Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
53 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 53 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

26Σημαντικό! Απ: MWRO STO AEROPLANO! Πεμ Μάης 03, 2012 5:41 am

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
chrysaaa έγραψε:Σοβαρά... μην το σκέφτεσαι καθόλου... δεν είναι τίποτα το αεροπλάνο! Κι αφού έχεις τη δυνατότητα, χρησιμοποίησέ το για να βλέπουν οι δικοί σου το παιδί, αλλά και για να αλλάζεις κι εσύ λίγο παραστάσεις και να ξεκουράζεσαι!!!
Δε θα έχεις πρόβλημα, το νερό σε αφήνουν συνήθως να το πάρεις αφού σου ζητήσουν να το δοκιμάσεις μπροστά τους (κατά τη γνώμη μου αυτά είναι βλακείες, αλλά τέλος πάντων), πιπίλα για την προσγείωση και την απογείωση και κανένα παιχνιδάκι. Α! και το καρότσι το πας σαν κυρία μέχρι τα σκαλιά του αεροπλάνου, έρχονται το παίρνουν και όταν κατέβεις σε περιμένει πάλι μπροστά στα σκαλιά.
Για καλό και για κακό την προηγούμενη μέρα πάρε ένα τηλέφωνο να επιβεβαιώσεις την ώρα της πτήσης, γιατί εγώ την πάτησα τώρα τελευταία... και ταλαιπωρήθηκα πολύ!!! Καλό ταξίδι!!!

Μα καλα κανονικα δεν σε ενημερωνουν αυτοι αν αλλαξει κατι στην πτηση?Για αυτο δεν ζητανε το τηλεφωνο μας?

27Σημαντικό! MWRO STO AEROPLANO! Πεμ Μάης 03, 2012 5:44 am

Vasoula-Vasilis

Vasoula-Vasilis
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
hhmaria έγραψε:θηλάζεις;;;

προσωπικα ταξιδεψα αθηνα κρήτη με το μωρό μονη μου, και την εβαλα στο στήθος...
με το που μπήκαμε στο αεροπλανο κατεβηκαμε...
ουτε που θα το καταλαβεις!...

η μαριεττα μου θηλαζε στα 10000 ποδια και δεν καταλαβε το παραμικρο...!

ασε δε που σε περνάνε πρωτη και δεν περιμένεις σε καμια ουρα!

το καλυτερο ειναι να ταξιδευεις με μωρο σε αεροπλανο! σαν βασιλισσα σε εχουν!



Oxi den thilazw alla tha tou exw etoimo galataki se periptwsh pou xreiastei!ennoeitai k pipila k koudounistres!e den pistevw na mou poun tipota k gia tis koudounistres!oso gia thn fotografia tha paw sto ika na mou thn valoun gia kalo k gia kako!!!

28Σημαντικό! MWRO STO AEROPLANO! Πεμ Μάης 03, 2012 5:51 am

Vasoula-Vasilis

Vasoula-Vasilis
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Eftyxws exw gnwsth sto aerodromio pou tha mas vgalei ta eishthria alla afto to xarti me tis odhgies pou lete pou mporw na to vrw?Tha rwthsw k keinh vevaia giati opws lete mporei se kathe aerodromio na isxyoun alloi kanonismoi!!Kalo taksidi k se sena black beauty! sunny cheers

29Σημαντικό! MWRO STO AEROPLANO! Πεμ Μάης 03, 2012 5:56 am

Vasoula-Vasilis

Vasoula-Vasilis
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Sorry lathos to kalo taksidi pigaine sthn trilly gia avrio!!! Very Happy

30Σημαντικό! Απ: MWRO STO AEROPLANO! Πεμ Μάης 03, 2012 10:50 am

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χεχε μπερδευτηκαμε!


Οχι λεω οτι παλιοτερα οταν βγαινανε κανονικα τα εισητηρια επιβιβασης απο το γραφειο,εγραφε οδηγιες,πχ να μην εχεις αιχμηρα αντικειμενα,να μην εχεις μπαταριες,να ειναι απενεργοποιημενα τα κινητα κτλ κτλ,τωρα πλεον δεν γραφουν τιποτα απο οσο θυμαμαι!

31Σημαντικό! Απ: MWRO STO AEROPLANO! Πεμ Μάης 03, 2012 12:38 pm

Vasoula-Vasilis

Vasoula-Vasilis
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
black beauty έγραψε:Χεχε μπερδευτηκαμε!


Οχι λεω οτι παλιοτερα οταν βγαινανε κανονικα τα εισητηρια επιβιβασης απο το γραφειο,εγραφε οδηγιες,πχ να μην εχεις αιχμηρα αντικειμενα,να μην εχεις μπαταριες,να ειναι απενεργοποιημενα τα κινητα κτλ κτλ,τωρα πλεον δεν γραφουν τιποτα απο οσο θυμαμαι!

Asto kalo!!me exei agxwsei poly afth h istoria me to aeroplano vre koritsia!!!Alla k apo thn allh ti na kanw?stenaxwriemai pou exw makrya tous goneis mou k kanoun san treloi k keinoi gia na xaroun ligo ton mikro!!!Na mou peite kaneis k sy les k tha kaneis kana yperatlantiko taksidi...!!!!Alla opws k na to kanoume h prwth fora einai panta dyskolh!!!black beauty an den grafei tipota to eishthrio tha tous zhthsw na mou ta grapsoun se ena xarti ekeinh thn wra!!!xexexexexexe!!! MWRO STO AEROPLANO! - Σελίδα 2 534787 MWRO STO AEROPLANO! - Σελίδα 2 534787

32Σημαντικό! Απ: MWRO STO AEROPLANO! Πεμ Μάης 03, 2012 12:50 pm

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Vasoula-Vasilis έγραψε:Sorry lathos to kalo taksidi pigaine sthn trilly gia avrio!!! Very Happy


ευχαριστω συνονοματη! και μην αγχωνεσαι καθολου! δεν ειναι τιποτα βρε! ισα ισα ειναι πολλη μεγαλη ευκολια. και μπορεις να εχεις και το καροτσι οπως ειπε και μια αλλη κοπελα μεχρι τα σκαλια του αεροπλανου για να μην πιαστεις εχοντας τον αγκαλια. ολα καλα θα πανε!
MWRO STO AEROPLANO! - Σελίδα 2 417472

33Σημαντικό! Απ: MWRO STO AEROPLANO! Πεμ Μάης 03, 2012 1:01 pm

Vasoula-Vasilis

Vasoula-Vasilis
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
trilly έγραψε:
Vasoula-Vasilis έγραψε:Sorry lathos to kalo taksidi pigaine sthn trilly gia avrio!!! Very Happy


ευχαριστω συνονοματη! και μην αγχωνεσαι καθολου! δεν ειναι τιποτα βρε! ισα ισα ειναι πολλη μεγαλη ευκολια. και μπορεις να εχεις και το καροτσι οπως ειπε και μια αλλη κοπελα μεχρι τα σκαλια του αεροπλανου για να μην πιαστεις εχοντας τον αγκαλια. ολα καλα θα πανε!
MWRO STO AEROPLANO! - Σελίδα 2 417472

Aaaaaa!eimaste k synonomates?mia xara!Nai to karotsi tha to parw opwsdhpote giati den shkwnetai kiolas to mikro mou mosxaraki!!!6 mhnwn k einai hdh 9,5 kila!!!!Vevaia gennithike k 4.070 alla opws k na to kanoume den antexeis na ton krathseis parapanw apo 20 lepta!!!pantws to taksidi mallon tha ginei thn Deftera opote tha sas enhmerwsw gia tis entypwseis mas otan epistrepsoume!!!

34Σημαντικό! Απ: MWRO STO AEROPLANO! Πεμ Μάης 03, 2012 1:06 pm

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Vasoula-Vasilis έγραψε:
trilly έγραψε:
Vasoula-Vasilis έγραψε:Sorry lathos to kalo taksidi pigaine sthn trilly gia avrio!!! Very Happy


ευχαριστω συνονοματη! και μην αγχωνεσαι καθολου! δεν ειναι τιποτα βρε! ισα ισα ειναι πολλη μεγαλη ευκολια. και μπορεις να εχεις και το καροτσι οπως ειπε και μια αλλη κοπελα μεχρι τα σκαλια του αεροπλανου για να μην πιαστεις εχοντας τον αγκαλια. ολα καλα θα πανε!
MWRO STO AEROPLANO! - Σελίδα 2 417472

Aaaaaa!eimaste k synonomates?mia xara!Nai to karotsi tha to parw opwsdhpote giati den shkwnetai kiolas to mikro mou mosxaraki!!!6 mhnwn k einai hdh 9,5 kila!!!!Vevaia gennithike k 4.070 alla opws k na to kanoume den antexeis na ton krathseis parapanw apo 20 lepta!!!pantws to taksidi mallon tha ginei thn Deftera opote tha sas enhmerwsw gia tis entypwseis mas otan epistrepsoume!!!


περιμενουμε νεα σας!

35Σημαντικό! Απ: MWRO STO AEROPLANO! Πεμ Μάης 03, 2012 1:21 pm

Sagia


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
μην αγχωνεσαι καλη μου!ειδικα αφου το μωρο σου ειναι και ησυχο..μια χαρα!το πληρωμα μολις δει μωρακι θα σε βοηθησει πολυ ωστε να εχεις ανετη πτηση.τα υγρα πανω απο 100ml απαγορευονται οποτε θα πρεπει να τα εχεις στην βαλιτσα για το αμπαρι,ομως το νερο και γενικα την τσαντα του μωρου σχεδον παντα σου επιτρεπουν να τα εχεις μαζι σου.συνηθως σου λενε να δοκιμασεις οπως ειπε και μια αλλη κοπελα.αλλα και αααααν σου δημιουργησουν προβλημα που δε νομιζω,παλι μην αγχωθεις.ετσι κι αλλιως δεν εχετε κοψει την αποστειρωση?θα σου ζεστανουν εμφιαλωμενο νερακι σε μπεν μαρι οι αεροσυνοδοι.επισης υπαρχει και χωρος να αλλαξεις το μωρο στην τουαλετα.θα ριξει ωραιο υπνο ο μπεμπης!

36Σημαντικό! Απ: MWRO STO AEROPLANO! Παρ Μάης 04, 2012 6:58 am

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μου φαινεται απο τα πολλα που σε ειπαμε σε αγχωσαμε!Ελα μια ωρα ειναι θα περασει!Θα εισαι προετοιμασμενη τωρα με οσα σου ειπαμε και θα εισαι πιο ανετη θα δεις!Απλα οπωσδηποτε να παρεις κατι στο αεροπλανο για τον μικρο,να απασχοληθει σε περιπτωση που δεν κοιμηθει!Και εχουνε δικιο τα κοριτσια,μονο που θα σε δουνε με μωρο θα σου φερθουν σαν βασιλισσα που λεει ο λογος!Θα εισαστε οι επιτιμοι επιβατες σε αυτο το αεροπλανο! Wink

Εννοειται να παρεις μαζι σου μια μικρη αλαξιερα(εννοω το πανακι το ειδικο,σελτεδακι το λενε,δεν θυμαμαι?) για να ακουμπησεις στον ειδικο χωρο που εχει στις τουαλετες για τα μωρακια,να σιγουρευτεις πως πριν την πτηση δεν θελει αλλαγμα!Να εχεις και κανενα ρουχαλακι του πανω σου μπας και χρειαστει αλλαγμα στα ρουχα!

37Σημαντικό! MWRO STO AEROPLANO! Παρ Μάης 04, 2012 1:34 pm

Vasoula-Vasilis

Vasoula-Vasilis
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Sagia mou oxi den exoume kopsei thn aposteirwsh akoma!Giati den exei kanei ola ta emvolia o mikros mou.Isa isa vre koritsia pou me voithisate para poly!eilikrina sxedon ola osa mou eipate den ta iksera!Kai gw pistevw pws tha mas voithisei poly to plhrwma!Nai seltedaki to lene black beauty!Outws h' allws panta ta exw ola ta aparaithta mesa sthn tsantoula tou!Vasika tha frontisw na einai hdh allagmenos prwtou fygoume alla gia kathe endexomeno tha exw k mia allaksia mazi mou!!!Xilia efxaristw vre koritsia!!!eiste super!!!!! MWRO STO AEROPLANO! - Σελίδα 2 328109 cheers

38Σημαντικό! Απ: MWRO STO AEROPLANO! Σαβ Μάης 05, 2012 11:58 am

mercia


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Vasoula-Vasilis έγραψε:[b]Kalispera!Onomazomai Vasiliki eimai 25 etwn k menw sthn Konitsa Iwanninwn.Gennithika k megalwsa sthn Athina.Sthn Konitsa pantreftika k apektisa me ton syzygo mou ena agoraki pou einai twra 6 minwn!Oi goneis mou k oi pio polloi apo tous syggeneis mou menoun sthn Athina(exw k merikous edw sta Giannena)!To thema einai oti logw apostashs oi goneis mou k h mikrh mou aderfh den vlepoun poly syxna ton gio mou!Etsi skeftika thn allh vdomada na kanw ena taksidaki me ton mpemph sthn Athina gia na ton xaroun k keinoi ligo!to taksidi omws prepei na ginei me aeroplano giati me to ktel einai dyskolo logw tou mwrou.H alitheia einai oti fovamai ligo ta aeroplana alla den me peirazei afto oso to an einai asfales metaforiko meso gia ton mpemph mou!to taksidi diarkei 1 wra vevaia alla tha ithela k thn gnwmh sas prin to tolmhsw!Exete kanei pote taksidaki k seis me ta mikra sas me aeroplano!perimenw entypwseis k sas efxaristw ek twn proterwn...!!! Very Happy Smile I love you MWRO STO AEROPLANO! - Σελίδα 2 272517
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ, ΕΓΩ ΤΑΞΙΔΕΨΑ ΜΕ ΤΗ ΔΙΚΗ ΜΟΥ 5 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΓΙΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΚΑΙ ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΧΑΡΑ.ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΑΞΙΔΙΑ ΣΥΧΝΑ ΑΘΗΝΑ ΑΓΓΛΙΑ.ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΘΑ ΧΡΕΑΣΤΕΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΓΕΙΩΣΗ ΝΑ ΠΙΠΙΛΑΕΙ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΤΟ ΠΟΝΕΣΟΥΝΕ ΤΑ ΑΥΤΑΚΙΑ ΤΟΥ.ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ Wink Wink

39Σημαντικό! Απ: MWRO STO AEROPLANO! Κυρ Μάης 06, 2012 4:52 am

Vasoula-Vasilis

Vasoula-Vasilis
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
mercia έγραψε:
Vasoula-Vasilis έγραψε:[b]Kalispera!Onomazomai Vasiliki eimai 25 etwn k menw sthn Konitsa Iwanninwn.Gennithika k megalwsa sthn Athina.Sthn Konitsa pantreftika k apektisa me ton syzygo mou ena agoraki pou einai twra 6 minwn!Oi goneis mou k oi pio polloi apo tous syggeneis mou menoun sthn Athina(exw k merikous edw sta Giannena)!To thema einai oti logw apostashs oi goneis mou k h mikrh mou aderfh den vlepoun poly syxna ton gio mou!Etsi skeftika thn allh vdomada na kanw ena taksidaki me ton mpemph sthn Athina gia na ton xaroun k keinoi ligo!to taksidi omws prepei na ginei me aeroplano giati me to ktel einai dyskolo logw tou mwrou.H alitheia einai oti fovamai ligo ta aeroplana alla den me peirazei afto oso to an einai asfales metaforiko meso gia ton mpemph mou!to taksidi diarkei 1 wra vevaia alla tha ithela k thn gnwmh sas prin to tolmhsw!Exete kanei pote taksidaki k seis me ta mikra sas me aeroplano!perimenw entypwseis k sas efxaristw ek twn proterwn...!!! Very Happy Smile I love you MWRO STO AEROPLANO! - Σελίδα 2 272517
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ, ΕΓΩ ΤΑΞΙΔΕΨΑ ΜΕ ΤΗ ΔΙΚΗ ΜΟΥ 5 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΓΙΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΚΑΙ ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΧΑΡΑ.ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΑΞΙΔΙΑ ΣΥΧΝΑ ΑΘΗΝΑ ΑΓΓΛΙΑ.ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΘΑ ΧΡΕΑΣΤΕΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΓΕΙΩΣΗ ΝΑ ΠΙΠΙΛΑΕΙ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΤΟ ΠΟΝΕΣΟΥΝΕ ΤΑ ΑΥΤΑΚΙΑ ΤΟΥ.ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ Wink Wink

Mercia s'efxaristw poly!k gw pistevw pws ola kala tha pane!!!ekleisa k ta eishthria gia Tetarth meshmeri k pistevw tha koimhthei o mikros mou ekeinh thn wra k den tha katalavei tipota!!!Agglia ee??pwpw!!!k gw agxwnomai gia to taksidi mias wras!!!

40Σημαντικό! Απ: MWRO STO AEROPLANO! Κυρ Μάης 06, 2012 5:06 am

chrysaaa


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
black beauty έγραψε:Μα καλα κανονικα δεν σε ενημερωνουν αυτοι αν αλλαξει κατι στην πτηση?Για αυτο δεν ζητανε το τηλεφωνο μας?

Άσε... εμένα δεν με ενημέρωσε κανείς... πετούσα 30/4 από Θεσσαλονίκη για Μυτιλήνη 17:40. Ξεκινάω με το μωρό (16 μηνών) από Βόλο στη 13:00 με 30ο C και φτάνω Θεσ/νίκη στις 16:00, όπου μαθαίνω ότι το αεροπλάνο είχε ήδη φύγει καθώς η ώρα της πτήσης είχε αλλάξει ένα μήνα πριν. Πήγα αεροπορικώς Αθήνα στις 17:25 και από έκεί Μυτιλήνη στις 20:50. Όλα αυτά μόνη μου με το παιδί και έφτασα στο σπίτι μου 23:30 σε άθλια κατάσταση και εγώ και το παιδί. Σε όλη τη διάρκεια του ταξιδιού ήθελα να κάτσω σε μια γωνιά και να κλαίω από τα νεύρα μου και την κούραση... αλλά έλεγα πρέπει να είμαι ήρεμη για να κρατήσω ήρεμο και το παιδί. Όταν πια έφτασα σπίτι και τον έβαλα για ύπνο, έβαλα τα κλάματα... Για όλο αυτό που πέρασε το παιδί (γύρισε τη μισή Ελλάδα σε ένα απόγευμα)...ΘΑ ΤΟΥΣ ΚΑΝΩ ΜΥΝΗΣΗ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΦΥΣΑΝΕ ΚΑΙ ΔΕ ΘΑ ΚΡΥΩΝΕΙ MWRO STO AEROPLANO! - Σελίδα 2 311356 MWRO STO AEROPLANO! - Σελίδα 2 311356 MWRO STO AEROPLANO! - Σελίδα 2 311356 MWRO STO AEROPLANO! - Σελίδα 2 311356 MWRO STO AEROPLANO! - Σελίδα 2 311356 MWRO STO AEROPLANO! - Σελίδα 2 311356 MWRO STO AEROPLANO! - Σελίδα 2 311356 MWRO STO AEROPLANO! - Σελίδα 2 311356 MWRO STO AEROPLANO! - Σελίδα 2 311356 MWRO STO AEROPLANO! - Σελίδα 2 311356 MWRO STO AEROPLANO! - Σελίδα 2 311356 MWRO STO AEROPLANO! - Σελίδα 2 311356 MWRO STO AEROPLANO! - Σελίδα 2 311356 MWRO STO AEROPLANO! - Σελίδα 2 311356 MWRO STO AEROPLANO! - Σελίδα 2 311356 MWRO STO AEROPLANO! - Σελίδα 2 311356 MWRO STO AEROPLANO! - Σελίδα 2 311356 MWRO STO AEROPLANO! - Σελίδα 2 311356 MWRO STO AEROPLANO! - Σελίδα 2 311356 MWRO STO AEROPLANO! - Σελίδα 2 311356

41Σημαντικό! Απ: MWRO STO AEROPLANO! Κυρ Μάης 06, 2012 5:12 am

Vasoula-Vasilis

Vasoula-Vasilis
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
chrysaaa έγραψε:
black beauty έγραψε:Μα καλα κανονικα δεν σε ενημερωνουν αυτοι αν αλλαξει κατι στην πτηση?Για αυτο δεν ζητανε το τηλεφωνο μας?

Άσε... εμένα δεν με ενημέρωσε κανείς... πετούσα 30/4 από Θεσσαλονίκη για Μυτιλήνη 17:40. Ξεκινάω με το μωρό (16 μηνών) από Βόλο στη 13:00 με 30ο C και φτάνω Θεσ/νίκη στις 16:00, όπου μαθαίνω ότι το αεροπλάνο είχε ήδη φύγει καθώς η ώρα της πτήσης είχε αλλάξει ένα μήνα πριν. Πήγα αεροπορικώς Αθήνα στις 17:25 και από έκεί Μυτιλήνη στις 20:50. Όλα αυτά μόνη μου με το παιδί και έφτασα στο σπίτι μου 23:30 σε άθλια κατάσταση και εγώ και το παιδί. Σε όλη τη διάρκεια του ταξιδιού ήθελα να κάτσω σε μια γωνιά και να κλαίω από τα νεύρα μου και την κούραση... αλλά έλεγα πρέπει να είμαι ήρεμη για να κρατήσω ήρεμο και το παιδί. Όταν πια έφτασα σπίτι και τον έβαλα για ύπνο, έβαλα τα κλάματα... Για όλο αυτό που πέρασε το παιδί (γύρισε τη μισή Ελλάδα σε ένα απόγευμα)...ΘΑ ΤΟΥΣ ΚΑΝΩ ΜΥΝΗΣΗ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΦΥΣΑΝΕ ΚΑΙ ΔΕ ΘΑ ΚΡΥΩΝΕΙ MWRO STO AEROPLANO! - Σελίδα 2 311356 MWRO STO AEROPLANO! - Σελίδα 2 311356 MWRO STO AEROPLANO! - Σελίδα 2 311356 MWRO STO AEROPLANO! - Σελίδα 2 311356 MWRO STO AEROPLANO! - Σελίδα 2 311356 MWRO STO AEROPLANO! - Σελίδα 2 311356 MWRO STO AEROPLANO! - Σελίδα 2 311356 MWRO STO AEROPLANO! - Σελίδα 2 311356 MWRO STO AEROPLANO! - Σελίδα 2 311356 MWRO STO AEROPLANO! - Σελίδα 2 311356 MWRO STO AEROPLANO! - Σελίδα 2 311356 MWRO STO AEROPLANO! - Σελίδα 2 311356 MWRO STO AEROPLANO! - Σελίδα 2 311356 MWRO STO AEROPLANO! - Σελίδα 2 311356 MWRO STO AEROPLANO! - Σελίδα 2 311356 MWRO STO AEROPLANO! - Σελίδα 2 311356 MWRO STO AEROPLANO! - Σελίδα 2 311356 MWRO STO AEROPLANO! - Σελίδα 2 311356 MWRO STO AEROPLANO! - Σελίδα 2 311356 MWRO STO AEROPLANO! - Σελίδα 2 311356


Chryssa sovara milas???eee den to pistevw poso athlioi mporei na einai!!!na se valoun na peraseis tetoio louki??kala tha kaneis na tous kaneis mhnysh!!!etsi prepei!!fwtia tha tous eixa valei ekei mesa!!

42Σημαντικό! Απ: MWRO STO AEROPLANO! Κυρ Μάης 06, 2012 5:23 am

chrysaaa


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κι εγώ έχω τόσο θυμό μέσα μου που δεν το αφήνω με τίποτα... μου έχουν δώσει το τηλ ενός καλού δικηγόρου και αύριο πρωί πρωί θα τον πάρω. Ειλικρινά, αν ταξίδευα μόνη μου δε θα το έκανα θέμα... δεν είμαι τέτοιος άνθρωπος να τρέχω εύκολα στα δικαστήρια, αλλά για την ταλαιπωρία που πέρασε το αγοράκι μου θα τους ξεφτιλίσω... μέχρι και στα κανάλια θα τους πάω!
Το ηθικό δίδαγμα είναι να μην εμπιστεύεστε κανέναν και να τηλεφωνείτε πάντα για επιβεβαίωση την προηγούμενη μέρα!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις