Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
161 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 161 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 29 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 17 από 41]

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
vgog65 έγραψε:Λοιπόν μου είπε το Σοφάκι οτι η μπέμπα ήταν με τα πόδια κάτω και την κλώτσαγε χαμηλά στα νεύρα που προφανώς υπάρχουν εκεί για αυτό το ένιωθε περιέργα σαν σουβλιές!!!!!Επίσης μου είπε οτι σε κάποια φάση πέτρωσε και η κοιλιά της(ιδέα της μάλλον) και πήρε μαγνήσιο προληπτικά!!!!Κοινώς είναι όλα οκ .....!!!!Κ την είδε κιόλας!!!!!

Πάλι καλά,αγχώθηκε το Σοφάκι και έτρεξε να το δει.Καλά έκανε.Εμένα πάντως όταν πετρώνει η κοιλιά μου είναι πολύ εμφανές.Βλέπεις από τη μια μεριά έναν όγκο.Σαν αίσθηση δν είναι κάτι ιδιαιτερο,σαν ψιλοκράμπα.Αλλά στάνταρ φαίνεται,δε το μπερδευεις.

Να πω κάτι άλλο,Η γιατροςο μου είναι ιδιαιτερα φειδωλή με τους υπερήχους.Μετρημένους στα δάχτυλα τους κάνει,για την ακτινοβολία που δέχεται το μπεμπε..

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κατερινιώ έτσι είναι το σωστό...λίγους υπέρηχους...σωστή η ναζί!!!!!Καλά το χεσα και εγώ με τους εβραίους τώρα με έπιασε.....με τον Ίκεα...τεσπα θα δω σίγουρα θα πάρω πολυθρόνα κρεβάτι από εκεί .....τα υπόλοιπα θα δούμε!!!!

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
vgog65 έγραψε:Κατερινιώ έτσι είναι το σωστό...λίγους υπέρηχους...σωστή η ναζί!!!!!Καλά το χεσα και εγώ με τους εβραίους τώρα με έπιασε.....με τον Ίκεα...τεσπα θα δω σίγουρα θα πάρω πολυθρόνα κρεβάτι από εκεί .....τα υπόλοιπα θα δούμε!!!!

Καλά βρήκες πολυθρόνα κρεβάτι στο ικεα?Εγώ γιατί δν τις είδα προχτές που τις έψαχνα??

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δεν έχω βρεί οπότες κατάλαβα να μην πάω......φαντάστικα οτι θα έχει!!!!Πακέτοοοοοοοοοοοο Crying or Very sad

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βρήκα αυτή όμως neoset

http://www.neoset.gr/node/2512

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
vgog65 έγραψε:Δεν έχω βρεί οπότες κατάλαβα να μην πάω......φαντάστικα οτι θα έχει!!!!Πακέτοοοοοοοοοοοο Crying or Very sad

Δεν πήγα,τον κατάλογο έψαχνα..Μπορεί και να είμαι στραβή και να μη το πρόσεξα.Αυτή της νεοσετ ωραια είναι,αλλά λίγο ακριβή μου φάνηκε..

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
στο ικέα εγώ είδα στο κατάλογο μόνο καναπέδες και κάνανε κανα 300αρι και δεν ψήνομαι.....θα τη δω και από κοντά εχω νεοσετ και μιλάψ τώρα μαζί τους γύρω στο 2.10 είναι το μάκρος.....μου λέει ο κυριούλης!!!!Ρωτάω και διαθεσιμότητα.....ε ρε online σας έχω!!!Κυριολεκτικά!!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω πέρυσι το καλοκαιρι ειχα πάρει απλούς καναπέδες απο το istikbal 130€.. δν ψάχνεις και προς τα εκει? δν ξέρω αν έχετε στην περιοχή σας αλλά αν έχετε έχει φθηνά και καλά!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Έψαξα και σε αυτό που μου είπες ¨Boubou" αλλά δεν βρήκα κάτι...το googlara και η πιο φτηνή έιναι της neoset που είδα.....!!!

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας πάλι! Είχα βγει για κάτι δουλίτσες... Κατερινιω χαίρομαι που είσαι καλύτερα! Εγω λέω να πάρω το ring sling γιατι έχει και θέση για θηλασμό και είναι μαζί με ένα άλλο τα πιο ιδανικά για νεογέννητα! Το χειμώνα με το κρύο εμεις θα ζεσταινόμαστε αγκαλίτσα! Very Happy

ουφ τωρα έχω πολύ Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο6 - Σελίδα 17 517142 γιατι φευγω αυριο Very Happy

Σοφία ευτυχώς όλα καλα!

http://www.creativebeez.gr

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σιδεέρωμαααααααααα????Μαριάνθη το απεχθάνομαι το σιχαίνομαι το κάνει η μάνα μου ευτυχώς αρνούμαι κατηγγοριματικά εγώ είναι η χειρότερη δουλειά που μπορείς να με βάλεις να κάνω...αααα λάθος και το πότισμα....στα φυτά το αρνούμαι......γενικώς σιχαίνομαι τα λουλούδια.........αν θες να με εκδικηθείς στείλε μου λουλούδια....δενξέρω γιατί δεν μου κάνουν κλικ ρε παιδί μου ελεεινή???

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Σοφακι ευτυχως ολα καλα!!

Φωτιτσα ξεκουρασου κ θα σου πει ο γιατρος! Εμεις υποθεσεις κανουμε αλλα στο μηνα που ειμαστε δε νομιζω οτι κινδυνευει το μωρο!!Smile

Παω κ εγω δουλιτσα!!Smile

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
vgog65 έγραψε:Σιδεέρωμαααααααααα????Μαριάνθη το απεχθάνομαι το σιχαίνομαι το κάνει η μάνα μου ευτυχώς αρνούμαι κατηγγοριματικά εγώ είναι η χειρότερη δουλειά που μπορείς να με βάλεις να κάνω...αααα λάθος και το πότισμα....στα φυτά το αρνούμαι......γενικώς σιχαίνομαι τα λουλούδια.........αν θες να με εκδικηθείς στείλε μου λουλούδια....δενξέρω γιατί δεν μου κάνουν κλικ ρε παιδί μου ελεεινή???

Ου να χαθεις να χάνεσαι!Δν έχεις διόλου ρομαντισμό μέσα σου?Ευγένεια ψυχής,κάτι???δλδ αμα γεννήσεις τί θες να σου στείλουμε στο μαιευτηριο?Παγωτό με πρινγκλς??Ου και πάλι ου!666 ουυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!
Razz

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Να ΄μαι κι εγώ! Με έπιασε η προκοπή σήμερα και το έριξα στις δουλειές του σπιτιού μέχρι και λουλούδια στο βάζο έβαλα...

Μας τρόμαξε λίγο το σοφάκι ευτυχώς όλα καλά.

Ίνα κι εγώ σκεφτόμουν αρχικά να ζωγραφίσω το δωμάτιο του μικρού αλλα μιας και δε νομίζω να το΄χω εγκατέλειψα κ είπα να το κάνω πιο λιτό και μινιμαλιστικό με ολόλευκους τοίχους και κρυφό φωτισμό πίσω από συνεφάκια (ανάγλυφα από ξύλο σε ανοιχτό γκρι) το χω δει και μου άρεσε πολύ και τα έπιπλα θα τα κάνω λευκά με γκρί στοιχεία όπως επίσης και η προικούλα που διαλέξαμε. όταν θα το ετοιμάσω (καλό Ιούλιο δηλαδή) θα βάλω φωτο να το δείτε.

Βάλε μας φωτογραφίες να δούμε τρελαίνομαι, τι θεματάκι κα΄νεις?

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Iokasti27 έγραψε:Σοφακι ευτυχως ολα καλα!!

Φωτιτσα ξεκουρασου κ θα σου πει ο γιατρος! Εμεις υποθεσεις κανουμε αλλα στο μηνα που ειμαστε δε νομιζω οτι κινδυνευει το μωρο!!Smile

Παω κ εγω δουλιτσα!!Smile


Ρε η κοιλίτσα σου ειναι φοβερη!!!

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
giotaki2 έγραψε:Να ΄μαι κι εγώ! Με έπιασε η προκοπή σήμερα και το έριξα στις δουλειές του σπιτιού μέχρι και λουλούδια στο βάζο έβαλα...

Μας τρόμαξε λίγο το σοφάκι ευτυχώς όλα καλά.

Ίνα κι εγώ σκεφτόμουν αρχικά να ζωγραφίσω το δωμάτιο του μικρού αλλα μιας και δε νομίζω να το΄χω εγκατέλειψα κ είπα να το κάνω πιο λιτό και μινιμαλιστικό με ολόλευκους τοίχους και κρυφό φωτισμό πίσω από συνεφάκια (ανάγλυφα από ξύλο σε ανοιχτό γκρι) το χω δει και μου άρεσε πολύ και τα έπιπλα θα τα κάνω λευκά με γκρί στοιχεία όπως επίσης και η προικούλα που διαλέξαμε. όταν θα το ετοιμάσω (καλό Ιούλιο δηλαδή) θα βάλω φωτο να το δείτε.

Βάλε μας φωτογραφίες να δούμε τρελαίνομαι, τι θεματάκι κα΄νεις?
Τα λουλουδια τα έκοψες απο τον ανθισμένο κήπο της Βικυς ε????? Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο6 - Σελίδα 17 328109

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
looney tunes ... προσπαθησα πολλες φορες να ανεβασω αλλα ειναι πολυ μεγαλες και δεν τις ανεβαζει...αλλαξα και μεγεθος της εκανα οσο πιο μικρες γινοντε και παλι τπτ!!!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
kat3r1na έγραψε:
vgog65 έγραψε:Σιδεέρωμαααααααααα????Μαριάνθη το απεχθάνομαι το σιχαίνομαι το κάνει η μάνα μου ευτυχώς αρνούμαι κατηγγοριματικά εγώ είναι η χειρότερη δουλειά που μπορείς να με βάλεις να κάνω...αααα λάθος και το πότισμα....στα φυτά το αρνούμαι......γενικώς σιχαίνομαι τα λουλούδια.........αν θες να με εκδικηθείς στείλε μου λουλούδια....δενξέρω γιατί δεν μου κάνουν κλικ ρε παιδί μου ελεεινή???

Ου να χαθεις να χάνεσαι!Δν έχεις διόλου ρομαντισμό μέσα σου?Ευγένεια ψυχής,κάτι???δλδ αμα γεννήσεις τί θες να σου στείλουμε στο μαιευτηριο?Παγωτό με πρινγκλς??Ου και πάλι ου!666 ουυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!
Razz

χαχαχα είστε φοβερές δεν παίζεστε!!!
Βίκυ εμένα η χειρότερη δουλειά που μπορείς να μου βάλεις είναι τα πιατα. Σιδερώνω και σφουγκαρίζω με απίστευτη όρεξη και τραγουδώντας αλλά τα πιάτα τα κάνω σαν αγκαρία.
χαχαχαχαχα τώρα το δα κι αυτό όχι κατερινάκι από το μπαλκόνι μου!
Ακου εκεί παγωτό με πρίνγκλς!!! χαχαχα

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kat3r1na έγραψε:
vgog65 έγραψε:Σιδεέρωμαααααααααα????Μαριάνθη το απεχθάνομαι το σιχαίνομαι το κάνει η μάνα μου ευτυχώς αρνούμαι κατηγγοριματικά εγώ είναι η χειρότερη δουλειά που μπορείς να με βάλεις να κάνω...αααα λάθος και το πότισμα....στα φυτά το αρνούμαι......γενικώς σιχαίνομαι τα λουλούδια.........αν θες να με εκδικηθείς στείλε μου λουλούδια....δενξέρω γιατί δεν μου κάνουν κλικ ρε παιδί μου ελεεινή???

Ου να χαθεις να χάνεσαι!Δν έχεις διόλου ρομαντισμό μέσα σου?Ευγένεια ψυχής,κάτι???δλδ αμα γεννήσεις τί θες να σου στείλουμε στο μαιευτηριο?Παγωτό με πρινγκλς??Ου και πάλι ου!666 ουυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!
Razz





τίποτα κάφρος φίλε τελιώς...δεν μπορώ τι να κάνω....στείλε ρε καμιά βάφλα με παγωτό να σου πώ εγώ.....λέλουδο τώρα ασε με δεν τα μπορώ!!!!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
inakriti έγραψε:looney tunes ... προσπαθησα πολλες φορες να ανεβασω αλλα ειναι πολυ μεγαλες και δεν τις ανεβαζει...αλλαξα και μεγεθος της εκανα οσο πιο μικρες γινοντε και παλι τπτ!!!
Ωραίο θα 'ναι είχα αποθηκεύσει κι εγώ μερικά σχεδιάκια που μου αρέσανε αλλά συμβιβάστηκα με την ιδέα ότι δε θα μπορέσω ποτέ να τα κάνω μόνη μου και δεν έχω να διαθεσω σε επαγγελματία.
Ααα γιατί δε σ'αφήνει δε μπορεί κάποιος τρόπος θα υπάρχει..
Μήπως έχει καμιά σας ιδέα???

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Θα σου στείλω μια τουρτα με πανες.Εχουν πλάκα και είναι και χρήσιμες!!!
Εγώ από δουλειές βαριέμαι πολύ το ξεσκόνισμα.Και τα πιάτα,αλλά τώρα τα χωνουμε στο πλυντηριο πιάτων και καμουφλάρονται!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αει ρε που κοροιδεύεται......!!!!!
Ε δεν με συγκινούν τα λουλούδια τι να κάνω ...και έχει μαζέψει κάτι γλάστρες ο Μάκης και κάνει και όνειρα για κήπο έξω ...γκαζόνια και τέτοια....και του λέω καλά.....πάρε αυτόματο ποτηστήρι διότι εγώ δεν ποτίζω και το κήπο σου ...και μου λέει το βλαμμένο εγω θα το κάνω όπωσ θέλω μέσα στο λέλουδο αλλά μη μου λές εμένα μετά .....οτι θες να κάθεσαι και εσύ στο κήπο ....το βλήμα ...κάνει και χιούμορ..δεν με νοιάζει ρε θα κάθομαι στη μπαλκονάρα μου με τα τσιμέντα αει σηχτήρ .....

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
giotaki2 έγραψε:
inakriti έγραψε:looney tunes ... προσπαθησα πολλες φορες να ανεβασω αλλα ειναι πολυ μεγαλες και δεν τις ανεβαζει...αλλαξα και μεγεθος της εκανα οσο πιο μικρες γινοντε και παλι τπτ!!!
Ωραίο θα 'ναι είχα αποθηκεύσει κι εγώ μερικά σχεδιάκια που μου αρέσανε αλλά συμβιβάστηκα με την ιδέα ότι δε θα μπορέσω ποτέ να τα κάνω μόνη μου και δεν έχω να διαθεσω σε επαγγελματία.
Ααα γιατί δε σ'αφήνει δε μπορεί κάποιος τρόπος θα υπάρχει..
Μήπως έχει καμιά σας ιδέα???

πες μου ενα e mail σου να στις στειλω...

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
vgog65 έγραψε:βρήκα αυτή όμως neoset

http://www.neoset.gr/node/2512

Βίκυ μ'αρέσει πολύ η πολυθρονίτσα τη βρίσκω μια χαρούλα!
Τι χίτλερ πέσανε στη συζήτηση, τι εβραίοι, τι σαπούνια... ΧΑΜΟΣ!!! δεν είανι να λείπεις από αυτό το φόρουμ χάνεις επεισόδια....

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
dimoupanagiota@gmail.com

Μπράβο ρε Ίνα που το σκέφτηκες.. ! δε ξέρω αν συστήθηκα! Προγραμματίστρια!!!! χαχαχχαχχααχα πάλι καλά που άλλαξα επάγγελμα! Razz

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 17 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 29 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις