Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
9 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 9 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

roulitsa14

roulitsa14
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
καλησπέρα μανούλες!!!μόλις χθές αποφασίσαμε να βαφτίσουμε την κορούλα μας τον δεκαπενταύγουστο αφού θα αξιωθεί να έχει το όνομα της Παναγίας το αστεράκι μας!καταλήξαμε ομόφωνα και στο θέμα ''hello kitty'' Very Happy επειδή σκέφτομαστε να τα κάνουμε μόνες μας μήπως γνωρίζετε από που μπορώ να προμηθευτώ προιόντα της γατούλας σε προσιτές τιμές???

faiy


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
γεια σου Ρουλιτσα, με το καλο να βαφτισετε τη μικρουλα σας!!! Εχω τρελα με τη Hello kitty!!! υπαρχει ενα site hello kitty εκει μπορει καται να βρεις. Να πας στη mini raxeysky να της παρεις φορεματακι hello kitty.Εχει φοβερα φορεματακια σε πολυ καλες τιμες και αν τα παρεις τελος ιουλιου που ειναι οι εκπτωσεις θα βρεις σε μιση τιμη. Μπες στο site mini raxevsky και θα τα δεις. Εγω μπενω συνεχεις και τα χαζευω!!! Εχω ψωνιο με τα παιδικα ρουχα, ποσο για τα hello kitty!!!!Tα θελω ολαααα!!!!

antonia32

antonia32
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
με το καλο η βαφτσιη και να χαιρεσαι τη μικρουλα σου!! στο μπλογκ μου στην καρτελα προσφορα βαφτισης θα βρεις πληρες πακετο με παγκακι κιττυ. στα μαρτυρικα εχω το μαρτυρικο και στις παιδικες μπομπο θα βρεις κουτακι με μεταλλικη κιττυ. η μεταλλικη κιττυ μπορει να γινει και μπρελοκ και οι καλεσμενοι σας να εχουν ενα ενθυμιο χρησιμο απο τη βαφτιση σας. μπορουμε επισης να φτιαξουμε καμβαδακια κιττυ σαν αυτα που εχω με τον πειρατη. αν θες στειλε μου και ενα μειλ να σου στειλω υλικα κιττυ με τιμες για σκετο υλικο και δεμενη μπομπο. εχω καρτοστικ κιττυ και νερομπαλιτσες μικρες με κιττυ να στα στειλω σε μειλ. ελπιζω να βοηθησα λιγο!

http://stardustwork.blogspot.com

bell

bell
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Στα JAMBO ίσως;

roulitsa14

roulitsa14
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
bell έγραψε:Στα JAMBO ίσως;
koritsia sas euxaristw polu gia to endiaferon sas!!!ontws ta forematakia hello kitty einai glyka!!!antonia mou mporeis na mou steileis mail?

roulitsa14

roulitsa14
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
koritsia sas euxaristw polu gia to endiaferon sas!!!ontws ta forematakia hello kitty einai glyka!!!antonia mou mporeis na mou steileis mail?episis polu omorfa ta martyrika mipws tha mporousame anti gia xantra na valoume matoxantro?

antonia32

antonia32
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εννοειται. θα βαλουμε ροζ ματοχαντρο και ροζ σταυρο. και αν θες μπορουμε να τα κανουμε και μισα με ροζ κορδονι και μισα με λευκο. στειλε μου στο μειλ μου ενα μηνυμα να δω το μειλ σου και μεχρι τη δευτερα θα σου εχω στειλει και οτι διακοσμητικο εχω για μπομπονιερα. επισης για το στολισμο μπορουμε να τον κανουμε με φιγουρες κιττυ. στειλε μειλ με προτιμησεις σε χρωματα και κοστος και θα τα πουμε απο εκει αναλυτικα. σε ευχαριστω πολυ για το χρονο οσυ!

http://stardustwork.blogspot.com

momirene


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kaι εδω θα βρεις Hello Kitty σε απιστευτες τιμες
http://www.pink-blue.gr/search.php?orderby=position&orderway=desc&search_query=Hello+Kitty

roulitsa14

roulitsa14
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
se euxaristw gia to site!mipws exei dei kamia valitsa taksidiou kitty?????k an nai pou k se poia timi?gt mia pou vrika mazi me neseser kostizei 140eyrw Shocked k dystyxws einai teleia Twisted Evil alla thelw kati pio oikonomiko gia na min epivarynw ton koumparo

ioannam24

ioannam24
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
γεια κι απο εμενα !!!!

εγω φτιαχνω σαπουνακια hello kitty και πολλα αλλα σχεδια. αν δες αναζητησε το θεμα χειροποιητα σαπουνια

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα, θα έχουμε το ίδιο θέμα στην βάφτιση, εμείς βαφτίζουμε την μικρή στης 25/08 και από τώρα τα ετοιμάζω όλα…. Το σετ μας το ετοίμασε η Αντωνία και είναι τέλειο, είναι αυτό που έχει στο blog της στα ολοκληρωμένα πακέτα βάφτισης… για οικονομικούς λόγους θα φτιάξω όλα τα υπόλοιπα μόνη μου… για τους μεγάλους θα έχω μπομπονιέρα και γλυκό σε ένα, θα φτιάξω βαζάκια με γλυκό του κουταλιού και θα δέσω πάνω τα κουφέτα, και πάνω θα κολλήσω ένα καρτελάκι που θα γράφει πάνω ¨ευχαριστώ πολύ, Ιωάννα¨ και δίπλα θα έχει τυπωμένοι μην ΚΙΤΤΥ… και τα παιδάκια πήρα σαπουνόφουσκες και έβγαλα το χαρτάκι και θα τυπώσω πάλι χαρτάκια με την ΚΙΤΤΥ για να κολλήσω πάνω, για προσκλητήριο θα έχω γλειφιτζούρια και θα κρέμεται πάνω η πρόσκληση…

Σου βάζω και το δοκιμαστικό από μπομπονιέρα και σαπουνόφουσκες που έφτιαξα….


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



KAI ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΘΑ ΦΤΙΑΞΩ ΣΟΥΒΛΑΚΙΑ ΜΕ ΖΑΧΑΡΩΤΑ...
ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΚΟΛΛΗΣΩ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΚΙΤΤΥ.

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



ΜΟΝΟ ΣΤΟΛΙΣΜΟ ΔΝΕ ΕΧΩ ΣΚΕΦΤΕΙ ΑΚΟΜΑ...

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Η ΒΑΦΤΗΣΗ ΣΑΣ...

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχουυυυ!!! τελειο το φορεματακι!!!! θελω και γω κοριτσακι!!!! Razz

μου αρεσε παρα πολυ και το βαζακι με τη μπομπονιερα!!!

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
supermama έγραψε:αχουυυυ!!! τελειο το φορεματακι!!!! θελω και γω κοριτσακι!!!! Razz

μου αρεσε παρα πολυ και το βαζακι με τη μπομπονιερα!!!

ευχαριστω... με το φορεματακι και εγω τρελαθηκα... εχει και πολλα αλλα, και με αλλα θεματα. αλλα δεν μπορω να αποφασισω... λες να της βαλω και στο φορεματακι κιττυ;;; η καλυτερα κατι τετοιο;

http://www.etsy.com/listing/72650054/bayou-princess-pillowcase-dress-size-6?ref=sr_gallery_31&ga_search_query=floral+baby+dresses&ga_view_type=gallery&ga_ship_to=GR&ga_min=0&ga_max=0&ga_page=25&ga_search_type=handmade&ga_facet=handmadefloral+baby+dresses

http://www.etsy.com/listing/72846964/amelie-in-blue-and-pink-dots-tanya

εδω εχει και πολλα αλλα.....

http://www.etsy.com/shop/fridascloset1?ref=seller_info

antonia32

antonia32
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ελενακι μου sos!!!θέμα βάπτισης hello kitty!!ιδέες???? 417472 !!!

Ρούλα μπορω να οσυ φτιαξω σετ με τη βαλιτσα κιττυ, το λαδοπανο που εχω στο blog με τις πουλιες σε σχημα κιττυ (στα λαδοπανα ειναι) 100 μαρτυρικα κιττυ με ματοχαντρο, λαμπαδα, κιττυ (με τη γατουλα σε οτι διασταση ξυλινης φιγουρας θες) λαδοσετ, πετσετες κ εσωρουχα. σου στελνω τιμες σε πμ.

http://stardustwork.blogspot.com

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Elena84 έγραψε:

ευχαριστω... με το φορεματακι και εγω τρελαθηκα... εχει και πολλα αλλα, και με αλλα θεματα. αλλα δεν μπορω να αποφασισω... λες να της βαλω και στο φορεματακι κιττυ;;; η καλυτερα κατι τετοιο;

http://www.etsy.com/listing/72650054/bayou-princess-pillowcase-dress-size-6?ref=sr_gallery_31&ga_search_query=floral+baby+dresses&ga_view_type=gallery&ga_ship_to=GR&ga_min=0&ga_max=0&ga_page=25&ga_search_type=handmade&ga_facet=handmadefloral+baby+dresses

http://www.etsy.com/listing/72846964/amelie-in-blue-and-pink-dots-tanya

εδω εχει και πολλα αλλα.....

http://www.etsy.com/shop/fridascloset1?ref=seller_info


Shocked Shocked παναγια μουυυυ!!!!! τι ειναι ολα αυτα??? τα θελω ολα!!!! δεν ειδα αν εχει γιαμεγαλητερες ηλικιες!!! και το 2ο με τηνν πρασινη αποχρωση ειναιΤΕΛΕΙΟΟΟΟΟ.

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
supermama έγραψε:
Elena84 έγραψε:

ευχαριστω... με το φορεματακι και εγω τρελαθηκα... εχει και πολλα αλλα, και με αλλα θεματα. αλλα δεν μπορω να αποφασισω... λες να της βαλω και στο φορεματακι κιττυ;;; η καλυτερα κατι τετοιο;

http://www.etsy.com/listing/72650054/bayou-princess-pillowcase-dress-size-6?ref=sr_gallery_31&ga_search_query=floral+baby+dresses&ga_view_type=gallery&ga_ship_to=GR&ga_min=0&ga_max=0&ga_page=25&ga_search_type=handmade&ga_facet=handmadefloral+baby+dresses

http://www.etsy.com/listing/72846964/amelie-in-blue-and-pink-dots-tanya

εδω εχει και πολλα αλλα.....

http://www.etsy.com/shop/fridascloset1?ref=seller_info


Shocked Shocked παναγια μουυυυ!!!!! τι ειναι ολα αυτα??? τα θελω ολα!!!! δεν ειδα αν εχει γιαμεγαλητερες ηλικιες!!! και το 2ο με τηνν πρασινη αποχρωση ειναιΤΕΛΕΙΟΟΟΟΟ.

καταλαβες γιατι δεν μπορω να αποφασισω εεε;;; χιχι
εχει μεχρι 6 χρονων λεει...

momirene


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΟριτσια απο την μεχρι τωρα εμπειρια μου απο αγορες Αμερικη. Πριν παρετε οτιδηποτε στειλτε μαιλ στον πωλητη με το πιο κομματι θελετε που μενετε για να σας πει το ακριβες ποσο που θα πληρωσετε γιατι μπορει πχ να γραφει 27 δολαρια το φορεμα και 13,50 τα εξοδα αποστολης αλλα μερικοι τελικα χρεεωνουν παραπανω. Οποτε με ενα απλο μαιλ θα ξερετε ακριβως ποσο θα σας κοστισει και φυσικα...αν στελνουν Ελλαδα.
Παντως αν ειχα κοριτσακι κι εγω Kitty θα επελεγα!

roulitsa14

roulitsa14
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Elena me to kalo k i diki sas vaftisi!!!teleio to foremataki me tin latremeni kitty!!to prosklitirio to ekanes?se ti xarti to typwses?tis sapounofouskes tha tis exeis paidiki mpompo gt k gw to xw skeftei sos!!!θέμα βάπτισης hello kitty!!ιδέες???? 328109



Έχει επεξεργασθεί από τον/την roulitsa14 στις Κυρ Μάης 27, 2012 1:25 pm, 1 φορά

roulitsa14

roulitsa14
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Antonia lampada me sakidio platis san loutrino kitty poso tha kostisei peripou?mpomponieres koupa kitty i se koumpara yparxoun????????????



Έχει επεξεργασθεί από τον/την roulitsa14 στις Κυρ Μάης 27, 2012 1:10 pm, 1 φορά

roulitsa14

roulitsa14
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ioannam24 έγραψε:γεια κι απο εμενα !!!!

εγω φτιαχνω σαπουνακια hello kitty και πολλα αλλα σχεδια. αν δες αναζητησε το θεμα χειροποιητα σαπουνια

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
kalhspera!!!teleio to sapounaki!!!poso kostizei?

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
roulitsa14 έγραψε:Elena me to kalo k i diki sas vaftisi!!!teleio to foremataki me tin latremeni kitty!!gia prosklitirio ti ekanes?tis sapounofouskes tha tis exeis paidiki mpompo gt k gw to xw skeftei sos!!!θέμα βάπτισης hello kitty!!ιδέες???? 328109

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ, ΓΙΑ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΟ ΘΑ ΜΟΥ ΤΥΠΩΣΕΙ Ο ΦΩΤΟΡΑΦΟς ΤΑ ΧΑΡΤΑΚΙΑ (ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΤΙΜΗ) ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΑ ΤΑ ΔΕΣΩ ΠΑΝΩ ΣΕ ΡΟΖ-ΛΕΥΚΟ ΓΛΥΦΙΤΖΟΥΡΙ, ΜΕ ΚΟΡΔΕΛΕς ΚΤΛ, ΙΣΩΣ ΣΤΟ ΚΑΡΤΕΛΑΚΙ ΜΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΝΑ ΤΥΠΟΣΩ ΚΑΙ ΚΙΤΤΥ, ΝΑΙ Η ΣΑΠΟΥΝΟΦΟΥΣΚΕς ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ, ΟΤΑΝ ΘΑ ΤΑ ΕΧΩ ΟΛΑ ΑΤΟΙΜΑ ΘΑ ΣΟΥ ΔΕΙΞΩ...

ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΑΜΠΑΔΑ ΠΑΡΙΓΓΕΙΛΑ ΑΥΤΟ... ΚΑΙ ΤΟ ΕΔΕΣΑ ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΛΑΠΜΑΔΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΤΟΙΜΑΣΕ Η ΑΝΤΩΝΙΑ ΜΕ ΔΙΧΤΥ...

http://www.ebay.co.uk/itm/HELLO-KITTY-PLUSH-BACKPACK-BAG-Official-UK-Seller-14-/280748959864?pt=UK_Toys_Creative_Educational_RL&hash=item415df12878

roulitsa14

roulitsa14
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Elena84 έγραψε:
roulitsa14 έγραψε:Elena me to kalo k i diki sas vaftisi!!!teleio to foremataki me tin latremeni kitty!!gia prosklitirio ti ekanes?tis sapounofouskes tha tis exeis paidiki mpompo gt k gw to xw skeftei sos!!!θέμα βάπτισης hello kitty!!ιδέες???? 328109

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ, ΓΙΑ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΟ ΘΑ ΜΟΥ ΤΥΠΩΣΕΙ Ο ΦΩΤΟΡΑΦΟς ΤΑ ΧΑΡΤΑΚΙΑ (ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΤΙΜΗ) ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΑ ΤΑ ΔΕΣΩ ΠΑΝΩ ΣΕ ΡΟΖ-ΛΕΥΚΟ ΓΛΥΦΙΤΖΟΥΡΙ, ΜΕ ΚΟΡΔΕΛΕς ΚΤΛ, ΙΣΩΣ ΣΤΟ ΚΑΡΤΕΛΑΚΙ ΜΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΝΑ ΤΥΠΟΣΩ ΚΑΙ ΚΙΤΤΥ, ΝΑΙ Η ΣΑΠΟΥΝΟΦΟΥΣΚΕς ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ, ΟΤΑΝ ΘΑ ΤΑ ΕΧΩ ΟΛΑ ΑΤΟΙΜΑ ΘΑ ΣΟΥ ΔΕΙΞΩ...

ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΑΜΠΑΔΑ ΠΑΡΙΓΓΕΙΛΑ ΑΥΤΟ... ΚΑΙ ΤΟ ΕΔΕΣΑ ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΛΑΠΜΑΔΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΤΟΙΜΑΣΕ Η ΑΝΤΩΝΙΑ ΜΕ ΔΙΧΤΥ...

http://www.ebay.co.uk/itm/HELLO-KITTY-PLUSH-BACKPACK-BAG-Official-UK-Seller-14-/280748959864?pt=UK_Toys_Creative_Educational_RL&hash=item415df12878
ayti ti lampada psaxnw k gw!tin tsantoula tin pires?mono 17 eyrw??????vlepw xanthi-orestiada i vaftisi pou tha ginei?

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
roulitsa14 έγραψε:
Elena84 έγραψε:
roulitsa14 έγραψε:Elena me to kalo k i diki sas vaftisi!!!teleio to foremataki me tin latremeni kitty!!gia prosklitirio ti ekanes?tis sapounofouskes tha tis exeis paidiki mpompo gt k gw to xw skeftei sos!!!θέμα βάπτισης hello kitty!!ιδέες???? 328109

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ, ΓΙΑ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΟ ΘΑ ΜΟΥ ΤΥΠΩΣΕΙ Ο ΦΩΤΟΡΑΦΟς ΤΑ ΧΑΡΤΑΚΙΑ (ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΤΙΜΗ) ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΑ ΤΑ ΔΕΣΩ ΠΑΝΩ ΣΕ ΡΟΖ-ΛΕΥΚΟ ΓΛΥΦΙΤΖΟΥΡΙ, ΜΕ ΚΟΡΔΕΛΕς ΚΤΛ, ΙΣΩΣ ΣΤΟ ΚΑΡΤΕΛΑΚΙ ΜΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΝΑ ΤΥΠΟΣΩ ΚΑΙ ΚΙΤΤΥ, ΝΑΙ Η ΣΑΠΟΥΝΟΦΟΥΣΚΕς ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ, ΟΤΑΝ ΘΑ ΤΑ ΕΧΩ ΟΛΑ ΑΤΟΙΜΑ ΘΑ ΣΟΥ ΔΕΙΞΩ...

ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΑΜΠΑΔΑ ΠΑΡΙΓΓΕΙΛΑ ΑΥΤΟ... ΚΑΙ ΤΟ ΕΔΕΣΑ ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΛΑΠΜΑΔΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΤΟΙΜΑΣΕ Η ΑΝΤΩΝΙΑ ΜΕ ΔΙΧΤΥ...

http://www.ebay.co.uk/itm/HELLO-KITTY-PLUSH-BACKPACK-BAG-Official-UK-Seller-14-/280748959864?pt=UK_Toys_Creative_Educational_RL&hash=item415df12878
ayti ti lampada psaxnw k gw!tin tsantoula tin pires?mono 17 eyrw??????vlepw xanthi-orestiada i vaftisi pou tha ginei?


ΝΑΙ ΠΗΡΑ ΤΗΝ ΤΣΑΝΤΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΔΕΣΑ ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΛΑΜΠΑΔΑ... ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΦΩΤΟ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΔΕΙΞΩ. Η ΤΙΜΗ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΛΙΡΕΣ, ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΑ ΜΕΤΑΦΟΡΚΙΑ ΕΙΧΕ ΠΕΡΙΠΟΥ 26€ ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ.
ΝΑΙ ΑΠΟ ΞΑΝΘΗ ΕΙΜΑΙ ΑΛΛΑ ΜΕΝΟΥΜΕ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ, Η ΒΑΦΤΗΣΗ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΕ ΕΝΑ ΧΩΡΙΟ ΤΗς ΞΑΝΘΗς, ΕΣΥ ΑΠΟ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ;

elzu

elzu
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εγω μπορω να βοηθησω σε ξυλινες μπομπονιρες...μπορω να κανω την hello kitty...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις