναι καλα!!!!καλα θυμασαι...η σκιες που της βρηκανε ηταν κατι κυστες με διαυγες υγρο οποτε ο ιατρος ειπε οτι ειναι ανευ ανησυχιας...εσυ πως εισαι?

ελληηηηη που εισαι βρε κοριτσι?πως πανε οι προετοιμασιες γαμου?

καλησπερα και στα αλλα κοριτσια!!!

goldangel1990

goldangel1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
προσπαθούμε απο τον Ιανουάριο,απλα αν κανουμε και εξετασεις θα ειμαι και πιο ησυχη....!!Smile

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:Eλληνικά ειναι ή αγγλικα? μηπως στα λέει αλλιώς. ειδικά με αυτό πάνω στην φωτογραφία το έχουν τα windows απο πάντα σαν επιλογή!

Δν έχει σημασία αν ειναι notebook!Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 38 M145

ψάξε για παρόμοιες ονομασίες!

ελληνικά είναι..όλα τα έχω ψάξει δεν είναι κανένα..πάντως ευχαριστώ πολύ Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 38 417472

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
jenjen έγραψε:αγαπη...καλα ειμαι δοξα τω θεο...η μαμα ειναι καλα!!!!καλα θυμασαι...η σκιες που της βρηκανε ηταν κατι κυστες με διαυγες υγρο οποτε ο ιατρος ειπε οτι ειναι ανευ ανησυχιας...εσυ πως εισαι?

ελληηηηη που εισαι βρε κοριτσι?πως πανε οι προετοιμασιες γαμου?

καλησπερα και στα αλλα κοριτσια!!!

καλησπέρα!Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 38 M057

jenjen

jenjen
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
γεια σου ειρηνη!!!!!

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
θα βάψω κανένα αυγουλάκι για το καλό μην πάει χαμένη και η βαφή.θα βάλω φωτο το βράδυ που θα γυρίσω από την εκκλησία.φιλιά σε όλες Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 38 334590 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 38 334590

jenjen

jenjen
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
φιλακια ειρηνη...φευγω και εγω..μαλλον εμεινα μονη..σνιφ σνιφ!!!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
jenjen έγραψε:αγαπη...καλα ειμαι δοξα τω θεο...η μαμα ειναι καλα!!!!καλα θυμασαι...η σκιες που της βρηκανε ηταν κατι κυστες με διαυγες υγρο οποτε ο ιατρος ειπε οτι ειναι ανευ ανησυχιας...εσυ πως εισαι?

ελληηηηη που εισαι βρε κοριτσι?πως πανε οι προετοιμασιες γαμου?

καλησπερα και στα αλλα κοριτσια!!!

εγω εδω ειμαι, εσενα χασαμε λιγακι Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 38 M182

ακομη περιμενω απο τις 3 του μηνα να ξεκολλησει το νυφικο μου απο το τελωνειο! τα αλλα τα εχω αφησει να περασει η εβδομαδα του πασχα και μετα θα ξεκινησω και αλλες ετοιμασιες!!δν τρεχω και ιδιαιτερα,σιγα σιγα Razz Razz Razz

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ήρθα!!!ετοιμές για φωτό??? Very Happy

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 38 Dsc02973v




Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 38 Dsc02975rc

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evi27 έγραψε:Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 38 Dsc02973v




Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 38 Dsc02975rc


AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

MPRABO FAINONTAI PENTANOSTIMA!

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 38 Dsc02976p



Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 38 Dsc02977v

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evi27 έγραψε:Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 38 Dsc02973v




Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 38 Dsc02975rc



Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 38 585182 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 38 585182 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 38 585182 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 38 585182 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 38 585182 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 38 585182 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 38 585182



και σκεψου οτι ειμαι φαγωμενη!!!

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοπιάστε να σας κεράσω!! Very Happy Very Happy

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Eυάκι μπραβο κοριτσάκι μου!!Εβαλες πολύ ταλέντο πάλι!!!και του χρόνου!!!!


εγω κοριτσια μου σας αφήνω!! θα τα ξαναπουμε το βραδυ παλι!!

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:Eυάκι μπραβο κοριτσάκι μου!!Εβαλες πολύ ταλέντο πάλι!!!και του χρόνου!!!!


εγω κοριτσια μου σας αφήνω!! θα τα ξαναπουμε το βραδυ παλι!!

Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 38 334590 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 38 334590 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 38 334590

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evi27 έγραψε:κοπιάστε να σας κεράσω!! Very Happy Very Happy

Πρόσεχε τι λες Twisted Evil τα σάλια μου τρέχουν δεν έχω φάει κιόλας η γυναίκα!!!Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 38 M153

Μπράβο Συμπολίτισσα ,άξια!!! κ του χρόνου το ζύμωμα του τσουρεκιού παρέα με το νινί Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 38 417472

Κ για τα χρωματιστά αυγά δεν έχω λόγια ο πήχης ανεβαίνει!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 38 M182

Πάω να φάω , μη γεμίσετε καμια 10 ρια σελίδες , έχω καπαρώσει το επόμενο θέμα λέμε Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 38 M114

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ada έγραψε:
evi27 έγραψε:κοπιάστε να σας κεράσω!! Very Happy Very Happy

Πρόσεχε τι λες Twisted Evil τα σάλια μου τρέχουν δεν έχω φάει κιόλας η γυναίκα!!!Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 38 M153

Μπράβο Συμπολίτισσα ,άξια!!! κ του χρόνου το ζύμωμα του τσουρεκιού παρέα με το νινί Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 38 417472

Κ για τα χρωματιστά αυγά δεν έχω λόγια ο πήχης ανεβαίνει!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 38 M182

Πάω να φάω , μη γεμίσετε καμια 10 ρια σελίδες , έχω καπαρώσει το επόμενο θέμα λέμε Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #28 - Σελίδα 38 M114


γιατί να προσέχω καλέ?χαρά μου!!άντε φάτε το φαγάκι σας κι ελάτε να σας κεράσω καφεδάκι και τσουρέκι! Very Happy τ'αυγά μπορούσα καλύτερα αλλά πάλι σουρτούκευα σήμερα Embarassed

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 38 από 39]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 37, 38, 39  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις