Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
207 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 207 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Φιλενάδες, ξέρει καμία τί ακριβώς κάνει η αδιαβροχοποίηση? Μήπως προστατεύει και από λαδιές??? Λέω μήπως...

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamamatina έγραψε:Φιλενάδες, ξέρει καμία τί ακριβώς κάνει η αδιαβροχοποίηση? Μήπως προστατεύει και από λαδιές??? Λέω μήπως...

Ματινακι δεν εχω ιδεα.Μπορεις να της στειλεις μηνυμα να σου εξηγησει,ειναι πολυ εξυπηρετικη.

https://www.facebook.com/katharistiriotapiton

elina

elina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
mamamatina έγραψε:Φιλενάδες, ξέρει καμία τί ακριβώς κάνει η αδιαβροχοποίηση? Μήπως προστατεύει και από λαδιές??? Λέω μήπως...

Καλησπέρα σε όλες κορίτσια! Είμαι η Ελίνα που έχουμε ταπητοκαθαριστήριο με τον άντρα μου! Ευχαριστώ πολύ για τα καλά λόγια και ασφαλώς και για την προτίμηση όλων σας! I love you

Λοιπόν, Ματίνα, όσον αφορά στην αδιαβροχοποίηση, επειδή μου αρέσει να προβάλω τις υπηρεσίες μας, αλλά και να λέω και την αλήθεια και να αποφασίζει ο πελάτης τί τον συμφέρει: Η αδιαβροχοποίηση προστατεύει από τα πάντα! Αλλά: είναι ένα υλικό πολύ ακριβό (εμείς βάζουμε το καλύτερο που κυκλοφορεί για το καλύτερο δυνατό αποτέλεσμα). Η αδιαβροχοποίηση κρατάει 6 μήνες (αν γίνει σε καναπέ που χρησιοποιείται καθημερινά και υπάρχει τριβή, αλλιώς περισσότερο). Στα χαλιά το ίδιο 6 μήνες και αν πληθούν νωρίτερα τότε φεύγει με το πλύσιμο. Αν σας συμφέρει επομένως, το επιλέγεται, αν όχι, τότε επιλέξτε καθαρισμό σαλονιού 1 ή 2 φορές το χρόνο.
Ευχαριστώ κορίτσια! ό,τι άλλη διευκρίνηση θέλετε ευχαρίστησή μου!

Eirinomama

Eirinomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σου Ελινα εχω και γω 2 ερωτησουλες να κανω!
Οι τιμες που ειδα στον καταλαγο για τα χαλια,ισχυει και για τα χειροποιητα?εχω ενα απο αυτα με τα πολλα κροσια που ειναι σαν γρασιδι( δεν ξερω πως να το περιγραψω!χααχα) !καθε χρονο το πλενω μονη μου,αλλα φετος εκανε πιπι του και το σκυλακι μου και θελει εξω..επισης..τα παραλαμβανετε εσεις και τ επιστρεφετε?εξυπηρετητε ολη την αθηνα?αυτο κοστιζει κατι επιπλεον?
και τελος,εχω 2 καναπεδες 1 διθεσιο και 1 τριθεσιο,ειναι λευκοι και δεν καθαριζουν με τιποτα..ποσο θα κοστισει περιπου..και παιζει καποιο ρολο που ειναι λευκοι και εχουν λεκεδες? ευχαριστω εκ των προτερων και συγνωμη για τις πολλες ερωτησεις.

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευχαριστώ πολύ Ελίνα μου. Τώρα μου μένει να ενημερώσω τον άντρα μου, γνωστό καβούρι, ότι του βρήκα φθηνό καθαρηστήριο! Xαλιά και προσφορές καθαρισμού. - Σελίδα 2 654316

elina

elina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
mamamatina έγραψε:Ευχαριστώ πολύ Ελίνα μου. Τώρα μου μένει να ενημερώσω τον άντρα μου, γνωστό καβούρι, ότι του βρήκα φθηνό καθαρηστήριο! Xαλιά και προσφορές καθαρισμού. - Σελίδα 2 654316
Αχαχαχα! έγινε! φιλιά! Xαλιά και προσφορές καθαρισμού. - Σελίδα 2 417472

ZETA 22

ZETA 22
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΑΝΟΙΧΤΗΚΕ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΧΑΛΙΑ ΚΑΙ Ο ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ ΤΟΥΣ ΘΑ ΠΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ. BIOCLEAN Solutions.... ΦΟΒΕΡΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!! ΚΑΘΑΡΙΣΑ ΟΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΤΑ ΧΑΛΙΑ ΜΟΥ, ΤΟ ΣΑΛΟΝΙ ΜΟΥ, ΤΟ ΣΤΡΩΜΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΣΤΡΩΜΑ. ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΣΕ ΟΛΑ!!! ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΤΟΣΑ ΤΑΠΗΤΟΚΑΘΑΡΙΣΤΗΡΙΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΑΛΛΑΞΕΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΒΡΗΚΑ ΣΩΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ Very Happy Very Happy Very Happy www.biocleansolutions.gr ΑΞΙΖΕΙ Xαλιά και προσφορές καθαρισμού. - Σελίδα 2 50580 Xαλιά και προσφορές καθαρισμού. - Σελίδα 2 50580 Xαλιά και προσφορές καθαρισμού. - Σελίδα 2 50580

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ZETA 22 έγραψε:ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΑΝΟΙΧΤΗΚΕ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΧΑΛΙΑ ΚΑΙ Ο ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ ΤΟΥΣ ΘΑ ΠΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ. BIOCLEAN Solutions.... ΦΟΒΕΡΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!! ΚΑΘΑΡΙΣΑ ΟΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΤΑ ΧΑΛΙΑ ΜΟΥ, ΤΟ ΣΑΛΟΝΙ ΜΟΥ, ΤΟ ΣΤΡΩΜΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΣΤΡΩΜΑ. ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΣΕ ΟΛΑ!!! ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΤΟΣΑ ΤΑΠΗΤΟΚΑΘΑΡΙΣΤΗΡΙΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΑΛΛΑΞΕΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΒΡΗΚΑ ΣΩΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ Very Happy Very Happy Very Happy www.biocleansolutions.gr ΑΞΙΖΕΙ Xαλιά και προσφορές καθαρισμού. - Σελίδα 2 50580 Xαλιά και προσφορές καθαρισμού. - Σελίδα 2 50580 Xαλιά και προσφορές καθαρισμού. - Σελίδα 2 50580

ZETA 22 τι τιμες ειχαν? Εγω εδωσα 10 ευρω για βιολογικο καθαρισμο στα παιδικα στρωματα και 15 για το διπλο. Απο οτι βλεπω αυτοι εχουν εμε 19 ευρω το διπλο.Και 20 ευρω την θεση για καναπε,ενω εδωσα απο 10-15 ευρω για την θεση.

ZETA 22

ZETA 22
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
litsakos έγραψε:
ZETA 22 έγραψε:ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΑΝΟΙΧΤΗΚΕ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΧΑΛΙΑ ΚΑΙ Ο ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ ΤΟΥΣ ΘΑ ΠΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ. BIOCLEAN Solutions.... ΦΟΒΕΡΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!! ΚΑΘΑΡΙΣΑ ΟΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΤΑ ΧΑΛΙΑ ΜΟΥ, ΤΟ ΣΑΛΟΝΙ ΜΟΥ, ΤΟ ΣΤΡΩΜΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΣΤΡΩΜΑ. ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΣΕ ΟΛΑ!!! ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΤΟΣΑ ΤΑΠΗΤΟΚΑΘΑΡΙΣΤΗΡΙΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΑΛΛΑΞΕΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΒΡΗΚΑ ΣΩΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ Very Happy Very Happy Very Happy www.biocleansolutions.gr ΑΞΙΖΕΙ Xαλιά και προσφορές καθαρισμού. - Σελίδα 2 50580 Xαλιά και προσφορές καθαρισμού. - Σελίδα 2 50580 Xαλιά και προσφορές καθαρισμού. - Σελίδα 2 50580

ZETA 22 τι τιμες ειχαν? Εγω εδωσα 10 ευρω για βιολογικο καθαρισμο στα παιδικα στρωματα και 15 για το διπλο. Απο οτι βλεπω αυτοι εχουν εμε 19 ευρω το διπλο.Και 20 ευρω την θεση για καναπε,ενω εδωσα απο 10-15 ευρω για την θεση.
ΚΟΙΤΑ ΟΙ ΤΙΜΕΣ ΠΟΥ ΛΕΣ ΟΤΙ ΕΔΩΣΕΣ ΕΙΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΠΙΟ ΧΑΜΗΛΕΣ ΑΛΛΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΣΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΒΙΟΛΟΓΙΚΟ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟ??? ΕΓΩ ΕΠΕΛΕΞΑ ΤΗΝ BIOCLEAN Solution ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΟΙ ΜΟΝΟΙ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΔΩΣΑΝ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΣΗ ΑΝΤΙΑΛΛΕΡΓΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ALLERG STOP ΓΙΑ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ. ΟΙ ΤΙΜΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΕΙΔΕΣ ΣΤΟ SITE ΤΟΥΣ.

elina

elina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ZETA 22 έγραψε:
litsakos έγραψε:
ZETA 22 έγραψε:ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΑΝΟΙΧΤΗΚΕ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΧΑΛΙΑ ΚΑΙ Ο ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ ΤΟΥΣ ΘΑ ΠΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ. BIOCLEAN Solutions.... ΦΟΒΕΡΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!! ΚΑΘΑΡΙΣΑ ΟΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΤΑ ΧΑΛΙΑ ΜΟΥ, ΤΟ ΣΑΛΟΝΙ ΜΟΥ, ΤΟ ΣΤΡΩΜΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΣΤΡΩΜΑ. ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΣΕ ΟΛΑ!!! ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΤΟΣΑ ΤΑΠΗΤΟΚΑΘΑΡΙΣΤΗΡΙΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΑΛΛΑΞΕΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΒΡΗΚΑ ΣΩΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ Very Happy Very Happy Very Happy www.biocleansolutions.gr ΑΞΙΖΕΙ Xαλιά και προσφορές καθαρισμού. - Σελίδα 2 50580 Xαλιά και προσφορές καθαρισμού. - Σελίδα 2 50580 Xαλιά και προσφορές καθαρισμού. - Σελίδα 2 50580

ZETA 22 τι τιμες ειχαν? Εγω εδωσα 10 ευρω για βιολογικο καθαρισμο στα παιδικα στρωματα και 15 για το διπλο. Απο οτι βλεπω αυτοι εχουν εμε 19 ευρω το διπλο.Και 20 ευρω την θεση για καναπε,ενω εδωσα απο 10-15 ευρω για την θεση.
ΚΟΙΤΑ ΟΙ ΤΙΜΕΣ ΠΟΥ ΛΕΣ ΟΤΙ ΕΔΩΣΕΣ ΕΙΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΠΙΟ ΧΑΜΗΛΕΣ ΑΛΛΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΣΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΒΙΟΛΟΓΙΚΟ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟ??? ΕΓΩ ΕΠΕΛΕΞΑ ΤΗΝ BIOCLEAN Solution ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΟΙ ΜΟΝΟΙ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΔΩΣΑΝ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΣΗ ΑΝΤΙΑΛΛΕΡΓΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ALLERG STOP ΓΙΑ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ. ΟΙ ΤΙΜΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΕΙΔΕΣ ΣΤΟ SITE ΤΟΥΣ.

Το βιολογικό καθαρισμό τον κάναμε εμείς, οπότε θα σε ενημερώσουμε εμείς. Η λέξη βιολογικός έχει σχέση με το απορρυπαντικό και τις πιστοποιήσεις τις οποίες φέρει. Στη βεβαίωση που σου δώσανε αναγράφεται τί απορρυπαντικό χρησιμοποιήσανε έτσι ώστε να δούμε τις πιστοποιήσεις του? Εμείς χρησιμοποιούμε της Chemspec το rinse (είναι στη δεύτερη φωτό) το οποίο είναι το μοναδικό απορρυπαντικό στην Ελλάδα που έχει περάσει από το χημείο του κράτους και φέρει πιστοποίηση για βιολογικό καθαρισμό. Εσένα ποιό χρησιμοποίησαν? Δείτε εδώ: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.286093734814178.64160.224159694340916&type=3 . Αν κάποιος το επιθυμεί είναι στη διάθεσή του! Εάν και μπορείτε κάλλιστα να δείτε τις πιστοποιήσεις του απορρυπαντικού στη σελίδα μας, καθώς και το πιστοποιητικό!

Eirinomama

Eirinomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σου Ελινα εχω και γω 2 ερωτησουλες να κανω!
Οι τιμες που ειδα στον καταλαγο για τα χαλια,ισχυει και για τα χειροποιητα?εχω ενα απο αυτα με τα πολλα κροσια που ειναι σαν γρασιδι( δεν ξερω πως να το περιγραψω!χααχα) !καθε χρονο το πλενω μονη μου,αλλα φετος εκανε πιπι του και το σκυλακι μου και θελει εξω..επισης..τα παραλαμβανετε εσεις και τ επιστρεφετε?εξυπηρετητε ολη την αθηνα?αυτο κοστιζει κατι επιπλεον?
και τελος,εχω 2 καναπεδες 1 διθεσιο και 1 τριθεσιο,ειναι λευκοι και δεν καθαριζουν με τιποτα..ποσο θα κοστισει περιπου..και παιζει καποιο ρολο που ειναι λευκοι και εχουν λεκεδες? ευχαριστω εκ των προτερων και συγνωμη για τις πολλες ερωτησεις.

elina

elina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Εμείς τα βάζουμε όλα στη σελίδα μας: απορρυπαντικά, εξοπλισμό (και σε λειτουργία σε βίντεο) καθώς και πιστοποιήσεις! https://www.facebook.com/katharistiriotapiton Xαλιά και προσφορές καθαρισμού. - Σελίδα 2 654316



Έχει επεξεργασθεί από τον/την elina στις Πεμ Μάης 03, 2012 11:51 am, 1 φορά

elina

elina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Eirinomama έγραψε:Γεια σου Ελινα εχω και γω 2 ερωτησουλες να κανω!
Οι τιμες που ειδα στον καταλαγο για τα χαλια,ισχυει και για τα χειροποιητα?εχω ενα απο αυτα με τα πολλα κροσια που ειναι σαν γρασιδι( δεν ξερω πως να το περιγραψω!χααχα) !καθε χρονο το πλενω μονη μου,αλλα φετος εκανε πιπι του και το σκυλακι μου και θελει εξω..επισης..τα παραλαμβανετε εσεις και τ επιστρεφετε?εξυπηρετητε ολη την αθηνα?αυτο κοστιζει κατι επιπλεον?
και τελος,εχω 2 καναπεδες 1 διθεσιο και 1 τριθεσιο,ειναι λευκοι και δεν καθαριζουν με τιποτα..ποσο θα κοστισει περιπου..και παιζει καποιο ρολο που ειναι λευκοι και εχουν λεκεδες? ευχαριστω εκ των προτερων και συγνωμη για τις πολλες ερωτησεις.

Καλησπέρα Ειρήνη! Οι τιμές μας είναι ακριβώς ίδιες και για τα χειροποίητα φέτος ασχέτα αν είναι πιο δύσκολος ο καθαρισμός. Παραλαμβάνουμε απ΄όλη την αττική εκτός από σαλαμίνα και κύθηρα χωρίς επιπλέον χρέωση. Για το σαλόνι σου: Σίγουρα το ότι είναι λευκοί κάνουν τον καθαρισμό πιο δύσκολο. Αυτό βέβαια, δεν συνεπάγεται επιβάρυνση στην τιμή. Πολύ σπάνια περίπτωση να μην καθαρίζει το ύφασμα. Από το ίντερνετ δεν μπορώ να σου πω 100% ότι θα φύγουν τα πάντα, κάποια πράγματα φαίνονται στην πράξη. Εάν επιθυμείς να το καθαρίσεις το κόστος είναι 60ευρώ (+φπα) και για τους δύο καναπέδες. Ευχαριστώ πολύ!

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elina έγραψε:
ZETA 22 έγραψε:
litsakos έγραψε:
ZETA 22 έγραψε:ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΑΝΟΙΧΤΗΚΕ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΧΑΛΙΑ ΚΑΙ Ο ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΣ ΤΟΥΣ ΘΑ ΠΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ. BIOCLEAN Solutions.... ΦΟΒΕΡΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!! ΚΑΘΑΡΙΣΑ ΟΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΤΑ ΧΑΛΙΑ ΜΟΥ, ΤΟ ΣΑΛΟΝΙ ΜΟΥ, ΤΟ ΣΤΡΩΜΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΣΤΡΩΜΑ. ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΣΕ ΟΛΑ!!! ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΤΟΣΑ ΤΑΠΗΤΟΚΑΘΑΡΙΣΤΗΡΙΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΑΛΛΑΞΕΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΒΡΗΚΑ ΣΩΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ Very Happy Very Happy Very Happy www.biocleansolutions.gr ΑΞΙΖΕΙ Xαλιά και προσφορές καθαρισμού. - Σελίδα 2 50580 Xαλιά και προσφορές καθαρισμού. - Σελίδα 2 50580 Xαλιά και προσφορές καθαρισμού. - Σελίδα 2 50580

ZETA 22 τι τιμες ειχαν? Εγω εδωσα 10 ευρω για βιολογικο καθαρισμο στα παιδικα στρωματα και 15 για το διπλο. Απο οτι βλεπω αυτοι εχουν εμε 19 ευρω το διπλο.Και 20 ευρω την θεση για καναπε,ενω εδωσα απο 10-15 ευρω για την θεση.
ΚΟΙΤΑ ΟΙ ΤΙΜΕΣ ΠΟΥ ΛΕΣ ΟΤΙ ΕΔΩΣΕΣ ΕΙΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΠΙΟ ΧΑΜΗΛΕΣ ΑΛΛΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΣΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΒΙΟΛΟΓΙΚΟ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟ??? ΕΓΩ ΕΠΕΛΕΞΑ ΤΗΝ BIOCLEAN Solution ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΟΙ ΜΟΝΟΙ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΔΩΣΑΝ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΣΗ ΑΝΤΙΑΛΛΕΡΓΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ALLERG STOP ΓΙΑ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ. ΟΙ ΤΙΜΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΕΙΔΕΣ ΣΤΟ SITE ΤΟΥΣ.

Το βιολογικό καθαρισμό τον κάναμε εμείς, οπότε θα σε ενημερώσουμε εμείς. Η λέξη βιολογικός έχει σχέση με το απορρυπαντικό και τις πιστοποιήσεις τις οποίες φέρει. Στη βεβαίωση που σου δώσανε αναγράφεται τί απορρυπαντικό χρησιμοποιήσανε έτσι ώστε να δούμε τις πιστοποιήσεις του? Εμείς χρησιμοποιούμε της Chemspec το rinse (είναι στη δεύτερη φωτό) το οποίο είναι το μοναδικό απορρυπαντικό στην Ελλάδα που έχει περάσει από το χημείο του κράτους και φέρει πιστοποίηση για βιολογικό καθαρισμό. Εσένα ποιό χρησιμοποίησαν? Δείτε εδώ: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.286093734814178.64160.224159694340916&type=3 . Αν κάποιος το επιθυμεί είναι στη διάθεσή του! Εάν και μπορείτε κάλλιστα να δείτε τις πιστοποιήσεις του απορρυπαντικού στη σελίδα μας, καθώς και το πιστοποιητικό!

ναι ZETA 22 ειμαι σιγουρη Laughing Laughing

elina

elina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΛιτσάκιXαλιά και προσφορές καθαρισμού. - Σελίδα 2 417472

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elina έγραψε: ΛιτσάκιXαλιά και προσφορές καθαρισμού. - Σελίδα 2 417472

Ελινα Wink το "καλο" να λεγεται Smile

ZETA 22

ZETA 22
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΕΙΠΑ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ BIOCLEAN Solutions ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΡΘΩ ΣΕ ΑΝΤΙΠΑΡΑΘΕΣΗ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΛΛΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΚΛΑΔΟΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΔΟΥΛΕΙΑ ΩΣΤΕ ΝΑ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ. ΑΠΛΑ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΘΕΛΗΣΑ ΝΑ ΤΟ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΩ ΣΕ ΟΣΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ, ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΤΣΙ ΑΝΟΙΧΤΗΚΕ ΤΟ ΘΕΜΑ. ΤΟ SITE ΤΗΣ ΒΙΟCLEAN Solution (www.biocleansolutions.gr) ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΤΟΠΙΣΤΙΚΟΤΑΤΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΥΛΙΚΑ ΠΟΥ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΜΠΑΪΝΕΤΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΕ ΤΟΝ ΟΠΟΙΟ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΟΠΟΙΑΣΔΗΠΟΤΕ ΚΥΡΙΑΣ ΝΑ ΤΗΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΤΟΠΙΣΕΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΤΟΥ(τηλ 210 4000417 κιν 6957772170). ΑΝ ΤΟ ΚΑΛΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΛΕΓΕΤΑΙ...ΑΥΤΟ ΕΚΑΝΑ!!!

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ZETA 22 έγραψε:ΕΙΠΑ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ BIOCLEAN Solutions ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΡΘΩ ΣΕ ΑΝΤΙΠΑΡΑΘΕΣΗ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΛΛΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΚΛΑΔΟΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΔΟΥΛΕΙΑ ΩΣΤΕ ΝΑ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ. ΑΠΛΑ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΘΕΛΗΣΑ ΝΑ ΤΟ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΩ ΣΕ ΟΣΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ, ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΤΣΙ ΑΝΟΙΧΤΗΚΕ ΤΟ ΘΕΜΑ. ΤΟ SITE ΤΗΣ ΒΙΟCLEAN Solution (www.biocleansolutions.gr) ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΤΟΠΙΣΤΙΚΟΤΑΤΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΥΛΙΚΑ ΠΟΥ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΜΠΑΪΝΕΤΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΕ ΤΟΝ ΟΠΟΙΟ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΟΠΟΙΑΣΔΗΠΟΤΕ ΚΥΡΙΑΣ ΝΑ ΤΗΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΤΟΠΙΣΕΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΤΟΥ(τηλ 210 4000417 κιν 6957772170). ΑΝ ΤΟ ΚΑΛΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΛΕΓΕΤΑΙ...ΑΥΤΟ ΕΚΑΝΑ!!!


Καλα βρε κοπελα μου,δεν σου ειπαμε τπτ...καλα εκανες κ το εβαλες, πολλες επιλογες για ολους μονο καλο μπορει να ειναι.

elina

elina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ZETA 22 έγραψε:ΕΙΠΑ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ BIOCLEAN Solutions ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΡΘΩ ΣΕ ΑΝΤΙΠΑΡΑΘΕΣΗ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΛΛΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΚΛΑΔΟΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΔΟΥΛΕΙΑ ΩΣΤΕ ΝΑ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ. ΑΠΛΑ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΘΕΛΗΣΑ ΝΑ ΤΟ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΩ ΣΕ ΟΣΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ, ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΤΣΙ ΑΝΟΙΧΤΗΚΕ ΤΟ ΘΕΜΑ. ΤΟ SITE ΤΗΣ ΒΙΟCLEAN Solution (www.biocleansolutions.gr) ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΤΟΠΙΣΤΙΚΟΤΑΤΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΥΛΙΚΑ ΠΟΥ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΜΠΑΪΝΕΤΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΕ ΤΟΝ ΟΠΟΙΟ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΟΠΟΙΑΣΔΗΠΟΤΕ ΚΥΡΙΑΣ ΝΑ ΤΗΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΤΟΠΙΣΕΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΤΟΥ(τηλ 210 4000417 κιν 6957772170). ΑΝ ΤΟ ΚΑΛΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΛΕΓΕΤΑΙ...ΑΥΤΟ ΕΚΑΝΑ!!!

Ζέτα, καλά έκανες και είπες την άποψη σου. Εγώ όμως υπερασπίστηκα την επιχείρησή μου, την οποία χωρίς να γνωρίζεις, αμφισβήτησες. Προσεχώς και δική μας ιστοσελίδα με "ζωντανό" υλικό και πραγματικές/μοναδικές φωτογραφίες και βίντεο από τη δουλειά μας. Ο προπάππος του άντρα μου, έτσι για την κουβέντα που κάνουμε, ήταν ο πρώτος ταπητοκαθαριστής στην Αττική. Η πείρα μας, επομένως, έχει και παράδοση.

elina

elina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Για μας, προς το παρόν, μπορείτε να δείτε εδώ, τηλέφωνα, υπηρεσίες, βίντεο, φωτογραφίες και πλήρη τιμοκατάλογο και όλο το εμπλουτίζουμε με υλικό. Η ιστοσελίδα μας από Σεπτέμβρη: Xαλιά και προσφορές καθαρισμού. - Σελίδα 2 417472 https://www.facebook.com/katharistiriotapiton

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις