Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
111 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 111 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1αχ αυτη η πεθερα μου Empty αχ αυτη η πεθερα μου Τρι Απρ 10, 2012 4:56 am

koukiditsa


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
πρεπει να τα πω γιατι θα σκασωωωωω Mad .οπωσ παντα το μοναδικο προβλημα,σοβαρο προβλημα ειναι η πεθερα μου..καθε φορα που θα μιλησει δεν ειναι για καλο...και το καινουριο θεμα ειναι που θα κανουμε πασχα??? με ρωταει ο παναγιωτησ μου που θα κανουμε πασχα και του λεω να κανουμε στουσ δικουσ μου που μενουν εκτοσ αθηνων και θα σουβλισουν και θα καταλαβουμε την μερα αυτη και συμφωνησε...ολα καλα..το ειπα στουσ δικουσ μου κλεισανε οι ανθρωποι το αρνι-κατσικι δεν ξερω και εγω τι θα ψησουν και ολα καλα...χα χα..θα ηθελα..δεν μπορουσε να μην μπλεχτει και να αρχισει στανταρ τα κλαματα στον παναγιωτη και το παραμιλητο το ασταματητο..και κανατε περσι πασχα στουσ αλλουσ και γιατι και φετος και ετσι ειναι εγω περναω σε δευτερη μοιρα και τα χριστουγεννα δεν ηρθατε να φαμε(τα χριστουγεννα γιορταζε το παιδι μου,εχει το ονομα της)και εχετε να ερθετε απο.....(βαζει οτι την βολευει)...κανει τον παναγιωτη εξαλο με αποτελεσμα να μου λεει οτι του εχει πει η μανα του να τα περνω εγω ασχημα γιατι καθε φορα μασ πρηζει τα α.... και καταληγουμενα τσακωνομαστε με τον αντρα μου για της μαλ..... της..οι γονεις μου ουτε μια φορα δεν μου εχουν κανει προβλημα για το που θα φαμε και αυτη καθε φορα ιστορια...αν το πω στουσ δικους μου θα στεναχωρηθουν αλλα θα μου πουν να παω για να μην εχω φασαριες με τον πανο....δεν αντεχω αλλο...με φτανει σε σημειο να σκεφτομαι και τον χωρισμο με τον πανο για να γλυτωσω απο αυτην Sad ....τα νευρα μου σε ασχημη κατασταση Mad αχ αυτη η πεθερα μου 534787

2αχ αυτη η πεθερα μου Empty Απ: αχ αυτη η πεθερα μου Τρι Απρ 10, 2012 5:01 am

cinderella

cinderella
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ε όχι και να χωρίσεις για την πεθερά!!!!!!!
Και γιατί δεν την παίρνετε μαζί σας;;;
Κι εγώ για πεθερά ετοιμάζομαι αύριο και να' ξερες πώς νιώθω μέσα μου!!!! Με ζώνουν τα φίδια κάθε φορά, αλλά τα καταπίνω, γιατί ο σύζυξ γίνεται χαλί να τον πατήσω(και τον πατάω, χαχχαχαχα!!!)!!
Μη στεναχωριέσαι για τις καταραμένες!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

3αχ αυτη η πεθερα μου Empty Απ: αχ αυτη η πεθερα μου Τρι Απρ 10, 2012 5:10 am

dora74

dora74
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Όχι και να χωρίσεις!!! ούτε να το σκέφτεσαι. Μήπως να έλεγε ο άντρας σου στην μανούλα σου ότι ΜΑΖΙ αποφασίσατε να πάτε στους δικούς σου και ότι δεν το αποφάσισες μόνη σου? Γιατί δεν μπορεί θα σκέφτηκε (η πεθερά σου) ότι "αυτή που δεν με θέλει και δεν αφήνει τον γιόκα μου να έρθει να κάνουμε Πάσχα" κλπ. Τώρα το να την πάρεις μαζί, δεν θα το πρότεινα γιατί εσύ δεν θα περάσεις καλά Mad

4αχ αυτη η πεθερα μου Empty Απ: αχ αυτη η πεθερα μου Τρι Απρ 10, 2012 5:25 am

hhmaria


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
θα συμφωνησω...πρότεινε της να έρθει μαζί σας...

δυστυχως οταν παντρευόμαστε παίρνουμε ολο το πακετακι μαζί, παρεα με την πεθερα...

ειναι πολύ πολύ μικρά ολα αυτα!..πιστεψε με...

για να νιώθει και ο αντρας σου καλα, σε συμβολευω , όσο μπορείς, να "φτιαχνεις, ή εξομαλύνεις" τις καταστάσεις και να ξέρεις οτι ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΒΓΑΙΝΕΙΣ ΚΕΡΔΙΣΜΕΝΗ!..
όσο δύσκολο και να σου φαίνεται, με λίγη περαιτέρω σκέψη θα κερδίζεις...

http://www.kordelitsa.com

5αχ αυτη η πεθερα μου Empty Απ: αχ αυτη η πεθερα μου Τρι Απρ 10, 2012 6:14 am

koukiditsa


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
που να την παρω μαζι κοριτσια μου??με την μανα μου εχουν αρπαχτει και οχι αδικα,και ο λογος περα απο ολα τα αλλα οταν μπηκα να γενησω επειδη κατεβαινε η μικρη στραβα ειπε ο γιατρος οτι ισως κανουμε καισαρικη στον αντρα μου και αυτη βγηκε και ειπε οτι πεθαινω και εγω και το μωρο...δεν μπορω ουτε να την βλεπω αλλα δυστηχως μου κραταει και το παιδι λογω δουλειας.οσο για τον αντρουλη μου μου ειπε οτι δικιο εχει η μαμακα του και οτι περσι καναμε στους δικους μου πασχα....και τι πασχα?δουλευε και πηγαμε για δυο ωρες...

6αχ αυτη η πεθερα μου Empty Απ: αχ αυτη η πεθερα μου Τρι Απρ 10, 2012 6:45 am

spyridoula1986

spyridoula1986
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
οχι και να χωρισεις!!!!!εμενα ο αντρας μου δε μιλαγε για χρονια με τον πατερα μου,περυσι καπως τα βολεψα και μιλησαν και πηγαμε για πασχα στο αγρινιο στους δικους μου,φετος δε μπορουμε να παμε για πασχα στους δικους του εκ των συνθηκων(δουκευει ως αργα μεγαλο σαββατο,δεν εχει κτελ δεν εχουμε αυτοκινητο δικο μας κτλ) και λεω παμε στους δικους μου αγρινιο οχι λεει πηγαμε περυσι και δε θελω και και και....και τελικα θα κανουμε πασχα στη πολη μας,θα βαλουμε το αρνι μας στο φουρνο(αντε να νιωσεις πασχα)και θα ερθουν και τα πεθερικα και θα κουβαλησουν και τα παιδια της ξαδερφης του μαζι!!!!καταλαβες πακετο;; Twisted Evil ορεξη που την ειχα εγω!!!και να σου λεει αν δε θες πηγαινε κανε πασχα με τους δικους σου δε με πειραζει...ΗΚΟΥΣΟΝ!!!!! confused
αλλα μη σκας πασχα ειναι θα περασει!!!!!!!

7αχ αυτη η πεθερα μου Empty Απ: αχ αυτη η πεθερα μου Τρι Απρ 10, 2012 7:09 am

koukiditsa


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
εσυ εισαι σε χειροτερη μοιρα απο μενα...γιατι ομως να κανω παντα εγω πισω?εγω δεν εχω γονεις για να περασω μαζι τους καποιες γιορτες?πριν κανω την μικρη καναμε χριστουγενα εκει γιατι γιορταζε...δεν ξερω τι θα κανω.. Rolling Eyes


8αχ αυτη η πεθερα μου Empty Απ: αχ αυτη η πεθερα μου Τρι Απρ 10, 2012 7:23 am

????????


Επισκέπτης
.............................ε οχι και να χωρισεις βρε κοπελα μου!!!!!!!!!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την arco iris στις Παρ Απρ 13, 2012 5:52 am, 2 φορές συνολικά

9αχ αυτη η πεθερα μου Empty Απ: αχ αυτη η πεθερα μου Τρι Απρ 10, 2012 7:33 am

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Eμεις 5 χρονια τωρα και Χριστουγεννα και Πασχα καναμε στα πεθερικα...στο χωριο.Αναγκαστικά απο την μια γιατι εχουμε καφετερια στο χωριο,..και ιδιως το Πασχα,ψηναμε και μετα το φαι ανοιγαμε το μαγαζι και γινοταν χαμος Παρτυ ολη η νεολαια.....Αλλα το θεμα ειναι γενικοτερο...Σε γιορτες τους και ολα τα συναφη ,ερχονταν κ οι δικοι μου καθε φορα που τους καλουσανε!!!Εκεινοι σχεδον ποτε δεν πηγανε στους δικους μου ουτε σε γιορτες.
Φετος το Πασχα θα ειμαστε στους δικους μου τελεια και παυλα.Και ολα θα αλλαξουν δεν θα γινεται το δικο τους!Και σε αυτο συμφωνει ο αντρας μου απολυτα.Ειπανε θα ερθουν και αυτοι (πως το αποφασισαν ε??),θα παρουν το αρνακι τους ,θα σουβλισουμε ολοι παρεα,θα εχω κι αλλους στενους συγγενεις και ευχομαι να περασουμε ομορφα!
Βεβαια,μετα τις 4 το απογευμα θα φυγουν,θα παει μαγαζι ο πεθερος,θα το εχουμε αφησει σε αλλον...αλλα κ παλι ο αντρας μου ,μου το ειπε, πως δεν του αρεσει που βαζει πανω απ ολα το μαγαζι...δηλαδη 1 χρονια ολοι μαζι χαλαρα και ωραια δεν θα κατσουμε,ο καθενας το χαβα του....

Αλλα μην σκεφτεσαι ακραια,να χωρισεις γι αυτους τους λογους!!!Υπαρχουν τροποι να καταλαβει και ο αντρας σου το σωστο! Smile

10αχ αυτη η πεθερα μου Empty Απ: αχ αυτη η πεθερα μου Πεμ Απρ 12, 2012 9:21 am

spyridoula1986

spyridoula1986
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
αχ κοριτσια τι επαθα η καημενη!!!!!!!!
τελικα πασχα εγω με τα παιδια μου στο αγρινιο και ο αντρας μου στους γονεις του!!!!!!!!γιατι ξαφνικα χθες μ.τεταρτη η πεθερα μου αρρωστησε μεκαρδιακες αρρυθμιες και ο γιατρος της ειπε να μη κουνηθει!!!!και επειδη η πεθερα μου μενει αγ.σαραντα(βορεια ηπειρος,ο αντρας μου ειναι απο εκει) και δεν εχω διαβατηριο για το μωρο θα παω εγω αγρινιο στους γονεις μου και ο αντρας μου εκει...ο καθενας στη πατριδα του δηλαδη!!!και θα φυγει μ.σαββατο βραδυ μολις σχολασει με το αυτοκινητο της αδερφης του...γιατι κι αυτη θα παει τοτε να δουν τη μανα τους!!!και εννοειται σιγα μη κατσω μονη μου εδω!!ε μα πια...απο εδω το πηγαινε,απο εκει το πηγαινε...θα παω κι εγω στον μπαμπακα μου και στη μανουλα μου και τελειωσε!!!!!!!

11αχ αυτη η πεθερα μου Empty Απ: αχ αυτη η πεθερα μου Παρ Απρ 13, 2012 2:02 am

????????


Επισκέπτης
υπομονη ολες μας!!!!!!!!!!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την arco iris στις Παρ Απρ 13, 2012 3:41 am, 1 φορά

12αχ αυτη η πεθερα μου Empty Απ: αχ αυτη η πεθερα μου Παρ Απρ 13, 2012 3:15 am

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
koukiditsa έγραψε:πρεπει να τα πω γιατι θα σκασωωωωω Mad .οπωσ παντα το μοναδικο προβλημα,σοβαρο προβλημα ειναι η πεθερα μου..καθε φορα που θα μιλησει δεν ειναι για καλο...και το καινουριο θεμα ειναι που θα κανουμε πασχα??? με ρωταει ο παναγιωτησ μου που θα κανουμε πασχα και του λεω να κανουμε στουσ δικουσ μου που μενουν εκτοσ αθηνων και θα σουβλισουν και θα καταλαβουμε την μερα αυτη και συμφωνησε...ολα καλα..το ειπα στουσ δικουσ μου κλεισανε οι ανθρωποι το αρνι-κατσικι δεν ξερω και εγω τι θα ψησουν και ολα καλα...χα χα..θα ηθελα..δεν μπορουσε να μην μπλεχτει και να αρχισει στανταρ τα κλαματα στον παναγιωτη και το παραμιλητο το ασταματητο..και κανατε περσι πασχα στουσ αλλουσ και γιατι και φετος και ετσι ειναι εγω περναω σε δευτερη μοιρα και τα χριστουγεννα δεν ηρθατε να φαμε(τα χριστουγεννα γιορταζε το παιδι μου,εχει το ονομα της)και εχετε να ερθετε απο.....(βαζει οτι την βολευει)...κανει τον παναγιωτη εξαλο με αποτελεσμα να μου λεει οτι του εχει πει η μανα του να τα περνω εγω ασχημα γιατι καθε φορα μασ πρηζει τα α.... και καταληγουμενα τσακωνομαστε με τον αντρα μου για της μαλ..... της..οι γονεις μου ουτε μια φορα δεν μου εχουν κανει προβλημα για το που θα φαμε και αυτη καθε φορα ιστορια...αν το πω στουσ δικους μου θα στεναχωρηθουν αλλα θα μου πουν να παω για να μην εχω φασαριες με τον πανο....δεν αντεχω αλλο...με φτανει σε σημειο να σκεφτομαι και τον χωρισμο με τον πανο για να γλυτωσω απο αυτην Sad ....τα νευρα μου σε ασχημη κατασταση Mad [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


αχ κοπελα μ μην θυμωσεις την γνωμη μ θα παω και μην πεσετε να με φατε
αφου κανατε περσι με τους γονεις σου φετος δεν ειναι οτ πιο σωστο να κανεις με τα πεθερικα σου?δεν ειναι το πιο λογικο και το πιο σωστο να γινοντε ολα εναλαξ μια στον εναν μια στον αλλον ?

13αχ αυτη η πεθερα μου Empty Απ: αχ αυτη η πεθερα μου Παρ Απρ 13, 2012 3:26 am

kaatrin

kaatrin
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ριξε νερο στο κρασι σου κ παρτε την μαζι...γιορτινες μερες ειναι κ αυτη θελει κοντα το παιδι της οπως θα τα θελουμε κι εμεις σε λιγα χρονια...
οκ συμφωνω οτι δεν ειναι σωστος ο τροπος της αλλα μπορει να νιωθει αδικημενη...για σκεψου το!!!
το να μαλωνει μια γυναικα με τον αντρα της για τριτους ειναι τεραστιο λαθος.χιλιες φορες να τα λες εδω σε εμας κ να ξεθυμαινεις παρα στον αντρα σου...γιατι απο ο,τι καταλαβα απλα σου μετεφερε τα λογια της.
κοριτσια ας το παρουμε χαμπαρι οτι οι αντρες μας συνηθως ειναι διχασμενοι-ετσι ειναι απο την φυση τους-εμεις μολις παντρευτουμε κ κανουμε παιδι εχουμε για οικογενεια μας αυτην την νεα οικογενεια αλλα εκεινοι οχι μονο...!!!

14αχ αυτη η πεθερα μου Empty Απ: αχ αυτη η πεθερα μου Σαβ Απρ 14, 2012 2:19 am

Lida R

Lida R
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kaatrin έγραψε:ριξε νερο στο κρασι σου κ παρτε την μαζι...γιορτινες μερες ειναι κ αυτη θελει κοντα το παιδι της οπως θα τα θελουμε κι εμεις σε λιγα χρονια...
οκ συμφωνω οτι δεν ειναι σωστος ο τροπος της αλλα μπορει να νιωθει αδικημενη...για σκεψου το!!!
το να μαλωνει μια γυναικα με τον αντρα της για τριτους ειναι τεραστιο λαθος.χιλιες φορες να τα λες εδω σε εμας κ να ξεθυμαινεις παρα στον αντρα σου...γιατι απο ο,τι καταλαβα απλα σου μετεφερε τα λογια της.
κοριτσια ας το παρουμε χαμπαρι οτι οι αντρες μας συνηθως ειναι διχασμενοι-ετσι ειναι απο την φυση τους-εμεις μολις παντρευτουμε κ κανουμε παιδι εχουμε για οικογενεια μας αυτην την νεα οικογενεια αλλα εκεινοι οχι μονο...!!!


συμφωνω....στο οτι οι αντρες μας δεν μπορουν να προσαρμοστουν στις νεες συνθηκες...παρτε την μαζι σας...ειναι ο πιο ευκολος τροπος....να περασετε ολοι ομορφα!!!!!εχουν αλλα μυαλα οι ηλικιωμενοι....και οι καθε γενια βεβαια...δεν εχουν κακια....(οχι ολοι) ισως λιγο χαζο τροπο αντιληψης των πραγματων....

15αχ αυτη η πεθερα μου Empty Απ: αχ αυτη η πεθερα μου Δευ Ιουλ 09, 2012 2:00 am

koukiditsa


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
κοριτσια γλυκα βρηκα χρονο επιτελους να σας πω τα νεα για το τι εγινε το πασχα....δυστηχως Μ Παρασκευη ο θεουλης πηρε την γιαγια μου κοντα του.μετα απο 3 μηνες στο κρεββατι σε κομα και με ενα σωμα που ανοιξε απο την ακινησια εφυγε...δεν στεναχωρηθηκα πολυ γιατι ειχε ταλαιπωρηθη πολυ αυτους τους 3 μηνες..ηρεμησε το σωμα τησ και η ψυχη της...επανερχομαι στο θεμα μου,για αλλη μια φορα οι γονεισ μου την καλασαν σπιτι μιασ και ειχαν το αρνι το εβαλαν στο φουρνο και καλεσαν λιγουσ συγγενεισ για να συγχωρεσουν την γιαγια και εννοειτε πως αυτη για αλλη μια φορα δεν δεχτηκε...δεν πειραζει ειπαν οι δικοι μου καλη καρδια και κακια σε κανεναν...τελικα η ζωη ειναι μικρη και δεν αξιζει να την χαλασ σε βλακειες...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις