Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
13 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 13 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40, 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 39 από 41]

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:Καλώς το Ευάκι!! έλα κόπιασε να πιουμε το καφεδάκι μας παρέα! κι εδώ ήλιο έχει αλλα δν έχει ζέστη!!ειναι καλυτερα όμως απο χθες, γιατί χθες φυσούσε κιόλας!Σήμερα ειναι χαλαρα!!

Σήμερα ειναι και αργία εδώ επειδη γιορτάζει ο πολιούχος μας ο Αγ.Αχίλλειος και δν έχουν σχολείο τα μικρά, και μου έχουν έρθει πρωί πρωί, γι αυτό χάνομαι!! Cool έκανα και κάτι καθαριότητες που έχουμε και ψόφισα..και ειναι ακόμη 10!! πως θα βγει πάλι το 8ωρο ούτε που ξέρω!!!


Υπομονή Έλλη μου!αυτά τα μικρά καλέ στον ύπνο τους το βλέπανε το ιντερνετ καφέ? Razz

loulou_29

loulou_29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil γιαννα μου κουραγιο με τους χαζους που εχεις μπλεξει.μα να μην σεβονται τιποτα και αυτοι βρε παιδι μου....ελεος Mad

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:Η ΦΑΣΑΡΙΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕ.Η ΜΙΚΡΗ ΞΥΠΝΗΣΕ. Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #36 - Σελίδα 39 679259 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #36 - Σελίδα 39 679259 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #36 - Σελίδα 39 679259 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #36 - Σελίδα 39 679259 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #36 - Σελίδα 39 679259

Πραγματικά θαυμάζω την υπομονή σου!!!θα ήμουν μάλλον πολύ κακιά γειτόνισσα αν ειχα τέτοιους γείτονες!! Ε τι στο καλο φτιάχνουν και πήρε τόσο καιρό πια???? με έχουν συγχίσει απίστευτα αυτοι οι γειτονες σου ειληκρινά!!! Mad Mad Mad

Ευάκι έτσι είναι...ούτε στον ύπνο τους να το βλέπουν Laughing Laughing Laughing Laughing κάθε φορά τα ίδια! Αλλα δν με πειράζει, έχω να ασχολούμαι με κάτι!! Wink Wink

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:και πολύ καλά κάνεις Θοδώρα μου!!! εμείς ευτυχώς έχουμε τον πεθερό μου που φτιάχνει τον μπαχτσέ μας αλλά πρέπει σιγά σιγά να μπουμε κι εμείς στο τριπάκι να μάθουμε γιατί δν θα ειναι και για πάντα ο άνθρωπος!! έχουμε απ¨ολα τα εποχιακα!!! πριν μια βδομάδα τα βάλαμε!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #36 - Σελίδα 39 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #36 - Σελίδα 39 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #36 - Σελίδα 39 328109

Μαιρη μου επειδη εδώ ειναι πολιούχος όπως είπα, μου φαίνεται πολύ συνηθισμένο να τον ακούω αυτόν τον άγιο που πραγματικά μου έκανε εντύπωση που δν τον είχες ξαναακούσει!! Shocked

αν κ θεολόγος Βοήθεια μας κιόλας δεν τον είχα ξανακούσει τι να κάνουμε τώρα..όσο ζεις μαθαίνεις!

Γιάννα δε τους έχεις κάνει κάποια σύσταση ότι έχεις μωρό κ δε μπορεί τους έντονους ήχους?

dimitrav

dimitrav
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε?Μωρέ δεν σας προλαβαίνω πολύ μπλα-μπλα βρε παιδί μου!!!τα μάτια μου πόνεσαν!!Έχω αρκετά τρεξιματάκια κ δεν πολύ είμαι σπίτι για να μπω...Πάλι καλά η μπουμπου κ το Μαρινάκι έχουν τις λίστες κ βλέπω τι γίνετε!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #36 - Σελίδα 39 417472

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Mαιρη δν νομίζω ότι θα βοηθήσει αυτό, γιατί αν έχουν να καρφώσουν ή να χρησιμοποιήσουν τρυπάνι, η να χαλάσουν κάτι, πως να το κάνουν αθόρυβα?? ...απλά έπρεπε να φροντίσουν να τελειώνουν κάποια στιγμή!!!! αλλά εδώ τρυπίσαν το πάτωμα στο πατάρι του άλλου σπιτιού.. τι να λέμε τώρα!!! Mad

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γιάννα τι να πω!κουράγιο!οι άνθρωποι δεν παίζονται...απλά πιστεύω ότι κ να τους κάνεις παρατήρηση θα σου πουν ότι δεν είναι ώρα κοινής ησυχίας.. Rolling Eyes

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
dimitrav έγραψε:Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε?Μωρέ δεν σας προλαβαίνω πολύ μπλα-μπλα βρε παιδί μου!!!τα μάτια μου πόνεσαν!!Έχω αρκετά τρεξιματάκια κ δεν πολύ είμαι σπίτι για να μπω...Πάλι καλά η μπουμπου κ το Μαρινάκι έχουν τις λίστες κ βλέπω τι γίνετε!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #36 - Σελίδα 39 417472

καλώς την Δήμητρα!!!! άντε δυο μέρες σου έμειναν κι εσένα για να αρχίσεις να μετράς καθυστέρηση!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #36 - Σελίδα 39 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #36 - Σελίδα 39 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #36 - Σελίδα 39 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #36 - Σελίδα 39 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #36 - Σελίδα 39 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #36 - Σελίδα 39 328109 στο εύχομαι!!!

πως πάει η δουλειά?? ολα καλά?

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:Mαιρη δν νομίζω ότι θα βοηθήσει αυτό, γιατί αν έχουν να καρφώσουν ή να χρησιμοποιήσουν τρυπάνι, η να χαλάσουν κάτι, πως να το κάνουν αθόρυβα?? ...απλά έπρεπε να φροντίσουν να τελειώνουν κάποια στιγμή!!!! αλλά εδώ τρυπίσαν το πάτωμα στο πατάρι του άλλου σπιτιού.. τι να λέμε τώρα!!! Mad

καλά ναι κιόλας δε μπορείς να τα κάνεις αθόρυβα από αυτά που γράφεται του γιοφυριού της Άρτας έχει καταντήσει αυτό το διαμέρισμα! Υπομονή Γιάννα υπομονή κ εσύ Έλλη με τα πιτσιρίκια! Να σου ζήσει κιόλας κ το ανιψάκι ξέχασα να σου το γράψω χτες!! Smile Smile

loulou_29

loulou_29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
dimitrav έγραψε:Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε?Μωρέ δεν σας προλαβαίνω πολύ μπλα-μπλα βρε παιδί μου!!!τα μάτια μου πόνεσαν!!Έχω αρκετά τρεξιματάκια κ δεν πολύ είμαι σπίτι για να μπω...Πάλι καλά η μπουμπου κ το Μαρινάκι έχουν τις λίστες κ βλέπω τι γίνετε!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #36 - Σελίδα 39 417472

καλη σου μερα και σενα δημητρουλι!!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #36 - Σελίδα 39 417472

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δήμητρα καλημέρα!


Θεοδώρα που θες να τις μεταφυτέψεις τις ντοματιές?σε γλάστρα?

dimitrav

dimitrav
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
boubou έγραψε:
dimitrav έγραψε:Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε?Μωρέ δεν σας προλαβαίνω πολύ μπλα-μπλα βρε παιδί μου!!!τα μάτια μου πόνεσαν!!Έχω αρκετά τρεξιματάκια κ δεν πολύ είμαι σπίτι για να μπω...Πάλι καλά η μπουμπου κ το Μαρινάκι έχουν τις λίστες κ βλέπω τι γίνετε!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #36 - Σελίδα 39 417472

καλώς την Δήμητρα!!!! άντε δυο μέρες σου έμειναν κι εσένα για να αρχίσεις να μετράς καθυστέρηση!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #36 - Σελίδα 39 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #36 - Σελίδα 39 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #36 - Σελίδα 39 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #36 - Σελίδα 39 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #36 - Σελίδα 39 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #36 - Σελίδα 39 328109 στο εύχομαι!!!

πως πάει η δουλειά?? ολα καλά?
αχ δεν πολύ ελπίζω έκανα ένα τεστάκι σήμερα το πρωί κ βγήκε αρνητικό...άρα λέω πάει κ αυτος ο μήνας!! Sad δουλειά παρασκευοσαββατοκύριακο πήγα κ γυρνούσα πτώμα..τώρα δεν ξέρω αν ξαναπάω...θα σ πω γιατί,είχα πάει στη θέση μιας γυναίκας της οποίας την προηγούμενη κυριακή σκοτώθηκε ο γιός της...άσε πολύ στεναχωρέθηκα κ μέχρι να ηρεμήσει πάω εγώ θα δούμε πότε θα ξαναπάω κ θα αρχίσω κ σε καφε να ξαναπηγαίνω για 2-3 μεροκάματα...ουφ κουράστηκα...

dimitrav

dimitrav
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[/quote]

καλη σου μερα και σενα δημητρουλι!!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #36 - Σελίδα 39 417472 [/quote]καλημέρα loulou μου!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #36 - Σελίδα 39 379767 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #36 - Σελίδα 39 334590

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αχ δε μπορώωωω πάλι αναγούλα με έπιασε κ έχω κ κάτι νύστες καλά η νύστα είναι ότι ξύπνησα πρωί κ απότομα. Η αναγούλα όμως?? τι?? κ δε βγαίνει κ τπτ να ηρεμήσω μόνο αναγούλα φφφφφφ

loulou_29

loulou_29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ναι ευακι μου για αρχη λεω να τις βαλω σε γλαστρες για να δω αν θα πιασουν.... και εαν πανε καλα του χρονου θα τις βαλω στον κηπο Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #36 - Σελίδα 39 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #36 - Σελίδα 39 328109

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαιρουλα μου σε ευχαριστώ!!! ... αχ βλέπω να μαθαίνουμε πολλά ευχάριστα αυτό το μήνα Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #36 - Σελίδα 39 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #36 - Σελίδα 39 328109

Δημητρούλα όταν δν το περιμένεις, είναι ακόμη καλύτερο όμως Wink Wink πολύ λυπάμαι για την γυναίκα που αντικατάστησες!! No

κορίτσια με παρηγόρησε πολύ ο μπεμπουλης μας, γιατί όπως ξέρετε πριν μια βδομάδα πέθανε η γιαγιά μου...και ο μπεμπάκος με έκανε να νιώσω την αξία της ζωής... τον κύκλο που γίνεται, που χάνεται κάποιος, αλλά έρχεται κάποιος άλλος να πάρει την θέση του(στη ζωή , γιατί στην καρδιά μας έχουμε πάντα αυτους που αγάπαμε και χάσαμε και δν τους αντικαθιστά κάνεις!).. μια νέα ψυχούλα!! I love you I love you I love you I love you

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημέρα κορίτσια!τι κάνετε;;εμείς έχουμε λίγη ψιχρούλα σήμερα αλλά πολύ ήλιο!!
Μαίρη ακόμα οι αναγούλες;;μμμ.....ύποπτο ύποπτο...

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:

κορίτσια με παρηγόρησε πολύ ο μπεμπουλης μας, γιατί όπως ξέρετε πριν μια βδομάδα πέθανε η γιαγιά μου...και ο μπεμπάκος με έκανε να νιώσω την αξία της ζωής... τον κύκλο που γίνεται, που χάνεται κάποιος, αλλά έρχεται κάποιος άλλος να πάρει την θέση του(στη ζωή , γιατί στην καρδιά μας έχουμε πάντα αυτους που αγάπαμε και χάσαμε και δν τους αντικαθιστά κάνεις!).. μια νέα ψυχούλα!! I love you I love you I love you I love you


πολύ σωστά τα λες! Very Happy

loulou_29

loulou_29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
boubou έγραψε:Μαιρουλα μου σε ευχαριστώ!!! ... αχ βλέπω να μαθαίνουμε πολλά ευχάριστα αυτό το μήνα Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #36 - Σελίδα 39 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #36 - Σελίδα 39 328109

Δημητρούλα όταν δν το περιμένεις, είναι ακόμη καλύτερο όμως Wink Wink πολύ λυπάμαι για την γυναίκα που αντικατάστησες!! No

κορίτσια με παρηγόρησε πολύ ο μπεμπουλης μας, γιατί όπως ξέρετε πριν μια βδομάδα πέθανε η γιαγιά μου...και ο μπεμπάκος με έκανε να νιώσω την αξία της ζωής... τον κύκλο που γίνεται, που χάνεται κάποιος, αλλά έρχεται κάποιος άλλος να πάρει την θέση του(στη ζωή , γιατί στην καρδιά μας έχουμε πάντα αυτους που αγάπαμε και χάσαμε και δν τους αντικαθιστά κάνεις!).. μια νέα ψυχούλα!! I love you I love you I love you I love you

ελλουκο μου δυστυχως ή ευτυχως ετσι ειναι η ζωη μας Crying or Very sad και εμεις το βιωσαμε αυτο προσφατα και μπορω να πω οτι εν μερη εχει απαλυνει τον πονο μας,οχι βεβαια οτι εχει ξεχαστει...

loulou_29

loulou_29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
eirini7 έγραψε:καλημέρα κορίτσια!τι κάνετε;;εμείς έχουμε λίγη ψιχρούλα σήμερα αλλά πολύ ήλιο!!
Μαίρη ακόμα οι αναγούλες;;μμμ.....ύποπτο ύποπτο...

καλημερουδιαααα Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #36 - Σελίδα 39 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #36 - Σελίδα 39 328109

loulou_29

loulou_29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
maryz-iraklio kritis έγραψε:Αχ δε μπορώωωω πάλι αναγούλα με έπιασε κ έχω κ κάτι νύστες καλά η νύστα είναι ότι ξύπνησα πρωί κ απότομα. Η αναγούλα όμως?? τι?? κ δε βγαίνει κ τπτ να ηρεμήσω μόνο αναγούλα φφφφφφ

μαιρουλι λες να εχει γινει το θαυματακι?????αντε να περασουν οι μερες να μας ανακοινωσεις τα ευχαριστα!!!!! Wink

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
α να δούμε το τέλος της βδομάδας πλησιάζει οπότε...καλημέρα Ειρήνη!! έτσι είναι η ζωή κάνει κύκλους..

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ελλη μου έχω συγγενείς στη Λάρισα και πάντα ξέρω πότε γιορτάζει ο Αγιος Αχιλλειος.όσοι μένουν Αθήνα έχουν έρθει από χτες Λαρισα..λες να ξέρεις το θείο μου;;;

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα σε ολες τις επιδοξες μανουλες[και στις ηδη μανουλες]εγω κοριτσια εχω πονο σαν να μου ρθει περιοδος]αλλα ειναι πολυ νωρις ακομα...εμενα τα σημαδια ξεκιναν την μερα που μου ρχεται η την προηγουμενη το βραδυ........λετε να μου ρθει πιο νωρις....ας το καλο δεν ξερω..........τι κανετε εσεις.....?

loulou_29

loulou_29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα αρτεμακι!!!!!χαλαρωσε και οι επομενες μερες θα δειξουν τι εχει γινει(ευχομαι να ειναι το σπορακι που τρυπωνει γιαυτο κ να εχεις τα πονακια) Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #36 - Σελίδα 39 417472

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 39 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40, 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις