Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
66 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 66 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 4]

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stela έγραψε:
pink2 έγραψε:
athina24 έγραψε:τελικα κανονισαμε εξω απο τα
village?
μαλλον θα ερθω κι εγω,ξερετε αν θα λειτουργει κανονικα το τρενο;
kai egw me treno tha erthw..logika kanonika tha litourgei

κοριτσια το τρενο σταματα Ειρηνη,για οσες ερχεστε απο κεντρο,μετα εχει λεωφορειο για Νερατζιωτισα οπου ειναι το Mall.Επιβεβαιωστε το κιολας παιρνοντας τηλ στον ΗΣΑΠ.
http://www.isap.gr/

mpoumpou


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ελπίζω να καταφέρω να ερθω καθοτι πεταω τη σκουφια μου για βόλτες...

Εχω πήξει στις κούτες λόγω μετακόμισης - αλλά ενα break το χρειάζομαι τα μάλαααααα!

Olivia

Olivia
Admin
Admin
mpoumpou έγραψε:Ελπίζω να καταφέρω να ερθω καθοτι πεταω τη σκουφια μου για βόλτες...

Εχω πήξει στις κούτες λόγω μετακόμισης - αλλά ενα break το χρειάζομαι τα μάλαααααα!

Να έρθεις ρε μπουμπουυυυυυ!! Το Σάββατο θα πηγαίναμε για κόφι και καλά, άτιμο πλάσμα!!! Μου στερείς τον Ηρακλή!!!!!!!!!!! Mad Mad Mad

http://www.eimaimama.gr

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Το mall είναι αυτό το μεγάλο πολυκατάστημα στην Αττική Οδό κορίτσια ή κάνω λάθος?
Αυτή τη μέρα θα είμαι Αθήνα κατα 90% και αυτό το mall που σας λέω εγώ είναι πολύ κοντά!! Τι καλά αν μπορούσα να έρθω!! Θα προσπαθήσω!!! Ισχύει και για τις εγκυούλες έτσι? Η είναι μόνο για τις μαμάδες??

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Olivia έγραψε:
ioannaki έγραψε:
Ολιβιάκι εσύ με την Αθηνούλα θα έρθεις;;;;; Συνάντηση μελών στο Mall την Παρασκευή 9 Ιουλίου! - Σελίδα 2 417472 Συνάντηση μελών στο Mall την Παρασκευή 9 Ιουλίου! - Σελίδα 2 417472 Συνάντηση μελών στο Mall την Παρασκευή 9 Ιουλίου! - Σελίδα 2 417472

Για πάρτη σας, θα τρενάρουμε τις διακοπές στην Χαλκιδική κατά μία μέρα! Μπορώ να λείπω από το τρελοπαρεάκι;; Συνάντηση μελών στο Mall την Παρασκευή 9 Ιουλίου! - Σελίδα 2 379767 Συνάντηση μελών στο Mall την Παρασκευή 9 Ιουλίου! - Σελίδα 2 379767

γεια σου ρε αρχηγε!γουι λαβ γιου!

athina24 έγραψε:ασε που θα χαζεψουν ολοι.....που
θα το εχουν ξαναδει αλλωστε
ενα σωρο <<τρελλες>> με τα παιδια τους
να κανουν βολτες?

ναι αυτι ειναι ενα θεμα Very Happy Very Happy

vasoula έγραψε:Το mall είναι αυτό το μεγάλο πολυκατάστημα στην Αττική Οδό κορίτσια ή κάνω λάθος?
Αυτή τη μέρα θα είμαι Αθήνα κατα 90% και αυτό το mall που σας λέω εγώ είναι πολύ κοντά!! Τι καλά αν μπορούσα να έρθω!! Θα προσπαθήσω!!! Ισχύει και για τις εγκυούλες έτσι? Η είναι μόνο για τις μαμάδες??

ειναι στη Αττικη οδο απο πανω στο σταθμο ΗΣΑΠ Νερατζιωτισα.

κοριτσια μηπως να καταληγαμε και σε ποιο καφε θα κατσουμε?γιατι ολες οι τρελλες μαζι να αποφασιζουμε εκεινη τη στιγμη με μωρα στα χερια λιγο ζορι το βρισκω. Razz

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[

κοριτσια μηπως να καταληγαμε και σε ποιο καφε θα κατσουμε?γιατι ολες οι τρελλες μαζι να αποφασιζουμε εκεινη τη στιγμη με μωρα στα χερια λιγο ζορι το βρισκω. Razz
[/quote]

συμφωνω...διαλεχτε μια καφετερια
να κατσουμε......μπορει καποιοι να αργησουν......

Octarin

Octarin
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Koritsia 8a erxomouna alla ekana dyo apanwtes egxeirhseis teleytaia kai den mporw na milhsw. Thn epomenh fora. Sas filw.

mpali

mpali
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλησπέρα, σας ανακάλυψα την προηγουμενη εβδομαδα και θα θελα πολυ να γινω μελος της γλυκιας παρεουλας σας με το κοριτσακι μου, οποτε λεω να ανυφορησω απο πειραια και να έρθουμε να σας γνωρίσουμε απο κοντα! Συνάντηση μελών στο Mall την Παρασκευή 9 Ιουλίου! - Σελίδα 2 417472
Πολλα φιλια σε όλες τις μανουλες και τα παιδάκια σας

Olivia

Olivia
Admin
Admin
Κορίτσια, δεν έχω ιδέα από τις καφετέριες του Mall... Όσες πηγαίνετε συχνά, διαλέξτε μία που να βολεύει, ώστε να ξέρουν και οι κοπέλες που ίσως αργήσουν λίγο!!

Πάντως το ραντεβού έξω από τα Village θα ισχύει μέχρι τις 6:15 για να προλάβουν οι περισσότερες!!

http://www.eimaimama.gr

mpoumpou


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Olivia έγραψε:
mpoumpou έγραψε:Ελπίζω να καταφέρω να ερθω καθοτι πεταω τη σκουφια μου για βόλτες...

Εχω πήξει στις κούτες λόγω μετακόμισης - αλλά ενα break το χρειάζομαι τα μάλαααααα!

Να έρθεις ρε μπουμπουυυυυυ!! Το Σάββατο θα πηγαίναμε για κόφι και καλά, άτιμο πλάσμα!!! Μου στερείς τον Ηρακλή!!!!!!!!!!! Mad Mad Mad

Το Σάββατο Ολιβιακι μου,εγινε της κούτας το κάγκελοοοοο ...8 ατομα στο σπίτι ...ενας πανικος, οχι οτι τωρα ισιωσαμε αλλα δεν θα πεθανουμε κιόλας...όοοοποτε τακτοποιηθούμε!

pink2


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
οι καφετεριες ειναι σχεδον ιδιες,η μια διπλα στην αλλη και τωρα το καλοκαιρι βγαζουν και τραπεζια εξω,βεβαια αν εχει ζεστη δεν ειναι και ο,τι καλυτερο,οποτε σε οποια εχει λιγο παραπανω χωρο,παμε εκει

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
το εξω δεν ειναι κακη ιδεα!ετσι μπορουν να καπνισουν και οσες μαμαδες καπνιζουν ,ο καιρος μαλλον θα ναι οπως σημερα,αερακι και συννεφιες.τι λετε,το κλεινουμε για εξω? (στα δυσκολα ξαναμπαινουμε μεσα...θα παθουν εγκεφαλικο τα γκαρσονια,δεν θα θελα να μαι στη θεση τους Shocked )

pink2


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
litsakos έγραψε:το εξω δεν ειναι κακη ιδεα!ετσι μπορουν να καπνισουν και οσες μαμαδες καπνιζουν ,ο καιρος μαλλον θα ναι οπως σημερα,αερακι και συννεφιες.τι λετε,το κλεινουμε για εξω? (στα δυσκολα ξαναμπαινουμε μεσα...θα παθουν εγκεφαλικο τα γκαρσονια,δεν θα θελα να μαι στη θεση τους Shocked )
συμφωνω οπωσδηποτε εξω αν ειναι πως σημερα

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
pink2 έγραψε:
litsakos έγραψε:το εξω δεν ειναι κακη ιδεα!ετσι μπορουν να καπνισουν και οσες μαμαδες καπνιζουν ,ο καιρος μαλλον θα ναι οπως σημερα,αερακι και συννεφιες.τι λετε,το κλεινουμε για εξω? (στα δυσκολα ξαναμπαινουμε μεσα...θα παθουν εγκεφαλικο τα γκαρσονια,δεν θα θελα να μαι στη θεση τους Shocked )
συμφωνω οπωσδηποτε εξω αν ειναι πως σημερα

ωραια εγω και εσυ θα τα πουμε εξω!οι αλλες που θα κατσουν?χαχα!ελπιζω να το δουν τα κοριτσια και na μας πουν τι λενε κι αυτες για να μην ψαχνομαστε οι ειμαιμαμαδιτισες στο Mall! Shocked

pink2


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
litsakos έγραψε:
pink2 έγραψε:
litsakos έγραψε:το εξω δεν ειναι κακη ιδεα!ετσι μπορουν να καπνισουν και οσες μαμαδες καπνιζουν ,ο καιρος μαλλον θα ναι οπως σημερα,αερακι και συννεφιες.τι λετε,το κλεινουμε για εξω? (στα δυσκολα ξαναμπαινουμε μεσα...θα παθουν εγκεφαλικο τα γκαρσονια,δεν θα θελα να μαι στη θεση τους Shocked )
συμφωνω οπωσδηποτε εξω αν ειναι πως σημερα

ωραια εγω και εσυ θα τα πουμε εξω!οι αλλες που θα κατσουν?χαχα!ελπιζω να το δουν τα κοριτσια και na μας πουν τι λενε κι αυτες για να μην ψαχνομαστε οι ειμαιμαμαδιτισες στο Mall! Shocked
θα το δουν,ετσι κι αλλιως στα βιλατζ θα συγκεντρωθουμε αρχικα και ωστοσο οσες φτασουν πρωτες να ριξουν μια ματια εξω για τραπεζια

Olivia

Olivia
Admin
Admin
Να κουβαλάμε κάτι σαν αναγνωριστικό; Κανένα αρκούδο; Κανένα μπαλόνι;;

http://www.eimaimama.gr

pink2


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Olivia έγραψε:Να κουβαλάμε κάτι σαν αναγνωριστικό; Κανένα αρκούδο; Κανένα μπαλόνι;;
φανταζεσαι οποιες κοπελες ειναι εκει γυρω με μωρα να νομιζουμε οτι ειναι ολες απο το ειμαι μαμα;εγω λεω να εχουμε μια ταμπελιτσα 'η μπαλονι να γραφει ''ειμαι μαμα'',χα χα,ειδες την προταση μας για εξω;

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τελικα ο αντρουλης μου ψηνεται να μας φερει οποτε κατα πασα πιθανοτητα θα ερθουμε και εμεις

nina

nina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
mallon tha ertho kai go me ton antrouli mou
elpizo na nai kai alloi mpampades giati me toses mamades pou tha maste tha varethei na mas akouei!!!!!

Olivia

Olivia
Admin
Admin
Τέλεια!!! Αυξανόμαστε!!!

http://www.eimaimama.gr

46Συνάντηση μελών στο Mall την Παρασκευή 9 Ιουλίου! - Σελίδα 2 Empty isos prolavo... Πεμ Ιουλ 08, 2010 8:08 am

bebe lili

bebe lili
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
[b]

eimai ki ego vp mama...avrio tha ime dipla sto golden hall...thelo na ertho an kai den ksero kamia sas akoma....tha prospathiso na petahto na sas do !!!!!!!

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εννοείται πως είμαι και εγώ μέσα. Ανυπομονώ να σας γνωρίσω.

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αχ τέλεια.... Αντε Μιλουπάκι μαλλον θα σε γνωρίσω τελικά χιχιχιχ!!!! Ρε κοριτσακια να ρωτησω θα ερθουν σιγουρα και ανδρες;; Για να πω και στον δικο μου ανδρουλη αν ειναι.....

Olivia

Olivia
Admin
Admin
Εμένα ο δικός μου δεν θα έρθει, αλλά απ' ότι είδα, θα έρθουν κάποιοι μπαμπάδες!! Very Happy

http://www.eimaimama.gr

ioannaki

ioannaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ούτε ο δικός μου θα έρθει...Δουλεύει!!!Αλλά και να μη δούλευε σιγά που θα τον έπαιρνα... Συνάντηση μελών στο Mall την Παρασκευή 9 Ιουλίου! - Σελίδα 2 328109 Συνάντηση μελών στο Mall την Παρασκευή 9 Ιουλίου! - Σελίδα 2 328109 Συνάντηση μελών στο Mall την Παρασκευή 9 Ιουλίου! - Σελίδα 2 328109
Βέβαια, τώρα που το σκέφτομαι καλά θα ήταν να ερχόταν για να κυνηγάει αυτός την κόρη του κι εγώ να καθίσω με την ησυχία μου να σας δω... Συνάντηση μελών στο Mall την Παρασκευή 9 Ιουλίου! - Σελίδα 2 215994 Συνάντηση μελών στο Mall την Παρασκευή 9 Ιουλίου! - Σελίδα 2 215994 Συνάντηση μελών στο Mall την Παρασκευή 9 Ιουλίου! - Σελίδα 2 215994 Συνάντηση μελών στο Mall την Παρασκευή 9 Ιουλίου! - Σελίδα 2 215994

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις