Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
60 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 60 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

1Βράδυ Ανάστασης! Empty Βράδυ Ανάστασης! Τετ Απρ 11, 2012 2:39 am

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κορίτσια τι θα κάνετε με τα παιδάκια το βράδυ της Αναστάσεως? Θα τα πάρετε μαζί σας ή θα τα αφήσετε σπίτι? Τα μωράκια θα κάνουν νάνι σίγουρα τα υπόλοιπα?

2Βράδυ Ανάστασης! Empty Απ: Βράδυ Ανάστασης! Τετ Απρ 11, 2012 2:41 am

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και μενα ο γιος μου θα κοιμηθει κανονικα.Αν και θα ειμαστε στο νησι και θα βρεχει βραδιατικο ,θα πανε οι υπολοιποι με τις ομπρελες του εγω θα κατσω με το παιδακι μου. Very Happy

3Βράδυ Ανάστασης! Empty Απ: Βράδυ Ανάστασης! Τετ Απρ 11, 2012 2:43 am

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εμενα παντα τα παιδια μου Ανασταση και πρωτοχρονια λες και καταλαβαινουν και εν κοιμουντε. τα περνουμε μαζι. και τον μπεμπη τωρα δεν τοχω σκεφτει αλλα λογικα μαζι θα τον εχουμε..
μετα γυριζουμε σπιτι και τρωμε μαγειριτσα

4Βράδυ Ανάστασης! Empty Απ: Βράδυ Ανάστασης! Τετ Απρ 11, 2012 2:44 am

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
supermama έγραψε:εμενα παντα τα παιδια μου Ανασταση και πρωτοχρονια λες και καταλαβαινουν και εν κοιμουντε. τα περνουμε μαζι. και τον μπεμπη τωρα δεν τοχω σκεφτει αλλα λογικα μαζι θα τον εχουμε..
μετα γυριζουμε σπιτι και τρωμε μαγειριτσα

μαγειριτσαααααααααα??εγω φετος δεν θα φαωωωωωωωωω.δεν φτιαχνουν στο νησι (η πεθερα μου δλδς).θα φαω οταν γυρισω ΑΘΗΝΑ στην μανουλα που την κανει απλα καταπληκτικηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη Very Happy Very Happy Very Happy

5Βράδυ Ανάστασης! Empty Απ: Βράδυ Ανάστασης! Τετ Απρ 11, 2012 2:46 am

Myro


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εχθες το σκεφτομασταν κ εμεις...εμεις μαλλον δεν θα παμε καν εκκλησια...ειμαστε οι τρεις μας μονο κ δεν θελω να τον ξυπνησω ισα ισα για να παμε για την ανασταση μεχρι την εκκλησια..

https://www.facebook.com/myrodeve

6Βράδυ Ανάστασης! Empty Απ: Βράδυ Ανάστασης! Τετ Απρ 11, 2012 2:47 am

Sot2010

Sot2010
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mamavivo έγραψε:και μενα ο γιος μου θα κοιμηθει κανονικα.Αν και θα ειμαστε στο νησι και θα βρεχει βραδιατικο ,θα πανε οι υπολοιποι με τις ομπρελες του εγω θα κατσω με το παιδακι μου. Very Happy

Μ' αρέσει που το έδεσες κόμπο εσύ οτι θα βρέχει και τους φόρτωσες και με ομπρέλες! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Κι εγώ το ίδιο θα κάνω! Σπίτι με το παιδάκι μου όπως και πέρυσι! Θα πάμε στη δεύτερη Ανάσταση την Κυριακή το πρωί!

7Βράδυ Ανάστασης! Empty Απ: Βράδυ Ανάστασης! Τετ Απρ 11, 2012 2:48 am

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Sot2010 έγραψε:
mamavivo έγραψε:και μενα ο γιος μου θα κοιμηθει κανονικα.Αν και θα ειμαστε στο νησι και θα βρεχει βραδιατικο ,θα πανε οι υπολοιποι με τις ομπρελες του εγω θα κατσω με το παιδακι μου. Very Happy

Μ' αρέσει που το έδεσες κόμπο εσύ οτι θα βρέχει και τους φόρτωσες και με ομπρέλες! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Κι εγώ το ίδιο θα κάνω! Σπίτι με το παιδάκι μου όπως και πέρυσι! Θα πάμε στη δεύτερη Ανάσταση την Κυριακή το πρωί!
αφου το λεει ο κυριος meteo ,με εχει πεισει. Very Happy Very Happy
και εμεις κυρικαη πρωι θα παμε στην 2η .
Very Happy Very Happy

8Βράδυ Ανάστασης! Empty Απ: Βράδυ Ανάστασης! Τετ Απρ 11, 2012 2:51 am

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamavivo έγραψε:
supermama έγραψε:εμενα παντα τα παιδια μου Ανασταση και πρωτοχρονια λες και καταλαβαινουν και εν κοιμουντε. τα περνουμε μαζι. και τον μπεμπη τωρα δεν τοχω σκεφτει αλλα λογικα μαζι θα τον εχουμε..
μετα γυριζουμε σπιτι και τρωμε μαγειριτσα

μαγειριτσαααααααααα??εγω φετος δεν θα φαωωωωωωωωω.δεν φτιαχνουν στο νησι (η πεθερα μου δλδς).θα φαω οταν γυρισω ΑΘΗΝΑ στην μανουλα που την κανει απλα καταπληκτικηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη Very Happy Very Happy Very Happy

Σε ποιο νησί? Το σκέφτομαι κ εγώ αν πάω θέλω να μείνω με τη μικρούλα μου θα δείξει! Εμένα δε μου αρέσει καθόλου η μαγειρίτσα κ όλα τα παρεμφερή ! Κάνα καλιτσουνάκι τρώω κ λίγο αρνί οφτό! κάνω πρόβα από τη προηγούμενη χιχιχιχι!!

9Βράδυ Ανάστασης! Empty Απ: Βράδυ Ανάστασης! Τετ Απρ 11, 2012 2:53 am

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγώ παντως και ξύπνια να είναι δεν την πάω. με τόσα πυροτεχνήματα και θόρυβο σίγουρα θα αναστατωθεί. οπότε σπίτι

10Βράδυ Ανάστασης! Empty Απ: Βράδυ Ανάστασης! Τετ Απρ 11, 2012 2:54 am

giota80


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Θα την πάρουμε μαζί μας! Είναι ωραίο να πάμε όλοι μαζί, οικογενειακώς! Smile

11Βράδυ Ανάστασης! Empty Απ: Βράδυ Ανάστασης! Τετ Απρ 11, 2012 2:54 am

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maryz-iraklio kritis έγραψε:
mamavivo έγραψε:
supermama έγραψε:εμενα παντα τα παιδια μου Ανασταση και πρωτοχρονια λες και καταλαβαινουν και εν κοιμουντε. τα περνουμε μαζι. και τον μπεμπη τωρα δεν τοχω σκεφτει αλλα λογικα μαζι θα τον εχουμε..
μετα γυριζουμε σπιτι και τρωμε μαγειριτσα

μαγειριτσαααααααααα??εγω φετος δεν θα φαωωωωωωωωω.δεν φτιαχνουν στο νησι (η πεθερα μου δλδς).θα φαω οταν γυρισω ΑΘΗΝΑ στην μανουλα που την κανει απλα καταπληκτικηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη Very Happy Very Happy Very Happy

Σε ποιο νησί? Το σκέφτομαι κ εγώ αν πάω θέλω να μείνω με τη μικρούλα μου θα δείξει! Εμένα δε μου αρέσει καθόλου η μαγειρίτσα κ όλα τα παρεμφερή ! Κάνα καλιτσουνάκι τρώω κ λίγο αρνί οφτό! κάνω πρόβα από τη προηγούμενη χιχιχιχι!!
στην ζακυνθο θα παμε εμεις ..στα λημερια του αντρα. Very Happy Very Happy χανεις που δεν τρως μαγειριτσσααααα.Αρνι εγω απαππαπα ..κατσικακι ναι,και πως το λενε το αλλο?κοκορετσιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι ...ωρε τι εχει να φαει η κοιλουμπα μου αχαχχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχα

12Βράδυ Ανάστασης! Empty Απ: Βράδυ Ανάστασης! Τετ Απρ 11, 2012 3:03 am

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamavivo έγραψε:
maryz-iraklio kritis έγραψε:
mamavivo έγραψε:
supermama έγραψε:εμενα παντα τα παιδια μου Ανασταση και πρωτοχρονια λες και καταλαβαινουν και εν κοιμουντε. τα περνουμε μαζι. και τον μπεμπη τωρα δεν τοχω σκεφτει αλλα λογικα μαζι θα τον εχουμε..
μετα γυριζουμε σπιτι και τρωμε μαγειριτσα

μαγειριτσαααααααααα??εγω φετος δεν θα φαωωωωωωωωω.δεν φτιαχνουν στο νησι (η πεθερα μου δλδς).θα φαω οταν γυρισω ΑΘΗΝΑ στην μανουλα που την κανει απλα καταπληκτικηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη Very Happy Very Happy Very Happy

Σε ποιο νησί? Το σκέφτομαι κ εγώ αν πάω θέλω να μείνω με τη μικρούλα μου θα δείξει! Εμένα δε μου αρέσει καθόλου η μαγειρίτσα κ όλα τα παρεμφερή ! Κάνα καλιτσουνάκι τρώω κ λίγο αρνί οφτό! κάνω πρόβα από τη προηγούμενη χιχιχιχι!!
στην ζακυνθο θα παμε εμεις ..στα λημερια του αντρα. Very Happy Very Happy χανεις που δεν τρως μαγειριτσσααααα.Αρνι εγω απαππαπα ..κατσικακι ναι,και πως το λενε το αλλο?κοκορετσιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι ...ωρε τι εχει να φαει η κοιλουμπα μου αχαχχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχα

Απαπαπαπαπα εντόσθια ούτε να τα βλέπω δε θέλω! ανέκαθεν όταν τα μαγείρευε η μάνα έφευγα από το σπίτι!! Ζάκυνθο ωραία όσοι έχουν πάει μου έχουν πει τα καλύτερα! έχετε κ ένα ωραίο πάρκο με ζωάκια εκεί ε? Αν φας αρνάκι ψημένο στις κλιματόβεργες θα αλλάξεις γνώμη Very Happy Το μυστικό είναι να ναι ντόπιο!! Εδώ στη Κρήτη τα λιπαρά πάνε φουλ!! Τα καημένα τα αρνάκια τα ξεσκίζουμε χεχε

13Βράδυ Ανάστασης! Empty Απ: Βράδυ Ανάστασης! Τετ Απρ 11, 2012 3:04 am

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω μεχρι τωρα τις εχω παρει ολες τις φορες μαζι!!!!!περυσι που γινοταν ο χαμος απο βαρελοτα το καταχαρηκαν.....!!!αναποδα παιδια.....φετος δεν ξερω.......!!!!!μαζι σιγουρα θα τις εχω!!!1

14Βράδυ Ανάστασης! Empty Απ: Βράδυ Ανάστασης! Τετ Απρ 11, 2012 3:58 am

Μαρία Σ.

Μαρία Σ.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εγω τον ειχα παρει μαζι μας και ας ηταν και 2 μηνων. μετα καθησαμε στην εκκλησια γιατι μετα απο την ανασταση εχει κανονικα εκκλησια και κοιμοταν ολη την ωρα. ειναι παρα πολυ ωραια κοριτσια οσες δεν εχετε καθησει ποτε να το κανετε ειναι τελεια. ολο το κλιμα και τα πασχαλινα τροπαρια ειναι πολυ ωραια.αλλα και το πρωι ειναι ωραια οπως πολλες κοπελες ειπαν. βεβαι φετος που εχουμε τη μικρη το προγραμμα ηταν να παμε ολοι μαζι αλλα ο γιος μου ειναι αρωωστος και σημερα ακουσα και τη μικρη να ρουθουνιαζει!!!!!οποτε παρολο που εμεις κανονιζαμε να φυγουμε και για το πασχα να παμε στο μερος του αντρα μου που το ειχε καημο δυσκολο το βλεπω εως αδυνατο. πιο πιθανο ειναι να μεινω εγω σπιτι με τον αρρωστουλη μου και ευχομαι να μην εχει κολλησει και η μπουμπου!!!μην σας πω και γω γιατι δεν ειμια και στα καλυτερα μου!!!μια φορα ειπαμε να παμε στην πεθερα και ειμαστε τεζα!!!!εμεις κανονιζαμε χωρις το ξενοδοχο κατσε σπιτακι σου τωρα να δεις!!!!!δεν πειραζει ολα ειναι μεσα στο προγραμμα.καλη ανασταση κοριτσια!!

15Βράδυ Ανάστασης! Empty Απ: Βράδυ Ανάστασης! Τετ Απρ 11, 2012 4:27 am

xara

xara
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Eγω κοριτσια φετος δε προκειται να παω, θα πεσω απο τις 10 για υπνο με την μπεμπα.Ο αντρας μου θα παρει τα αγορια κ μετα στην μαμα μου για φαγητο.
Τα τελευταια βραδια με εχει τσακισει η μπεμπα, ξυπναει κ 10 φορες για πιπιλα Sleep

16Βράδυ Ανάστασης! Empty Απ: Βράδυ Ανάστασης! Τετ Απρ 11, 2012 4:39 am

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maryz-iraklio kritis έγραψε:

Απαπαπαπαπα εντόσθια ούτε να τα βλέπω δε θέλω! ανέκαθεν όταν τα μαγείρευε η μάνα έφευγα από το σπίτι!!

εγω καθε ανασταση ετοιμαζαν τη μαγειριτσα και γω μια μακαροναδα! Laughing δεν την ετρωγα με τιποτα! αν και μοσχομυριζε μονο στην ιδεα αναγουλιαζα. και ομως! μεγα λαθος!!!! με τα συκοτακια που εχει δεν τρελενομαι αλλα τα υπολοιπα ειναι τελεια! με το αυγολεμονο κοκ.. ο μπαμπας μου απο το πρωι του Σαββατου ετοιμαζει κοβεια φτιαχνει! ειναι το φαι του μπαμπα! ιεροτελεστια κανονικα!!!

17Βράδυ Ανάστασης! Empty Απ: Βράδυ Ανάστασης! Τετ Απρ 11, 2012 4:48 am

sofia lara

sofia lara
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΠΈΡΥΣΙ Η ΜΙΚΡΉ ΛΟΙΜΟΤΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΉΓΑΜΕ ΚΑΘΌΛΟΥ,ΠΉΓΕ ΜΌΝΟ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΠΙΟ ΚΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΦΩΣ ΑΠΟ ΚΑΝΈΝΑΝ ΠΕΡΑΣΤΙΚΌ.ΦΕΤΟΣ ΘΑ ΈΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΡΏΤΗ ΜΑΣ ΛΑΜΠΑΔΙΤΣΑ ΟΠΌΤΕ ΘΑ ΠΆΜΕ ΣΙΓΟΥΡΑ,ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΛΙΩΣ ΞΎΠΝΙΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΈΤΟΙΑ ΏΡΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΚΑΙΝΟΎΡΙΑ ΕΜΠΕΙΡΊΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΈΛΩ ΝΑ ΤΗ ΧΆΣΕΙ.

18Βράδυ Ανάστασης! Empty Απ: Βράδυ Ανάστασης! Τετ Απρ 11, 2012 4:51 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Οπως κ πέρσι έτσι κ φέτος θα κοιμάται οπότε θα κάτσουμε μέσα,μετα θα έρθει η μάνα μου να τον προσέξει κ θα βγούμε λίγο έξω.

19Βράδυ Ανάστασης! Empty Απ: Βράδυ Ανάστασης! Τετ Απρ 11, 2012 4:55 am

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΠΑΜΕ ΟΠΩΣ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΙΑ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΟΛΛΗ ΩΡΑΙΑ Η ΑΚΟΥΛΟΥΘΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΚΑΘΟΝΤΑΙ ΕΞΑΛΟΥ ΕΧΕΙ ΤΟΣΑ ΠΟΛΛΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΠΟΥ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΓΚΡΙΝΙΑ ΜΟΝΟ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΟΥΣ ΠΕΡΝΕΙ ΛΙΓΟ Ο ΥΠΝΟΣ !!!

20Βράδυ Ανάστασης! Empty Απ: Βράδυ Ανάστασης! Τετ Απρ 11, 2012 6:03 am

totula

totula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ο μεγαλος μου την πρωτη χρονια δεν πηγε απο τοτε παμε καθε φορα, φετος με το μωρο ακομα δεν εχουμε αποφασισει.

21Βράδυ Ανάστασης! Empty Απ: Βράδυ Ανάστασης! Τετ Απρ 11, 2012 6:09 am

kaatrin

kaatrin
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
φοβαμαι μη τρομαξει με τα πυροτεχνηματα.ειναι μικρουλης ακομα6μιση μηνων.ισως παμε σε ενα μοναστηρι που δεν εχει τετοια...οσο για τον υπνο του ουτε καν με απασχολει ...που τετοια τυχει να κοιμοταν.απεναντιας λεω μπας κ η ανασταση τον φωτισει κ ξεκινησει να κοιμαται κ λιγο ...δε την παλευω αλλο με το ξενυχτιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι Βράδυ Ανάστασης! 679259 Βράδυ Ανάστασης! 679259 Βράδυ Ανάστασης! 679259

22Βράδυ Ανάστασης! Empty ΣΥΜΦΩΝΩ Τετ Απρ 11, 2012 1:16 pm

neamama

neamama
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
μην το παρεις το παιδι μαζι. ουτε περισυ τον πηρα ουτε φετος που θα ειναι 13 μηνων.

23Βράδυ Ανάστασης! Empty Απ: Βράδυ Ανάστασης! Τετ Απρ 11, 2012 2:57 pm

mommy12585

mommy12585
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγώ πέρισυ τέτοιο καιρό που ήταν 11 μηνών περίπου την είχα πάρει μαζί, ξύπνια ήταν, αλλά δε πήρε χαμπάρι από βαρελότα και τέτοια...δε τρόμαξε...φέτος που θα είμαστε στο χωριό, επειδή δεν προβλέπω να κοιμάται το βρυκολακάκι μου, πιθανόν να την πάρω μαζί...εκτός και αν έχει πολύ κρύο...

24Βράδυ Ανάστασης! Empty Απ: Βράδυ Ανάστασης! Τετ Απρ 11, 2012 10:11 pm

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω θα τον παρω και μενα 6 μηνων ειναι? τι θα παθει? ουτε καν καταλαβαινουν. κοιμουντε του καλου καιρου. απο μικρα τα επερνα και τα εξηγουσα τι γινετε.. δεν ειμαι καμια κολημενη ισα ισα.. μονο σε τετοια παω εκκλησια οποτε ας το κανω σωστα

25Βράδυ Ανάστασης! Empty Απ: Βράδυ Ανάστασης! Τετ Απρ 11, 2012 10:45 pm

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Sot2010 έγραψε:
mamavivo έγραψε:και μενα ο γιος μου θα κοιμηθει κανονικα.Αν και θα ειμαστε στο νησι και θα βρεχει βραδιατικο ,θα πανε οι υπολοιποι με τις ομπρελες του εγω θα κατσω με το παιδακι μου. Very Happy

Μ' αρέσει που το έδεσες κόμπο εσύ οτι θα βρέχει και τους φόρτωσες και με ομπρέλες! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Κι εγώ το ίδιο θα κάνω! Σπίτι με το παιδάκι μου όπως και πέρυσι! Θα πάμε στη δεύτερη Ανάσταση την Κυριακή το πρωί!


Και γω το ίδιο,κορίτσια...σπιτάκι μου με το παιδάκι μου να κοιμάται.
Αν πάμε στο νησί θα πάμε στην πρώτη Ανάσταση!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις