Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
11 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 11 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 41]

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
loulou_29 έγραψε:
γκρινιαρα έγραψε:καλημερα και καλο σκ σε ολες μας!!!!

ευχομαι κι εγω να ειναι καλοριζικο το θεματακι μας και να ακουσουμε πολλα πολλα ευχαριστα νεα...  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #31 - Σελίδα 3 654316  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #31 - Σελίδα 3 654316  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #31 - Σελίδα 3 654316  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #31 - Σελίδα 3 654316

πελαργε φερε μας κι εμας το μωρακι μας σε παρακαλουμε....  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #31 - Σελίδα 3 337404  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #31 - Σελίδα 3 386913  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #31 - Σελίδα 3 337404  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #31 - Σελίδα 3 386913  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #31 - Σελίδα 3 337404

εκανα τον  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #31 - Σελίδα 3 438696 μου και πανω που ειπα θα τον απολαυσω στον ηλιο...συννεφιασε και μαλλον το παει για βροχη...αλλα δεν πτοουμαι!!!!

ιωαννα αν μας διαβαζεις μπες και πες μας ενα "γεια" να ξερουμε μονο οτι εισαι καλα...μας εχεις λειψει πολυ σε ολες μας... Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #31 - Σελίδα 3 M167

καλη σου μερα κοριτσαρα μου!!!!!!ασε και εδω συννεφιες εχουμε Twisted Evil Twisted Evil
ξεκουραστηκες καθολου????

ΙΩΑΝΝΑΚΙ ??????????

καλημερα ζουζουνα μου!!!ναι ξεκουραστηκα αρκετα...αλλα σημερα εχω ωορρηξια οποτε καταλαβαινεις...  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #31 - Σελίδα 3 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #31 - Σελίδα 3 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #31 - Σελίδα 3 215994 παλι πτωμα θα ειμαι απο αυριο....  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #31 - Σελίδα 3 40746  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #31 - Σελίδα 3 40746  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #31 - Σελίδα 3 40746  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #31 - Σελίδα 3 40746

εσυ τι κανεις???

xristina_29

xristina_29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γκρινιαρα έγραψε:
xristina_29 έγραψε:καλημερουδια γκρινιαρα μου!!!!!

καλημερα χριστινακι μου!!!μακαρι να πανε ολα τελεια και η καθυστερηση να κρατηση 9 μηνες!!!!


ετσιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!ευχομαι για ολες μας μια τετοια καθυστερηση!!!!!

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
παω στη βεραντα να πιουμε καφεδακι με τον πιτσιρικο και επανερχομαι τσουπρες μου... Wink Wink Wink

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσάκια μου!!με ξύπνησε ο κοντός και μου χάλασε τον ύπνο! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #31 - Σελίδα 3 M147

μα πως χάλασε έτσι ο καιρός??κάνει και κρύο πάλι σήμερα!!μέχρι και καταιγίδες δείχνει το βράδυ!! αμάν πια!!ότι να'ναι!!

Χριστινάκι επειδή βλέπω συνεχίζεται η καθυστέρηση, ελπίζω τουλάχιστον να προσέχεις τώρα έ??

καλημέρα και στα υπόλοιπα κοριτσια!

γκρινιαρα,Ευουλι,Θοδώρα,Εβελιν  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #31 - Σελίδα 3 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #31 - Σελίδα 3 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #31 - Σελίδα 3 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #31 - Σελίδα 3 417472

παω να κάνω κι εγώ ένα καφεδάκιιιιιιιιιιιιιιι

loulou_29

loulou_29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γκρινιαρουλα μου μακαρι ολη η κουραση μας να ειναι στις  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #31 - Σελίδα 3 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #31 - Σελίδα 3 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #31 - Σελίδα 3 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #31 - Σελίδα 3 215994 απο δω και περα μεχρι να πετυχουμε το πολυποθυτο!!!!!!!!
Δουλειες κανω εγω γιατι εχω ενα σπιτι χαλιααααααα!!!!!!!
Καλο  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #31 - Σελίδα 3 438696 με τον πιτσιρικο σου!!!!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #31 - Σελίδα 3 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #31 - Σελίδα 3 417472
Χριστινακι μου μακαρι για ολες μας!!!!!!!

xristina_29

xristina_29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γκρινιαρα έγραψε:παω στη βεραντα να πιουμε καφεδακι με τον πιτσιρικο και επανερχομαι τσουπρες μου... Wink Wink Wink


καλο καφεδακι!!!!!!! Laughing

loulou_29

loulou_29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
boubou έγραψε:καλημερα κοριτσάκια μου!!με ξύπνησε ο κοντός και μου χάλασε τον ύπνο! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #31 - Σελίδα 3 M147

μα πως χάλασε έτσι ο καιρός??κάνει και κρύο πάλι σήμερα!!μέχρι και καταιγίδες δείχνει το βράδυ!! αμάν πια!!ότι να'ναι!!

Χριστινάκι επειδή βλέπω συνεχίζεται η καθυστέρηση, ελπίζω τουλάχιστον να προσέχεις τώρα έ??

καλημέρα και στα υπόλοιπα κοριτσια!

γκρινιαρα,Ευουλι,Θοδώρα,Εβελιν  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #31 - Σελίδα 3 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #31 - Σελίδα 3 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #31 - Σελίδα 3 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #31 - Σελίδα 3 417472

παω να κάνω κι εγώ ένα καφεδάκιιιιιιιιιιιιιιι

Καλη σου μερα Ελλουκο μου!!!!!Θελει να σουρτουκεψει ο κοντος ε????
Αντε κανε  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #31 - Σελίδα 3 438696 και εδω ημαστε!!!!!

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα Ελλη!!!Ηξερε ο κοντός τι έκανε, σε ξύπνησε για να έρθεις να πιεις καφεδάκι μαζί μας! Very Happy

xristina_29

xristina_29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλως την Ελλη μας...αχ βρε τσαρλουκο που χαλασες τον υπνο της μαμας!!!!χιχιιχιχιχιχι...ναι Ελλη μου προσεχω,τι να σου πω....αχαχχαχααχα..χθες εκανα γενικη το σπιτι...αφου αποκλειω το να ειμαι εγκυος κανω τα παντα!!!!!!

loulou_29

loulou_29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
xristina_29 έγραψε:καλως την Ελλη μας...αχ βρε τσαρλουκο που χαλασες τον υπνο της μαμας!!!!χιχιιχιχιχιχι...ναι Ελλη μου προσεχω,τι να σου πω....αχαχχαχααχα..χθες εκανα γενικη το σπιτι...αφου αποκλειω το να ειμαι εγκυος κανω τα παντα!!!!!!

Γιατι βρε χριστινακι το αποκλειεις?????Δεν εχουμε πει οτι μεχρι να την δουμε ελπιζουμε?????

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χριστινάκι μην αποκλείεις τίποτα!Χθες μου έλεγε μια φίλη μου για μια γνωστή της που λόγω κακής ποιότητας σπέρματος δεν έμενε έγκυος, έκανε εξωσωματική και απέκτησε διδυμάκια.Πριν 2 μέρες την είδε τυχαία 5 μηνών έγκυο πάλι! cyclops Και το κουφό;!Φυσιολογικά!!!Ενώ οι γιατροί το θεωρούσαν απίθανο! affraid

xristina_29

xristina_29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αγαπη μου συμφωνω μαζι σου...αλλα ειμαι σχεδον σιγουρη πως μετα την αποβολη ο κυκλος επαθε ενα μικρο black out γι'αυτο κ το αποκλειω...δεν εχω κ καθολου συμπτωματα οποτε...το μονο που με παραξενευει ειναι που ο γιατρος ειδε αυγο λιγες μερες μετα την αποβολη κ μου ειπε πως ο κυκλος μου επανηλθε...ξερω κ εγω...ας γινει ο,τι θελει...το καλο ειναι πως λογω απουσιας της αλεκας τουλαχιστον ευχαριστιεμαι ζουζουνιες....χιχιιχιχιιχι

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Α!Και ξέχασα να προσθέσω!Η κοπέλα είναι πλέον στα 43 της!!!

loulou_29

loulou_29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευούλι έγραψε:Χριστινάκι μην αποκλείεις τίποτα!Χθες μου έλεγε μια φίλη μου για μια γνωστή της που λόγω κακής ποιότητας σπέρματος δεν έμενε έγκυος, έκανε εξωσωματική και απέκτησε διδυμάκια.Πριν 2 μέρες την είδε τυχαία 5 μηνών έγκυο πάλι! cyclops Και το κουφό;!Φυσιολογικά!!!Ενώ οι γιατροί το θεωρούσαν απίθανο! affraid

affraid affraid affraid affraid αυτα ειναι τα καλα!!!!!!

xristina_29

xristina_29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ειδες ρε παιδι μου????αμα θελει η φυση να γινεις μανα θα γινει ο κοσμος να χαλασει...κ εμεις κακο σπερματακι εχουμε...ντα ντα ντα... Laughing Laughing Laughing

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑ!!!ΑΧ ΕΓΡΑΨΑ ΣΤΟ ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΜΙΑ ΧΑΡΑ..ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΠΟΝΑΕΙ ΟΛΟ Κ ΠΙΟ ΠΟΛΥ Κ ΠΡΗΖΕΤΑΙ Κ ΕΧΩ ΨΙΛΟΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟΥΣ ΜΕ ΖΑΛΑΔΕΣ..ΕΧΘΕΣ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΜΠΩ ΔΙΟΤΙ ΕΣΤΕΙΛΑ ΤΗΝ ΕΡΓΑΣΙΑ ΜΟΥ ΕΚΑΝΑ ΔΟΥΛΙΤΣΕΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΩ ΤΟ ΦΡΑΠΕΔΑΚΙ ΜΟΥ ΜΙΑΣ Κ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΚΟΙΜΑΤΑΙ Κ Ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΘΕΑΤΡΙΚΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙ..ΣΕ ΜΙΑ ΩΡΑ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΩ...ΚΑΝΕΝΑΝ ΝΕΟ ΧΑΡΜΟΣΥΝΟ ΕΧΟΥΜΕ??ΑΧ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΑΓΩΝΙΑ!!!ΕΙΝΑΙ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ ΕΔΩ?

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ετοιμος και ο γαλλικός μου !! (Αργησα γιατί έφαγα και προφιτερολ!!) Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #31 - Σελίδα 3 M136

Χριστίνα νομίζω ότι κάνεις ΠΟΛΥ μεγάλο λάθος που ενώ έχεις γενικότερα σταθερό κύκλο και τώρα είσαι ήδη με 4 μέρες καθυστέρηση, υποτιμάς το ενδεχόμενο να εισαι πάλι έγκυος.. δν έχει καμία σημασία το "πρόβλημα" του άντρα σου όπως λες για να δικαιολογείς την αντίδραση σου, γιατι με αυτό το πρόβλημα έμεινες ήδη μια φορά..άσχετη η κατάληξη!!! ξέρω ότι προσπαθείς να προφυλάξεις τον εαυτό σου απο μια ακόμη στεναχώρια αλλά ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ότι στην ψυχή σου ελπίζεις να εισαι εγκυος, οπότε ειτε κάνεις τεστ ειτε δν κάνεις το ίδιο ψυχικο κόστος έχει για σένα!!αλλα για το μωράκι που ίσως έχεις στην κοιλίτσα σου δν είναι δίκαιο να το επιβαρύνεις μονο και μόνο απο αντίδραση!!και η Λιάννα μετά από αποβολή έμεινε αμέσως!! Δν είναι τίποτα που πρεπει να αποκλύεις!! Μη με κάνεις να σε μαλώνω δν μου αρέσει!!! ή κάνε τεστ ή πρόσεχε!!!

loulou_29

loulou_29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
toniach29 έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑ!!!ΑΧ ΕΓΡΑΨΑ ΣΤΟ ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΜΙΑ ΧΑΡΑ..ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΠΟΝΑΕΙ ΟΛΟ Κ ΠΙΟ ΠΟΛΥ Κ ΠΡΗΖΕΤΑΙ Κ ΕΧΩ ΨΙΛΟΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟΥΣ ΜΕ ΖΑΛΑΔΕΣ..ΕΧΘΕΣ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΜΠΩ ΔΙΟΤΙ ΕΣΤΕΙΛΑ ΤΗΝ ΕΡΓΑΣΙΑ ΜΟΥ ΕΚΑΝΑ ΔΟΥΛΙΤΣΕΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΩ ΤΟ ΦΡΑΠΕΔΑΚΙ ΜΟΥ ΜΙΑΣ Κ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΚΟΙΜΑΤΑΙ Κ Ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΘΕΑΤΡΙΚΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙ..ΣΕ ΜΙΑ ΩΡΑ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΩ...ΚΑΝΕΝΑΝ ΝΕΟ ΧΑΡΜΟΣΥΝΟ ΕΧΟΥΜΕ??ΑΧ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΑΓΩΝΙΑ!!!ΕΙΝΑΙ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ ΕΔΩ?

Καλη σου μερα και καλο σαβ/κο να εχουμε!!!!!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
toniach29 έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑ!!!ΑΧ ΕΓΡΑΨΑ ΣΤΟ ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΜΙΑ ΧΑΡΑ..ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΠΟΝΑΕΙ ΟΛΟ Κ ΠΙΟ ΠΟΛΥ Κ ΠΡΗΖΕΤΑΙ Κ ΕΧΩ ΨΙΛΟΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟΥΣ ΜΕ ΖΑΛΑΔΕΣ..ΕΧΘΕΣ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΜΠΩ ΔΙΟΤΙ ΕΣΤΕΙΛΑ ΤΗΝ ΕΡΓΑΣΙΑ ΜΟΥ ΕΚΑΝΑ ΔΟΥΛΙΤΣΕΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΩ ΤΟ ΦΡΑΠΕΔΑΚΙ ΜΟΥ ΜΙΑΣ Κ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΚΟΙΜΑΤΑΙ Κ Ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΘΕΑΤΡΙΚΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙ..ΣΕ ΜΙΑ ΩΡΑ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΩ...ΚΑΝΕΝΑΝ ΝΕΟ ΧΑΡΜΟΣΥΝΟ ΕΧΟΥΜΕ??ΑΧ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΑΓΩΝΙΑ!!!ΕΙΝΑΙ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ ΕΔΩ?

Καλημέρα κούκλα!!! λες να μας πεις ευχάριστα σε λιγο καιρό???  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #31 - Σελίδα 3 328109  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #31 - Σελίδα 3 328109  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #31 - Σελίδα 3 328109

xristina_29

xristina_29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
boubou έγραψε:Ετοιμος και ο γαλλικός μου !! (Αργησα γιατί έφαγα και προφιτερολ!!) Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #31 - Σελίδα 3 M136

Χριστίνα νομίζω ότι κάνεις ΠΟΛΥ μεγάλο λάθος που ενώ έχεις γενικότερα σταθερό κύκλο και τώρα είσαι ήδη με 4 μέρες καθυστέρηση, υποτιμάς το ενδεχόμενο να εισαι πάλι έγκυος.. δν έχει καμία σημασία το "πρόβλημα" του άντρα σου όπως λες για να δικαιολογείς την αντίδραση σου, γιατι με αυτό το πρόβλημα έμεινες ήδη μια φορά..άσχετη η κατάληξη!!! ξέρω ότι προσπαθείς να προφυλάξεις τον εαυτό σου απο μια ακόμη στεναχώρια αλλά ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ότι στην ψυχή σου ελπίζεις να εισαι εγκυος, οπότε ειτε κάνεις τεστ ειτε δν κάνεις το ίδιο ψυχικο κόστος έχει για σένα!!αλλα για το μωράκι που ίσως έχεις στην κοιλίτσα σου δν είναι δίκαιο να το επιβαρύνεις μονο και μόνο απο αντίδραση!!και η Λιάννα μετά από αποβολή έμεινε αμέσως!! Δν είναι τίποτα που πρεπει να αποκλύεις!! Μη με κάνεις να σε μαλώνω δν μου αρέσει!!! ή κάνε τεστ ή πρόσεχε!!!



δεν ξερεις ποσο μου αρεσει που με μαλωνεις!!!!!!τουλαχιστον ελπιζεις εσυ για μενα...σε ευχαριστω πολυ ομορφια μου...οκ σου υποσχομαι πως απο δω κ περα θα προσεχω....  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #31 - Σελίδα 3 669659  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #31 - Σελίδα 3 669659  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #31 - Σελίδα 3 669659

loulou_29

loulou_29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
boubou έγραψε:Ετοιμος και ο γαλλικός μου !! (Αργησα γιατί έφαγα και προφιτερολ!!) Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #31 - Σελίδα 3 M136

Χριστίνα νομίζω ότι κάνεις ΠΟΛΥ μεγάλο λάθος που ενώ έχεις γενικότερα σταθερό κύκλο και τώρα είσαι ήδη με 4 μέρες καθυστέρηση, υποτιμάς το ενδεχόμενο να εισαι πάλι έγκυος.. δν έχει καμία σημασία το "πρόβλημα" του άντρα σου όπως λες για να δικαιολογείς την αντίδραση σου, γιατι με αυτό το πρόβλημα έμεινες ήδη μια φορά..άσχετη η κατάληξη!!! ξέρω ότι προσπαθείς να προφυλάξεις τον εαυτό σου απο μια ακόμη στεναχώρια αλλά ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ότι στην ψυχή σου ελπίζεις να εισαι εγκυος, οπότε ειτε κάνεις τεστ ειτε δν κάνεις το ίδιο ψυχικο κόστος έχει για σένα!!αλλα για το μωράκι που ίσως έχεις στην κοιλίτσα σου δν είναι δίκαιο να το επιβαρύνεις μονο και μόνο απο αντίδραση!!και η Λιάννα μετά από αποβολή έμεινε αμέσως!! Δν είναι τίποτα που πρεπει να αποκλύεις!! Μη με κάνεις να σε μαλώνω δν μου αρέσει!!! ή κάνε τεστ ή πρόσεχε!!!


ελλουκο προφιτερολ ακουω????εγω εχθες εκανα την συνταγη της ευης αλλα δεν προλαβα να δοκιμασω ουτε μιση κουταλιτσα....εξαφανιστηκε!!!!!!

xristina_29

xristina_29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
boubou έγραψε:
toniach29 έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑ!!!ΑΧ ΕΓΡΑΨΑ ΣΤΟ ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΜΙΑ ΧΑΡΑ..ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΠΟΝΑΕΙ ΟΛΟ Κ ΠΙΟ ΠΟΛΥ Κ ΠΡΗΖΕΤΑΙ Κ ΕΧΩ ΨΙΛΟΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟΥΣ ΜΕ ΖΑΛΑΔΕΣ..ΕΧΘΕΣ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΜΠΩ ΔΙΟΤΙ ΕΣΤΕΙΛΑ ΤΗΝ ΕΡΓΑΣΙΑ ΜΟΥ ΕΚΑΝΑ ΔΟΥΛΙΤΣΕΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΩ ΤΟ ΦΡΑΠΕΔΑΚΙ ΜΟΥ ΜΙΑΣ Κ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΚΟΙΜΑΤΑΙ Κ Ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΘΕΑΤΡΙΚΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙ..ΣΕ ΜΙΑ ΩΡΑ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΩ...ΚΑΝΕΝΑΝ ΝΕΟ ΧΑΡΜΟΣΥΝΟ ΕΧΟΥΜΕ??ΑΧ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΑΓΩΝΙΑ!!!ΕΙΝΑΙ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ ΕΔΩ?

Καλημέρα κούκλα!!! λες να μας πεις ευχάριστα σε λιγο καιρό???  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #31 - Σελίδα 3 328109  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #31 - Σελίδα 3 328109  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #31 - Σελίδα 3 328109


υποπτα ευχαριστα συμπτωματα!!!!!!!!!!παρε εγκυοσκονη μπολικη!!!!!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #31 - Σελίδα 3 377361  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #31 - Σελίδα 3 377361  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #31 - Σελίδα 3 377361  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #31 - Σελίδα 3 377361  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #31 - Σελίδα 3 377361  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #31 - Σελίδα 3 377361  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #31 - Σελίδα 3 377361  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #31 - Σελίδα 3 377361  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #31 - Σελίδα 3 377361  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #31 - Σελίδα 3 377361  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #31 - Σελίδα 3 377361  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #31 - Σελίδα 3 377361  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #31 - Σελίδα 3 377361  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #31 - Σελίδα 3 377361

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΧ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΑΘΕΤΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΟΛΕΣ!!!ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΑΝΕ ΤΕΣΤ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΛΕΕΙ...ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΟΜΑΣΤΕ...ΠΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΧΕΙΣ ΚΑΘΥΣΤΗΕΡΗΣΗ?ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΝ ΣΥΜΠΤΩΜΑ?

loulou_29

loulou_29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τονια τωρα ειδα την ημερομηνια που δεν περιμενεις Shocked Shocked Shocked Shocked κατι καλο μου μυριζετε!!!!!!!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #31 - Σελίδα 3 M083

xristina_29

xristina_29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
επισημα ειναι 3η μερα καθυστερησης αλλα δεν εχω ουτε συμπτωματα αλεκας ουτε εγκυμοσυνης...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις