Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
14 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 14 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 5]

101Προς... ντροπαλά μέλη! - Σελίδα 5 Empty Απ: Προς... ντροπαλά μέλη! Σαβ Απρ 28, 2012 11:26 am

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χαχχαχαχαχχαχχα!

102Προς... ντροπαλά μέλη! - Σελίδα 5 Empty Απ: Προς... ντροπαλά μέλη! Σαβ Απρ 28, 2012 11:57 am

ΜΑΝΟΥΛΑ Μ+Δ

ΜΑΝΟΥΛΑ Μ+Δ
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
didumomama έγραψε:chicken Very Happy Very Happy Very Happy
Πολύ καλό!!!!!

συμφωνώώώώ!!!!!!! Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect

103Προς... ντροπαλά μέλη! - Σελίδα 5 Empty Απ: Προς... ντροπαλά μέλη! Σαβ Απρ 28, 2012 12:37 pm

ksapphire

ksapphire
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΜΑΝΟΥΛΑ Μ+Δ έγραψε:
μπεμπινι 1 έγραψε:Μπορει να σκεφτονται οτι θα πεσει λογοκρισια γι'αυτο που θα πουν!

ξέρετε πόσες φορές αρχίζω να γράφω κάτι και μετά το σβήνω γιατί φοβάμαι τα μπινελίκια?λέω καλύτερα την ησυχία μου...αλλιώς θα είχα τα 2πλά μηνύματα!βλέπω κάτι ξεκατινιάσματα σε διάφορα θέματα και σκιάζομαι η γυναίκα!


χαχαχαχαχαχαχαχαχα ποσο δικιο εχεις Respect Respect

104Προς... ντροπαλά μέλη! - Σελίδα 5 Empty Απ: Προς... ντροπαλά μέλη! Σαβ Απρ 28, 2012 10:45 pm

????????


Επισκέπτης
Νσ πω κι εγω μια γνωμη???

Δεν ξερω αν ειμαι νεο η παλιο μελος...

Απανταω οπου νομιζω οτι ειναι χρησιμηη γνωμη μου αρα για μενα δεν ισχυει το οτι δε θα απαντησω επειδη καποια ειναι νεο μελος- αυτο μαλλον τυχαιο το θεωρω

Αν πω κατι που ειναι χοντρο, νομιζω οσο παλια και να ειμαι θα μου την πουν ......οποτε προσπαθω να ειμαι ευγενικη και να μην προσβαλλω κανεναν

Εχει τυχει και μενα να με κατσαδιασουν για κατι η να με υποστηριξουν σε κατι αλλο.... εχει τυχει κι εγω να γραψω και να σβησω επειδη το μετανιωσα.....

Νομιζω αν προσπαθουμε ολες μαζι να ειμαστε καλοπροαιρετες και ευγενικες δε θα γινεται κανενα θεμα

Η αληθεια ομως ειναι οτι καποιοι ειμαστε πιο στεναχωροι ανθρωποι δλδ δε λεμε ολες "ε και τι εγινε ας με βρισουν σαμπως τις ξερω κι απο χτες, ιντερνετ ειναι!" Εγω πχ στεναχωριεμαι γιατι λεω δεν πειραξα κανεναν μια γνωμη ειπα......

Δεν καθομαι ομως να πλαθω σηριαλ τυπου "αααααα γνωριζονται απο παλια και ειναι φιλες γι αυτο μου την επεσαν" γιατι για να το κανω αυτο θελει να κραταω τεφτερι ποια μιλαει ποτε και ποιες ειναι κολλητες και αυτο ειναι χρονοβορο......

Καφε δεν εχω πιει με καμια αλλα εχω μελη που συμπαθω- αντιπαθειες δεν εχω με κανεναν γιατι σαν ατομο δεν ειμαι ετσι

Εχω δει ατομα να κατακεραυνωνουν ειναι ο τροπος που μιλανε υποθετω οπως και ατην εξω ζωη......ενα παραπανω η ανωνυμια......

Το φορουμ ειναι πολυ καλο και μας κραταει παρεα, ας μεινουμε σε αυτο με σεβασμο η μια προς την προσωπικοτητα των αλλων και ολα θα κυλουν ομαλα.........



chicken καιρο ειχα να γελασω ετσι!!!!!!!!!

105Προς... ντροπαλά μέλη! - Σελίδα 5 Empty Απ: Προς... ντροπαλά μέλη! Σαβ Απρ 28, 2012 11:18 pm

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
chicken έγραψε:Εγώ είμαι παλιό μέλος ή κανούριο?
Είμαι μέρος της κλίκας ή όχι?

Το ότι κρατάω τους τύπους και δεν διαπληκτίζομαι ευγενικά είναι δεδομένο, το ξέρει όλος ο ντουνιάς και όλο το φόρουμ & δεν υπάρχει περίπτωση να βάλω ερωτηματικό. Είναι δεδομένο.- Cool

Όμως:
Υπάρχουν διαπλεκόμενοι?
Τι συμβαίνει στο παρασκήνιο?
Φιμώνωνται μέλη?
Υπάρχει τελετουργία μύησης?
Rolling Eyes

Θα σας πώ εγώ τι έχω παρατηρήσει.

Είμαι μία που είναι ηθικός αυτουργός, όπου την δείτε μη την κάνετε παρέα, θα σας διασύρει στον βούρκο.

Είναι μια άλλη που έχει (θού Κύριε) ΜΕΣΑ στην οικογένειά της αλλόθρησκους αθρώπους! Αυτή όχι μόνο μην την κάνετε παρέα, όπου βρεθείτε και όπου σταθείτε να λέτε το όνομά της λάθος και να επιμένετε.

Είναι μια άλλη, αχ αχ, μια άλλη που είναι εμπαθής ΜΟΝΟ με ένα άτομο του φόρουμ. Αυτή έχει 3 παιδιά οπότε είναι καλή χριστιανή, αλλά ούτε και αυτή μην την κάνετε παρέα.

Επίσης, είναι μια άλλη που έχει δύο παιδιά και πραγματικά αξιοζήλευτη επιχειρηματολογία, μπορεί να σε στήσει στον τοίιχο σε χρόνο dt, αλλά και αυτή μην την κάνετε παρέα. Αντίθετα αν την δείτε στο δρόμο βγάλτε της επειδικτικά την γλώσσα σαν απάντηση.

Α, αυτή που την πάς? Αυτή δεν ταιριάζει σε φόρουμ με μαμάδες, όπως και εγώ. Αυτή όχι μόνο να μην την κάνετε παρέα, αν την δείτε πουθενα περιμέντε να εμφανιστώ και εγώ και φτύστε μας κατάμουτρα.

Οι υπόλοιπες δεν είναι πολύ μισητές, αλλά είναι παλιές. Θα τις αναγνωρίσετε απο την ευδιάκριτη κονκάρδα που φοράνε πάντα στο δεξί μπράτσο κάτω απο το σήμα των ες ες.

Α, επίσης να σας ενημερώσω πως αυτές και μερικές άλλες μαζεύονται και φτιάχνουν μπλουζάκια με συνθήματα του τύπου: "Παλιές rulez" "Θα κατακτήσουμε το φόρουμ" "Καινούργιο αίμα -τζίζ κακό" "Της κοντής ψ... της φταίνε οι τρίχες" και μετά τα φοράνε, θυσιάζουν καινούρια μέλη πίνοντας μαργαρίτες και γελώντας σατανικά.

Τέλος, βρέθηκαν 2-3 καλές κοπέλες που με πολύ κόπο και πολύ csi τα ξεσκέπασαν όλα αυτά και αντί οι κακούργες να λουφάξουν τολμάν και αντιμιλάν!

Αυτά είχα να πώ.
Τέλος θέλω να ευχαριστήσω την μαμά μου & τον μπαμπά μου για το dna, τον Σπίλμπεργκ για την ιδέα, τον ΚυρΓιάννη τον ψιλικατζή (υπάρχει ρε!) και τα ρόζ μου καινούρια παπούτσια.
Ευχαριστώ afro


Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
και
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
και
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

106Προς... ντροπαλά μέλη! - Σελίδα 5 Empty Απ: Προς... ντροπαλά μέλη! Κυρ Απρ 29, 2012 2:34 am

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χαχαχαχαχαχ τσικεν. Laughing Laughing Laughing

Ξεχασαμε να τονισουμε πως η κλικα δεχεται μελη μονο Τεταρτες και Σαββατα, ωρες 9πμ με 2μμ, εκτος κι αν μεσολαβει πανσεληνος, οποτε δεχομαστε καθόλο το μερονυχτιο της πανσελήνου.

Μελη γινονται δεκτα μονο κατοπιν προσκλησης απο ηδη υπάρχον μελος και με αποστολη πληρους βιογραφικου, όπου απαραιτητα θα αναγραφονται:
# Ονοματεπωνυμο ΚΑΙ ψευδωνυμο, και ο λογος για τον οποιο αυτα τα δυο διεφερουν, στην περιπτωση που το ψευδωνυμο δεν αντιστοιχει στα στοιχεια ταυτοτητας
# Ημερομηνια εγγραφης και αριθμος ποστ στο φορουμ
# Τιτλοι θεματων που εχουν ανοιχτει απο το υποψηφιο μελος, και ειδικη μνεια σε οσα εχουν κλειδωθει μετα απο ξεκατινιασμα και πατιρντι
# Θεματα που οδηγησαν σε καυγα εξαιτιας απαντησης του υποψηφιου μελους
# Προθεση ψηφου στις επερχομενες εκλογες με πληρη αιτιολογηση της (μετα τις εκλογες θα δηλωνετε τι ψηφισατε - η αιτιολογηση ειναι παλι απαραιτητη)
# Άλλα φορα στα οποια εισαστε μελη, και μια συσταση απο τον αντμιν καθε φορουμ ξεχωριστα
# Το ονομα του μελους που σας προτεινε και ο λογος για τον οποιο γνωριζεστε
# Ηλικια, αριθμος παιδιων, αν θηλασατε ή οχι, αν γεννησατε φυσιολογικα, θρησκευτικες πεποιθησεις, τοπος διαμονης, ποσα κιλα πηρατε σε καθε εγκυμοσυνη, αν σιδερωνετε και τις καλτσες.


Τα υποψηφια μελη θα υποβαλλονται σε ειδικα τεστ γλωσσομαθειας και οποιος γραφει με γκρικλις θα χανει δια παντος την δυνατοτητα να γινει μελος της κλικας.
Το προεδρειο της κλικας θα αξιολογει καθε βιογραφικο και με ψηφοφορια (δημοκρατια πανω απ'ολα) θα αποφασιζεται αν το υποψηφιο μελος περναει στη δευτερη φαση αξιολογησης.
Η φαση αυτη περιλαμβανει γνωριμια με το μελος (μεσω φεις, σκαιπ κυριως, τουιτερ, μεηλ, τηλεφωνο, σηματα καπνου κτλ κτλ), ειδικα τεστ ετοιμολογιας (για να μην μπορει κανεις να μας αποστομωσει), ασκησεις πειθαρχιας και πιστης στην κλικα και ψυχολογικα βασανιστηρια.

Εννοειται πως όποιος τελικα τα καταφερει και γινει μελος, απαγορευεται να διαφωνει με οποιοδηποτε μελος της κλικας. Η κλικα δινει παντοτε τη γραμμη αντιμετωπισης οποιουδηποτε θεματος που προκυπτει στο φορουμ, και πριν απαντησετε σε οποιοδηποτε θεμα επιβαλλεται να τη γνωριζετε.
Μελη της κλικας που τολμουν να εκφρασουν αντιθετη γνωμη θα τιμωρουνται παραδειγματικα ,ε τους εξης τροπους:
# θα πεφτει το φεις τους καθε 20 λεπτα
# οι ανονυμους θα χακαρουν το λογαριασμο τους στο φορουμ ωστε καθε φορα που ειναι να γραψουν απαντηση αντιδρασης το μονο που θα καταφερνουν ειναι το ακολουθο εμοτικον Respect

# τα ποστ τους στο φορουμ θα μειωνονται αντι να αυξανονται και δεν θα γινουν ποτε πρωταγωνιστριες
# δεν θα τους φουσκωνει το σουφλε, θα τους καθονται τα κεικ και θα τους κοβει το αυγολεμονο.

Το υποψηφιο μελος θα μαθαινει την αποφαση ενταξής του μετα απο προσωπικη συνδιαλεξη με το προεδρειο της κλικας. Η τελετη ενταξης λαμβανει χωρα την επομένη της αποφασης και περιλαμβανει την αποδοση της κονκαρδας μελους, γραπτη αποδειξη εγγραφης οτι εχει καταβληθει το συμβολικο ποσο των 274,98 ευρω (εχουμε εξοδα ως κλικα) και γλεντι μεχρι πρωιας με τον ακολουθο τροπο:

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



Με τιμη, η κλικα των παλιων/νεων/σοφων/παντογνωστων
Προς... ντροπαλά μέλη! - Σελίδα 5 262737 Προς... ντροπαλά μέλη! - Σελίδα 5 262737 Προς... ντροπαλά μέλη! - Σελίδα 5 262737



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Nena στις Κυρ Απρ 29, 2012 4:13 am, 1 φορά

107Προς... ντροπαλά μέλη! - Σελίδα 5 Empty Απ: Προς... ντροπαλά μέλη! Κυρ Απρ 29, 2012 2:37 am

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
έχω λιώσει στα γέλια!
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

108Προς... ντροπαλά μέλη! - Σελίδα 5 Empty Απ: Προς... ντροπαλά μέλη! Κυρ Απρ 29, 2012 4:11 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:
# θα πεφτει το φεις τους καθε 20 λεπτα




Αυτο ειναι πολυ σκληρο...ειναι απανθρωπο!

109Προς... ντροπαλά μέλη! - Σελίδα 5 Empty Απ: Προς... ντροπαλά μέλη! Κυρ Απρ 29, 2012 5:29 am

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
florentiab έγραψε:
chicken έγραψε:Εγώ είμαι παλιό μέλος ή κανούριο?
Είμαι μέρος της κλίκας ή όχι?

Το ότι κρατάω τους τύπους και δεν διαπληκτίζομαι ευγενικά είναι δεδομένο, το ξέρει όλος ο ντουνιάς και όλο το φόρουμ & δεν υπάρχει περίπτωση να βάλω ερωτηματικό. Είναι δεδομένο.- Cool

Όμως:
Υπάρχουν διαπλεκόμενοι?
Τι συμβαίνει στο παρασκήνιο?
Φιμώνωνται μέλη?
Υπάρχει τελετουργία μύησης?
Rolling Eyes

Θα σας πώ εγώ τι έχω παρατηρήσει.

Είμαι μία που είναι ηθικός αυτουργός, όπου την δείτε μη την κάνετε παρέα, θα σας διασύρει στον βούρκο.

Είναι μια άλλη που έχει (θού Κύριε) ΜΕΣΑ στην οικογένειά της αλλόθρησκους αθρώπους! Αυτή όχι μόνο μην την κάνετε παρέα, όπου βρεθείτε και όπου σταθείτε να λέτε το όνομά της λάθος και να επιμένετε.

Είναι μια άλλη, αχ αχ, μια άλλη που είναι εμπαθής ΜΟΝΟ με ένα άτομο του φόρουμ. Αυτή έχει 3 παιδιά οπότε είναι καλή χριστιανή, αλλά ούτε και αυτή μην την κάνετε παρέα.

Επίσης, είναι μια άλλη που έχει δύο παιδιά και πραγματικά αξιοζήλευτη επιχειρηματολογία, μπορεί να σε στήσει στον τοίιχο σε χρόνο dt, αλλά και αυτή μην την κάνετε παρέα. Αντίθετα αν την δείτε στο δρόμο βγάλτε της επειδικτικά την γλώσσα σαν απάντηση.

Α, αυτή που την πάς? Αυτή δεν ταιριάζει σε φόρουμ με μαμάδες, όπως και εγώ. Αυτή όχι μόνο να μην την κάνετε παρέα, αν την δείτε πουθενα περιμέντε να εμφανιστώ και εγώ και φτύστε μας κατάμουτρα.

Οι υπόλοιπες δεν είναι πολύ μισητές, αλλά είναι παλιές. Θα τις αναγνωρίσετε απο την ευδιάκριτη κονκάρδα που φοράνε πάντα στο δεξί μπράτσο κάτω απο το σήμα των ες ες.

Α, επίσης να σας ενημερώσω πως αυτές και μερικές άλλες μαζεύονται και φτιάχνουν μπλουζάκια με συνθήματα του τύπου: "Παλιές rulez" "Θα κατακτήσουμε το φόρουμ" "Καινούργιο αίμα -τζίζ κακό" "Της κοντής ψ... της φταίνε οι τρίχες" και μετά τα φοράνε, θυσιάζουν καινούρια μέλη πίνοντας μαργαρίτες και γελώντας σατανικά.

Τέλος, βρέθηκαν 2-3 καλές κοπέλες που με πολύ κόπο και πολύ csi τα ξεσκέπασαν όλα αυτά και αντί οι κακούργες να λουφάξουν τολμάν και αντιμιλάν!

Αυτά είχα να πώ.
Τέλος θέλω να ευχαριστήσω την μαμά μου & τον μπαμπά μου για το dna, τον Σπίλμπεργκ για την ιδέα, τον ΚυρΓιάννη τον ψιλικατζή (υπάρχει ρε!) και τα ρόζ μου καινούρια παπούτσια.
Ευχαριστώ afro


Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
και
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
και
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Nena έγραψε:Χαχαχαχαχαχ τσικεν. Laughing Laughing Laughing

Ξεχασαμε να τονισουμε πως η κλικα δεχεται μελη μονο Τεταρτες και Σαββατα, ωρες 9πμ με 2μμ, εκτος κι αν μεσολαβει πανσεληνος, οποτε δεχομαστε καθόλο το μερονυχτιο της πανσελήνου.

Μελη γινονται δεκτα μονο κατοπιν προσκλησης απο ηδη υπάρχον μελος και με αποστολη πληρους βιογραφικου, όπου απαραιτητα θα αναγραφονται:
# Ονοματεπωνυμο ΚΑΙ ψευδωνυμο, και ο λογος για τον οποιο αυτα τα δυο διεφερουν, στην περιπτωση που το ψευδωνυμο δεν αντιστοιχει στα στοιχεια ταυτοτητας
# Ημερομηνια εγγραφης και αριθμος ποστ στο φορουμ
# Τιτλοι θεματων που εχουν ανοιχτει απο το υποψηφιο μελος, και ειδικη μνεια σε οσα εχουν κλειδωθει μετα απο ξεκατινιασμα και πατιρντι
# Θεματα που οδηγησαν σε καυγα εξαιτιας απαντησης του υποψηφιου μελους
# Προθεση ψηφου στις επερχομενες εκλογες με πληρη αιτιολογηση της (μετα τις εκλογες θα δηλωνετε τι ψηφισατε - η αιτιολογηση ειναι παλι απαραιτητη)
# Άλλα φορα στα οποια εισαστε μελη, και μια συσταση απο τον αντμιν καθε φορουμ ξεχωριστα
# Το ονομα του μελους που σας προτεινε και ο λογος για τον οποιο γνωριζεστε
# Ηλικια, αριθμος παιδιων, αν θηλασατε ή οχι, αν γεννησατε φυσιολογικα, θρησκευτικες πεποιθησεις, τοπος διαμονης, ποσα κιλα πηρατε σε καθε εγκυμοσυνη, αν σιδερωνετε και τις καλτσες.


Τα υποψηφια μελη θα υποβαλλονται σε ειδικα τεστ γλωσσομαθειας και οποιος γραφει με γκρικλις θα χανει δια παντος την δυνατοτητα να γινει μελος της κλικας.
Το προεδρειο της κλικας θα αξιολογει καθε βιογραφικο και με ψηφοφορια (δημοκρατια πανω απ'ολα) θα αποφασιζεται αν το υποψηφιο μελος περναει στη δευτερη φαση αξιολογησης.
Η φαση αυτη περιλαμβανει γνωριμια με το μελος (μεσω φεις, σκαιπ κυριως, τουιτερ, μεηλ, τηλεφωνο, σηματα καπνου κτλ κτλ), ειδικα τεστ ετοιμολογιας (για να μην μπορει κανεις να μας αποστομωσει), ασκησεις πειθαρχιας και πιστης στην κλικα και ψυχολογικα βασανιστηρια.

Εννοειται πως όποιος τελικα τα καταφερει και γινει μελος, απαγορευεται να διαφωνει με οποιοδηποτε μελος της κλικας. Η κλικα δινει παντοτε τη γραμμη αντιμετωπισης οποιουδηποτε θεματος που προκυπτει στο φορουμ, και πριν απαντησετε σε οποιοδηποτε θεμα επιβαλλεται να τη γνωριζετε.
Μελη της κλικας που τολμουν να εκφρασουν αντιθετη γνωμη θα τιμωρουνται παραδειγματικα ,ε τους εξης τροπους:
# θα πεφτει το φεις τους καθε 20 λεπτα
# οι ανονυμους θα χακαρουν το λογαριασμο τους στο φορουμ ωστε καθε φορα που ειναι να γραψουν απαντηση αντιδρασης το μονο που θα καταφερνουν ειναι το ακολουθο εμοτικον [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

# τα ποστ τους στο φορουμ θα μειωνονται αντι να αυξανονται και δεν θα γινουν ποτε πρωταγωνιστριες
# δεν θα τους φουσκωνει το σουφλε, θα τους καθονται τα κεικ και θα τους κοβει το αυγολεμονο.

Το υποψηφιο μελος θα μαθαινει την αποφαση ενταξής του μετα απο προσωπικη συνδιαλεξη με το προεδρειο της κλικας. Η τελετη ενταξης λαμβανει χωρα την επομένη της αποφασης και περιλαμβανει την αποδοση της κονκαρδας μελους, γραπτη αποδειξη εγγραφης οτι εχει καταβληθει το συμβολικο ποσο των 274,98 ευρω (εχουμε εξοδα ως κλικα) και γλεντι μεχρι πρωιας με τον ακολουθο τροπο:

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



Με τιμη, η κλικα των παλιων/νεων/σοφων/παντογνωστων
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

αχαχχαχαχαχχχαχααχαχαχχαχαχαχχαχαχαχχαχαχαχ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]καιρο ειχα να γελασω τοσο..πολυ καλοοοοοοοοοοοοο

110Προς... ντροπαλά μέλη! - Σελίδα 5 Empty Απ: Προς... ντροπαλά μέλη! Κυρ Απρ 29, 2012 7:15 am

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:Χαχαχαχαχαχ τσικεν. Laughing Laughing Laughing

Ξεχασαμε να τονισουμε πως η κλικα δεχεται μελη μονο Τεταρτες και Σαββατα, ωρες 9πμ με 2μμ, εκτος κι αν μεσολαβει πανσεληνος, οποτε δεχομαστε καθόλο το μερονυχτιο της πανσελήνου.

Μελη γινονται δεκτα μονο κατοπιν προσκλησης απο ηδη υπάρχον μελος και με αποστολη πληρους βιογραφικου, όπου απαραιτητα θα αναγραφονται:
# Ονοματεπωνυμο ΚΑΙ ψευδωνυμο, και ο λογος για τον οποιο αυτα τα δυο διεφερουν, στην περιπτωση που το ψευδωνυμο δεν αντιστοιχει στα στοιχεια ταυτοτητας
# Ημερομηνια εγγραφης και αριθμος ποστ στο φορουμ
# Τιτλοι θεματων που εχουν ανοιχτει απο το υποψηφιο μελος, και ειδικη μνεια σε οσα εχουν κλειδωθει μετα απο ξεκατινιασμα και πατιρντι
# Θεματα που οδηγησαν σε καυγα εξαιτιας απαντησης του υποψηφιου μελους
# Προθεση ψηφου στις επερχομενες εκλογες με πληρη αιτιολογηση της (μετα τις εκλογες θα δηλωνετε τι ψηφισατε - η αιτιολογηση ειναι παλι απαραιτητη)
# Άλλα φορα στα οποια εισαστε μελη, και μια συσταση απο τον αντμιν καθε φορουμ ξεχωριστα
# Το ονομα του μελους που σας προτεινε και ο λογος για τον οποιο γνωριζεστε
# Ηλικια, αριθμος παιδιων, αν θηλασατε ή οχι, αν γεννησατε φυσιολογικα, θρησκευτικες πεποιθησεις, τοπος διαμονης, ποσα κιλα πηρατε σε καθε εγκυμοσυνη, αν σιδερωνετε και τις καλτσες.


Τα υποψηφια μελη θα υποβαλλονται σε ειδικα τεστ γλωσσομαθειας και οποιος γραφει με γκρικλις θα χανει δια παντος την δυνατοτητα να γινει μελος της κλικας.
Το προεδρειο της κλικας θα αξιολογει καθε βιογραφικο και με ψηφοφορια (δημοκρατια πανω απ'ολα) θα αποφασιζεται αν το υποψηφιο μελος περναει στη δευτερη φαση αξιολογησης.
Η φαση αυτη περιλαμβανει γνωριμια με το μελος (μεσω φεις, σκαιπ κυριως, τουιτερ, μεηλ, τηλεφωνο, σηματα καπνου κτλ κτλ), ειδικα τεστ ετοιμολογιας (για να μην μπορει κανεις να μας αποστομωσει), ασκησεις πειθαρχιας και πιστης στην κλικα και ψυχολογικα βασανιστηρια.

Εννοειται πως όποιος τελικα τα καταφερει και γινει μελος, απαγορευεται να διαφωνει με οποιοδηποτε μελος της κλικας. Η κλικα δινει παντοτε τη γραμμη αντιμετωπισης οποιουδηποτε θεματος που προκυπτει στο φορουμ, και πριν απαντησετε σε οποιοδηποτε θεμα επιβαλλεται να τη γνωριζετε.
Μελη της κλικας που τολμουν να εκφρασουν αντιθετη γνωμη θα τιμωρουνται παραδειγματικα ,ε τους εξης τροπους:
# θα πεφτει το φεις τους καθε 20 λεπτα
# οι ανονυμους θα χακαρουν το λογαριασμο τους στο φορουμ ωστε καθε φορα που ειναι να γραψουν απαντηση αντιδρασης το μονο που θα καταφερνουν ειναι το ακολουθο εμοτικον Respect

# τα ποστ τους στο φορουμ θα μειωνονται αντι να αυξανονται και δεν θα γινουν ποτε πρωταγωνιστριες
# δεν θα τους φουσκωνει το σουφλε, θα τους καθονται τα κεικ και θα τους κοβει το αυγολεμονο.

Το υποψηφιο μελος θα μαθαινει την αποφαση ενταξής του μετα απο προσωπικη συνδιαλεξη με το προεδρειο της κλικας. Η τελετη ενταξης λαμβανει χωρα την επομένη της αποφασης και περιλαμβανει την αποδοση της κονκαρδας μελους, γραπτη αποδειξη εγγραφης οτι εχει καταβληθει το συμβολικο ποσο των 274,98 ευρω (εχουμε εξοδα ως κλικα) και γλεντι μεχρι πρωιας με τον ακολουθο τροπο:

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



Με τιμη, η κλικα των παλιων/νεων/σοφων/παντογνωστων
Προς... ντροπαλά μέλη! - Σελίδα 5 262737 Προς... ντροπαλά μέλη! - Σελίδα 5 262737 Προς... ντροπαλά μέλη! - Σελίδα 5 262737


ε μετα σου λεει οτι δεν είσαι κλικόμουτρο!!!!!1


χαχαχαχαχα ρε ΝΕΝΑΑΑΑΑ Προς... ντροπαλά μέλη! - Σελίδα 5 654316

111Προς... ντροπαλά μέλη! - Σελίδα 5 Empty Απ: Προς... ντροπαλά μέλη! Κυρ Απρ 29, 2012 7:53 am

τουρτιτσα

τουρτιτσα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΝΕΝΑ
χαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

112Προς... ντροπαλά μέλη! - Σελίδα 5 Empty Απ: Προς... ντροπαλά μέλη! Κυρ Απρ 29, 2012 8:49 am

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μολις συνειδητοποίησα οτι το συμβολικο ποσο εγγραφης στην κλικα ειναι ισο με τη μηνιαια δοση για το αυτοκινητο μου... Προς... ντροπαλά μέλη! - Σελίδα 5 4872 Προς... ντροπαλά μέλη! - Σελίδα 5 4872
Αντε κοριτσια, 3 χρονια ακομα μας εμειναν. Γινετε μελη μπας και ξεχρεωσουμε μια ωρα αρχυτερα..
Προς... ντροπαλά μέλη! - Σελίδα 5 587529 Προς... ντροπαλά μέλη! - Σελίδα 5 587529

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 5]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις