Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
10 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 10 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

1Σημαντικό! αμα δεν υπαρχει νονος Πεμ Μάης 17, 2012 5:35 am

blackfield

blackfield
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ηθελα να σας ρωτησω αμα δεν εχετε κανεναν μα κανεναν που να θελει να γινει νονος-νονα τι γινεται?εγω την κορη μου την βαφτισα αναγκαστικα 20 μηνων γιατι δεν εχουμε φιλικο κυκλο,ουτε συγγενικο κ με τα χιλια παρακαλια εγινε νονα μια γνωστη μου που εννοειται βλεπει το παιδι 1 φορα το χρονο.η βαπτιση μαρτυρικη γιατι ηταν μεγαλη τα καταλαβαινε ολα κ εσκασε στο κλαμα! Sad .τωρα με το καλο που θα ερθει το 2ο τι θα κανω?θελω να το βαφτισω γρηγορα μην περασω τα ιδια.αλλα ξερω απο τωρα οτι νονος δεν προκειται να βρεθει.γινεται να γινει νονος ο μπαμπας του μωρου η εγω?η καποιος νεοκορος απο την εκκλησια?

2Σημαντικό! Απ: αμα δεν υπαρχει νονος Πεμ Μάης 17, 2012 5:43 am

antonia32

antonia32
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
οι ιδιοι οι γονεις δε μπορουν να γινουν. δεν εχετε καποια ξαδελφη η καποιον αλλο συγγενη που να θελει να γινει νονος. η τα αδελφια σας. και αν καποιοι ειναι διστακτικοι για το οικονομικο μπορειτε απο τη στιγμη που λετε να γινετε οι ιδιοι νονοι να τους πειτε οτι θα αναλαβετε εσεις τα εξοδα. ουσιαστικα για να βαφτιστει ενα παιδι δεν χρειαζονται ουτε ακριβα ρουχα ουτε τιποτα τετοιο. ενας σταυρος ειναι που χρειαζεται απαραιτητα. με το καλο παντως!

http://stardustwork.blogspot.com

3Σημαντικό! Απ: αμα δεν υπαρχει νονος Πεμ Μάης 17, 2012 5:50 am

blackfield

blackfield
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
οχι ΚΑΝΕΙΣ δεν υπαρχει.δεν ειναι τοσο τα εξοδα οσο το οτι ειμαστε χωρις καθολου κυκλο.εγω ,ο αντρας μου, η κορη μας,η πεθερα κ η κουνιαδα μου (ασχολιαστες).ουτε φιλες εχω ,απο τοτε που γεννησα την κοπανησαν με ελαφρα καθοτι ελευθερες κι ωραιες,το ιδιο κ οι φιλοι του αντρα μου.αυτο ηθελα να ρωτησω βασικα!αμα δεν μπορεις με κανεναν τροπο να βρεις νονο το παιδι μενει αβαπτιστο?

4Σημαντικό! Απ: αμα δεν υπαρχει νονος Πεμ Μάης 17, 2012 5:51 am

antonia32

antonia32
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ναι για την πεθερα και την κουνιαδα σου θυμαμαι! ρωτα στην εκκλησια αν υπαρχει καποιος που να θελει να βαφτισει το παιδακι σας. καποιος απο το εκκλησιασμα. αληθεια που ειστε;

http://stardustwork.blogspot.com

5Σημαντικό! Απ: αμα δεν υπαρχει νονος Πεμ Μάης 17, 2012 5:55 am

blackfield

blackfield
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
αθηνα ειμαστε!λεω κατσε να γεννηθει με το καλο πρωτα τι σκεφτεσαι απο τωρα,αλλα με τρωει λιγο γιατι δεν εχουμε κανεναν.γκαντεμια!

6Σημαντικό! Απ: αμα δεν υπαρχει νονος Πεμ Μάης 17, 2012 5:57 am

antonia32

antonia32
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μην αγχωνεσαι λυση θα βρεθει! ρωτα στην ενορια για αρχη! γερο να ειναι το παιδακι και ολα θα γινουν!! αμα δεν υπαρχει νονος 417472

http://stardustwork.blogspot.com

7Σημαντικό! Απ: αμα δεν υπαρχει νονος Πεμ Μάης 17, 2012 7:00 am

supermom

supermom
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλά βρε κορίτσι μου...εσύ σε όλη σου τη ζωή, πριν να παντρευτείς κ γίνεις μαμά δεν είχες φίλες; Δεν έμεινε καμία; Μήπως είναι καιρός να αρχίσεις να κάνεις κανένα τηλέφωνο, κάτι; Όχι για να βρεις νονό, όχι επί τούτου...απλά αυτό που λες ότι στην ζωή σου υπάρχουν 4 άνθρωποι εκ των οποίων οι 2 σου κάνουν τη ζωή δύσκολη, δεν ξέρω το βρίσκω κάπως...ανθυγιεινό, μη φυσιολογικό, στενάχωρο; Εγώ στην θέση σου θα ξαναπλησίαζα τις φίλες μου κ θα έκοβα διαθέσεις. Ξαναλέω, όχι για να βρω νονό. Δημιούργησε πρώτα ένα μικρο κύκλο κ μετά όλα θα γίνουν πιο εύκολα...

8Σημαντικό! Απ: αμα δεν υπαρχει νονος Πεμ Μάης 17, 2012 7:09 am

xrysaki!

xrysaki!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
σε ποια περιοχη βρισκεσαι;βαλε την κουνιαδα σου εστω..

9Σημαντικό! Απ: αμα δεν υπαρχει νονος Πεμ Μάης 17, 2012 7:16 am

faiy


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
τι να πω κοριτσι μου??? ειναι πολυ στεναχωρο να μην εστω μια φιλη.Το αλλο σου παιδακι δεν το πας πουθενα με κοσμο να κανεις καποια γνωριμια? παιδικη χαρα, παιδοτοπο.... καπου..... και εγω απο τοτε που παντρευτηκα και εφυγα απο την περιοχη που εμενα δεν ειχα φιλες εκτος της κολλητης μου απο το σχολειο που ειναι και νονα της μεγαλης μου και δεν νομιζω να υπαρχει καλυτερη νονα!!!!! ειναι φοβερη,τελεια λατρευει την κορη μου και η κορη μου επισης! Αν θελεις πες μου σε μυνημα που μενεις εγω ειμαι νοτια προαστια θα χαρω να σε γνωρισω και ισως σε βοηθησω με το μωρακι που περιμενεις!!!! με το καλο να ερθει το νινι σου και μην αγχονεσαι κατι θα γινει!!!!αμα ειμαστε κοντα θα προσπαθησω να πεισω τον αντρα μου να στο βαφτησω εγω εχω αλλη μια βαφτιστηρα που ειναι 11 χρονων και ειναι η τριτη μου κορη. Για μενα δεν εχουν σημασια τα δωρα αλλα η επικοινωνια που εχει η νονα η ο νονος με το παιδι γιατι ειναι πολυ ιερο να γινεις νονα η νονος θα περιμενω μυνημα σου

10Σημαντικό! Απ: αμα δεν υπαρχει νονος Πεμ Μάης 17, 2012 7:55 am

blackfield

blackfield
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ευχαριστω πολυ κοριτσια.η αληθεια ειναι πως οταν εγω εκανα την κορη μου,οι φιλες μου ακομα ''γκομενιζαν'',διασκεδαζαν κ απομακρυνθηκαν γιατι καταλαβαν οτι εγω δυστυχως δε θα μπορω να τις ακολουθω πλεον σε εργενικες διακοπες,κλαμπακια κ γκομενιασματα.κι αποτι ξερω καμια τους δεν παντρευτηκε ακομα κ συνεχιζουν την ιδια ζωη.οι φιλοι του αντρα μου η μενουν μακρια η ειναι εργενηδες κ δεν γουσταρουν.ειναι καθαρο θεμα γκαντεμιας πιστευω!!την κορη μου την παω σε παρκα κ τετοια ανταλασω κουβεντες με αλλες μαμαδες αλλα ως εκει!τι να τους πω?θελετε να γινουμε φιλες? Embarassed
ευχομαι να γεννηθει γερο παν απ ολα κ βλεπουμε!σας ευχαριστω πολυ ολες!

11Σημαντικό! Απ: αμα δεν υπαρχει νονος Πεμ Μάης 17, 2012 7:57 am

blackfield

blackfield
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
faiy έγραψε:τι να πω κοριτσι μου??? ειναι πολυ στεναχωρο να μην εστω μια φιλη.Το αλλο σου παιδακι δεν το πας πουθενα με κοσμο να κανεις καποια γνωριμια? παιδικη χαρα, παιδοτοπο.... καπου..... και εγω απο τοτε που παντρευτηκα και εφυγα απο την περιοχη που εμενα δεν ειχα φιλες εκτος της κολλητης μου απο το σχολειο που ειναι και νονα της μεγαλης μου και δεν νομιζω να υπαρχει καλυτερη νονα!!!!! ειναι φοβερη,τελεια λατρευει την κορη μου και η κορη μου επισης! Αν θελεις πες μου σε μυνημα που μενεις εγω ειμαι νοτια προαστια θα χαρω να σε γνωρισω και ισως σε βοηθησω με το μωρακι που περιμενεις!!!! με το καλο να ερθει το νινι σου και μην αγχονεσαι κατι θα γινει!!!!αμα ειμαστε κοντα θα προσπαθησω να πεισω τον αντρα μου να στο βαφτησω εγω εχω αλλη μια βαφτιστηρα που ειναι 11 χρονων και ειναι η τριτη μου κορη. Για μενα δεν εχουν σημασια τα δωρα αλλα η επικοινωνια που εχει η νονα η ο νονος με το παιδι γιατι ειναι πολυ ιερο να γινεις νονα η νονος θα περιμενω μυνημα σου



τα δωρα ειναι το λιγοτερο!η αγαπη μετραει κ μονο!!

12Σημαντικό! Απ: αμα δεν υπαρχει νονος Πεμ Μάης 17, 2012 8:01 am

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αυριο αποτι εχω ακουσει θα γινει καποια συναντηση στην Αθηνα.Γτ δν πας να ανοιξεις λιγο τον κυκλο σου κι να βρεις φιλους κυριως για τις κορες σου!

Αν ημασταν κοντα κ μπορουσαμε να εχουμε επαφες θα την βαφτιζα κι γω!

13Σημαντικό! Απ: αμα δεν υπαρχει νονος Πεμ Μάης 17, 2012 8:04 am

antonia32

antonia32
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
blackfield έγραψε:ευχαριστω πολυ κοριτσια.η αληθεια ειναι πως οταν εγω εκανα την κορη μου,οι φιλες μου ακομα ''γκομενιζαν'',διασκεδαζαν κ απομακρυνθηκαν γιατι καταλαβαν οτι εγω δυστυχως δε θα μπορω να τις ακολουθω πλεον σε εργενικες διακοπες,κλαμπακια κ γκομενιασματα.κι αποτι ξερω καμια τους δεν παντρευτηκε ακομα κ συνεχιζουν την ιδια ζωη.οι φιλοι του αντρα μου η μενουν μακρια η ειναι εργενηδες κ δεν γουσταρουν.ειναι καθαρο θεμα γκαντεμιας πιστευω!!την κορη μου την παω σε παρκα κ τετοια ανταλασω κουβεντες με αλλες μαμαδες αλλα ως εκει!τι να τους πω?θελετε να γινουμε φιλες? Embarassed
ευχομαι να γεννηθει γερο παν απ ολα κ βλεπουμε!σας ευχαριστω πολυ ολες!

και εμενα ολες μου οι φιλες εργενισσες και μια χαρα παμε για καφε κ βολτες με το γιο μου και ολα οκ! εργενικες διακοπες βεβαια κλπ κομμενα αλλα χαλαλι του. που στην αθηνα εισαι;;

http://stardustwork.blogspot.com

14Σημαντικό! Απ: αμα δεν υπαρχει νονος Πεμ Μάης 17, 2012 8:06 am

Νενεν

Νενεν
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Σε καποιες εκκλησιες παιδακια που ειναι για να βαφτιστουν και δεν εχουν νονο τα ακουμπαν στο εικονισμα του αγιου και ανθρωποι που ειναι εκει για να βαφτισουν τα παιρνουν και γινεται η κουμπαρια. Ξερω σιγουρα οτι αυτο γινεται Δεκαπενταυγουστο στην Παναγια στην Τηνο. Ρωτα στην ενορια σου, σιγουρα θα ξερουν να σου πουν. Ειναι βεβαια και ρισκο να βαζεις ετσι εναν ανθρωπο στη ζωη του παιδιου σου... Παντως οπως σου ειπε και καποια αλλη κοπελα, ρωτα καποιον ιερεα, μπορει να σου προτεινει αυτος καποιο ατομο ή να το βαφτισει ο ιδιος

15Σημαντικό! Απ: αμα δεν υπαρχει νονος Πεμ Μάης 17, 2012 8:16 am

blackfield

blackfield
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Νενεν έγραψε:Σε καποιες εκκλησιες παιδακια που ειναι για να βαφτιστουν και δεν εχουν νονο τα ακουμπαν στο εικονισμα του αγιου και ανθρωποι που ειναι εκει για να βαφτισουν τα παιρνουν και γινεται η κουμπαρια. Ξερω σιγουρα οτι αυτο γινεται Δεκαπενταυγουστο στην Παναγια στην Τηνο. Ρωτα στην ενορια σου, σιγουρα θα ξερουν να σου πουν. Ειναι βεβαια και ρισκο να βαζεις ετσι εναν ανθρωπο στη ζωη του παιδιου σου... Παντως οπως σου ειπε και καποια αλλη κοπελα, ρωτα καποιον ιερεα, μπορει να σου προτεινει αυτος καποιο ατομο ή να το βαφτισει ο ιδιος


θα το ψαξω οκ!!

16Σημαντικό! Απ: αμα δεν υπαρχει νονος Πεμ Μάης 17, 2012 8:35 am

mpempaki


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
yπάρχουν πολλοί άνθρωποι που ψάχνουν να βαπτίσουν παιδάκι, πολλοί απευθύνονται στην ενορία τους,εαν πας εκεί,πες τους να σε έχουν υπόψιν τους οτι ψάχνεις για νονό.επίσης, διαβάζοντας μια μέρα μεγάλη εφημερίδα αγγελιών, είδα αγγελία από μια κυρία που έψαχνε να βαφτίσει παιδάκι επειδή ήταν μόνη της και χωρίς παιδιά.κοίταξέ το και εκεί, ποτέ δεν ξέρεις.

17Σημαντικό! Απ: αμα δεν υπαρχει νονος Πεμ Μάης 17, 2012 9:15 am

xrysaki!

xrysaki!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
πραγματικα ειναι πολυ στεναχωρο ολο αυτο..αν θελεις κατι μια παρεα να βγεις μια βολτα κ δεν βρεις νονο στειλε μου πμ.

18Σημαντικό! Απ: αμα δεν υπαρχει νονος Πεμ Μάης 17, 2012 11:20 am

goldangel1990

goldangel1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσάκι μου να μην ανυσηχείς,το παιδάκι σου να είναι καλα και ο θεος θα σου στείλει και νονό ή νονα!να σκέφτεσε θετικά και να μην ανησυχεις! Very Happy

19Σημαντικό! Απ: αμα δεν υπαρχει νονος Πεμ Μάης 17, 2012 9:26 pm

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κι εγω θελω να βαπτισω ενα μωρακι αλλα δυστυχως ειμαι ανεργη και δεν μπορω

20Σημαντικό! Απ: αμα δεν υπαρχει νονος Πεμ Μάης 17, 2012 11:21 pm

μπεμπινι 1

μπεμπινι 1
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αμα δεν υπαρχει νονος 215994



Έχει επεξεργασθεί από τον/την μπεμπινι 1 στις Παρ Μάης 25, 2012 8:19 am, 1 φορά

21Σημαντικό! Απ: αμα δεν υπαρχει νονος Τρι Μάης 22, 2012 2:17 pm

sonia1994

sonia1994
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
& εγω ψαχνω παιδακι να βαφτισω αλλα δεν μπορω λογω οικονομικης στενοτητας Sad

http://www.pet2pet.gr/

22Σημαντικό! Απ: αμα δεν υπαρχει νονος Τρι Μάης 22, 2012 9:42 pm

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΒΑΦΤΙΖΕΤΕ 03/06 ΚΑΙ ΝΟΝΕΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ 3 ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΕΓΚΥΩΝ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ, Smile ΘΑ ΣΟΥ ΕΛΕΓΑ ΚΑΠΟΙΟΝ ΞΑΔΕΡΦΟ.ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ.

23Σημαντικό! Απ: αμα δεν υπαρχει νονος Τετ Μάης 23, 2012 3:09 am

tullo.cr


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
blackfield έγραψε:ηθελα να σας ρωτησω αμα δεν εχετε κανεναν μα κανεναν που να θελει να γινει νονος-νονα τι γινεται?εγω την κορη μου την βαφτισα αναγκαστικα 20 μηνων γιατι δεν εχουμε φιλικο κυκλο,ουτε συγγενικο κ με τα χιλια παρακαλια εγινε νονα μια γνωστη μου που εννοειται βλεπει το παιδι 1 φορα το χρονο.η βαπτιση μαρτυρικη γιατι ηταν μεγαλη τα καταλαβαινε ολα κ εσκασε στο κλαμα! Sad .τωρα με το καλο που θα ερθει το 2ο τι θα κανω?θελω να το βαφτισω γρηγορα μην περασω τα ιδια.αλλα ξερω απο τωρα οτι νονος δεν προκειται να βρεθει.γινεται να γινει νονος ο μπαμπας του μωρου η εγω?η καποιος νεοκορος απο την εκκλησια?

Σου εχω μια καλη ιδέα! Στη Σύμη βάζουν για νονό τον Αρχάγγελο Μιχαήλ!...ναι τον ίδιο τον άγιο!
Παντως πραγματικά μην στεναχωριέσαι για το συγκεκριμένο θέμα...!είμαι σίγουρη οτι θα βρεις!!
Πως θα το ονομασετε το κουκλακι σας???

24Σημαντικό! Απ: αμα δεν υπαρχει νονος Τετ Μάης 23, 2012 3:54 am

Lida R

Lida R
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
να στο βαφτισει μια κοπελα απο το εδω μεσα!!!!!απο το φορουμ..!!!!πως δεν εχεις φιλες???!!!!εμεις εδω τί είμαστε????σε ποιες λες τον πονο σου και τα προβλιματα σου????ποιος ειναι διπλα σου και σε συμβουλευει?????ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ????!!!!ΟΠΟΤΕ????

25Σημαντικό! Απ: αμα δεν υπαρχει νονος Τετ Μάης 23, 2012 4:07 am

tullo.cr


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Lida R έγραψε:να στο βαφτισει μια κοπελα απο το εδω μεσα!!!!!απο το φορουμ..!!!!πως δεν εχεις φιλες???!!!!εμεις εδω τί είμαστε????σε ποιες λες τον πονο σου και τα προβλιματα σου????ποιος ειναι διπλα σου και σε συμβουλευει?????ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ????!!!!ΟΠΟΤΕ????

Σωστήηηηηη!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις