Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
14 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 14 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1SOS gunaikologos.... Empty SOS gunaikologos.... Δευ Μάης 28, 2012 12:24 am

iwanna_joa

iwanna_joa
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
geia sas.eimai egguos 7 mhnwn kai den mporw na brw gunaikologo.o prohgoumenos pou eixa htan sto iasw.apelusan ton antra mou apo thn douleia tou kai den mporome na pame ekei.stenepsan ta pragmata polu...psaxnw kapoion se dhmosio..exoume paei se arketous alla oloi mou lene oti 8a einai se adeia.. (genaw augousto)..Kapoia kopela pou na genaei augousto kai se dhmosio uparxei??kontevoume na trela8oume...Euxaristw ek to proterwn..

2SOS gunaikologos.... Empty Απ: SOS gunaikologos.... Δευ Μάης 28, 2012 12:46 am

iwanna_joa

iwanna_joa
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
kamia?????? Crying or Very sad

3SOS gunaikologos.... Empty Απ: SOS gunaikologos.... Δευ Μάης 28, 2012 1:17 am

EIRHNH23

EIRHNH23
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΓΕΙΑ ΣΟΥ Κ ΧΑΛΑΡΩΣΕ ΣΗΓΟΥΡΑ ΘΑ ΒΡΕΙΣ ...ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΞΕΡΩ ΤΟ ΤΑΜΕΙΟ (ΙΚΑ) ΕΧΕΙ ΜΠΕΙ Κ ΣΤΑ ΙΔΙΩΤΙΚΑ ΔΗΛΑΔΗ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ ΑΠΛΑ ΤΗΝ ΣΥΜΕΤΟΧΗ ΣΟΥ...ΠΟΛΥ ΛΙΓΟΤΕΡΑ ΔΗΛΑΔΗ ...Κ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΕΙ ΕΤΣΕΙ Κ ΑΛΛΙΩΣ ,ΔΕΝ ΤΑ ΓΛΥΤΩΝΕΙΣ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΓΥΡΩ ΣΤΟ 1000 ΑΠΟ ΟΤΙ ΞΕΡΩ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ...!ΠΧ.ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΕ ΠΡΙΝ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΣΤΟ ΡΕΑ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΕΔΩΣΕ 900 ΣΤΟ ΡΕΑ Κ 1000 ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ...ΔΗΛΑΔΗ ΤΗΣ ΠΗΓΕ 1900 ΟΛΟΙ Η ΓΕΝΑ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΛΟΙΠΟΝ ΑΝ ΑΞΙΖΕΙ ΤΟΝ ΚΟΠΟ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙΣ ΓΙΑΤΡΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΙΓΜΗ..ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΒΕΒΑΙΑ ΠΟΣΑ ΣΟΥ ΖΗΤΑΕΙ Ο ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΣ?

4SOS gunaikologos.... Empty Απ: SOS gunaikologos.... Δευ Μάης 28, 2012 1:26 am

vblue

vblue
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Θα συμφωνήσω με την ΕΙΡΗΝΗ23... Τα πράγματα έχουν αλλάξει! Εγώ γέννησα πριν ένα χρόνο στο "Μητέρα", γύρω στα 4.500ευρώ μου πήγε (κλινική, γιατρός και μαία). Πλέον είναι ο ΕΟΠΠΥ μέσα και έχουν μειωθεί πολύ τα χρήματα που πρέπει να δώσεις. Πάρε ένα τηλ. στο Ιασω που είναι ο γιατρός σου και ρώτα στο λογιστήριο. Μετά μίλα και με τον ίδιο τον γιατρό σου, μπορεί κάτι να μπορείτε να κανονίσετε! Επίσης υπάρχουν θέματα εδώ που έχουν απαντήσει κοπέλες για τιμές κάνε μια αναζήτηση...
Αν και πάλι σου είναι πολλά τα χρήματα να ξέρεις ότι στα δημόσια υπάρχει πάντα γιατρός εφημερίας (και πολλές φορές είναι αστέρια). Νομίζω ότι σε αυτούς δεν πληρώνεις καν το "κατιτίς" που θα σε χρεώσει γιατρός που θα σε παρακολουθεί!
Ότι κι αν κάνεις μην αγχώνεσαι και με το καλό το μωράκι σου!!!! Wink

5SOS gunaikologos.... Empty Απ: SOS gunaikologos.... Δευ Μάης 28, 2012 1:55 am

iwanna_joa

iwanna_joa
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
sas euxaristw polu pou apanthsate!o giatros pou eixa mou zhtaei 1200.to iasw 900 XWRIS to fpa.Dhladh to nosokomeio 8a paei peripou alla tosa (isws kai perissotera). Gi auto psaxnw kapoion se dhmosio..

6SOS gunaikologos.... Empty Απ: SOS gunaikologos.... Δευ Μάης 28, 2012 2:05 am

vblue

vblue
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αν λοιπόν δεν σε παίρνει καθόλου στο ιδιωτικό, θα βρεις ένα θέμα εδώ που λέγεται "εσείς ποιόν γιατρό έχετε". Ρίξε μια ματιά εκεί, διότι είναι πολλές κοπέλες που έχουν γιατρό σε δημόσιο. Μπορούν να σου δώσουν στοιχεία οι κοπέλες και να ξέρεις και ότι δεν θα πέσεις σε "όποιον να ναι"

7SOS gunaikologos.... Empty Απ: SOS gunaikologos.... Δευ Μάης 28, 2012 2:07 am

iwanna_joa

iwanna_joa
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
vblue έγραψε:Αν λοιπόν δεν σε παίρνει καθόλου στο ιδιωτικό, θα βρεις ένα θέμα εδώ που λέγεται "εσείς ποιόν γιατρό έχετε". Ρίξε μια ματιά εκεί, διότι είναι πολλές κοπέλες που έχουν γιατρό σε δημόσιο. Μπορούν να σου δώσουν στοιχεία οι κοπέλες και να ξέρεις και ότι δεν θα πέσεις σε "όποιον να ναι"
Se euxaristw paara polu!! Smile

8SOS gunaikologos.... Empty Απ: SOS gunaikologos.... Δευ Μάης 28, 2012 2:42 am

danik

danik
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ!!ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΨΑΧΝΕΙΣ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ..ΕΓΩ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΣΤΟ ΕΛΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ..ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΩ ΤΟ ΤΗΛ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ ΜΟΥ.

9SOS gunaikologos.... Empty Απ: SOS gunaikologos.... Δευ Μάης 28, 2012 2:53 am

iwanna_joa

iwanna_joa
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
danik έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ!!ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΨΑΧΝΕΙΣ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ..ΕΓΩ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΣΤΟ ΕΛΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ..ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΩ ΤΟ ΤΗΛ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ ΜΟΥ.
Καλώς σας βρήκα!!!Ναι σε παρακαλώ πάρα πολύ! Θα μου έκανες πολύ μεγάλη χάρη! Very Happy Very Happy

10SOS gunaikologos.... Empty Απ: SOS gunaikologos.... Δευ Μάης 28, 2012 4:12 am

iwanna_joa

iwanna_joa
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
danik έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ!!ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΨΑΧΝΕΙΣ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ..ΕΓΩ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΣΤΟ ΕΛΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ..ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΩ ΤΟ ΤΗΛ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ ΜΟΥ.
... Smile

11SOS gunaikologos.... Empty Απ: SOS gunaikologos.... Δευ Μάης 28, 2012 6:42 am

galani


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ki egw tha gennisw sto elenas ton ioulio kai o giatros mou fainetai apla apsogos....ekei pigainw gia na me vlepei kai plirwnw kai mono 5euro tin episkepsi me to vivliario tou ika!! oxi ta 50aria pou pairnoun exw oi idiwtikoi giatroi.. an tyxon theleis sou lew poios einai na kleiseis rantevou...

12SOS gunaikologos.... Empty Απ: SOS gunaikologos.... Δευ Μάης 28, 2012 8:20 am

nikoletta10

nikoletta10
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ο δικός μου γιατρός ήταν στο Έλενα και επειδή δεν ανανεώθηκε η σύμβασή του συνεργάζεται με το Ρέα,νομίζω όμως οτι έχει τα μέσα να χρησιμοποιεί και το Έλενα εγω τουλάχιστον εκεί γέννησα μαζί του και εκεί έκανα το τεστ παπ πρίν λίγες μέρες.Πάντως και στο Ρέα να πας το δωμάτιο το καλύπτει το ταμείο και ο γιατρός δεν θα σου πάρει πολλά πίστεψε με.Αν σ' ενδιαφέρει θα σου στείλω όνομα και τηλ.Είναι πολύ καλός και μικρός στην ηλικία..Ξέχασα να σου πω οτι δεν έχει ιατρείο οπότε οι εξετάσεις και οι επισκέψεις γίνονται στο νοσοκομείο ήτε στο ενα ήτε στο άλλο με την ανάλογη χρέωση φυσικά που είναι πιο χαμηλή απο οτι σε ιδιωτικό ιατρείο.

13SOS gunaikologos.... Empty Απ: SOS gunaikologos.... Τετ Μάης 30, 2012 2:07 pm

gkam


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
πριν απο 1,5 μήνα γέννησε η συνυφάδα μου στο αλεξάνδρα...2,500 ζήτησε ο γιατρός,και σε μονοκλινο,πολύ ωραίο δωμάτιο,100 και κάτι ευρώ το νοσοκομείο..όπου και να πας,ρώτα τον γιατρό πόσο θα σου χρεώσει την γέννα..
εγώ εχω τον χασιάκο που είναι και στο αρεταίειο και παίρνει λίγα λεφτά,και αν του πεις οτι έχεις πρόβλημα,θα σου πάρει ελάχιστα έως τίποτα..
εγώ χωρίς να του πω τίποτα όσον αφορά το οικονομικό,δεν μου πήρε λεφτά για καμιά επίσκεψη,ούτε μισό ευρώ,γέννησα στο λητώ,μου έκανε 2 επεμβάσεις,καισαρική και άλλη μια,και με χρέωσε 1000 ευρώ..και τον κυνηγάγαμε κι όλας για να τον πληρώσουμε,δεν τον ένοιαζε,όποτε είχαμε..

14SOS gunaikologos.... Empty Απ: SOS gunaikologos.... Τετ Μάης 30, 2012 2:16 pm

gkam


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
επειδή είμαι καινούργια,μην με παρεξηγήσετε,δεν προωθώ τον χασιάκο..απλά έπαθα σοκ όταν έμαθα την τιμή του άλλου γιατρού,γιατί είμουν στο νοσοκομείο απο το πρωί και είδα πόσο την ταλαιπώρησαν,όρθια 4 ώρες να περιμένει έξω απο τα χειρουργεία πότε θα την φωνάξουν..και όταν αξιώθηκαν και την πήραν,την είχαν στον προθάλαμο να περιμένει 2 ώρες μόνη της,και εμείς απ έξω να έχουμε σκάσει απο την αγωνία περιμένοντας,μια και δεν εκανε τον κόπο κανένας να μας ενημερώσει..
γενικά υπάρχουν γιατροί σε ιδιωτικά που μπορεί να μην σου πάρουν τίποτα,και σε δημόσια άλλοι να σε γδύνουν..θέλει συζήτηση με τον γιατρό πριν..
μην την πατήσεις όπως εγώ,στο πρώτο μου παιδί ρώταγα 5 μηνες τον γιατρό(γνωστός κι όλας,που να ήταν και άγνωστος..)και όλο μου έλεγε "θα τα βρούμε"..και την ημέρα που γέννησα ρωτάει ο άντρας μου το ποσό και του λέει 2800!!!! έπαθε εγκεφαλικό!!!!!Όσο ακριβώς και το νοσοκομείο..6.000 η γέννα σε δίκλινο του μητέρα..Γι αυτό μετά έφυγα τρέχοντας..

15SOS gunaikologos.... Empty Απ: SOS gunaikologos.... Τετ Μάης 30, 2012 3:11 pm

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα κοριτσακι κ με το καλο το νινι σου.εγω γεννησα στο θριασιο με τον κυριο μετση και τον σταυρωσα για να παρει 650 ευρω.αμα θες τα δινεις φυσικα.εγω τα εδωσα κ μαλιστα απο καρδιας γτ με ανελαβε ψιλοαργουτσικα και ειναι καλος γιατρος...μπορει να φαινεται καμια φορα ψυχρος αλλα σκεψου οτι 30 γυναικες περιμεναμε και οι 20 ηταν μονο γι'αυτον,και το κυριοτερο δεν ειναι καισαρικακιας και ειναι φαν του φυσιολογικου τοκετου.εγω γεννησα τον γιοκα μου πανευκολα χωρις κανενα μα κανενα φαρμακο και καμια δυσκολια.εαν θελεις στειλε μου πμ να σου δωσω το τηλεφωνο του.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις