Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
79 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 79 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εμενα μου ειχαν στειλει λιγες μερες πριν τα πρωτα γεννεθλια της πρωτης κορης μου μια καρτα απο το νουνου την οποια οταν την ανοιγες ξεδιπλωνοταν ενα κοριτσακι που φυσουσε μια τουρτα με το νουμερο 1 .... εκλαιγα για 2 ωρες και την παρατησρουσα πως μεγαλωσε και πως ηταν τα πατουσακια της και τα ματακια της κλπκλπ απο τοτε μεχρι σημερα και οσα χρονια κιαν περρασουν την ημερα αυτη θα μου ερχετε παντα στο μυαλο η μερα της γεννησης τους !!

sktv

sktv
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
xthes irthe o aderfos mou apo tin kriti k koitousame fwto tou andrea apo ti stigmi pou gennithike ews simera k mou leei den mporw na pistepsw to poso megalwse den eixe dontia,den milouse,den perpatouse,itan san mikro gataki!den thumamai pws itan mikros!!!
ta paidia megalwnoun me polu grigorous rithmous!emena pleon den dexetai na ton filaw alla oute na ton agkaliazw(oute mikroteros kathotane)!anoigw tin agkalia mou k den xwraei olokliros mesa tis!!!!
otan blepoume ton euato mas den mporoume na katalaboume oti ta xronia pernane fainetai omws sto oti ta paidia mas
Μ Ε Γ Α Λ Ω Ν Ο Υ Ν !!!!!!!!!!

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ φιλενάδα! όλες σε συμπονούμε!
και εγώ το ίδιο σκέφτομαι... μα καλά όταν μεγάλωνε και μεταμορφωνόταν από μωρό σε ολόκληρο παιδάκι, εγώ που ήμουν? πώς πέρασαν 4 ολόκληρα χρόνια και έγινε ένα σωστό αγοροαντράκι?
αφού δεν τον άφησα ποτέ ούτε για μια μέρα και μαζί μεγαλώσαμε μέσα στο σπίτι... γιατί μου φαίνεται σαν εχτές και πώς μεταμορφώθηκε έτσι!αχχχχχχχ! μεγαλώνουν τα μωρά μας!

markellajohny

markellajohny
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αχμ περναει ο καιρος!!! εγω μαλλον ειμαι απο τις τυχερες γιατι η πριγκηπισα μου ειναι πολυ της αγκαλιτσας και τη ζηταει συνεχεια μονη της!!!ερχεται μου δινει φιλακια σε ανυποπτη στιγμη, προχθες μου τραγουδησε πως ειμαι η καλυτερη μαμα του κοσμου και εννοειται πως ελιωσα!!!!εχω ομως και το μπεμπακο μου που ξεχωριζει την αγκαλιτσα της μαμας και ηρεμει οταν κλαιει και ο αντρας μου ζηλευει!!! Razz αχ ειμαι τοσο ευτυχισμενη!!!θελω κι αλλα παιδακια!!!πως θα τον πεισω????
οσο για σενα γλυκια μου, μη στενοχωριεσαι!!!οσο χρονων κι αν πανε τα παιδακια μας παντα θα ειναι τα μικρα μας και παντα θα ειμαστε οι μανουλες τους!!!θα εχουμε ξεχωριστη θεση στην καρδια τους!!!!ακομα κι οταν ερθει η παλιονυφη να μας παρει το γιο!!!!αχ τι σκυλα πεθερα θα γινω????? clown clown

Olivia

Olivia
Admin
Admin
Φανταστείτε, λοιπόν, τι νιώθουν οι γονείς μας που μας βλέπουν πια κοτζάμ γαιδάρες με παιδάκια στην αγκαλιά.........

http://www.eimaimama.gr

ladycat

ladycat
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσια χαλαρωστε γιατι θα καταντησετε σαν τις πεθερες σας κ μετα θα ειμαστε εδω στο φορουμ κ θα μπαινουν οι νυφες μας κ οι γαμπροι μας κ θα μας συζητανε για το τι κανουμε κ τους σπαμε τα νευρα ξερω το συναισθημα αυτο θα το νιωσω κ εγω αλλα θα συγκρατηθω αποφασισα εαν ειναι γιος θα κατατακτω εθελοντικα μαζι του στο ιδιο στρατοπεδο τι εγινε?που ημουν περισυ?που ειναι το μωρο μου?το παιδακι ποιο ειναι?του μοιαζει..... - Σελίδα 2 215994 τι εγινε?που ημουν περισυ?που ειναι το μωρο μου?το παιδακι ποιο ειναι?του μοιαζει..... - Σελίδα 2 215994 τι εγινε?που ημουν περισυ?που ειναι το μωρο μου?το παιδακι ποιο ειναι?του μοιαζει..... - Σελίδα 2 215994

http://www.gatospito.com

markellajohny

markellajohny
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ολιβια το σκεφτομαι συνεχεια αυτο και προσπαθω να φανταστω πως θα νιωθω οταν θα μεγαλωσουν κι αλλο τα μωρα μου!!!φαντασου οτι απο τωρα οταν βλεπω βιντεο και φωτογραφιες της μαρκελλας μωρο συγκινουμαι και κλαιω!!!και ειναι μονο 2,5!!!

sktv

sktv
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Olivia έγραψε:Φανταστείτε, λοιπόν, τι νιώθουν οι γονείς μας που μας βλέπουν πια κοτζάμ γαιδάρες με παιδάκια στην αγκαλιά.........
sunexeia rwtaw ti mama mou thumasai pws eimastan mikra me ton aderfo mou?nai mou leei sas eixa agkalia kai mesa se ligo kairo fugate....
twra blepw to diko sou mwro k mou fainetai polu periergo...
h giagia mou de otan gennousa eklaige giati mou pe den einai dunaton eisai to mikro mas koritsaki k ekanes diko sou paidaki..... Sad

Olivia

Olivia
Admin
Admin
sktv έγραψε:
Olivia έγραψε:Φανταστείτε, λοιπόν, τι νιώθουν οι γονείς μας που μας βλέπουν πια κοτζάμ γαιδάρες με παιδάκια στην αγκαλιά.........
sunexeia rwtaw ti mama mou thumasai pws eimastan mikra me ton aderfo mou?nai mou leei sas eixa agkalia kai mesa se ligo kairo fugate....
twra blepw to diko sou mwro k mou fainetai polu periergo...
h giagia mou de otan gennousa eklaige giati mou pe den einai dunaton eisai to mikro mas koritsaki k ekanes diko sou paidaki..... Sad

Αχ σταματήστε, θα με πάρουν τα ζουμιά...

Εμένα έκλαιγε ο μπαμπάς μου, μου φάνηκε τόσο απίστευτο....

Αι στο καλό, να το το δάκρυ... τι εγινε?που ημουν περισυ?που ειναι το μωρο μου?το παιδακι ποιο ειναι?του μοιαζει..... - Σελίδα 2 534787 τι εγινε?που ημουν περισυ?που ειναι το μωρο μου?το παιδακι ποιο ειναι?του μοιαζει..... - Σελίδα 2 534787 τι εγινε?που ημουν περισυ?που ειναι το μωρο μου?το παιδακι ποιο ειναι?του μοιαζει..... - Σελίδα 2 534787

http://www.eimaimama.gr

adda


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
αχ περναει γρηγορα ο καιρος! τα μικρα μας ζουζουνια μεγαλωνουν και οση κουραση και να νιωθουμε τωρα απο το τρεξιμο θα ερθει η μερα που πλεον δεν θα μας εχουν αναγκη ουτε να τα ταιζουμε,ουτε να τα ντυνουμε ουτε να τα πλενουμε και οταν ξεκινησουν και οι βολτες... ωχ αγχος!
τον φετινο χειμωνα δεν τον καταλβα πως περασε και επειδη δεν ειμαι και πολυ παιδι της θαλασσας και της ζεστης ελπιζω να περασει και το καλοκαιρι ετσι!
σε λιγο καιρο ειναι τα 2α γενεθλια της Ρουμπινης και ο μπεμπης ειναι 7 μηνων.
Χαρειται το καθε λεπτο με τα ζουζουνια γιατι περναει γρηγορα ο καιρος.

sktv

sktv
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Olivia έγραψε:
sktv έγραψε:
Olivia έγραψε:Φανταστείτε, λοιπόν, τι νιώθουν οι γονείς μας που μας βλέπουν πια κοτζάμ γαιδάρες με παιδάκια στην αγκαλιά.........
sunexeia rwtaw ti mama mou thumasai pws eimastan mikra me ton aderfo mou?nai mou leei sas eixa agkalia kai mesa se ligo kairo fugate....
twra blepw to diko sou mwro k mou fainetai polu periergo...
h giagia mou de otan gennousa eklaige giati mou pe den einai dunaton eisai to mikro mas koritsaki k ekanes diko sou paidaki..... Sad

Αχ σταματήστε, θα με πάρουν τα ζουμιά...

Εμένα έκλαιγε ο μπαμπάς μου, μου φάνηκε τόσο απίστευτο....

Αι στο καλό, να το το δάκρυ... τι εγινε?που ημουν περισυ?που ειναι το μωρο μου?το παιδακι ποιο ειναι?του μοιαζει..... - Σελίδα 2 534787 τι εγινε?που ημουν περισυ?που ειναι το μωρο μου?το παιδακι ποιο ειναι?του μοιαζει..... - Σελίδα 2 534787 τι εγινε?που ημουν περισυ?που ειναι το μωρο μου?το παιδακι ποιο ειναι?του μοιαζει..... - Σελίδα 2 534787
o mpampas mou erxotan apo karditsa k euxotan na xw gennisei giati tha ekane bolta se oli tin paralia sti thessaloniki den antexe...ax thumithika otan tou anakoinwsa:"mpampa tha gineis pappous apo tin kori sou" Sad Sad

markellajohny

markellajohny
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αχ σταματηστε και ειμαι λεχωνα και υπερ ευαισθητη!!!!παλι με συγκινησατε!!!φτου σας!!!!

Olivia

Olivia
Admin
Admin
Μου δώσατε έμπνευση!!! Αφιερωμένο: http://www.forum.eimaimama.gr/forum-f34/topic-t1244-20.htm#24418

http://www.eimaimama.gr

ShicShuel

ShicShuel
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Ειστε ολες απαισιεεεεεεεεεεεες...... πολυ εχω συγκινηθει και με εχουν παρει κι εμενα τα ζουμια κι ας ειναι το μωρακι μου 20 ημερων..... κι ομως μεγαλωσε..... σνιφ ........... κακουργες!!!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Georgia1984

Georgia1984
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Και εγώ κοριτσάκια μου,νιώθω ότι ο καιρός περνάει πολύ γρήγορα...πότε ήταν στην κοιλίτσα,πότε ήταν 2-3 ημερών και τώρα το παπάκι μου κοντεύει 3 μηνών....

grousi

grousi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αχ....τι μου κανατε τωρα.... Embarassed οταν τα λεω αυτα τα συναισθηματα μου σε αλλους γελανε και με λενε υπερβολικη....επιτελους βλεπω οτι δεν αισθανομαι μονο εγω ετσι.... Rolling Eyes μεγαλωνουν τοοοοοοοοοοοσο γρηγορα.... Wink καμια φορα θυμωνω που δεν με αφηνει να κανω δουλειες και θελει ολο αγκαλια κι αμεσως σκεφτομαι οτι σε λιγο καιρο θα μου λεει ασε με μαμα....τοτε την παιρνω αγκαλια και τη γεμιζω χαδια και φιλακια.... Embarassed και ειναι μονο 6 μηνων...στο χρονο πανω να δω πως θα κανω...!!!!! Rolling Eyes

42Ψηφοφορία τι εγινε? Τρι Ιουλ 06, 2010 2:37 am

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αχ και εγω ετσι σκεφτομαι!!!κοιταω τα αγορια μου και λεω ποτε ο αγγελος ειναι τωρα 12 χρονων?ο παναγιωτης 7 και ο λαζαρος 5?οσο για τη ναυσικα την κοιταω και λεω ποτε ηταν πριν ενα χρονο στην κοιλια μου και τωρα εχει γινει ενα χαριτομενο κοριτσακι?που εχει αρχισει να να διχνει με το χερακι της αυτο που θελει?προχτες κοιτουσαμε φωτο απο τη γεννηση της και βουρκοσαμε με τον αντρα μου!!!αχ!!!!!!!!!πως περνανε τα χρονια!!!!!!

ladycat

ladycat
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
');}//]]>

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις